Nr. 1. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, techniekwedstrijd rugslag  Mix Minioren 1 t/m (5)6
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 12. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick 2008-2009 deel 1
Landgraaf, 23.10.2008


Programmanr. 1
23.10.08
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Wesley DohmenNimoNT37.39

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sharessa MoonenNimoNT48.69


<< TOP >>
Programmanr. 2
23.10.08
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
23.10.08
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Bas DijkstraNimo1:03.0100000431:06.96

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo1:07.96000046859.83


<< TOP >>
Programmanr. 4
23.10.08
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.David PaulissenNimoNT970348956.00

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Pilar AlgeraNimoNT980302059.51
2.Kassandra WolfNimo1:16.5799014821:08.79


<< TOP >>
Programmanr. 5
23.10.08
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Wesley DohmenNimoNT34.25

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Sharessa MoonenNimoNT52.22


<< TOP >>
Programmanr. 6
23.10.08
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 7
23.10.08
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Bas DijkstraNimoNT00000431:06.74

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Chayenne OdenhovenNimo1:24.0400004681:12.28


<< TOP >>
Programmanr. 8
23.10.08
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Kassandra WolfNimo1:01.42990148258.23


<< TOP >>
Programmanr. 9
23.10.08
100m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.David PaulissenNimoNT97034891:03.052:11.64

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Pilar AlgeraNimoNT98030201:01.342:13.88


<< TOP >>
Programmanr. 10
23.10.08
techniekwedstrijd rugslagMix Minioren 1 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 11
23.10.08
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:21.782:40.50
Sharessa Moonen
Wesley Dohmen
02
00
55.08Chayenne Odenhoven
Bas Dijkstra
00
00


<< TOP >>
Programmanr. 12
23.10.08
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd