Speedowedstrijd deel 1
Aalsmeer (NED),    7.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4    Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 100m vrije slag                Minioren 4 en later
7.10.07 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stam Ruben                    9800331 De Futen               1:22.48     1.          
          1:22.48
    2.  Kirillova Sander              9800121 Oceanus                1:30.58     2.          
          1:30.58
    3.  Slijngard Jason               9801265 De Dolfijn             1:32.96     3.          
          1:32.96
    4.  Graafmans Ricardo             9900409 De Futen               1:34.70     4.          
          1:34.70
    5.  Sommeling Bart                9800765 Oceanus                1:35.30     5.          
          1:35.30
    6.  Kruithof Anwar                9801205 Oceanus                1:46.36     6.          
          1:46.36
    7.  di Pari Ivano                 9801315 ZPCH                   1:49.74     7.          
          1:49.74
    8.  Sijmons Vince                 9801197 De Amstel              1:56.64     8.          
          1:56.64
    9.  Schrander Bas                 9800423 ZPCH                   1:58.93     9.          
          1:58.93
   10.  Lubbers Nick                  9800989 De Dolfijn             2:01.03    10.          
          2:01.03
   11.  Glansdorp Thomas              0000079 ZPCH                   2:07.61    11.          
          2:07.61
   12.  de Heij Pascal                9900297 ZPCH                   2:10.95    12.          
          2:10.95
   13.  Loogman Esra                  0000167 ZPCH                   2:18.24    13.          
          2:18.24
   14.  Oldenhof Ivar                 0000081 ZPCH                   2:18.44    14.          
          2:18.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m schoolslag                    Minioren 2 en 3
7.10.07 - 15:38                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shipley Kristy                9901098 ZPCH                   2:07.34     1.          
          2:07.34
    2.  el Bacha Sabrin               9900548 De Dolfijn             2:08.31     2.          
          2:08.31



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 100m rugslag                          Minioren 5
7.10.07 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Mercado Rick               9700673 Oceanus                1:28.73     1.          
          1:28.73
    2.  Diepeveen Joris               9700941 De Futen               1:32.16     2.          
          1:32.16
    3.  Keizer Navin                  9701337 De Dolfijn             1:37.82     3.          
          1:37.82
    4.  Pardieck Cédric               9700343 De Dolfijn             1:39.94     4.          
          1:39.94
    5.  Moison Roy                    9700723 ZPCH                   1:39.97     5.          
          1:39.97
    6.  van Nieuwkerk Michel          9702413 De Futen               1:51.98     6.          
          1:51.98
    7.  el Bachaoui Anis              9702093 De Dolfijn             1:57.11     7.          
          1:57.11
    8.  Cosic Semir                   9702061 De Dolfijn             1:57.20     8.          
          1:57.20
    9.  Bruning Casper                9702055 De Futen               2:03.61     9.          
          2:03.61
   10.  Yilmaz Muharem                9701931 De Dolfijn             2:05.30    10.          
          2:05.30
   DIS  Riach Saleh                   9702265 De Dolfijn                        DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Riach Bachir                  9702095 De Dolfijn             2:30.99    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:30.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Minioren 4
7.10.07 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwolsman Jet                  9801136 Oceanus                  47.36     1.FJ 1      
    2.  Meulenbroek Michelle          9801134 Oceanus                  47.36     2.FJ 2      
    3.  Diepeveen Nella               9801520 De Futen               1:00.49     3.          
    4.  Kagchelland Darleen           9800138 ZPCH                   1:04.54     4.          
   DIS  Diepeveen Emma                9801504 De Futen               1:06.63    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Kaspers Melanie               9802188 De Futen               1:07.13    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 200m vrije slag                         Minioren 6
7.10.07 - 15:47                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Spaargaren Brian              9600757 Oceanus                2:36.54     1.          
