SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam (NED),    19. - 20.4.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 5. Meisjes, 400m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 6. Jongens, 400m wisselslag, 12 - 17 jaar
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Jeugd 2 en later    Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, 12 - 17 jaar
Nr. 11. Alle, 800m vrije slag, 11 - 17 jaar    Nr. 12. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Meisjes, 100m vlinderslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 8:30                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn             1:08.42   598  A    
            31.47  1:08.42
    2.  Merle, Verkijk                94   Wvz                    1:11.01   535  A    
            32.63  1:11.01
    3.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval        1:11.26   529  A    
            33.38  1:11.26
    4.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis           1:12.06   512  A    
            33.00  1:12.06
    5.  Femke, Leenstra               95   Orca                   1:13.79   477  A    
            34.35  1:13.79
    6.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                  1:13.94   474  A    
            33.55  1:13.94
    7.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            1:14.03   472  A    
            33.73  1:14.03
    8.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan          1:14.56   462  A    
            33.95  1:14.56
    9.  Sharon, Gelmers               94   Octopus                1:14.71   459  R    
            33.78  1:14.71
   10.  Annemarie, Worst              95   Octopus                1:14.85   457  R    
            35.07  1:14.85
   11.  Judith, Kooistra              94   Het Ravijn             1:14.93   455       
            34.41  1:14.93
   12.  Rosanne, Schoonbeek           94   Trivia                 1:15.05   453       
            34.56  1:15.05
   13.  Roos, Brugman                 95   ZV Westland Dijkglas   1:15.38   447       
            36.31  1:15.38
   14.  Minke, Betten                 94   Dz&pc                  1:15.64   443       
            34.91  1:15.64
   15.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                 1:16.08   435       
            34.48  1:16.08
   16.  Monique, van der Struik       95   Ritola Z&PC            1:16.67   425       
            35.37  1:16.67
   17.  Myrthe, Sytsema               95   HZ&PC Heerenveen       1:16.82   423       
            34.84  1:16.82
   18.  Jessie, Smeding               95   de vikings             1:17.48   412       
            34.99  1:17.48
   19.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn               1:17.67   409       
            35.10  1:17.67
   20.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                  1:17.84   406       
            36.18  1:17.84
   21.  Evelien, Schat                95   Eiffel Swimmers PSV    1:19.29   384       
            36.11  1:19.29
   22.  Amber, de Kroon               96   ZV Westland Dijkglas   1:19.80   377       
            38.34  1:19.80
   23.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73         1:20.29   370       
            35.33  1:20.29
   24.  Maartje, de Wit               95   ZV Westland Dijkglas   1:20.61   366       
            38.92  1:20.61
   25.  Rianne, Hartman               95   Orca                   1:21.48   354       
            35.77  1:21.48
   26.  Chiara, Ligthart              94   Van Vliet Barracuda    1:21.59   353       
            35.73  1:21.59
   27.  Michelle, Geisler             95   Aquarijn               1:21.69   351       
            34.98  1:21.69
   28.  Astrid, van Nieuwkerk         94   ZV Westland Dijkglas   1:21.84   350       
            38.10  1:21.84
   29.  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:21.86   349       
            36.16  1:21.86
   30.  Roxann, Geenen                96   DAW-Finenzo            1:22.69   339       
            40.75  1:22.69
   31.  Danique, Scheltes             96   Najade                 1:23.15   333       
            38.12  1:23.15
   32.  Femke, Aan                    96   Zaanstad (SG)          1:23.23   332       
            39.09  1:23.23
   33.  Artemis, Kalemis              96   Oceanus                1:23.42   330       
            38.44  1:23.42
   34.  Kimberley, Kranenberg         94   GZ en PC de Whee       1:24.02   323       
            39.01  1:24.02
   35.  Tessa, v.d. Zwaard            95   Oceanus                1:24.57   317       
            37.93  1:24.57
   36.  Cynthia, Siebrand             96   De Haaien              1:24.72   315       
            37.67  1:24.72
   37.  Annika, Arvin                 95   De Dolfijn             1:24.74   315       
            38.46  1:24.74
   38.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                1:24.77   315       
            38.30  1:24.77
   39.  Madelon, van Dam              96   Eiffel Swimmers PSV    1:24.91   313       
            38.13  1:24.91
   40.  Sanne, Scheltes               94   Najade                 1:25.62   305       
            37.49  1:25.62
   41.  Emma, Siemensma               94   DES                    1:26.05   301       
            37.66  1:26.05
   42.  Daniëlle, Grootes             95   Electrolux AZC         1:26.27   298       
            39.47  1:26.27
   43.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:26.28   298       
            39.49  1:26.28
   44.  Amanda, Immerzeel             95   Wvz                    1:27.67   284       
            39.91  1:27.67
   45.  Evelien, van Ruiten           96   Orca                   1:28.26   279       
            39.56  1:28.26
   46.  Sofie, Kalse                  94   De Dolfijn             1:29.33   269       
            40.50  1:29.33
   47.  Christina, van der Laan       95   Ritola Z&PC            1:30.00   263       
            40.50  1:30.00
   48.  Laura, Stokx                  96   DAW-Finenzo            1:30.23   261       
            39.27  1:30.23
   49.  Carlijn, Huesken              95   ZC Ooievaar (SG)       1:30.31   260       
            39.49  1:30.31
   50.  Julia, Vermeulen              94   De Haaien              1:32.50   242       
            41.79  1:32.50
   51.  Inez, Zewuster                95   Vriledo                1:33.80   232       
            41.67  1:33.80


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Meisjes, 100m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 8:30                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Goosen                 92   Zeester Meerval        1:03.93   733  A    
            29.58  1:03.93
    2.  Daniëlle, van der Veer        93   Eiffel Swimmers PSV    1:04.93   700  A    
            30.44  1:04.93
    3.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis           1:09.26   577  A    
            31.69  1:09.26
    4.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers   1:11.93   515  A    
            32.90  1:11.93
    5.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             1:13.77   477  A    
            32.96  1:13.77
    6.  Ivana, Lingen                 93   Widex Gzc Donk         1:15.25   450  A    
            33.76  1:15.25
    7.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC         1:17.49   412  A    
            36.18  1:17.49
    8.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24            1:18.12   402  A    
            36.37  1:18.12
    9.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.26   400  R    
            35.33  1:18.26
   10.  Lisanne, Dikkers              93   GZ en PC de Whee       1:19.70   378  R    
            37.62  1:19.70
   11.  Vera, van Delden              93   Wvz                    1:20.47   368       
            35.24  1:20.47
   12.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn             1:24.18   321       
            38.00  1:24.18
    NG  Linda, van der Voort          92   De Zijl/LGB                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Jongens, 100m vlinderslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 8:45                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      58.53   690  A    
            26.90    58.53
    2.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV    1:02.76   560  A    
            28.07  1:02.76
    3.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV    1:03.04   553  A    
            28.83  1:03.04
    4.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             1:03.50   541  A    
            29.78  1:03.50
    4.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          1:03.50   541  A    
            29.57  1:03.50
    6.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                1:03.92   530  A    
            29.81  1:03.92
    7.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk         1:04.71   511  A    
            30.90  1:04.71
    8.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag           1:04.76   510  A    
            30.66  1:04.76
    9.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn             1:04.88   507  R    
            30.64  1:04.88
   10.  Ralph, van Megen              92   Hzpc                   1:04.89   507  R    
            30.35  1:04.89
   11.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV    1:05.03   503       
            30.57  1:05.03
   12.  Rutger, Kooistra              92   Het Ravijn             1:05.29   497       
            30.97  1:05.29
   13.  Jelmar, Kluiwstra             92   LZ 1886-KartoenZ       1:05.47   493       
            30.52  1:05.47
   14.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:06.90   462       
            31.47  1:06.90
   15.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              1:07.23   456       
            31.45  1:07.23
   16.  Bernd, Kobesen                93   Nova                   1:07.50   450       
            31.50  1:07.50
   17.  Maxim, Veldhuis               94   HZ&PC Heerenveen       1:07.63   448       
            30.65  1:07.63
   18.  Frans, Slaats                 93   Eiffel Swimmers PSV    1:07.88   443       
            30.74  1:07.88
   19.  Lars, Sieval                  93   LZ 1886-KartoenZ       1:08.37   433       
            30.56  1:08.37
   20.  Dennis, Bos                   92   HZ&PC Heerenveen       1:08.39   433       
            31.13  1:08.39
   21.  Jonathan, Rozema              95   Dz&pc                  1:08.67   427       
            31.64  1:08.67
   22.  Eduard, Bremmer               92   De Columbiaan          1:09.13   419       
            31.69  1:09.13
   23.  Dennis, Pedersen              92   de Zeehond '73         1:09.46   413       
            31.21  1:09.46
   24.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn             1:09.59   411       
            31.91  1:09.59
   25.  Jeroen, Gijselaar             93   E Z C                  1:09.80   407       
            32.10  1:09.80
   26.  Paul, Koster                  93   Z & Pc Dio             1:09.89   405       
            31.58  1:09.89
   27.  Thomas, Hansen                92   LZ 1886-KartoenZ       1:09.91   405       
            32.59  1:09.91
   28.  Vincent, Moolhuijsen          94   Oceanus                1:12.74   360       
            33.50  1:12.74
   29.  Donald, Hillebregt            92   De Zijl/LGB            1:13.59   347       
            32.82  1:13.59
   30.  Jakub, Foytl                  95   DES                    1:13.92   343       
            32.30  1:13.92
   31.  Dylan, Onderstal              92   De Dolfijn             1:15.29   324       
            33.46  1:15.29
   32.  Maarten, Brzoskowski          95   Eiffel Swimmers PSV    1:15.45   322       
            33.89  1:15.45
   33.  Remon, van Mil                93   Wvz                    1:15.88   317       
            34.25  1:15.88
   34.  Robin, Schollink              95   Oz&pc                  1:16.83   305       
            34.85  1:16.83
   35.  Jeffrey, Buddenberg           95   de Zeehond '73         1:17.08   302       
            35.26  1:17.08
   36.  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee       1:17.71   295       
            36.37  1:17.71
   37.  Anthony, Lubbers              95   De Dolfijn             1:21.42   256       
            38.95  1:21.42
   38.  Halil Ibrahim, Kaynak         95   De Dolfijn             1:22.68   245       
            37.25  1:22.68
   39.  Bryan, Tankink                95   WWV Winterswijk        1:28.05   203       
            41.55  1:28.05
   DIS  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV    1:10.64             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
          1:10.64


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Jongens, 100m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 8:45                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   58.52   691  A    
            27.25    58.52
    2.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       59.75   649  A    
            27.66    59.75
    3.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn                 59.87   645  A    
            28.74    59.87
    4.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan          1:00.24   633  A    
            28.39  1:00.24
    5.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                  1:00.81   616  A    
            28.09  1:00.81
    6.  Dingeman, van der Pluijm      90   De Zijl/LGB            1:01.23   603  A    
            28.08  1:01.23
    7.  Emile, Manni                  90   Octopus                1:02.23   574  A    
            28.79  1:02.23
    8.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.73   561  A    
            29.16  1:02.73
    9.  Lars, v.d. Heijden            90   Eiffel Swimmers PSV    1:02.99   554  R    
            29.32  1:02.99
   10.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC         1:03.41   543  R    
            29.19  1:03.41
   11.  Arjan, Baron                  91   DAW-Finenzo            1:03.59   538       
            29.33  1:03.59
   12.  Vincent, van Iperen           91   Orca                   1:04.41   518       
            29.83  1:04.41
   13.  Dennis, Overhage              90   De Otters Het Gooi     1:05.12   501       
            29.49  1:05.12
   14.  Rick, Mooij                   91   HZ&PC Heerenveen       1:05.14   501       
            30.26  1:05.14
   15.  Michel, de Maesschalck        91   Noordkop-Zeemacht SG   1:05.82   485       
            29.79  1:05.82
   16.  Lars, Hamming                 90   Ritola Z&PC            1:05.92   483       
            30.50  1:05.92
   17.  Fred, Smink                   91   De Otters Het Gooi     1:06.01   481       
            30.32  1:06.01
   18.  Mike, Liefhebber              91   Wvz                    1:06.15   478       
            30.29  1:06.15
   19.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV    1:07.62   448       
            31.10  1:07.62
   20.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton     1:08.76   426       
            31.83  1:08.76
   21.  Ruben, Post                   91   Neptunia'24            1:10.16   401       
            32.63  1:10.16
   22.  Tino, Kerkhof                 91   DES                    1:10.61   393       
            32.16  1:10.61
   23.  Randy, Wajwakana              90   DES                    1:15.17   326       
            31.13  1:15.17
    NG  Roy, Visser                   91   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m schoolslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 8:59                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee       1:22.37   539  A    
            38.37  1:22.37
    2.  Yvette, de Gier               94   De Columbiaan          1:22.78   531  A    
            38.64  1:22.78
    3.  Amber, Ruig                   96   Zaanstad (SG)          1:22.85   529  A    
            39.43  1:22.85
    4.  Suzanne, Brummel              94   Octopus                1:24.02   508  A    
            39.89  1:24.02
    5.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk        1:25.10   488  A    
            38.79  1:25.10
    6.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       1:25.29   485  A    
            40.32  1:25.29
    7.  Eefje, Subroto                94   Wvz                    1:26.36   467  A    
            40.20  1:26.36
    8.  Sanne, Bommer                 95   Zaanstad (SG)          1:26.44   466  A    
            40.94  1:26.44
    9.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan          1:26.67   462  R    
            40.29  1:26.67
   10.  Liza, Salverda                95   Orca                   1:26.87   459  R    
            41.75  1:26.87
   11.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan          1:27.30   452       
            40.90  1:27.30
   12.  Suzanne, de Vries             95   De Haaien              1:28.61   433       
            42.74  1:28.61
   13.  Leonie, Groeneweg             95   HZC-Weusthag           1:28.66   432       
            42.26  1:28.66
   14.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo       1:28.74   431       
            41.34  1:28.74
   15.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV    1:28.85   429       
            40.80  1:28.85
   16.  Tjitske, Fetter               95   Eiffel Swimmers PSV    1:29.17   425       
            41.39  1:29.17
   17.  Nynke, Dijkstra               95   HZ&PC Heerenveen       1:29.18   424       
            42.05  1:29.18
   18.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo            1:30.22   410       
            42.62  1:30.22
   19.  Sofie, Kalse                  94   De Dolfijn             1:30.87   401       
            42.37  1:30.87
   20.  Iris, Voogt                   95   ZV Westland Dijkglas   1:31.21   397       
            42.52  1:31.21
   21.  Hjordis, Wagenaar             95   HZ&PC Heerenveen       1:31.67   391       
            43.20  1:31.67
   22.  Marit, Visscher               96   DAW-Finenzo            1:31.70   390       
            43.69  1:31.70
   23.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.99   387       
            43.43  1:31.99
   24.  Simone, Waanders              95   Octopus                1:32.11   385       
            43.69  1:32.11
   25.  Carina, Klees                 96   Wvz                    1:32.13   385       
            43.77  1:32.13
   26.  Mirre, Thomas                 95   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:32.14   385       
            44.10  1:32.14
   27.  Marieke, Veldhuizen           94   De Haaien              1:32.58   379       
            41.43  1:32.58
   28.  Larissa, Immerzeel            95   Wvz                    1:32.61   379       
            45.13  1:32.61
   29.  Tara, Kok                     94   De Otters Het Gooi     1:33.23   371       
            45.29  1:33.23
   30.  Merel, Rademakers             96   De Haaien              1:33.75   365       
            44.31  1:33.75
   31.  Aurélie, Villette             95   DES                    1:33.78   365       
            43.57  1:33.78
   32.  Artemis, Kalemis              96   Oceanus                1:33.83   364       
            44.40  1:33.83
   33.  Aylin, van Uffelen            96   ZV Westland Dijkglas   1:34.04   362       
            44.51  1:34.04
   34.  Michelle, Geisler             95   Aquarijn               1:34.25   360       
            44.62  1:34.25
   35.  Myrna, Gorter                 95   Neptunia'24            1:34.74   354       
            45.44  1:34.74
   36.  Sanne, Scheltes               94   Najade                 1:34.91   352       
            45.06  1:34.91
   37.  Danique, Scheltes             96   Najade                 1:35.17   349       
            45.47  1:35.17
   38.  Alissa, Onstenk               95   WWV Winterswijk        1:36.04   340       
            44.99  1:36.04
   39.  Lisanne, van Velzen           95   de Zeehond '73         1:36.78   332       
            46.02  1:36.78
   40.  Andrea, Bandstra              95   Neptunia'24            1:36.95   330       
            46.77  1:36.95
   41.  Desiree, Visser               95   AZ&PC                  1:37.48   325       
            45.75  1:37.48
   42.  Lotte, Veldhuizen             96   De Haaien              1:37.67   323       
            45.63  1:37.67
   43.  Dewi, Mattheyer               95   ZC Ooievaar (SG)       1:38.04   319       
            46.65  1:38.04
   44.  Ymke, Kluiwstra               96   LZ 1886-KartoenZ       1:38.76   313       
            46.82  1:38.76
   45.  Michelle, Hoogendoorn         95   GZ en PC de Whee       1:40.02   301       
            48.75  1:40.02
   46.  Leandra, Vedder               96   HZ&PC Heerenveen       1:43.04   275       
            49.06  1:43.04
   47.  Marisa, Perfini               95   ZC Ooievaar (SG)       1:46.49   249       
            49.15  1:46.49
   48.  Hana, Hajro                   96   WWV Winterswijk        1:47.89   240       
            52.47  1:47.89


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 8:59                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona, Remmel                 93   Zon/S&s                1:18.39   625  A    
            36.45  1:18.39
    2.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk        1:19.08   609  A    
            36.99  1:19.08
    3.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV    1:19.28   604  A    
            37.48  1:19.28
    4.  Géke, Heinsbroek              93   Wvz                    1:21.77   551  A    
            38.91  1:21.77
    5.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV    1:22.81   530  A    
            39.02  1:22.81
    6.  Kyra, Rietveld                93   Trivia                 1:23.12   524  A    
            39.41  1:23.12
    7.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:23.82   511  A    
            39.57  1:23.82
    8.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee       1:24.70   495  A    
            39.84  1:24.70
    9.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ       1:25.45   482  R    
            39.79  1:25.45
   10.  Linda, Kempen                 92   Widex Gzc Donk         1:25.57   480  R    
            40.59  1:25.57
   11.  Iris, Selten                  92   Aquarijn               1:27.36   452       
            40.72  1:27.36
   12.  Denise, Boereboom             92   Van Vliet Barracuda    1:27.44   450       
            39.78  1:27.44
   13.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee       1:28.47   435       
            42.42  1:28.47
   14.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee       1:29.14   425       
            40.72  1:29.14
   15.  Lisette, Doeven               93   Ritola Z&PC            1:31.03   399       
            43.03  1:31.03
   16.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn             1:33.48   369       
            43.85  1:33.48
   17.  Ilka, van Veldhuijzen         93   AZ&PC                  1:34.41   358       
            45.24  1:34.41
   18.  Elianne, Douma                93   Vriledo                1:37.05   329       
            46.23  1:37.05
   DIS  Eline, Ligthart               93   de vikings                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Joyce, Duurken                92   Orca                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 9:18                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lachezar, Shumkov             92   SC "Lulin" Sofia       1:09.71   643  A    
            32.72  1:09.71
    2.  Roald, Blok                   93   Octopus                1:10.44   623  A    
            33.10  1:10.44
    3.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen       1:11.78   589  A    
            33.44  1:11.78
    4.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV    1:12.55   570  A    
            34.06  1:12.55
    5.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC         1:13.51   548  A    
            34.11  1:13.51
    6.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan          1:13.83   541  A    
            34.53  1:13.83
    7.  Timo, Suaka                   92   DES                    1:14.36   530  A    
            35.17  1:14.36
    8.  Kasper, Leeuw                 93   E Z C                  1:14.65   523  A    
            35.22  1:14.65
    9.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                 1:15.69   502  R    
            34.90  1:15.69
   10.  Jelle, Derksen                94   Dwk                    1:16.19   492  R    
            35.89  1:16.19
   11.  Mart, de Boer                 93   DAW-Finenzo            1:17.16   474       
            35.84  1:17.16
   12.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings             1:17.41   469       
            36.76  1:17.41
   13.  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn               1:17.72   464       
            37.10  1:17.72
   14.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn             1:18.27   454       
            37.31  1:18.27
   15.  Christian, Renshoff           94   Octopus                1:18.45   451       
            36.31  1:18.45
   16.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.46   451       
            36.66  1:18.46
   17.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn               1:18.95   442       
            36.00  1:18.95
   18.  Rick, Cristen                 92   Oz&pc                  1:19.27   437       
            36.82  1:19.27
   19.  Anshel, Hofstede              93   Van Vliet Barracuda    1:19.28   437       
            36.37  1:19.28
   20.  Freek, Schoffelmeer           93   De Dolfijn             1:19.37   435       
            37.32  1:19.37
   21.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:19.56   432       
            37.83  1:19.56
   22.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24            1:19.72   430       
            37.36  1:19.72
   23.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)       1:19.75   429       
            37.16  1:19.75
   24.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV    1:20.29   421       
            37.74  1:20.29
   25.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                  1:20.43   418       
            38.14  1:20.43
   26.  Ricardo, Hauber               94   D'Elft                 1:20.44   418       
            37.71  1:20.44
   27.  Leander, Oonk                 93   WWV Winterswijk        1:20.71   414       
            37.32  1:20.71
   28.  Erik, de Nijs                 92   de vikings             1:20.82   412       
            37.94  1:20.82
   29.  Daan, Remmelzwaal             93   Zaanstad (SG)          1:20.92   411       
            38.46  1:20.92
   30.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers        1:21.21   407       
            37.92  1:21.21
   31.  Lindert, Louwsma              92   Neptunia'24            1:21.37   404       
            39.25  1:21.37
   32.  Michael, Westers              92   de vikings             1:21.62   400       
            38.86  1:21.62
   33.  Rick, de Waard                94   de Zeehond '73         1:22.32   390       
            38.78  1:22.32
   34.  Erik, Wilmes                  94   Goswim                 1:23.39   375       
            40.31  1:23.39
   35.  Jory, Willemsen               95   Octopus                1:23.53   374       
            38.77  1:23.53
   36.  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee       1:23.63   372       
            39.69  1:23.63
   37.  Maarten, Eekhof               94   De Otters Het Gooi     1:23.73   371       
            39.39  1:23.73
   38.  Max, Punt                     92   DES                    1:24.13   366       
            38.79  1:24.13
   39.  Robin, van Beusekom           92   Van Vliet Barracuda    1:24.29   364       
            38.63  1:24.29
   40.  Olivier, Nass                 94   Wvz                    1:25.81   345       
            39.46  1:25.81
   41.  Bas, Perik                    95   Electrolux AZC         1:26.38   338       
            40.57  1:26.38
   42.  Joeri, Berends                95   De Futen               1:26.42   337       
            40.56  1:26.42
   43.  Ronald, Vermeulen             94   AZ&PC                  1:26.47   337       
            40.15  1:26.47
   44.  Joppe, Soons                  94   De Otters Het Gooi     1:27.19   328       
            39.95  1:27.19
   45.  Bas, Zierikzee                92   LZ 1886-KartoenZ       1:27.53   325       
            40.49  1:27.53
   46.  Myrdin, Willemse              95   Orca                   1:28.08   319       
            40.97  1:28.08
   47.  Willem, van de Ende           93   Neptunia'24            1:28.72   312       
            42.34  1:28.72
   48.  Dylan, Onderstal              92   De Dolfijn             1:30.90   290       
            43.58  1:30.90
   49.  Maxiem, Wagenaar              93   Ritola Z&PC            1:31.72   282       
            42.74  1:31.72
   50.  Chris, Bolding                95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:32.05   279       
            42.71  1:32.05
   51.  Vinny, Kooring                95   De Dolfijn             1:32.08   279       
            43.51  1:32.08
   52.  Nathan, Stittelaar            93   ZC Ooievaar (SG)       1:32.97   271       
            42.89  1:32.97
   53.  Tors, Kouwenhoven             94   ZC Ooievaar (SG)       1:38.96   225       
            46.62  1:38.96
    NG  Simon, Slingerland            94   De Haaien                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 9:18                                                       Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas, Kersten               90   Wvz                    1:09.90   638  A    
            32.74  1:09.90
    2.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis           1:10.31   626  A    
            33.14  1:10.31
    3.  Aaron, Eisank                 91   Zon/S&s                1:10.69   616  A    
            32.62  1:10.69
    4.  Sander, Beekman               91   De Columbiaan          1:14.29   531  A    
            34.76  1:14.29
    5.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.15   513  A    
            35.24  1:15.15
    6.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC            1:17.43   469  A    
            35.52  1:17.43
    7.  Edo, Lamoree                  91   De Haaien              1:18.54   449  A    
            36.82  1:18.54
    8.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn             1:19.67   431  A    
            36.45  1:19.67
    9.  Martijn, Gras                 91   Zaanstad (SG)          1:21.82   398  R    
            38.13  1:21.82
    NG  Ryan, van Voskuilen           91   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 400m wisselslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 9:33                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle, Verouden            94   Eiffel Swimmers PSV    5:32.00   573       
            35.03  1:15.86  1:59.73  2:41.94  3:30.00  4:17.88  4:55.70  5:32.00
    2.  Noortje, van den Boom         94   Eiffel Swimmers PSV    5:38.59   541       
            35.15  1:17.16  2:01.26  2:44.22  3:32.70  4:23.68  5:01.46  5:38.59


