Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo deel 4
Alkmaar, 16.3.2008


Programmanr. 1
16-3-2008 - 13:30
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron2:00.9099008922:00.75
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:19.7400004122:08.56
3.Denice HukemaEdVo2:06.1599018442:10.40
4.Marjolein VisserDe ReuringNT99022162:10.94


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-3-2008 - 13:35
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW/Finenzo1:19.2298001751:16.93
2.Tim TuijpEdVo1:29.3598009751:23.01
3.Rick van ZantenZV Waterland1:26.4098003511:26.75
4.Bas VlugtEdVo1:32.4999007271:29.92
5.Martijn de RuiterZv Aquarius1:45.5899000911:30.94
6.Brian OtjesZv Aquarius1:32.5299011351:32.09
7.Steef HuibertsOude VeerNT98-008131:33.55
8.Thomas HaneveldDAW/Finenzo1:31.7898016311:34.49
9.Hugo BlomDe ReuringNT98019491:37.40
10.Nanne BrugmanZV WaterlandNT99013671:47.31
11.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:47.2599000891:47.41
12.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:53.6298021271:47.84
13.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:48.1498025151:49.94
14.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:14.3400003491:50.95
15.Frank DekkerDAW/Finenzo1:54.7998011551:55.87FJ 1
16.Vito MeijZV Waterland2:09.2499007771:55.87FJ 2
17.Kees DetermanZV WaterlandNT99013652:04.06


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-3-2008 - 13:40
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenZV WaterlandNT98012203:20.98
2.Shanna VeermanEdVoNT98003023:30.43
3.Maartje FeldbergDAW/FinenzoNT98016203:43.73
4.Roanne StolkZV WaterlandNT98010023:45.99
5.Merel TolEdVoNT98003003:49.23FJ 1
6.Benthe Vries deDe ReuringNT98019143:49.23FJ 2
7.Silke JonkDAW/FinenzoNT98020423:50.19
8.Elvira KorthagenEdVoNT98010043:53.58
9.Alisa GroeneveldDe ReuringNT98034504:18.35
DISNaomi CohenZV WaterlandNT98012223:26.75RH
DISMandy van BeverenDe ReuringNT98034484:07.84VC
DISTarryn MacleodDAW/FinenzoNT98016224:15.24RH


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-3-2008 - 13:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEdVo1:41.4297003511:39.89
2.Maurits de BruijnDAW/Finenzo1:39.3897009171:40.28
3.Beau KneppersOude VeerNT97031571:43.57
4.Huib KoenenDe Reuring1:46.6897029131:46.46
5.Victor NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG1:48.3997021771:47.05
6.Nico KarregatEdVo1:48.4597010011:48.92
7.Sanjay JagroepDAW/Finenzo1:55.1797016251:50.39
8.Daan PruimZV Waterland1:49.3797008611:55.78
9.Marc DekkerEZV Enkhuizen1:57.9797004711:56.96
10.Kjeld VerhageDAW/Finenzo2:04.5097026371:57.76
11.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend2:05.8397030332:03.90
AFGEMDavy BarrettNoordkop-Zeemacht SG1:56.759701115


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-3-2008 - 13:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW/Finenzo1:21.9497004681:20.94
2.Danielle VisserDe Reuring1:35.7097013461:29.27
3.José VerbeekWZ&PC Purmerend1:32.1997012481:35.11
4.Annika VaderNoordkop-Zeemacht SG1:40.3797015521:39.27
5.Tami de LangeDAW/Finenzo1:46.7697041161:40.07
6.Kyla GroeneveldDe ReuringNT97034541:41.46
7.Isabelle OtteEdVo1:43.8797026461:41.57
8.Britt DoedseWZ&PC Purmerend1:43.9997007521:43.60
9.Yvanna ZuurveldDAW/Finenzo1:48.8397029981:43.69
10.Kim HiemstraDe Reuring1:45.4797039661:45.38
11.Alicia FurumayaDe ReuringNT97039681:47.12
12.Lonneke van WouwenDAW/Finenzo1:52.2897007621:47.33
13.Annika EpkerZV Hoorn-AurikNT97011882:05.73
DISBianca DenekampWZ&PC Purmerend1:44.6897038881:42.48RC


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-3-2008 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZV Hoorn-Aurik1:33.9096007451:30.65
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:28.2696004671:30.73
3.Thierry FeldZV Hoorn-Aurik1:37.3296011851:38.08
4.Danny BerlemonZV Hoorn-Aurik1:58.4096005271:41.42
5.Koen van EmmerikOude VeerNT96-036251:41.54
6.Rick de MoelEZV EnkhuizenNT96039271:43.51
7.Marnix VermeerZv Aquarius1:43.8296022751:44.14
8.Jordi KerssensZV Hoorn-Aurik1:44.4396010751:45.65
9.Herke BrugmanZV Waterland1:50.9096041431:47.76
10.Jeroen HoebenZV Hoorn-Aurik1:49.4596029551:49.21
11.Martijn FalkDAW/Finenzo1:51.5396014571:49.85
12.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:50.5896012431:49.97
13.Jos KalverboerZV Waterland1:52.0996022411:50.03
14.Rick PeereboomDAW/Finenzo1:57.2896006791:56.63
15.Brian de PagterDAW/Finenzo2:03.3296035851:58.74
16.Rik StoelwinderZv Aquarius1:59.5396002392:01.24
DISNiels de JonghZv Aquarius2:16.539603239AA/SL
DISYannick VijverZV Hoorn-Aurik1:28.2596004691:28.26SL


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-3-2008 - 14:05
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZV Hoorn-Aurik2:38.0094009552:32.56
2.Ruben TolEdVo2:48.8695011192:46.41
3.Gerco KalverboerZV Waterland3:01.5794002312:50.53
4.Dave HeshofWZ&PC Purmerend3:07.2995014032:54.36
5.Guus JonkZV Hoorn-Aurik3:25.8295015093:02.62
6.Bryan KroonEdVo3:17.2594023413:02.74
7.Koen KestingZV Waterland2:51.4394002253:06.74
8.Klaas SchouteDAW/FinenzoNT95008913:12.65
9.Remco TolEdVo3:23.3195015053:23.62
10.Rowdy SpaltmanDAW/Finenzo3:27.4295017473:28.60
11.Jan PeereboomDAW/FinenzoNT95013713:29.26
12.Remco VisserDe Reuring3:35.5795031853:45.71
13.Jordy HuibertsOude VeerNT95-022794:30.68
DISPaul de GraafZV WaterlandNT95001073:20.01VC
DISJob BoersmaDe Reuring3:21.3695011853:20.06VC/VD
DISBrecht van KuijkEZV Enkhuizen3:50.2894004073:59.68VC
AFGEMMenno SpataroEZV EnkhuizenNT9401447


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-3-2008 - 14:15
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemiek SuikerDe Reuring2:49.9395016362:48.84
2.Rosanne PadtDAW/Finenzo2:46.1195015822:51.74
3.Claudia RijkhoffZV Hoorn-Aurik3:11.0396033382:54.76
4.Miloes RozemullerZV Hoorn-Aurik3:01.8195018323:00.31
5.Roxann GeenenDAW/Finenzo3:10.6596015183:04.64
6.Rosa VeermanEdVo3:16.4296008623:04.98
7.Janine KroonEdVo3:15.8196006003:05.42
8.Manon WiersmaZV Hoorn-Aurik3:14.5196001123:10.86
9.Lara DeulEdVo3:25.8096024803:11.60
10.Sophie PadtDAW/Finenzo3:19.7996015143:12.51
11.Maxine AlfonsiDAW/Finenzo3:23.9395029003:12.82
12.Judith OudhuisZV Waterland3:12.0795044443:14.02
13.Anne van RongenWZ&PC PurmerendNT95012023:14.29
14.Mariska van EngeldorpZv Aquarius3:31.2195023263:15.76
15.Mandy VerhageDAW/Finenzo3:07.4695013823:16.50
16.Esmee BontEdVoNT95023363:25.93
17.Laura StokxDAW/Finenzo3:39.5896015103:27.66
18.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen3:44.3096044263:28.67
19.Laura RustenburgEZV Enkhuizen3:43.9995000263:30.01
20.Charita FurumayaDe Reuring3:42.1995056103:31.12
21.Tess de BoerDAW/Finenzo3:33.3496015163:31.29
22.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:41.4796009363:34.01
23.Naomi SierEdVoNT95035483:37.08
24.Denise OtjesZv Aquarius4:07.6596013783:39.52
25.Lynke BijpostOude VeerNT95-031143:45.02
26.Nienke van der ZeeZv AquariusNT96054303:45.96
27.Simone DruijfZV Hoorn-AurikNT95058303:49.29
28.Becky VendelDe ReuringNT96046543:52.73
29.Chantal HoogervorstZV Hoorn-AurikNT96038843:53.07
30.Annemarie OtteEdVo4:00.4596038103:56.94
31.Linsey SchilderEdVoNT95040944:07.37
32.Jonna EpkerZV Hoorn-AurikNT95011964:07.99
33.Monica SchoutenZV Waterland4:07.8196028284:11.99
34.Ilse MulderDe Reuring4:10.6096046524:12.88
DISElna van DeelenEZV Enkhuizen3:37.1996048643:16.41VD
DISLisa SchellingerZV WaterlandNT96020063:39.52VC
DISNathalie VeldboerDe Reuring4:12.0796011444:03.07VC
DISKaylee RuiterZV De BronNT96019804:18.37VC/VD
NG.ZAMarloes JellemaWZ&PC Purmerend3:46.069500922
AFGEMSabrina van der VisZV WaterlandNT9503298
NGToet de VriesDe Reuring3:52.449602330
NGMarcha KempWZ&PC Purmerend3:58.489504810


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-3-2008 - 14:40
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De BronNT990089257.80
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT00004121:05.11
DISDenice HukemaEdVoNT99018441:02.27AE
DISMarjolein VisserDe ReuringNT99022161:11.69VC


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-3-2008 - 14:40
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW/Finenzo1:33.8898001751:28.57
2.Rick van ZantenZV Waterland1:40.0698003511:35.24
3.Tim TuijpEdVo1:29.4098009751:35.61
4.Steef HuibertsOude VeerNT98-008131:44.26
5.Thomas HaneveldDAW/Finenzo1:43.1198016311:45.51
6.Bas VlugtEdVoNT99007271:46.70
7.Hugo BlomDe ReuringNT98019491:50.83
8.Brian OtjesZv Aquarius2:13.3999011351:52.30
9.Rowan TomWZ&PC PurmerendNT98025151:54.72
10.Nanne BrugmanZV Waterland2:01.7399013671:58.94
11.Simon KoopenWZ&PC Purmerend2:12.6498021272:02.36
12.Barry van EngeldorpZv Aquarius2:12.8699000892:03.17
13.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT00003492:04.60
DISFrank DekkerDAW/Finenzo1:53.259801155RE
DISMartijn de RuiterZv Aquarius1:51.3999000911:40.12RC
DISVito MeijZV Waterland2:10.4499007772:06.47RH
DISKees DetermanZV WaterlandNT99013652:14.94RH


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-3-2008 - 14:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenZV Waterland1:27.3398012201:24.92
2.Naomi CohenZV Waterland1:28.6298012221:25.47
3.Shanna VeermanEdVo1:35.6398003021:30.87
4.Silke JonkDAW/Finenzo1:34.6898020421:32.18
5.Merel TolEdVo1:35.3298003001:33.45
6.Elvira KorthagenEdVo1:37.0798010041:35.57
7.Benthe Vries deDe Reuring1:37.2098019141:36.55
8.Roanne StolkZV Waterland1:37.7898010021:38.00
9.Maartje FeldbergDAW/Finenzo1:41.5598016201:42.42
10.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034481:47.46
11.Tarryn MacleodDAW/FinenzoNT98016221:49.48
12.Alisa GroeneveldDe ReuringNT98034501:53.77
13.Demy AppelZV Waterland1:53.2398024241:58.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-3-2008 - 14:55
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurits de BruijnDAW/Finenzo1:31.1197009171:29.18
2.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:37.9297030331:36.45
3.Victor NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG1:27.2697021771:36.93
4.Levi TolEdVo1:36.7197003511:38.19
5.Huib KoenenDe Reuring1:39.9897029131:38.37
6.Beau KneppersOude VeerNT97031571:40.36
7.Kjeld VerhageDAW/Finenzo1:46.2997026371:42.46
8.Daan PruimZV Waterland1:38.4397008611:45.25
9.Nico KarregatEdVo1:50.4097010011:52.14
DISSanjay JagroepDAW/Finenzo1:46.7097016251:39.66RF
DISMarc DekkerEZV Enkhuizen1:54.1497004711:52.14RF
AFGEMDavy BarrettNoordkop-Zeemacht SG1:58.379701115


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-3-2008 - 15:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW/FinenzoNT97004685:34.22
2.José VerbeekWZ&PC Purmerend6:19.5497012486:10.50
3.Danielle VisserDe Reuring7:01.0697013466:10.53
4.Annika VaderNoordkop-Zeemacht SGNT97015526:26.78
5.Kyla GroeneveldDe ReuringNT97034546:42.85
6.Bianca DenekampWZ&PC PurmerendNT97038886:52.54
7.Isabelle OtteEdVoNT97026466:58.85
8.Alicia FurumayaDe ReuringNT97039687:00.47
9.Yvanna ZuurveldDAW/FinenzoNT97029987:07.50
10.Lonneke van WouwenDAW/FinenzoNT97007627:14.32
11.Britt DoedseWZ&PC Purmerend7:46.5897007527:18.21
12.Kim HiemstraDe ReuringNT97039667:18.84
13.Annika EpkerZV Hoorn-Aurik8:06.7097011887:57.80


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-3-2008 - 15:15
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZV Hoorn-Aurik1:21.7496007451:20.61
2.Thierry FeldZV Hoorn-AurikNT96011851:24.90
3.Danny BerlemonZV Hoorn-Aurik1:29.5196005271:26.51
4.Carlo KempWZ&PC PurmerendNT96004671:34.09
5.Bas De LangeEZV Enkhuizen1:39.0196012431:36.46
6.Rick PeereboomDAW/FinenzoNT96006791:48.94
7.Martijn FalkDAW/Finenzo2:09.8396014571:51.64
8.Jeroen HoebenZV Hoorn-AurikNT96029551:56.13
9.Jordi KerssensZV Hoorn-AurikNT96010751:56.82
10.Jos KalverboerZV Waterland1:55.8396022411:57.95
11.Marnix VermeerZv AquariusNT96022752:02.12
12.Brian de PagterDAW/FinenzoNT96035852:09.56
13.Koen van EmmerikOude VeerNT96-036252:18.35
DISYannick VijverZV Hoorn-AurikNT9600469AA
DISRick de MoelEZV EnkhuizenNT96039271:53.53VH
DISRik StoelwinderZv Aquarius2:14.2296002391:56.62VC


<< TOP >>
Programmanr. 15
16-3-2008 - 15:20
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZV Hoorn-Aurik2:26.9994009552:24.56
2.Vincent SchramDAW/Finenzo2:39.9194020412:36.90
3.Dave HeshofWZ&PC Purmerend2:45.1695014032:38.17
4.Gerco KalverboerZV Waterland2:44.0094002312:41.29
5.Ruben TolEdVo2:46.3395011192:41.83
6.Koen KestingZV Waterland2:48.2694002252:43.13
7.Guus JonkZV Hoorn-Aurik2:58.0295015092:43.61
8.Remco TolEdVo2:51.3395015052:46.86
9.Bryan KroonEdVo3:01.4894023412:48.00
10.Job BoersmaDe Reuring2:49.2795011852:48.46
11.Klaas SchouteDAW/Finenzo3:00.1595008912:56.72
12.Jordy HuibertsOude VeerNT95-022792:58.94
13.Remco VisserDe Reuring3:04.6395031852:59.95
14.Felix GeenenDAW/FinenzoNT95010853:00.24
15.Christiaan ZwaalNoordkop-Zeemacht SG2:54.5195038813:00.53
16.Roel AlersWZ&PC Purmerend3:00.5895015933:01.48
17.Rowdy SpaltmanDAW/Finenzo3:08.2195017473:02.90
18.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen2:54.6994004073:03.36
19.Pepijn JorinkDAW/Finenzo3:10.3995025753:03.54
20.Paul de GraafZV Waterland3:04.7695001073:04.48
21.Roy KantZV De Bron3:12.0794008193:04.59
22.Sam ButerDAW/Finenzo3:08.4595027833:08.32
23.Eric NieuwstadNoordkop-Zeemacht SG3:15.6194031033:08.78
24.Jasper FalkDAW/Finenzo3:21.3595027853:10.52
25.Matthijs HellenbergZV Hoorn-Aurik3:34.4095014053:21.90
26.Jan PeereboomDAW/Finenzo3:18.2595013713:25.28
27.Ronald PurmerZV De Bron3:39.9195014553:36.47
AFGEMMenno SpataroEZV Enkhuizen2:42.499401447
NGGlenn SmitDAW/Finenzo2:47.829401599


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-3-2008 - 15:35
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanEdVo2:38.4396008622:36.08
2.Rosanne PadtDAW/Finenzo2:37.5995015822:38.58
3.Claudia RijkhoffZV Hoorn-Aurik2:40.6796033382:40.12
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:43.7796008682:46.20
5.Davina van PergeDAW/Finenzo2:50.5995037862:46.91
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend2:48.0796003162:48.57
7.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:48.8495023262:49.83
8.Laura StokxDAW/Finenzo2:53.1596015102:50.99
9.Roxann GeenenDAW/Finenzo3:05.3596015182:53.00
10.Miloes RozemullerZV Hoorn-Aurik2:48.5195018322:53.61
11.Mandy VerhageDAW/Finenzo2:54.7395013822:54.52
12.Sophie PadtDAW/Finenzo3:09.8996015142:55.89
13.Marit VisscherDAW/Finenzo2:58.9996000042:56.29
14.Anne van RongenWZ&PC Purmerend3:10.0095012022:56.31
15.Manon WiersmaZV Hoorn-Aurik2:56.4396001122:57.41
16.Maxine AlfonsiDAW/Finenzo3:09.1395029002:59.40
17.Denise OtjesZv Aquarius3:09.5896013783:00.57
18.Esmee BontEdVo3:09.6595023363:00.77
19.Janine KroonEdVo3:12.4096006003:01.29
20.Lara DeulEdVo3:13.8196024803:04.14
21.Annemiek SuikerDe Reuring3:00.9795016363:06.23
22.Lucille StroobachNoordkop-Zeemacht SGNT96014823:06.85
23.Nienke van der ZeeZv AquariusNT96054303:07.52
24.Rebecca MartensDAW/Finenzo3:20.2796043523:08.35
25.Judith OudhuisZV Waterland3:12.5795044443:08.36
26.Tess de BoerDAW/Finenzo3:04.1696015163:10.01
27.Kristine ZwaanEZV Enkhuizen3:18.7996044263:11.81
28.Elna van DeelenEZV Enkhuizen3:26.2596048643:18.40
29.Annemarie OtteEdVo3:22.6596038103:18.64
30.Nathalja WiersmaDAW/Finenzo3:29.3596033363:19.47
31.Elena PeetersDAW/Finenzo3:20.8996036903:19.98
32.Chantal HoogervorstZV Hoorn-Aurik3:22.2096038843:22.70
33.Laura RustenburgEZV Enkhuizen3:31.3495000263:23.36
34.Carmen DrijfhoutZV De Bron3:34.2195010263:23.54
35.Kaylee RuiterZV De BronNT96019803:24.57
36.Monica SchoutenZV Waterland3:29.3596028283:25.74
37.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen3:28.0296009363:25.76
38.Becky VendelDe ReuringNT96046543:28.22
39.Charita FurumayaDe Reuring3:36.9795056103:28.42
40.Linsey SchilderEdVo3:38.3695040943:32.45
41.Naomi SierEdVo3:48.8095035483:34.08
42.Simone DruijfZV Hoorn-AurikNT95058303:36.22
43.Lisa SchellingerZV Waterland3:12.9296020063:52.67
DISJonna EpkerZV Hoorn-Aurik3:11.0095011963:08.75RC
DISMarit van ElsasDAW/Finenzo3:12.6995054063:11.00RD
DISLynke BijpostOude VeerNT95-031143:15.89RC
DISNathalie VeldboerDe Reuring3:25.4796011443:20.22RC
DISIlse MulderDe Reuring3:48.5996046523:23.21RD
NG.ZAMarloes JellemaWZ&PC Purmerend3:10.829500922
AFGEMSabrina van der VisZV Waterland3:17.249503298
NGToet de VriesDe Reuring3:10.079602330
NGMarcha KempWZ&PC Purmerend2:59.439504810
NGMarijke LippeEZV EnkhuizenNT9503344




Mijn Postvak In wordt beschermd door SPAMfighter
258 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.
Download de gratis
SPAMfighter vandaag nog!