          2:36.54
    2.  Moolhuijsen Fernando          9600871 Oceanus                2:37.70     2.          
          2:37.70
    3.  de Jong Wessel                9601447 Oceanus                2:47.86     3.          
          2:47.86
    4.  Guthman Max                   9603317 De Dolfijn             2:50.02     4.          
          2:50.02
    5.  Verouden Thomas               9602855 Oceanus                2:55.80     5.          
          2:55.80
    6.  Branquinho Nelson             9600727 De Dolfijn             3:00.31     6.          
          3:00.31
    7.  Stiekel Jurre                 9602857 Oceanus                3:02.53     7.          
          3:02.53
    8.  Visser Mark                   9601449 De Amstel              3:02.54     8.          
          3:02.54
    9.  Helling Matthijs              9601043 Oceanus                3:04.43     9.          
          3:04.43
   10.  van den Berg Stefan           9602683 ZPCH                   3:07.82    10.          
          3:07.82
   11.  Bakker Sjors                  9601873 De Futen               3:11.28    11.          
          3:11.28
   12.  Kok Jesper                    9600247 De Dolfijn             3:14.68    12.          
          3:14.68
   13.  v.d. Zwaard Martijn           9602343 Oceanus                3:15.61    13.          
          3:15.61
   14.  Wessels Mark                  9600415 ZPCH                   3:16.90    14.          
          3:16.90
   15.  Zeljkovic Tony                9601791 De Dolfijn             3:19.30    15.          
          3:19.30
   16.  Le Collen Benjamin            9602429 De Futen               3:22.28    16.          
          3:22.28
   17.  Goede Bram                    9602159 Oceanus                3:41.82    17.          
          3:41.82
   18.  Rahimi Masie                  9602941 De Dolfijn             4:15.40    18.          
          4:15.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 200m wisselslag                         Minioren 5
7.10.07 - 16:02                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van de Heuvel Maxime          9701004 Oceanus                3:10.25     1.          
          3:10.25
    2.  Oldenhof Noa                  9700622 ZPCH                   3:34.24     2.          
          3:34.24
    3.  Kosmis Chantal                9702034 De Futen               3:35.69     3.          
          3:35.69
    4.  Loogman Yanna                 9701848 ZPCH                   3:38.84     4.          
          3:38.84
    5.  v.d. Born Eva                 9702380 Oceanus                3:46.40     5.          
          3:46.40
    6.  Eriks Marline                 9700310 ZPCH                   3:50.67     6.          
          3:50.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m vrije slag                    Junioren 1 en 2
7.10.07 - 16:06                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elzerman Ties                 9502163 De Dolfijn             2:33.60     1.          
          2:33.60
    2.  Lubbers Anthony               9501151 De Dolfijn             2:36.83     2.          
          2:36.83
    3.  van Amstel Michael            9401217 Oceanus                2:38.92     3.          
          2:38.92
    4.  Oudshoorn Stefan              9402747 De Amstel              2:38.96     4.          
          2:38.96
    5.  Berends Joeri                 9500369 De Futen               2:41.23     5.          
          2:41.23
    6.  Wegbrans Max                  9402543 Oceanus                2:41.30     6.          
          2:41.30
    7.  Sijmons Nick                  9500491 De Amstel              2:42.22     7.          
          2:42.22
    8.  Maas Max                      9401113 ZPCH                   2:43.66     8.          
          2:43.66
    9.  Kaynak Halil Ibrahim          9501155 De Dolfijn             2:43.92     9.          
          2:43.92
   10.  de Mercado Martijn            9502213 Oceanus                2:47.55    10.          
          2:47.55
   11.  Piet Jesse                    9500357 Oceanus                2:49.36    11.          
          2:49.36
   12.  Bruning Thomas                9501161 De Futen               2:49.97    12.          
          2:49.97
   13.  Graafmans Roy                 9502119 De Futen               2:50.54    13.          
          2:50.54
   14.  Driessen Sven                 9502809 Oceanus                2:55.17    14.          
          2:55.17
   15.  de Groot Tom                  9403089 De Futen               2:55.54    15.          
