speedo deel 5
Maastricht (NED),    17.4.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
4/17/2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber KERKHOFS                Kimbria                5:55.43 0000074    5:20.97           
          1:16.07  2:39.33  5:20.97
  2. Amber RAADSCHILDERS           Kimbria                6:00.33 0000534    5:27.20           
          1:16.31  2:40.72  5:27.20
  3. Aukje KOETSIER                Kimbria                6:15.44 0002260    5:52.16           
          1:21.16  2:50.64  5:52.16
  4. Kirsten THEUNISSEN            Zwemclub Eijsden            NT 0000072    6:03.75           
          1:22.75  2:54.60  6:03.75
  5. Romy RADERMACHER              Hellas-Glana           6:29.02 0001070    6:14.23           
          1:24.42  3:00.07  6:14.23
  6. Loes WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       6:27.67 0001232    6:22.04           
          1:26.26  3:03.20  6:22.04
AFGE Britt CORNELISSENS            Hellas-Glana                NT 0000632                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
4/17/2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo SOUHOKA                    Hellas-Glana           1:38.13 0201186    1:39.33           
          1:39.33
  2. Isabel DIJKSTRA               Brunssum                    NT 0200918    1:41.74           
          1:41.74
  3. Guusje VROLIJKS               Kimbria                1:51.02 0201418    1:48.60           
          1:48.60
  4. Journey FORTUIN               Hellas-Glana           1:46.95 0200284    1:50.74           
          1:50.74
  5. Frederique THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden            NT 0201074    2:02.07           
          2:02.07
  6. Anne KÖHLEN                   Hellas-Glana           2:10.07 0201714    2:06.80           
          2:06.80
 DIS Sofia SADOK                   Kimbria                     NT 0201204            WB        
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren), RH
  NG Zoë UMMELS                    Brunssum                    NT 0300522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
4/17/2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk ROOSEN                   Zwemclub Eijsden         34.75 0100577      34.05           
  2. Alex BUIJS                    Zwemclub Eijsden         35.70 0100807      35.42           
  3. Thimo ELISSEN                 Zwemclub Eijsden         41.39 0100809      36.59           
  4. Youri van LIJF                Zwemclub Eijsden         37.29 0100811      37.16           
  5. Timo QUAEDACKERS              Brunssum                    NT 0201301      51.54           
  6. Christian van der HAIJDEN     Hellas-Glana             50.43 0300257      52.55           
  7. Guillaume BAMS                Zwemclub Eijsden            NT 0200651      54.33           
  8. Senna ELISSEN                 Zwemclub Eijsden       1:02.77 0300185      56.57           
 DIS Lars KERREMANS                Hellas-Glana             37.95 0100305                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Mees van WANROIJ              Zwemclub Eijsden         52.73 0201393                      
AFGE Czes KORCZYNSKI               Zwemclub Eijsden         39.92 0100815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
4/17/2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe WINKELHUIJZEN          ZEPS                        NT 0100350    3:13.88           
            44.39  3:13.88
  2. Kim REBERGEN                  Hellas-Glana           3:20.31 0100676    3:18.30           
            44.74  3:18.30
  3. Fleur WOLFS                   Zwemclub Eijsden            NT 0100778    3:28.18           
            52.68  3:28.18
  4. Robin SCHNIJDERBERG           Hellas-Glana           3:36.36 0100256    3:29.05           
            49.59  3:29.05
  5. Iris WILLIGERS                Zwemclub Eijsden            NT 0100384    3:42.13           
            54.64  3:42.13
  6. Danielle KUGLER               ZEPS                        NT 0100678    3:42.64           
            50.42  3:42.64
  7. Nikki DOUMA                   Brunssum                    NT 0102252    3:46.76           
            54.60  3:46.76
  8. Anouk GEYSELAERS              Kimbria                     NT 0100976    3:56.23           
            58.14  3:56.23
  9. Vera WEYZEN                   Kimbria                     NT 0100980    3:57.05           
            57.22  3:57.05
 10. Melis AYDENIZ                 Kimbria                     NT 0100440    3:57.14           
            59.35  3:57.14
 DIS Lara DISCO                    Brunssum                    NT 0101882    3:51.86           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            52.36  3:51.86
 DIS Sara van VLOKHOVEN            Zwemclub Eijsden            NT 0102484    4:01.60           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            58.70  4:01.60
 DIS Janine VELTROP                Brunssum                    NT 0103200    4:52.91           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:16.23  4:52.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
4/17/2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar KAMNAROVSKI           Hellas-Glana             33.48 0000593      34.03           
  2. Sidney DUKE                   Zwemclub Eijsden         38.57 0002875      37.81           
  3. Bilal NEZAM ELDIN             Brunssum                 41.72 0002919      38.95           
  4. Lex CARTER                    Hellas-Glana             43.13 0001275      40.64           
  5. Robert JANSEN                 Hellas-Glana             43.51 0000823      42.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
4/17/2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber KERKHOFS                Kimbria                1:25.95 0000074    1:23.92           
          1:23.92
  2. Amber RAADSCHILDERS           Kimbria                1:32.39 0000534    1:29.09           
          1:29.09
  3. Romy RADERMACHER              Hellas-Glana           1:34.80 0001070    1:29.65           
          1:29.65
  4. Kirsten THEUNISSEN            Zwemclub Eijsden       1:31.73 0000072    1:30.48           
          1:30.48
  5. Aukje KOETSIER                Kimbria                1:34.04 0002260    1:31.67           
          1:31.67
  6. Loes WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       1:32.57 0001232    1:35.24           
          1:35.24
 DIS Marieke HUIJNEN               Zwemclub Eijsden            NT 0004782    2:05.01           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:05.01
 DIS Julie FERON                   Zwemclub Eijsden            NT 0004866    2:12.87           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:12.87
AFGE Britt CORNELISSENS            Hellas-Glana           1:41.86 0000632                      
  NG Demi UMMELS                   Brunssum               1:56.60 0003546                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
4/17/2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       1:19.86 9902155    1:16.80           
          1:16.80
  2. Daan JENTE                    Brunssum               1:20.49 9900277    1:19.32           
          1:19.32
  3. Lars van der HAIJDEN          Hellas-Glana           1:24.87 9900225    1:26.75           
          1:26.75
  4. Cas van MULKEN                ZEPS                   1:45.32 9901441    1:43.95           
          1:43.95
  5. Rik MEEX                      ZEPS                   1:49.16 9901439    1:46.13           
          1:46.13
  6. Olaf van STEE                 Hellas-Glana                NT 9904029    1:50.68           
          1:50.68
 DIS Stan STELTEN                  Hellas-Glana           1:24.12 9900461    1:19.98           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:19.98
  NG Gilian HUBERS                 ZEPS                   1:38.51 9901551                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
4/17/2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie SAPARUWE                Kimbria                2:43.92 9802954    2:43.82           
            34.42  2:43.82
  2. Jessica van DIJK              Kimbria                2:49.29 9800552    2:51.08           
            39.86  2:51.08
  3. Amber WINKELHUIJZEN           ZEPS                   2:51.92 9802092    2:52.27           
            38.51  2:52.27
  4. Renee ROOSEN                  Zwemclub Eijsden       2:52.38 9900074    2:53.22           
            36.53  2:53.22
  5. Celine KERKHOFS               Kimbria                2:53.64 9800548    2:55.32           
            40.01  2:55.32
  6. Julia LANG                    Hellas-Glana           3:06.23 9900730    2:59.46           
            40.66  2:59.46
  7. Kayleigh FORTUIN              Hellas-Glana           3:06.71 9902072    2:59.81           
            39.49  2:59.81
  8. Lynn MEIJERS                  Hellas-Glana           3:06.95 9803732    3:01.44           
            42.36  3:01.44
  9. Myrthe GOERTZ                 ZEPS                   3:28.14 9901902    3:02.16           
            42.02  3:02.16
 10. Arijana ALIJAGIC              Kzpc                   3:12.42 9902826    3:02.40           
            41.96  3:02.40
 11. Kyra JANSSEN                  Kimbria                3:23.02 9800990    3:05.08           
            40.78  3:05.08
 12. Denise CRAENEN                Hellas-Glana           3:12.18 9900040    3:07.07           
            42.51  3:07.07
 13. Sabine VERTOMMEN              Zwemclub Eijsden       3:08.07 9804546    3:07.36           
            41.13  3:07.36
 14. Leonie PACHEN                 Zwemclub Eijsden       3:17.30 9803062    3:14.67           
            46.42  3:14.67
 15. Aniek LEIJ VAN DER            Brunssum               3:24.72 9805484    3:17.53           
            46.03  3:17.53
 16. Misha GEELEN                  Kimbria                3:29.54 9903396    3:24.36           
            48.86  3:24.36