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 400m wisselslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 9:33                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joëlle, Scheps                92   Van Uden-de Gouwe      5:15.12   671       
            32.33  1:09.70  1:51.84  2:31.68  3:18.17  4:03.55  4:40.58  5:15.12
    2.  Malissa, van de Heuvel        93   Eiffel Swimmers PSV    5:24.64   613       
            34.20  1:12.97  1:55.17  2:35.86  3:23.22  4:11.41  4:48.49  5:24.64
    3.  Leonie, van Noort             93   De Zijl/LGB            5:36.01   553       
            33.97  1:15.18  1:58.45  2:42.45  3:30.86  4:21.38  4:58.60  5:36.01
    4.  Marloes, Erkens               93   Dwk                    5:39.94   534       
            37.13  1:20.89  2:04.15  2:46.63  3:35.82  4:24.06  5:02.50  5:39.94
    5.  Michelle, Hendrikx            93   Eiffel Swimmers PSV    5:45.99   507       
            34.21  1:15.39  1:59.01  2:42.63  3:34.79  4:27.36  5:07.92  5:45.99
    6.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             5:52.45   479       
            33.74  1:15.24  2:02.52  2:47.04  3:39.41  4:32.45  5:13.62  5:52.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 400m wisselslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 9:40                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             4:54.53   628       
            31.42  1:07.53  1:47.38  2:26.30  3:06.30  3:47.08  4:21.48  4:54.53
    2.  Ferry, Weertman               92   De Otters Het Gooi     4:58.14   605       
            30.02  1:06.28  1:45.27  2:24.36  3:07.26  3:50.68  4:25.19  4:58.14
    3.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          5:00.21   593       
            30.94  1:07.96  1:45.60  2:23.54  3:07.41  3:52.31  4:26.55  5:00.21
    4.  Ensger, Kotterink             94   Wvz                    5:03.04   576       
            31.82  1:07.98  1:47.20  2:25.98  3:10.75  3:56.47  4:29.82  5:03.04
    5.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn             5:03.40   574       
            31.75  1:09.90  1:51.18  2:31.63  3:14.08  3:58.33  4:31.73  5:03.40
    6.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    5:09.30   542       
            31.44  1:08.54  1:48.16  2:27.32  3:12.86  3:58.93  4:35.26  5:09.30
    7.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn             5:11.62   530       
            32.28  1:10.18  1:51.29  2:31.71  3:16.97  4:02.12  4:36.99  5:11.62
    8.  Brandon, van Voskuilen        93   De Dolfijn             5:14.64   515       
            33.75  1:11.92  1:53.19  2:32.33  3:16.70  4:01.26  4:38.13  5:14.64
    9.  Donald, Hillebregt            92   De Zijl/LGB            5:16.75   505       
            34.59  1:14.92  1:56.44  2:37.39  3:21.65  4:06.25  4:42.96  5:16.75
   10.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn             5:18.17   498       
            32.26  1:10.72  1:53.95  2:34.46  3:20.23  4:06.82  4:43.45  5:18.17
   11.  Jacco, Doest                  94   Dwk                    5:34.78   427       
            36.13  1:18.64  2:01.50  2:43.63  3:31.99  4:20.53  4:58.34  5:34.78
   12.  Sjors, Lieverst               95   Zaanstad (SG)          5:49.35   376       
            36.41  1:22.34  2:06.98  2:50.41  3:39.96  4:30.72  5:10.72  5:49.35
   13.  Nick, van der Krogt           95   De Zijl/LGB            5:55.95   356       
            38.84  1:28.27  2:15.47  3:03.36  3:51.27  4:40.33  5:19.76  5:55.95
   14.  Simon, Stouten                94   De Zijl/LGB            5:56.31   355       
            38.94  1:26.53  2:13.54  2:59.71  3:51.33  4:43.78  5:21.31  5:56.31
   15.  Bryan, Tankink                95   WWV Winterswijk        6:03.43   334       
            41.97  1:31.31  2:17.28  3:02.00  3:54.27  4:45.71  5:25.51  6:03.43
   DIS  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            5:03.60             
        SO - Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            32.13  1:09.65  1:48.94  2:26.43  3:11.07  3:56.99  4:31.49  5:03.60


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 400m wisselslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 9:40                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix, Broekhuizen            90   Dwk                    4:45.68   688       
            28.75  1:02.51  1:40.12  2:16.45  2:56.84  3:37.65  4:12.02  4:45.68
    2.  Vincent, van Iperen           91   Orca                   4:49.88   658       
            30.51  1:06.23  1:45.09  2:22.98  3:04.24  3:45.31  4:17.76  4:49.88
    3.  Wouter, Houtman               90   Eiffel Swimmers PSV    4:50.62   653       
            30.36  1:04.97  1:42.63  2:18.62  3:01.03  3:44.03  4:17.76  4:50.62
    4.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn             5:00.90   589       
            30.34  1:07.52  1:45.70  2:23.25  3:06.38  3:50.64  4:27.06  5:00.90
    5.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen       5:03.24   575       
            30.74  1:06.59  1:45.91  2:23.75  3:08.66  3:53.16  4:29.50  5:03.24
    6.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    5:05.17   564       
            31.55  1:08.92  1:49.00  2:27.55  3:13.01  3:58.93  4:32.60  5:05.17
    7.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            5:10.73   535       
            31.91  1:10.33  1:53.15  2:33.45  3:17.44  4:01.22  4:36.77  5:10.73
   DIS  Hans Peter, Hartog            91   DAW-Finenzo            5:05.26             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            33.03  1:09.99  1:50.04  2:29.51  3:15.04  3:59.98  4:32.87  5:05.26




