SwimKickwedstrijd deel 2
Woerden (NED),    2.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vrije slag, 5 - 7 jaar    Nr. 2. Jongens, 25m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag, 8 - 9 jaar    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, 10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag, 10 jaar    Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag, 11 jaar
Nr. 7. Alle, 25m schoolslag, 5 - 7 jaar    Nr. 8. Alle, 25m vlinderslag, 5 - 7 jaar
Nr. 9. Jongens, 25m vlinderslag, 8 - 9 jaar    Nr. 10. Meisjes, 25m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 11. Jongens, 25m vlinderslag, 10 jaar    Nr. 12. Meisjes, 25m vlinderslag, 10 jaar
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, 11 jaar    Nr. 14. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, 5 - 8 jaar
Nr. 15. Meisjes, 4 x 25m schoolslag, 6 - 10 jaar    Nr. 16. Jongens, 4 x 25m schoolslag, 8 - 10 jaar

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 25m vrije slag                      5 - 7 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sofie van Gijssel             00   Woerden                  24.92    88       
    2.  Bibianne Oelderik             00   De Fuut                  26.34    75       
    3.  Emma Blakenburg               00   Woerden                  32.04    42       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 25m vrije slag                      5 - 7 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van den Burg             00   GoSwim                   23.07    73       
    2.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   24.51    61       
    3.  Bob Cantor                    00   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.48    35       
    4.  Jasper Schurink               00   De Fuut                  33.84    23       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 25m vrije slag                      8 - 9 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Omar Geran                    98   Zwemlust/Utrecht(SG)     19.75   116  FJ 1 
    2.  Luc Cantor                    99   Zwemlust/Utrecht(SG)     19.75   116  FJ 2 
    3.  Tijmen Linthorst              98   De Amer                  20.04   111       
    4.  Justin Hannewijk              99   GoSwim                   23.16    72       
    5.  Cyriel Muthert                98   Woerden                  24.51    61       
    6.  David Koymans                 99   GoSwim                   25.22    56       
    7.  Balder Haze                   98   GoSwim                   25.51    54       
    8.  Gino Kraan                    98   GoSwim                   26.16    50       
    9.  Julius Defares                98   De Amer                  27.95    41       
   10.  Sander van Ditmarsch          99   GoSwim                   28.16    40       
   11.  Simon Kalse                   98   De Fuut                  30.72    31       
   12.  Yoerik Muthert                99   Woerden                  34.38    22       
 AFGEM  Max Bond                      99   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Bart van Meijgaarden          99   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 25m vrije slag                      8 - 9 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sydney van Soest              98   De Amer                  21.39   140       
    2.  Marjolein Uittenbogaard       98   De Amer                  21.64   135       
    3.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                  22.16   126       
    4.  Danique Engel                 98   Woerden                  22.98   113       
    5.  Nena Brouwer                  98   De Fuut                  25.00    88       
    6.  Melissa Rekoert               99   De Amer                  25.76    80       
    7.  Mayssae Guerrouy              98   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.86    79       
    8.  Esmee Overkempe               99   De Amer                  25.88    79       
    9.  Kiki Bertelink                99   De Amer                  26.57    73       
   10.  Anne Hoekendijk               98   GoSwim                   27.26    68       
   11.  Renske Feenstra               99   GoSwim                   29.67    52       
   12.  Dorcas Bokorga                98   GoSwim                   30.08    50       
   13.  Manon Smets                   99   GoSwim                   36.75    28       
 AFGEM  Iris van Zuilen               98   De Amer                                    
 AFGEM  Belén Gobits                  99   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Sam Nouwens                   99   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vrije slag                         10 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan de Vos                 97   Zwemlust/Utrecht(SG)     44.91   106       
    2.  Mark van Ditmarsch            97   GoSwim                   51.74    70       
    3.  Marouane Amaroui              97   Zwemlust/Utrecht(SG)     53.03    65       
    4.  Tom Rotscheid                 97   GoSwim                 1:00.36    44       
    5.  Leon Weiss                    97   De Fuut                1:02.53    39       
 AFGEM  Biagio de Brons               97   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
 AFGEM  Daan Spijkers                 97   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 50m vrije slag                         10 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Bolander                97   De Fuut                  46.37   142       
    2.  Isabelle Monrooy              97   De Fuut                  53.51    92       
    NG  Demi Hulsebos                 97   GoSwim                                     
    NG  Amy van Asselt                97   GoSwim                                     
    NG  Sofie van Doggenaar           97   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m vrije slag                         11 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Corné Dros                    96   Woerden                  38.75   166       
    2.  Jozef Siu                     96   Zwemlust/Utrecht(SG)     43.92   114       
    3.  Ruben Verboon                 96   GoSwim                   48.48    85       
    4.  Timothy de Boer               96   GoSwim                   55.92    55       
    5.  Jarno Groenveld               96   GoSwim                 1:21.72    18       
 AFGEM  Matthias Kunnen               96   De Amer                                    
 AFGEM  Shi Shi Jie                   96   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Merijn Huiberts               96   GoSwim                                     
