Speedo Jaargang deel 1
Oss (NED),    7.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 101. Alle, 25m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 201. Jongens, 25m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 301. Meisjes, 25m rugslag, Minioren 3 en 4    Nr. 401. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5
Nr. 501. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5    Nr. 601. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6
Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 701. Alle, 25m schoolslag, 6 - 7 jaar    Nr. 801. Jongens, 25m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 901. Meisjes, 25m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 1001. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5
Nr. 1101. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5    Nr. 1201. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 1301. Gemengd, 4 x 25m vrije slag, 6 - 8 jaar    Nr. 1401. Meisjes, 4 x 25m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 1501. Jongens, 4 x 25m vrije slag, Minioren 6 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                      Alle, 25m rugslag                     Gebjr 2000 - 2001
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERHOEVEN , Anouk             00anver Njord                    27.00     1.          
    2.  MARSMAN , Josse               00JMAGV Njord                    28.42     2.          
    3.  LANGSTRAAT , Maartje          0000446 Arethusa                 30.80     3.          
    4.  WOUTERS , Stephanie           00EWAGV Njord                    34.03     4.          
    ZK  TERBURG , Lotte               0000344 Tritium SG                         ZK          
    ZK  FLINTROP , Isabelle           00IFI   Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                    Jongens, 25m rugslag                      Minioren 3 en 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GERWEN , Elwin van            9801125 Njord                    22.10     1.          
    2.  SMITS , Marcoen               9900815 Eiffel Swimmers/PSV      23.33     2.          
    3.  HERT , Bernhard d'            9900817 Eiffel Swimmers/PSV      24.23     3.          
    4.  SIMONS , Stijn                9900813 Eiffel Swimmers/PSV      24.81     4.          
    5.  LINT , Timo van               9801785 Eiffel Swimmers/PSV      25.11     5.          
    6.  SEUREN , Stan                 99SSE   Tritium SG               26.18     6.          
    6.  NOAH , Wilbers                9801887 Njord                    26.18     6.          
    8.  TUYL , Lars van               9900425 De Treffers              27.54     8.          
    9.  KORT , Rik de                 98RKAGV Njord                    27.86     9.          
   10.  QUINCY , Martin de            9802218 De Treffers              29.32    10.          
   11.  KAMP , Jessie van de          9901043 Arethusa                 39.86    11.          
    NG  COOLEN , Bas                  9802055 De Treffers                        NG          
    ZK  TERBURG , Daan                9900637 Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                    Meisjes, 25m rugslag                      Minioren 3 en 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BROUWERS , Tamara             9802494 Eiffel Swimmers/PSV      22.20     1.          
    2.  MOL , Meike van               9801554 Njord                    22.83     2.          
    3.  WASSER , Soraya               9901358 Eiffel Swimmers/PSV      23.22     3.          
    4.  TOONEN , Aukje                9901086 Tritium SG               23.33     4.          
    5.  BEENHAKKERS , Evelien         9802728 De Treffers              23.43     5.          
    6.  CREIJ , Minka van             9802218 De Treffers              23.64     6.          
    7.  ROOIJ , Rachelle van          9801560 Njord                    23.94     7.          
    8.  IEPEREN , Bo van              9802720 Arethusa                 26.81     8.          
    9.  PUTTEN , Elaine van der       9801558 Njord                    27.37     9.          
   10.  KYM , Kuyper                  9802588 Njord                    27.86    10.          
   11.  LEENDERTSE , Marit            9802294 Arethusa                 30.80    11.          
    NG  HAVEKES , Helena              99HVA   Tritium SG                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Jongens, 50m rugslag                           Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BUIT , Cas                    9702339 Njord                    52.94     1.          
    2.  AA , Ricardo van der          9702085 Njord                    53.52     2.          
    3.  NEGGERS , Eddy                9701161 Njord                    57.40     3.          
    4.  LAMMERS , Daan                9702117 Njord                    58.43     4.          
    5.  KONINGS , Wout                9702975 De Treffers            1:12.42     5.          
    NG  COOLEN , Pim                  9702973 De Treffers                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 501                    Meisjes, 50m rugslag                           Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DERIU , Daya                  9702902 Njord                    54.08     1.          
    2.  KRIEKEN , Merel van der       9702904 Njord                    54.44     2.          
    3.  GEURTS , Eva                  9703538 Arethusa                 56.56     3.          
    4.  NEPPELENBROEK , Femke         9704032 De Treffers              56.70     4.          
    5.  KOK , Kimberley               9704018 Arethusa                 58.16     5.          
    6.  VRIES , Roos de               9703322 Arethusa                 58.52     6.          
    7.  NETTEN , Désiré               9704102 Arethusa               1:02.14     7.          
    8.  SCHELLEKENS , Rachel          9702928 Njord                  1:02.95     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 601                    Jongens, 50m rugslag                           Minioren 6
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEMMENS , Thomas              9603519 Tritium SG               51.09     1.          
