SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam (NED),    19. - 20.4.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 20. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 22. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 24. Alle, 1500m vrije slag, 11 - 17 jaar    Nr. 25. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, 12 - 17 jaar    Nr. 27. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, 12 - 17 jaar    Nr. 29. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag, Swim off voorronde, Jeugd 1 en 2

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m vrije slag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 9:00                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein, Delno              94   De Rijn                1:02.38   649  A    
            29.98  1:02.38
    2.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            1:03.47   616  A    
            30.26  1:03.47
    3.  Lisa, Boers                   94   Noordkop-Zeemacht SG   1:03.57   613  A    
            29.61  1:03.57
    4.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis           1:03.59   613  A    
            30.43  1:03.59
    5.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             1:03.77   608  A    
            30.91  1:03.77
    6.  Rosanne, Schoonbeek           94   Trivia                 1:03.85   605  A    
            31.21  1:03.85
    7.  Merle, Verkijk                94   Wvz                    1:03.88   604  A    
            30.42  1:03.88
    8.  Femke, Leenstra               95   Orca                   1:03.92   603  A    
            30.84  1:03.92
    9.  Claire, de Winter             94   Goswim                 1:04.32   592  R    
            30.68  1:04.32
   10.  Marissa, Taribuka             96   Dwk                    1:04.33   592  R    
            31.75  1:04.33
   11.  Noortje, van den Boom         94   Eiffel Swimmers PSV    1:04.34   592       
            30.81  1:04.34
   12.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn               1:04.36   591       
            31.11  1:04.36
   13.  Annemarie, Worst              95   Octopus                1:04.42   589       
            31.29  1:04.42
   14.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                 1:04.44   589       
            31.01  1:04.44
   15.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn             1:04.63   584       
            30.86  1:04.63
   16.  Inge, Pepping                 94   De Rijn                1:04.72   581       
            31.65  1:04.72
   17.  Femke, Groos                  94   Dz&pc                  1:04.76   580       
            31.65  1:04.76
   18.  Eefje, Subroto                94   Wvz                    1:05.06   572       
            30.99  1:05.06
   18.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan          1:05.06   572       
            30.84  1:05.06
   20.  Sharon, Gelmers               94   Octopus                1:05.18   569       
            31.38  1:05.18
   21.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                  1:05.29   566       
            31.58  1:05.29
   22.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan          1:05.58   559       
            31.71  1:05.58
   23.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval        1:05.78   554       
            31.65  1:05.78
   24.  Macy, Oortwijn                95   Aquapoldro             1:06.01   548       
            31.25  1:06.01
   25.  Esmee, Vermeulen              96   Zaanstad (SG)          1:06.31   540       
            32.04  1:06.31
   26.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan          1:06.67   532       
            31.62  1:06.67
   27.  LuciŽnne, van der Linde       95   ZVZwartsluis           1:06.68   531       
            32.13  1:06.68
   27.  Martine, Kuijlaars            95   MNC Dordrecht          1:06.68   531       
            32.29  1:06.68
   27.  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn             1:06.68   531       
            31.55  1:06.68
   27.  Annika, Arvin                 95   De Dolfijn             1:06.68   531       
            33.02  1:06.68
   31.  Astrid, van Nieuwkerk         94   ZV Westland Dijkglas   1:06.74   530       
            32.37  1:06.74
   31.  DaniŽlle, Grootes             95   Electrolux AZC         1:06.74   530       
            32.56  1:06.74
   33.  Jessie, Smeding               95   de vikings             1:06.79   529       
            31.60  1:06.79
   34.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                  1:06.80   529       
            32.16  1:06.80
   35.  Roos, Brugman                 95   ZV Westland Dijkglas   1:07.17   520       
            32.19  1:07.17
   36.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan          1:07.25   518       
            31.82  1:07.25
   37.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                 1:07.27   518       
            32.14  1:07.27
   38.  Liona, Timmers                94   Lac                    1:07.37   515       
            32.02  1:07.37
   39.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk        1:07.41   514       
            32.30  1:07.41
   40.  Manon, Kuiper                 94   HZ&PC Heerenveen       1:07.46   513       
            31.86  1:07.46
   41.  Myrthe, Sytsema               95   HZ&PC Heerenveen       1:07.48   513       
            32.72  1:07.48
   41.  Freya, Holwerda               95   Orca                   1:07.48   513       
            32.67  1:07.48
   43.  Anouk, Limburg                95   Noordkop-Zeemacht SG   1:07.52   512       
            31.90  1:07.52
   44.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo            1:07.55   511       
            32.26  1:07.55
   45.  Laura, Advocaat               95   MNC Dordrecht          1:07.56   511       
            32.09  1:07.56
   46.  Monique, van der Struik       95   Ritola Z&PC            1:07.81   505       
            32.24  1:07.81
   47.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                1:08.07   500       
            31.89  1:08.07
   48.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV    1:08.08   499       
            32.77  1:08.08
   49.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.27   495       
            33.22  1:08.27
   50.  Maud, Hoofs                   95   Wvz                    1:08.33   494       
            33.08  1:08.33
   51.  Maartje, de Wit               95   ZV Westland Dijkglas   1:08.34   494       
            33.37  1:08.34
   52.  Evelien, Schat                95   Eiffel Swimmers PSV    1:08.37   493       
            32.87  1:08.37
   53.  Chiara, Ligthart              94   Van Vliet Barracuda    1:08.42   492       
            32.68  1:08.42
   54.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan          1:08.51   490       
            32.84  1:08.51
   55.  ZoŽ, van Zijl                 95   Aquarijn               1:08.55   489       
            32.78  1:08.55
   56.  Amber, de Kroon               96   ZV Westland Dijkglas   1:08.59   488       
            33.43  1:08.59
   57.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.83   483       
            32.98  1:08.83
   58.  Amber, Stienstra              96   D'Elft                 1:09.39   472       
            32.47  1:09.39
   59.  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.50   469       
            33.47  1:09.50
   60.  Tamara, Grove                 96   Oceanus                1:09.63   467       
            33.19  1:09.63
   61.  Pieternel, Braam              95   LZ 1886-KartoenZ       1:09.73   465       
            33.48  1:09.73
   61.  Liza, Salverda                95   Orca                   1:09.73   465       
            33.49  1:09.73
   63.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo       1:10.02   459       
            33.08  1:10.02
   64.  Linda, Kamperman              96   Aquarijn               1:10.04   459       
            33.13  1:10.04
   65.  Aniek, Resink                 95   Z & Pc Dio             1:10.12   457       
            33.99  1:10.12
   66.  Brenda, Zwarthoed             96   OEZA                   1:10.13   457       
            33.48  1:10.13
   67.  Kelly, van der Hoeven         94   Ndd                    1:10.28   454       
            32.94  1:10.28
   68.  Kimberley, Kranenberg         94   GZ en PC de Whee       1:10.57   448       
            33.31  1:10.57
   69.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee       1:10.69   446       
            33.57  1:10.69
   70.  Laura, Moolenaar              96   AZ&PC                  1:11.03   440       
            33.74  1:11.03
   71.  Sabine, Koudijs               95   Wvz                    1:11.08   439       
            34.28  1:11.08
   72.  Henrieke, ten Bokkel          94   Ndd                    1:11.39   433       
            33.94  1:11.39
   73.  Mirre, Thomas                 95   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.44   432       
            33.34  1:11.44
   74.  Christina, van der Laan       95   Ritola Z&PC            1:11.55   430       
            33.54  1:11.55
   75.  Madelon, van Dam              96   Eiffel Swimmers PSV    1:11.63   429       
            33.94  1:11.63
   76.  Inez, Zewuster                95   Vriledo                1:11.69   428       
            34.02  1:11.69
   77.  Lotte, Dalmeijer              96   Luctor et Emergo       1:12.26   418       
            34.74  1:12.26
   78.  Desiree, Vedder               96   HZ&PC Heerenveen       1:15.02   373       
            35.27  1:15.02