 17. Renee SCHAUWAERT              Kimbria                3:30.22 9801482    3:29.16           
            49.35  3:29.16
 18. Laura LARUE                   Hellas-Glana           3:37.32 9802844    3:29.91           
            47.80  3:29.91
 19. Maren LOWIS                   Hellas-Glana                NT 9805356    3:31.20           
            48.65  3:31.20
 20. Robin-Marthe GHIJZEN          Kimbria                3:49.12 9901442    3:46.20           
            58.61  3:46.20
 21. Quinty RAES                   Brunssum               4:21.16 9904566    4:13.32           
          1:01.22  4:13.32
 DIS Manon HERBEN                  Zwemclub Eijsden       3:08.54 9903116                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Bente SEIJKENS                Hellas-Glana           2:44.01 9802832    2:43.36           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            35.76  2:43.36
 DIS Myrthe van der HAIJDEN        Hellas-Glana           2:59.20 9801174    2:59.86           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.80  2:59.86
 DIS Dahnee DE LA CROIX            Zwemclub Eijsden       3:06.11 9803064    3:00.48           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            41.64  3:00.48
 DIS Sonja JANSEN                  Hellas-Glana           3:40.30 9902506    3:44.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.25  3:44.41
 DIS Justine HOEKSEL               Zwemclub Eijsden       3:49.56 9803060    3:45.36           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.00  3:45.36
 DIS Lauraine DROST                Hellas-Glana           4:03.38 9903480    3:52.47           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.08  3:52.47
AFGE Bo GARRITSEN                  Brunssum               3:45.06 9805482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
4/17/2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart KÖHLEN                   Hellas-Glana           2:33.15 9802453    2:22.30           
          1:09.66  2:22.30
  2. Lars van DIDDEN               Hellas-Glana           2:24.34 9701615    2:22.51           
          1:09.51  2:22.51
  3. Dylan WOLTERS                 Hellas-Glana           2:31.35 9800287    2:27.96           
          1:10.50  2:27.96
  4. Stefan WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:40.67 9803213    2:32.44           
          1:13.85  2:32.44
  5. Caio PASSOS-NEWMAN            Kimbria                2:43.09 9801043    2:38.48           
          1:15.13  2:38.48
  6. Jhamiro HABETS                Brunssum               2:47.12 9800803    2:40.89           
          1:17.29  2:40.89
  7. Raoul van LIJF                Zwemclub Eijsden       2:49.28 9802271    2:43.49           
          1:19.96  2:43.49
  8. Marciano WOLFS                Zwemclub Eijsden       2:41.32 9803395    2:44.12           
          1:18.37  2:44.12
  9. Thijmen BRUIST                Brunssum               3:10.36 9802597    2:51.81           
          1:25.65  2:51.81
 10. Daan ROSENBOOM                ZEPS                   3:07.60 9801495    2:59.30           
          1:27.97  2:59.30
 11. Sander COX                    ZEPS                   3:13.03 9803249    2:59.67           
          1:26.73  2:59.67
 12. Yannik LOWIS                  Hellas-Glana           3:02.95 9804497    3:01.33           
          1:25.72  3:01.33
 13. Justus DONDERS                Kimbria                3:14.97 9703735    3:03.10           
          1:28.54  3:03.10
 14. Dennis NIEMARK                Brunssum               3:25.87 9800801    3:14.11           
          1:34.18  3:14.11
 15. Pol YPELAAR                   Kzpc                        NT 9804881    3:33.91           
          1:37.51  3:33.91
AFGE Ivo NEMETH                    Brunssum               2:24.64 9700075                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
4/17/2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo SOUHOKA                    Hellas-Glana             39.92 0201186      38.02           
  2. Isabel DIJKSTRA               Brunssum                 41.98 0200918      38.60           
  3. Sofia SADOK                   Kimbria                  45.70 0201204      42.62           
  4. Guusje VROLIJKS               Kimbria                  45.32 0201418      44.07           
  5. Frederique THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden         46.54 0201074      48.17           
  6. Journey FORTUIN               Hellas-Glana             45.36 0200284      49.30           
  7. Judith HOUTVAST               Hellas-Glana                NT 0300714      52.73           
  8. Anne KÖHLEN                   Hellas-Glana             50.03 0201714      54.81 FJ 1      
  9. Lianne KAANEN                 Hellas-Glana           1:03.33 0300708      54.81 FJ 2      
 10. Sarah RADERMACHER             Hellas-Glana                NT 0300712    1:04.96           
  NG Zoë UMMELS                    Brunssum                 55.84 0300522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
4/17/2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk ROOSEN                   Zwemclub Eijsden       1:24.91 0100577    1:27.51           
          1:27.51
  2. Alex BUIJS                    Zwemclub Eijsden       1:34.48 0100807    1:33.73           
          1:33.73
  3. Thimo ELISSEN                 Zwemclub Eijsden       1:43.82 0100809    1:35.20           
          1:35.20
  4. Lars KERREMANS                Hellas-Glana           1:41.70 0100305    1:40.08           
          1:40.08
  5. Christian van der HAIJDEN     Hellas-Glana           1:47.80 0300257    2:10.75           
          2:10.75
 DIS Youri van LIJF                Zwemclub Eijsden       1:35.97 0100811    1:35.69           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RH
          1:35.69
 DIS Timo QUAEDACKERS              Brunssum                    NT 0201301    2:11.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:11.45
 DIS Senna ELISSEN                 Zwemclub Eijsden            NT 0300185    2:30.35           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:30.35
AFGE Czes KORCZYNSKI               Zwemclub Eijsden       1:52.02 0100815                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
4/17/2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe WINKELHUIJZEN          ZEPS                     36.87 0100350      36.64           
  2. Kim REBERGEN                  Hellas-Glana             37.81 0100676      37.13           
  3. Robin SCHNIJDERBERG           Hellas-Glana             38.71 0100256      39.48           
  4. Iris WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         40.67 0100384      39.63           
  5. Fleur WOLFS                   Zwemclub Eijsden         42.79 0100778      40.13           
  6. Nikki DOUMA                   Brunssum                 42.23 0102252      40.99           
  7. Melis AYDENIZ                 Kimbria                  43.26 0100440      41.08           
  8. Danielle KUGLER               ZEPS                     41.28 0100678      41.11           
  9. Vera WEYZEN                   Kimbria                  43.73 0100980      42.11           
 10. Lara DISCO                    Brunssum                 44.34 0101882      43.02           
 11. Anouk GEYSELAERS              Kimbria                  42.57 0100976      43.64           
 12. Sara van VLOKHOVEN            Zwemclub Eijsden         46.15 0102484      45.26           
 13. Janine VELTROP                Brunssum                 57.29 0103200    1:00.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
4/17/2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar KAMNAROVSKI           Hellas-Glana           3:12.32 0000593    3:16.57           
            47.19  3:16.57
  2. Bilal NEZAM ELDIN             Brunssum                    NT 0002919    3:41.45           
            50.86  3:41.45
  3. Sidney DUKE                   Zwemclub Eijsden            NT 0002875    3:41.80           
            56.86  3:41.80
  4. Lex CARTER                    Hellas-Glana           4:08.16 0001275    3:45.63           
            59.20  3:45.63
  5. Robert JANSEN                 Hellas-Glana                NT 0000823    3:56.98           
            59.48  3:56.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
4/17/2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       5:00.38 9902155    5:01.16           
          1:09.55  2:26.11  5:01.16
  2. Daan JENTE                    Brunssum                    NT 9900277    5:35.36           
          1:18.16  2:44.60  5:35.36
  3. Lars van der HAIJDEN          Hellas-Glana           5:52.51 9900225    5:37.94           
          1:21.02  2:47.49  5:37.94
  4. Stan STELTEN                  Hellas-Glana           6:11.43 9900461    5:38.51           
          1:15.89  2:42.32  5:38.51
  5. Cas van MULKEN                ZEPS                        NT 9901441    6:45.78           
          1:37.53  3:21.07  6:45.78
  6. Rik MEEX                      ZEPS                        NT 9901439    7:19.02           
          1:36.10  3:30.29  7:19.02
  NG Gilian HUBERS                 ZEPS                        NT 9901551                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
4/17/2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine KERKHOFS               Kimbria                2:22.54 9800548    2:23.75           
          1:10.91  2:23.75
  2. Tobie SAPARUWE                Kimbria                2:26.49 9802954    2:26.21           
          1:11.94  2:26.21
  3. Bente SEIJKENS                Hellas-Glana                NT 9802832    2:30.67           
          1:13.20  2:30.67
  4. Jessica van DIJK              Kimbria                2:35.46 9800552    2:32.39           
          1:15.17  2:32.39
  5. Amber WINKELHUIJZEN           ZEPS                   2:32.95 9802092    2:33.48           
          1:14.86  2:33.48
