SWIMKICK-4KAMP DEEL 3
PANNINGEN (NED),    28.3.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3      Nr. 2. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3      Nr. 4. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open      Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open      Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later      Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open      Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3      Nr. 14. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 15. Alle, 100m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6      Nr. 16. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 19. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later      Nr. 20. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open      Nr. 22. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 23. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6      Nr. 24. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open      Nr. 26. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 28. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6      Nr. 29. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open     

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 14:45                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     30.38 0101169      29.65           
  2. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig     40.70 0300047      38.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 25m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 14:45                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938      27.70           
  2. Rebecca Schmitz               Mosa-Regio               30.32 0102036      29.60           
  3. Eveline Brauer                Mosa-Regio               30.38 0102034      32.67           
  4. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        35.45 0200560      36.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 25m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
28-03-2010 - 14:50                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martia Tabei                  Mosa-Regio                  NT 9903511      28.47           
  2. Yessin Maamar                 Mosa-Regio               29.86 0002801      30.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 14:50                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     57.15 0101167      56.33           
  2. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)           NT 0200315      58.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 14:50                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig     58.32 0101514      56.19           
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        57.38 0200074      57.10           
  3. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig   1:00.22 0101512    1:00.40           
  4. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig   1:02.82 0200550    1:00.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
28-03-2010 - 14:55                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        53.54 0002853      52.51           
  2. Bram Smeets                   Mosa-Regio               58.71 0002587      57.95           
  3. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     59.67 9803823    1:00.30           
  4. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)        59.28 0002253    1:01.19           
  5. Martia Tabei                  Mosa-Regio             1:08.62 9903511    1:06.83           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
28-03-2010 - 14:55                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     49.09 9904046      49.81           
  2. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     50.31 9902712      52.51 FJ 2      
  3. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     52.86 0003166      52.51 FJ 3      
  4. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     55.96 0002974      55.35           
  5. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     58.02 9904044      57.95           
  6. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     57.83 9902186      58.44           
  NG Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)        58.61 9904626                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
28-03-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             1:14.94 9503497    1:12.48           
          1:12.48
  2. Ted Wilders                   Mosa-Regio             1:21.45 9701177    1:19.72           
          1:19.72
  3. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:24.33 8805005    1:25.82           
          1:25.82
  4. Jiry Maassen                  ROB                    1:49.31 9800889    1:47.77           
          1:47.77
  5. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)           NT 9704799    1:49.51           
            51.10  1:49.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
28-03-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:19.60 9500752    1:21.32           
          1:21.32
  2. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:23.90 9404962    1:22.65           
          1:22.65
  3. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:38.68 9604126    1:37.02           
          1:37.02
  4. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:34.17 9704548    1:37.50           
            46.13  1:37.50
  5. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:39.07 9802916    1:39.36           
          1:39.36
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:37.77 9701374    1:39.73           
            47.20  1:39.73
  7. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:38.26 9602912    1:41.01           
            47.09  1:41.01
  8. Vivian Schraven               Mosa-Regio             1:42.95 9804138    1:41.54           
            47.50  1:41.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
28-03-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.98 8900033    1:07.26           
          1:07.26
  2. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:15.22 9204443    1:16.10           
          1:16.10
  3. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             1:19.00 9603197    1:19.20           
            39.12  1:19.20
  4. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:31.51 9701649    1:33.60           
            46.42  1:33.60
  5. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9605237    1:38.69           
            47.94  1:38.69
