Lac Wisselslag icm. Swimkick deel 3
kerkrade (NED),    15.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 10. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 11. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 12. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 13. Alle, 100m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 14. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 15. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 17. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 18. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 19. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 20. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 21. Jongens, 400m wisselslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 22. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Wigglesworth           Zwemclub Eijsden         29.07 0100575      27.42           
  2. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden            NT 0100807      29.12           
  3. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         28.36 0100577      29.49           
  4. Kamal Moustarieh              Kimbria                  30.62 0100395      29.54           
  5. Vince Grijfrath               Eurode KZC                  NT 0100271      29.91           
  6. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden            NT 0100809      30.12 FJ 1      
  7. Xavier Braun                  Eurode KZC                  NT 0100423      30.12 FJ 2      
  8. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 0100815      30.64           
  9. Azad Sezer                    Eurode KZC               31.34 0100415      30.67           
 10. Stein Koch                    Zwemclub Eijsden            NT 0001599      31.06           
 11. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 0100811      31.10           
 12. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden            NT 0100813      36.53           
 13. Glenn Grijfrath               Eurode KZC                  NT 0200155      38.32           
 14. Justin Erdweg                 Eurode KZC                  NT 0200157      41.38           
 15. Joey Currington               Eurode KZC                  NT 0200039      41.80           
 DIS Martin Reineke                Eurode KZC                  NT 0000259      31.33           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Lanckohr                Eurode KZC                  NT 0002442      27.36           
  2. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden         28.80 0100778      28.81           
  3. Flora Poon                    Eurode KZC                  NT 0001658      29.01           
  4. Nikki Smeets                  Eurode KZC               33.57 0200080      29.11           
  5. Melis Aydeniz                 Kimbria                  30.79 0100440      29.38           
  6. Carolien Beckers              Eurode KZC               34.16 0200078      31.64           
  7. Ayla Hensgens                 Eurode KZC                  NT 0100598      32.21           
 DIS Renske Koetsier               Kimbria                     NT 0200244      33.60           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Anouk Geyselaers              Kimbria                     NT 0100976      34.80           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Vera Weyzen                   Kimbria                     NT 0100980      35.10           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Shaiene Dequelle              Kimbria                     NT 0100978      35.68           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Michelle Held                 Eurode KZC               41.43 0200104                      
  NG Manon Ritten                  Eurode KZC                  NT 0002440                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francesco Potenza             Kimbria                     NT 9704095      24.20           
  2. Sander Von Berg               Eurode KZC               27.45 9803165      25.82           
  3. Dario Potalivo                Eurode KZC                  NT 9803163      26.20           
  4. Julien Koch                   Kimbria                     NT 9704121      26.38           
  5. Boris karlovic                Eurode KZC               28.69 9900529      26.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle Kuypers                Eurode KZC                  NT 9804570      25.90           
  2. Davine Ramakers               Kimbria                     NT 9903392      27.21           
  3. Jasmine Postma                Kimbria                     NT 9804424      27.70           
  4. Sarah Schrieder               Kimbria                     NT 9804428      28.53           
  5. Nicole Boshoven               Kimbria                     NT 9804426      29.20           
  6. Emma van den Elsen            Kimbria                     NT 9903394      29.35           
  7. Nikita Paulussen              Kimbria                     NT 9902770      30.51           
  8. Lara Von Berg                 Eurode KZC               34.48 9902840      30.79           
AFGE Deborah Schuman               Kimbria                  32.04 9902772                      
AFGE Misha Geelen                  Kimbria                     NT 9903396                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael Moerkens              Zeps                        NT 0000713    1:04.69           
 DIS Remco Hattum van              Eurode KZC                  NT 0100003      57.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:02.00 0100384      59.32           
  2. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         57.98 0001232    1:00.21           
  3. Romy Radermacher              Zeps                   1:01.76 0001070    1:00.53           
  4. Gwen Schielen                 Eurode KZC             1:10.20 0000220    1:03.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden         53.66 9802271      50.63           
  2. Kyle Schielen                 Eurode KZC               53.16 9800833      51.36           
  3. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden         53.74 9803395      52.11           
  4. Gilian Hubers                 Zeps                     59.54 9901551      52.55           
  5. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         51.23 9800389      53.36           
  6. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         53.13 9803213      53.51           
  7. Tim de Beer                   Zeps                        NT 9802567      54.78           
  8. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:02.87 9902093      56.80           
  9. Marc van Meyel                Kimbria                  59.60 9901597      57.54           
 10. Teun van der Heijden          Zeps                        NT 9803251    1:01.10           
 11. Kay Curfs                     Zeps                        NT 9703517    1:05.36           
 12. Stan Goossens                 Zeps                        NT 9802677    1:06.98           
AFGE Justus Donders                Kimbria                     NT 9703735                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannah Billman                Eurode KZC               53.28 9800576      50.63           
  2. Quinty Schoens                Zeps                        NT 9903246      53.96           
  3. Isabelle Dubois               Kimbria                  59.93 9901944      54.78           
  4. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden            NT 9804546      55.45           
  5. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  54.67 9901442      57.01           
  6. Sanne Hattum                  Eurode KZC               57.70 9900898      58.60           
  7. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:00.93 9903116      58.74           
  8. Lynn Baggen                   Zeps                        NT 9804308    1:00.79           
  9. Iris Ensing                   Zeps                   1:04.82 9901032    1:03.23           
 10. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden       1:04.32 9803060    1:03.65           
 DIS Eva Dewaide                   Zeps                        NT 9903244      57.67           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden            NT 9903114                      
AFGE Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         50.39 9801830                      
  NG Daphne Jorissen               Zwemclub Eijsden         58.26 9804218                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en junioren 1
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoï Pappas                    Kimbria                3:08.63 9700448    3:04.17           
            41.42  3:04.17
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                3:11.83 9800552    3:08.62           
          3:08.62
  3. Tobie Saparuwe                Kimbria                     NT 9802954    3:12.51           
            45.77  3:12.51
  4. Anne van Meyel                Kimbria                     NT 9704206    3:30.23           
            49.83  3:30.23
 DIS Nicole Lora                   Kimbria                     NT 9703894    3:35.28           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.87  3:35.28
 DIS Kyra Janssen                  Kimbria                3:56.07 9800990    3:44.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.32  3:44.57
 DIS Michelle Ramakers             Kimbria                     NT 9705014    3:48.18           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.97  3:48.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michaily Pappas               Kimbria                3:28.18 9700285    3:21.62           
            49.87  3:21.62
  2. Kevin Janssen                 Kimbria                3:26.04 9700585    3:28.52           
            52.39  3:28.52
  3. Caio Passos-newman            Kimbria                     NT 9801043    3:29.45           
            50.60  3:29.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         27.02 0100577      25.31           
  2. Kamal Moustarieh              Kimbria                  30.23 0100395      26.55           
  3. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden            NT 0100809      28.04           
  4. Azad Sezer                    Eurode KZC               29.88 0100415      28.19           
  5. Xavier Braun                  Eurode KZC               31.44 0100423      31.02           
  6. Martin Reineke                Eurode KZC               38.81 0000259      31.44           
  7. Stein Koch                    Zwemclub Eijsden            NT 0001599      31.48           
  8. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 0100815      33.71           
  9. Justin Erdweg                 Eurode KZC                  NT 0200157      47.34           
 DIS Thomas Wigglesworth           Zwemclub Eijsden         28.56 0100575      27.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden            NT 0100807      29.10           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 0100811      29.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Vince Grijfrath               Eurode KZC                  NT 0100271      29.70           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Joey Currington               Eurode KZC                  NT 0200039      31.81           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Glenn Grijfrath               Eurode KZC                  NT 0200155      33.93           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden            NT 0100813      37.05           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melis Aydeniz                 Kimbria                  25.74 0100440      26.75           
  2. Nikki Smeets                  Eurode KZC               29.51 0200080      27.13           
  3. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden         28.88 0100778      28.19           
  4. Carolien Beckers              Eurode KZC               30.98 0200078      31.82           
  5. Ayla Hensgens                 Eurode KZC               39.46 0100598      33.06           
  6. Flora Poon                    Eurode KZC               39.52 0001658      33.67           
  7. Anouk Geyselaers              Kimbria                     NT 0100976      34.14           
  8. Renske Koetsier               Kimbria                     NT 0200244      36.01           
 DIS Esmee Lanckohr                Eurode KZC                  NT 0002442      27.07           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Vera Weyzen                   Kimbria                     NT 0100980      34.68           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Shaiene Dequelle              Kimbria                     NT 0100978      38.00           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Michelle Held                 Eurode KZC               44.39 0200104                      