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 9:00                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      59.81   736  A    
            29.17    59.81
    2.  Kimberley, Albers             92   ZV Vlaardingen         1:00.82   700  A    
            29.48  1:00.82
    3.  Merel, van der Ent            93   De Stormvogel          1:01.45   679  A    
            30.34  1:01.45
    4.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers   1:01.68   671  A    
            30.04  1:01.68
    5.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV    1:02.14   657  A    
            30.37  1:02.14
    6.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis           1:02.18   655  A    
            30.01  1:02.18
    7.  Malissa, van de Heuvel        93   Eiffel Swimmers PSV    1:02.37   649  A    
            30.01  1:02.37
    8.  Linda, van der Hout           93   ZV Westland Dijkglas   1:02.67   640  A    
            30.25  1:02.67
    9.  Pauline, van Dam              93   Eiffel Swimmers PSV    1:02.87   634  R    
            30.19  1:02.87
   10.  Vivianne, van den Broek       92   Wiekslag               1:03.07   628  R    
            30.27  1:03.07
   11.  Vera, van Delden              93   Wvz                    1:03.39   619       
            30.86  1:03.39
   12.  Amarins, Nonhebel             92   ZVZwartsluis           1:03.53   614       
            31.27  1:03.53
   13.  Evelien, Vos                  92   De Rijn                1:03.73   609       
            31.11  1:03.73
   14.  Kyra, Rietveld                93   Trivia                 1:03.93   603       
            30.54  1:03.93
   15.  Milou, Julicher               93   Wiekslag               1:04.18   596       
            30.65  1:04.18
   16.  Ela, Hutten                   93   MNC Dordrecht          1:04.33   592       
            30.32  1:04.33
   17.  Mariska, Scheel               93   KZV de Lansingh        1:04.64   583       
            30.23  1:04.64
   18.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.01   573       
            31.45  1:05.01
   19.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.03   573       
            31.44  1:05.03
   20.  Kristel, Doreleijers          93   Eiffel Swimmers PSV    1:05.08   572       
            31.38  1:05.08
   21.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV    1:05.29   566       
            31.53  1:05.29
   22.  DaniŽlle, de Groot            93   OEZA                   1:05.41   563       
            31.69  1:05.41
   23.  Isabelle, Grootes             93   Electrolux AZC         1:06.02   548       
            31.57  1:06.02
   24.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee       1:06.34   540       
            31.85  1:06.34
   25.  Daisy, Molenaar               93   DAW-Finenzo            1:06.43   537       
            31.58  1:06.43
   26.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             1:06.49   536       
            31.72  1:06.49
   27.  Marit, Schoffelmeer           93   ZPCNumansdorp          1:06.53   535       
            31.67  1:06.53
   28.  Romy, Bouman                  92   MNC Dordrecht          1:06.57   534       
            31.37  1:06.57
   29.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee       1:06.76   530       
            31.58  1:06.76
   30.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio             1:06.81   528       
            32.08  1:06.81
   31.  Lisette, Doeven               93   Ritola Z&PC            1:07.45   513       
            31.99  1:07.45
   32.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC         1:07.53   512       
            32.56  1:07.53
   33.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.66   509       
            32.53  1:07.66
   34.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ       1:07.72   507       
            32.29  1:07.72
   35.  Mieke, Jansen                 92   Ndd                    1:07.94   502       
            32.56  1:07.94
   36.  Natasha, Bosma                93   Dwk                    1:07.97   502       
            32.60  1:07.97
   37.  Eline, Ligthart               93   de vikings             1:08.55   489       
            32.81  1:08.55
   38.  Nanda, de Vries               92   HZ&PC Heerenveen       1:08.63   487       
            32.31  1:08.63
   39.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee       1:08.85   483       
            31.83  1:08.85
   40.  Lisanne, Dikkers              93   GZ en PC de Whee       1:08.87   482       
            33.22  1:08.87
   41.  Merel, Toussaint              92   De Futen               1:08.96   480       
            32.49  1:08.96
   42.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee       1:09.09   478       
            33.29  1:09.09
   43.  Margreet, Laar                93   Ndd                    1:09.40   471       
            32.62  1:09.40
   44.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn             1:09.54   469       
            33.12  1:09.54
   45.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee       1:09.69   465       
            33.32  1:09.69
   46.  Rebecca, Evers                92   ZPCNumansdorp          1:10.10   457       
            34.15  1:10.10
   47.  Anne, de Vries                93   Ndd                    1:10.15   456       
            33.69  1:10.15
   48.  Annelies, Rijstenberg         93   Ritola Z&PC            1:10.89   442       
            33.46  1:10.89
   48.  Marjolein, Vink               93   OEZA                   1:10.89   442       
            33.08  1:10.89
   50.  Joyce, Duurken                92   Orca                   1:11.91   424       
            33.94  1:11.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 100m vrije slag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 9:26                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      53.90   720  A    
            26.20    53.90
    2.  Sverre, Eschweiler            92   Z.V.Hoorn-Aurik          55.53   658  A    
            26.88    55.53
    3.  Jorke, Willemse               93   Orca                     56.50   625  A    
            27.11    56.50
    4.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      56.52   624  A    
            26.90    56.52
    5.  Ferry, Weertman               92   De Otters Het Gooi       57.15   604  A    
            27.57    57.15
    6.  Victor, Poot                  92   ZV Vlaardingen           57.20   602  A    
            27.58    57.20
    7.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)     57.28   600  A    
            27.28    57.28
    8.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV      57.30   599  A    
            27.30    57.30
    9.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     57.38   596  R    
            27.83    57.38
   10.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24              57.62   589  R    
            28.45    57.62
   11.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo              57.74   585       
            27.81    57.74
   12.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag             57.99   578       
            28.33    57.99
   13.  Timo, Dinkelberg              93   ZV Vlaardingen           58.24   570       
            28.00    58.24
   14.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk           58.39   566       
            28.38    58.39
   15.  Michael, Westers              92   de vikings               58.62   559       
            28.69    58.62
   16.  Paul, Koster                  93   Z & Pc Dio               58.66   558       
            28.21    58.66
   17.  Philippe, Rivard              93   Wvz                      58.80   554       
            27.87    58.80
   18.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC           58.96   550       
            27.56    58.96
   19.  Rutger, Kooistra              92   Het Ravijn               59.17   544       
            28.61    59.17
   20.  Eduard, Bremmer               92   De Columbiaan            59.21   543       
            28.04    59.21
   21.  Bernd, Kobesen                93   Nova                     59.22   543       
            28.58    59.22
   22.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn               59.29   541       
            28.63    59.29
   23.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                  59.30   540       
            29.01    59.30
   24.  Richard, Krijnse Locker       92   ZVZwartsluis             59.31   540       
            28.57    59.31
   25.  Wessel, van der Maarel        93   De Rijn                  59.38   538       
            28.12    59.38
   26.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn                 59.48   535       
            28.16    59.48
   27.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings               59.49   535       
            28.77    59.49
   28.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn               59.56   533       
            28.78    59.56
   29.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC           59.75   528       
            28.74    59.75
   30.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud     59.87   525       
            28.40    59.87
   31.  Timo, Suaka                   92   DES                      59.90   524       
            29.14    59.90
   32.  Willem Kees, Roos             94   de vikings             1:00.00   522       
            28.79  1:00.00
   33.  Boris, Galjart                92   ZV Vlaardingen         1:00.03   521       
            29.61  1:00.03
   34.  Dennis, Bos                   92   HZ&PC Heerenveen       1:00.14   518       
            29.21  1:00.14
   35.  Erik, de Nijs                 92   de vikings             1:00.20   516       
            29.23  1:00.20
   36.  Jelle, Blok                   92   Wvz                    1:00.25   515       
            28.61  1:00.25
   37.  Maxim, Veldhuis               94   HZ&PC Heerenveen       1:00.48   509       
            28.91  1:00.48
   37.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers        1:00.48   509       
            29.15  1:00.48
   39.  Rick, Cristen                 92   Oz&pc                  1:00.58   507       
            28.61  1:00.58
   40.  Brandon, van Voskuilen        93   De Dolfijn             1:00.72   503       
            28.88  1:00.72
   41.  Frans, Slaats                 93   Eiffel Swimmers PSV    1:00.74   503       
            29.15  1:00.74
   42.  Jeffrey, Spaltman             92   DAW-Finenzo            1:00.81   501       
            28.55  1:00.81
   43.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo            1:00.88   499       
            28.86  1:00.88
   44.  Olivier, Nass                 94   Wvz                    1:00.95   498       
            28.85  1:00.95
   45.  Remon, van Mil                93   Wvz                    1:00.99   497       
            29.03  1:00.99
   46.  Tom, van de Putte             94   MNC Dordrecht          1:01.04   495       
            29.31  1:01.04
   47.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              1:01.15   493       
            29.64  1:01.15
   48.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn             1:01.27   490       
            29.13  1:01.27
   49.  Stefan, van Beelen            92   De Columbiaan          1:01.35   488       
            28.89  1:01.35
   50.  Jelle, Derksen                94   Dwk                    1:01.54   483       
            28.74  1:01.54
   51.  David, Beijer                 92   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.55   483       
            29.40  1:01.55
   52.  Max, Punt                     92   DES                    1:01.57   483       
            29.28  1:01.57
   53.  Dennis, Reijnders             92   Oceanus                1:01.70   480       
            29.62  1:01.70
   54.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                 1:01.72   479       
            29.13  1:01.72
   55.  Jakub, Foytl                  95   DES                    1:01.82   477       
            29.47  1:01.82
   56.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)       1:01.90   475       
            29.24  1:01.90
   57.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.91   475       
            29.94  1:01.91
   58.  Alex, Catsburg                94   MNC Dordrecht          1:02.00   473       
            29.93  1:02.00
   59.  Vincent, Moolhuijsen          94   Oceanus                1:02.05   472       
            29.81  1:02.05
   60.  Nick, Oortwijn                92   Aquapoldro             1:02.07   471       
            29.17  1:02.07
   61.  Jonathan, Rozema              95   Dz&pc                  1:02.22   468       
            29.50  1:02.22
   62.  Ivar, van Ginkel              94   Dwk                    1:02.58   460       
            30.16  1:02.58
   63.  Maiko, Postma                 94   Dz&pc                  1:02.78   455       
            30.27  1:02.78
   64.  Sven, Alkema                  93   de vikings             1:02.83   454       
            29.57  1:02.83
   65.  Kenan, Ibisevic               92   De Futen               1:02.87   453       
            29.92  1:02.87
   66.  Jasper, de Boer               93   GZ en PC de Whee       1:02.89   453       
            29.32  1:02.89
   67.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen       1:02.98   451       
            29.83  1:02.98
   68.  Max, Galjaart                 94   Oceanus                1:03.09   449       
            30.20  1:03.09
   69.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn             1:03.15   447       
            30.42  1:03.15
   69.  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV    1:03.15   447       
            30.15  1:03.15
   71.  Quincy, Hťlant Muller         93   De Dolfijn             1:03.45   441       
            30.16  1:03.45
   72.  Lindert, Louwsma              92   Neptunia'24            1:03.52   440       
            30.71  1:03.52
   73.  Maarten, Brzoskowski          95   Eiffel Swimmers PSV    1:03.55   439       
            30.49  1:03.55
   74.  Maxiem, Wagenaar              93   Ritola Z&PC            1:03.91   432       
            30.57  1:03.91
   75.  Gianpaolo, Gioia              93   ZC Ooievaar (SG)       1:04.11   428       
            31.12  1:04.11
   76.  Jeffrey, Reijnders            95   Oceanus                1:04.28   424       
            30.93  1:04.28
   77.  Marco, Krips                  92   Neptunia'24            1:04.51   420       
            31.60  1:04.51
   78.  Ronald, Vermeulen             94   AZ&PC                  1:04.62   418       
            30.82  1:04.62
   79.  Christian, Renshoff           94   Octopus                1:05.29   405       
            30.55  1:05.29
   80.  Marijn, van Zundert           94   MNC Dordrecht          1:05.62   399       
            30.83  1:05.62
   81.  Willem, van de Ende           93   Neptunia'24            1:05.84   395       
            31.98  1:05.84
    NG  Arvid, Munsters               92   Eiffel Swimmers PSV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 100m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 9:26                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger, van Oosterhout        90   Wvz                      53.54   734  A    
            25.64    53.54
    2.  Matthijs, Boers               91   Noordkop-Zeemacht SG     53.73   726  A    
            26.16    53.73
    3.  Steven, Nonnekes              90   Van Vliet Barracuda      54.00   716  A    
            26.03    54.00
    4.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud     54.42   699  A    
            26.31    54.42
    5.  Jurjen, Willemsen             90   Aquapoldro               54.52   695  A    
            26.42    54.52
    6.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      55.31   666  A    
            26.87    55.31
    7.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       55.53   658  A    
            27.02    55.53
    8.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   55.66   653  A    
            26.66    55.66
    9.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn                 56.36   629  R    
            27.07    56.36
    9.  Olaf, Achterberg              90   Dwk                      56.36   629  R    
            27.12    56.36
   11.  Kevin, Eltink                 91   Ndd                      56.42   627       
            26.76    56.42
   12.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn               56.55   623       
            27.29    56.55
   13.  Vincent, van Iperen           91   Orca                     56.61   621       
            27.33    56.61
   14.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)     56.84   614       
            27.63    56.84
   15.  Roy, Visser                   91   De Otters Het Gooi       56.99   609       
            27.25    56.99
   15.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV      56.99   609       
            27.48    56.99
   17.  Jan Wicher, de Vries          90   ZVZwartsluis             57.16   603       
            27.07    57.16
   18.  Hans Peter, Hartog            91   DAW-Finenzo              57.43   595       
            27.93    57.43
   19.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan            57.62   589       
            27.54    57.62
   20.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen         57.71   586       
            28.05    57.71
   20.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan            57.71   586       
            27.29    57.71
   22.  Marc, Catsburg                90   MNC Dordrecht            57.80   584       
            27.36    57.80
   23.  Lars, v.d. Heijden            90   Eiffel Swimmers PSV      57.82   583       
            27.86    57.82
   24.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                      57.89   581       
            27.81    57.89
   25.  Giel, van Dijk                91   De Biesboschzwemmers     57.94   579       
            27.98    57.94
   26.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    58.24   570       
            28.11    58.24
   27.  Quinten, Hompus               91   Zpb H&l                  58.35   567       
            27.25    58.35
   28.  Rolan, van der Lugt           90   ZV Westland Dijkglas     58.49   563       
            28.51    58.49
   29.  Lauran, Cornax                91   Van Vliet Barracuda      58.51   563       
            28.34    58.51
   30.  Emile, Manni                  90   Octopus                  58.82   554       
            27.88    58.82
   31.  Jelle, Versteeg               91   Zpb H&l                  58.86   553       
            27.69    58.86
   32.  Fred, Smink                   91   De Otters Het Gooi       58.89   552       
            28.69    58.89
   32.  Thom, de Boer                 91   DAW-Finenzo              58.89   552       
            28.18    58.89
   34.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton       59.10   546       
            28.43    59.10
   35.  Bart, Schram                  91   DAW-Finenzo              59.40   538       
            28.06    59.40
   36.  Leen, van der Plaat           90   Wiekslag                 59.58   533       
            29.03    59.58
   37.  Martijn, Gras                 91   Zaanstad (SG)            59.68   530       
            29.32    59.68
   38.  Rick, Mooij                   91   HZ&PC Heerenveen         59.76   528       
            28.63    59.76
   39.  Randy, Wajwakana              90   DES                    1:00.03   521       
            28.52  1:00.03
   40.  Jasper, van der Maarel        90   De Rijn                1:00.06   520       
            28.49  1:00.06
   41.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn             1:00.37   512       
            29.10  1:00.37
   42.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC            1:01.50   484       
            29.24  1:01.50
   43.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC            1:01.76   478       
            30.47  1:01.76
   44.  Ruben, Post                   91   Neptunia'24            1:02.32   466       
            30.28  1:02.32
   45.  Tino, Kerkhof                 91   DES                    1:02.94   452       
            30.26  1:02.94
    NG  Mike, Cornwall                90   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 50m schoolslag             Junioren 3 en later
20.4.08 - 9:50                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk          36.62   610  A    
    2.  Yvette, de Gier               94   De Columbiaan            37.13   585  A    
    3.  Anne Marleen, van Keulen      94   Aquapoldro               37.24   580  A    
    4.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee         37.54   566  A    
    5.  Amira, Fathi                  94   De Stormvogel            37.55   566  A    
    6.  Estrella, Wierikx             94   ZPCNumansdorp            37.66   561  A    
    7.  Cecily, Sadowski              95   Aquapoldro               38.17   539  A    
    8.  Tulany, de Wilde              96   De Stormvogel            38.93   508  A    
    9.  Suzanne, de Vries             95   De Haaien                39.76   477  R    
    9.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo         39.76   477  R    
   11.  Marieke, Veldhuizen           94   De Haaien                40.41   454       
   12.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV      40.59   448       
   13.  Mirre, Thomas                 95   Zwemlust/Utrecht(SG)     40.69   445       
   14.  Liza, Salverda                95   Orca                     40.87   439       
   15.  Savannah, Leenheer            96   De Stormvogel            41.20   428       
   16.  Larissa, Immerzeel            95   Wvz                      41.24   427       
   17.  Nynke, Dijkstra               95   HZ&PC Heerenveen         41.28   426       
   18.  Sofie, Kalse                  94   De Dolfijn               41.68   414       
   19.  Chiara, Ligthart              94   Van Vliet Barracuda      41.86   409       
   20.  Sabine, Wentink               96   Ndd                      43.02   376       
   21.  Sanne, Scheltes               94   Najade                   43.46   365       
   22.  Jennifer, Stam                96   De Futen                 43.59   362       
   23.  Danique, Scheltes             96   Najade                   43.60   362       
   24.  Myrna, Gorter                 95   Neptunia'24              43.73   358       
   25.  Merel, Rademakers             96   De Haaien                43.93   353       
   26.  Roxanne, van Bavel            94   Zpb H&l                  43.97   352       
   27.  Dewi, Mattheyer               95   ZC Ooievaar (SG)         44.10   349       
   28.  Lesley, Harlaar               96   MNC Dordrecht            44.15   348       
   29.  Andrea, Bandstra              95   Neptunia'24              44.37   343       
   30.  Lotte, Veldhuizen             96   De Haaien                44.51   340       
   31.  Nina, Tourton                 96   Zpb H&l                  44.70   335       
   32.  Liannora, van 't Zand         94   Zpb H&l                  44.73   335       
   33.  Michelle, Hoogendoorn         95   GZ en PC de Whee         44.91   331       
   34.  Maike, Nieuwenhuis            94   Ndd                      45.82   311       
   35.  Leandra, Vedder               96   HZ&PC Heerenveen         46.70   294       
   36.  ZoŽ, van der Velden           96   Zpb H&l                  47.24   284       
   37.  Marisa, Perfini               95   ZC Ooievaar (SG)         48.19   268       
   DIS  Dorien, Hein                  95   De Futen                                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Iris, Kamerman                95   Zpb H&l                  50.52             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 9:50                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan            36.01   642  A    
    2.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk          36.22   631  A    
    3.  Ilona, Remmel                 93   Zon/S&s                  36.27   628  A    
    4.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV      36.42   620  A    
    5.  Joyce, Duurken                92   Orca                     36.71   606  A    
    6.  Gťke, Heinsbroek              93   Wvz                      37.98   547  A    
    7.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV      38.45   527  A    
    8.  Karlien, Veldscholte          93   Zpb H&l                  38.63   520  A    
    9.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ         38.86   511  R    
   10.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee         39.27   495  R    
   11.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee         40.82   441       
   12.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn               42.67   386       
   13.  Laura, Korsman                93   De Biesboschzwemmers     43.42   366       
   14.  Kiona, van der Burg           93   Zpb H&l                  46.31   302       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag             Junioren 4 en later
20.4.08 - 9:59                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lachezar, Shumkov             92   SC "Lulin" Sofia         31.36   675  A    
    2.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen         32.58   602  A    
    3.  Roald, Blok                   93   Octopus                  32.65   598  A    
    4.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV      33.42   558  A    
    5.  Bart, Dunweg                  93   ZV Vlaardingen           33.90   534  A    
    6.  Timo, Suaka                   92   DES                      34.08   526  A    
    7.  Alex, van der Hoeven          92   Ndd                      34.39   512  A    
    8.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan            34.71   498  A    
    9.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen     34.76   496  R    
   10.  Mart, de Boer                 93   DAW-Finenzo              35.12   481  R    
   11.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)         35.69   458       
   12.  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn                 35.73   456       
   13.  Marijn, van Zundert           94   MNC Dordrecht            35.77   455       
   14.  Erik, de Nijs                 92   de vikings               36.14   441       
   15.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn               36.49   428       
   16.  Rick, de Waard                94   de Zeehond '73           36.89   415       
   17.  Mitchell, Coert               92   Zpb H&l                  36.98   412       
   18.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers          37.02   410       
   19.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                    37.57   393       
   20.  Max, Spiering                 94   ZV Vlaardingen           37.68   389       
   21.  Joost, de Bruijn              93   De Rijn                  37.73   388       
   22.  Michael, Westers              92   de vikings               37.78   386       
   23.  Joris, Kraaijenstein          95   MNC Dordrecht            38.57   363       
   24.  Ronald, Vermeulen             94   AZ&PC                    38.77   357       
   25.  Myrdin, Willemse              95   Orca                     38.90   354       
   26.  Youri, Appeljan               95   ZPCNumansdorp            38.91   353       
   27.  Joeri, Berends                95   De Futen                 39.44   339       
   28.  Nathan, Stittelaar            93   ZC Ooievaar (SG)         39.71   332       
   29.  Sander, Asjes                 95   Lac                      40.47   314       
   30.  Andy, Onderstal               95   De Dolfijn               42.56   270       
   31.  Ivar, Veldscholte             95   Zpb H&l                  42.85   265       
   32.  Niels, Thomassen              95   Aquapoldro               44.46   237       
   33.  Wessel, Jeulink               92   ZC Ooievaar (SG)         46.11   212       
   34.  Tors, Kouwenhoven             94   ZC Ooievaar (SG)         47.10   199       
   35.  Diego, Hťlant Muller          95   De Dolfijn               47.70   192       
   36.  Matthew, Stittelaar           95   ZC Ooievaar (SG)         52.70   142       
   DIS  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee         37.81             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 9:59                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron, Eisank                 91   Zon/S&s                  30.53   732  A    
    2.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             30.69   720  A    
    3.  Thomas, Kersten               90   Wvz                      30.76   715  A    
    4.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      31.38   674  A    
    5.  Sander, Beekman               91   De Columbiaan            32.99   580  A    
    6.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn               33.02   578  A    
    7.  Maik, Steenkamp               91   Ndd                      33.86   536  A    
    8.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen     34.11   525  A    
    9.  Bart, Schram                  91   DAW-Finenzo              34.42   511  R    
   10.  Edo, Lamoree                  91   De Haaien                34.55   505  R    
   11.  Jasper, van der Maarel        90   De Rijn                  34.91   489       
   12.  Quinten, Hompus               91   Zpb H&l                  34.95   488       
   13.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn               35.04   484       
   14.  Jelle, Versteeg               91   Zpb H&l                  35.31   473       
   15.  Bram, Piederiet               90   ZPCNumansdorp            35.40   469       
   16.  Kevin, Spannenburg            91   De Otters Het Gooi       35.52   465       
   DIS  Ryan, van Voskuilen           91   De Dolfijn                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Meisjes, 1500m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 10:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein, van Kleef          93   LZ 1886-KartoenZ      22:07.39   383       
            34.17  1:15.00  1:59.61  2:43.47  3:28.06  4:13.12  4:57.49  5:42.02
          6:27.53  7:12.58  7:57.55  8:42.29  9:26.93 10:11.56 10:56.38 11:40.99
         12:26.24 13:10.67 13:55.47 14:40.07 15:24.79 16:10.75 16:56.78 17:42.08
         18:27.39 19:12.22 19:56.58 20:41.19 21:25.32 22:07.39
    NG  Leonie, van Noort             93   De Zijl/LGB                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Jongens, 1500m vrije slag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 10:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn            17:59.49   558       
            30.42  1:04.99  1:40.43  2:16.54  2:52.60  3:28.81  4:04.49  4:40.69
          5:16.36  5:52.70  6:28.91  7:05.42  7:41.16  8:17.57  8:53.47  9:29.84
         10:06.09 10:42.72 11:18.95 11:55.53 12:32.36 13:09.09 13:45.83 14:22.97
         14:59.83 15:36.71 16:13.64 16:50.55 17:26.29 17:59.49
    2.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud  19:20.32   450       
            31.21  1:07.24  1:44.75  2:22.50  3:00.75  3:39.37  4:17.89  4:56.77
          5:35.68  6:14.66  6:53.89  7:34.66  8:14.21  8:53.21  9:33.05 10:11.93
         10:50.66 11:29.41 12:09.23 12:48.62 13:28.14 14:07.81 14:47.77 15:27.81
         16:07.32 16:47.06 17:26.14 18:05.58 18:44.68 19:20.32
    NG  Rico, Roels                   94   DAW-Finenzo                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24               Jongens, 1500m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 10:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  90   Zwemlust/Utrecht(SG)  17:02.59   657       
            29.42  1:02.64  1:35.92  2:10.22  2:44.30  3:18.70  3:52.61  4:27.08
          5:01.36  5:35.62  6:09.67  6:44.03  7:18.13  7:52.57  8:27.11  9:01.23
          9:35.54 10:09.99 10:44.52 11:18.90 11:53.41 12:27.73 13:02.08 13:36.74
         14:11.38 14:45.72 15:20.55 15:54.85 16:29.32 17:02.59
    2.  Hans Peter, Hartog            91   DAW-Finenzo           17:31.47   604       
            30.73  1:05.28  1:39.66  2:14.83  2:49.68  3:24.84  3:59.44  4:34.85
          5:09.76  5:45.03  6:20.56  6:55.96  7:31.28  8:06.98  8:42.15  9:17.61
          9:53.32 10:28.96 11:04.45 11:40.07 12:15.31 12:51.02 13:26.29 14:01.72
         14:36.91 15:12.49 15:47.89 16:23.61 16:58.17 17:31.47
    3.  Fred, Smink                   91   De Otters Het Gooi    18:14.52   536       
            31.32  1:05.98  1:41.91  2:17.62  2:53.80  3:30.24  4:06.38  4:42.99
          5:18.68  5:55.22  6:31.46  7:07.88  7:44.76  8:21.77  8:58.11  9:34.90
         10:11.75 10:48.92 11:26.05 12:03.64 12:40.51 13:17.85 13:55.04 14:32.47
         15:09.99 15:47.70 16:24.32 17:01.83 17:38.86 18:14.52