  6. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:37.85 9604889    1:41.60           
          1:41.60
 DIS Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:47.36 9703861    1:40.16           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
28-03-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:15.42 9406418    1:17.06           
            37.36  1:17.06
  2. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:12.39 9603098    1:17.75           
            37.18  1:17.75
  3. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:18.20 9403792    1:20.40           
            38.30  1:20.40
  4. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:19.19 9503450    1:20.48           
            38.89  1:20.48
  5. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             1:26.07 9703018    1:22.04           
            40.37  1:22.04
  6. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:21.03 9602096    1:22.59           
            39.11  1:22.59
  7. Maartje Janssen               Mosa-Regio             1:32.92 9705720    1:22.81           
            39.62  1:22.81
  8. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:21.11 9202912    1:24.59           
          1:24.59
  9. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             1:24.54 9701642    1:26.25           
          1:26.25
 10. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:29.49 9503136    1:26.47 FJ 1      
          1:26.47
 11. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:27.40 9700916    1:26.47 FJ 2      
          1:26.47
 12. Yvonne Hintzen                ROB                    1:25.77 8901754    1:28.51           
            42.76  1:28.51
 13. Lieke Hintzen                 ROB                    1:25.27 8501254    1:28.96           
            43.54  1:28.96
 14. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)           NT 9805414    2:08.23           
          1:02.13  2:08.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
28-03-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     42.18 0000267      41.31           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     44.04 0000263      41.71           
  3. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        51.26 9900849      41.73           
  4. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)        47.96 9902013      44.20           
  5. Rick Delvaux                  Mosa-Regio               45.59 9901099      45.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
28-03-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        39.19 9901412      37.47           
  2. Romy Ewalds                   Mosa-Regio               47.99 0000164      42.12           
  3. Malon Hanssen                 ROB                      44.29 9901472      43.59           
  4. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     46.12 0000524      44.64           
  5. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     46.28 0001034      44.98           
  6. Daphne Thijssen               ROB                      48.49 0001078      45.75           
  7. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     48.42 0000526      46.95           
  8. Britt Gijpmans                ROB                      48.91 0001404      47.30           
  9. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     54.61 0100546      49.56           
 10. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)        50.63 9904716      50.54           
 11. Marit van Emmerik             ROB                      53.86 0001406      51.19           
 12. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)        55.47 9904394      52.63 FJ 1      
 13. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        55.37 0100480      52.63 FJ 2      
 DIS Lianne Geraets                ROB                      53.03 0002322      50.36           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
28-03-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:03.16 8800887    1:04.10           
            29.06  1:04.10
  2. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             1:12.24 9601257    1:08.62           
            30.98  1:08.62
  3. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:12.16 9204129    1:15.68           
            34.29  1:15.68
  4. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:16.72 9406127    1:18.58           
            34.58  1:18.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
28-03-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Hebben                  ROB                    1:26.54 9601552    1:22.76           
            39.52  1:22.76
  2. Birgit Hanssen                ROB                    1:28.45 9703194    1:27.47           
            38.39  1:27.47
  3. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:42.36 9801362    1:35.20 FJ 1      
            42.33  1:35.20
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:34.70 9702664    1:35.20 FJ 2      
            40.54  1:35.20
  5. Joyce Janssen                 ROB                    1:33.23 9404482    1:35.71           
            41.24  1:35.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 15:30                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     57.17 0101167      56.04           
  2. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig   1:11.26 0101169      58.48           
  3. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)           NT 0200315    1:00.70           
  4. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig   1:21.57 0300047    1:15.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 15:30                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     54.56 0101512      52.59           
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)        57.56 0200074      53.69           
  3. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig   1:01.38 0101514      56.95           
  4. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig   1:00.51 0200550      58.13           
  5. Rebecca Schmitz               Mosa-Regio                  NT 0102036    1:03.23           
  6. Eveline Brauer                Mosa-Regio                  NT 0102034    1:03.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
28-03-2010 - 15:35                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     59.88 9803823      50.43           
  2. Bram Smeets                   Mosa-Regio                  NT 0002587      50.75           
  3. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        59.54 0002853    1:01.50           