          2:55.54
   16.  Kooring Vinny                 9502161 De Dolfijn             2:56.79    16.          
          2:56.79
   17.  Eekhof Nathan                 9404499 De Futen               3:02.28    17.          
          3:02.28
   18.  Molenaar Ricardo              9402553 ZPCH                   3:13.92    18.          
          3:13.92
   19.  de Vos Rico                   9502211 Oceanus                3:15.75    19.          
          3:15.75
   20.  Fronik Stanley                9501465 De Amstel              3:15.98    20.          
          3:15.98
   DIS  van Dam Daniël                9504631 ZPCH                              DIS          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
    ZK  Vogelaar Leen                 9402141 ZPCH                               ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag                    Junioren 1 en 2
7.10.07 - 16:24                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arvin Annika                  9500008 De Dolfijn             2:27.49     1.          
          2:27.49
    2.  Verschuur Maxime              9500804 De Dolfijn             2:33.49     2.          
          2:33.49
    3.  Grove Tamara                  9601266 Oceanus                2:36.35     3.          
          2:36.35
    4.  Pagano Mirani Robin           9502556 Oceanus                2:38.12     4.          
          2:38.12
    5.  v.d. Zwaard Tessa             9501366 Oceanus                2:39.43     5.          
          2:39.43
    6.  van der Aart Zoë              9503152 ZPCH                   2:41.08     6.          
          2:41.08
    7.  Zwolsman Anne                 9601272 Oceanus                2:45.00     7.          
          2:45.00
    8.  Bus Alissa                    9501370 Oceanus                2:46.38     8.          
          2:46.38
    9.  Hein Dorien                   9503010 De Futen               2:48.98     9.          
          2:48.98
   10.  Stam Jennifer                 9602890 De Futen               2:53.41    10.          
          2:53.41
   11.  Pattipilohy Iranila           9603443 De Dolfijn             3:05.33    11.          
          3:05.33
   12.  Poldervaart Christel          9601870 ZPCH                   3:06.17    12.          
          3:06.17
   13.  Bakkeren Iris                 9504826 De Dolfijn             3:07.26    13.          
          3:07.26
   14.  de Jong Lisa                  9602380 Oceanus                3:14.32    14.          
          3:14.32
   15.  Schultz Leanne                9503982 ZPCH                   3:16.59    15.          
          3:16.59
   16.  Reesink Judith                9505658 De Amstel              3:19.75    16.          
          3:19.75
   17.  Cosic Melisa                  9501720 De Dolfijn             3:20.89    17.          
          3:20.89
   18.  el Bacha Siham                9504602 De Dolfijn             3:22.40    18.          
          3:22.40
   19.  van Gessel Hanna              9504604 De Dolfijn             3:22.78    19.          
          3:22.78
   20.  van Vlokhoven Jodie           9603532 De Futen               3:23.85    20.          
          3:23.85
   21.  Ruhe Michelle                 9503604 De Futen               3:24.78    21.          
          3:24.78
   22.  Voulgarakis Greetje           9600620 De Dolfijn             3:26.39    22.          
          3:26.39
   23.  Oudshoorn Iris                9600894 De Amstel              3:29.33    23.          
          3:29.33
   24.  Schokker Rhea Ilse            9603130 De Dolfijn             3:30.47    24.          
          3:30.47
   25.  Neutkens Yentl                9502806 ZPCH                   3:54.26    25.          
          3:54.26
    ZK  Jabandeh Shiva                9603424 De Dolfijn                         ZK          
    ZK  Poldervaart Danique           9601872 ZPCH                               ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 100m rugslag                 Minioren 4 en later
7.10.07 - 16:43                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stam Ruben                    9800331 De Futen               1:36.50     1.          
          1:36.50
    2.  Slijngard Jason               9801265 De Dolfijn             1:45.70     2.          
          1:45.70
    3.  Sommeling Bart                9800765 Oceanus                1:47.51     3.          
          1:47.51
    4.  Lubbers Nick                  9800989 De Dolfijn             1:59.61     4.          
          1:59.61
    5.  di Pari Ivano                 9801315 ZPCH                   2:06.39     5.          
          2:06.39
    6.  de Heij Pascal                9900297 ZPCH                   2:09.00     6.          
          2:09.00
    7.  Sijmons Vince                 9801197 De Amstel              2:11.51     7.          
          2:11.51
    8.  Kuin Tijmen                   9802183 De Dolfijn             2:24.56     8.          
          2:24.56
   DIS  Kirillova Sander              9800121 Oceanus                1:39.38    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:39.38
   DIS  Graafmans Ricardo             9900409 De Futen               1:47.39    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.39
   DIS  Kruithof Anwar                9801205 Oceanus                2:04.60    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.60
   DIS  Veefkind Lars                 9801573 De Dolfijn             2:20.98    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:20.98




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 5
7.10.07 - 16:48                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Mercado Rick               9700673 Oceanus                1:15.72     1.          
          1:15.72
    2.  Moison Roy                    9700723 ZPCH                   1:19.86     2.          
          1:19.86
    3.  Diepeveen Joris               9700941 De Futen               1:27.14     3.          
          1:27.14
    4.  Pardieck Cédric               9700343 De Dolfijn             1:31.94     4.          
          1:31.94
    5.  Keizer Navin                  9701337 De Dolfijn             1:34.60     5.          
          1:34.60
    6.  van Nieuwkerk Michel          9702413 De Futen               1:37.13     6.          
          1:37.13
    7.  Bruning Casper                9702055 De Futen               1:41.42     7.          
          1:41.42
    8.  el Bachaoui Anis              9702093 De Dolfijn             1:44.04     8.          
          1:44.04
    9.  Cosic Semir                   9702061 De Dolfijn             1:56.32     9.          
          1:56.32
   10.  Yilmaz Muharem                9701931 De Dolfijn             2:01.94    10.          
          2:01.94
   11.  Riach Saleh                   9702265 De Dolfijn             2:03.83    11.          
          2:03.83
   12.  Riach Bachir                  9702095 De Dolfijn             2:18.44    12.          
          2:18.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 100m schoolslag                         Minioren 4
7.10.07 - 16:53                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Meulenbroek Michelle          9801134 Oceanus                1:52.34     1.          
          1:52.34
    2.  Kagchelland Darleen           9800138 ZPCH                   1:52.82     2.          
          1:52.82
    3.  Zwolsman Jet                  9801136 Oceanus                2:00.82     3.          
          2:00.82
    4.  Zethof Cheryl                 9801314 Oceanus                2:02.65     4.          
          2:02.65
    5.  de Vos Ashanti                9801146 Oceanus                2:04.02     5.          
          2:04.02
    6.  Salentijn Esmee                       De Dolfijn             2:05.29     6.          
          2:05.29
    7.  Kaspers Melanie               9802188 De Futen               2:08.58     7.          
          2:08.58
    8.  Kohen Lin                     9802012 De Dolfijn             2:13.86     8.          
          2:13.86
    9.  Santokhi Amber                9800744 ZPCH                   2:27.64     9.          
          2:27.64
   DIS  Diepeveen Emma                9801504 De Futen               2:15.85    DIS          
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
          2:15.85
   DIS  Diepeveen Nella               9801520 De Futen               2:29.16    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:29.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m wisselslag                         Minioren 6
7.10.07 - 16:59                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Spaargaren Brian              9600757 Oceanus                1:22.19     1.          
          1:22.19
    2.  Guthman Max                   9603317 De Dolfijn             1:23.37     2.          
          1:23.37
    3.  de Jong Wessel                9601447 Oceanus                1:23.59     3.          
