Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 4. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open


LAC Wissel deel 1
Landgraaf, 18.10.2007


Programmanr. 1
18.10.07
Meisjes, 200m wisselslag
meisjes min3-4-5 jongens min5-6-7
Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jona PistersNimo2:47.7695017842:44.90
50m:35.12200m:2:44.90
2.Celine DekkerZC Valkenburg2:48.8994002002:46.50
50m:37.71200m:2:46.50
3.Rylana SlaghuisNimo3:01.9094012862:58.48
50m:41.51200m:2:58.48
4.Bo KerkhoffNimo3:18.8695023763:09.09
50m:39.11200m:3:09.09
5.Karin van der AalstZon/S&s3:20.5195013563:11.92
50m:42.40200m:3:11.92
6.Jamilla FranssenZon/S&s3:17.9994048723:11.94
50m:43.46200m:3:11.94
7.Lisette RamaekersZon/S&sNT94039843:13.73
50m:45.82200m:3:13.73
8.Carlijn JaspersNimoNT94057983:16.07
50m:43.05200m:3:16.07
9.Mandy WetzelsZon/S&s3:12.0694010123:17.15
50m:46.09200m:3:17.15
10.Hilary PainNimo3:37.1695019803:25.56
50m:46.96200m:3:25.56
DISJudith MingersNimo3:37.1595055443:13.24
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:45.27200m:3:13.24


<< TOP >>
Programmanr. 2
18.10.07
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lucas GrevenZC Valkenburg2:33.3695019412:32.68
50m:35.10200m:2:32.68
2.Ruben KlinkersZC Valkenburg2:36.2694035112:33.03
50m:35.20200m:2:33.03
3.Lester SnackersZC Valkenburg2:39.1994009472:40.91
50m:36.10200m:2:40.91
4.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:47.1695012392:41.62
50m:34.19200m:2:41.62
5.Jelle PeltzerZC Valkenburg3:02.7094037792:48.54
50m:37.77200m:2:48.54
6.Boy CoortZon/S&s2:52.0494022832:55.97
50m:37.86200m:2:55.97
7.Dylan NottenZC Valkenburg3:02.2495000993:00.11
50m:41.49200m:3:00.11
8.Max GrispenZC Valkenburg3:04.2695017833:00.60
50m:40.92200m:3:00.60
9.Vince WeberNimo3:21.8494042333:14.57
50m:42.53200m:3:14.57
10.Joeri KerkhoffNimo3:21.0795016893:18.26
50m:45.97200m:3:18.26
11.Andreas WaldusNimo3:22.4995035813:20.38
50m:45.65200m:3:20.38
12.Joeri CuijpersNimo3:39.0694039693:23.09
50m:41.22200m:3:23.09
13.Luciën ThijssenZC Valkenburg3:29.2495008453:27.90
50m:50.78200m:3:27.90
DISCamiel SmeetsNimo3:15.6494009113:17.60
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.75200m:3:17.60


<< TOP >>
Programmanr. 3
18.10.07
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal SendenZC Valkenburg2:32.5593006982:32.86
50m:33.44200m:2:32.86
2.Dimphy van de LaarZC Valkenburg2:33.3292010522:33.43
50m:33.03200m:2:33.43
3.Misty CoertZC Valkenburg2:35.2593001622:35.41
50m:33.69200m:2:35.41
4.Jamie SchepersZC Valkenburg2:35.7493008942:35.79
50m:34.99200m:2:35.79
5.Melissa MeijerNimo2:36.1293043742:39.60
50m:32.92200m:2:39.60
6.Sandra VerheijenZC Valkenburg2:36.1492031922:47.34
50m:37.50200m:2:47.34
7.Chloé RutzerveldNimo2:53.1292034502:50.11
50m:37.36200m:2:50.11
8.Vera WeinbergNimo2:48.4893021442:50.14
50m:36.21200m:2:50.14
9.Bo PeetersNimo2:56.7293065642:54.71
50m:35.97200m:2:54.71
10.Chidi HennigfeldZon/S&s3:00.2993033322:55.18
50m:40.81200m:2:55.18
11.Anke SnijkersNimo3:03.9392016383:02.00
50m:42.76200m:3:02.00
12.Sanne KerkhoffNimo3:30.0093055303:03.14
50m:39.16200m:3:03.14
13.Tessa LenoireNimoNT93052263:13.99
50m:46.15200m:3:13.99
14.Kim BartelsNimoNT92074263:17.46
50m:44.34200m:3:17.46
15.Lieke JanssenNimoNT93059543:22.26
50m:44.17200m:3:22.26
DISJolien van GoldeZC Valkenburg2:53.789204200
AF -   Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISValerie NiemanMz&pc3:12.6493051383:16.85
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:45.19200m:3:16.85


<< TOP >>
Programmanr. 4
18.10.07
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte GrevenZC Valkenburg2:26.8887056202:29.74
50m:32.42200m:2:29.74
2.Denise van RouwendaalZC Valkenburg2:34.3987059602:35.32
50m:34.00200m:2:35.32
3.Lydia ColijnNimo2:34.9486007182:35.93
50m:33.00200m:2:35.93
4.Jenny SchoutenZC Valkenburg2:37.5287036742:37.06
50m:34.19200m:2:37.06
5.Simone HendrikseZC Valkenburg2:37.9390054462:37.34
50m:33.51200m:2:37.34
6.Liz RompelbergZC Valkenburg2:34.8390031462:37.95
50m:34.45200m:2:37.95
7.Suzanne DuijkersZon/S&s2:38.5187010242:40.82
50m:34.26200m:2:40.82
8.Fanny RobbertsenNimo2:43.8391026222:45.03
50m:36.81200m:2:45.03
9.Danique UbagsZon/S&s2:44.0590037802:46.96
50m:35.12200m:2:46.96
10.Irene GubbelsZC Valkenburg2:38.2688015322:48.64
50m:34.92200m:2:48.64
11.Michelle HackingNimo2:54.4891076462:50.54
50m:35.67200m:2:50.54
12.Thessa HopmanZC ValkenburgNT90015882:54.21
50m:37.42200m:2:54.21
13.Leslie JacobsNimo3:10.4691081023:04.32
50m:37.04200m:3:04.32
14.Inge SnijkersNimo3:12.8690081123:13.39
50m:43.78200m:3:13.39


<< TOP >>
Programmanr. 5
18.10.07
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mitch NottenZC Valkenburg2:19.8092025052:20.66
50m:29.62200m:2:20.66
2.Robin RamaekersZon/S&s2:32.9993043852:28.95
50m:32.39200m:2:28.95
3.Scott van't LandNimo2:48.9992050432:50.26
50m:34.45200m:2:50.26
4.Ronald WaldusNimo3:13.5192062752:53.30
50m:38.38200m:2:53.30
5.Jeroen WolthuisZon/S&s3:09.0293015993:08.16
50m:42.29200m:3:08.16


<< TOP >>
Programmanr. 6
18.10.07
Jongens, 200m wisselslagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yannick MommersZC Valkenburg2:22.0791016132:21.20
50m:29.61200m:2:21.20
2.Kay op den KampZC Valkenburg2:22.0791034252:22.11
50m:30.74200m:2:22.11
3.Jacky CoumansZC Valkenburg2:21.7690005732:22.53
50m:31.20200m:2:22.53
4.Kenneth CasterZC Valkenburg2:23.7191003752:25.52
50m:31.28200m:2:25.52
5.Dean CoertZC Valkenburg2:28.3991003932:32.40
50m:31.84200m:2:32.40
6.Martyn SlaghuisNimo2:39.0391030352:37.73
50m:36.39200m:2:37.73
7.Karsten MeijersZC Valkenburg2:58.2690049592:57.16
50m:39.70200m:2:57.16
DISMichèl TheissenNimo2:29.7791027772:32.32
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:31.84200m:2:32.32
DISThijs VillevoyeNimo3:03.4391065892:47.38
VI -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:34.84200m:2:47.38


<< TOP >>
Programmanr. 7
18.10.07
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvo op den KampZC Valkenburg2:07.6489015532:09.50
50m:28.50200m:2:09.50
2.Bram DekkerZC Valkenburg2:08.4889006492:13.02
50m:28.67200m:2:13.02
3.Terrence OlariaZC Valkenburg2:16.9686022492:18.84
50m:29.94200m:2:18.84
4.Thijs GrevenZC Valkenburg2:20.6189057452:20.53
50m:30.78200m:2:20.53
5.Michel HeijnenZC Valkenburg2:15.2987012672:23.86
50m:30.70200m:2:23.86
6.Sander van ElburgMz&pc2:30.4688009372:26.70
50m:29.76200m:2:26.70
7.Jeroen GeurtsZC Valkenburg2:32.6388010992:30.11
50m:29.96200m:2:30.11
8.Math SmeetsNimo2:33.8887041532:31.69
50m:32.34200m:2:31.69
9.Sander van den BergNimo2:34.6587002112:32.48
50m:31.43200m:2:32.48
10.Freddie GeerlingsZon/S&s2:27.9779003792:35.12
50m:31.92200m:2:35.12
11.Mark SnijdersZon/S&s2:37.4688031872:37.86
50m:33.80200m:2:37.86
12.Sander SlaghuisNimo2:43.9588053052:38.74
50m:34.75200m:2:38.74
13.Bob GoffinNimo2:32.6189042632:38.80
50m:31.13200m:2:38.80
14.Rick HellenbrandNimo2:42.8989011732:47.95
50m:32.95200m:2:47.95