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 100m rugslag              Junioren 3 en later
20.4.08 - 10:39                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             1:09.22   661  A    
            34.00  1:09.22
    2.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                 1:11.02   612  A    
            35.04  1:11.02
    3.  Marjolein, Delno              94   De Rijn                1:11.93   589  A    
            35.47  1:11.93
    4.  Annemarie, Worst              95   Octopus                1:12.19   583  A    
            35.89  1:12.19
    5.  Michelle, Verouden            94   Eiffel Swimmers PSV    1:12.97   564  A    
            35.59  1:12.97
    6.  Eefje, Subroto                94   Wvz                    1:13.12   561  A    
            35.95  1:13.12
    7.  Myrthe, Sytsema               95   HZ&PC Heerenveen       1:14.02   540  A    
            36.06  1:14.02
    8.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan          1:14.23   536  A    
            35.84  1:14.23
    9.  Inge, Pepping                 94   De Rijn                1:14.24   536  R    
            36.39  1:14.24
   10.  Claire, de Winter             94   Goswim                 1:14.38   533  R    
            36.72  1:14.38
   11.  Manon, Kuiper                 94   HZ&PC Heerenveen       1:14.72   525       
            36.41  1:14.72
   12.  LuciŽnne, van der Linde       95   ZVZwartsluis           1:15.04   519       
            36.62  1:15.04
   13.  Monique, van der Struik       95   Ritola Z&PC            1:15.37   512       
            36.98  1:15.37
   14.  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.38   512       
            36.53  1:15.38
   15.  Anna, Visser                  94   HZ&PC Heerenveen       1:15.42   511       
            36.59  1:15.42
   16.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       1:15.84   502       
            36.69  1:15.84
   17.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee       1:16.28   494       
            37.89  1:16.28
   18.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan          1:16.56   488       
            37.01  1:16.56
   19.  Chantal, Grove                94   Oceanus                1:16.92   482       
            38.24  1:16.92
   20.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV    1:16.96   481       
            37.87  1:16.96
   21.  Anouk, van der Vlies          96   Widex Gzc Donk         1:17.22   476       
            37.34  1:17.22
   22.  Pieternel, Braam              95   LZ 1886-KartoenZ       1:17.57   470       
            37.96  1:17.57
   23.  Maartje, de Wit               95   ZV Westland Dijkglas   1:17.85   464       
            38.80  1:17.85
   24.  Kelly, van der Hoeven         94   Ndd                    1:17.92   463       
            36.72  1:17.92
   25.  ZoŽ, van Zijl                 95   Aquarijn               1:17.94   463       
            37.70  1:17.94
   26.  Hjordis, Wagenaar             95   HZ&PC Heerenveen       1:18.61   451       
            38.07  1:18.61
   27.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan          1:18.64   451       
            38.47  1:18.64
   28.  Tessa, v.d. Zwaard            95   Oceanus                1:18.87   447       
            38.48  1:18.87
   29.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73         1:19.27   440       
            37.88  1:19.27
   30.  Suzanne, Brummel              94   Octopus                1:19.83   431       
            39.28  1:19.83
   31.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan          1:19.94   429       
            37.32  1:19.94
   32.  Marissa, Taribuka             96   Dwk                    1:19.95   429       
            39.04  1:19.95
   33.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:20.09   427       
            38.90  1:20.09
   34.  Lisa, van den Eng             96   Wvz                    1:20.25   424       
            39.97  1:20.25
   35.  Dieudonnťe, Houtkamp          96   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.54   419       
            39.06  1:20.54
   36.  Amber, Stienstra              96   D'Elft                 1:20.61   418       
            38.98  1:20.61
   37.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                  1:20.75   416       
            39.92  1:20.75
   38.  Tamara, Grove                 96   Oceanus                1:21.17   410       
            40.39  1:21.17
   39.  Alissa, Onstenk               95   WWV Winterswijk        1:21.22   409       
            40.01  1:21.22
   40.  Carlijn, Huesken              95   ZC Ooievaar (SG)       1:21.31   408       
            39.05  1:21.31
   41.  Robin, Pagano Mirani          95   Oceanus                1:21.48   405       
            40.57  1:21.48
   42.  Freya, Holwerda               95   Orca                   1:21.53   404       
            39.40  1:21.53
   43.  Rianne, Hartman               95   Orca                   1:21.86   400       
            39.82  1:21.86
   43.  Laura, Moolenaar              96   AZ&PC                  1:21.86   400       
            40.10  1:21.86
   45.  Tessa, Mol                    95   De Rijn                1:22.06   397       
            39.82  1:22.06
   46.  Kimberley, Kranenberg         94   GZ en PC de Whee       1:22.95   384       
            40.20  1:22.95
   47.  Astrid, van Nieuwkerk         94   ZV Westland Dijkglas   1:23.12   382       
            40.30  1:23.12
   48.  Isolde, de Louw               95   Aquapoldro             1:23.14   381       
            38.98  1:23.14
   49.  Nikki, van der Zee            95   De Krabben             1:23.35   378       
            39.76  1:23.35
   50.  Jennifer, Stam                96   De Futen               1:23.72   373       
            40.67  1:23.72
   51.  Dorien, Hein                  95   De Futen               1:25.67   349       
            42.28  1:25.67
   DIS  Laura, Stokx                  96   DAW-Finenzo            1:23.32             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            40.77  1:23.32
    NG  Lisanne, van Velzen           95   de Zeehond '73                             