    NG  Lorenzo Missione              96   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Alle, 25m schoolslag                       5 - 7 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van den Burg             00   GoSwim                   29.21    76       
    2.  Bibianne Oelderik             00   De Fuut                  29.64   109       
    3.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   32.09    57       
    4.  Emma Blakenburg               00   Woerden                  32.61    82       
   DIS  Sofie van Gijssel             00   Woerden                  31.10        SL   
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Jasper Schurink               00   De Fuut                  37.89        SK   
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 25m vlinderslag                     5 - 7 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Cantor                    00   Zwemlust/Utrecht(SG)     37.07    23       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 25m vlinderslag                     8 - 9 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Omar Geran                    98   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.57    55       
    2.  Tijmen Linthorst              98   De Amer                  28.23    51       
    3.  Luc Cantor                    99   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.80    43       
    4.  David Koymans                 99   GoSwim                   34.51    28       
    5.  Simon Kalse                   98   De Fuut                  37.57    22       
    6.  Julius Defares                98   De Amer                  38.63    20       
    7.  Sander van Ditmarsch          99   GoSwim                   47.19    11       
   DIS  Cyriel Muthert                98   Woerden                  33.64        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Max Bond                      99   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 25m vlinderslag                     8 - 9 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi Molenaar                 98   De Fuut                  26.23    96       
    2.  Marjolein Uittenbogaard       98   De Amer                  27.54    83       
    3.  Nena Brouwer                  98   De Fuut                  32.39    51       
    4.  Kiki Bertelink                99   De Amer                  42.64    22       
   DIS  Esmee Overkempe               99   De Amer                  36.08        VD   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
   DIS  Sydney van Soest              98   De Amer                  38.33        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Melissa Rekoert               99   De Amer                  39.98        VI   
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Iris van Zuilen               98   De Amer                                    
    NG  Sam Nouwens                   99   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 25m vlinderslag                        10 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan de Vos                 97   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.80    60       
    2.  Mark van Ditmarsch            97   GoSwim                   29.23    46       
    3.  Marouane Amaroui              97   Zwemlust/Utrecht(SG)     29.39    45       
   DIS  Leon Weiss                    97   De Fuut                  32.87        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Biagio de Brons               97   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 25m vlinderslag                        10 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Bolander                97   De Fuut                  26.18    96       
    2.  Isabelle Monrooy              97   De Fuut                  32.58    50       
    NG  Demi Hulsebos                 97   GoSwim                                     
    NG  Amy van Asselt                97   GoSwim                                     
    NG  Sofie van Doggenaar           97   Zwemlust/Utrecht(SG)                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m wisselslag                        11 jaar
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jozef Siu                     96   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:52.35   107       
    2.  Timothy de Boer               96   GoSwim                 2:26.41    48       
   DIS  Corné Dros                    96   Woerden                1:45.20        VI   
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Shi Shi Jie                   96   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Merijn Huiberts               96   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14              Gemengd, 4 x 25m schoolslag Mixed minioren1,2en3 (j,j,m,m)
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:09.19             
        Justin Hannewijk, 99                   Sander van Ditmarsch, 99
        Karl van den Burg, 00                  Lars van den Burg, 00
          2:09.19




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15              Meisjes, 4 x 25m schoolslag    Meisjes minioren 3, 4 en 5
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                1:53.47             
        Nena Brouwer, 98                       Isabelle Monrooy, 97
        Sanne Bolander, 97                     Bibianne Oelderik, 00
          1:53.47

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 1:59.96             
        Anne Hoekendijk, 98                    Dorcas Bokorga, 98
        Manon Smets, 99                        Renske Feenstra, 99
          1:59.96

 AFGEM  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)                       
        Belén Gobits, 99                       Sofie van Doggenaar, 97
        Mayssae Guerrouy, 98                   , 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16              Jongens, 4 x 25m schoolslag    Jongens minioren 4, 5 en 6
2.12.07                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:45.89             
        Marouane Amaroui, 97                   Luc Cantor, 99
        Duncan de Vos, 97                      Omar Geran, 98
          1:45.89

   DIS  GoSwim 1                           GoSwim                 2:06.55        SL   
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Balder Haze, 98                        Mark van Ditmarsch, 97
        Gino Kraan, 98                         David Koymans, 99
          2:06.55




Splash Meet Manager 2007Registered to Woerden