swimkick deel 1+4kamp
Venray (NED),    21.9.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar      Nr. 2. Alle, 25m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 3. Alle, 50m rugslag, 6 - 8 jaar      Nr. 4. Alle, 50m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 5. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open      Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open      Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4, 5 en 6      Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open      Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m schoolslag, 6 - 8 jaar      Nr. 14. Alle, 50m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 15. Alle, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar      Nr. 16. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open      Nr. 18. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 20. Alle, 25m schoolslag, 6 - 8 jaar
Nr. 21. Alle, 25m schoolslag, 9 - 11 jaar      Nr. 22. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later      Nr. 24. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open      Nr. 26. Gemengd, 4 x 25m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 27. Alle, 4 x 25m vrije slag, 9 - 11 jaar      Nr. 28. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 29. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open     

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 25m rugslag                            6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nica van Rossenberg           Tritium                  26.60 0100268      26.26           
        swimkick
  2. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     30.65 0001034      26.80           
  3. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        27.52 0100480      27.21           
  4. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        34.88 0001378      28.87           
  5. Neri Euwes                    Spio                        NT 0200074      31.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Jongens, 25m rugslag                            6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van Ampting             Noord Limburg(SG)        38.93 0100341      30.32           
        swimkick
  2. Wouter Geerkens               Noord Limburg(SG)        30.49 0000903      30.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Jongens, 25m rugslag            Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Hermsen                 Tritium                     NT 98RHERM      23.67           
        swimkick
  2. Joppe Bosmans                 Tritium                     NT 97JBOSMA     26.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 25m rugslag                           9 - 10 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     27.80 9902186      24.99           
        swimkick
  2. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     31.54 9902712      28.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 50m rugslag                            6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Flo Bosmans                   Tritium                  51.71 0000104      51.78           
        swimkick
  2. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:05.89 0000526    1:00.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                            6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Rik Cillissen                 Tritium                     NT 0000599    1:05.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m rugslag            Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium                  42.93 9701577      41.22           
        swimkick
  2. Dewin Jansen                  Tritium                     NT 97DJAGV      53.10 FJ 1      
  3. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig     55.66 9900847      53.10 FJ 2      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 50m rugslag                           9 - 10 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donja Schutte                 Tritium                1:04.00 9901468      57.77           
        swimkick
  2. Helena Havekes                Tritium                  58.31 99HHAGV      58.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        28.55 8800887      28.26           
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        27.94 9200249      28.36           
  3. Mart Hendriks                 Tritium                  28.47 9304079      28.54           
  4. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        29.24 9000653      29.21           
  5. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     31.63 8900033      30.78           
  6. Jeroen Steinbruckner          Tritium                  32.51 9206657      32.02           
  7. Joop van der Linden           MOSA~regio               32.25 9104839      33.67           
  8. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     55.02 9203627      33.84           
  9. Shing Long Lin                MOSA~regio               34.77 9305999      34.06           
 10. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     36.28 9204443      34.50           
 11. Luuk Janssen                  MOSA~regio               36.54 9503497      36.02           
 12. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        41.48 9503691      36.07           
 13. Ted Wilders                   MOSA~regio               41.51 9701177      38.51           
 14. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        41.34 9404217      39.43           
 15. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               41.32 9603197      43.09           
 16. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     52.14 9405739      44.77           
 17. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     47.77 9602921      47.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Willems               Tritium                  31.42 9105482      31.68           
  2. Kim Loeffen                   Tritium                  34.73 9403432      34.00           
  3. Petra Schuivens               Tritium                  34.44 9305036      34.56           
  4. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.45 9105162      34.72           
  5. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        35.42 9405270      35.00           
  6. Linda Maas                    MOSA~regio               35.56 9002440      35.97           
  7. Naomi Feider                  Tritium                  34.60 9107956      36.14           