    2.  DEURSEN , Jens van            9603579 Njord                    52.92     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 100m vrije slag                Minioren 4 en later
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WESSELING , Sieb              9800489 Tritium SG             1:26.91     1.          
          1:26.91
    2.  MANUEL , Thomas               9800919 Eiffel Swimmers/PSV    1:27.35     2.          
            42.22  1:27.35
    3.  NIEUWKOOP , Joris             9800425 De Treffers            1:56.18     3.          
          1:56.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m schoolslag                    Minioren 2 en 3
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JANSSEN , Frederique          9901554 Arethusa               2:08.89     1.          
          2:08.89
    2.  BOSMANS , Flo                 0000104 Tritium SG             2:14.99     2.          
          2:14.99
    3.  JANS , Merle                  99MJA   Tritium SG             2:29.22     3.          
          2:29.22
    4.  HUIGENS , Pleun               9900364 De Treffers            2:35.83     4.          
          2:35.83
   DIS  GRELLING , Iris               0000052 Nautilus                          DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
    ZK  SCHUTTE , Donja               99DSC   Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 100m rugslag                          Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DIJK , Daniel van             9701577 Tritium SG             1:37.07     1.          
          1:37.07
    2.  NIEUWKOOP , Luca              9701163 De Treffers            1:48.72     2.          
          1:48.72
    3.  LEENDERTSE , Niels            9702097 Arethusa               1:49.60     3.          
          1:49.60
    4.  KOSKAMP , Giano               9701303 Tritium SG             2:01.48     4.          
          2:01.48
    5.  VERRECK , Thijs               9701915 De Treffers            2:02.22     5.          
          2:02.22
    6.  FLINTROP , Paul               9701305 Tritium SG             2:04.08     6.          
          2:04.08
    7.  TOONEN , Tigo                 9702551 Tritium SG             2:08.14     7.          
          2:08.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Minioren 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERHOEVEN , Bo                9801562 Njord                    47.10     1.          
    2.  AALST , Bo van                9800630 Arethusa                 50.49     2.          
    3.  LOO , Anne van de             9800628 Arethusa                 54.94     3.          
    4.  MIEDEMA , Jolijn              9801552 Njord                    55.26     4.          
    5.  RIEL , Pleunie van            9801042 Arethusa               1:02.24     5.          
    6.  NEIJS , Indra                 9801636 Arethusa               1:02.64     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 200m vrije slag                         Minioren 6
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SMITS , Pepijn                9600691 Eiffel Swimmers/PSV    2:31.63     1.          
            36.10  1:15.80  2:31.63
    2.  HERK , Mike van               9601007 Eiffel Swimmers/PSV    2:31.66     2.          
            36.20  1:15.88  1:54.64  2:31.66
    3.  PIJNENBURG , Stan             9600427 Eiffel Swimmers/PSV    2:32.86     3.          
            36.99  1:17.68  1:56.66  2:32.86
    4.  ZITTEREN , Stef van           9601459 Eiffel Swimmers/PSV    2:42.86     4.          
            38.30  1:20.36  2:01.89  2:42.86
    5.  HEUVEN , Bram van             9600523 De Treffers            3:00.77     5.          
            37.09  1:21.45  2:05.82  3:00.77
    6.  TOONEN , Thijs                9600615 De Treffers            3:05.83     6.          
            39.98  1:27.67  3:05.83
    7.  STRIJBOSCH , Teun             9603041 Tritium SG             3:07.13     7.          
            42.35  1:30.00  3:07.13
    8.  MELIS , Robin van             96-03333Hydra                  3:19.88     8.          
            43.62  1:35.89  3:19.88
    9.  MICHELS , Jari                9603527 Arethusa               3:21.41     9.          
            44.32  1:36.10  2:29.78  3:21.41
   10.  WEIJERS , Dave                96-03335Hydra                  3:21.98    10.          
            45.34  1:37.62  3:21.98
   11.  NEERVEN , Lucas van           9602309 De Treffers            3:23.45    11.          
            45.75  1:38.78  3:23.45
   12.  UIJL , Rodney den             9602861 Arethusa               3:28.65    12.          
            41.58  1:35.38  3:28.65
   13.  KUSTERS , Jesse               9601611 Tritium SG             3:43.12    13.          
            46.19  1:43.44  2:44.73  3:43.12
   14.  RIEL , Jimmy van              9602889 Nautilus               3:43.54    14.          
            47.64  1:43.54  3:43.54
   15.  KILSDONK , Remco van          96-03331Hydra                  3:49.55    15.          
            48.65  1:47.21  2:50.94  3:49.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 200m wisselslag                         Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEUWEN , Laura van           9701762 Eiffel Swimmers/PSV    3:01.01     1.          
            39.43  3:01.01
    2.  POLSBROEK , Jo-Eny            9702238 Arethusa               3:15.28     2.          
            43.22  3:15.28
    3.  KOENEN , Paulien              9701856 Eiffel Swimmers/PSV    3:19.90     3.          
            45.56  3:19.90
    4.  GERITS , Bente                9702052 Eiffel Swimmers/PSV    3:25.47     4.          
            50.36  3:25.47
    5.  ROMMELSE , Amber              9702562 Eiffel Swimmers/PSV    3:26.71     5.          
            52.52  3:26.71
    6.  LOON , Mara van               9703122 Eiffel Swimmers/PSV    3:30.93     6.          
            53.08  3:30.93
    7.  HERT , Isolde d'              9702564 Eiffel Swimmers/PSV    3:31.21     7.          
            52.30  3:31.21
    8.  HOUTEN , Louise van           9703320 Arethusa               3:32.48     8.          
            46.02  3:32.48
    9.  JANSEN , Maud                 97-03484Hydra                  3:32.86     9.          
            47.50  3:32.86
   10.  HERK , Romy van               9702552 Eiffel Swimmers/PSV    3:35.81    10.          
            51.46  3:35.81
   11.  LANG , Nadien van             9702012 Njord                  3:36.93    11.          
            46.76  3:36.93
   12.  FAIRLEY , Rebecca             9702736 Eiffel Swimmers/PSV    3:43.92    12.          
            53.42  3:43.92
   13.  WILKENS , Marlies             9702240 Arethusa               3:44.88    13.          
            51.61  3:44.88
   14.  GENNIP , Lisanne van          97-01444Hydra                  3:48.20    14.          
            52.70  3:48.20
   15.  BLAAUW , Xandra               9702010 Njord                  3:48.56    15.          
            54.81  3:48.56
   16.  OSCH , Lobke van              9701704 Arethusa               3:56.46    16.          
            55.72  3:56.46
   17.  WESSELS , Wilke               97-01440Hydra                  3:59.73    17.          
            56.46  3:59.73
   DIS  TUYL , Lenny van              9702636 De Treffers                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  SIX , Esmée                   9700490 Eiffel Swimmers/PSV    3:16.99    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            44.57  3:16.99
   DIS  JAGT , Jill van der           9700910 Eiffel Swimmers/PSV    3:25.75    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.21  3:25.75
   DIS  VERHAPPEN , Anne              9702612 Eiffel Swimmers/PSV    3:27.48    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.14  3:27.48
   DIS  VONDEREN , Marlijn van        9700348 Arethusa               3:27.80    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.00  3:27.80
   DIS  BARTEN , Manon                9701452 Tritium SG             3:43.36    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            52.59  3:43.36
    ZK  WIJNEN , Lotte                97LWIJ  Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m vrije slag                    Junioren 1 en 2
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GRUNSVEN , Joep van           9500469 Arethusa               2:30.08     1.          
            33.82  1:12.06  2:30.08
    2.  STIPHOUT , Guus van           9501081 Nautilus               2:37.74     2.          
            35.45  1:15.24  2:37.74
    3.  HEEMSKERK , Wilko             9504322 De Treffers            2:48.18     3.          
            39.06  1:23.21  2:48.18
    4.  WESSELS , Koen                94-03041Hydra                  2:48.89     4.          
            35.17  1:16.77  2:48.89
    5.  SEUREN , Koen                 9401013 Tritium SG             2:49.06     5.          
            36.17  1:18.16  2:49.06
    6.  KRIEKEN , Dennis van          9501247 De Treffers            2:51.66     6.          
            38.60  1:22.45  2:51.66
    7.  BARTEN , Sander               9401899 Tritium SG             2:53.46     7.          
            37.62  1:22.68  2:53.46
    8.  SCHUURMANS , Dieder           9500447 Tritium SG             2:53.67     8.          
            39.52  1:24.55  2:53.67
    9.  VERHAGEN , Freek              95-03311Hydra                  3:03.50     9.          
            39.97  1:26.81  3:03.50
   10.  WEELDEN , Koen van            9401009 Tritium SG             3:08.10    10.          
            40.32  1:27.78  3:08.10
   11.  BURGT , Robin van de          9500330 Nautilus               3:27.28    11.          
            47.59  1:41.46  3:27.28
   12.  RAAIJMAKERS , Niels           9504583 Nautilus               3:48.16    12.          
            51.94  1:51.66  3:48.16
   13.  KOSKAMP , Tjacco              9502559 Tritium SG             4:20.54    13.          
            55.36  2:03.51  4:20.54
    NG  LEWIS , Rick                  9503401 Nautilus                           NG          
    NG  VERHAGEN , Brian              9503027 Njord                              NG          
    NG  GENNIP , Rik van              9405067 Arethusa                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag                    Junioren 1 en 2
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAM , Madelon van             9601624 Eiffel Swimmers/PSV    2:32.01     1.          
            34.39  1:12.70  2:32.01
    2.  BROEK , Jessie van den        95-02408Hydra                  2:44.90     2.          
            37.30  1:18.90  2:44.90
    3.  KOCKEN , Jeanine              9601816 Eiffel Swimmers/PSV    2:44.99     3.          
            38.22  1:20.10  2:44.99
    4.  WIERST , Rosanne van          9600234 Eiffel Swimmers/PSV    2:45.78     4.          
            37.16  1:19.18  2:45.78
    5.  RUIS , Marloes                9503220 Arethusa               2:49.69     5.          
            37.78  1:20.08  2:49.69
    6.  VERHEYEN , Lyvia              9503886 Tritium SG             2:59.22     6.          
            38.55  1:23.66  2:59.22
    7.  SCHUIVENS , Christa           9603730 Tritium SG             2:59.32     7.          
            40.35  1:27.35  2:59.32
    8.  HENDRIKS , Lindsay            9503854 De Treffers            3:03.06     8.          
            40.50  1:27.44  3:03.06
    9.  SIROEN , Hildy                9502154 Tritium SG             3:07.38     9.          
            41.37  1:30.44  3:07.38
   10.  ULIJN , Evy                   9604100 Arethusa               3:09.09    10.          
            40.72  1:30.10  3:09.09
   11.  BIJEN , Nina                  9503222 Arethusa               3:09.20    11.          
            41.91  1:31.64  3:09.20
   12.  MIJNDERS , Rosan              9501944 Tritium SG             3:09.91    12.          
            41.71  1:30.06  3:09.91
   13.  TOONEN , Emmely               9603374 Tritium SG             3:26.16    13.          
            47.41  1:40.05  3:26.16
   14.  SIREGAR , Eden                9603740 Njord                  3:28.97    14.          
            42.36  1:35.19  3:28.97
   15.  THONG , Yanji                 9503988 Arethusa               3:29.42    15.          
            41.08  1:33.55  3:29.42
   16.  JAHJAH , Samya                9505308 Tritium SG             3:34.85    16.          
            41.42  1:34.99  3:34.85
   17.  MOL , Anouk van               9602854 Njord                  3:48.65    17.          
            45.96  1:44.37  3:48.65
   18.  BRESSERS , Anouk              9603880 Arethusa               3:55.13    18.          
            45.34  1:47.34  3:55.13
   19.  HEIJNSBERGEN , Evi van        9604050 Nautilus               4:08.33    19.          
            50.39  1:52.83  4:08.33
   20.  KUIJPERS , Kim                9604930 Arethusa               4:14.33    20.          
            48.25  1:53.74  4:14.33
   21.  ELEMANS , Floortje            9604798 Tritium SG             4:15.85    21.          
            54.58  2:00.85  4:15.85
   DIS  BESSEM , Amy                  9604048 Nautilus                          DIS          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
   DIS  ZUTPHEN , Doreen van          9604054 Nautilus                          DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
    NG  SCHELLEKENS , Eva             9503146 Njord                              NG          
    NG  VISSERS , Dimphy              9505636 Arethusa                           NG          
    NG  RAYMAKERS , Danique           9603882 Arethusa                           NG          
    NG  LEMMENS , Simone              9505736 Tritium SG                         NG          
    ZK  BOERMA , Melissa              9501840 Tritium SG                         ZK          
    ZK  PAS , Willeke                 9603702 Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 701                    Alle, 25m schoolslag                    Gebjr 2000 - 2001
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERHOEVEN , Anouk             00anver Njord                    28.24     1.          
    2.  MARSMAN , Josse               00JMAGV Njord                    29.25     2.          
    3.  LANGSTRAAT , Maartje          0000446 Arethusa                 32.23     3.          
    4.  WOUTERS , Stephanie           00EWAGV Njord                    40.10     4.          
    ZK  FLINTROP , Isabelle           00IFI   Tritium SG                         ZK          
    ZK  TERBURG , Lotte               0000344 Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                   Jongens, 25m schoolslag                    Minioren 3 en 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SIMONS , Stijn                9900813 Eiffel Swimmers/PSV      23.50     1.          
    2.  SMITS , Marcoen               9900815 Eiffel Swimmers/PSV      23.68     2.          
    3.  HERT , Bernhard d'            9900817 Eiffel Swimmers/PSV      24.17     3.          
    4.  GERWEN , Elwin van            9801125 Njord                    24.95     4.          
    5.  LINT , Timo van               9801785 Eiffel Swimmers/PSV      25.32     5.          
    6.  NOAH , Wilbers                9801887 Njord                    27.61     6.          
    7.  KORT , Rik de                 98RKAGV Njord                    30.67     7.          
    8.  SEUREN , Stan                 99SSE   Tritium SG               30.79     8.          
    9.  TUYL , Lars van               9900425 De Treffers              31.18     9.          
   10.  KAMP , Jessie van de          9901043 Arethusa                 31.75    10.          
   11.  QUINCY , Martin de            9802218 De Treffers              36.76    11.          
    NG  COOLEN , Bas                  9802055 De Treffers                        NG          
    ZK  TERBURG , Daan                9900637 Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 901                   Meisjes, 25m schoolslag                    Minioren 3 en 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BROUWERS , Tamara             9802494 Eiffel Swimmers/PSV      23.60     1.          
    2.  WASSER , Soraya               9901358 Eiffel Swimmers/PSV      23.82     2.          
    3.  PUTTEN , Elaine van der       9801558 Njord                    23.87     3.          
    4.  ROOIJ , Rachelle van          9801560 Njord                    25.02     4.          
    5.  MOL , Meike van               9801554 Njord                    25.54     5.          
    6.  BEENHAKKERS , Evelien         9802728 De Treffers              25.59     6.          
    7.  TOONEN , Aukje                9901086 Tritium SG               25.64     7.          
    8.  KYM , Kuyper                  9802588 Njord                    28.16     8.          
    9.  IEPEREN , Bo van              9802720 Arethusa                 28.29     9.          
   10.  CREIJ , Minka van             9802218 De Treffers              28.91    10.          
   11.  LEENDERTSE , Marit            9802294 Arethusa                 30.43    11.          
    NG  HAVEKES , Helena              99HVA   Tritium SG                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1001                  Jongens, 50m schoolslag                         Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LAMMERS , Daan                9702117 Njord                    54.48     1.          
    2.  AA , Ricardo van der          9702085 Njord                    54.73     2.          
    3.  BUIT , Cas                    9702339 Njord                    58.65     3.          
    4.  NEGGERS , Eddy                9701161 Njord                    59.32     4.          
    5.  KONINGS , Wout                9702975 De Treffers            1:05.91     5.          
    NG  COOLEN , Pim                  9702973 De Treffers                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1101                  Meisjes, 50m schoolslag                         Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NEPPELENBROEK , Femke         9704032 De Treffers              53.31     1.          
    2.  VRIES , Roos de               9703322 Arethusa                 54.82     2.          
    3.  DERIU , Daya                  9702902 Njord                    54.85     3.          
    4.  KRIEKEN , Merel van der       9702904 Njord                    55.44     4.          
    5.  GEURTS , Eva                  9703538 Arethusa                 55.92     5.          
    6.  KOK , Kimberley               9704018 Arethusa                 59.49     6.          
    7.  SCHELLEKENS , Rachel          9702928 Njord                    59.72     7.          
    8.  NETTEN , Désiré               9704102 Arethusa               1:08.13     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1201                  Jongens, 50m schoolslag                         Minioren 6
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEMMENS , Thomas              9603519 Tritium SG               56.78     1.          
    2.  DEURSEN , Jens van            9603579 Njord                    58.53     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 100m rugslag                 Minioren 4 en later
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NIEUWKOOP , Joris             9800425 De Treffers            2:04.11     1.          
          1:02.08  2:04.11
   DIS  MANUEL , Thomas               9800919 Eiffel Swimmers/PSV    1:43.10    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.50  1:43.10
   DIS  WESSELING , Sieb              9800489 Tritium SG             1:44.12    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.96  1:44.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 100m wisselslag                    Minioren 2 en 3
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JANSSEN , Frederique          9901554 Arethusa               2:02.77     1.          