  6. Renee ROOSEN                  Zwemclub Eijsden       2:35.27 9900074    2:34.86           
          1:15.48  2:34.86
  7. Dahnee DE LA CROIX            Zwemclub Eijsden       2:41.85 9803064    2:38.20           
          1:17.50  2:38.20
  8. Lynn MEIJERS                  Hellas-Glana           2:46.97 9803732    2:40.75           
          1:19.94  2:40.75
  9. Manon HERBEN                  Zwemclub Eijsden       2:52.36 9903116    2:40.98           
          1:19.86  2:40.98
 10. Kyra JANSSEN                  Kimbria                2:44.46 9800990    2:41.46           
          1:21.27  2:41.46
 11. Myrthe van der HAIJDEN        Hellas-Glana           2:49.06 9801174    2:41.64           
          1:20.89  2:41.64
 12. Kayleigh FORTUIN              Hellas-Glana           2:57.47 9902072    2:42.89           
          1:17.80  2:42.89
 13. Arijana ALIJAGIC              Kzpc                   3:00.79 9902826    2:47.48           
          1:22.10  2:47.48
 14. Denise CRAENEN                Hellas-Glana           2:54.77 9900040    2:47.86           
          1:23.35  2:47.86
 15. Myrthe GOERTZ                 ZEPS                   2:51.73 9901902    2:48.39           
          1:21.89  2:48.39
 16. Sabine VERTOMMEN              Zwemclub Eijsden       2:50.89 9804546    2:50.30           
          1:18.42  2:50.30
 17. Julia LANG                    Hellas-Glana           2:52.14 9900730    2:50.59           
          1:23.90  2:50.59
 18. Aniek LEIJ VAN DER            Brunssum               3:10.22 9805484    2:54.23           
          1:23.79  2:54.23
 19. Leonie PACHEN                 Zwemclub Eijsden       3:08.57 9803062    3:01.03           
          1:26.10  3:01.03
 20. Misha GEELEN                  Kimbria                3:07.02 9903396    3:04.10           
          1:30.57  3:04.10
 21. Renee SCHAUWAERT              Kimbria                3:13.13 9801482    3:10.42           
          1:33.36  3:10.42
 22. Laura LARUE                   Hellas-Glana           3:13.74 9802844    3:11.92           
          1:31.36  3:11.92
 23. Maren LOWIS                   Hellas-Glana           3:11.13 9805356    3:14.18           
          1:32.75  3:14.18
 24. Justine HOEKSEL               Zwemclub Eijsden       3:19.67 9803060    3:22.04           
          1:37.86  3:22.04
 25. Sonja JANSEN                  Hellas-Glana           3:38.16 9902506    3:26.72           
          1:40.56  3:26.72
 26. Lauraine DROST                Hellas-Glana           3:43.62 9903480    3:30.68           
          1:43.65  3:30.68
 27. Robin-Marthe GHIJZEN          Kimbria                     NT 9901442    3:34.95           
          1:44.13  3:34.95
 28. Quinty RAES                   Brunssum               4:00.19 9904566    3:57.02           
          1:59.16  3:57.02
AFGE Bo GARRITSEN                  Brunssum               3:28.54 9805482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
4/17/2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van DIDDEN               Hellas-Glana           2:44.54 9701615    2:36.47           
            32.83  2:36.47
  2. Bart KÖHLEN                   Hellas-Glana           2:53.20 9802453    2:47.67           
            38.39  2:47.67
  3. Dylan WOLTERS                 Hellas-Glana           2:57.13 9800287    2:48.02           
            37.76  2:48.02
  4. Stefan WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:57.31 9803213    2:54.83           
            39.83  2:54.83
  5. Thijmen BRUIST                Brunssum               3:11.79 9802597    3:02.13           
            39.00  3:02.13
  6. Caio PASSOS-NEWMAN            Kimbria                3:08.47 9801043    3:05.35           
            42.81  3:05.35
  7. Raoul van LIJF                Zwemclub Eijsden       3:02.73 9802271    3:06.39           
            40.75  3:06.39
  8. Jhamiro HABETS                Brunssum               3:32.07 9800803    3:11.98           
            43.67  3:11.98
  9. Sander COX                    ZEPS                   3:08.62 9803249    3:22.84           
            46.81  3:22.84
 10. Yannik LOWIS                  Hellas-Glana                NT 9804497    3:28.07           
            48.39  3:28.07
 11. Justus DONDERS                Kimbria                3:42.04 9703735    3:34.98           
            49.64  3:34.98
 12. Dennis NIEMARK                Brunssum               3:53.49 9800801    3:45.07           
            53.99  3:45.07
 13. Guy HUIJNEN                   Zwemclub Eijsden            NT 9705073    3:52.43           
            55.13  3:52.43
 14. Pol YPELAAR                   Kzpc                        NT 9804881    4:02.11           
          1:02.14  4:02.11
 DIS Daan ROSENBOOM                ZEPS                   3:43.67 9801495    3:24.17           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            46.07  3:24.17
AFGE Ivo NEMETH                    Brunssum               2:49.92 9700075                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden