2009-01-25=Mosa-Regio speedo deel 3
Blerick (NED),    25.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:36.65 9900517    1:37.14           
          1:37.14
  2. Servé Nelissen                RZ                     1:51.80 9900579    1:43.97           
          1:43.97
  3. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:55.86 9902013    1:52.53           
          1:52.53
  4. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:58.22 0000263    1:53.43           
          1:53.43
  5. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:59.16 0000267    1:56.60           
          1:56.60
  6. Sander Aerts                  HZPC                   1:59.92 9902045    2:00.83           
          2:00.83
  7. Giel van Megen                HZPC                   2:06.66 0000265    2:06.24           
          2:06.24
  8. Rick Delvaux                  Mosa-Regio             2:09.98 9901099    2:07.57           
          2:07.57
  9. Ian Sanders                   Eszet                  2:11.05 0100373    2:14.36           
          2:14.36
 10. Nick van Mölken               Eszet                  2:40.31 9901981    2:38.73           
          2:38.73
 DIS Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:08.30 9900849    2:00.67           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:00.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:41.78 0000164    1:35.09           
          1:35.09
  2. Julia Hietkamp                HZPC                        NT 0001638    2:23.56           
          2:23.56
  3. Lissa van der Beek            Eszet                       NT 0001112    2:37.10           
          2:37.10
  4. Samantha Schmidgall           Eszet                       NT 0002154    3:24.30           
          3:24.30
 DIS Gwen Wouters                  Eszet                       NT 0001824                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
  NG Daphne van de Zwan            Eszet                       NT 0100702                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van der Linden           Mosa-Regio                  NT 9801229    3:25.09           
            44.62  3:25.09
  2. Max Peuten                    HZPC                        NT 9800431    3:35.23           
            52.35  3:35.23
  3. Pieter Otten                  HZPC                        NT 9800937    3:55.20           
            58.26  3:55.20
 DIS Finn Timmermans               HZPC                        NT 9801961    3:23.94           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.83  3:23.94
 DIS Jesper Lemmen                 HZPC                        NT 9802319    4:13.13           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:03.36  4:13.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                     1:48.66 9901672    1:46.68           
          1:46.68
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:48.26 9901412    1:51.89           
          1:51.89
  3. Hilde Litjens                 HZPC                   1:55.32 9901156    1:56.99           
          1:56.99
  4. Kelly Drissen                 Eszet                  2:17.39 9901196    2:11.72           
          2:11.72
  5. Amber Vervoort                RZ                     2:05.32 9901188    2:14.68           
          2:14.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:20.06 9700879    1:20.34           
          1:20.34
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     1:25.23 9703133    1:25.11 FJ 1      
          1:25.11
  3. Ted Wilders                   Mosa-Regio             1:26.54 9701177    1:25.11 FJ 2      
          1:25.11
  4. Guus Wolswinkel               RZ                     1:34.10 9701677    1:30.09           
          1:30.09
  5. Zjef Nelissen                 RZ                     1:35.07 9701679    1:30.11           
          1:30.11
  6. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:33.46 9702287    1:30.92           
          1:30.92
  7. Tim Wienhoven                 Mosa-Regio             1:39.43 9702199    1:33.74           
          1:33.74
  8. Tim Peeters                   RZ                     1:50.06 9700363    1:40.00           
          1:40.00
  9. Eddie Soruvskis               HZPC                   1:50.25 9702081    1:48.00           
          1:48.00
  NG Tom van Mölken                Eszet                       NT 9702703                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Buijssen               HZPC                   1:45.55 9801484    1:43.70           
          1:43.70
  2. Milou Peeters                 HZPC                   1:46.58 9800668    1:44.03           
          1:44.03
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:46.25 9802916    1:44.60           
          1:44.60
  4. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    1:44.71           
          1:44.71
  5. Gina Feenstra                 Mosa-Regio             1:50.90 9802798    1:45.53           
          1:45.53
  6. Aniek Ketelings               RZ                     1:46.98 9800588    1:46.04           
          1:46.04
  7. Alette Litjens                HZPC                   1:51.43 9802220    1:51.24           
          1:51.24
  8. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   2:12.76 9801364    1:57.52           
          1:57.52
  9. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   2:01.22 9801362    1:58.00           
          1:58.00
 10. Nikki Rovers                  RZ                          NT 9802411    2:02.78           
          2:02.78
 11. Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536    2:32.04           
          2:32.04
 DIS Vivian Schraven               Mosa-Regio             1:53.46            1:55.17           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:55.17
AFGE Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)      1:57.03 9803784                      
AFGE Rianne Menten                 RZ                          NT 9801162                      
  NG Eva Hietkamp                  HZPC                   1:56.55 9803990                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:22.54 9503497    2:16.59           
          1:06.50  2:16.59
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:25.12 9601259    2:25.88           
          1:09.49  2:25.88
  3. Sam Derks                     HZPC                   2:35.18 9600719    2:29.57           
          1:13.33  2:29.57
  4. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             2:39.26 9504449    2:35.86           
          1:11.77  2:35.86
  5. Xavier Wuts                   RZ                     2:44.77 9602661    2:36.22           
          1:16.68  2:36.22
  6. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             2:43.44 9603197    2:39.08           
          2:39.08
  7. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             2:42.40 9601257    2:40.39           
          1:15.23  2:40.39
  8. Björn Piket                   HZPC                   2:42.77 9602133    2:44.51           
          1:19.18  2:44.51
  9. Nando Broeren                 HZPC                   2:43.85 9601441    2:45.18           
          1:21.37  2:45.18
 10. Max Vervoort                  RZ                     2:53.50 9601405    2:51.23           
          1:17.58  2:51.23
 11. Kay Thijssen                  HZPC                   2:54.78 9601799    2:55.40           
          1:23.75  2:55.40
 12. Teun van Rens                 HZPC                   2:58.48 9503949    3:04.63           
          1:28.18  3:04.63
 13. Mark Linssen                  HZPC                   3:05.87 9500535    3:06.76           
          1:27.48  3:06.76
 14. Bas Geurts                    HZPC                   3:03.91 9505307    3:09.24           
          1:30.26  3:09.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Hesen                 RZ                     2:34.73 9601194    2:29.21           
          1:10.52  2:29.21
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:37.78 9701312    2:31.27           
          1:14.15  2:31.27
  3. Ilse Litjens                  HZPC                   2:37.29 9602640    2:32.45           
          1:13.47  2:32.45
  4. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             2:56.21 9701642    2:43.77           
          1:20.60  2:43.77
  5. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             2:59.50 9703018    2:49.24           
          1:20.02  2:49.24
  6. Floor Brouwer                 Mosa-Regio             2:57.60 9703012    2:50.94           
          1:23.34  2:50.94
  7. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   2:49.77 9602096    2:51.04           
          1:18.15  2:51.04
  8. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:13.44 9701374    2:56.08           
          1:24.27  2:56.08
  9. Judith Wienen                 Mosa-Regio             3:04.17 9701644    2:59.13           
          1:26.83  2:59.13
 10. Meta van Duren                Noord Limburg(SG)           NT 9603014    3:03.55           
          1:28.29  3:03.55
 11. Elke Teunissen                RZ                     3:49.60 9703446    3:11.83           
          1:30.47  3:11.83
 12. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:12.91 9700916    3:16.16           
          1:34.70  3:16.16
AFGE Denise van der Klij           HZPC                   2:41.73 9600482                      
  NG Karin Strolenberg             Eszet                  3:48.50 9604302                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                     40.59 9900517      39.31           
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     50.82 0000267      50.35           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     55.91 0000263      52.74           
  4. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:02.51 9900849      53.24           
  5. Giel van Megen                HZPC                   1:00.81 0000265      57.54           
  6. Rick Delvaux                  Mosa-Regio             1:03.90 9901099      58.73           
  7. Luc Bloemen                   Noord Limburg(SG)      1:02.82 9902013      59.09           
 DIS Servé Nelissen                RZ                          NT 9900579      51.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sander Aerts                  HZPC                        NT 9902045    1:07.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:47.37 0000164    1:54.14           
          1:54.14
  2. Samantha Schmidgall           Eszet                  2:43.21 0002154    2:22.87           
          2:22.87
  3. Gwen Wouters                  Eszet                       NT 0001824    2:30.18           
          2:30.18
  4. Julia Hietkamp                HZPC                   2:29.57 0001638    2:30.55           
          2:30.55
 DIS Lissa van der Beek            Eszet                  2:32.61 0001112                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
  NG Daphne van de Zwan            Eszet                       NT 0100702                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Henkel                 RZ                     1:26.95 9802301    1:25.06           
          1:25.06
  2. Max Peuten                    HZPC                   1:28.34 9800431    1:28.10           
          1:28.10
  3. Finn Timmermans               HZPC                   1:43.09 9801961    1:29.16           
          1:29.16
  4. Bart van der Linden           Mosa-Regio             1:32.87 9801229    1:30.96           
          1:30.96
  5. Pieter Otten                  HZPC                   1:39.22 9800937    1:41.43           
          1:41.43
  6. Jesper Lemmen                 HZPC                   1:41.85 9802319    1:47.97           
          1:47.97
AFGE Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:32.15 9901412    1:34.54           
          1:34.54
  2. Hilde Litjens                 HZPC                   1:47.17 9901156    1:43.18           
          1:43.18
  3. Sterre Schlicher              RZ                     1:44.05 9901672    1:44.53           
          1:44.53
  4. Amber Vervoort                RZ                     2:05.76 9901188    2:02.67           
          2:02.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   5:22.25 9700879    5:19.69           
          1:15.88  2:38.81  4:00.65  5:19.69
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     5:34.02 9703133    5:35.18           
          1:20.90  2:47.35  4:13.32  5:35.18
  3. Ted Wilders                   Mosa-Regio                  NT 9701177    5:47.39           
          1:24.26  2:55.15  4:23.77  5:47.39
  4. Guus Wolswinkel               RZ                     7:12.75 9701677    6:22.02           
          1:30.96  3:09.94  4:48.31  6:22.02
  5. Zjef Nelissen                 RZ                     6:53.64 9701679    6:24.61           
          1:28.40  3:07.30  4:48.32  6:24.61
  6. Tim Peeters                   RZ                     7:03.90 9700363    6:28.25           
          1:31.87  3:13.03  4:52.81  6:28.25
  7. Tim Wienhoven                 Mosa-Regio                  NT 9702199    6:55.20           
          1:38.64  3:28.60  5:16.50  6:55.20
  8. Eddie Soruvskis               HZPC                        NT 9702081    7:25.22           
          1:37.03  3:31.40  5:31.54  7:25.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Aniek Ketelings               RZ                          NT 9800588    1:45.75           
          1:45.75
     Celine Buijssen               HZPC                        NT 9801484    1:53.67           
          1:53.67
     Gina Feenstra                 Mosa-Regio                  NT 9802798    1:53.80           
          1:53.80
 DIS Vivian Schraven               Mosa-Regio                  NT            2:19.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis VI
          2:19.00
AFGE Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig        NT 9801362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:57.57 9503497    2:52.38           
          1:24.94  2:52.38
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:54.95 9601259    2:58.70           
          1:26.12  2:58.70
  3. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             3:02.33 9504449    3:04.26           
          1:26.98  3:04.26
  4. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio             3:17.57 9601257    3:14.07           
          1:33.93  3:14.07
  5. Max Vervoort                  RZ                     3:19.97 9601405    3:18.56           
          1:34.14  3:18.56
  6. Sam Derks                     HZPC                   3:18.78 9600719    3:21.47           
          1:38.01  3:21.47
  7. Mark Linssen                  HZPC                   3:18.04 9500535    3:22.02           
          1:36.63  3:22.02
  8. Xavier Wuts                   RZ                     3:38.51 9602661    3:26.05           
          1:41.35  3:26.05
  9. Kay Thijssen                  HZPC                   3:21.82 9601799    3:26.50           
          1:41.78  3:26.50
 10. Björn Piket                   HZPC                   3:30.83 9602133    3:38.19           
          1:45.06  3:38.19
 11. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             3:47.60 9603197    3:50.10           
          1:52.00  3:50.10
 12. Nando Broeren                 HZPC                   3:56.65 9601441    3:52.25           
          1:54.91  3:52.25
 13. Teun van Rens                 HZPC                   4:02.38 9503949    4:03.52           
          1:58.76  4:03.52
 14. Bas Geurts                    HZPC                   4:17.51 9505307    4:21.69           
          2:05.98  4:21.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
25-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   3:18.02 9701312    3:13.53           
          1:35.26  3:13.53
  2. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:18.91 9602096    3:16.63           
          1:32.11  3:16.63
  3. Ilse Litjens                  HZPC                   3:26.29 9602640    3:25.29           
          1:40.35  3:25.29
  4. Floor Brouwer                 Mosa-Regio             3:30.41 9703012    3:28.61           
          1:41.91  3:28.61
  5. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             3:43.47 9701642    3:29.87           
          1:42.80  3:29.87
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      4:26.91 9701374    3:34.65           
          1:43.95  3:34.65
  7. Elke Teunissen                RZ                          NT 9703446    3:39.41           
          1:48.05  3:39.41
  8. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             3:50.53 9703018    3:39.83           
          1:46.91  3:39.83
  9. Meta van Duren                Noord Limburg(SG)           NT 9603014    3:40.71           
          1:47.35  3:40.71
 10. Judith Wienen                 Mosa-Regio                  NT 9701644    3:41.22           
          1:47.63  3:41.22
 11. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)           NT 9700916    3:59.36           
          1:53.36  3:59.36
AFGE Denise van der Klij           HZPC                   3:25.06 9600482                      
  NG Karin Strolenberg             Eszet                  4:11.16 9604302                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Mosa-Regio