          2:02.77
    2.  HUIGENS , Pleun               9900364 De Treffers            2:15.73     2.          
          2:15.73
    3.  JANS , Merle                  99MJA   Tritium SG             2:17.45     3.          
          2:17.45
   DIS  BOSMANS , Flo                 0000104 Tritium SG             2:07.22    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:07.22
    ZK  SCHUTTE , Donja               99DSC   Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DIJK , Daniel van             9701577 Tritium SG             1:29.90     1.          
          1:29.90
    2.  LEENDERTSE , Niels            9702097 Arethusa               1:38.29     2.          
            43.60  1:38.29
    3.  VERRECK , Thijs               9701915 De Treffers            1:39.95     3.          
            47.34  1:39.95
    4.  NIEUWKOOP , Luca              9701163 De Treffers            1:49.42     4.          
            48.36  1:49.42
    5.  FLINTROP , Paul               9701305 Tritium SG             1:50.37     5.          
            50.68  1:50.37
    6.  KOSKAMP , Giano               9701303 Tritium SG             2:02.02     6.          
            50.77  2:02.02
    7.  TOONEN , Tigo                 9702551 Tritium SG             2:10.75     7.          
          1:00.53  2:10.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 100m schoolslag                         Minioren 4
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AALST , Bo van                9800630 Arethusa               1:52.97     1.          
            53.78  1:52.97
    2.  VERHOEVEN , Bo                9801562 Njord                  1:58.07     2.          
            55.78  1:58.07
    3.  NEIJS , Indra                 9801636 Arethusa               2:07.80     3.          
            59.48  2:07.80
   DIS  MIEDEMA , Jolijn              9801552 Njord                  1:59.53    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            56.11  1:59.53
   DIS  ZUTPHEN , Marit van           9801340 Nautilus               2:04.66    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            57.26  2:04.66
   DIS  LOO , Anne van de             9800628 Arethusa               2:05.06    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.90  2:05.06
   DIS  RIEL , Pleunie van            9801042 Arethusa               2:36.36    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:13.26  2:36.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m wisselslag                         Minioren 6
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZITTEREN , Stef van           9601459 Eiffel Swimmers/PSV    1:21.10     1.          
          1:21.10
    2.  PIJNENBURG , Stan             9600427 Eiffel Swimmers/PSV    1:21.55     2.          
          1:21.55
    3.  HERK , Mike van               9601007 Eiffel Swimmers/PSV    1:21.64     3.          
          1:21.64
    4.  SMITS , Pepijn                9600691 Eiffel Swimmers/PSV    1:21.68     4.          
          1:21.68
    5.  HEUVEN , Bram van             9600523 De Treffers            1:30.73     5.          
          1:30.73
    6.  UIJL , Rodney den             9602861 Arethusa               1:35.87     6.          
          1:35.87
    7.  MICHELS , Jari                9603527 Arethusa               1:36.40     7.          
          1:36.40
    8.  STRIJBOSCH , Teun             9603041 Tritium SG             1:36.76     8.          
          1:36.76
    9.  TOONEN , Thijs                9600615 De Treffers            1:38.18     9.          
          1:38.18
   10.  MELIS , Robin van             96-03333Hydra                  1:39.53    10.          
          1:39.53
   11.  NEERVEN , Lucas van           9602309 De Treffers            1:47.76    11.          
          1:47.76
   12.  RIEL , Jimmy van              9602889 Nautilus               1:47.77    12.          
          1:47.77
   13.  KILSDONK , Remco van          96-03331Hydra                  1:51.74    13.          
          1:51.74
   14.  WEIJERS , Dave                96-03335Hydra                  1:52.46    14.          
          1:52.46
   DIS  KUSTERS , Jesse               9601611 Tritium SG             1:46.10    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 100m vrije slag                         Minioren 5
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEUWEN , Laura van           9701762 Eiffel Swimmers/PSV    1:16.37     1.          