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 100m rugslag                     Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 10:39                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley, Albers             92   ZV Vlaardingen         1:06.53   744  A    
            32.79  1:06.53
    2.  Malissa, van der Horst        92   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.17   662  A    
            33.47  1:09.17
    3.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.65   649  A    
            34.64  1:09.65
    4.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan          1:10.30   631  A    
            34.05  1:10.30
    5.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan          1:11.86   591  A    
            34.77  1:11.86
    6.  Milou, Julicher               93   Wiekslag               1:12.50   575  A    
            35.23  1:12.50
    7.  Naomi, Julicher               92   Wiekslag               1:12.81   568  A    
            35.16  1:12.81
    8.  Kristel, Doreleijers          93   Eiffel Swimmers PSV    1:13.29   557  A    
            35.59  1:13.29
    9.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV    1:13.45   553  R    
            35.65  1:13.45
   10.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee       1:14.33   534  R    
            36.23  1:14.33
   11.  Kris, Siegers                 93   Widex Gzc Donk         1:15.34   512       
            37.26  1:15.34
   12.  Merel, van der Ent            93   De Stormvogel          1:15.44   510       
            37.39  1:15.44
   13.  Evelien, Vos                  92   De Rijn                1:15.68   506       
            36.64  1:15.68
   14.  Nanda, de Vries               92   HZ&PC Heerenveen       1:15.96   500       
            37.02  1:15.96
   15.  Margreet, Laar                93   Ndd                    1:16.39   492       
            36.41  1:16.39
   16.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio             1:16.41   491       
            36.99  1:16.41
   17.  Romy, Bouman                  92   MNC Dordrecht          1:16.72   485       
            36.80  1:16.72
   18.  Natasha, Bosma                93   Dwk                    1:16.91   482       
            37.77  1:16.91
   19.  Mariska, Scheel               93   KZV de Lansingh        1:16.93   481       
            36.63  1:16.93
   20.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee       1:17.18   477       
            37.79  1:17.18
   21.  Isabelle, Grootes             93   Electrolux AZC         1:17.90   464       
            38.20  1:17.90
   22.  Dieuwertje, Jorink            93   DAW-Finenzo            1:18.48   453       
            38.04  1:18.48
   23.  Anne, de Vries                93   Ndd                    1:18.60   451       
            38.11  1:18.60
   24.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV    1:19.36   438       
            37.88  1:19.36
   25.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee       1:19.55   435       
            39.44  1:19.55
   26.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24            1:19.56   435       
            40.39  1:19.56
   27.  Merel, Toussaint              92   De Futen               1:19.81   431       
            38.65  1:19.81
   28.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee       1:20.44   421       
            39.38  1:20.44
   29.  Marlou, van der Kulk          93   De Otters Het Gooi     1:20.73   417       
            39.30  1:20.73
   30.  Elianne, Douma                93   Vriledo                1:21.11   411       
            39.93  1:21.11
   31.  Eline, Ligthart               93   de vikings             1:21.53   404       
            39.95  1:21.53
   32.  Annelies, Rijstenberg         93   Ritola Z&PC            1:22.30   393       
            39.38  1:22.30
   33.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee       1:22.77   386       
            39.64  1:22.77
    NG  Kyra, Rietveld                93   Trivia                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag              Junioren 4 en later
20.4.08 - 10:59                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            1:04.43   586  A    
            31.58  1:04.43
    2.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          1:04.44   586  A    
            31.47  1:04.44
    3.  Timo, Dinkelberg              93   ZV Vlaardingen         1:04.94   573  A    
            31.46  1:04.94
    4.  Sverre, Eschweiler            92   Z.V.Hoorn-Aurik        1:05.28   564  A    
            31.58  1:05.28
    5.  Jorke, Willemse               93   Orca                   1:05.41   560  A    
            32.16  1:05.41
    6.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             1:06.19   541  A    
            32.63  1:06.19
    7.  Willem Kees, Roos             94   de vikings             1:06.91   524  A    
            32.92  1:06.91
    8.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn             1:07.00   522  A    
            32.59  1:07.00
    9.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    1:08.64   485  R    
            33.33  1:08.64
   10.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              1:08.65   485  R    
            34.59  1:08.65
   11.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen       1:08.85   481       
            32.41  1:08.85
   12.  Nils, Mollema                 93   Electrolux AZC         1:08.90   480       
            33.64  1:08.90
   13.  Sven, Alkema                  93   de vikings             1:09.33   471       
            33.29  1:09.33
   13.  Wessel, van der Maarel        93   De Rijn                1:09.33   471       
            33.51  1:09.33
   15.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24            1:09.34   470       
            33.65  1:09.34
   16.  Marciano, Lynch               94   Wvz                    1:09.91   459       
            34.65  1:09.91
   17.  Sibrand, Rinzema              93   De Columbiaan          1:10.06   456       
            34.16  1:10.06
   18.  Ben, Zwerink                  93   De Dolfijn             1:10.62   445       
            34.31  1:10.62
   19.  Frans, Slaats                 93   Eiffel Swimmers PSV    1:11.24   434       
            34.47  1:11.24
   20.  Marco, Krips                  92   Neptunia'24            1:11.37   431       
            35.23  1:11.37
   21.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo            1:11.45   430       
            34.83  1:11.45
   22.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV    1:11.47   430       
            35.03  1:11.47
   23.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC         1:11.63   427       
            35.10  1:11.63
   24.  Christian, Renshoff           94   Octopus                1:11.70   426       
            35.02  1:11.70
   25.  Bas, Perik                    95   Electrolux AZC         1:12.03   420       
            35.03  1:12.03
   26.  Paul, Koster                  93   Z & Pc Dio             1:12.43   413       
            35.46  1:12.43
   27.  Ivar, van Ginkel              94   Dwk                    1:13.04   403       
            36.53  1:13.04
   28.  Kenan, Ibisevic               92   De Futen               1:13.16   401       
            35.27  1:13.16
   29.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers        1:13.33   398       
            35.59  1:13.33
   30.  Christopher, Ayoub            93   De Dolfijn             1:13.51   395       
            35.76  1:13.51
   31.  Sjors, Lieverst               95   Zaanstad (SG)          1:13.78   391       
            37.70  1:13.78
   32.  Maarten, Brzoskowski          95   Eiffel Swimmers PSV    1:13.86   389       
            35.64  1:13.86
   33.  Leander, Oonk                 93   WWV Winterswijk        1:13.96   388       
            35.56  1:13.96
   34.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn               1:13.98   387       
            35.41  1:13.98
   35.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)       1:14.48   380       
            37.29  1:14.48
   36.  Nick, Out                     94   de Zeehond '73         1:14.55   379       
            36.87  1:14.55
   37.  Jurian, Beukers               95   Wvz                    1:14.89   373       
            36.81  1:14.89
   38.  Roald, Blok                   93   Octopus                1:15.03   371       
            36.88  1:15.03
   39.  David, Beijer                 92   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:15.17   369       
            36.38  1:15.17
   40.  Jeffrey, Jol                  92   DES                    1:15.38   366       
            36.66  1:15.38
   41.  Rikus, de Lange               94   AZ&PC                  1:15.67   362       
            36.70  1:15.67
   42.  Chris, Bolding                95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.77   347       
            36.96  1:16.77
   43.  Gianpaolo, Gioia              93   ZC Ooievaar (SG)       1:16.82   346       
            37.47  1:16.82
   44.  Maxiem, Wagenaar              93   Ritola Z&PC            1:16.83   346       
            38.51  1:16.83
   45.  Vincent, Schram               94   DAW-Finenzo            1:16.89   345       
            36.86  1:16.89
   46.  Lindert, Louwsma              92   Neptunia'24            1:17.06   343       
            38.16  1:17.06
   47.  Maiko, Postma                 94   Dz&pc                  1:17.09   342       
            37.27  1:17.09
   48.  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn               1:17.12   342       
            37.69  1:17.12
   49.  Anthony, Lubbers              95   De Dolfijn             1:18.08   330       
            38.07  1:18.08
   50.  Ivar, Veldscholte             95   Zpb H&l                1:19.31   314       
            38.60  1:19.31
   51.  Willem, van de Ende           93   Neptunia'24            1:19.38   314       
            39.52  1:19.38
   52.  Niels, Thomassen              95   Aquapoldro             1:19.49   312       
            38.49  1:19.49
   53.  Joeri, Berends                95   De Futen               1:21.75   287       
            39.25  1:21.75
    NG  Arvid, Munsters               92   Eiffel Swimmers PSV                        
    NG  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag                     Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 10:59                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      59.72   736  A    
            29.12    59.72
    2.  Jurjen, Willemsen             90   Aquapoldro             1:02.94   629  A    
            30.58  1:02.94
    3.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC         1:03.11   624  A    
            30.97  1:03.11
    4.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen       1:04.29   590  A    
            31.42  1:04.29
    5.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn             1:05.50   558  A    
            31.85  1:05.50
    6.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan          1:06.40   536  A    
            33.09  1:06.40
    7.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV    1:07.24   516  A    
            32.96  1:07.24
    8.  Roy, Visser                   91   De Otters Het Gooi     1:07.71   505  A    
            32.43  1:07.71
    9.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.89   501  R    
            33.30  1:07.89
   10.  Olaf, Achterberg              90   Dwk                    1:08.61   486  R    
            33.81  1:08.61
   11.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    1:08.96   478       
            34.05  1:08.96
   12.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton     1:09.88   460       
            34.04  1:09.88
   13.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.25   452       
            34.02  1:10.25
   14.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            1:10.39   450       
            33.80  1:10.39
   15.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC            1:13.73   391       
            36.09  1:13.73
   16.  Ruben, Post                   91   Neptunia'24            1:13.81   390       
            35.62  1:13.81
   17.  Tino, Kerkhof                 91   DES                    1:15.03   371       
            37.06  1:15.03



