Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6 en later


Speedo Clubmeet IJsselmuiden - IJsselmuiden, 22.11.2008


Programmanr. 1
22.11.08
4 x 50m vrije slag
(1m,1j,1m,1j)
Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis1 / 1NT2:37.16
Marit Boxum
Thomas Jacob Lok
00
98
40.42Kim Lassche
Erik van der Linden
98
99
2.Zignea 1Zignea1 / 32:49.552:53.42
Charlotte IJspeerd
Rick Cuperus
98
99
48.13Sarah IJspeerd
Toni van de Meeberg
98
99
3.Swol 1894 1Swol 18941 / 43:27.083:02.89
Dorien Bouter
Jasper Diesveld
00
00
56.04Laurie Weijkamp
Thimo Brand
98
97
4.'t Tolhekke 1't Tolhekke1 / 23:55.193:33.70
Jessica van der Zee
Remco Koelewijn
00
99
59.73Manon Veenstra
Kylian Kooyman
98
99
DISDe Eerste Kolk 1De Eerste Kolk1 / 54:00.21
EA - Te vroeg overgenomen.
Lummieke Kolk
Thon Naberman
98
00
42.92Esmee Bakker
Richard Ruijg
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.11.08
Meisjes, 50m schoolslag

Minioren 3
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Dorien BouterSwol 18941 / 31:02.6100017981:01.86
2.Rinske Schure ter't Tolhekke1 / 4NT00008721:07.16


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.11.08
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Otto FennemaZignea3 / 349.02990093950.16
2.Jorgen GerritsenZVZwartsluis1 / 2NT000000152.04
3.Maarten HooijmanZignea3 / 557.57990093752.26
4.Thom van EssenSwol 18943 / 255.20990042954.17
5.Thon NabermanDe Eerste Kolk1 / 4NT000094355.39
6.Jasper DiesveldSwol 18942 / 458.79000121956.92
7.Remco Koelewijn't Tolhekke3 / 158.16990078357.32
8.Jarno van de BeltZVZwartsluis2 / 259.07000060758.20
9.Herman KolkDe Eerste Kolk2 / 51:00.9200000951:00.80
10.Rick CuperusZignea2 / 358.5399015431:02.26
11.Jelle Heijman't Tolhekke2 / 11:07.6700006351:04.89
DISToni van de MeebergZignea3 / 450.52990014351.60
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMark Post't Tolhekke1 / 31:13.649900587


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.11.08
Meisjes, 50m vlinderslag

Minioren 5
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kim LasscheZVZwartsluis2 / 450.51980025247.57
2.Laurie WeijkampSwol 18942 / 1NT980413256.92
3.Sarah IJspeerdZignea2 / 51:32.48980188458.02
4.Emma PijnappelZVZwartsluis1 / 2NT980009859.60
5.Syenne Boschma't Tolhekke1 / 4NT98023941:04.29
DISCharlotte IJspeerdZignea2 / 21:22.2398018821:14.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChanien Gras't Tolhekke1 / 3NT98020761:18.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., + VB
AFGEMIneke Hof't Tolhekke2 / 343.429800810


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.11.08
Jongens, 50m vlinderslag

Minioren 6
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Aron Bouwer't Tolhekke1 / 244.60970138542.39
2.Arend-Jan OomsSwol 18941 / 343.88970216943.36
3.Thimo BrandSwol 18941 / 444.46970258945.30
4.Emiel van EssenSwol 18941 / 51:10.3297029251:01.82
AFGEMMarijn KatgertSwol 18941 / 1NT9703975


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.11.08
Meisjes, 100m vrije slag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lisanne KanisDe Eerste KolkNT990022643.291:34.80
2.Ageeth de Haan't Tolhekke2:04.60990102246.421:40.36
3.Larissa van der Wees't Tolhekke2:06.80990102448.821:48.39
4.Esther ElbertsenZigneaNT990196854.511:53.23
5.Isa Brandenburg't Tolhekke2:51.91990115453.101:53.39
6.Elina Wester't Tolhekke2:35.89990261855.602:18.64


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.11.08
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Alex HuizengaZVZwartsluis1:28.02980068741.511:27.83
2.Richard RuijgDe Eerste Kolk1:31.64980008944.001:35.86
3.Gerritjan KolkDe Eerste Kolk1:53.92980020943.481:36.00
4.Matthijs PopmaZigneaNT980275149.761:48.67
DISTeun DiesveldSwol 18941:39.769801579
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.11.08
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marit BoxumZVZwartsluis1 / 345.83000006844.60
2.Rinske Schure ter't Tolhekke1 / 21:04.3800008721:00.60
3.Jessica van der Zee't Tolhekke1 / 458.1600003161:04.36
DISDorien BouterSwol 18941 / 51:11.0200017981:09.51
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., + RF


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.11.08
Jongens, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Toni van de MeebergZignea3 / 444.59990014344.86
2.Erik van der LindenZVZwartsluis3 / 343.48990031146.45
3.Otto FennemaZignea3 / 547.86990093947.20
4.Rick CuperusZignea3 / 246.59990154348.07
5.Jorgen GerritsenZVZwartsluis1 / 1NT000000150.29
6.Maarten HooijmanZignea2 / 353.88990093751.89
7.Kylian Kooyman't Tolhekke3 / 152.74990076354.42
8.Thom van EssenSwol 18942 / 256.73990042956.84FJ 1
9.Remco Koelewijn't Tolhekke2 / 454.61990078356.84FJ 2
10.Jasper DiesveldSwol 18942 / 51:00.07000121957.26
11.Jelle Heijman't Tolhekke1 / 4NT000063559.98
12.Jarno van de BeltZVZwartsluis1 / 2NT00006071:03.13
13.Herman KolkDe Eerste Kolk2 / 11:04.5400000951:03.73
AFGEMMark Post't Tolhekke1 / 3NT9900587


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.11.08
Meisjes, 100m wisselslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sarah IJspeerdZigneaNT98018841:48.23
2.Alette van de BeltZVZwartsluisNT98008961:56.48
3.Lummieke KolkDe Eerste KolkNT98002842:00.02
4.Manon Veenstra't TolhekkeNT98007622:11.36
DISLaurie WeijkampSwol 1894NT98041321:54.89
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISCharlotte IJspeerdZigneaNT98018822:20.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISChanien Gras't TolhekkeNT98020762:32.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.11.08
Jongens, 100m wisselslag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Arend-Jan OomsSwol 1894NT97021691:30.26
2.Aron Bouwer't Tolhekke1:40.0797013851:30.60
3.Thimo BrandSwol 18941:32.6897025891:31.73
4.Kees VosZVZwartsluis1:35.7797030811:34.67
DISEmiel van EssenSwol 18941:50.6497029251:51.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + SH
AFGEMMarijn KatgertSwol 1894NT9703975


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.11.08
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Ageeth de Haan't Tolhekke2 / 350.56990102248.57
2.Lisanne KanisDe Eerste Kolk2 / 451.45990022650.39
3.Larissa van der Wees't Tolhekke2 / 253.92990102454.70
4.Elina Wester't Tolhekke1 / 41:06.0299026181:00.29
5.Isa Brandenburg't Tolhekke1 / 21:08.0299011541:06.29
DISEsther ElbertsenZignea1 / 31:01.869901968
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.11.08
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Alex HuizengaZVZwartsluis1 / 348.80980068747.82
2.Gerritjan KolkDe Eerste Kolk1 / 449.23980020949.60
3.Teun DiesveldSwol 18941 / 256.70980157954.45
DISMatthijs PopmaZignea1 / 11:03.4898027511:03.13
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.11.08
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Marit BoxumZVZwartsluis1 / 5NT000006839.67
2.Dorien BouterSwol 18941 / 459.45000179856.80
3.Rinske Schure ter't Tolhekke1 / 21:03.8200008721:01.23
4.Jessica van der Zee't Tolhekke1 / 356.7600003161:03.54


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.11.08
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Toni van de MeebergZignea3 / 338.70990014339.14
2.Jorgen GerritsenZVZwartsluis1 / 2NT000000139.36
3.Otto FennemaZignea3 / 240.73990093940.92
4.Rick CuperusZignea3 / 440.41990154342.80
5.Maarten HooijmanZignea3 / 543.98990093743.70
6.Thom van EssenSwol 18943 / 146.54990042947.57
7.Kylian Kooyman't Tolhekke2 / 453.97990076348.07
8.Thon NabermanDe Eerste Kolk1 / 4NT000094349.48
8.Jasper DiesveldSwol 18942 / 350.10000121949.48
10.Jarno van de BeltZVZwartsluis2 / 256.02000060756.04
11.Herman KolkDe Eerste Kolk2 / 11:03.42000009556.86
12.Jelle Heijman't Tolhekke2 / 559.0400006351:02.54
AFGEMMark Post't Tolhekke1 / 3NT9900587


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.11.08
Meisjes, 100m vrije slag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kim LasscheZVZwartsluis1:29.64980025243.801:33.98
2.Sarah IJspeerdZignea1:43.80980188446.701:40.70
3.Syenne Boschma't Tolhekke1:55.39980239447.801:44.16
4.Laurie WeijkampSwol 1894NT980413248.701:46.17
5.Emma PijnappelZVZwartsluis1:49.14980009849.451:49.02
6.Lummieke KolkDe Eerste Kolk1:51.14980028448.421:49.80
7.Charlotte IJspeerdZignea2:02.54980188254.201:53.73
8.Alette van de BeltZVZwartsluis1:53.36980089653.951:55.26
9.Esmee BakkerDe Eerste KolkNT980412451.671:59.07
10.Manon Veenstra't Tolhekke2:32.70980076259.392:12.95
11.Chanien Gras't Tolhekke2:44.1398020761:08.572:30.02
AFGEMIneke Hof't Tolhekke1:24.209800810


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.11.08
Jongens, 100m vrije slag

Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Aron Bouwer't Tolhekke1:17.20970138539.231:19.02
2.Kees VosZVZwartsluis1:25.89970308138.801:19.70
3.Thimo BrandSwol 18941:23.82970258942.201:26.33
4.Emiel van EssenSwol 18941:34.16970292546.291:36.95
AFGEMMarijn KatgertSwol 18941:58.049703975


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.11.08
Meisjes, 100m wisselslag

Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lisanne KanisDe Eerste KolkNT99002261:42.16
2.Esther ElbertsenZigneaNT99019682:09.07
DISIsa Brandenburg't TolhekkeNT9901154
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., + RD + VC
DISElina Wester't TolhekkeNT99026182:16.00
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., + VC + VD + RF


<< TOP >>
Programmanr. 19
22.11.08
Jongens, 100m wisselslag

Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Gerritjan KolkDe Eerste KolkNT98002091:50.16
2.Richard RuijgDe Eerste KolkNT98000891:50.60
3.Teun DiesveldSwol 18942:05.7898015792:00.13
DISThomas Jacob LokZVZwartsluis1:39.6298000071:39.13
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMatthijs PopmaZigneaNT98027511:58.45
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., + VE


<< TOP >>
Programmanr. 20
22.11.08
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
AFGEM't Tolhekke 1't Tolhekke1 / 33:18.42
Syenne Boschma, Ageeth de Haan, Ineke Hof, Larissa van der Wees


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.11.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis1 / 32:54.513:01.95
Erik van der Linden
Alex Huizenga
99
98
46.07Thomas Jacob Lok
Kees Vos
98
97
2.Swol 1894 1Swol 18941 / 43:12.713:17.20
Emiel van Essen
Thom van Essen
97
99
50.10Thimo Brand
Teun Diesveld
97
98