            34.94  1:16.37
    2.  SIX , Esmée                   9700490 Eiffel Swimmers/PSV    1:18.97     2.          
            38.13  1:18.97
    3.  POLSBROEK , Jo-Eny            9702238 Arethusa               1:21.24     3.          
            38.05  1:21.24
    4.  KOENEN , Paulien              9701856 Eiffel Swimmers/PSV    1:23.44     4.          
          1:23.44
    5.  GERITS , Bente                9702052 Eiffel Swimmers/PSV    1:23.86     5.          
            40.02  1:23.86
    6.  VERHAPPEN , Anne              9702612 Eiffel Swimmers/PSV    1:24.32     6.          
          1:24.32
    7.  HERK , Romy van               9702552 Eiffel Swimmers/PSV    1:26.26     7.          
            41.92  1:26.26
    8.  JAGT , Jill van der           9700910 Eiffel Swimmers/PSV    1:27.09     8.          
          1:27.09
    9.  LOON , Mara van               9703122 Eiffel Swimmers/PSV    1:27.20     9.          
            41.30  1:27.20
   10.  VONDEREN , Marlijn van        9700348 Arethusa               1:27.28    10.          
            42.23  1:27.28
   11.  ROMMELSE , Amber              9702562 Eiffel Swimmers/PSV    1:28.28    11.          
            41.30  1:28.28
   12.  JANSEN , Maud                 97-03484Hydra                  1:32.89    12.          
            44.11  1:32.89
   13.  BARTEN , Manon                9701452 Tritium SG             1:33.61    13.          
          1:33.61
   14.  HOUTEN , Louise van           9703320 Arethusa               1:33.82    14.          
            43.48  1:33.82
   15.  WILKENS , Marlies             9702240 Arethusa               1:34.51    15.          
          1:34.51
   16.  FAIRLEY , Rebecca             9702736 Eiffel Swimmers/PSV    1:34.77    16.          
            45.70  1:34.77
   17.  LANG , Nadien van             9702012 Njord                  1:35.49    17.          
          1:35.49
   18.  GENNIP , Lisanne van          97-01444Hydra                  1:35.80    18.          
          1:35.80
   19.  HERT , Isolde d'              9702564 Eiffel Swimmers/PSV    1:36.98    19.          
            41.39  1:36.98
   20.  BLAAUW , Xandra               9702010 Njord                  1:37.39    20.          
            46.31  1:37.39
   21.  TUYL , Lenny van              9702636 De Treffers            1:40.41    21.          
            47.56  1:40.41
   22.  WESSELS , Wilke               97-01440Hydra                  1:48.02    22.          
          1:48.02
   23.  OSCH , Lobke van              9701704 Arethusa               1:49.46    23.          
            48.26  1:49.46
    ZK  WIJNEN , Lotte                97LWIJ  Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag                    Junioren 1 en 2
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GRUNSVEN , Joep van           9500469 Arethusa               3:09.27     1.          
            42.43  1:31.04  3:09.27
    2.  STIPHOUT , Guus van           9501081 Nautilus               3:26.67     2.          
            47.00  1:40.54  3:26.67
    3.  SEUREN , Koen                 9401013 Tritium SG             3:26.95     3.          
            45.17  1:37.54  3:26.95
    4.  VERHAGEN , Freek              95-03311Hydra                  3:32.68     4.          
          3:32.68
    5.  BARTEN , Sander               9401899 Tritium SG             3:36.36     5.          
            48.92  1:45.64  3:36.36
    6.  SCHUURMANS , Dieder           9500447 Tritium SG             3:48.86     6.          
            51.45  1:50.55  3:48.86
    7.  WEELDEN , Koen van            9401009 Tritium SG             3:53.54     7.          
            50.12  1:51.12  3:53.54
    8.  BURGT , Robin van de          9500330 Nautilus               4:15.20     8.          
            56.67  2:03.82  4:15.20
    9.  KOSKAMP , Tjacco              9502559 Tritium SG             4:18.89     9.          
            58.92  2:06.55  4:18.89
   DIS  WESSELS , Koen                94-03041Hydra                             DIS          
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen.
   DIS  RAAIJMAKERS , Niels           9504583 Nautilus               4:19.05    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          4:19.05
    NG  VERHAGEN , Brian              9503027 Njord                              NG          
    NG  LEWIS , Rick                  9503401 Nautilus                           NG          
    NG  GENNIP , Rik van              9405067 Arethusa                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Meisjes, 200m schoolslag                    Junioren 1 en 2
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAM , Madelon van             9601624 Eiffel Swimmers/PSV    3:21.86     1.          
            47.86  1:39.73  3:21.86
    2.  WIERST , Rosanne van          9600234 Eiffel Swimmers/PSV    3:22.16     2.          
            46.46  1:39.06  3:22.16
    3.  KOCKEN , Jeanine              9601816 Eiffel Swimmers/PSV    3:26.60     3.          
            48.61  1:41.10  3:26.60
    4.  BROEK , Jessie van den        95-02408Hydra                  3:29.78     4.          
            48.55  1:42.53  3:29.78
    5.  TOONEN , Emmely               9603374 Tritium SG             3:30.50     5.          
          1:41.92  3:30.50
    6.  BIJEN , Nina                  9503222 Arethusa               3:43.63     6.          
            50.48  1:47.67  3:43.63
    7.  VERHEYEN , Lyvia              9503886 Tritium SG             3:46.13     7.          
            47.13  1:42.82  3:46.13
    8.  ULIJN , Evy                   9604100 Arethusa               3:46.40     8.          
          3:46.40
    9.  SCHUIVENS , Christa           9603730 Tritium SG             3:50.01     9.          
            52.37  1:53.10  3:50.01
    9.  THONG , Yanji                 9503988 Arethusa               3:50.01     9.          
          3:50.01
   11.  MIJNDERS , Rosan              9501944 Tritium SG             3:50.95    11.          
            50.63  1:49.15  3:50.95
   12.  BESSEM , Amy                  9604048 Nautilus               3:58.42    12.          
            53.64  1:54.89  3:58.42
   13.  JAHJAH , Samya                9505308 Tritium SG             3:59.51    13.          
            51.74  1:53.77  3:59.51
   14.  SIREGAR , Eden                9603740 Njord                  4:04.57    14.          
            55.20  1:57.13  4:04.57
   15.  BRESSERS , Anouk              9603880 Arethusa               4:15.57    15.          
            55.91  2:02.10  4:15.57
   16.  SIROEN , Hildy                9502154 Tritium SG             4:17.36    16.          
            58.48  2:05.10  4:17.36
   17.  MOL , Anouk van               9602854 Njord                  4:19.64    17.          
            57.44  2:04.21  4:19.64
   18.  HEIJNSBERGEN , Evi van        9604050 Nautilus               4:25.90    18.          
          1:00.70  2:08.32  4:25.90
   19.  KUIJPERS , Kim                9604930 Arethusa               4:43.18    19.          
          1:01.33  2:13.76  4:43.18
   DIS  RUIS , Marloes                9503220 Arethusa                          DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  ZUTPHEN , Doreen van          9604054 Nautilus               3:53.51    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.77  1:53.11  3:53.51
   DIS  ELEMANS , Floortje            9604798 Tritium SG             4:58.68    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:08.22  2:24.16  4:58.68
    NG  VISSERS , Dimphy              9505636 Arethusa                           NG          
    NG  LEMMENS , Simone              9505736 Tritium SG                         NG          
    NG  RAYMAKERS , Danique           9603882 Arethusa                           NG          
    NG  SCHELLEKENS , Eva             9503146 Njord                              NG          
    ZK  PAS , Willeke                 9603702 Tritium SG                         ZK          
    ZK  BOERMA , Melissa              9501840 Tritium SG                         ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1301                Gemengd, 4 x 25m vrije slag              minioren 3 en later
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers/PSV 1                 Eiffel Swimmers/PSV    1:25.32     1.          
        SMITS , Marcoen, 99                       HERT , Bernhard d', 99
        WASSER , Soraya, 99                       SIMONS , Stijn, 99
          1:25.32

    ZK  13-095 1                              Tritium SG                         ZK          
        BOSMANS , Flo, 00                         TERBURG , Daan, 99
        TERBURG , Lotte, 00                       SEUREN , Stan, 99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1401                Meisjes, 4 x 25m vrije slag              Minioren 5 en later
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Njord 1                               Njord                  1:23.42     1.          
        MOL , Meike van, 98                       DERIU , Daya, 97
        KRIEKEN , Merel van der, 97               PUTTEN , Elaine van der, 98
          1:23.42

    2.  De Treffers 1                         De Treffers            1:34.07     2.          
        NEPPELENBROEK , Femke, 97                 HUIGENS , Pleun, 99
        BEENHAKKERS , Evelien, 98                 CREIJ , Minka van, 98
          1:34.07

    3.  Arethusa 1                            Arethusa               1:47.98     3.          
        VRIES , Roos de, 97                       LEENDERTSE , Marit, 98
        KOK , Kimberley, 97                       NETTEN , Désiré, 97
          1:47.98




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1501                Jongens, 4 x 25m vrije slag              Minioren 6 en later
07-10-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Njord 1                               Njord                  1:30.88     1.          
        GERWEN , Elwin van, 98                    NOAH , Wilbers, 98
        NEGGERS , Eddy, 97                        AA , Ricardo van der, 97
          1:30.88

    2.  De Treffers 1                         De Treffers            1:32.68     2.          
        NIEUWKOOP , Luca, 97                      VERRECK , Thijs, 97
        KONINGS , Wout, 97                        NIEUWKOOP , Joris, 98
          1:32.68




Splash Meet Manager 2007Registered to Arethusa