Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 18. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
24-01-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Otto FennemaZignea1:50.2099009391:47.68
2.Jorgen GerritsenZVZwartsluis2:09.2300000011:50.51
3.Timo de Vries't Tolhekke1:59.3299004071:56.77
4.Erik van der LindenZVZwartsluis2:00.9599003111:56.95
5.Raymond van UnenDeltasteur2:04.8900005231:59.29
5.Maarten HooijmanZignea2:02.5699009371:59.29
7.Ludo van de BrinkDeltasteur2:03.6099009491:59.61
8.Rick CuperusZignea2:13.4899015432:04.80
9.Ewoud VosSwol 18942:06.0499012152:07.00
10.Niels van der MeulenDeltasteur2:00.0499013252:10.04
DISKylian Kooyman't Tolhekke2:04.809900763
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMThom van EssenSwol 18941:55.839900429


Programmanr. 2
24-01-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marit BoxumZVZwartsluis1:43.4000000681:24.54
2.Brit Brandsma't Tolhekke1:43.2901000251:39.87
3.Babet KanisDeltasteur2:16.1600002161:49.41
4.Nienke KroezeDeltasteur1:55.7601004881:51.39
5.Jola NoyaDeltasteur1:49.2000008801:52.16
6.Maud HeldoornDeltasteur1:53.5100005641:52.22
7.Selina DoldersumDeltasteur1:55.3000011621:52.23
8.Loes van der HaarDeltasteur2:04.3900005661:54.67
9.Elma LeusinkDeltasteur1:57.3600013941:55.86
10.Hilde HollanderDeltasteur2:05.2900008442:01.10
11.Danieke DaenenDeltasteur2:04.6701001022:02.38
12.Merel StamDeltasteur1:56.2300008782:04.86
13.Maike WellenbergDeltasteur2:29.8001001002:09.95
14.Jannie RasZwemclub Urk 19782:06.5100006282:16.48
15.Romy BosmanDeltasteur2:49.7001002082:37.23


Programmanr. 3
24-01-2009
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Albert Jan van SlootenZigneaNT98000493:23.92
2.Leroy AlbersDeltasteurNT98005153:28.98
3.Bjarne DaenenDeltasteur3:48.0698006753:31.09
4.Thomas Jacob LokZVZwartsluisNT98000073:33.25
5.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-ACNT98002953:39.23
6.Han HollanderDeltasteurNT98006793:41.49
7.Emiel MeinenSteenwijk 1934NT98003753:45.74
8.Gerritjan KolkDe Eerste KolkNT98002094:02.76
DISJuriën de MunnikZwemclub Urk 1978NT9801915
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (geen tijd noteren).
DISLennart van BruggenDeltasteurNT9800115
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., VB, VL
DISHarjan van de KerkeDeltasteurNT98010393:53.73
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRichard RuijgDe Eerste KolkNT98000893:59.20
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJordy BisschopDeltasteurNT98013453:59.57
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKlaas Lukas KaptijnZwemclub Urk 1978NT98016754:03.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 4
24-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kelly BosmanDeltasteur1:51.7399006121:46.69FJ 1
2.Ageeth de Haan't Tolhekke1:49.4899010221:46.69FJ 2
3.Desiree RaveDeltasteur2:02.0799006101:59.77
4.Lotte ApeldoornDeltasteur2:01.8099006142:01.52
5.Esther van der SlootZwemclub Urk 19782:03.5799001242:02.39
DISAlies WagterSteenwijk 19342:03.429900840
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISEsther MijnheerZignea1:59.8999008701:59.16
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 5
24-01-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Max Ceuning van der CappelleDeltasteur1:24.7697012031:20.42
2.Arend-Jan OomsSwol 18941:25.7397021691:22.67
3.Bart KorsDeltasteur1:28.7097008651:24.89
4.Kees VosZVZwartsluis1:40.3997030811:31.42
5.Aron Bouwer't Tolhekke1:34.5297013851:31.86
6.Herman BrinkmanDedemsvaart-AC1:35.5797012331:32.76
7.Menno de VriesZignea1:34.0697005171:33.60
8.Dennis BijmanDeltasteur1:39.6097010851:37.86
9.Emiel van EssenSwol 18941:44.0297029251:38.42
10.Stefan van UnenDeltasteur1:46.7797024511:42.64
11.Edwin LouwerseZignea1:43.7397008551:44.53
AFGEMThimo BrandSwol 18941:29.399702589


Programmanr. 6
24-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kirsten BiesDedemsvaart-AC1:38.5898005161:36.10
2.Maaike DoornwaardDeltasteur1:41.0798002641:40.32
3.Mirjam de RaadDeltasteur1:46.6498007941:43.45
4.Maaike ten HaveDeltasteur1:45.4898014801:44.22
5.Julia VroolandDeltasteur1:34.0298014781:45.31
6.Ineke Hof't Tolhekke1:47.4798008101:48.67
7.Laurie WeijkampSwol 18941:50.8998041321:48.82
8.Kim LasscheZVZwartsluis2:00.2398002521:54.20
9.Karin MeindersZignea1:58.0498007581:54.76


Programmanr. 7
24-01-2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mitchel DoldersumDeltasteur2:19.9295011672:16.88
2.Martijn GerritsenZVZwartsluis2:26.7496004652:24.54
3.Robert-Jan HomsmaSteenwijk 19342:28.5595000272:25.57
4.Kristan FeenstraZVZwartsluis2:36.8995004092:26.13
5.Thomas VroolandDeltasteur2:57.9296003372:33.76
6.Dinand SchutteDeltasteur3:09.4896003352:35.70
7.Twan VinkeZVZwartsluis2:52.7396001532:43.20
8.Sven DoldersumDedemsvaart-AC2:46.1795004572:44.33
9.Jos SmitDedemsvaart-AC2:49.1395026932:51.53
10.Jasper MansierSwol 18942:56.1595043352:52.98
11.Jens Erinn Beute't Tolhekke3:02.6495007712:54.04
AFGEMDavid DurieuxZignea2:47.929501869


Programmanr. 8
24-01-2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Joyce MenninkDedemsvaart-AC2:37.5196011802:32.72
2.Manon Blankvoort't Tolhekke2:40.9596004542:35.29
3.Roegina OfreinSteenwijk 19342:42.6796001082:38.64
4.Iris van MarleSteenwijk 19342:40.7396009282:38.82FJ 1
5.Judith RingnaldaSteenwijk 19342:42.4596039042:38.82FJ 2
6.Astrid WibbelinkSteenwijk 19342:54.6096000063:06.04
AFGEMSanne WiersmaZignea2:45.489701108


Programmanr. 9
24-01-2009
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Otto FennemaZigneaNT990093948.36
2.Erik van der LindenZVZwartsluis57.44990031156.08
3.Jorgen GerritsenZVZwartsluisNT000000158.64
4.Ludo van de BrinkDeltasteurNT99009491:02.02
DISEwoud VosSwol 189456.10990121555.09
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRick CuperusZigneaNT990154355.09
EF - Een ander ploeglid te water gegaan voordat alle ploegen de wedstrijd hebben beëindigd.
DISKylian Kooyman't TolhekkeNT99007631:00.30
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTimo de Vries't TolhekkeNT99004071:02.58
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMaarten HooijmanZigneaNT99009371:04.98
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISRaymond van UnenDeltasteurNT00005231:07.83
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNiels van der MeulenDeltasteurNT99013251:17.41
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMThom van EssenSwol 18941:09.519900429


Programmanr. 10
24-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Brit Brandsma't Tolhekke1:55.9801000251:53.61
2.Elma LeusinkDeltasteur1:59.8900013942:01.61
3.Nienke KroezeDeltasteur2:10.1301004882:12.76
4.Merel StamDeltasteur2:11.7600008782:13.82
5.Hilde HollanderDeltasteur2:25.6000008442:14.76
6.Selina DoldersumDeltasteur2:12.0700011622:15.20
7.Danieke DaenenDeltasteur2:22.8001001022:15.51
8.Loes van der HaarDeltasteur2:19.0700005662:15.67
9.Maike WellenbergDeltasteur2:18.2901001002:22.32
10.Babet KanisDeltasteur2:24.5100002162:31.64
11.Romy BosmanDeltasteur2:44.0401002082:46.70
DISMaud HeldoornDeltasteur2:18.540000564
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMarit BoxumZVZwartsluis1:54.6400000681:39.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJola NoyaDeltasteur1:53.7600008801:59.67
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJannie RasZwemclub Urk 19782:10.2900006282:11.16
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 11
24-01-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Albert Jan van SlootenZignea1:20.8098000491:23.02
2.Bjarne DaenenDeltasteur1:22.7098006751:25.73
3.Han HollanderDeltasteur1:26.0798006791:26.67
4.Thomas Jacob LokZVZwartsluis1:25.4098000071:28.45
5.Lennart van BruggenDeltasteur1:34.8698001151:29.10
6.Leroy AlbersDeltasteur1:25.6098005151:29.13
7.Emiel MeinenSteenwijk 19341:28.1698003751:33.64
8.Harjan van de KerkeDeltasteur1:37.9898010391:35.54
9.Jordy BisschopDeltasteur1:38.1698013451:35.86
10.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC1:34.3898002951:38.51
11.Richard RuijgDe Eerste Kolk1:35.8698000891:41.16
12.Roy van der WeideDedemsvaart-AC1:44.0798012951:42.29FJ 1
13.Juriën de MunnikZwemclub Urk 19781:42.2098019151:42.29FJ 2
14.Klaas Lukas KaptijnZwemclub Urk 19781:43.7698016751:43.45
15.Gerritjan KolkDe Eerste Kolk1:36.0098002091:46.75


Programmanr. 12
24-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Alies WagterSteenwijk 19341:49.7099008401:42.16
2.Desiree RaveDeltasteur1:48.6499006101:42.33
3.Kelly BosmanDeltasteur1:57.3299006121:51.76
4.Esther MijnheerZignea1:50.9899008701:53.79
5.Ageeth de Haan't Tolhekke1:51.8999010221:57.64
6.Lotte ApeldoornDeltasteur2:01.7699006142:02.57
DISEsther van der SlootZwemclub Urk 19781:49.2999001241:47.95
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 13
24-01-2009
Jongens, 400m vrije slagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Bart KorsDeltasteurNT97008655:35.76
2.Max Ceuning van der CappelleDeltasteurNT97012035:42.45
3.Aron Bouwer't Tolhekke6:48.3997013855:51.64
4.Menno de VriesZigneaNT97005175:55.12
5.Arend-Jan OomsSwol 18946:10.2397021696:01.32
6.Kees VosZVZwartsluisNT97030816:21.48
7.Dennis BijmanDeltasteurNT97010856:42.76
8.Emiel van EssenSwol 18947:20.3197029256:46.72
9.Stefan van UnenDeltasteurNT97024517:04.29
10.Edwin LouwerseZigneaNT97008557:21.67
AFGEMThimo BrandSwol 18946:22.649702589


Programmanr. 14
24-01-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mirjam de RaadDeltasteur1:56.9898007941:38.28
2.Ineke Hof't Tolhekke2:00.9598008101:38.67
3.Maaike DoornwaardDeltasteur1:45.9598002641:43.48
4.Karin MeindersZignea2:07.8098007581:55.42
5.Kim LasscheZVZwartsluisNT98002521:58.23
DISKirsten BiesDedemsvaart-AC1:49.2598005161:42.57
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJulia VroolandDeltasteur1:36.8098014782:01.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMaaike ten HaveDeltasteurNT98014802:04.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLaurie WeijkampSwol 1894NT98041322:06.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 15
24-01-2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mitchel DoldersumDeltasteur3:07.8295011672:55.73
2.Martijn GerritsenZVZwartsluis3:09.9896004653:04.57
3.Kristan FeenstraZVZwartsluis3:28.8095004093:07.64
4.Robert-Jan HomsmaSteenwijk 19343:09.8095000273:10.64
5.Dinand SchutteDeltasteur3:35.6096003353:16.27
6.Twan VinkeZVZwartsluis3:31.2696001533:16.30
7.Thomas VroolandDeltasteur4:22.9296003373:22.60
8.Jos SmitDedemsvaart-AC3:29.6095026933:23.58
9.Sven DoldersumDedemsvaart-AC3:32.8995004573:23.95
10.Jasper MansierSwol 18943:21.5695043353:24.92
11.Jens Erinn Beute't Tolhekke3:30.9595007713:25.89
AFGEMDavid DurieuxZignea3:49.429501869


Programmanr. 16
24-01-2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Iris van MarleSteenwijk 19343:09.3996009283:13.42
2.Joyce MenninkDedemsvaart-AC3:28.2996011803:14.57
3.Manon Blankvoort't Tolhekke3:25.9596004543:27.95
4.Astrid WibbelinkSteenwijk 19343:27.1696000063:28.54
5.Judith RingnaldaSteenwijk 19343:33.2096039043:36.64
6.Roegina OfreinSteenwijk 1934NT96001083:39.51
AFGEMSanne WiersmaZignea3:13.759701108


Programmanr. 17
24-01-2009
Alle, 4 x 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Zignea 1Zignea2:47.002:47.76
Esther Mijnheer
Rick Cuperus
99
99
42.57Maarten Hooijman
Otto Fennema
99
99
2.Deltasteur 1Deltasteur2:51.752:58.39
Ludo van de Brink
Desiree Rave
99
99
43.95Raymond van Unen
Kelly Bosman
00
99
3.'t Tolhekke 1't Tolhekke2:58.603:00.04
Timo de Vries
Brit Brandsma
99
01
45.14Kylian Kooyman
Ageeth de Haan
99
99


Programmanr. 18
24-01-2009
Alle, 4 x 50m wisselslagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Deltasteur 1Deltasteur2:44.342:40.23
Maaike Doornwaard
Max Ceuning van der Cappelle
98
97
41.89Bart Kors
Mirjam de Raad
97
98
2.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis2:54.813:03.92
Erik van der Linden
Thomas Jacob Lok
99
98
46.26Kim Lassche
Kees Vos
98
97
3.Dac 1Dedemsvaart-AC3:10.263:11.07
Roy van der Weide
Jeroen Boessenkool
98
98
49.04Kirsten Bies
Herman Brinkman
98
97