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m vlinderslag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 11:15                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn               29.86   678  A    
    2.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis             30.94   609  A    
    3.  Inge, Pepping                 94   De Rijn                  31.35   586  A    
    4.  Femke, Leenstra               95   Orca                     31.58   573  A    
    5.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval          31.78   562  A    
    6.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan            31.83   560  A    
    7.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                    31.99   551  A    
    8.  Macy, Oortwijn                95   Aquapoldro               32.13   544  A    
    9.  Sharon, Gelmers               94   Octopus                  32.19   541  R    
   10.  Eefje, Subroto                94   Wvz                      32.22   540  R    
   11.  Claire, de Winter             94   Goswim                   32.43   529       
   12.  Roos, Brugman                 95   ZV Westland Dijkglas     32.55   523       
   13.  Chiara, Ligthart              94   Van Vliet Barracuda      32.64   519       
   14.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73           32.74   514       
   15.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo              32.87   508       
   16.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                   33.05   500       
   17.  Estrella, Wierikx             94   ZPCNumansdorp            33.08   499       
   18.  Judith, Kooistra              94   Het Ravijn               33.26   490       
   19.  Minke, Betten                 94   Dz&pc                    33.48   481       
   20.  Cecily, Sadowski              95   Aquapoldro               33.83   466       
   21.  Laura, Advocaat               95   MNC Dordrecht            34.02   458       
   22.  Amber, de Kroon               96   ZV Westland Dijkglas     34.23   450       
   23.  Rianne, Hartman               95   Orca                     34.28   448       
   24.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                    34.71   432       
   25.  Aniek, Resink                 95   Z & Pc Dio               34.82   427       
   26.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                  35.17   415       
   27.  Mirre, Thomas                 95   Zwemlust/Utrecht(SG)     35.28   411       
   28.  Savannah, Leenheer            96   De Stormvogel            35.34   409       
   29.  Jessie, Smeding               95   de vikings               35.50   403       
   30.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen     35.57   401       
   31.  Sanne, Scheltes               94   Najade                   35.84   392       
   32.  Amanda, Immerzeel             95   Wvz                      35.86   391       
   33.  Dieudonnťe, Houtkamp          96   ZPC Bikkel Hoogeveen     35.91   390       
   34.  Michelle, Hoogendoorn         95   GZ en PC de Whee         35.99   387       
   35.  Evelien, van Ruiten           96   Orca                     36.02   386       
   36.  Madelon, van Dam              96   Eiffel Swimmers PSV      36.04   386       
   37.  Liona, Timmers                94   Lac                      36.06   385       
   38.  Danique, Scheltes             96   Najade                   36.17   381       
   39.  DaniŽlle, Grootes             95   Electrolux AZC           36.34   376       
   40.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan            36.45   373       
   41.  Lotte, Dalmeijer              96   Luctor et Emergo         36.71   365       
   42.  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn               36.74   364       
   43.  Cynthia, Siebrand             96   De Haaien                37.08   354       
   44.  Kelsey, Gielen                94   Electrolux AZC           37.32   347       
   45.  Henrieke, ten Bokkel          94   Ndd                      37.65   338       
   46.  Carlijn, Huesken              95   ZC Ooievaar (SG)         37.93   331       
   47.  Myrna, Gorter                 95   Neptunia'24              38.73   311       
   48.  Dewi, Mattheyer               95   ZC Ooievaar (SG)         38.93   306       
   49.  ZoŽ, van der Velden           96   Zpb H&l                  39.02   304       
   50.  Julia, Vermeulen              94   De Haaien                39.19   300       
   51.  Amira, Fathi                  94   De Stormvogel            39.56   291       
   52.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee         39.58   291       
   53.  Tulany, de Wilde              96   De Stormvogel            39.68   289       
   54.  Marit, Visscher               96   DAW-Finenzo              39.72   288       
   55.  Merel, Rademakers             96   De Haaien                39.96   283       
   55.  Sofie, Kalse                  94   De Dolfijn               39.96   283       
   57.  Nina, Tourton                 96   Zpb H&l                  40.38   274       
   58.  Iranila, Pattipilohy          96   De Dolfijn               41.50   252       
   59.  Maike, Nieuwenhuis            94   Ndd                      42.18   240       
   60.  Iris, Kamerman                95   Zpb H&l                  42.35   238       
   61.  Lisette, Goelema              96   De Rijn                  43.09   226       
   62.  Andrea, Bandstra              95   Neptunia'24              43.78   215       
   63.  Roos, Vredenburg              95   OEZA                     44.90   199       
   64.  DaniŽlle, Bakker              96   OEZA                     47.71   166       
   DIS  Renee, v.d. Brink             96   Noordkop-Zeemacht SG                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Christina, van der Laan       95   Ritola Z&PC                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 11:15                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      29.85   679  A    
    2.  Marit, Schoffelmeer           93   ZPCNumansdorp            30.63   628  A    
    3.  Vivianne, van den Broek       92   Wiekslag                 30.64   627  A    
    4.  Milou, Julicher               93   Wiekslag                 30.80   618  A    
    5.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV      30.88   613  A    
    6.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis             31.10   600  A    
    7.  Gťke, Heinsbroek              93   Wvz                      31.27   590  A    
    8.  Merel, van der Ent            93   De Stormvogel            31.40   583  A    
    9.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn               31.58   573  R    
   10.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers     31.65   569  R    
   11.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk          32.05   548       
   12.  Ela, Hutten                   93   MNC Dordrecht            32.19   541       
   13.  Malissa, van de Heuvel        93   Eiffel Swimmers PSV      32.21   540       
   14.  Vera, van Delden              93   Wvz                      32.50   526       
   15.  Ivana, Lingen                 93   Widex Gzc Donk           32.70   516       
   16.  Linda, van der Hout           93   ZV Westland Dijkglas     32.74   514       
   17.  Evelien, Vos                  92   De Rijn                  33.14   496       
   18.  Rebecca, Evers                92   ZPCNumansdorp            33.37   486       
   19.  Mieke, Jansen                 92   Ndd                      33.49   480       
   20.  Karlien, Veldscholte          93   Zpb H&l                  33.65   474       
   21.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC           33.83   466       
   22.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen     33.84   466       
   23.  DaniŽlle, de Groot            93   OEZA                     34.03   458       
   24.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ         34.13   454       
   25.  Lisette, Doeven               93   Ritola Z&PC              34.28   448       
   26.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24              34.84   427       
   27.  Lisanne, Dikkers              93   GZ en PC de Whee         35.59   400       
   28.  Marjolein, Vink               93   OEZA                     36.53   370       
   29.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn               36.62   367       
   30.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee         36.97   357       
   31.  Laura, Korsman                93   De Biesboschzwemmers     36.99   357       
   32.  Marlou, van der Kulk          93   De Otters Het Gooi       39.16   301       
   33.  Hellen, Buter                 93   Ndd                      46.38   181       
    NG  Kyra, Rietveld                93   Trivia                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vlinderslag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 11:30                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      26.42   707  A    
    2.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      27.47   629  A    
    3.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV      28.14   585  A    
    4.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     28.23   580  A    
    5.  Alex, van der Hoeven          92   Ndd                      28.55   561  A    
    6.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan            28.75   549  A    
    7.  Nick, Oortwijn                92   Aquapoldro               29.16   526  A    
    8.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn                 29.23   522  A    
    9.  Rutger, Kooistra              92   Het Ravijn               29.35   516  R    
   10.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag             29.40   513  R    
   11.  Eduard, Bremmer               92   De Columbiaan            29.49   509       
   12.  Bernd, Kobesen                93   Nova                     29.67   499       
   13.  Jonathan, Rozema              95   Dz&pc                    29.68   499       
   14.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC           29.78   494       
   15.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV      29.87   489       
   16.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo              30.05   481       
   17.  Boris, Galjart                92   ZV Vlaardingen           30.17   475       
   18.  Bart, Dunweg                  93   ZV Vlaardingen           30.36   466       
   19.  Thomas, Hansen                92   LZ 1886-KartoenZ         30.39   465       
   20.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV      30.60   455       
   21.  Jeffrey, Spaltman             92   DAW-Finenzo              30.86   444       
   22.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn               30.87   443       
   23.  Kenan, Ibisevic               92   De Futen                 30.93   441       
   24.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings               30.99   438       
   25.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn               31.03   437       
   26.  Erik, Wilmes                  94   Goswim                   31.54   416       
   27.  Max, Punt                     92   DES                      31.82   405       
   28.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.94   400       
   29.  Lars, Schoffelmeer            95   ZPCNumansdorp            32.11   394       
   30.  Jakub, Foytl                  95   DES                      32.18   391       
   31.  Rick, de Waard                94   de Zeehond '73           32.25   389       
   32.  Alex, Catsburg                94   MNC Dordrecht            32.28   388       
   33.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud     32.29   387       
   34.  Jeffrey, Buddenberg           95   de Zeehond '73           32.59   377       
   35.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                    32.63   375       
   36.  Tom, van de Putte             94   MNC Dordrecht            32.71   373       
   37.  Gianpaolo, Gioia              93   ZC Ooievaar (SG)         32.83   369       
   38.  Andy, Onderstal               95   De Dolfijn               32.89   367       
   39.  Jasper, de Boer               93   GZ en PC de Whee         33.16   358       
   40.  Remon, van Mil                93   Wvz                      33.31   353       
   41.  Jeffrey, Jol                  92   DES                      33.42   349       
   42.  Barry, Kleijne                93   OEZA                     33.45   349       
   43.  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee         33.47   348       
   44.  Ronald, Vermeulen             94   AZ&PC                    34.64   314       
   45.  Thomas, Meijer                94   Aquapoldro               35.22   299       
   46.  Halil Ibrahim, Kaynak         95   De Dolfijn               35.72   286       
   47.  Ivar, Veldscholte             95   Zpb H&l                  36.14   276       
   48.  Jeffry, van Zetten            95   Octopus                  37.24   253       
   DIS  Quincy, Hťlant Muller         93   De Dolfijn                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Vinny, Kooring                95   De Dolfijn                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Simon, Slingerland            94   De Haaien                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 11:30                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   25.95   746  A    
    2.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       26.23   723  A    
    3.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      26.97   665  A    
    4.  Emile, Manni                  90   Octopus                  27.29   642  A    
    5.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    27.43   632  A    
    6.  Lars, v.d. Heijden            90   Eiffel Swimmers PSV      27.62   619  A    
    7.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn                 27.72   612  A    
    8.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             27.77   609  ?    
    8.  Marc, Catsburg                90   MNC Dordrecht            27.77   609  ?    
   10.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan            28.01   594  R    
   11.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      28.06   590       
   12.  Leen, van der Plaat           90   Wiekslag                 28.19   582       
   13.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud     28.23   580       
   14.  Jan Wicher, de Vries          90   ZVZwartsluis             28.33   574       
   15.  Ryan, van Voskuilen           91   De Dolfijn               28.51   563       
   16.  Arjan, Baron                  91   DAW-Finenzo              28.53   562       
   17.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC           28.57   559       
   18.  Mike, Liefhebber              91   Wvz                      28.69   552       
   19.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn               28.75   549       
   20.  Kevin, Eltink                 91   Ndd                      28.80   546       
   21.  Vincent, van Iperen           91   Orca                     28.96   537       
   22.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton       29.09   530       
   23.  Jelle, Versteeg               91   Zpb H&l                  29.20   524       
   24.  Rick, Mooij                   91   HZ&PC Heerenveen         29.28   520       
   25.  Randy, Wajwakana              90   DES                      29.38   514       
   26.  Bart, Schram                  91   DAW-Finenzo              29.69   498       
   27.  Quinten, Hompus               91   Zpb H&l                  29.71   497       
   28.  Lauran, Cornax                91   Van Vliet Barracuda      29.73   496       
   29.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV      29.83   491       
   30.  Jasper, van der Maarel        90   De Rijn                  30.22   473       
   31.  Rolan, van der Lugt           90   ZV Westland Dijkglas     30.55   457       
   32.  Ruben, Post                   91   Neptunia'24              30.71   450       
   33.  Tino, Kerkhof                 91   DES                      31.11   433       
   34.  Bram, Piederiet               90   ZPCNumansdorp            31.61   413       
   35.  Kevin, Spannenburg            91   De Otters Het Gooi       31.75   408       
   36.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC              32.29   387       
    NG  Mike, Cornwall                90   Zaanstad (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29              Meisjes, 4 x 100m vrije slag          Junioren 3 en later
20.4.08 - 11:42                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:20.66   591       
        Kira, Toussaint, 94                    Parand, Zarekiani, 94
        Maxime, Verschuur, 95                  Annika, Arvin, 95
            30.73  1:03.91  1:35.82  2:11.44  2:41.23  3:14.61  3:46.34  4:20.66

    2.  De Columbiaan 1                    De Columbiaan          4:29.67   533       
        Liset, Jansen, 95                      Tania, Jacobs, 94
        Jara, Schmidt, 94                      Tamara, van Vliet, 94
            32.33  1:07.92  1:39.99  2:13.19  2:45.31  3:22.13  3:52.79  4:29.67

    3.  ZV Westland Dijkglas 1             ZV Westland Dijkglas   4:30.42   529       
        Astrid, van Nieuwkerk, 94              Maartje, de Wit, 95
        Roos, Brugman, 95                      Amber, de Kroon, 96
            32.76  1:07.01  1:39.41  2:14.41  2:46.97  3:21.03  3:55.02  4:30.42

    4.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  4:33.43   512       
        Lynn, Dybiona, 95                      Laura, Moolenaar, 96
        Rachelle, Visser, 95                   Shireen, Post, 95
            34.15  1:11.72  1:42.99  2:17.19  2:50.58  3:27.70  3:58.95  4:33.43

    5.  Octopus 1                          Octopus                4:35.65   499       
        Annemarie, Worst, 95                   Suzanne, Brummel, 94
        Sharon, Julius, 96                     Sharon, Gelmers, 94
            31.55  1:04.81  1:39.71  2:19.34  2:52.55  3:30.63  4:01.34  4:35.65

    6.  Orca 1                             Orca                   4:37.34   490       
        Liza, Salverda, 95                     Rianne, Hartman, 95
        Freya, Holwerda, 95                    Femke, Leenstra, 95
            33.95  1:10.15  1:43.14  2:21.65  2:54.91  3:33.11  4:03.88  4:37.34

    7.  De Rijn 1                          De Rijn                4:37.50   489       
        Inge, Pepping, 94                      Marjolein, Delno, 94
        Tessa, Mol, 95                         Lisette, Goelema, 96
            31.17  1:04.92  1:38.88  2:17.71  2:48.45  3:20.89  3:56.40  4:37.50

    8.  Oceanus 1                          Oceanus                4:49.58   431       
        Robin, Pagano Mirani, 95               Chantal, Grove, 94
        Tessa, v.d. Zwaard, 95                 Tamara, Grove, 96
            36.68  1:15.19  1:48.96  2:27.00  3:00.24  3:36.25  4:10.99  4:49.58




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30              Jongens, 4 x 100m vrije slag          Junioren 4 en later
20.4.08 - 11:47                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Columbiaan 1                    De Columbiaan          3:52.95   587       
        Eduard, Bremmer, 92                    Jordy, Zuidhoek, 92
        Stefan, van Beelen, 92                 Jeroen, Eggeraat, 92
            28.42    59.52  1:28.03  1:59.37  2:26.63  2:57.06  3:24.03  3:52.95

    2.  ZV Vlaardingen 1                   ZV Vlaardingen         3:53.95   579       
        Timo, Dinkelberg, 93                   Boris, Galjart, 92
        Bart, Dunweg, 93                       Victor, Poot, 92
            27.99    58.57  1:26.89  1:57.74  2:26.71  2:57.64  3:24.34  3:53.95

    3.  de vikings 1                       de vikings             3:54.56   575       
        Michael, Westers, 92                   Willem Kees, Roos, 94
        Erik, de Nijs, 92                      Gijs, Gertsen, 93
            28.39    58.62  1:26.89  1:58.07  2:25.55  2:56.04  3:23.91  3:54.56

    4.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             3:59.90   537       
        Tom, Kalse, 92                         Freek, Schoffelmeer, 93
        Brandon, van Voskuilen, 93             Jens, Bakker, 93
            28.53    58.60  1:27.72  1:59.61  2:28.53  3:01.72  3:29.85  3:59.90

    5.  Wvz 1                              Wvz                    4:00.42   534       
        Marciano, Lynch, 94                    Olivier, Nass, 94
        Remon, van Mil, 93                     Philippe, Rivard, 93
            28.69    59.91  1:29.23  2:01.41  2:29.85  3:01.34  3:29.75  4:00.42

    6.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            4:02.32   521       
        Joey, Stokx, 93                        Jeffrey, Spaltman, 92
        Mart, de Boer, 93                      Dennis, Eliveld, 92
            30.05  1:01.26  1:30.13  2:02.62  2:32.56  3:04.97  3:31.88  4:02.32

    7.  DES 1                              DES                    4:09.88   476       
        Timo, Suaka, 92                        Jakub, Foytl, 95
        Jeffrey, Jol, 92                       Max, Punt, 92
            29.27  1:00.14  1:31.41  2:05.07  2:34.56  3:07.28  3:36.93  4:09.88

    8.  Neptunia'24 1                      Neptunia'24            4:10.09   474       
        Marco, Krips, 92                       Wouter, Sikma, 93
        Lindert, Louwsma, 92                   Willem, van de Ende, 93
            30.52  1:04.98  1:34.35  2:06.84  2:34.33  3:03.95  3:35.74  4:10.09




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08                                                     Results Swim off voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc, Catsburg                90   MNC Dordrecht            27.77   609       
    2.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             27.78   608       



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB