SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam (NED),    19. - 20.4.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 20. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 22. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 31. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m vlinderslag, 12 - 17 jaar
Nr. 25. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 33. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 34. Jongens, 400m vrije slag, 12 - 17 jaar
Nr. 35. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag, 12 - 17 jaar
Nr. 27. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, 12 - 17 jaar

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m vrije slag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 15:30                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marjolein, Delno              94   De Rijn                1:01.93   663       
            30.29  1:01.93
    2.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            1:03.18   625       
            30.52  1:03.18
    3.  Rosanne, Schoonbeek           94   Trivia                 1:03.32   621       
            30.85  1:03.32
    4.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             1:03.97   602       
            31.34  1:03.97
    5.  Merle, Verkijk                94   Wvz                    1:04.06   599       
            30.88  1:04.06
    6.  Femke, Leenstra               95   Orca                   1:04.11   598       
            31.21  1:04.11
    7.  Marissa, Taribuka             96   Dwk                    1:04.27   593       
            32.21  1:04.27
    8.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis           1:04.88   577       
            30.71  1:04.88


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:30                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      59.66   742       
            29.15    59.66
    2.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers   1:00.73   703       
            29.84  1:00.73
    3.  Kimberley, Albers             92   ZV Vlaardingen         1:01.09   691       
            29.58  1:01.09
    4.  Merel, van der Ent            93   De Stormvogel          1:01.13   690       
            30.30  1:01.13
    5.  Linda, van der Hout           93   ZV Westland Dijkglas   1:03.01   630       
            30.60  1:03.01
    6.  Vera, van Delden              93   Wvz                    1:03.27   622       
            30.73  1:03.27
    7.  Ela, Hutten                   93   MNC Dordrecht          1:03.45   617       
            30.92  1:03.45
    8.  Milou, Julicher               93   Wiekslag               1:04.45   589       
            31.01  1:04.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 100m vrije slag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 15:34                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      53.99   716       
            26.19    53.99
    2.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      55.76   650       
            26.46    55.76
    3.  Ferry, Weertman               92   De Otters Het Gooi       57.45   594       
            27.67    57.45
    4.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)     57.56   591       
            27.76    57.56
    5.  Victor, Poot                  92   ZV Vlaardingen           57.60   590       
            27.81    57.60
    6.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24              57.74   585       
            28.00    57.74
    7.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     58.97   549       
            28.29    58.97
    NG  Jorke, Willemse               93   Orca                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Jongens, 100m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:34                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      53.09   753       
            25.86    53.09
    2.  Rutger, van Oosterhout        90   Wvz                      53.82   723       
            25.99    53.82
    3.  Steven, Nonnekes              90   Van Vliet Barracuda      54.03   714       
            26.66    54.03
    4.  Jurjen, Willemsen             90   Aquapoldro               54.28   705       
            26.23    54.28
    5.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud     54.38   701       
            25.66    54.38
    6.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       55.33   665       
            26.54    55.33
    7.  Kevin, Eltink                 91   Ndd                      56.26   633       
            26.99    56.26
    8.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn               56.82   614       
            27.05    56.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 50m schoolslag             Junioren 3 en later
20.4.08 - 15:37                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk          36.66   608       
    2.  Yvette, de Gier               94   De Columbiaan            36.91   596       
    3.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee         36.95   594       
    4.  Anne Marleen, van Keulen      94   Aquapoldro               37.02   591       
    5.  Estrella, Wierikx             94   ZPCNumansdorp            37.34   576       
    6.  Cecily, Sadowski              95   Aquapoldro               37.83   553       
    7.  Amira, Fathi                  94   De Stormvogel            38.20   538       
    8.  Tulany, de Wilde              96   De Stormvogel            39.97   469       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:37                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan            35.45   673       
    2.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV      36.05   640       
    2.  Ilona, Remmel                 93   Zon/S&s                  36.05   640       
    4.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk          36.25   629       
    5.  Joyce, Duurken                92   Orca                     36.57   613       
    6.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV      38.73   516       
    7.  Karlien, Veldscholte          93   Zpb H&l                  39.10   501       
   DIS  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag             Junioren 4 en later
20.4.08 - 15:40                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lachezar, Shumkov             92   SC "Lulin" Sofia         31.61   659       
    2.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen         32.59   601       
    3.  Roald, Blok                   93   Octopus                  32.66   598       
    4.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV      33.34   562       
    5.  Timo, Suaka                   92   DES                      34.05   527       
    6.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan            34.28   517       
    7.  Bart, Dunweg                  93   ZV Vlaardingen           34.40   511       
    8.  Alex, van der Hoeven          92   Ndd                      34.44   510       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:40                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Aaron, Eisank                 91   Zon/S&s                  30.58   728       
    2.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             30.98   700       
    3.  Thomas, Kersten               90   Wvz                      31.22   684       
    4.  Sander, Beekman               91   De Columbiaan            32.79   591       
    5.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn               33.37   560       
    6.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen     33.47   555       
    7.  Maik, Steenkamp               91   Ndd                      34.16   522       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Meisjes, 200m vlinderslag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 15:43                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle, Verouden            94   Eiffel Swimmers PSV    2:40.67   489       
            34.11  1:14.91  1:57.76  2:40.67
    2.  Macy, Oortwijn                95   Aquapoldro             2:40.73   489       
            34.35  1:15.90  1:58.48  2:40.73
    3.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                  2:42.83   470       
            34.39  1:15.68  1:59.25  2:42.83
    4.  Judith, Kooistra              94   Het Ravijn             2:50.04   413       
            35.47  1:17.45  2:03.12  2:50.04
    5.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn               2:57.53   363       
            37.43  1:22.05  2:09.34  2:57.53
    6.  Isolde, de Louw               95   Aquapoldro             3:14.70   275       
            39.96  1:29.98  2:21.91  3:14.70
    7.  Tessa, Mol                    95   De Rijn                3:23.34   241       
            42.24  1:34.93  2:29.84  3:23.34


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Meisjes, 200m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:43                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽlle, van der Veer        93   Eiffel Swimmers PSV    2:22.12   707       
            31.69  1:07.83  1:44.00  2:22.12
    2.  Mariska, Scheel               93   KZV de Lansingh        2:37.53   519       
            34.07  1:14.68  1:56.38  2:37.53
    3.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis           2:37.85   516       
            33.43  1:12.81  1:56.15  2:37.85
    4.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             2:42.39   474       
            33.62  1:15.41  1:58.03  2:42.39
    5.  Shirley, Koek                 92   LZ 1886-KartoenZ       2:45.76   446       
            34.55  1:16.33  2:01.52  2:45.76
    6.  Ivana, Lingen                 93   Widex Gzc Donk         2:55.87   373       
            34.81  1:17.51  2:05.34  2:55.87
    7.  Laura, Korsman                93   De Biesboschzwemmers   3:06.39   313       
            40.01  1:27.20  2:16.19  3:06.39
   DIS  Michelle, Hendrikx            93   Eiffel Swimmers PSV    2:42.75             
        VH - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            34.42  1:15.65  1:58.40  2:42.75



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32               Jongens, 200m vlinderslag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 15:51                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             2:21.27   541       
            31.71  1:07.62  1:44.82  2:21.27
    2.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV    2:22.45   528       
            29.35  1:04.06  1:42.40  2:22.45
    3.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk         2:22.95   523       
            31.19  1:07.86  1:46.09  2:22.95
    4.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn             2:24.22   509       
            31.88  1:09.14  1:47.22  2:24.22
    5.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn             2:24.61   505       
            31.32  1:08.42  1:46.29  2:24.61
    6.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    2:25.55   495       
            32.19  1:09.59  1:47.53  2:25.55
    7.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag           2:26.58   485       
            32.15  1:08.75  1:47.26  2:26.58
    8.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                2:28.66   465       
            32.63  1:11.46  1:51.62  2:28.66
    9.  Tom, Kalse                    92   De Dolfijn             2:29.62   456       
            31.89  1:09.54  1:49.92  2:29.62
   10.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          2:32.57   430       
            32.39  1:11.05  1:51.01  2:32.57
   11.  Nick, Oortwijn                92   Aquapoldro             2:36.69   397       
            32.93  1:13.64  1:56.05  2:36.69
   12.  Maxim, Veldhuis               94   HZ&PC Heerenveen       2:41.74   361       
            32.74  1:11.12  1:54.55  2:41.74
   13.  Joost, de Bruijn              93   De Rijn                2:50.39   309       
            35.25  1:17.90  2:04.18  2:50.39
   DIS  Lars, Schoffelmeer            95   ZPCNumansdorp          2:45.54             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
            34.51  1:16.32  2:01.20  2:45.54


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32               Jongens, 200m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 15:51                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Houtman               90   Eiffel Swimmers PSV    2:11.00   679       
            28.95  1:01.41  1:35.60  2:11.00
    2.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan          2:14.88   622       
            29.55  1:03.93  1:39.39  2:14.88
    3.  Marc, Kremer                  90   Trivia                 2:16.04   606       
            29.55  1:03.57  1:39.22  2:16.04
    4.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                  2:17.05   593       
            29.94  1:04.62  1:40.15  2:17.05
    5.  Dennis, Overhage              90   De Otters Het Gooi     2:21.24   542       
            30.48  1:06.29  1:44.28  2:21.24
    6.  Marc, Catsburg                90   MNC Dordrecht          2:27.49   476       
            31.49  1:08.67  1:46.99  2:27.49
    7.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:28.50   466       
            32.42  1:10.42  1:48.97  2:28.50
    8.  Arjan, Baron                  91   DAW-Finenzo            2:29.75   455       
            31.25  1:08.61  1:49.62  2:29.75
    9.  Maik, Steenkamp               91   Ndd                    2:37.00   394       
            33.28  1:15.20  1:55.77  2:37.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 100m rugslag              Junioren 3 en later
20.4.08 - 16:00                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             1:09.13   663       
            34.37  1:09.13
    2.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                 1:10.53   625       
            34.73  1:10.53
    3.  Marjolein, Delno              94   De Rijn                1:11.42   602       
            35.37  1:11.42
    4.  Annemarie, Worst              95   Octopus                1:12.40   577       
            35.70  1:12.40
    5.  Myrthe, Sytsema               95   HZ&PC Heerenveen       1:14.32   534       
            36.65  1:14.32
    5.  Eefje, Subroto                94   Wvz                    1:14.32   534       
            35.98  1:14.32
    7.  Inge, Pepping                 94   De Rijn                1:15.67   506       
            36.86  1:15.67
    8.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan          1:15.68   506       
            36.69  1:15.68


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 100m rugslag                     Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 16:00                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Kimberley, Albers             92   ZV Vlaardingen         1:07.88   701       
            33.51  1:07.88
    2.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan          1:09.40   656       
            33.55  1:09.40
    3.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.10   636       
            34.55  1:10.10
    4.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan          1:11.50   600       
            34.73  1:11.50
    5.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV    1:12.01   587       
            35.55  1:12.01
    6.  Naomi, Julicher               92   Wiekslag               1:12.88   566       
            35.15  1:12.88
    7.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee       1:13.33   556       
            35.55  1:13.33
    NG  Kris, Siegers                 93   Widex Gzc Donk                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag              Junioren 4 en later
20.4.08 - 16:04                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Timo, Dinkelberg              93   ZV Vlaardingen         1:04.02   598       
            31.20  1:04.02
    2.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            1:04.34   589       
            31.31  1:04.34
    3.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          1:04.65   580       
            32.15  1:04.65
    4.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn             1:05.53   557       
            32.10  1:05.53
    5.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen       1:08.14   496       
            32.50  1:08.14
    6.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              1:09.01   477       
            34.33  1:09.01
    7.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    1:10.51   447       
            34.32  1:10.51


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Jongens, 100m rugslag                     Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 16:04                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      59.41   748       
            28.60    59.41
    2.  Jurjen, Willemsen             90   Aquapoldro             1:00.78   699       
            29.62  1:00.78
    3.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC         1:02.70   636       
            30.84  1:02.70
    4.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen       1:04.13   595       
            31.52  1:04.13
    5.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan          1:05.95   547       
            31.96  1:05.95
    6.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn             1:06.23   540       
            31.66  1:06.23
    7.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.10   519       
            33.33  1:07.10
    8.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    1:21.29   292       
            39.67  1:21.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                Meisjes, 400m vrije slag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 16:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noortje, van den Boom         94   Eiffel Swimmers PSV    4:45.76   635       
            31.87  1:07.29  1:43.35  2:19.91  2:56.43  3:33.24  4:09.88  4:45.76
    2.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             4:50.84   602       
            33.59  1:09.88  1:47.18  2:24.33  3:00.88  3:37.82  4:14.48  4:50.84
    3.  Merle, Verkijk                94   Wvz                    4:52.93   590       
            33.02  1:09.38  1:46.75  2:24.27  3:01.33  3:38.59  4:16.06  4:52.93
    4.  Esmee, Vermeulen              96   Zaanstad (SG)          4:58.17   559       
            33.62  1:11.08  1:49.18  2:27.34  3:05.86  3:44.75  4:21.75  4:58.17
    5.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn             4:59.00   554       
            31.82  1:08.56  1:47.51  2:26.28  3:06.44  3:46.03  4:24.13  4:59.00
    6.  Rosanne, Schoonbeek           94   Trivia                 4:59.62   551       
            34.65  1:12.28  1:51.00  2:29.82  3:08.09  3:46.86  4:23.63  4:59.62
    7.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval        5:01.09   543       
            33.98  1:11.98  1:50.72  2:29.55  3:08.06  3:46.87  4:24.61  5:01.09
    8.  DaniŽlle, Grootes             95   Electrolux AZC         5:01.25   542       
            33.79  1:11.05  1:48.91  2:27.68  3:06.36  3:45.79  4:23.63  5:01.25
    9.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen   5:01.82   539       
            34.85  1:12.31  1:50.73  2:29.29  3:08.30  3:47.22  4:25.54  5:01.82
   10.  Seline, Koek                  94   LZ 1886-KartoenZ       5:01.97   538       
            33.24  1:11.90  1:50.81  2:29.94  3:08.78  3:47.58  4:25.71  5:01.97
   11.  Femke, Leenstra               95   Orca                   5:05.95   518       
            33.79  1:12.22  1:52.07  2:31.54  3:10.39  3:49.45  4:28.03  5:05.95
   12.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            5:09.02   502       
            33.66  1:12.05  1:50.77  2:30.41  3:09.81  3:49.37  4:30.29  5:09.02
   13.  Martine, Kuijlaars            95   MNC Dordrecht          5:11.49   490       
            34.62  1:12.97  1:53.04  2:33.20  3:13.69  3:54.21  4:33.82  5:11.49
   14.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo            5:12.29   487       
            35.13  1:14.39  1:54.72  2:35.44  3:15.27  3:55.49  4:34.71  5:12.29
   15.  Mandy, Verhage                95   DAW-Finenzo            5:12.81   484       
            34.18  1:13.01  1:53.05  2:33.29  3:13.80  3:54.62  4:34.73  5:12.81
   16.  Jessie, Smeding               95   de vikings             5:13.39   482       
            34.39  1:13.31  1:53.96  2:34.61  3:15.50  3:55.81  4:35.87  5:13.39
   17.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                 5:13.72   480       
            34.70  1:13.72  1:54.04  2:34.66  3:15.27  3:55.58  4:35.42  5:13.72
   18.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)   5:17.23   464       
            35.88  1:15.05  1:55.24  2:35.74  3:16.65  3:57.53  4:38.14  5:17.23
    NG  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                Meisjes, 400m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 16:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van de Heuvel        93   Eiffel Swimmers PSV    4:40.74   670       
            32.91  1:08.67  1:44.99  2:21.33  2:58.05  3:34.53  4:08.56  4:40.74
    2.  Malissa, van der Horst        92   Zwemlust/Utrecht(SG)   4:43.54   650       
            31.75  1:06.94  1:43.63  2:20.56  2:57.34  3:34.25  4:10.48  4:43.54
    3.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers   4:43.73   649       
            31.05  1:05.98  1:42.37  2:19.37  2:56.20  3:33.06  4:09.26  4:43.73
    4.  Pauline, van Dam              93   Eiffel Swimmers PSV    4:43.82   648       
            32.19  1:07.92  1:43.97  2:19.98  2:56.63  3:32.87  4:09.24  4:43.82
    5.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:56.55   568       
            31.88  1:07.90  1:45.81  2:24.27  3:02.64  3:41.54  4:19.79  4:56.55
    6.  Gťke, Heinsbroek              93   Wvz                    4:58.79   556       
            33.42  1:10.42  1:48.20  2:26.05  3:03.74  3:42.30  4:21.51  4:58.79
    7.  Dieuwertje, Jorink            93   DAW-Finenzo            4:59.36   552       
            33.66  1:10.24  1:48.52  2:26.77  3:05.91  3:44.79  4:22.93  4:59.36
    8.  Nanda, de Vries               92   HZ&PC Heerenveen       4:59.76   550       
            31.99  1:09.16  1:47.68  2:26.48  3:05.11  3:43.77  4:22.57  4:59.76
    9.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC         5:07.38   510       
            35.45  1:13.54  1:52.89  2:32.38  3:12.40  3:51.88  4:30.92  5:07.38
   10.  Natasha, Bosma                93   Dwk                    5:07.83   508       
            34.60  1:13.07  1:52.25  2:31.60  3:11.73  3:51.57  4:30.43  5:07.83
   11.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee       5:09.71   499       
            35.06  1:13.64  1:52.78  2:32.25  3:12.12  3:52.27  4:31.70  5:09.71
   12.  Daisy, Molenaar               93   DAW-Finenzo            5:11.87   489       
            33.48  1:11.47  1:50.69  2:30.89  3:10.91  3:52.05  4:32.73  5:11.87
   13.  Merel, Toussaint              92   De Futen               5:14.78   475       
            34.91  1:13.99  1:54.71  2:34.85  3:15.64  3:56.33  4:36.74  5:14.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 400m vrije slag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion, Dreesens                93   Hzpc                   4:15.70   675       
            28.16  1:00.49  1:33.45  2:06.38  2:39.21  3:11.77  3:44.49  4:15.70
    2.  Ferry, Weertman               92   De Otters Het Gooi     4:24.48   610       
            30.05  1:03.56  1:38.16  2:12.68  2:47.42  3:20.75  3:53.76  4:24.48
    3.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            4:24.71   608       
            29.84  1:02.97  1:37.03  2:11.01  2:45.32  3:19.09  3:52.76  4:24.71
    4.  Victor, Poot                  92   ZV Vlaardingen         4:26.05   599       
            30.53  1:03.32  1:37.27  2:11.73  2:46.40  3:20.18  3:53.94  4:26.05
    5.  Nils, Mollema                 93   Electrolux AZC         4:26.53   596       
            30.34  1:03.55  1:37.28  2:11.92  2:46.07  3:20.21  3:54.60  4:26.53
    6.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn             4:29.59   576       
            30.22  1:04.01  1:38.33  2:13.09  2:47.51  3:22.51  3:56.52  4:29.59
    7.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC         4:30.42   571       
            30.70  1:04.91  1:40.06  2:14.89  2:49.71  3:24.07  3:58.81  4:30.42
    8.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk         4:34.42   546       
            29.75  1:04.26  1:40.46  2:16.01  2:50.68  3:26.45  4:01.71  4:34.42
    9.  Jelle, Derksen                94   Dwk                    4:36.89   532       
            30.55  1:04.10  1:39.05  2:14.33  2:49.88  3:25.59  4:01.37  4:36.89
   10.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)   4:37.89   526       
            29.56  1:03.76  1:38.88  2:15.65  2:51.30  3:27.65  4:03.12  4:37.89
   11.  Bernd, Kobesen                93   Nova                   4:38.80   521       
            30.27  1:04.43  1:39.67  2:15.88  2:52.53  3:28.26  4:04.66  4:38.80
   12.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings             4:39.00   520       
            31.02  1:06.24  1:40.25  2:15.80  2:51.89  3:29.16  4:05.47  4:39.00
   13.  Wessel, van der Maarel        93   De Rijn                4:39.17   519       
            31.26  1:05.74  1:41.06  2:17.04  2:53.21  3:29.27  4:05.28  4:39.17
   14.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud   4:39.73   516       
            30.46  1:05.36  1:42.04  2:17.91  2:54.40  3:30.23  4:07.12  4:39.73
   15.  Willem Kees, Roos             94   de vikings             4:40.43   512       
            31.49  1:07.39  1:44.08  2:20.15  2:55.77  3:32.11  4:07.21  4:40.43
   16.  Boris, Galjart                92   ZV Vlaardingen         4:40.47   511       
            31.09  1:05.32  1:41.23  2:17.50  2:53.74  3:30.25  4:06.86  4:40.47
   17.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                 4:46.80   478       
            31.51  1:06.47  1:42.84  2:19.82  2:57.33  3:34.99  4:11.97  4:46.80
   18.  Brandon, van Voskuilen        93   De Dolfijn             4:46.88   478       
            33.35  1:09.42  1:45.93  2:22.79  3:00.11  3:36.84  4:13.51  4:46.88
   19.  Olivier, Nass                 94   Wvz                    4:49.56   465       
            31.93  1:07.82  1:44.91  2:22.35  2:59.83  3:37.78  4:15.06  4:49.56
   20.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)   5:02.73   407       
            34.72  1:13.28  1:52.51  2:31.76  3:10.60  3:49.40  4:28.15  5:02.73
   21.  Christian, Renshoff           94   Octopus                5:02.89   406       
            32.53  1:10.62  1:50.37  2:30.48  3:09.64  3:49.26  4:27.94  5:02.89
   22.  Jeffry, van Zetten            95   Octopus                5:04.08   401       
            34.50  1:13.27  1:52.34  2:32.20  3:09.92  3:49.54  4:28.27  5:04.08
   23.  Jeffrey, Buddenberg           95   de Zeehond '73         5:04.90   398       
            33.62  1:11.21  1:50.56  2:30.77  3:10.00  3:49.74  4:28.26  5:04.90
   24.  Roald, Blok                   93   Octopus                5:06.03   394       
            32.16  1:07.68  1:44.37  2:21.43  2:59.66  3:39.77  4:23.13  5:06.03
   25.  Bryan, Tankink                95   WWV Winterswijk        5:09.54   380       
            35.17  1:13.26  1:53.01  2:32.81  3:12.57  3:52.71  4:32.71  5:09.54
    NG  Jorke, Willemse               93   Orca                                       
    NG  Erik, de Nijs                 92   de vikings                                 
    NG  Rico, Roels                   94   DAW-Finenzo                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 400m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn               4:18.18   656       
            28.68  1:00.83  1:34.06  2:07.27  2:40.28  3:13.61  3:46.22  4:18.18
    2.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    4:18.43   654       
            29.09  1:00.78  1:33.45  2:06.40  2:39.63  3:12.91  3:46.19  4:18.43
    3.  Giel, van Dijk                91   De Biesboschzwemmers   4:23.20   619       
            28.96  1:00.62  1:33.19  2:06.60  2:40.04  3:14.25  3:48.88  4:23.20
    4.  Rolan, van der Lugt           90   ZV Westland Dijkglas   4:25.67   602       
            30.55  1:03.16  1:36.41  2:10.33  2:45.02  3:19.54  3:53.26  4:25.67
    5.  Dennis, Overhage              90   De Otters Het Gooi     4:26.16   598       
            29.32  1:02.23  1:36.72  2:11.47  2:46.47  3:21.74  3:55.62  4:26.16
    6.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            4:28.70   582       
            29.18  1:01.45  1:35.57  2:09.98  2:45.18  3:20.17  3:55.37  4:28.70
    7.  Fred, Smink                   91   De Otters Het Gooi     4:30.32   571       
            30.39  1:04.10  1:38.07  2:12.80  2:47.55  3:22.59  3:57.23  4:30.32
    8.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn             4:33.38   552       
            30.39  1:03.75  1:38.44  2:13.10  2:48.09  3:23.57  3:58.75  4:33.38
    9.  Emile, Manni                  90   Octopus                4:36.94   531       
            30.45  1:04.49  1:39.44  2:15.19  2:51.33  3:27.09  4:02.75  4:36.94
   10.  Thom, de Boer                 91   DAW-Finenzo            4:50.10   462       
            30.91  1:06.11  1:43.09  2:20.37  2:58.56  3:36.46  4:14.44  4:50.10
   11.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC            4:53.14   448       
            32.35  1:08.20  1:45.69  2:23.54  3:01.65  3:39.80  4:17.41  4:53.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                Meisjes, 200m schoolslag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 16:57                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvette, de Gier               94   De Columbiaan          2:57.05   536       
            39.14  1:24.72  2:11.17  2:57.05
    2.  Suzanne, Brummel              94   Octopus                2:58.59   523       
            40.38  1:26.03  2:12.66  2:58.59
    3.  Estrella, Wierikx             94   ZPCNumansdorp          3:00.09   510       
            39.38  1:25.99  2:13.66  3:00.09
    4.  Liza, Salverda                95   Orca                   3:01.52   498       
            41.38  1:27.26  2:15.28  3:01.52
    5.  Amber, Ruig                   96   Zaanstad (SG)          3:02.01   494       
            42.63  1:28.80  2:16.61  3:02.01
    6.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       3:02.59   489       
            40.78  1:27.65  2:15.41  3:02.59
    7.  Amira, Fathi                  94   De Stormvogel          3:03.19   484       
            40.12  1:26.68  2:14.27  3:03.19
    8.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee       3:03.26   484       
            42.61  1:29.75  2:17.67  3:03.26
    9.  Anne Marleen, van Keulen      94   Aquapoldro             3:03.83   479       
            39.54  1:26.72  2:15.52  3:03.83
   10.  Sanne, Bommer                 95   Zaanstad (SG)          3:04.32   475       
            42.64  1:29.96  2:18.13  3:04.32
   11.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo       3:05.80   464       
            40.51  1:28.43  2:17.34  3:05.80
   12.  Cecily, Sadowski              95   Aquapoldro             3:09.50   437       
            41.37  1:29.89  2:19.97  3:09.50
   13.  Tulany, de Wilde              96   De Stormvogel          3:12.66   416       
            44.07  1:33.70  2:23.74  3:12.66
   14.  Marit, Visscher               96   DAW-Finenzo            3:13.22   413       
            44.09  1:34.75  2:24.43  3:13.22
   15.  Nynke, Dijkstra               95   HZ&PC Heerenveen       3:13.85   409       
            43.83  1:35.60  2:26.42  3:13.85
   16.  Tjitske, Fetter               95   Eiffel Swimmers PSV    3:14.83   402       
            43.53  1:34.43  2:25.51  3:14.83
   17.  Lesley, Harlaar               96   MNC Dordrecht          3:15.07   401       
            44.69  1:34.21  2:24.47  3:15.07
   18.  Savannah, Leenheer            96   De Stormvogel          3:15.54   398       
            43.99  1:34.36  2:24.74  3:15.54
   19.  Amanda, Immerzeel             95   Wvz                    3:15.57   398       
            45.32  1:36.05  2:27.35  3:15.57
   20.  Larissa, Immerzeel            95   Wvz                    3:15.64   398       
            45.35  1:35.28  2:26.29  3:15.64
   21.  Evelien, Schat                95   Eiffel Swimmers PSV    3:16.21   394       
            43.89  1:34.23  2:25.78  3:16.21
   22.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo            3:16.78   391       
            44.60  1:36.04  2:26.36  3:16.78
   23.  Roxanne, van Bavel            94   Zpb H&l                3:17.62   386       
            45.34  1:36.07  2:27.66  3:17.62
   24.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk        3:19.13   377       
            43.21  1:33.67  2:26.37  3:19.13
   25.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn               3:20.35   370       
            45.37  1:36.45  2:29.42  3:20.35
    NG  Kris, Hutten                  95   MNC Dordrecht                              


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                Meisjes, 200m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 16:57                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk        2:48.01   628       
            38.51  1:21.29  2:04.93  2:48.01
    2.  Kristel, Doreleijers          93   Eiffel Swimmers PSV    2:48.36   624       
            38.38  1:20.91  2:04.42  2:48.36
    3.  Ilona, Remmel                 93   Zon/S&s                2:48.40   623       
            37.75  1:19.97  2:03.89  2:48.40
    4.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:59.07   518       
            39.66  1:24.94  2:12.16  2:59.07
    5.  Joyce, Duurken                92   Orca                   3:00.19   509       
            39.46  1:25.58  2:12.82  3:00.19
    6.  Lotte, Nederstigt             93   De Krabben             3:00.90   503       
            39.92  1:26.07  2:13.75  3:00.90
    7.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee       3:01.21   500       
            40.98  1:27.84  2:14.54  3:01.21
    8.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV    3:01.33   499       
            40.96  1:27.05  2:14.37  3:01.33
    9.  Karlien, Veldscholte          93   Zpb H&l                3:03.49   482       
            41.16  1:28.81  2:16.66  3:03.49
   10.  Laura, Moormann               93   GZ en PC de Whee       3:09.91   435       
            42.93  1:32.21  2:21.92  3:09.91
   11.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   3:11.94   421       
            44.24  1:33.49  2:23.43  3:11.94
   12.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee       3:13.05   414       
            42.99  1:32.17  2:23.10  3:13.05
   13.  Dieuwertje, Jorink            93   DAW-Finenzo            3:18.23   382       
            44.75  1:34.62  2:26.62  3:18.23
   14.  Eline, Ligthart               93   de vikings             3:24.37   349       
            46.17  1:38.34  2:31.83  3:24.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                Jongens, 200m schoolslag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 17:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             2:33.97   605       
            35.27  1:15.32  1:55.22  2:33.97
    2.  Lachezar, Shumkov             92   SC "Lulin" Sofia       2:35.86   583       
            34.65  1:15.71  1:57.26  2:35.86
    3.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen       2:35.95   582       
            34.76  1:14.97  1:56.36  2:35.95
    4.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV    2:40.97   530       
            35.25  1:16.64  1:59.96  2:40.97
    5.  Bart, Dunweg                  93   ZV Vlaardingen         2:42.63   514       
            37.12  1:19.45  2:01.91  2:42.63
    6.  Kevin, Janssen                92   Zeester Meerval        2:43.26   508       
            34.55  1:15.98  1:59.37  2:43.26
    7.  Mart, de Boer                 93   DAW-Finenzo            2:45.46   488       
            35.56  1:17.80  2:02.19  2:45.46
    8.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                 2:46.39   480       
            35.45  1:17.76  2:02.07  2:46.39
    9.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV    2:48.28   464       
            37.47  1:19.60  2:03.65  2:48.28
   10.  Alex, Catsburg                94   MNC Dordrecht          2:49.22   456       
            38.42  1:21.66  2:05.46  2:49.22
   11.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC         2:49.99   450       
            36.44  1:20.15  2:04.92  2:49.99
   12.  Timo, Suaka                   92   DES                    2:50.03   449       
            38.20  1:21.27  2:06.68  2:50.03
   13.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:50.36   447       
            37.07  1:20.49  2:04.98  2:50.36
   14.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                  2:52.04   434       
            39.86  1:24.19  2:08.31  2:52.04
   15.  Thomas, Meijer                94   Aquapoldro             2:52.09   433       
            39.52  1:23.80  2:08.43  2:52.09
   16.  Freek, Schoffelmeer           93   De Dolfijn             2:52.56   430       
            38.80  1:23.21  2:08.17  2:52.56
   17.  Leander, Oonk                 93   WWV Winterswijk        2:54.64   415       
            39.15  1:24.65  2:09.62  2:54.64
   18.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn             2:54.78   414       
            38.74  1:23.41  2:09.34  2:54.78
   19.  Julian, Branquinho            92   De Dolfijn             2:54.87   413       
            38.67  1:23.34  2:10.00  2:54.87
   20.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24            2:55.26   410       
            39.34  1:23.17  2:09.61  2:55.26
   21.  Joost, de Bruijn              93   De Rijn                2:56.21   404       
            39.87  1:25.44  2:11.39  2:56.21
   22.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                2:56.93   399       
            39.48  1:26.12  2:13.41  2:56.93
   23.  Max, Spiering                 94   ZV Vlaardingen         2:58.35   389       
            38.65  1:24.73  2:11.41  2:58.35
   24.  Michael, Westers              92   de vikings             2:58.61   388       
            39.90  1:25.59  2:12.32  2:58.61
   25.  Vincent, Moolhuijsen          94   Oceanus                2:58.81   386       
            41.13  1:26.61  2:13.44  2:58.81
   26.  Joris, Kraaijenstein          95   MNC Dordrecht          2:59.35   383       
            40.70  1:27.91  2:13.77  2:59.35
   27.  Siebren, Kuipers              94   GZ en PC de Whee       3:02.57   363       
            40.94  1:28.62  2:16.88  3:02.57
   28.  Sjors, Lieverst               95   Zaanstad (SG)          3:04.71   351       
            41.98  1:29.81  2:17.72  3:04.71
   29.  Thomas, Hansen                92   LZ 1886-KartoenZ       3:05.42   347       
            42.54  1:29.34  2:17.75  3:05.42
   30.  Youri, Appeljan               95   ZPCNumansdorp          3:06.03   343       
            41.81  1:30.11  2:18.93  3:06.03
   31.  Bas, Perik                    95   Electrolux AZC         3:06.91   338       
            41.39  1:28.98  2:18.06  3:06.91
   32.  Mitchell, Coert               92   Zpb H&l                3:07.09   337       
            39.82  1:26.92  2:16.72  3:07.09
   DIS  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn               2:50.40             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            38.78  1:22.77  2:07.93  2:50.40
   DIS  Marijn, van Zundert           94   MNC Dordrecht          2:51.84             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            38.14  1:22.93  2:07.91  2:51.84
    NG  Lindert, Louwsma              92   Neptunia'24                                
    NG  Daan, Remmelzwaal             93   Zaanstad (SG)                              


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                Jongens, 200m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 17:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Steven, Nonnekes              90   Van Vliet Barracuda    2:33.90   606       
            33.73  1:12.16  1:52.51  2:33.90
    2.  Vincent, van Iperen           91   Orca                   2:36.89   572       
            36.73  1:17.73  1:57.79  2:36.89
    3.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis           2:39.68   543       
            35.35  1:16.69  1:59.60  2:39.68
    4.  Thomas, Kersten               90   Wvz                    2:40.31   536       
            36.44  1:18.34  1:59.78  2:40.31
    5.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:48.52   462       
            36.81  1:20.30  2:04.47  2:48.52
    6.  Kevin, Spannenburg            91   De Otters Het Gooi     2:48.73   460       
            38.24  1:21.71  2:05.73  2:48.73
    7.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            2:49.17   456       
            37.53  1:21.23  2:05.70  2:49.17
    8.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC            2:52.26   432       
            40.79  1:26.28  2:10.04  2:52.26
    9.  Maik, Steenkamp               91   Ndd                    2:53.41   424       
            38.64  1:24.10  2:07.88  2:53.41
   10.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn             2:54.77   414       
            38.62  1:23.13  2:09.36  2:54.77
   DIS  Sander, Beekman               91   De Columbiaan          2:45.95             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            36.06  1:17.97  2:01.54  2:45.95
    NG  Bram, Piederiet               90   ZPCNumansdorp                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m vlinderslag            Junioren 3 en later
20.4.08 - 17:35                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn               29.90   675       
    2.  Inge, Pepping                 94   De Rijn                  31.02   605       
    3.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis             31.30   589       
    4.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                    31.36   585       
    5.  Femke, Leenstra               95   Orca                     31.76   563       
    6.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan            31.84   559       
    7.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval          32.29   536       
    8.  Macy, Oortwijn                95   Aquapoldro               32.68   517       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 17:35                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      30.06   664       
    2.  Marit, Schoffelmeer           93   ZPCNumansdorp            30.67   626       
    3.  Milou, Julicher               93   Wiekslag                 31.16   596       
    4.  Merel, van der Ent            93   De Stormvogel            31.18   595       
    5.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis             31.55   575       
    6.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn               31.60   572       
    7.  Ela, Hutten                   93   MNC Dordrecht            32.27   537       
    8.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk          32.35   533       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vlinderslag            Junioren 4 en later
20.4.08 - 17:38                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      26.12   732       
    2.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      27.51   627       
    3.  Alex, van der Hoeven          92   Ndd                      28.14   585       
    4.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     28.16   584       
    5.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV      28.32   574       
    6.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan            28.36   572       
    7.  Nick, Oortwijn                92   Aquapoldro               28.62   556       
    8.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn                 28.74   549       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 50m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
20.4.08 - 17:38                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   26.38   711       
    2.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       26.40   709       
    3.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      27.14   653       
    4.  Lars, v.d. Heijden            90   Eiffel Swimmers PSV      27.48   629       
    5.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    27.50   627       
    6.  Emile, Manni                  90   Octopus                  27.52   626       
    7.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn                 27.84   605       
    8.  Marc, Catsburg                90   MNC Dordrecht            27.89   601       



Splash Meet Manager 2007Registered to De Dolfijn