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Meisjes, 50m rugslag              Junioren 3 en later
19.4.08 - 10:08                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn               32.62   667  A    
    2.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                   33.12   637  A    
    3.  Annemarie, Worst              95   Octopus                  33.57   612  A    
    4.  Sharon, Gelmers               94   Octopus                  33.87   596  A    
    5.  Claire, de Winter             94   Goswim                   33.88   595  A    
    6.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan            34.20   579  A    
    7.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73           34.29   574  A    
    8.  Manon, Kuiper                 94   HZ&PC Heerenveen         34.44   567  A    
    9.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan            34.50   564  R    
   10.  Eefje, Subroto                94   Wvz                      34.69   555  R    
   11.  Anna, Visser                  94   HZ&PC Heerenveen         35.06   537       
   12.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan            35.15   533       
   13.  Maartje, de Wit               95   ZV Westland Dijkglas     35.40   522       
   14.  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen     35.42   521       
   15.  Aniek, Resink                 95   Z & Pc Dio               35.51   517       
   16.  Pieternel, Braam              95   LZ 1886-KartoenZ         35.73   507       
   17.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV      35.86   502       
   18.  Hjordis, Wagenaar             95   HZ&PC Heerenveen         36.07   493       
   19.  Kimberley, Kranenberg         94   GZ en PC de Whee         36.09   492       
   20.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee         36.32   483       
   21.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                   36.43   479       
   22.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan            36.49   476       
   23.  Daisy, Koning                 95   De Zeeschuimers          36.83   463       
   24.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk          36.95   459       
   25.  Laura, Moolenaar              96   AZ&PC                    37.28   447       
   26.  Dieudonnée, Houtkamp          96   ZPC Bikkel Hoogeveen     37.53   438       
   27.  Jennifer, Stam                96   De Futen                 37.76   430       
   28.  Tamara, Grove                 96   Oceanus                  37.99   422       
   29.  Emma, Siemensma               94   DES                      38.60   403       
   30.  Carlijn, Huesken              95   ZC Ooievaar (SG)         38.62   402       
   31.  Nikki, van der Zee            95   De Krabben               38.63   402       
   32.  Alissa, Onstenk               95   WWV Winterswijk          39.19   385       
   33.  Michelle, Hoogendoorn         95   GZ en PC de Whee         39.24   383       
   34.  Evelien, van Ruiten           96   Orca                     39.31   381       
   35.  Carmen, Roskam                96   Electrolux AZC           39.46   377       
   36.  Myrna, Gorter                 95   Neptunia'24              39.47   376       
   37.  Lisa, Witvliet                94   Wvz                      39.53   375       
   38.  Manon, Falces                 96   DES                      39.55   374       
   39.  Laura, Stokx                  96   DAW-Finenzo              39.65   371       
   40.  Cynthia, Siebrand             96   De Haaien                39.89   365       
   41.  Sedona, de Keijzer            96   AZ&PC                    40.21   356       
   42.  Dewi, Mattheyer               95   ZC Ooievaar (SG)         40.32   353       
   43.  Lynn, Dybiona                 95   AZ&PC                    40.59   346       
   44.  Andrea, Bandstra              95   Neptunia'24              41.00   336       
   45.  Iranila, Pattipilohy          96   De Dolfijn               41.86   316       
   46.  Marisa, Perfini               95   ZC Ooievaar (SG)         42.81   295       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Meisjes, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 10:08                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan            31.66   729  A    
    2.  Malissa, van der Horst        92   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.35   684  A    
    3.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.64   666  A    
    4.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV      32.80   656  A    
    5.  Kyra, Rietveld                93   Trivia                   33.35   624  A    
    6.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan            33.45   619  A    
    7.  Lisa, Edelaar                 92   De Columbiaan            34.29   574  A    
    8.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio               34.33   572  A    
    9.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee         34.50   564  R    
   10.  Kris, Siegers                 93   Widex Gzc Donk           34.55   561  R    
   11.  Linda, Kempen                 92   Widex Gzc Donk           35.03   539       
   12.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV      35.92   499       
   13.  Marjolein, van Kleef          93   LZ 1886-KartoenZ         36.67   469       
   14.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee         36.88   461       
   15.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee         36.98   458       
   16.  Merel, Toussaint              92   De Futen                 37.18   450       
   17.  Annelies, Rijstenberg         93   Ritola Z&PC              37.82   428       
   18.  Eline, Ligthart               93   de vikings               37.99   422       
   19.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee         38.38   409       
   20.  Elianne, Douma                93   Vriledo                  39.10   387       
   DIS  Marlou, van der Kulk          93   De Otters Het Gooi                         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 50m rugslag              Junioren 4 en later
19.4.08 - 10:18                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen         31.02   532  A    
    2.  Sven, Alkema                  93   de vikings               31.11   528  A    
    3.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn               31.17   525  A    
    4.  Willem Kees, Roos             94   de vikings               31.84   492  A    
    5.  Eduard, Bremmer               92   De Columbiaan            32.16   478  A    
    6.  Sibrand, Rinzema              93   De Columbiaan            33.03   441  A    
    7.  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV      33.64   417  A    
    8.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers          33.66   417  A    
    9.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo              33.68   416  R    
   10.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)         33.96   406  R    
   11.  Christian, Renshoff           94   Octopus                  34.12   400       
   12.  Leander, Oonk                 93   WWV Winterswijk          34.26   395       
   13.  Heru, Leander                 93   De Haaien                34.47   388       
   14.  Vincent, Schram               94   DAW-Finenzo              34.59   384       
   15.  Kenan, Ibisevic               92   De Futen                 34.64   382       
   16.  Jasper, de Boer               93   GZ en PC de Whee         34.80   377       
   17.  Rikus, de Lange               94   AZ&PC                    35.33   360       
   18.  Nick, Out                     94   de Zeehond '73           35.87   344       
   19.  Chris, Bolding                95   ZPC Bikkel Hoogeveen     36.28   333       
   20.  Anthony, Lubbers              95   De Dolfijn               36.65   323       
   21.  Bas, Zierikzee                92   LZ 1886-KartoenZ         36.69   322       
   22.  Joeri, Berends                95   De Futen                 37.61   299       
   23.  Sander, Polling               94   Ritola Z&PC              37.96   290       
   24.  Tors, Kouwenhoven             94   ZC Ooievaar (SG)         38.02   289       
   25.  Halil Ibrahim, Kaynak         95   De Dolfijn               38.98   268       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 10:18                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      27.87   734  A    
    2.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC           29.88   596  A    
    3.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    30.17   579  A    
    4.  Dingeman, van der Pluijm      90   De Zijl/LGB              30.50   560  A    
    5.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan            30.54   558  A    
    6.  Bart, Schram                  91   DAW-Finenzo              30.64   552  A    
    7.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan            30.92   537  A    
    8.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton       32.15   478  A    
    9.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.88   447  R    
   10.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC              33.53   421  R    
    NG  Ryan, van Voskuilen           91   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 50m vrije slag             Junioren 3 en later
19.4.08 - 10:24                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan            28.80   624  A    
    2.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn               28.85   621  A    
    3.  Claire, de Winter             94   Goswim                   29.49   581  A    
    4.  Eefje, Subroto                94   Wvz                      29.62   574  A    
    5.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                  29.66   571  A    
    6.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn                 29.76   566  A    
    7.  Femke, Leenstra               95   Orca                     29.84   561  A    
    8.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval          29.90   558  A    
    9.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                    30.07   548  R    
   10.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan            30.10   547  R    
   11.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis             30.17   543       
   12.  Monique, van der Struik       95   Ritola Z&PC              30.23   540       
   13.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan            30.37   532       
   14.  Roos, Brugman                 95   ZV Westland Dijkglas     30.57   522       
   15.  Jessie, Smeding               95   de vikings               30.60   520       
   16.  Minke, Betten                 94   Dz&pc                    30.64   518       
   17.  Amber, Stienstra              96   D'Elft                   30.75   513       
   18.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan            30.76   512       
   19.  Freya, Holwerda               95   Orca                     30.80   510       
   20.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee         30.93   504       
   21.  Astrid, van Nieuwkerk         94   ZV Westland Dijkglas     30.94   503       
   22.  Laura, Moolenaar              96   AZ&PC                    30.96   502       
   23.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo              30.99   501       
   24.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)     31.15   493       
   25.  Evelien, Schat                95   Eiffel Swimmers PSV      31.24   489       
   26.  Dieudonnée, Houtkamp          96   ZPC Bikkel Hoogeveen     31.29   487       
   27.  Janine, Verhaegh              95   Eiffel Swimmers PSV      31.32   485       
   28.  Roxann, Geenen                96   DAW-Finenzo              31.36   483       
   29.  Daniëlle, Grootes             95   Electrolux AZC           31.41   481       
   30.  Rianne, Hartman               95   Orca                     31.45   479       
   31.  Lisanne, van Velzen           95   de Zeehond '73           31.58   473       
   32.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                    31.68   469       
   32.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan            31.68   469       
   34.  Chantal, Grove                94   Oceanus                  31.69   468       
   35.  Claudia, Hacke                96   de vikings               31.76   465       
   36.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen     31.90   459       
   37.  Christina, van der Laan       95   Ritola Z&PC              31.91   459       
   38.  Suzanne, de Vries             95   De Haaien                31.92   458       
   39.  Desiree, Visser               95   AZ&PC                    31.97   456       
   40.  Daisy, Koning                 95   De Zeeschuimers          32.04   453       
   41.  Pieternel, Braam              95   LZ 1886-KartoenZ         32.10   451       
   42.  Tjitske, Fetter               95   Eiffel Swimmers PSV      32.11   450       
   43.  Aniek, Resink                 95   Z & Pc Dio               32.12   450       
   44.  Kimberley, Kranenberg         94   GZ en PC de Whee         32.17   448       
   45.  Amber, de Kroon               96   ZV Westland Dijkglas     32.37   439       
   46.  Inez, Zewuster                95   Vriledo                  32.38   439       
   47.  Iris, Voogt                   95   ZV Westland Dijkglas     32.53   433       
   48.  Evelien, van Ruiten           96   Orca                     32.58   431       
   49.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo         32.59   431       
   50.  Desiree, Vedder               96   HZ&PC Heerenveen         32.64   429       
   51.  Kelsey, Gielen                94   Electrolux AZC           32.75   424       
   52.  Myrna, Gorter                 95   Neptunia'24              32.82   422       
   53.  Madelon, van Dam              96   Eiffel Swimmers PSV      32.84   421       
   54.  Andrea, Bandstra              95   Neptunia'24              32.87   420       
   55.  Michelle, Hoogendoorn         95   GZ en PC de Whee         32.92   418       
   56.  Dewi, Mattheyer               95   ZC Ooievaar (SG)         33.04   413       
   57.  Lotte, Dalmeijer              96   Luctor et Emergo         33.05   413       
   58.  Lynn, Dybiona                 95   AZ&PC                    33.19   408       
   59.  Carmen, Roskam                96   Electrolux AZC           33.27   405       
   60.  Mirthe, Alkema                96   de vikings               33.33   403       
   61.  Sofie, Kalse                  94   De Dolfijn               33.34   402       
   62.  Tamara, Grove                 96   Oceanus                  33.37   401       
   63.  Tara, Kok                     94   De Otters Het Gooi       33.72   389       
   64.  Marit, Visscher               96   DAW-Finenzo              33.89   383       
   65.  Jennifer, Stam                96   De Futen                 34.11   376       
   66.  Ymke, Kluiwstra               96   LZ 1886-KartoenZ         34.13   375       
   67.  Sedona, de Keijzer            96   AZ&PC                    34.14   375       
   68.  Aurélie, Villette             95   DES                      34.25   371       
   69.  Leandra, Vedder               96   HZ&PC Heerenveen         34.48   364       
   70.  Carlijn, Huesken              95   ZC Ooievaar (SG)         34.69   357       
   71.  Manon, Falces                 96   DES                      35.28   339       
   72.  Aylin, van Uffelen            96   ZV Westland Dijkglas     35.87   323       
   73.  Marisa, Perfini               95   ZC Ooievaar (SG)         36.18   315       
   74.  Iranila, Pattipilohy          96   De Dolfijn               36.74   301       
   75.  Hana, Hajro                   96   WWV Winterswijk          37.91   274       
   DIS  Mirre, Thomas                 95   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Femke, Groos                  94   Dz&pc                                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 10:24                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      27.80   694  A    
    2.  Lotte, Goosen                 92   Zeester Meerval          28.07   674  A    
    3.  Amarins, Nonhebel             92   ZVZwartsluis             28.51   643  A    
    4.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV      28.55   640  A    
    4.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis             28.55   640  A    
    6.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV      28.69   631  A    
    7.  Evelien, Kip                  92   Oz&pc                    28.84   621  A    
    8.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers     28.96   614  A    
    9.  Pauline, van Dam              93   Eiffel Swimmers PSV      29.07   607  R    
   10.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk          29.15   602  R    
   11.  Linda, van der Hout           93   ZV Westland Dijkglas     29.30   593       
   12.  Géke, Heinsbroek              93   Wvz                      29.39   587       
   13.  Vera, van Delden              93   Wvz                      29.59   575       
   14.  Lisa, Edelaar                 92   De Columbiaan            29.82   562       
   15.  Lisette, Doeven               93   Ritola Z&PC              29.85   560       
   16.  Iris, Selten                  92   Aquarijn                 29.86   560       
   17.  Nanda, de Vries               92   HZ&PC Heerenveen         29.96   554       
   18.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ         30.37   532       
   19.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee         30.39   531       
   20.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio               30.56   522       
   21.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan            30.62   519       
   22.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee         30.63   519       
   23.  Denise, Boereboom             92   Van Vliet Barracuda      30.70   515       
   24.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee         30.99   501       
   25.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee         31.20   491       
   26.  Ilka, van Veldhuijzen         93   AZ&PC                    31.24   489       
   27.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV      31.27   487       
   28.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen     31.34   484       
   29.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC           31.51   476       
   30.  Laura, Ootes                  92   De Dolfijn               31.91   459       
   31.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee         32.08   451       
   32.  Lisanne, Dikkers              93   GZ en PC de Whee         32.28   443       
   33.  Marlou, van der Kulk          93   De Otters Het Gooi       32.32   441       
   34.  Joyce, Duurken                92   Orca                     32.35   440       
   35.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee         32.55   432       
   36.  Annelies, Rijstenberg         93   Ritola Z&PC              33.06   413       
   DIS  Maud, van der Meer            92   Zeester Meerval                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Merel, Toussaint              92   De Futen                                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Linda, van der Voort          92   De Zijl/LGB                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vrije slag             Junioren 4 en later
19.4.08 - 10:40                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      24.92   677  A    
    2.  Jorke, Willemse               93   Orca                     25.79   611  A    
    3.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      25.88   604  A    
    4.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24              26.11   588  A    
    5.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.31   575  A    
    6.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV      26.47   565  A    
    7.  Jelle, Derksen                94   Dwk                      26.59   557  A    
    8.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.67   552  A    
    9.  Jelle, Blok                   92   Wvz                      26.68   552  R    
   10.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn                 26.71   550  R    
   11.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk           26.89   539       
   12.  Paul, Koster                  93   Z & Pc Dio               26.91   538       
   12.  Ralph, van Megen              92   Hzpc                     26.91   538       
   14.  Bernd, Kobesen                93   Nova                     27.02   531       
   15.  Jelmar, Kluiwstra             92   LZ 1886-KartoenZ         27.06   529       
   16.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC           27.12   525       
   17.  Marciano, Lynch               94   Wvz                      27.16   523       
   18.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag             27.19   521       
   19.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                  27.23   519       
   20.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud     27.25   518       
   21.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan            27.29   515       
   22.  Rutger, Kooistra              92   Het Ravijn               27.35   512       
   23.  Rick, Cristen                 92   Oz&pc                    27.48   505       
   24.  Philippe, Rivard              93   Wvz                      27.49   504       
   25.  Michael, Westers              92   de vikings               27.50   504       
   26.  Lindert, Louwsma              92   Neptunia'24              27.55   501       
   27.  Timo, Suaka                   92   DES                      27.58   499       
   28.  Olivier, Nass                 94   Wvz                      27.61   498       
   28.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen     27.61   498       
   30.  Lars, Sieval                  93   LZ 1886-KartoenZ         27.70   493       
   31.  Jeffrey, Spaltman             92   DAW-Finenzo              27.72   492       
   32.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn               27.75   490       
   33.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn               27.76   490       
   34.  Max, Punt                     92   DES                      27.77   489       
   35.  Jonathan, Rozema              95   Dz&pc                    27.78   489       
   36.  Erik, de Nijs                 92   de vikings               27.79   488       
   36.  Mart, de Boer                 93   DAW-Finenzo              27.79   488       
   38.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV      27.91   482       
   39.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC           27.98   478       
   39.  Maxim, Veldhuis               94   HZ&PC Heerenveen         27.98   478       
   41.  Frans, Slaats                 93   Eiffel Swimmers PSV      28.03   476       
   42.  Jasper, de Boer               93   GZ en PC de Whee         28.08   473       
   43.  Roald, Blok                   93   Octopus                  28.11   472       
   44.  Marco, Krips                  92   Neptunia'24              28.13   471       
   45.  Stefan, van Beelen            92   De Columbiaan            28.17   469       
   46.  Anshel, Hofstede              93   Van Vliet Barracuda      28.23   466       
   47.  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn                 28.24   465       
   48.  Remon, van Mil                93   Wvz                      28.30   462       
   48.  David, Beijer                 92   Zwemlust/Utrecht(SG)     28.30   462       
   50.  Rafael, Roos                  93   ZC Ooievaar (SG)         28.35   460       
   51.  Dennis, Pedersen              92   de Zeehond '73           28.37   459       
   52.  Mike, ter Horst               94   De Zeeschuimers          28.56   450       
   53.  Quincy, Hélant Muller         93   De Dolfijn               28.65   445       
   54.  Sven, Alkema                  93   de vikings               28.67   444       
   55.  Maiko, Postma                 94   Dz&pc                    28.70   443       
   56.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn               28.74   441       
   57.  Jacco, Doest                  94   Dwk                      28.76   440       
   58.  Kenan, Ibisevic               92   De Futen                 28.77   440       
   59.  Jakub, Foytl                  95   DES                      28.80   438       
   60.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                   28.89   434       
   61.  Nathan, Stittelaar            93   ZC Ooievaar (SG)         29.20   421       
   62.  Jory, Willemsen               95   Octopus                  29.28   417       
   63.  Maxiem, Wagenaar              93   Ritola Z&PC              29.29   417       
   64.  Freek, Schoffelmeer           93   De Dolfijn               29.34   415       
   65.  Ronald, Vermeulen             94   AZ&PC                    29.39   413       
   66.  Bas, Zierikzee                92   LZ 1886-KartoenZ         29.50   408       
   67.  Myrdin, Willemse              95   Orca                     29.69   400       
   68.  Maarten, Brzoskowski          95   Eiffel Swimmers PSV      29.78   397       
   69.  Dylan, Onderstal              92   De Dolfijn               29.79   396       
   70.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                    29.83   395       
   70.  Vincent, Schram               94   DAW-Finenzo              29.83   395       
   72.  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee         30.10   384       
   73.  Jeffrey, Jol                  92   DES                      30.27   378       
   74.  Willem, van de Ende           93   Neptunia'24              30.80   359       
   75.  Robin, van Beusekom           92   Van Vliet Barracuda      30.81   358       
   76.  Sander, Polling               94   Ritola Z&PC              30.96   353       
   77.  Anthony, Lubbers              95   De Dolfijn               31.52   334       
   78.  Halil Ibrahim, Kaynak         95   De Dolfijn               32.79   297       
   79.  Tors, Kouwenhoven             94   ZC Ooievaar (SG)         34.11   264       
   80.  Matthew, Stittelaar           95   ZC Ooievaar (SG)         40.61   156       
    NG  Simon, Slingerland            94   De Haaien                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 10:40                                                      Results Voorronde
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      24.41   720  A    
    2.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud     24.42   719  A    
    3.  Rutger, van Oosterhout        90   Wvz                      24.59   704  A    
    4.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       24.95   674  A    
    5.  Jan Wicher, de Vries          90   ZVZwartsluis             25.53   629  A    
    6.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   25.78   611  A    
    7.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV      25.86   606  A    
    8.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             25.87   605  A    
    9.  Bart, Schram                  91   DAW-Finenzo              25.99   597  R    
   10.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn               26.08   590  R    
   11.  Thom, de Boer                 91   DAW-Finenzo              26.23   580       
   12.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.25   579       
   13.  Lars, Hamming                 90   Ritola Z&PC              26.27   578       
   14.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn                 26.28   577       
   15.  Thomas, Kersten               90   Wvz                      26.33   574       
   16.  Lars, v.d. Heijden            90   Eiffel Swimmers PSV      26.48   564       
   17.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan            26.49   564       
   18.  Emile, Manni                  90   Octopus                  26.50   563       
   19.  Sander, Beekman               91   De Columbiaan            26.67   552       
   20.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    26.70   550       
   21.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton       26.74   548       
   22.  Randy, Wajwakana              90   DES                      26.87   540       
   23.  Rick, Mooij                   91   HZ&PC Heerenveen         27.22   519       
   24.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn               27.40   509       
   25.  Ruben, Post                   91   Neptunia'24              27.76   490       
   26.  Tino, Kerkhof                 91   DES                      27.90   482       
   27.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC              27.92   481       
   28.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC              27.94   480       
   29.  Mike, Cornwall                90   Zaanstad (SG)            28.04   475       
   30.  Edo, Lamoree                  91   De Haaien                28.43   456       
    NG  Ryan, van Voskuilen           91   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 800m vrije slag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 10:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo           10:17.72   536       
            33.09  1:10.29  1:48.35  2:26.90  3:05.50  3:44.93  4:24.51  5:04.08
          5:44.05  6:24.45  7:04.69  7:44.11  8:23.08  9:02.50  9:40.92 10:17.72
    2.  Zoë, van Zijl                 95   Aquarijn              10:59.01   442       
            35.30  1:16.22  1:57.84  2:40.24  3:22.28  4:04.36  4:46.32  5:28.92
          6:10.60  6:52.78  7:34.32  8:16.88  8:57.85  9:39.94 10:20.39 10:59.01
    3.  Emma, Siemensma               94   DES                   11:26.23   391       
            35.96  1:16.50  2:00.59  2:43.55  3:27.80  4:11.80  4:56.07  5:39.94
          6:25.02  7:08.24  7:50.75  8:34.33  9:17.85  9:59.99 10:45.12 11:26.23
    4.  Elisabeth, Rivard             96   Wvz                   11:48.18   356       
            36.75  1:19.23  2:04.04  2:49.02  3:34.39  4:20.02  5:05.48  5:50.99
          6:36.56  7:21.96  8:06.63  8:52.75  9:37.90 10:23.07 11:07.01 11:48.18


