Nr. 1. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick 2009-2010 deel 1
Landgraaf, 8.10.2009


Programmanr. 1
8.10.09
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo35.9231.71
2.Ashraf Ait MelloukNimoNT33.19
3.Mohamed Al BadriNimoNT41.59
3.Milan LuthjensNimoNT41.59
AFGEMNils EmontsNimoNT

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Lorena Linden van derNimo33.7629.41
2.Kelly DaemenNimoNT31.99


<< TOP >>
Programmanr. 2
8.10.09
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Youri BeckersNimoNT28.08
2.Dion LuthjensNimoNT30.28


<< TOP >>
Programmanr. 3
8.10.09
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Bodhi MichielsNimoNT1:06.77
2.Jasper ThomasNimoNT1:09.09


<< TOP >>
Programmanr. 4
8.10.09
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Wesley DohmenNimoNT00021671:02.30
AFGEMLuc BeckersNimo1:08.70

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimoNT99040761:01.78
2.Joey SyedNimoNT1:19.49


<< TOP >>
Programmanr. 5
8.10.09
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo33.2131.48
2.Ashraf Ait MelloukNimo32.3432.72
3.Milan LuthjensNimoNT37.87
4.Mohamed Al BadriNimoNT45.35
AFGEMNils EmontsNimoNT

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Kelly DaemenNimoNT31.41
2.Lorena Linden van derNimo37.3336.28


<< TOP >>
Programmanr. 6
8.10.09
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dion LuthjensNimoNT30.47
2.Youri BeckersNimoNT31.41


<< TOP >>
Programmanr. 7
8.10.09
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Bodhi MichielsNimoNT1:10.99
2.Jasper ThomasNimoNT1:19.00


<< TOP >>
Programmanr. 8
8.10.09
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Wesley DohmenNimo1:06.9300021671:06.91
AFGEMLuc BeckersNimoNT

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Joey SyedNimoNT1:11.51


<< TOP >>
Programmanr. 9
8.10.09
100m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimoNT99040761:04.572:17.07


<< TOP >>
Programmanr. 10
8.10.09
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
8.10.09
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd