Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 18. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
25-01-2009
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BloemenZwemclub Losser1:45.3999001351:45.36
2.Jurre KeupinkDe Dinkel1:53.5399002371:46.95
3.Django KlosDe Dinkel1:48.3300005951:50.86
4.Marnix KleinO Z & P C1:49.6799000711:53.32
5.Ralph GetkateZwemclub Losser1:56.8099011291:56.70
6.Gijsbert PelleboerZwemclub Losser1:58.8000003271:58.45
7.Koen BrummelaarGZ en PC de Whee1:57.8699000471:59.57
8.Joost SchröderO Z & P C2:05.8299001172:02.14
9.Reniet VastertDe Dinkel2:03.8699015792:04.95
10.Dennis KampsO Z & P C2:05.5400001912:05.57
11.Chris CoelinghZwemclub Losser2:07.5799004792:06.98
12.Jan WienkO Z & P C2:12.0700001972:08.64
13.Emiel WestlandO Z & P C2:01.5499013112:23.89
DISJoost DavinaO Z & P C2:01.1600002052:04.48
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGEMQuirijn KamerbeekE Z C1:58.800000339
AFGEMBjörn van der VeldeDe Dinkel1:41.779900239
AFGEMJerom SchollinkO Z & P C2:08.489900107


Programmanr. 2
25-01-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Jitske BoomarsO Z & P C1:33.6700003741:32.95
2.Anniko MaasZwemclub Losser1:38.5100003561:37.26
3.Marloes BekhuisO Z & P C1:47.4200000281:41.57
4.Naomi MorshuisZwemclub Losser1:42.2600001781:44.16
5.Amber BergmanDe Dinkel2:01.3900011261:51.51
6.Maaike MasselinkDe Dinkel1:49.7300011241:51.64
7.Anouk HelthuisO Z & P C2:12.6500009321:53.29
8.Maartje ten HoopenO Z & P C1:54.3200001701:53.64


Programmanr. 3
25-01-2009
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel3:05.3298003092:50.82
2.Mart KortmanDe Dinkel3:24.2998003573:10.10
3.Bas NeefO Z & P C3:21.4398000193:13.29
4.Steven BlomZwemclub LosserNT98013354:11.89
DISThomas van PiggelenGZ en PC de WheeNT98000973:33.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRoel PeterinckE Z CNT98014673:50.54
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTies TraanmanGZ en PC de WheeNT98000674:04.70
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMarco WillemsZwemclub LosserNT9801283
AFGEMJari MorsinkO Z & P CNT9800727


Programmanr. 4
25-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel1:44.7399002621:41.45
2.Renske MulderO Z & P C1:49.5799001361:45.16
3.Lotte KuipersDe Dinkel1:50.7399009761:47.16
4.Tippy RolinkDe Dinkel1:45.8999021301:47.86
5.Laura RolinkDe Dinkel1:47.6499020181:48.10
6.Manon KorfageZwemclub Losser1:49.8699000261:49.04
7.Aniek GiesselinkO Z & P C1:57.5799000041:52.02
8.Emily de ZeeZwemclub Losser1:53.2999007581:52.20
9.Laurette van der WoningDe Dinkel1:54.5799009741:54.60
10.Mirthe ZwartGZ en PC de WheeNT99000221:55.08
11.Danique JansenZV Scholtenhagen1:59.8699010381:56.23
12.Lindy VelthuisZwemclub Losser1:59.0999000281:56.39
13.Maartje PollemansDe Dinkel2:02.7699004042:00.73
14.Pascalle Olde WieverinkO Z & P C2:06.2099000362:13.16
DISIsabel NibourgDe Dinkel2:00.4599002201:50.13
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISCarmen EerdmanO Z & P C2:17.8299001342:07.36
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMGeke HofhuisDe Dinkel2:05.739901004
AFGEMAnneloes StruikZwemclub Losser2:02.649901118
AFGEMJulia VelthuisO Z & P C2:15.959900208
AFGEMNienke WillemsZV Scholtenhagen2:04.169900878