  NG Manon Ritten                  Eurode KZC                  NT 0002440                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dario Potalivo                Eurode KZC               24.03 9803163      22.80           
  2. Francesco Potenza             Kimbria                     NT 9704095      23.12           
  3. Sander Von Berg               Eurode KZC               27.72 9803165      27.24           
  4. Boris karlovic                Eurode KZC               30.55 9900529      27.75           
  5. Julien Koch                   Kimbria                     NT 9704121      33.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmine Postma                Kimbria                     NT 9804424      23.62           
  2. Joelle Kuypers                Eurode KZC                  NT 9804570      24.02           
  3. Lara Von Berg                 Eurode KZC               25.70 9902840      24.99           
  4. Sarah Schrieder               Kimbria                     NT 9804428      26.54           
  5. Davine Ramakers               Kimbria                     NT 9903392      27.26           
  6. Nikita Paulussen              Kimbria                  27.15 9902770      28.32           
  7. Emma van den Elsen            Kimbria                     NT 9903394      37.45           
 DIS Nicole Boshoven               Kimbria                     NT 9804426      30.44           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Deborah Schuman               Kimbria                  32.67 9902772                      
AFGE Misha Geelen                  Kimbria                     NT 9903396                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael Moerkens              Zeps                        NT 0000713      59.80           
 DIS Remco Hattum van              Eurode KZC               57.63 0100003                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         51.76 0001232      52.40           
  2. Romy Radermacher              Zeps                     55.02 0001070      56.62           
  3. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden         55.24 0100384      56.67           
  4. Gwen Schielen                 Eurode KZC             1:03.26 0000220    1:06.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyle Schielen                 Eurode KZC               51.78 9800833      45.93           
  2. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:01.14 9902093      55.02           
  3. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         52.36 9800389      58.07           
  4. Marc van Meyel                Kimbria                1:03.02 9901597      59.56           
  5. Kay Curfs                     Zeps                        NT 9703517    1:03.23           
AFGE Justus Donders                Kimbria                     NT 9703735                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden            NT 9804546      49.78           
  2. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden            NT 9903116      51.35           
  3. Hannah Billman                Eurode KZC               54.94 9800576      51.69           
  4. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         54.22 9803060      52.73           
  5. Isabelle Dubois               Kimbria                1:03.67 9901944      53.13           
  6. Quinty Schoens                Zeps                        NT 9903246      53.53           
  7. Lynn Baggen                   Zeps                        NT 9804308      56.00           
  8. Sanne Hattum                  Eurode KZC               57.16 9900898      58.84           
  9. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden            NT 9903114    1:05.54           
 10. Eva Dewaide                   Zeps                        NT 9903244    1:09.92           
 DIS Iris Ensing                   Zeps                   1:00.72 9901032    1:03.89           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RF
  NG Daphne Jorissen               Zwemclub Eijsden            NT 9804218                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Minioren 4 t/m 6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:49.57 9802271    1:45.32           
          1:45.32
  2. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:47.92 9803213    1:48.44           
          1:48.44
  3. Tim de Beer                   Zeps                        NT 9802567    1:54.20           
          1:54.20
  4. Marciano Wolfs                Zwemclub Eijsden       1:53.39 9803395    1:56.15           
          1:56.15
 DIS Teun van der Heijden          Zeps                        NT 9803251                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., AH
 DIS Gilian Hubers                 Zeps                        NT 9901551                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Stan Goossens                 Zeps                        NT 9802677    2:02.58           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RF
          2:02.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 4 t/m 5
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                2:20.79 9901442    2:05.64           
          2:05.64
AFGE Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       1:43.78 9801830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 400m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Janssen                 Kimbria                7:24.78 9505602    7:15.07           
          1:39.92  7:15.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart de Heer                  Zeps                   6:08.08 9500359    5:58.74           
          1:29.15  5:58.74
  NG Jules Cortenraede             Kimbria                     NT 9504867                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Zeijl                 Kimbria                6:59.56 9400821    6:32.17           
          1:35.42  6:32.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Alle, 4 x 25m vrije slag                Mix Minioren 1 t/m 3
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       1:27.21            1:25.25           
        Thomas Wigglesworth, 01                    Iris Willigers, 01
        Luuk Roosen, 01                            Loes Willigers, 00
          1:25.25

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             1:42.75            1:37.73           
        Nikki Smeets, 02                           Gwen Schielen, 00
        Remco Hattum van, 01                       Xavier Braun, 01
          1:37.73

  3. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden            NT            1:51.02           
        Fleur Wolfs, 01                            Thimo Elissen, 01
        Czes Korczynski, 01                        Alex Buijs, 01
          1:51.02

  4. Eurode KZC 2                  Eurode KZC             1:54.75            1:52.17           
        Carolien Beckers, 02                       Esmee Lanckohr, 00
        Vince Grijfrath, 01                        Azad Sezer, 01
          1:52.17

  5. Eurode KZC 4                  Eurode KZC                  NT            2:40.90           
        Flora Poon, 00                             Ayla Hensgens, 01
        Glenn Grijfrath, 02                        Justin Erdweg, 02
          2:40.90

  NG Eurode KZC 3                  Eurode KZC                  NT                              
        Esmee Lanckohr, 00                         Manon Ritten, 00
        Martin Reineke, 00                         Joey Currington, 02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 t/m (5)6
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             1:22.57            1:20.15           
        Hannah Billman, 98                         Sanne Hattum, 99
        Sam Erdweg, 99                             Kyle Schielen, 98
          1:20.15

  2. kimbria 1                     Kimbria                1:28.26            1:25.55           
        Robin-Marthe Ghijzen, 99                   Davine Ramakers, 99
        Francesco Potenza, 97                      Marc van Meyel, 99
          1:25.55

  3. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden            NT            1:27.46           
        Sabine Vertommen, 98                       Jules Sinsel, 98
        Manon Herben, 99                           Daphne Jorissen, 98
          1:27.46

  4. Zeps  1                       Zeps                   1:29.93            1:28.86           
        Tim de Beer, 98                            Gilian Hubers, 99
        Iris Ensing, 99                            Lynn Baggen, 98
          1:28.86

  5. Zeps  2                       Zeps                   1:41.85            1:35.82           
        Stan Goossens, 98                          Kay Curfs, 97
        Quinty Schoens, 99                         Eva Dewaide, 99
          1:35.82

  6. Eurode KZC 2                  Eurode KZC                  NT            1:38.20           
        Lara Von Berg, 99                          Joelle Kuypers, 98
        Sander Von Berg, 98                        Boris karlovic, 99
          1:38.20

 DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Marciano Wolfs, 98                         Justine Hoeksel, 98
        Stefan Willigers, 98                       Raoul van Lijf, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemieke de Heer             Zeps                   6:08.77 9200704    6:11.36           
          1:28.93  6:11.36
  2. Kathinka Vertommen            Kimbria                6:10.24 8201712    6:16.30           
          1:21.48  6:16.30
  3. Noortje van Zeijl             Kimbria                6:57.43 9204156    7:09.52           
          1:35.57  7:09.52
  NG Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       5:58.86 9103432                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 400m wisselslag                  Heren Jeugd 1 en 2
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Custers                Kimbria                5:49.06 9106319    5:36.76           
          1:15.91  5:36.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
15.02.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                   4:58.96 8502495    5:03.15           
          1:09.61  5:03.15
  2. Pim van Zeijl                 Kimbria                5:46.81 9003415    5:48.03           
          1:14.53  5:48.03
  3. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden            NT 9005039    6:10.20           
          1:23.89  6:10.20



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Eurode KZC