  4. Yessin Maamar                 Mosa-Regio                  NT 0002801    1:03.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
28-03-2010 - 15:35                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     52.10 0003166      49.26           
  2. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     52.55 9902712      50.32           
  3. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     47.56 9902186      50.68           
  4. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     56.92 9904044      53.26           
  5. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     59.20 0002974      56.53           
 DIS Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     50.80 9904046            RD        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
  NG Isis de Mol                   Noord Limburg(SG)        56.60 9904626                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Minioren 4 t/m 6
28-03-2010 - 15:40                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:54.08 0002253    1:52.10           
            52.97  1:52.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
28-03-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:16.59 9503497    2:11.27           
            29.69  1:03.69  2:11.27
  2. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             2:31.51 9504449    2:25.41           
            31.77  1:09.65  2:25.41
  3. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             2:38.76 9603197    2:28.51           
            34.67  1:12.67  2:28.51
  4. Marco Moors                   ROB                    2:44.48 9404733    2:30.16           
            31.80  1:08.89  1:49.54  2:30.16
  5. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             2:25.88 9601257    2:53.45           
            35.60  1:19.57  2:53.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
28-03-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:19.42 9500752    2:22.75           
            32.23  1:09.01  2:22.75
  2. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             2:38.02 9703018    2:35.33           
            35.30  1:15.83  2:35.33
  3. Judith Wienen                 Mosa-Regio             2:46.16 9701644    2:39.85           
            37.76  1:18.99  2:39.85
  4. Charlotte Jaspers             ROB                    2:52.32 8805830    2:51.05           
            39.85  1:23.72  2:51.05
  5. Jesse Hebben                  ROB                    3:00.51 9601552    2:58.80           
            41.76  1:27.92  2:58.80
  6. Joy Gijpmans                  ROB                    3:10.97 9406826    3:13.56           
            41.97  1:30.93  3:13.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
28-03-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:38.48 0000267    1:39.63           
            47.94  1:39.63
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:42.87 0000263    1:41.89           
            48.83  1:41.89
  3. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:52.53 9902013    1:48.02           
            52.05  1:48.02
  4. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:00.67 9900849    1:49.54           
            51.45  1:49.54
  5. Rick Delvaux                  Mosa-Regio             1:57.04 9901099    1:57.54           
            56.00  1:57.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
28-03-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:40.20 9901412    1:42.10           
            47.88  1:42.10
  2. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:43.95 0000164    1:44.92           
            51.29  1:44.92
  3. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:56.12 0001034    1:48.94           
            52.63  1:48.94
  4. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:47.76 0000524    1:49.29           
            51.92  1:49.29
  5. Malon Hanssen                 ROB                    1:47.14 9901472    1:49.60           
            52.55  1:49.60
  6. Britt Gijpmans                ROB                    1:53.31 0001404    1:52.76           
            54.16  1:52.76
  7. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)      2:04.65 9904394    1:56.29           
            55.10  1:56.29
  8. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig   1:53.68 0000526    1:57.64 FJ 1      
            54.94  1:57.64
  9. Marit van Emmerik             ROB                    1:54.79 0001406    1:57.64 FJ 2      
            55.00  1:57.64
 10. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716    2:00.71           
            55.77  2:00.71
 11. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   2:05.20 0100546    2:02.57           
            58.64  2:02.57
 12. Daphne Thijssen               ROB                    2:11.17 0001078    2:05.36           
            58.67  2:05.36
 13. Lianne Geraets                ROB                    2:09.19 0002322    2:08.32           
          1:00.30  2:08.32
 14. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)           NT 0100480    2:16.07           
          1:01.95  2:16.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
28-03-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Wilders                   Mosa-Regio             3:03.56 9701177    3:06.16           
            37.60  1:21.02  2:14.80  3:06.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
28-03-2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:58.52 9404962    2:57.64           
            40.81  1:26.39  2:57.64
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:08.95 9702664    3:10.20           
            42.89  1:31.42  3:10.20
  3. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:16.63 9602096    3:18.73           
            43.26  1:33.64  3:18.73
  4. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   3:14.05 9202912    3:21.93           
            45.36  1:37.65  3:21.93
  5. Yvonne Hintzen                ROB                         NT 8901754    3:29.50           
            47.15  1:40.27  3:29.50
  6. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:24.76 9704548    3:35.48           
            47.89  1:44.07  2:40.76  3:35.48
  7. Maud Gijpmans                 ROB                    3:49.86 9505896    3:36.45           
            48.00  1:42.73  3:36.45
  8. Lieke Hintzen                 ROB                         NT 8501254    3:44.30           
            49.26  1:46.23  3:44.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 16:20                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     27.41 0101167      23.78           
  2. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     28.07 0101169      25.43           
  3. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig     39.76 0300047      36.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 16:20                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     26.25 0101512      23.90           
  2. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig     28.29 0101514      26.92           
  3. Sanne v Gameren               Noord Limburg(SG)           NT 0101938      28.36           
  4. Rebecca Schmitz               Mosa-Regio               31.32 0102036      29.49           
  5. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig     27.31 0200550      29.71           
  6. Eveline Brauer                Mosa-Regio               30.89 0102034      30.92           
  7. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        33.11 0200560      31.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 4 t/m 6
28-03-2010 - 16:25                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Smeets                   Mosa-Regio                  NT 0002587      22.68           
  2. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     25.48 9803823      23.37           
  3. Yessin Maamar                 Mosa-Regio               33.41 0002801      30.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 4 t/m 5
28-03-2010 - 16:25                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     23.75 0003166      23.00           
  2. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     27.54 9904046      23.26           
  3. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     24.39 9902712      23.35           
  4. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     23.67 9902186      23.66           
  5. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     29.17 9904044      24.70           
  6. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     26.64 0002974      27.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
28-03-2010 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        56.95 8800887      58.25           
            27.47    58.25
  2. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.10 8900033      59.80           
            28.76    59.80
  3. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             1:04.89 9504449    1:04.03           
            30.77  1:04.03
  4. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:04.80 9204443    1:04.28           
            30.35  1:04.28
  5. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:03.47 9204129    1:04.74           
            31.17  1:04.74
  6. Marco Moors                   ROB                    1:03.80 9404733    1:06.23           
            31.20  1:06.23
  7. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:03.89 8805005    1:06.60           
            32.39  1:06.60
  8. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:04.80 9406127    1:07.20           
            30.92  1:07.20
  9. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:20.00 9701649    1:17.92           
            36.51  1:17.92
 10. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig   1:26.18 9703861    1:26.10           
            38.04  1:26.10
 11. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:30.76 9604889    1:30.65           
            44.17  1:30.65
 12. Bart Versteegen               Noord Limburg(SG)           NT 9704799    1:30.76           
            44.42  1:30.76
 13. Jiry Maassen                  ROB                    1:31.45 9800889    1:33.32           
            44.70  1:33.32
 14. Kevin Evers                   Noord Limburg(SG)      1:43.26 9605237    1:33.88           
            44.34  1:33.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
28-03-2010 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:07.58 9503450    1:08.18           
            32.42  1:08.18
  2. Jose Janssen                  Mosa-Regio             1:11.86 8907324    1:08.94           
            32.93  1:08.94
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:10.69 9802916    1:10.98           
            34.39  1:10.98
  4. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:11.85 9403792    1:11.07           
            33.57  1:11.07
  5. Judith Wienen                 Mosa-Regio             1:13.23 9701644    1:11.98           
            34.39  1:11.98
  6. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:07.47 9406418    1:12.45           
            33.82  1:12.45
  7. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:07.24 9603098    1:13.85           
            34.85  1:13.85
  8. Maartje Janssen               Mosa-Regio             1:20.82 9705720    1:16.02           
            36.89  1:16.02
  9. Birgit Hanssen                ROB                    1:16.20 9703194    1:16.28           
            37.12  1:16.28
 10. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:17.54 9801362    1:16.82           
            36.42  1:16.82
 11. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:16.21 9503136    1:16.89           
            36.48  1:16.89
 12. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:17.48 9700916    1:17.15           
            37.63  1:17.15
 13. Lisan van Emmerik             ROB                    1:24.11 9703006    1:18.92           
            36.86  1:18.92
 14. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:19.03 9701374    1:20.80           
            39.43  1:20.80
 15. Vivian Schraven               Mosa-Regio             1:22.14 9804138    1:22.07           
            38.95  1:22.07
 16. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:22.98 9602912    1:22.86           
            38.94  1:22.86
 17. Rayna Maassen                 ROB                    1:24.57 9304084    1:23.88           
            38.30  1:23.88
 18. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:26.57 9604126    1:27.02           
            37.04  1:27.02
 19. Maura Evers                   Noord Limburg(SG)      2:09.02 9805414    2:03.98           
            55.67  2:03.98
AFGE Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:16.72 9406326                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Alle, 4 x 25m vrije slag                Mix Minioren 1 t/m 3
28-03-2010 - 16:40                         SWIMKICK                                     Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   1:33.33            1:29.33           
        Max van Sebille, 01                        Tijn Janssen, 01
        Anne Roeven, 01                            Anouk v.d. Wielen, 01
          1:29.33




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Alle, 4 x 50m wisselslag             Mix Minioren 4 t/m (5)6
28-03-2010 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   2:55.86            2:59.33           
        Jesse Janssen, 00                          Max Janssen, 00
        Lisa Lamber, 00                            ZoŽ Pauwels, 00
            44.93  2:59.33

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:15.47            3:06.16           
        Hanna Schaminee, 99                        Ellen van Duren, 99
        Bart van der Zanden, 99                    Luc Bloemen, 99
            53.36  3:06.16




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
28-03-2010 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   2:11.58            2:11.50           
        Ricardo Vullings, 92                       Bart Alberts, 89
        Michel Ebisch, 92                          Tim Kessels, 94
            33.85  2:11.50

  2. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:06.00            2:17.27           
        Djeremy Hesseling, 96                      Bram in 't Zandt, 96
        Sven Brouwer, 95                           Luuk Janssen, 95
            38.03  2:17.27

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:07.67            2:20.95           
        Rob Arts, 88                               Thijs Quaedvlieg, 92
        Job v. Duijnhoven, 88                      Brayen Janz, 96
            35.08  2:20.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
28-03-2010 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   2:13.33            2:18.15           
        Lizzy Janssen, 95                          Angelique Schouten, 95
        Roxanne Vossen, 94                         Kyani Vullings, 94
            31.57  2:18.15

  2. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:27.89            2:32.82           
        Denise Peeters, 94                         Maxime Rintjema, 97
        Evi Schols, 96                             Margot v. Iersel, 96
            36.34  2:32.82

  3. Heldense Zwemverenig 2        Heldense Zwemverenig   2:28.08            2:32.87           
        Floor Rutten, 94                           Carley Donders, 96
        Daniek van de Ven, 97                      Eline van de Ven, 97
            36.37  2:32.87

  4. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:20.00            2:34.95           
        Maartje Janssen, 97                        Rianne Mooren, 97
        Vivian Schraven, 98                        Judith Wienen, 97
            38.07  2:34.95

  5. ROB 1                         ROB                    2:48.50            2:48.23           
        Joy Gijpmans, 94                           Joyce Janssen, 94
        Maud Gijpmans, 95                          Yvonne Hintzen, 89
            47.70  2:48.23

  6. ROB 2                         ROB                    2:49.50            2:53.27           
        Rayna Maassen, 93                          Charlotte Jaspers, 88
        Lieke Hintzen, 85                          Lisan van Emmerik, 97
            48.92  2:53.27




SPLASH Meet Manager 2007 Registered to Heldense Zwemvereniging