Programmanr. 5
25-01-2009
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Luuk HendriksenDe Dinkel1:18.0297002691:19.95
2.Rens van AmelsvoortO Z & P C1:26.7297003851:26.14
3.Brandon RibberinkDe Dinkel1:30.9297003691:31.26
4.Ibe ZwartGZ en PC de Whee1:41.4297001011:41.29
5.Joey de VriesO Z & P C1:45.0497013891:42.70
DISNick WolferinkZV Scholtenhagen1:31.5397006911:30.73
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 6
25-01-2009
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laureen BekhuisO Z & P C1:36.7398002761:36.07
2.Laurie AarninkhofDe Dinkel1:42.1798008221:36.45
3.Elles TijinkDe Dinkel1:42.7798004081:39.39
4.Eefje SlootwegO Z & P C1:39.7698002181:40.02
5.Julia WeustinkDe Dinkel1:49.2998011801:42.92
6.Annick van der KraatsDe Dinkel1:45.0498008081:43.39
7.Emma WeustinkDe Dinkel1:46.2698011841:45.82
8.Apolonia JacobsDe Dinkel1:49.8098020081:47.07
9.Sanne EskesZwemclub Losser1:53.0098009301:49.82
10.Sophie HeesinkDe Dinkel1:48.8998008241:50.23
11.Romee HoeksmaZV Scholtenhagen1:50.3298017481:51.10
12.Renske DunhoftZwemclub Losser1:49.9298001221:55.64
13.Sanne ReukersDe Dinkel1:58.2498008161:59.80
DISSophie BosDe Dinkel1:55.8298035281:48.83
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMManon PoellE Z C1:51.239801756
AFGEMBabette AtenDe Dinkel1:49.609800826
AFGEMSterre HeerinkDe Dinkel1:49.109800820


Programmanr. 7
25-01-2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Niels KemperinkO Z & P C2:17.2696000052:17.11
2.Coen ReukersDe Dinkel2:29.5295002132:27.76
3.Maurits LaarmanZwemclub Losser2:29.1395007932:28.45
3.Hein RödelO Z & P C2:31.6795008952:28.45
5.Rik HeijdensDe Dinkel2:28.7496008412:34.86
6.Yonno PaalhaarDe Dinkel2:34.8295006512:38.76
7.Christopher ter HorstO Z & P C2:50.0296025332:43.39
8.Dennis BennekerO Z & P C2:37.4295001932:44.36
9.Tom van den BergE Z C2:49.4296016512:47.02
AFGEMRobin SchollinkO Z & P C2:24.739500103


Programmanr. 8
25-01-2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lindy NijhuisO Z & P C2:25.4297000102:29.39
2.Stefanie ter BruggenO Z & P C2:32.8296002042:30.95
3.Mayra WesterhofDe Dinkel2:28.8696017862:31.29
4.Ilse GiesselinkO Z & P C2:56.8996000302:38.95
5.Maudi GroeneveldO Z & P C2:49.8396001942:40.48
6.Demi RotheO Z & P C2:45.8697033882:43.16
7.Kirsten MasselinkE Z C2:56.3296011562:43.48
8.Lauren BijenO Z & P C2:50.1297013622:43.83
9.Laura SchoemanE Z C2:51.1797022822:45.16
10.Maureen MulderO Z & P C2:50.8996054562:50.70
11.Naomi SchreursO Z & P C3:17.4597010503:20.64
AFGEMAnique AtenDe Dinkel2:28.569602336


Programmanr. 9
25-01-2009
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BloemenZwemclub Losser48.58990013547.04
2.Django KlosDe Dinkel1:04.23000059553.70
3.Dennis KampsO Z & P CNT000019154.89
4.Marnix KleinO Z & P CNT990007155.40
5.Koen BrummelaarGZ en PC de WheeNT990004756.27
6.Jan WienkO Z & P CNT000019757.13
DISEmiel WestlandO Z & P CNT9901311
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., VC
DISRalph GetkateZwemclub LosserNT990112957.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoost SchröderO Z & P CNT990011758.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChris CoelinghZwemclub LosserNT99004791:01.98
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoost DavinaO Z & P CNT00002051:06.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH
DISGijsbert PelleboerZwemclub LosserNT00003271:13.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJerom SchollinkO Z & P CNT9900107
AFGEMBjörn van der VeldeDe Dinkel46.809900239
AFGEMQuirijn KamerbeekE Z CNT0000339


Programmanr. 10
25-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Jitske BoomarsO Z & P C1:41.5700003741:39.16
2.Anniko MaasZwemclub Losser1:44.9500003561:49.23
3.Naomi MorshuisZwemclub Losser1:54.4200001781:53.54
4.Amber BergmanDe Dinkel1:58.8200011261:56.22
5.Marloes BekhuisO Z & P C2:02.3900000281:57.51
6.Maaike MasselinkDe Dinkel1:59.9200011241:58.73
7.Anouk HelthuisO Z & P C2:10.2600009322:02.16
8.Maartje ten HoopenO Z & P C2:09.4500001702:05.02


Programmanr. 11
25-01-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1:10.7398003091:09.60
2.Mart KortmanDe Dinkel1:17.9598003571:14.33
3.Bas NeefO Z & P C1:17.0798000191:19.54
4.Thomas van PiggelenGZ en PC de Whee1:32.1698000971:26.87
5.Roel PeterinckE Z C1:35.6498014671:37.73
6.Ties TraanmanGZ en PC de Whee1:41.8998000671:39.36
7.Steven BlomZwemclub Losser1:40.8298013351:42.02
AFGEMMarco WillemsZwemclub Losser1:37.309801283
AFGEMJari MorsinkO Z & P C1:45.109800727


Programmanr. 12
25-01-2009
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel1:30.2399002621:32.70
2.Isabel NibourgDe Dinkel1:40.2399002201:35.26
3.Laurette van der WoningDe Dinkel1:33.9299009741:36.20
4.Aniek GiesselinkO Z & P C1:39.0299000041:37.21
5.Laura RolinkDe Dinkel1:39.9299020181:39.63
6.Renske MulderO Z & P C1:40.3999001361:41.13
7.Lotte KuipersDe Dinkel1:43.1199009761:44.80
8.Tippy RolinkDe Dinkel1:52.8699021301:45.08
9.Maartje PollemansDe Dinkel1:47.7699004041:47.85
10.Danique JansenZV Scholtenhagen1:52.5799010381:48.10
11.Lindy VelthuisZwemclub Losser1:49.1399000281:51.59
12.Carmen EerdmanO Z & P C1:53.2699001341:51.62
13.Emily de ZeeZwemclub Losser1:58.4299007581:59.36
14.Pascalle Olde WieverinkO Z & P C2:16.3999000362:13.17
DISManon KorfageZwemclub Losser1:36.6499000261:37.32
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMirthe ZwartGZ en PC de Whee1:54.1799000221:52.36
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMAnneloes StruikZwemclub LosserNT9901118
AFGEMGeke HofhuisDe Dinkel1:43.959901004
AFGEMNienke WillemsZV Scholtenhagen2:08.029900878
AFGEMJulia VelthuisO Z & P C1:52.779900208


Programmanr. 13
25-01-2009
Jongens, 400m vrije slagMinioren 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Luuk HendriksenDe Dinkel5:30.7697002695:33.10
2.Rens van AmelsvoortO Z & P C5:59.7697003855:58.07
3.Brandon RibberinkDe Dinkel6:11.6097003696:04.84
4.Nick WolferinkZV ScholtenhagenNT97006916:27.13
5.Joey de VriesO Z & P CNT97013897:14.36
6.Ibe ZwartGZ en PC de WheeNT97001017:28.07


Programmanr. 14
25-01-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Eefje SlootwegO Z & P C1:33.1098002181:33.60
2.Elles TijinkDe Dinkel1:45.0198004081:36.10
3.Emma WeustinkDe Dinkel1:48.0198011841:37.39
4.Laurie AarninkhofDe Dinkel1:44.9598008221:40.89
5.Julia WeustinkDe Dinkel1:48.0198011801:46.87
6.Apolonia JacobsDe Dinkel2:02.0198020081:47.67
7.Annick van der KraatsDe Dinkel1:49.1498008081:49.23
8.Laureen BekhuisO Z & P CNT98002761:49.82
9.Sanne EskesZwemclub LosserNT98009301:58.82
10.Sanne ReukersDe Dinkel2:08.0198008162:03.76
11.Renske DunhoftZwemclub LosserNT98001222:06.54
DISRomee HoeksmaZV ScholtenhagenNT98017481:54.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMSterre HeerinkDe Dinkel1:58.019800820
AFGEMManon PoellE Z CNT9801756


Programmanr. 15
25-01-2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Niels KemperinkO Z & P C2:49.9896000052:51.20
2.Maurits LaarmanZwemclub Losser2:57.8095007932:53.61
3.Hein RödelO Z & P C3:17.6095008953:11.01
4.Yonno PaalhaarDe Dinkel3:25.5495006513:30.81
5.Christopher ter HorstO Z & P C3:30.3096025333:31.89
6.Rik HeijdensDe Dinkel3:36.0196008413:42.70
7.Tom van den BergE Z CNT96016513:45.73
DISCoen ReukersDe Dinkel3:29.0195002133:20.02
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRobin SchollinkO Z & P C2:58.579500103


Programmanr. 16
25-01-2009
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Ilse GiesselinkO Z & P C3:35.5496000303:15.13
2.Stefanie ter BruggenO Z & P C3:19.7896002043:17.42
3.Demi RotheO Z & P CNT97033883:19.51
4.Maudi GroeneveldO Z & P C3:25.1996001943:22.23
5.Kirsten MasselinkE Z C3:34.8196011563:24.89
6.Laura SchoemanE Z C3:47.7397022823:27.13
7.Naomi SchreursO Z & P C3:30.1797010503:34.27
8.Maureen MulderO Z & P C3:35.1696054563:36.67
9.Lauren BijenO Z & P CNT97013623:38.82
10.Lindy NijhuisO Z & P C3:38.2697000103:42.54
DISMayra WesterhofDe Dinkel3:45.0196017863:47.06
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMAnique AtenDe Dinkel3:17.709602336


Programmanr. 17
25-01-2009
Alle, 4 x 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:28.782:31.86
Laura Stegge
Isabel Nibourg
99
99
36.70Laura Rolink
Django Klos
99
00
2.Zwemclub Losser 1Zwemclub Losser2:50.342:41.63
Manon Korfage
Chris Coelingh
99
99
37.63Lindy Velthuis
Pascal Bloemen
99
99
3.O Z & P C 1O Z & P C2:45.612:41.89
Jitske Boomars
Dennis Kamps
00
00
43.04Renske Mulder
Marnix Klein
99
99
4.De Dinkel 2De Dinkel2:45.513:00.73
Laurette van der Woning
Lotte Kuipers
99
99
39.13Maartje Pollemans
Reniet Vastert
99
99
5.De Dinkel 3De Dinkel2:52.243:09.58
Jurre Keupink
Tippy Rolink
99
99
46.32Maaike Masselink
Amber Bergman
00
00


Programmanr. 18
25-01-2009
Alle, 4 x 50m wisselslagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:31.262:35.36
Luuk Hendriksen
Mart Kortman
97
98
37.04Laurie Aarninkhof
Elles Tijink
98
98
2.O Z & P C 1O Z & P C2:39.222:36.89
Rens van Amelsvoort
Laureen Bekhuis
97
98
39.73Eefje Slootweg
Bas Neef
98
98
3.De Dinkel 2De Dinkel2:37.912:38.29
Tom Laarhuis
Julia Weustink
98
98
35.42Annick van der Kraats
Apolonia Jacobs
98
98
4.De Dinkel 3De Dinkel3:00.912:54.99
Brandon Ribberink
Sophie Heesink
97
98
43.76Emma Weustink
Sophie Bos
98
98
5.Zwemclub Losser 1Zwemclub Losser3:27.633:16.03
Renske Dunhoft
Ralph Getkate
98
99
53.21Sanne Eskes
Pascal Bloemen
98
99