SportEmotion Youth Swimming Cup
Amsterdam (NED),    19. - 20.4.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 14. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 200m vrije slag, 12 - 17 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 17. Jongens, 200m wisselslag, 12 - 17 jaar
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Finale, 12 - 17 jaar
Nr. 18. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 2 en later    Nr. 19. Jongens, 200m rugslag, 12 - 17 jaar
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Jeugd 2 en later    Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag, Finale, 12 - 17 jaar

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 200m vrije slag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 14:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa, Boers                   94   Noordkop-Zeemacht SG   2:14.09   670       
            30.52  1:03.86  1:38.51  2:14.09
    2.  Noortje, van den Boom         94   Eiffel Swimmers PSV    2:16.30   638       
            31.69  1:05.84  1:41.03  2:16.30
    3.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            2:18.11   613       
            31.69  1:06.34  1:42.87  2:18.11
    4.  Esmee, Vermeulen              96   Zaanstad (SG)          2:19.76   591       
            31.79  1:07.64  1:43.43  2:19.76
    5.  Rosanne, Schoonbeek           94   Trivia                 2:20.78   579       
            33.94  1:10.97  1:46.98  2:20.78
    6.  Shireen, Post                 95   AZ&PC                  2:21.81   566       
            33.41  1:09.88  1:46.16  2:21.81
    7.  Claire, de Winter             94   Goswim                 2:22.20   561       
            33.49  1:10.16  1:46.22  2:22.20
    8.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                  2:22.52   558       
            32.14  1:08.76  1:46.36  2:22.52
    9.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval        2:23.93   541       
            34.66  1:12.61  1:49.18  2:23.93
   10.  Femke, Leenstra               95   Orca                   2:24.15   539       
            33.59  1:11.14  1:48.27  2:24.15
   11.  Beau, Rijpers                 94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:24.44   536       
            34.07  1:10.86  1:48.09  2:24.44
   12.  Seline, Koek                  94   LZ 1886-KartoenZ       2:24.61   534       
            32.86  1:09.89  1:48.02  2:24.61
   13.  DaniŽlle, Grootes             95   Electrolux AZC         2:24.72   533       
            33.63  1:10.75  1:47.73  2:24.72
   14.  Femke, Groos                  94   Dz&pc                  2:24.92   530       
            33.21  1:09.91  1:48.53  2:24.92
   15.  Minke, Betten                 94   Dz&pc                  2:26.36   515       
            32.76  1:10.28  1:48.36  2:26.36
   16.  Anouk, Limburg                95   Noordkop-Zeemacht SG   2:28.01   498       
            34.10  1:13.19  1:51.99  2:28.01
   17.  Anna, Visser                  94   HZ&PC Heerenveen       2:28.25   495       
            33.57  1:10.52  1:50.26  2:28.25
   18.  Freya, Holwerda               95   Orca                   2:28.93   489       
            35.25  1:13.91  1:53.07  2:28.93
   19.  Davina, van Perge             95   DAW-Finenzo            2:28.95   489       
            34.80  1:12.87  1:52.52  2:28.95
   20.  ZoŽ, van Zijl                 95   Aquarijn               2:30.16   477       
            34.76  1:13.52  1:53.01  2:30.16
   21.  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn             2:30.42   474       
            34.20  1:13.02  1:53.31  2:30.42
   22.  Mandy, Verhage                95   DAW-Finenzo            2:30.74   471       
            35.11  1:13.49  1:52.91  2:30.74
   23.  Leonie, Groeneweg             95   HZC-Weusthag           2:31.39   465       
            34.79  1:14.11  1:53.94  2:31.39
   24.  Anne, Kooijman                95   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:32.95   451       
            35.51  1:15.35  1:55.20  2:32.95
   25.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee       2:33.55   446       
            35.90  1:15.26  1:55.32  2:33.55
   26.  Tamara, Grove                 96   Oceanus                2:34.76   436       
            36.22  1:16.96  1:57.19  2:34.76
   27.  Madelon, van Dam              96   Eiffel Swimmers PSV    2:34.90   434       
            36.53  1:16.98  1:57.84  2:34.90
   28.  Tjitske, Fetter               95   Eiffel Swimmers PSV    2:35.05   433       
            37.72  1:18.71  1:58.43  2:35.05
   29.  Kelsey, Gielen                94   Electrolux AZC         2:35.68   428       
            36.71  1:17.34  1:57.56  2:35.68
   30.  Roxann, Geenen                96   DAW-Finenzo            2:35.82   427       
            36.04  1:16.90  1:58.16  2:35.82
   31.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                2:37.61   412       
            36.76  1:18.05  1:59.82  2:37.61
   32.  Lotte, Dalmeijer              96   Luctor et Emergo       2:38.03   409       
            35.77  1:16.81  1:58.38  2:38.03
   33.  Kimberly, Mijnen              95   Zaanstad (SG)          2:39.46   398       
            35.47  1:16.45  1:59.78  2:39.46
   34.  Nynke, Dijkstra               95   HZ&PC Heerenveen       2:40.76   389       
            36.58  1:18.44  2:01.25  2:40.76
   35.  Elisabeth, Rivard             96   Wvz                    2:40.89   388       
            35.20  1:16.25  1:59.11  2:40.89
   36.  Christina, van der Laan       95   Ritola Z&PC            2:43.22   371       
            37.44  1:19.32  2:01.67  2:43.22


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 200m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 14:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV    2:09.35   746       
            30.92  1:03.98  1:37.23  2:09.35
    2.  Leonie, van Noort             93   De Zijl/LGB            2:12.08   701       
            31.19  1:05.07  1:39.48  2:12.08
    3.  Maud, van der Meer            92   Zeester Meerval        2:12.10   700       
            30.77  1:04.20  1:38.49  2:12.10
    4.  Marcha, Admiraal              93   De Biesboschzwemmers   2:13.28   682       
            30.57  1:04.21  1:38.61  2:13.28
    5.  Malissa, van der Horst        92   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:14.00   671       
            31.33  1:05.53  1:40.15  2:14.00
    6.  Pauline, van Dam              93   Eiffel Swimmers PSV    2:14.74   660       
            31.77  1:05.93  1:40.64  2:14.74
    7.  Evelien, Kip                  92   Oz&pc                  2:19.74   592       
            32.51  1:08.12  1:44.69  2:19.74
    8.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:19.95   589       
            32.02  1:07.30  1:43.78  2:19.95
    9.  Linda, van der Hout           93   ZV Westland Dijkglas   2:20.44   583       
            33.05  1:08.33  1:44.96  2:20.44
   10.  Dieuwertje, Jorink            93   DAW-Finenzo            2:21.85   566       
            32.89  1:08.40  1:44.82  2:21.85
   11.  Iris, Selten                  92   Aquarijn               2:22.49   558       
            32.75  1:08.77  1:46.37  2:22.49
   12.  Daisy, Molenaar               93   DAW-Finenzo            2:24.61   534       
            32.78  1:09.26  1:47.33  2:24.61
   13.  Lisanne, Kranenberg           92   GZ en PC de Whee       2:25.80   521       
            33.37  1:09.82  1:48.04  2:25.80
   14.  Ivana, Lingen                 93   Widex Gzc Donk         2:25.88   520       
            33.57  1:10.64  1:49.12  2:25.88
   15.  Vita, Schipper                93   Goswim                 2:27.87   499       
            33.66  1:10.94  1:49.56  2:27.87
   16.  Merel, Toussaint              92   De Futen               2:29.16   486       
            34.43  1:12.66  1:51.97  2:29.16
   17.  Ilka, van Veldhuijzen         93   AZ&PC                  2:29.79   480       
            34.41  1:12.53  1:52.05  2:29.79
   18.  Lisanne, Dikkers              93   GZ en PC de Whee       2:33.96   442       
            35.64  1:15.16  1:55.39  2:33.96
   19.  Eline, Ligthart               93   de vikings             2:38.76   403       
            36.58  1:17.38  1:58.40  2:38.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m vrije slag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 14:51                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                    1:59.42   698       
            28.50    59.67  1:30.66  1:59.42
    2.  Dion, Dreesens                93   Hzpc                   2:00.10   686       
            27.92    58.65  1:29.59  2:00.10
    3.  Jorke, Willemse               93   Orca                   2:05.31   604       
            29.04  1:00.69  1:33.46  2:05.31
    4.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV    2:05.98   595       
            28.99  1:00.83  1:33.49  2:05.98
    5.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            2:06.16   592       
            29.20  1:01.34  1:34.27  2:06.16
    6.  Nils, Mollema                 93   Electrolux AZC         2:07.60   572       
            29.59  1:02.22  1:35.06  2:07.60
    7.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan          2:07.83   569       
            29.12  1:02.06  1:35.84  2:07.83
    8.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:07.91   568       
            28.49  1:00.86  1:34.84  2:07.91
    9.  Wouter, Kaman                 93   Aquarijn               2:08.29   563       
            29.41  1:01.74  1:34.85  2:08.29
   10.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC         2:08.92   555       
            30.35  1:03.46  1:37.42  2:08.92
   11.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk         2:09.41   549       
            30.31  1:04.67  1:38.33  2:09.41
   12.  Paul, Koster                  93   Z & Pc Dio             2:09.48   548       
            30.12  1:03.60  1:37.94  2:09.48
   13.  Bernd, Kobesen                93   Nova                   2:10.03   541       
            29.59  1:02.90  1:37.43  2:10.03
   14.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings             2:10.16   539       
            30.85  1:04.08  1:37.31  2:10.16
   15.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag           2:10.85   531       
            29.96  1:03.53  1:37.28  2:10.85
   16.  Julian, van Leuven            92   De Dolfijn             2:11.09   528       
            29.85  1:03.13  1:36.72  2:11.09
   17.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24            2:11.24   526       
            30.26  1:03.80  1:38.16  2:11.24
   18.  Thijmen, van de Waal          92   Aquarijn               2:11.52   523       
            30.45  1:04.74  1:38.88  2:11.52
   19.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                2:11.76   520       
            31.13  1:05.74  1:40.45  2:11.76
   20.  Michael, Westers              92   de vikings             2:11.79   519       
            30.44  1:04.95  1:38.99  2:11.79
   21.  Dennis, Bos                   92   HZ&PC Heerenveen       2:12.39   512       
            30.49  1:05.12  1:39.83  2:12.39
   22.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:12.43   512       
            29.71  1:03.65  1:38.91  2:12.43
   23.  Donald, Hillebregt            92   De Zijl/LGB            2:12.46   512       
            30.44  1:04.83  1:39.38  2:12.46
   24.  Willem Kees, Roos             94   de vikings             2:12.68   509       
            30.87  1:06.27  1:40.34  2:12.68
   25.  Jelle, Derksen                94   Dwk                    2:12.72   509       
            30.03  1:02.94  1:37.91  2:12.72
   26.  Erik, de Nijs                 92   de vikings             2:13.31   502       
            31.44  1:05.41  1:39.97  2:13.31
   27.  Thomas, van Mierlo            93   Zwem en Poloklub Bud   2:14.46   489       
            30.14  1:04.58  1:40.50  2:14.46
   28.  Maxim, Veldhuis               94   HZ&PC Heerenveen       2:14.74   486       
            30.41  1:05.07  1:41.51  2:14.74
   29.  Jeroen, Gijselaar             93   E Z C                  2:14.99   483       
            30.44  1:05.28  1:41.20  2:14.99
   30.  Roald, Blok                   93   Octopus                2:15.66   476       
            30.61  1:05.32  1:40.76  2:15.66
   31.  Simon, Stouten                94   De Zijl/LGB            2:16.29   470       
            30.87  1:05.28  1:41.32  2:16.29
   32.  Olivier, Nass                 94   Wvz                    2:16.41   468       
            31.95  1:07.18  1:42.85  2:16.41
   33.  Jeffrey, Spaltman             92   DAW-Finenzo            2:16.43   468       
            30.92  1:05.76  1:41.81  2:16.43
   34.  Thomas, Hansen                92   LZ 1886-KartoenZ       2:16.62   466       
            32.38  1:07.54  1:41.81  2:16.62
   35.  Remon, van Mil                93   Wvz                    2:18.20   450       
            31.11  1:05.69  1:42.26  2:18.20
   36.  Maiko, Postma                 94   Dz&pc                  2:19.69   436       
            31.55  1:06.99  1:43.83  2:19.69
   37.  Brandon, van Voskuilen        93   De Dolfijn             2:20.01   433       
            32.18  1:06.76  1:43.60  2:20.01
   38.  Freek, Schoffelmeer           93   De Dolfijn             2:20.34   430       
            31.99  1:08.49  1:45.26  2:20.34
   39.  Jeffrey, Buddenberg           95   de Zeehond '73         2:26.20   380       
            33.23  1:09.89  1:48.88  2:26.20
   40.  Bryan, Tankink                95   WWV Winterswijk        2:28.27   365       
            33.75  1:11.82  1:51.35  2:28.27


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m vrije slag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 14:51                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV    1:57.09   741       
            27.78    57.68  1:27.48  1:57.09
    2.  Matthijs, Boers               91   Noordkop-Zeemacht SG   1:59.02   705       
            27.87    58.50  1:29.02  1:59.02
    3.  Steven, Nonnekes              90   Van Vliet Barracuda    2:00.62   678       
            28.03    59.25  1:30.63  2:00.62
    4.  Rutger, van Oosterhout        90   Wvz                    2:02.52   646       
            28.77    59.88  1:31.52  2:02.52
    5.  Mark, Moussa                  90   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:02.99   639       
            27.75    58.22  1:30.73  2:02.99
    6.  Hans Peter, Hartog            91   DAW-Finenzo            2:03.88   625       
            28.79  1:00.45  1:32.80  2:03.88
    7.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn               2:03.93   625       
            28.08    59.46  1:31.97  2:03.93
    8.  Giel, van Dijk                91   De Biesboschzwemmers   2:04.41   617       
            29.08  1:00.30  1:32.46  2:04.41
    9.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn             2:05.34   604       
            29.32  1:01.14  1:33.43  2:05.34
   10.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    2:05.39   603       
            29.37  1:00.86  1:33.63  2:05.39
   11.  Dennis, Overhage              90   De Otters Het Gooi     2:05.44   602       
            29.08  1:01.79  1:34.87  2:05.44
   12.  Marc, Kremer                  90   Trivia                 2:05.84   597       
            29.26  1:01.91  1:33.93  2:05.84
   13.  Lars, Hamming                 90   Ritola Z&PC            2:06.71   584       
            28.75  1:00.85  1:34.36  2:06.71
   14.  Fred, Smink                   91   De Otters Het Gooi     2:06.78   583       
            29.44  1:02.01  1:34.99  2:06.78
   15.  Rolan, van der Lugt           90   ZV Westland Dijkglas   2:06.98   581       
            30.38  1:02.65  1:34.97  2:06.98
   16.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi     2:08.42   561       
            29.42  1:02.35  1:35.59  2:08.42
   17.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud   2:08.88   555       
            29.16  1:02.36  1:36.21  2:08.88
   18.  Emile, Manni                  90   Octopus                2:08.99   554       
            30.07  1:02.87  1:36.37  2:08.99
   19.  Thom, de Boer                 91   DAW-Finenzo            2:14.20   492       
            30.64  1:05.12  1:40.45  2:14.20
   20.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn             2:15.31   480       
            31.02  1:05.98  1:41.34  2:15.31
   21.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC            2:15.52   478       
            30.65  1:05.20  1:41.03  2:15.52
   22.  Arjan, Baron                  91   DAW-Finenzo            2:16.94   463       
            29.86  1:04.58  1:40.68  2:16.94
   23.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC            2:19.08   442       
            30.99  1:08.14  1:44.37  2:19.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m wisselslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 15:12                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle, Verouden            94   Eiffel Swimmers PSV    2:32.59   639       
            32.85  1:11.62  1:57.28  2:32.59
    2.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                 2:34.21   619       
            33.63  1:15.11  1:59.45  2:34.21
    3.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             2:38.73   568       
            33.08  1:12.38  2:02.22  2:38.73
    4.  Judith, Kooistra              94   Het Ravijn             2:43.84   516       
            35.31  1:19.67  2:07.53  2:43.84
    5.  Suzanne, Brummel              94   Octopus                2:44.48   510       
            36.16  1:20.01  2:06.11  2:44.48
    6.  Anouk, van der Vlies          96   Widex Gzc Donk         2:44.49   510       
            36.07  1:17.63  2:05.49  2:44.49
    7.  Liza, Salverda                95   Orca                   2:45.17   504       
            36.99  1:21.90  2:07.88  2:45.17
    8.  Chantal, Grove                94   Oceanus                2:47.53   483       
            38.28  1:21.85  2:12.15  2:47.53
    9.  Jessie, Smeding               95   de vikings             2:47.68   482       
            35.87  1:21.36  2:10.57  2:47.68
   10.  Monique, van der Struik       95   Ritola Z&PC            2:47.74   481       
            37.08  1:20.95  2:12.22  2:47.74
   11.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk        2:47.76   481       
            37.29  1:20.95  2:08.81  2:47.76
   12.  Sanne, Bommer                 95   Zaanstad (SG)          2:47.89   480       
            35.37  1:20.16  2:09.56  2:47.89
   13.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       2:48.39   476       
            36.94  1:20.63  2:09.00  2:48.39
   14.  Cynthia, van Beusekom         95   Trivia                 2:49.12   469       
            34.52  1:19.21  2:12.51  2:49.12
   15.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn               2:49.35   468       
            36.96  1:19.34  2:12.54  2:49.35
   16.  Romy, Hoogendijk              96   Luctor et Emergo       2:49.81   464       
            37.43  1:21.94  2:10.75  2:49.81
   17.  Sanne, Ter Burg               95   Eiffel Swimmers PSV    2:50.44   459       
            37.21  1:21.52  2:11.40  2:50.44
   18.  Nicole, Bennis                96   Wvz                    2:51.76   448       
            37.68  1:22.32  2:14.26  2:51.76
   19.  Aniek, Resink                 95   Z & Pc Dio             2:55.11   423       
            36.89  1:22.00  2:15.22  2:55.11
   20.  Tessa, v.d. Zwaard            95   Oceanus                3:00.89   384       
            35.16  1:20.89  2:22.58  3:00.89
   DIS  Amber, Ruig                   96   Zaanstad (SG)          2:52.74             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            39.17  1:26.16  2:12.88  2:52.74


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m wisselslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:12                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JoŽlle, Scheps                92   Van Uden-de Gouwe      2:26.08   728       
            31.29  1:10.54  1:54.75  2:26.08
    2.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan          2:26.83   717       
            31.52  1:08.16  1:52.32  2:26.83
    3.  Malissa, van de Heuvel        93   Eiffel Swimmers PSV    2:30.49   666       
            32.55  1:13.01  1:58.41  2:30.49
    4.  Kristel, Doreleijers          93   Eiffel Swimmers PSV    2:34.32   618       
            32.06  1:13.22  1:57.89  2:34.32
    5.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk        2:34.83   612       
            33.06  1:14.55  1:57.29  2:34.83
    6.  Gťke, Heinsbroek              93   Wvz                    2:35.02   610       
            33.23  1:14.55  2:00.16  2:35.02
    7.  Marloes, Erkens               93   Dwk                    2:40.29   551       
            35.16  1:15.66  2:04.71  2:40.29
    8.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.54   539       
            36.66  1:15.55  2:05.91  2:41.54
    9.  Nanda, de Vries               92   HZ&PC Heerenveen       2:41.67   537       
            35.27  1:18.08  2:05.76  2:41.67
   10.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             2:42.28   531       
            32.53  1:14.92  2:06.02  2:42.28
   11.  Shirley, Koek                 92   LZ 1886-KartoenZ       2:43.61   519       
            34.64  1:20.68  2:06.26  2:43.61
   12.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ       2:45.48   501       
            34.00  1:17.98  2:06.68  2:45.48
   13.  Vita, Schipper                93   Goswim                 2:46.82   489       
            34.66  1:19.87  2:08.34  2:46.82
   14.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24            2:46.86   489       
            37.05  1:19.84  2:10.75  2:46.86
   15.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:46.91   488       
            36.07  1:19.80  2:09.84  2:46.91
   16.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee       2:47.06   487       
            40.34  1:24.01  2:09.66  2:47.06
   17.  Isabelle, Grootes             93   Electrolux AZC         2:47.97   479       
            35.99  1:19.57  2:10.73  2:47.97
   18.  Lisette, Doeven               93   Ritola Z&PC            2:50.25   460       
            36.54  1:23.78  2:13.97  2:50.25



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 200m wisselslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 15:29                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             2:19.02   623       
            30.11  1:07.03  1:47.17  2:19.02
    2.  Ferry, Weertman               92   De Otters Het Gooi     2:22.12   583       
            29.40  1:07.65  1:49.52  2:22.12
    3.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    2:23.68   565       
            30.31  1:06.72  1:51.06  2:23.68
    4.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen       2:23.83   563       
            30.13  1:08.61  1:50.16  2:23.83
    5.  Kasper, Leeuw                 93   E Z C                  2:25.58   543       
            31.58  1:10.11  1:52.53  2:25.58
    6.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV    2:27.19   525       
            31.32  1:12.25  1:55.26  2:27.19
    7.  Geert, Janssen                92   Eiffel Swimmers PSV    2:28.39   512       
            30.87  1:11.10  1:53.33  2:28.39
    8.  Sverre, Eschweiler            92   Z.V.Hoorn-Aurik        2:28.70   509       
            29.13  1:05.46  1:56.39  2:28.70
    9.  Ward, van Rijssen             92   Trivia                 2:28.80   508       
            32.20  1:11.26  1:54.29  2:28.80
   10.  Huub, Scholing                93   Het Ravijn             2:30.08   495       
            31.19  1:12.07  1:56.38  2:30.08
   11.  Robbin, van Kilsdonk          92   Goswim                 2:30.63   490       
            31.87  1:09.91  1:58.58  2:30.63
   12.  Gijs, Gertsen                 93   de vikings             2:31.51   481       
            33.19  1:14.59  1:58.67  2:31.51
   13.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC         2:32.11   476       
            31.36  1:13.67  1:55.99  2:32.11
   14.  Peter Paul, Houtkamp          93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.91   468       
            33.25  1:14.12  1:57.63  2:32.91
   15.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo            2:33.39   464       
            32.61  1:12.64  1:59.43  2:33.39
   16.  Anshel, Hofstede              93   Van Vliet Barracuda    2:33.49   463       
            31.96  1:12.77  1:58.88  2:33.49
   17.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              2:33.81   460       
            32.39  1:12.38  1:59.06  2:33.81
   18.  Vincent, Moolhuijsen          94   Oceanus                2:34.01   458       
            33.49  1:13.30  1:59.48  2:34.01
   19.  Leander, Oonk                 93   WWV Winterswijk        2:35.24   448       
            35.07  1:13.89  1:58.03  2:35.24
   20.  Dennis, Pedersen              92   de Zeehond '73         2:37.55   428       
            31.72  1:14.72  2:02.22  2:37.55
   21.  Jacco, Doest                  94   Dwk                    2:37.74   427       
            33.39  1:14.34  2:02.46  2:37.74
   22.  Jordan, Kraaijenhof           93   AZ&PC                  2:37.76   426       
            35.44  1:18.52  2:02.35  2:37.76
   23.  Ben, Zwerink                  93   De Dolfijn             2:40.68   404       
            36.76  1:16.00  2:02.67  2:40.68
   24.  Erik, Wilmes                  94   Goswim                 2:41.51   397       
            33.70  1:14.89  2:03.93  2:41.51
   25.  Robin, Schollink              95   Oz&pc                  2:45.75   368       
            34.19  1:18.42  2:09.56  2:45.75
   26.  Jory, Willemsen               95   Octopus                2:50.61   337       
            37.20  1:21.45  2:12.36  2:50.61
   27.  Diego, Hťlant Muller          95   De Dolfijn             3:20.61   207       
            41.62  1:35.40  2:35.79  3:20.61
   DIS  Maarten, Brzoskowski          95   Eiffel Swimmers PSV    2:40.53             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            33.74  1:15.50  2:05.16  2:40.53
    NG  Arvid, Munsters               92   Eiffel Swimmers PSV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 200m wisselslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:29                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix, Broekhuizen            90   Dwk                    2:11.91   730       
            27.78  1:02.31  1:41.54  2:11.91
    2.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV    2:14.48   689       
            28.68  1:04.88  1:45.83  2:14.48
    3.  Nick, Hessing                 91   De Dolfijn             2:18.01   637       
            29.01  1:04.19  1:44.86  2:18.01
    4.  Vincent, van Iperen           91   Orca                   2:18.18   635       
            30.15  1:06.72  1:47.45  2:18.18
    5.  Dingeman, van der Pluijm      90   De Zijl/LGB            2:19.63   615       
            29.20  1:05.33  1:46.66  2:19.63
    6.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen       2:21.27   594       
            29.96  1:05.58  1:49.69  2:21.27
    7.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            2:25.84   540       
            31.55  1:10.22  1:54.23  2:25.84
    8.  Nick, Baron                   91   Wvz                    2:33.10   467       
            31.43  1:12.76  1:58.55  2:33.10
    9.  Mike, Liefhebber              91   Wvz                    2:36.64   436       
            31.40  1:11.85  2:00.40  2:36.64
    NG  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)                       
    NG  Roy, Visser                   91   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Meisjes, 50m rugslag              Junioren 3 en later
19.4.08 - 15:45                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn               32.67   664       
    2.  Annemarie, Worst              95   Octopus                  33.38   622       
    3.  Sharon, Gelmers               94   Octopus                  33.74   603       
    4.  Claire, de Winter             94   Goswim                   33.96   591       
    5.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan            34.17   580       
    6.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73           34.26   576       
    7.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan            34.56   561       
    8.  Manon, Kuiper                 94   HZ&PC Heerenveen         35.25   529       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Meisjes, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:45                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan            31.67   729       
    2.  Malissa, van der Horst        92   Zwemlust/Utrecht(SG)     32.42   679       
    3.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.48   676       
    4.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV      32.77   658       
    5.  Kyra, Rietveld                93   Trivia                   33.01   644       
    6.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan            33.27   629       
    7.  Lisa, Edelaar                 92   De Columbiaan            34.58   560       
    8.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio               35.06   537       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 50m rugslag              Junioren 4 en later
19.4.08 - 15:48                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn               30.65   552       
    2.  Sven, Alkema                  93   de vikings               30.71   549       
    3.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen         30.73   548       
    4.  Eduard, Bremmer               92   De Columbiaan            31.89   490       
    5.  Willem Kees, Roos             94   de vikings               32.38   468       
    6.  Sibrand, Rinzema              93   De Columbiaan            33.14   437       
    7.  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV      33.68   416       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 50m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:48                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda      27.61   755       
    2.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC           29.52   618       
    3.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                    30.34   569       
    4.  Oscar, Sondermeijer           91   De Columbiaan            31.10   528       
    5.  Ewout, de Vries               90   W.Z. & P.C. Triton       31.77   496       
    6.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.40   467       
    7.  Michel, Popken                90   Ritola Z&PC              34.22   397       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Meisjes, 100m vlinderslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 15:51                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn             1:07.57   621       
            31.28  1:07.57
    2.  Rachelle, Visser              95   AZ&PC                  1:10.09   556       
            33.15  1:10.09
    3.  Merle, Verkijk                94   Wvz                    1:10.30   551       
            32.44  1:10.30
    4.  Christel, Vinke               94   ZVZwartsluis           1:11.22   530       
            33.20  1:11.22
    5.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval        1:11.61   522       
            33.33  1:11.61
    6.  Femke, Leenstra               95   Orca                   1:13.47   483       
            34.24  1:13.47
    7.  Sharona, Mlcoch               94   DAW-Finenzo            1:14.48   464       
            34.58  1:14.48
    8.  Jara, Schmidt                 94   De Columbiaan          1:14.70   460       
            34.47  1:14.70


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Meisjes, 100m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:51                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  DaniŽlle, van der Veer        93   Eiffel Swimmers PSV    1:04.03   730       
            30.32  1:04.03
    2.  Lotte, Goosen                 92   Zeester Meerval        1:04.83   703       
            30.02  1:04.83
    3.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis           1:08.30   601       
            31.24  1:08.30
    4.  Jamie, de Jong                93   De Dolfijn             1:13.27   487       
            32.72  1:13.27
    5.  Ivana, Lingen                 93   Widex Gzc Donk         1:16.21   433       
            33.79  1:16.21
    6.  Mellany, Doldersum            92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.40   413       
            36.26  1:17.40
    7.  Nikki, van der Hoorn          93   Electrolux AZC         1:17.65   409       
            35.56  1:17.65
    8.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24            1:21.80   350       
            38.37  1:21.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Jongens, 100m vlinderslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 15:55                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      59.74   649       
            27.55    59.74
    2.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV    1:00.50   625       
            27.88  1:00.50
    3.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV    1:02.76   560       
            29.19  1:02.76
    4.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          1:03.27   547       
            29.68  1:03.27
    5.  Niek, Pereboom                93   Widex Gzc Donk         1:04.60   513       
            30.17  1:04.60
    6.  Stef, Heijnekamp              94   HZC-Weusthag           1:05.11   502       
            31.13  1:05.11
    7.  Jens, Bakker                  93   De Dolfijn             1:05.96   482       
            30.59  1:05.96
    8.  Roy, Smeenge                  93   Vriledo                1:07.52   450       
            31.33  1:07.52


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Jongens, 100m vlinderslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:55                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marc, Kremer                  90   Trivia                   58.10   706       
            27.51    58.10
    2.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       59.66   652       
            27.11    59.66
    3.  Niels, van Polanen            91   De Columbiaan            59.82   647       
            27.96    59.82
    4.  Tim, Wagenmans                91   Aquarijn               1:00.96   611       
            28.34  1:00.96
    5.  Fabian, Beimin                91   Oz&pc                  1:02.18   576       
            29.01  1:02.18
    6.  Aziz, Nosairi                 91   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.38   570       
            29.38  1:02.38
    7.  Emile, Manni                  90   Octopus                1:02.95   555       
            29.76  1:02.95
    8.  Dingeman, van der Pluijm      90   De Zijl/LGB            1:05.66   489       
            29.75  1:05.66



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m schoolslag            Junioren 3 en later
19.4.08 - 15:59                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Yvette, de Gier               94   De Columbiaan          1:20.65   574       
            37.41  1:20.65
    2.  Michelle, Schouten            94   GZ en PC de Whee       1:21.68   552       
            38.47  1:21.68
    3.  Suzanne, Brummel              94   Octopus                1:23.90   510       
            39.93  1:23.90
    4.  Amber, Ruig                   96   Zaanstad (SG)          1:24.96   491       
            40.50  1:24.96
    5.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       1:25.94   474       
            40.50  1:25.94
    6.  Eefje, Subroto                94   Wvz                    1:26.39   467       
            39.90  1:26.39
    7.  Lianne, Slagter               95   WWV Winterswijk        1:26.56   464       
            40.36  1:26.56
    8.  Sanne, Bommer                 95   Zaanstad (SG)          1:28.88   429       
            41.88  1:28.88


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 15:59                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Ilona, Remmel                 93   Zon/S&s                1:18.12   631       
            36.69  1:18.12
    2.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV    1:19.05   609       
            37.37  1:19.05
    3.  Anisa, Memic                  92   WWV Winterswijk        1:19.54   598       
            37.24  1:19.54
    4.  Emily, Harks                  93   Eiffel Swimmers PSV    1:22.09   544       
            39.10  1:22.09
    5.  Maartje, Lenten               92   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.69   532       
            39.19  1:22.69
    6.  Gťke, Heinsbroek              93   Wvz                    1:23.87   510       
            39.63  1:23.87
    7.  Milou, ten Heggeler           93   GZ en PC de Whee       1:24.54   498       
            40.55  1:24.54
    8.  Janet, van der Poel           93   LZ 1886-KartoenZ       1:25.61   480       
            40.19  1:25.61



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag            Junioren 4 en later
19.4.08 - 16:03                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lachezar, Shumkov             92   SC "Lulin" Sofia       1:09.47   649       
            32.37  1:09.47
    2.  Gavin, van der Werf           93   HZ&PC Heerenveen       1:12.19   579       
            34.38  1:12.19
    3.  Ruud, van Heerbeek            93   Eiffel Swimmers PSV    1:13.09   558       
            34.39  1:13.09
    4.  Roald, Blok                   93   Octopus                1:14.80   520       
            34.57  1:14.80
    5.  Jordy, Zuidhoek               92   De Columbiaan          1:15.02   516       
            35.24  1:15.02
    6.  Timo, Suaka                   92   DES                    1:15.49   506       
            35.94  1:15.49
    7.  Kasper, Leeuw                 93   E Z C                  1:15.92   498       
            36.26  1:15.92
    8.  Robert, Rohaan                92   Electrolux AZC         1:16.38   489       
            35.28  1:16.38


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag                   Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 16:03                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Thomas, Kersten               90   Wvz                    1:09.35   653       
            32.47  1:09.35
    2.  Aaron, Eisank                 91   Zon/S&s                1:09.93   637       
            32.23  1:09.93
    3.  Sander, Beekman               91   De Columbiaan          1:14.03   537       
            34.30  1:14.03
    4.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.56   525       
            34.62  1:14.56
    5.  Pepijn, Stenveld              90   Ritola Z&PC            1:18.11   457       
            35.91  1:18.11
    6.  Edo, Lamoree                  91   De Haaien              1:19.92   427       
            36.99  1:19.92
    7.  Tommy, Possel                 91   De Dolfijn             1:20.88   412       
            37.28  1:20.88
   DIS  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis           1:10.77             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            32.68  1:10.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 200m rugslag              Junioren 3 en later
19.4.08 - 16:07                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kira, Toussaint               94   De Dolfijn             2:30.37   623       
            35.97  1:13.96  1:52.39  2:30.37
    2.  Annemarie, Worst              95   Octopus                2:36.96   547       
            36.59  1:17.00  1:57.86  2:36.96
    3.  Mirthe, Lanfermeijer          94   Trivia                 2:37.24   545       
            37.52  1:17.93  1:58.88  2:37.24
    4.  Jakonien, Koster              94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:37.59   541       
            37.70  1:18.29  1:59.38  2:37.59
    5.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan          2:38.19   535       
            37.09  1:17.49  1:58.83  2:38.19
    6.  LuciŽnne, van der Linde       95   ZVZwartsluis           2:38.66   530       
            37.82  1:18.69  2:00.34  2:38.66
    7.  Manon, Kuiper                 94   HZ&PC Heerenveen       2:38.71   530       
            36.70  1:17.21  1:58.28  2:38.71
    8.  Myrthe, Sytsema               95   HZ&PC Heerenveen       2:40.23   515       
            36.85  1:17.49  1:59.26  2:40.23
    9.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn             2:41.45   503       
            37.26  1:18.34  2:01.31  2:41.45
   10.  Anna, Visser                  94   HZ&PC Heerenveen       2:42.04   498       
            37.71  1:18.98  2:01.45  2:42.04
   11.  Sietske, Veldkamp             95   GZ en PC de Whee       2:44.39   477       
            39.46  1:21.50  2:03.57  2:44.39
   12.  Pieternel, Braam              95   LZ 1886-KartoenZ       2:45.71   465       
            38.85  1:21.18  2:04.59  2:45.71
   13.  Chantal, Grove                94   Oceanus                2:45.86   464       
            39.35  1:22.00  2:04.87  2:45.86
   14.  Danielle, de Boer             94   HZ&PC Heerenveen       2:46.31   460       
            39.40  1:21.07  2:04.52  2:46.31
   15.  Anouk, van der Vlies          96   Widex Gzc Donk         2:47.43   451       
            39.47  1:21.89  2:05.48  2:47.43
   16.  Daisy, Koning                 95   De Zeeschuimers        2:48.63   441       
            38.85  1:21.25  2:05.69  2:48.63
   17.  Demi, Kool                    94   De Columbiaan          2:48.71   441       
            39.83  1:22.84  2:06.35  2:48.71
   18.  Sanne, Ter Burg               95   Eiffel Swimmers PSV    2:48.81   440       
            40.76  1:23.73  2:06.75  2:48.81
   19.  Annika, Arvin                 95   De Dolfijn             2:50.92   424       
            41.38  1:26.36  2:12.11  2:50.92
   20.  ZoŽ, van Zijl                 95   Aquarijn               2:51.33   421       
            40.71  1:25.05  2:09.48  2:51.33
   21.  Maaike, de Waard              96   de Zeehond '73         2:51.49   420       
            39.17  1:23.47  2:09.21  2:51.49
   22.  Lotte, Dalmeijer              96   Luctor et Emergo       2:55.23   393       
            41.45  1:26.97  2:11.91  2:55.23
   23.  Nicole, Bennis                96   Wvz                    2:55.32   393       
            40.74  1:25.77  2:12.21  2:55.32
   24.  Rianne, Hartman               95   Orca                   2:57.69   377       
            42.13  1:27.36  2:13.22  2:57.69
   25.  Dieudonnťe, Houtkamp          96   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:58.58   372       
            42.45  1:28.16  2:13.87  2:58.58
   26.  Freya, Holwerda               95   Orca                   3:01.69   353       
            41.87  1:27.55  2:15.72  3:01.69


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 200m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 16:07                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danielle, Middel              93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.36   599       
            36.00  1:15.10  1:54.14  2:32.36
    2.  Miranda, Nijenhuis            92   De Columbiaan          2:32.98   591       
            36.15  1:15.01  1:54.22  2:32.98
    3.  Maartje, Veenstra             92   GZ en PC de Whee       2:35.25   566       
            36.26  1:14.58  1:54.49  2:35.25
    4.  Tamara, Boeff                 93   De Columbiaan          2:37.35   543       
            36.66  1:16.38  1:57.33  2:37.35
    5.  Kris, Siegers                 93   Widex Gzc Donk         2:37.38   543       
            37.04  1:16.64  1:57.57  2:37.38
    6.  Kyra, Rietveld                93   Trivia                 2:38.67   530       
            37.60  1:18.13  2:00.30  2:38.67
    7.  Ilse, Resink                  93   Z & Pc Dio             2:46.65   457       
            39.25  1:21.91  2:05.40  2:46.65
    8.  Lisa, Edelaar                 92   De Columbiaan          2:47.57   450       
            39.23  1:21.47  2:04.98  2:47.57
    9.  Ilka, van Veldhuijzen         93   AZ&PC                  2:48.95   439       
            39.20  1:22.52  2:06.82  2:48.95
   10.  Vera, van Delden              93   Wvz                    2:50.07   430       
            39.44  1:22.39  2:06.44  2:50.07
   11.  Emmy, v/d Riet                93   GZ en PC de Whee       2:50.97   424       
            40.55  1:24.09  2:08.33  2:50.97
   12.  Annemaj, Wagenvoort           92   GZ en PC de Whee       2:52.67   411       
            41.02  1:25.57  2:10.29  2:52.67
   13.  Ankie, v.d. Meer              93   Neptunia'24            2:55.62   391       
            43.19  1:27.36  2:12.09  2:55.62
   14.  Annelies, Rijstenberg         93   Ritola Z&PC            2:57.52   378       
            41.61  1:25.87  2:11.83  2:57.52



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Jongens, 200m rugslag              Junioren 4 en later
19.4.08 - 16:24                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorke, Willemse               93   Orca                   2:21.41   562       
            34.30  1:09.08  1:45.18  2:21.41
    2.  Jeroen, Eggeraat              92   De Columbiaan          2:23.30   540       
            33.65  1:10.76  1:46.83  2:23.30
    3.  Nils, Mollema                 93   Electrolux AZC         2:25.03   521       
            35.20  1:12.08  1:49.23  2:25.03
    4.  Philippe, Rivard              93   Wvz                    2:25.73   513       
            33.64  1:11.39  1:50.15  2:25.73
    5.  Jeroen, Gijselaar             93   E Z C                  2:26.04   510       
            34.50  1:11.81  1:50.07  2:26.04
    6.  Jelmar, Kluiwstra             92   LZ 1886-KartoenZ       2:26.37   507       
            34.56  1:12.29  1:50.27  2:26.37
    7.  Robert, Ligtenberg            94   Het Ravijn             2:27.26   498       
            34.36  1:12.38  1:50.65  2:27.26
    8.  Dennis, Eliveld               92   DAW-Finenzo            2:27.77   492       
            35.24  1:12.70  1:50.78  2:27.77
    9.  Willem Kees, Roos             94   de vikings             2:28.81   482       