  8. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        36.26 9603098      36.23           
  9. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     37.31 9402102      36.48           
 10. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     38.75 9202912      37.84           
 11. Charessa Feider               Tritium                  37.88 9404340      37.86           
 12. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        39.94 9406418      38.46           
 13. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)        40.46 9503136      39.65           
 14. Rianne Mooren                 MOSA~regio               44.46 9703018      41.99           
 15. Manon Barten                  Tritium                  45.54 9701452      43.61           
 16. Hildy Siroen                  Tritium                  50.48 9502154      44.84           
 17. Naomi Euwes                   Spio                        NT 9701374      44.89           
 18. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     45.12 9702664      45.15           
 19. Lieke Seelen                  MOSA~regio               55.61 9701642      48.33           
 20. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816      54.63           
 DIS Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig     51.21 9305218      52.49           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:16.23 9204129    1:13.29           
          1:13.29
  2. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:17.62 8805005    1:16.57           
          1:16.57
  3. Sander Barten                 Tritium                1:18.29 9401899    1:20.38           
          1:20.38
  4. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig        NT 9305715    1:21.58           
          1:21.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:10.66 9201742    1:12.82           
          1:12.82
  2. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:14.19 9400830    1:14.06           
          1:14.06
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:39.69 9503450    1:22.50           
          1:22.50
  4. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig        NT 9404962    1:27.15           
          1:27.15
  5. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:37.73 9404154    1:30.96           
          1:30.96
  6. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:36.02 9403792    1:30.98           
          1:30.98
  7. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig   1:33.97 9303212    1:35.74           
          1:35.74
  8. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:44.28 9602096    1:36.26           
          1:36.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        40.37 9702287      36.23           
  2. Bart van der Linden           MOSA~regio               49.07 9801229      42.64           
  3. Ruben Hermsen                 Tritium                     NT 98RHERM      43.92           
  4. Rick Delvaux                  MOSA~regio               48.67 9901099      45.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)           NT 9802916      36.68           
  2. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     42.15 9801362      38.29           
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        43.50 9901412      40.84           
  4. Romy Ewalds                   MOSA~regio                  NT 0000164      45.96           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        32.11 9200249      34.28           
  2. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     34.82 8900033      34.81           
  3. Mart Hendriks                 Tritium                  35.22 9304079      35.19           
  4. Jeroen Steinbruckner          Tritium                  42.73 9206657      40.52           
  5. Ted Wilders                   MOSA~regio               43.12 9701177      40.54           
  6. Bas Geenen                    Heldense Zwemverenig     47.67 9305339      40.85           
  7. Teun Strijbosch               Tritium                  48.02 9603041      44.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra Schuivens               Tritium                  39.66 9305036      38.60           
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.62 9404962      40.44           
  3. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     41.64 9402102      42.11           
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     44.09 9702664      43.32           
  5. Suleika Vullings              Heldense Zwemverenig     40.03 8904526      43.70           
  6. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     43.36 9202912      43.78           
  7. Naomi Euwes                   Spio                        NT 9701374      44.15           
  8. Danielle de Pagter            Noord Limburg(SG)        43.12 9106306      44.42           
  9. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)        43.92 9503136      45.60           
 10. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig     45.51 9305218      46.47           
 10. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     53.79 9704548      46.47           
 12. Manon Barten                  Tritium                  48.36 9701452      46.56           
 13. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)        48.28 9406916      46.92           
 14. Christa Schuivens             Tritium                  48.68 9603730      46.98           
 15. Lotte Wijnen                  Tritium                  53.76 97LWAGV      48.01           
 16. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)        55.18 9605356      50.53           
 17. Shelly Eggen                  MOSA~regio                  NT 9704972      51.15           
 18. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)           NT 92peete      53.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m schoolslag                          6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:03.45 0000526      58.98           
        swimkick
  2. Flo Bosmans                   Tritium                  57.81 0000104    1:00.29           
  3. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig        NT 0001034    1:00.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                          6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Rik Cillissen                 Tritium                     NT 0000599    1:03.37           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dewin Jansen                  Tritium                     NT 97DJAGV      50.05           
        swimkick