          1:23.59
    4.  Moolhuijsen Fernando          9600871 Oceanus                1:27.68     4.          
          1:27.68
    5.  Helling Matthijs              9601043 Oceanus                1:31.48     5.          
          1:31.48
    6.  Verouden Thomas               9602855 Oceanus                1:32.16     6.          
          1:32.16
    7.  Visser Mark                   9601449 De Amstel              1:33.96     7.          
          1:33.96
    8.  Branquinho Nelson             9600727 De Dolfijn             1:35.31     8.          
          1:35.31
    9.  van den Berg Stefan           9602683 ZPCH                   1:37.09     9.          
          1:37.09
   10.  Stiekel Jurre                 9602857 Oceanus                1:37.11    10.          
          1:37.11
   11.  Wessels Mark                  9600415 ZPCH                   1:38.02    11.          
          1:38.02
   12.  Kok Jesper                    9600247 De Dolfijn             1:40.71    12.          
          1:40.71
   13.  Rahimi Masie                  9602941 De Dolfijn            15:59.36    13.          
         15:59.36
   DIS  v.d. Zwaard Martijn           9602343 Oceanus                1:36.84    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:36.84
   DIS  Bakker Sjors                  9601873 De Futen               1:42.69    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:42.69
   DIS  Le Collen Benjamin            9602429 De Futen               1:51.05    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.05
   DIS  Zeljkovic Tony                9601791 De Dolfijn             1:53.09    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:53.09
   DIS  Goede Bram                    9602159 Oceanus                1:58.69    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:58.69



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 100m vrije slag                         Minioren 5
7.10.07 - 17:09                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van de Heuvel Maxime          9701004 Oceanus                1:20.25     1.          
          1:20.25
    2.  Eriks Marline                 9700310 ZPCH                   1:29.68     2.          
          1:29.68
    3.  v.d. Born Eva                 9702380 Oceanus                1:31.25     3.          
          1:31.25
    4.  Oldenhof Noa                  9700622 ZPCH                   1:31.44     4.          
          1:31.44
    5.  Kosmis Chantal                9702034 De Futen               1:34.52     5.          
          1:34.52
    6.  Loogman Yanna                 9701848 ZPCH                   1:36.01     6.          
          1:36.01
    7.  van der Vlugt Jaimy           9702704 ZPCH                   1:41.72     7.          
          1:41.72
    8.  van der Puijl Susan           9703514 ZPCH                   2:00.64     8.          
          2:00.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag                    Junioren 1 en 2
7.10.07 - 17:13                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Berends Joeri                 9500369 De Futen               3:02.09     1.          
          3:02.09
    2.  Elzerman Ties                 9502163 De Dolfijn             3:13.38     2.          
          3:13.38
    3.  Sijmons Nick                  9500491 De Amstel              3:16.13     3.          
          3:16.13
    4.  Wegbrans Max                  9402543 Oceanus                3:23.96     4.          
          3:23.96
    5.  de Groot Tom                  9403089 De Futen               3:24.50     5.          
          3:24.50
    6.  de Mercado Martijn            9502213 Oceanus                3:24.72     6.          
          3:24.72
    7.  Graafmans Roy                 9502119 De Futen               3:26.69     7.          
          3:26.69
    8.  Bruning Thomas                9501161 De Futen               3:27.98     8.          
          3:27.98
    9.  van Amstel Michael            9401217 Oceanus                3:28.33     9.          
          3:28.33
   10.  Maas Max                      9401113 ZPCH                   3:30.50    10.          
          3:30.50
   11.  Oudshoorn Stefan              9402747 De Amstel              3:31.50    11.          
          3:31.50
   12.  Driessen Sven                 9502809 Oceanus                3:48.69    12.          
          3:48.69
   13.  de Vos Rico                   9502211 Oceanus                3:53.87    13.          
          3:53.87
   14.  Santokhi Damian               9502333 ZPCH                   3:54.34    14.          
          3:54.34
   DIS  Kooring Vinny                 9502161 De Dolfijn             3:28.57    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:28.57
   DIS  Kaynak Halil Ibrahim          9501155 De Dolfijn             3:41.29    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:41.29
   DIS  Lubbers Anthony               9501151 De Dolfijn             3:43.27    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:43.27
   DIS  Eekhof Nathan                 9404499 De Futen               3:47.36    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:47.36
   DIS  Fronik Stanley                9501465 De Amstel              3:55.06    DIS          
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:55.06
   DIS  Molenaar Ricardo              9402553 ZPCH                   4:09.97    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:09.97
    ZK  Hélant Muller Diego           9500451 De Dolfijn                         ZK          
    ZK  Vogelaar Leen                 9402141 ZPCH                   3:35.98     ZK          
          3:35.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Meisjes, 200m schoolslag                    Junioren 1 en 2
7.10.07 - 17:33                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hein Dorien                   9503010 De Futen               3:12.68     1.          
          3:12.68
    2.  van Gessel Hanna              9504604 De Dolfijn             3:16.99     2.          
          3:16.99
    3.  Stam Jennifer                 9602890 De Futen               3:20.16     3.          
          3:20.16
    4.  Reesink Judith                9505658 De Amstel              3:20.72     4.          
          3:20.72
    5.  Verschuur Maxime              9500804 De Dolfijn             3:22.41     5.          
          3:22.41
    6.  Arvin Annika                  9500008 De Dolfijn             3:24.72     6.          
          3:24.72
    7.  Bus Alissa                    9501370 Oceanus                3:24.81     7.          
          3:24.81
    8.  Zwolsman Anne                 9601272 Oceanus                3:26.35     8.          
          3:26.35
    9.  Pagano Mirani Robin           9502556 Oceanus                3:29.15     9.          
          3:29.15
   10.  Bakkeren Iris                 9504826 De Dolfijn             3:34.12    10.          
          3:34.12
   11.  el Bacha Siham                9504602 De Dolfijn             3:38.70    11.          
          3:38.70
   12.  van der Aart Zoë              9503152 ZPCH                   3:39.46    12.          
          3:39.46
   13.  Poldervaart Christel          9601870 ZPCH                   3:40.18    13.          
          3:40.18
   14.  Voulgarakis Greetje           9600620 De Dolfijn             3:48.94    14.          
          3:48.94
   15.  Pattipilohy Iranila           9603443 De Dolfijn             3:50.07    15.          
          3:50.07
   16.  van Vlokhoven Jodie           9603532 De Futen               3:53.31    16.          
          3:53.31
   17.  Schultz Leanne                9503982 ZPCH                   4:05.23    17.          
          4:05.23
   18.  Schokker Rhea Ilse            9603130 De Dolfijn             4:06.77    18.          
          4:06.77
   19.  de Jong Lisa                  9602380 Oceanus                4:07.05    19.          
          4:07.05
   20.  Elamari Manal                 9604840 De Dolfijn             4:14.79    20.          
          4:14.79
   21.  Oudshoorn Iris                9600894 De Amstel              4:16.89    21.          
          4:16.89
   22.  Neutkens Yentl                9502806 ZPCH                   4:17.10    22.          
          4:17.10
   DIS  Ruhe Michelle                 9503604 De Futen               3:53.50    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:53.50
   DIS  Cosic Melisa                  9501720 De Dolfijn             3:59.66    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:59.66
    ZK  Poldervaart Danique           9601872 ZPCH                               ZK          
    ZK  Jabandeh Shiva                9603424 De Dolfijn                         ZK          
    ZK  v.d. Zwaard Tessa             9501366 Oceanus                            ZK          



Splash Meet Manager 2007Registered to Oceanus