            35.73  1:13.86  1:52.77  2:28.81
   10.  Bastiaan, Waanders            93   Electrolux AZC         2:30.61   465       
            36.05  1:14.82  1:53.67  2:30.61
   11.  Marciano, Lynch               94   Wvz                    2:30.69   464       
            35.95  1:14.17  1:53.18  2:30.69
   12.  Robbin, van Kilsdonk          92   Goswim                 2:30.85   463       
            35.96  1:14.33  1:54.26  2:30.85
   13.  Kasper, Leeuw                 93   E Z C                  2:31.21   460       
            36.08  1:14.43  1:53.62  2:31.21
   14.  Christiaan, van Dijk          92   HZ&PC Heerenveen       2:31.74   455       
            35.27  1:14.89  1:54.02  2:31.74
   15.  Christian, Renshoff           94   Octopus                2:32.76   446       
            35.67  1:15.36  1:53.62  2:32.76
   16.  Date, v.d. Zaag               94   Eiffel Swimmers PSV    2:32.93   444       
            36.61  1:14.79  1:54.16  2:32.93
   17.  Bas, Perik                    95   Electrolux AZC         2:33.74   437       
            35.96  1:14.85  1:55.35  2:33.74
   18.  Sven, Alkema                  93   de vikings             2:34.01   435       
            36.22  1:16.12  1:56.29  2:34.01
   19.  Daniel, van der Deen          95   ZC Borger              2:34.28   433       
            37.34  1:16.68  1:56.86  2:34.28
   20.  Joey, Stokx                   93   DAW-Finenzo            2:36.03   418       
            36.82  1:17.01  1:57.93  2:36.03
   21.  Ben, Zwerink                  93   De Dolfijn             2:36.33   416       
            36.15  1:15.82  1:56.88  2:36.33
    NG  Arvid, Munsters               92   Eiffel Swimmers PSV                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Jongens, 200m rugslag                     Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 16:24                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan, Lijesen             90   Van Vliet Barracuda    2:11.33   701       
            30.37  1:03.82  1:37.83  2:11.33
    2.  Theo, Beglinger               90   Electrolux AZC         2:17.33   613       
            33.15  1:08.44  1:43.36  2:17.33
    3.  Jelmer, Meijer                90   HZ&PC Heerenveen       2:17.96   605       
            32.56  1:07.27  1:42.88  2:17.96
    4.  Hans Peter, Hartog            91   DAW-Finenzo            2:22.87   545       
            33.99  1:10.34  1:46.96  2:22.87
    5.  Bryan, Mannaart               91   Wvz                    2:25.41   517       
            34.54  1:11.28  1:49.06  2:25.41
    6.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV    2:27.88   491       
            35.94  1:13.46  1:51.38  2:27.88
    7.  Demi, de Rooij                91   DAW-Finenzo            2:28.42   486       
            34.80  1:12.98  1:51.13  2:28.42
    8.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn             2:28.68   483       
            35.58  1:12.57  1:50.95  2:28.68
    9.  Sander, Hoogeveen             90   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.30   424       
            36.98  1:16.12  1:56.20  2:35.30
    NG  Roy, Visser                   91   De Otters Het Gooi                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 50m vrije slag             Junioren 3 en later
19.4.08 - 16:36                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Parand, Zarekiani             94   De Dolfijn               28.65   634       
    2.  Tamara, van Vliet             94   De Columbiaan            28.85   621       
    3.  Claire, de Winter             94   Goswim                   29.30   593       
    4.  Eefje, Subroto                94   Wvz                      29.50   581       
    5.  Femke, Leenstra               95   Orca                     29.70   569       
    6.  Jip, Mulkens                  94   Aquarijn                 29.75   566       
    7.  Anouk, Frieman                95   Vriledo                  30.12   545       
    8.  Sophie, Sollie                94   Zeester Meerval          30.92   504       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 16:36                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Roxanne, Linders              92   Eiffel Swimmers PSV      27.84   691       
    2.  Lotte, Goosen                 92   Zeester Meerval          28.04   676       
    3.  Jocelyn, Spruit               93   Eiffel Swimmers PSV      28.43   649       
    4.  Estelle, Moorman              93   ZVZwartsluis             28.83   622       
    5.  Amarins, Nonhebel             92   ZVZwartsluis             28.91   617       
    6.  Pauline, van Dam              93   Eiffel Swimmers PSV      29.09   605       
    7.  Evelien, Kip                  92   Oz&pc                    29.14   602       
    8.  Ashley, Verburg               93   Eiffel Swimmers PSV      29.23   597       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vrije slag             Junioren 4 en later
19.4.08 - 16:38                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mike, Marissen                92   Dwk                      25.01   670       
    2.  Wouter, Sikma                 93   Neptunia'24              25.93   601       
    3.  John, Verhagen                92   Eiffel Swimmers PSV      25.96   599       
    4.  Robin, Veenstra               92   Zwemlust/Utrecht(SG)     26.12   588       
    5.  Johnno, Smulders              92   Eiffel Swimmers PSV      26.54   560       
    6.  Jorke, Willemse               93   Orca                     26.92   537       
    7.  Sander, Ariaansz              93   Zwemlust/Utrecht(SG)     27.13   525       
    8.  Jelle, Derksen                94   Dwk                      27.65   496       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
19.4.08 - 16:38                                                         Results Finale
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jasper, van Mierlo            90   Zwem en Poloklub Bud     24.51   711       
    2.  Patrick, Janssen              91   Eiffel Swimmers PSV      24.59   704       
    3.  Rutger, van Oosterhout        90   Wvz                      24.86   682       
    4.  Floor, Verhaar                90   De Otters Het Gooi       24.96   674       
    5.  Jan Wicher, de Vries          90   ZVZwartsluis             25.68   619       
    6.  Pieter Jan, de Vries          90   ZVZwartsluis             26.06   592       
    7.  Peter-Jan, Plasmans           91   De Dolfijn               26.42   568       
    8.  Sil, Hoving                   91   Eiffel Swimmers PSV      26.52   562       



Splash Meet Manager 2007Registered to De Dolfijn