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m schoolslag                         9 - 10 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Helena Havekes                Tritium                  58.52 99HHAGV      59.26           
        swimkick
  2. Donja Schutte                 Tritium                  59.61 9901468    1:01.48           
  3. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 9902712    1:02.38           
  4. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig   1:05.22 9902186    1:06.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig        NT 9900847    2:13.54           
        swimkick
          2:13.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        32.12 8800887      32.84           
  2. Sander Barten                 Tritium                  35.40 9401899      35.03           
  3. Luuk Janssen                  MOSA~regio               34.67 9503497      35.99           
  4. Bas Ottenheim                 Heldense Zwemverenig     37.56 9404109      37.03           
  5. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        38.37 9404217      37.97           
  6. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     37.08 9204443      38.33           
  7. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        40.86 9503691      39.10           
  8. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig     38.23 9305715      39.28           
  9. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     43.29 9405739      43.93           
 10. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     46.55 9602921      45.88           
 11. Djeremy Hesseling             MOSA~regio               44.24 9603197      45.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Willems               Tritium                  32.85 9105482      34.57           
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        36.00 9406418      35.94           
  3. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     34.70 9105162      35.97           
  4. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     36.16 9403792      36.86           
  5. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        36.12 9603098      37.26           
  6. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     35.80 9503450      38.02           
  7. Naomi Feider                  Tritium                  35.64 9107956      38.14           
  8. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     38.89 9404154      38.81           
  9. Charessa Feider               Tritium                  39.62 9404340      40.14           
 10. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     41.52 9602096      41.56           
 11. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)        41.93 9406916      42.23           
 12. Danielle de Pagter            Noord Limburg(SG)        40.03 9106306      42.58           
 13. Hildy Siroen                  Tritium                  46.33 9502154      44.46           
 14. Femke Tillemans               Heldense Zwemverenig     47.09 9602750      48.29           
 15. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     59.31 9704548      49.59           
 16. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)           NT 92peete      50.79           
 17. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816      51.02           
 18. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)        58.88 9605356      56.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      4:37.60 9000653    4:44.36           
          1:05.79  2:18.87  4:44.36
  2. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   5:23.14 9203627    5:03.57           
          1:10.12  2:27.76  5:03.57
  3. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      5:49.63 9204129    5:09.38           
          1:11.59  2:30.85  5:09.38
  4. Teun Strijbosch               Tritium                6:26.42 9603041    5:55.82           
          1:22.62  2:54.18  5:55.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium                5:06.86 9403432    4:58.46           
          1:07.60  2:24.09  4:58.46
  2. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      5:07.54 9201742    5:02.77           
          1:12.02  2:29.76  5:02.77
  3. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      6:48.14 9405270    5:22.20           
          1:16.05  2:38.56  5:22.20
  4. Linda Maas                    MOSA~regio             5:27.30 9002440    5:47.40           
          1:21.36  2:50.36  5:47.40
  5. Christa Schuivens             Tritium                6:40.29 9603730    6:08.74           
          1:27.59  3:02.87  6:08.74
  6. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig   6:14.40 9303212    6:14.11           
          1:25.74  3:02.14  6:14.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 25m schoolslag                          6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     27.82 0000526      27.54           
        swimkick
  2. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)        32.30 0001378      29.59           
  3. Nica van Rossenberg           Tritium                  32.45 0100268      30.53           
  4. Neri Euwes                    Spio                        NT 0200074      33.37           
  5. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        33.67 0100480      33.73           
 DIS ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     28.31 0001034      27.65           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 25m schoolslag                          6 - 8 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van Ampting             Noord Limburg(SG)        34.39 0100341      31.30           
        swimkick
  2. Wouter Geerkens               Noord Limburg(SG)        30.70 0000903      31.71           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m schoolslag                         9 - 10 jaar
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     27.40 9902712      28.22           
        swimkick
  2. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     28.85 9902186      31.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 25m schoolslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig     25.51 9900847      25.96           
        swimkick
  2. Joppe Bosmans                 Tritium                     NT 97JBOSMA     26.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van Dijk               Tritium                  43.76 9701577      45.87           
        swimkick
  2. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        46.35 9702287      48.31           
  3. Bart van der Linden           MOSA~regio                  NT 9801229      52.76           
  4. Rick Delvaux                  MOSA~regio                  NT 9901099    1:03.90           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Minioren 5 en later
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        48.79 9802916      44.57           
  2. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     48.43 9801362      50.56           
  3. Romy Ewalds                   MOSA~regio                  NT 0000164      54.72           
  4. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        49.78 9901412      54.78           
 DIS Helena Havekes                Tritium                1:02.76 99HHAGV    1:07.04           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.73 9200249    1:05.52           
          1:05.52
  2. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:05.76 9000653    1:06.73           
          1:06.73
  3. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:06.40 8800887    1:06.89           
          1:06.89
  4. Mart Hendriks                 Tritium                1:06.24 9304079    1:07.77           
          1:07.77
  5. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:08.66 8900033    1:08.46           
          1:08.46
  6. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:16.52 8805005    1:15.81           
          1:15.81
  7. Shing Long Lin                MOSA~regio             1:16.63 9305999    1:16.67           
          1:16.67
  8. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:19.39 9503497    1:16.97           
          1:16.97
  9. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:18.11 9204443    1:17.76           
          1:17.76
 10. Jeroen Steinbruckner          Tritium                1:16.89 9206657    1:17.96           
          1:17.96
 11. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:19.49 9104839    1:19.10           
          1:19.10
 12. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig   1:13.48 9305715    1:19.39           
          1:19.39
 13. Sander Barten                 Tritium                1:20.72 9401899    1:20.77           
          1:20.77
 14. Bas Ottenheim                 Heldense Zwemverenig   1:27.39 9404109    1:21.50           
          1:21.50
 15. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:23.88 9503691    1:22.95           
          1:22.95
 16. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:27.81 9404217    1:23.80           
          1:23.80
 17. Bas Geenen                    Heldense Zwemverenig   1:35.25 9305339    1:25.08           
          1:25.08
 18. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:39.25 9603197    1:34.67           
          1:34.67
 19. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig        NT 9405739    1:35.32           
          1:35.32
 20. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:47.50 9602921    1:41.56           
          1:41.56
 DIS Ted Wilders                   MOSA~regio             1:33.05 9701177    1:25.43           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:25.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:15.34 9400830    1:14.30           
          1:14.30
  2. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:13.00 9201742    1:14.39           
          1:14.39
  3. Petra Schuivens               Tritium                1:16.93 9305036    1:15.97           
          1:15.97
  4. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:18.25 9105162    1:17.45           
          1:17.45
  5. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:18.26 9503450    1:19.00           
          1:19.00
  6. Naomi Feider                  Tritium                1:19.81 9107956    1:21.42           
          1:21.42
  7. Charessa Feider               Tritium                1:24.58 9404340    1:22.57           
          1:22.57
  8. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:21.62 9603098    1:23.65           
          1:23.65
  9. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:27.11 9406418    1:24.17           
          1:24.17
 10. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:28.04 9404154    1:24.98           
          1:24.98
 11. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:22.43 9202912    1:25.03           
          1:25.03
 12. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:23.59 9404962    1:26.57           
          1:26.57
 13. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:27.59 9503136    1:29.06           
          1:29.06
 14. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:26.91 9602096    1:29.98           
          1:29.98
 15. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:36.20 9702664    1:31.32           
          1:31.32
 16. Suleika Vullings              Heldense Zwemverenig   1:26.51 8904526    1:31.48           
          1:31.48
 17. Danielle de Pagter            Noord Limburg(SG)      1:25.19 9106306    1:32.07           
          1:32.07
 18. Naomi Euwes                   Spio                        NT 9701374    1:32.92           
          1:32.92
 19. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:51.07 9703018    1:34.66           
          1:34.66
 20. Hildy Siroen                  Tritium                1:34.85 9502154    1:35.41           
          1:35.41
 21. Manon Barten                  Tritium                1:39.29 9701452    1:36.35           
          1:36.35
 22. Lieke Seelen                  MOSA~regio             1:54.68 9701642    1:36.81           
          1:36.81
 23. Lotte Wijnen                  Tritium                1:44.08 97LWAGV    1:38.42           
          1:38.42
 24. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      1:35.89 9406916    1:39.73           
          1:39.73
 25. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig   1:39.98 9305218    1:41.18           
          1:41.18
 26. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    1:43.57           
          1:43.57
 27. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)           NT 92peete    1:49.68           
          1:49.68
 DIS Femke Tillemans               Heldense Zwemverenig   1:52.11 9602750    1:45.92           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:45.92
 DIS JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    1:50.39           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:50.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Gemengd, 4 x 25m vrije slag                        unattached
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:11.18            2:14.15           
        Stijn van Ampting, 01                      Wouter Geerkens, 00
        Channa van Boxtel, 01                      Ciel Hesen, 00
          2:14.15




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Jongens, 4 x 25m vrije slag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-9-2008                                  swimkick                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium 1                     Tritium                     NT            1:20.01           
        swimkick
        Joppe Bosmans, 97                          Dewin Jansen, 97
        Daniel van Dijk, 97                        Ruben Hermsen, 98
          1:20.01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:27.61            4:44.40           
        Jelmer v. Dijk, 90                         Job v. Duijnhoven, 88
        Kasper v. Dijk, 92                         Rob Arts, 88
          1:10.79  4:44.40

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   5:00.26            5:00.57           
        Ricardo Vullings, 92                       Bart Alberts, 89
        Jeroen Schouten, 93                        Michel Ebisch, 92
          1:12.87  5:00.57

  3. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      5:33.29            5:43.52           
        Christian v. Iersel, 94                    Thijs Quaedvlieg, 92
        Nick Wientjens, 95                         Hugo v. Iersel, 97
          1:29.43  5:43.52




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
21-9-2008                 2 jongens 2 meisjes minioren 1/2/3 swimkick                   Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tritium 1                     Tritium                4:59.45            5:05.98           
        Kim Loeffen, 94                            Chantal Willems, 91
        Petra Schuivens, 93                        Naomi Feider, 91
          1:15.29  5:05.98

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:59.59            5:09.25           
        Denise Peeters, 94                         Minke Janssen, 94
        Kimberley Teunissen, 92                    Vera Hendriks, 94
          1:19.57  5:09.25

  3. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   5:20.28            5:23.98           
        Melanie van den Beuken, 91                 Kyani Vullings, 94
        Roxanne Vossen, 94                         Angelique Schouten, 95
          1:17.44  5:23.98

  4. Heldense Zwemvereniging 2     Heldense Zwemverenig   5:37.01            5:54.89           
        Floor Rutten, 94                           Angela Baadjou, 93
        Eline van de Ven, 97                       Suleika Vullings, 89
          1:21.26  5:54.89

  5. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)           NT            6:11.64           
        Fatma Khalfalla, 94                        Margot v. Iersel, 96
        Lisa Peeters, 95                           Danielle de Pagter, 91
          1:34.54  6:11.64

  6. Tritium 2                     Tritium                6:00.25            6:14.06           
        Manon Barten, 97                           Charessa Feider, 94
        Christa Schuivens, 96                      Hildy Siroen, 95
          1:34.70  6:14.06




SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Noord-Limburg (SG)