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 800m vrije slag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 10:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn             9:34.74   542       
            31.58  1:06.45  1:42.45  2:18.45  2:54.54  3:31.13  4:08.20  4:45.28
          5:22.19  5:59.25  6:36.51  7:12.65  7:49.37  8:25.87  9:00.87  9:34.74


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 800m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 10:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marco, van der Stel           91   Acz                    8:59.96   653       
            30.36  1:03.38  1:36.92  2:10.85  2:44.62  3:18.91  3:52.82  4:26.95
          5:01.18  5:35.26  6:09.65  6:44.12  7:18.60  7:53.13  8:27.60  8:59.96
    2.  Giel, van Dijk                91   De Biesboschzwemmers   9:10.84   615       
            30.17  1:02.79  1:36.02  2:09.69  2:43.62  3:17.99  3:52.25  4:26.92
          5:01.58  5:36.55  6:11.85  6:47.60  7:23.10  7:59.45  8:35.61  9:10.84
    3.  Rolan, van der Lugt           90   ZV Westland Dijkglas   9:13.51   606       
            31.03  1:03.41  1:37.39  2:10.98  2:45.36  3:19.49  3:54.44  4:29.35
          5:04.96  5:40.22  6:16.70  6:52.56  7:28.74  8:04.61  8:39.88  9:13.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12              Meisjes, 4 x 100m wisselslag          Junioren 3 en later
19.4.08 - 11:07                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:51.96   569       
        Kira, Toussaint, 94                    Parand, Zarekiani, 94
        Sofie, Kalse, 94                       Annika, Arvin, 95
            34.06  1:09.68  1:49.93  2:36.84  3:07.70  3:45.52  4:17.49  4:51.96

    2.  De Columbiaan 1                    De Columbiaan          4:53.79   559       
        Tania, Jacobs, 94                      Jara, Schmidt, 94
        Yvette, de Gier, 94                    Tamara, van Vliet, 94
            35.51  1:14.11  1:51.07  2:34.95  3:08.94  3:48.56  4:18.48  4:53.79

    3.  Octopus 1                          Octopus                5:03.03   509       
        Annemarie, Worst, 95                   Sharon, Gelmers, 94
        Suzanne, Brummel, 94                   Simone, Waanders, 95
            35.35  1:12.16  1:51.09  2:34.97  3:10.33  3:50.99  4:25.70  5:03.03

    4.  Wvz 1                              Wvz                    5:03.23   508       
        Eefje, Subroto, 94                     Merle, Verkijk, 94
        Carina, Klees, 96                      Manon, van Strien, 94
            36.74  1:16.07  1:57.48  2:45.65  3:17.46  3:55.81  4:27.95  5:03.23

    5.  ZV Westland Dijkglas 1             ZV Westland Dijkglas   5:13.34   460       
        Maartje, de Wit, 95                    Roos, Brugman, 95
        Iris, Voogt, 95                        Astrid, van Nieuwkerk, 94
            37.34  1:16.99  1:59.45  2:47.87  3:23.67  4:06.11  4:38.75  5:13.34

    6.  Orca 1                             Orca                   5:14.14   457       
        Rianne, Hartman, 95                    Femke, Leenstra, 95
        Liza, Salverda, 95                     Freya, Holwerda, 95
            41.77  1:25.60  2:07.12  2:52.19  3:27.49  4:06.68  4:38.82  5:14.14

    7.  GZ en PC de Whee 1                 GZ en PC de Whee       5:14.30   456       
        Sietske, Veldkamp, 95                  Kimberley, Kranenberg, 94
        Michelle, Schouten, 94                 Michelle, Hoogendoorn, 95
            39.17  1:18.57  1:56.36  2:39.51  3:18.72  4:03.80  4:38.78  5:14.30

    8.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  5:15.22   452       
        Laura, Moolenaar, 96                   Rachelle, Visser, 95
        Desiree, Visser, 95                    Shireen, Post, 95
            39.06  1:22.24  2:07.62  2:58.31  3:31.91  4:10.28  4:41.40  5:15.22




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13              Jongens, 4 x 100m wisselslag          Junioren 4 en later
19.4.08 - 11:13                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Columbiaan 1                    De Columbiaan          4:25.20   536       
        Jeroen, Eggeraat, 92                   Eduard, Bremmer, 92
        Jordy, Zuidhoek, 92                    Stefan, van Beelen, 92
            31.74  1:05.03  1:39.76  2:19.06  2:50.21  3:24.88  3:53.61  4:25.20

    2.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            4:31.40   500       
        Dennis, Eliveld, 92                    Joey, Stokx, 93
        Mart, de Boer, 93                      Jeffrey, Spaltman, 92
            31.59  1:04.86  1:39.96  2:20.42  2:52.28  3:30.86  3:59.48  4:31.40

    3.  De Dolfijn 1                       De Dolfijn             4:33.27   489       
        Jens, Bakker, 93                       Brandon, van Voskuilen, 93
        Freek, Schoffelmeer, 93                Tom, Kalse, 92
            32.43  1:05.93  1:42.70  2:25.29  2:56.71  3:33.84  4:01.78  4:33.27

    4.  Wvz 1                              Wvz                    4:37.73   466       
        Philippe, Rivard, 93                   Ensger, Kotterink, 94
        Olivier, Nass, 94                      Jelle, Blok, 92
            33.38  1:09.00  1:47.86  2:33.49  3:04.13  3:38.95  4:06.83  4:37.73

    5.  de vikings 1                       de vikings             4:39.22   459       
        Sven, Alkema, 93                       Gijs, Gertsen, 93
        Michael, Westers, 92                   Willem Kees, Roos, 94
            33.66  1:09.79  1:48.10  2:30.93  3:02.88  3:41.35  4:08.38  4:39.22

    6.  Neptunia'24 1                      Neptunia'24            4:41.90   446       
        Marco, Krips, 92                       Willem, van de Ende, 93
        Lindert, Louwsma, 92                   Wouter, Sikma, 93
            35.68  1:11.96  1:49.67  2:30.91  3:04.75  3:45.38  4:12.65  4:41.90

    7.  LZ 1886-KartoenZ 1                 LZ 1886-KartoenZ       4:45.55   429       
        Jelmar, Kluiwstra, 92                  Thomas, Hansen, 92
        Bas, Zierikzee, 92                     Lars, Sieval, 93
            32.97  1:08.62  1:49.13  2:36.88  3:07.76  3:45.38  4:13.53  4:45.55

    8.  DES 1                              DES                    4:51.29   404       
        Jeffrey, Jol, 92                       Max, Punt, 92
        Timo, Suaka, 92                        Jakub, Foytl, 95
            38.18  1:18.14  1:53.39  2:32.74  3:06.08  3:49.80  4:18.20  4:51.29




Splash Meet Manager 2007Registered to De Dolfijn