Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 18. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
24-01-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Koen van den AssemWS Twente1:51.5199006151:53.95
2.Stef PoolmanWS Twente1:59.5799008031:55.04
3.Derk GeerdinkWS Twente1:59.3200002451:55.39
4.Thomas HuismanWS Twente2:03.1000002472:01.02
5.Laurens Spoelstrade Veene2:06.3999012732:04.89
DISJesse HendrikseWS Twente1:58.4899012671:55.51
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRon TeunisDe Wieke2:02.719901459
AFGEMJarnieck SchildwachtVZ&PC2:04.750100045
AFGEMVincent Boschde Veene2:06.029900451


Programmanr. 2
24-01-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lindy Elkerboutde Veene1:32.4200006041:27.29
2.Naomi Tjon-asoide Veene1:32.2300003941:30.67
3.Madelon Jasper FaijerVZ&PC1:40.1100002721:39.20
4.Ellen SmeltVZ&PC1:41.1600004481:39.82
5.Marjolein StubbeWS Twente1:43.1300005001:42.54
6.Sterre van SchravendijkWS Twente1:42.3000004981:42.80
7.Lotte PouwOlde Vechte1:49.4501001181:45.95
8.Zita HofmeijerWS Twente1:57.3300004861:51.42
9.Merle KoldemeuleWS Twente1:54.2600004901:53.92
10.Joyce Asteleijnerde Veene2:00.7700006061:59.45
AFGEMKim Koekkoek op MunsterhuisWS Twente1:40.820000338


Programmanr. 3
24-01-2009
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Gideon Teeuwde Veene3:38.0798012373:13.02
2.Luc NieuwenhuisHet RavijnNT98021853:16.39
3.Luc van DijkSC SallandNT98020973:25.26
4.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJselNT98024633:44.42
5.Marc Louterde Veene3:41.0598000133:56.16
DISMart EgginkZPC MaarkelNT9800101
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISLuuk ter MorsWS Twente3:27.6298016273:09.60
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMathieu Boersde Veene3:25.1298001873:10.10
SM - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
DISMarc den OudstenWS Twente3:42.5098005973:31.07
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISChristian NoordzijDe MorsNT98010853:53.23
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJelmer van de VenWS TwenteNT98000414:00.95
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., SL
AFGEMLars Eenkhoornde Veene3:37.549800701
AFGEMRobin DekkerDe GrunteNT9802689
AFGEMPepijn HilleniusDZ & PC de IJselNT9800379


Programmanr. 4
24-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Renske DaenenVZ&PC1:54.8499017921:44.17
2.Daphne Jurriënsde Veene1:47.3999003161:46.80
3.Muriel SchildwachtVZ&PC1:54.3399009221:48.02
4.Lauri Lesscherde Veene1:48.4799003181:48.20
5.Helene StaalDZ & PC de IJsel1:57.6499015781:50.89
6.Rixt KeetmanWS Twente1:57.4899010721:52.39
7.Jessie StegemanZPC Maarkel1:53.0799011761:54.95
8.Natascha Nijsinkde Veene1:55.6499000081:55.32
9.Jeanine WesterhofWS Twente1:58.5799010701:59.67
10.Irene LinderhofSC Salland2:00.1599010402:00.26
11.Gitte SandermanVZ&PC2:02.4599009202:02.70
12.Naomi van der HorstOlde Vechte2:01.2399017442:02.95
13.Claudia NorderDZ & PC de IJsel2:05.0699015762:04.04
14.Laura HaanDe Zandstuve2:07.4899006022:04.08
DISGabrielle BolkOlde Vechte1:52.729900344
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMarjon Kuilderde Veene1:58.2099011601:59.07
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLisa LookampVZ&PCNT99017902:10.39
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 5
24-01-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Hans-Jan WesterhofWS Twente1:24.5297014811:21.02
2.JesseDerk v SchravendijkWS Twente1:26.7597014791:26.02
3.Michael BolkOlde Vechte1:30.9597015991:30.42
4.Martijn WissinkZPC Maarkel1:35.3697011471:33.64
5.Robbin Nijsinkde Veene1:38.5497002591:34.83
6.Yannick StaalDZ & PC de IJsel1:32.9097010811:35.35FJ 1
7.Menno BrinkmanDZ & PC de IJsel1:34.5497010831:35.35FJ 2
8.Sanharib Issade Veene1:37.2097016131:36.29
DISGijs Hegemande Veene1:35.9697006631:29.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGeoffrey RampenSC Salland1:39.3397015091:37.77
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBrent HofmeijerWS Twente1:36.119701987
AFGEMEdwin BaanHet Ravijn1:41.429700597


Programmanr. 6
24-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sharon VelthuisHet Ravijn1:38.0298002221:34.73
2.Christa MarkslagHet Ravijn1:40.5198007161:36.36
3.Eva HagreisWS Twente1:48.0298002901:40.36
4.Hadewig CurfsSC Salland1:49.8598004921:43.80
5.Eva GroenendijkWS Twente1:54.5198009201:45.36
6.Iris BolinkHet Ravijn1:47.9898012481:45.54
7.Marleen HofWS Twente1:52.0498024641:45.89
8.Anouk HofWS Twente1:48.5998024621:46.04
9.Sterre MooiweerZPC Maarkel1:48.0898002361:46.20
10.Chazia SlinkmanDe Mors1:51.7198003321:47.04
11.Renee van der KwastDZ & PC de IJsel1:50.3298030101:51.48
12.Lisanne van FaassenWS Twente1:54.1498022721:54.70
13.Britt PetersWS Twente1:48.7098024801:56.51
14.Lieke PouwOlde Vechte1:56.2898015661:56.98
15.Esmee KielaDe GrunteNT98005181:59.00
16.Lydia Stigterde Veene2:09.0498031522:06.48
DISNadja SandermanVZ&PC1:43.3998000741:44.80
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSeline Flietstrade Veene1:51.0498017861:50.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDana DonkerHet Ravijn1:55.209801668


Programmanr. 7
24-01-2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tico WindHet Ravijn2:31.0495027052:27.92
2.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel2:36.3995023792:31.98
3.Jesper Heuverde Veene2:45.3495019172:38.16
4.Joey NijboerDe Wieke2:43.0295046592:42.64
5.Abe Veenstrade Veene2:48.5495019232:48.82
6.Hugo HerbersDe Grunte2:56.0795005072:50.67
7.Jeroen VeldmanSC Salland2:59.2095000972:52.45
8.Marco RotgerinkZPC Maarkel2:50.7095005732:52.64
AFGEMTeun RedekerZPC Maarkel2:46.449600737
AFGEMJeffrey Petersende Veene2:42.239501453
AFGEMJasper Nijsinkde Veene2:32.519500581
AFGEMBart VeurinkDe Grunte2:44.239500809
AFGEMPim TeunisDe Wieke2:36.339504457
AFGEMNick DoodWS Twente2:56.269600613


Programmanr. 8
24-01-2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura HagreisWS Twente2:26.5196005482:30.57
2.Elianne LetinkHet Ravijn2:41.8696001462:38.86
3.Anne Melisde Veene2:44.3296003922:41.42
4.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel2:50.3296008462:47.26
5.Danique WeghorstDe Wieke2:51.7396005402:47.98
6.Wivineke BolkOlde Vechte2:53.7596037522:48.48
7.Tessa Struisde Veene2:45.5496037602:48.70
8.Babette Aubride Veene2:50.7097009862:50.02
9.Ruth TimmerDe Zandstuve2:51.9197018122:52.26
10.Franka Damde Veene2:55.5796023702:57.04


Programmanr. 9
24-01-2009
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Koen van den AssemWS Twente49.20990061549.86
2.Thomas HuismanWS TwenteNT000024753.73
DISJesse HendrikseWS Twente1:07.48990126757.42
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISStef PoolmanWS TwenteNT990080359.16
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VH
DISDerk GeerdinkWS TwenteNT00002451:03.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD
DISLaurens Spoelstrade Veene1:05.4099012731:04.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
AFGEMJarnieck SchildwachtVZ&PCNT0100045


Programmanr. 10
24-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lindy Elkerboutde Veene1:52.9200006041:47.32
2.Madelon Jasper FaijerVZ&PC1:54.0700002721:49.92
3.Marjolein StubbeWS Twente1:48.0400005001:53.20
4.Ellen SmeltVZ&PC1:58.8200004481:55.77
5.Sterre van SchravendijkWS Twente1:57.5100004981:59.02
6.Joyce Asteleijnerde Veene1:58.2000006061:59.11
7.Lotte PouwOlde Vechte2:12.0001001182:00.26
8.Merle KoldemeuleWS Twente2:04.0000004902:07.16
9.Zita HofmeijerWS Twente2:13.1700004862:16.33
DISNaomi Tjon-asoide Veene1:47.4200003941:50.80
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKim Koekkoek op MunsterhuisWS Twente1:50.570000338


Programmanr. 11
24-01-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mathieu Boersde Veene1:15.6098001871:15.51
2.Luuk ter MorsWS Twente1:15.4898016271:16.39
3.Luc NieuwenhuisHet Ravijn1:18.3298021851:20.14
4.Luc van DijkSC Salland1:21.1898020971:20.80
5.Gideon Teeuwde Veene1:19.6098012371:21.58
6.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJsel1:30.9198024631:24.89
7.Marc den OudstenWS Twente1:23.4498005971:26.33
8.Mart EgginkZPC Maarkel1:29.8398001011:28.39
9.Sybren KappertZPC Maarkel1:30.3998014811:33.39
10.Jelmer van de VenWS Twente1:39.5498000411:34.29
11.Marc Louterde Veene1:40.8098000131:34.60
12.Christian NoordzijDe Mors1:43.5898010851:37.54
13.Bart CloostermanDZ & PC de IJsel1:45.7098022891:38.48
14.Tobias RamermanDe Zandstuve1:46.1198007711:45.58
AFGEMPepijn HilleniusDZ & PC de IJsel1:22.379800379
AFGEMLars Eenkhoornde Veene1:24.139800701
AFGEMRobin DekkerDe Grunte1:34.769802689


Programmanr. 12
24-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lauri Lesscherde Veene1:29.2699003181:29.20
2.Daphne Jurriënsde Veene1:35.2099003161:33.98
3.Irene LinderhofSC Salland1:41.4899010401:43.00
4.Natascha Nijsinkde Veene1:46.6099000081:45.04
5.Gabrielle BolkOlde Vechte1:45.4299003441:45.70
6.Jessie StegemanZPC Maarkel1:47.3699011761:47.28FJ 1
7.Renske DaenenVZ&PC1:50.0299017921:47.28FJ 2
8.Laura HaanDe Zandstuve1:54.7699006021:48.86
9.Rixt KeetmanWS Twente1:46.7099010721:50.26
10.Claudia NorderDZ & PC de IJsel1:53.7499015761:56.92
11.Muriel SchildwachtVZ&PC2:06.8299009222:04.57
DISNaomi van der HorstOlde Vechte2:08.519901744
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMarjon Kuilderde Veene1:48.0499011601:41.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJeanine WesterhofWS Twente1:43.9599010701:47.51
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGitte SandermanVZ&PC1:53.4099009201:50.31
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLisa LookampVZ&PC1:51.7699017901:51.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHelene StaalDZ & PC de IJsel1:51.1099015781:56.86
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 13
24-01-2009
Jongens, 400m vrije slagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Hans-Jan WesterhofWS Twente5:50.6797014815:38.76
2.JesseDerk v SchravendijkWS Twente5:53.0297014795:39.39
3.Robbin Nijsinkde Veene6:03.2397002595:55.85
4.Gijs Hegemande Veene7:13.3697006636:02.54
5.Michael BolkOlde Vechte6:17.1097015996:05.36
6.Menno BrinkmanDZ & PC de IJselNT97010836:17.58
7.Yannick StaalDZ & PC de IJselNT97010816:18.92
8.Martijn WissinkZPC MaarkelNT97011476:37.26
9.Geoffrey RampenSC SallandNT97015097:08.10
10.Sanharib Issade Veene8:19.5497016137:20.32
AFGEMEdwin BaanHet RavijnNT9700597


Programmanr. 14
24-01-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Nadja SandermanVZ&PC1:39.5198000741:37.95
2.Lisanne van FaassenWS TwenteNT98022721:42.70
3.Christa MarkslagHet RavijnNT98007161:42.95
4.Sharon VelthuisHet RavijnNT98002221:44.11
5.Sterre MooiweerZPC Maarkel1:46.5198002361:45.86
6.Eva GroenendijkWS TwenteNT98009201:45.91
7.Marleen HofWS TwenteNT98024641:52.47
8.Eva HagreisWS Twente2:03.3398002901:53.36
9.Iris BolinkHet RavijnNT98012481:57.82
DISSeline Flietstrade Veene2:11.729801786
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISEsmee KielaDe GrunteNT9800518
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., AE
DISChazia SlinkmanDe MorsNT98003321:43.10
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAnouk HofWS TwenteNT98024621:57.07
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISLydia Stigterde Veene2:09.8298031522:13.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISHadewig CurfsSC SallandNT98004922:16.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMDana DonkerHet RavijnNT9801668
NGBritt PetersWS TwenteNT9802480
ziek tijdens wedstrijd


Programmanr. 15
24-01-2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Joey NijboerDe Wieke3:13.3295046593:13.42
2.Hugo HerbersDe GrunteNT95005073:17.29
3.Tico WindHet Ravijn3:20.4595027053:18.16
4.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel3:23.3095023793:20.14
5.Jeroen VeldmanSC Salland3:29.8295000973:25.67
6.Abe Veenstrade Veene3:34.9595019233:32.45
7.Jesper Heuverde Veene3:40.7695019173:34.05
AFGEMNick DoodWS Twente3:40.459600613
AFGEMPim TeunisDe Wieke3:11.109504457
AFGEMJasper Nijsinkde Veene3:16.869500581
AFGEMBart VeurinkDe Grunte3:33.929500809
AFGEMJeffrey Petersende Veene3:29.049501453


Programmanr. 16
24-01-2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura HagreisWS Twente3:16.3696005483:13.54
2.Franka Damde Veene3:18.0796023703:18.23
3.Babette Aubride Veene3:24.5797009863:23.23
4.Wivineke BolkOlde Vechte3:26.0796037523:23.48
5.Danique WeghorstDe Wieke3:27.6096005403:26.02
6.Elianne LetinkHet Ravijn3:31.0496001463:30.04
7.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel3:45.1396008463:31.23
8.Anne Melisde Veene3:37.6096003923:33.37
9.Ruth TimmerDe ZandstuveNT97018123:48.10
DISTessa Struisde Veene3:28.5296037603:27.39
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 17
24-01-2009
Alle, 4 x 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.WS Twente 1WS Twente2:37.192:42.58
Jesse Hendrikse
Rixt Keetman
99
99
40.08Jeanine Westerhof
Koen van den Assem
99
99
2.de Veene 1de Veene2:52.122:44.99
Lindy Elkerbout
Lauri Lesscher
00
99
40.34Naomi Tjon-asoi
Laurens Spoelstra
00
99
3.WS Twente 2WS Twente2:59.902:55.60
Marjolein Stubbe
Thomas Huisman
00
00
45.02Stef Poolman
Sterre van Schravendijk
99
00
AFGEMde Veene 2de Veene2:23.57
Vincent Bosch, Marjon Kuilder, Natascha Nijsink, Joyce Asteleijner
AFGEMWS Twente 3WS Twente3:17.94
Zita Hofmeijer, Merle Koldemeule, Derk Geerdink, Stef Poolman


Programmanr. 18
24-01-2009
Alle, 4 x 50m wisselslagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.de Veene 1de Veene2:45.452:42.51
Mathieu Boers
Daphne Jurriëns
98
99
41.51Gideon Teeuw
Gijs Hegeman
98
97
2.WS Twente 1WS Twente2:43.732:44.42
JesseDerk v Schravendijk
Anouk Hof
97
98
41.54Hans-Jan Westerhof
Eva Hagreis
97
98
3.WS Twente 2WS Twente2:56.132:56.00
Marleen Hof
Marc den Oudsten
98
98
43.59Luuk ter Mors
Eva Groenendijk
98
98
4.ZPC Maarkel 1ZPC MaarkelNT2:56.29
Martijn Wissink
Jessie Stegeman
97
99
42.39Sterre Mooiweer
Sybren Kappert
98
98
5.DZ & PC de IJsel 1DZ & PC de IJsel2:59.272:56.86
Menno Brinkman
Renee van der Kwast
97
98
43.70Yannick Staal
Claudia Norder
97
99