Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick deel 3 209-2010
Landgraaf, 21.1.2010


Programmanr. 1
21.1.10
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo31.4829.53
2.Mohamed Al BadriNimo45.3538.10
3.Milan LuthjensNimo37.8738.57


<< TOP >>
Programmanr. 2
21.1.10
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dion LuthjensNimo30.4730.10


<< TOP >>
Programmanr. 3
21.1.10
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Ashraf Ait MelloukNimoNT03001311:04.65
2.Bodhi MichielsNimo1:10.9902005651:06.40
3.Jasper ThomasNimo1:12.5402004271:08.08

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Jessie DautzenbergNimoNT1:13.40
2.Lorena van der LindenNimoNT1:17.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
21.1.10
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Randel OoijenNimo59.03980410757.26
2.Youri BeckersNimoNT1:03.92

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimo1:04.5799040761:04.56


<< TOP >>
Programmanr. 5
21.1.10
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Rodney OoijenNimo31.7131.62
2.Milan LuthjensNimo41.5940.23
3.Mohamed Al BadriNimo41.5942.38


<< TOP >>
Programmanr. 6
21.1.10
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dion LuthjensNimo30.2833.16


<< TOP >>
Programmanr. 7
21.1.10
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Ashraf Ait MelloukNimoNT03001311:05.55
2.Bodhi MichielsNimo1:06.7702005651:05.70
3.Jasper ThomasNimo1:09.0902004271:12.89

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Lorena van der LindenNimoNT1:13.24
2.Jessie DautzenbergNimoNT1:14.07


<< TOP >>
Programmanr. 8
21.1.10
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Youri BeckersNimoNT1:02.13


<< TOP >>
Programmanr. 9
21.1.10
100m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Randel OoijenNimoNT98041071:01.032:07.25

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Madelena GuticNimoNT99040761:07.202:22.02


<< TOP >>
Programmanr. 10
21.1.10
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
21.1.10
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd