Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  all-in
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  all-in
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  all-in
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  all-in
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  all-in
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  all-in
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  all-in
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  all-in
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag  all-in
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  all-in
Nr. 13. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2007
Amsterdam, 21. - 23.12.2007


2 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan sessie 221-12-2007 - 16:00


Programmanr. 1
21-12-2007
Jongens, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi4:04.684:05.72+0,94C
50m:
100m:
27.95
58.87
27.95
30.92
150m:
200m:
1:30.28
2:01.77
31.41
31.49
250m:
300m:
2:33.43
3:04.91
31.66
31.48
350m:
400m:
3:36.29
4:05.72
31.38
29.43
2.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)4:07.324:06.40+0,94C
50m:
100m:
28.12
58.70
28.12
30.58
150m:
200m:
1:29.92
2:01.34
31.22
31.42
250m:
300m:
2:32.82
3:04.65
31.48
31.83
350m:
400m:
3:36.14
4:06.40
31.49
30.26
3.Felix Broekhuizen9000439DWK4:07.484:09.31+0,65C
50m:
100m:
27.48
58.17
27.48
30.69
150m:
200m:
1:29.63
2:01.18
31.46
31.55
250m:
300m:
2:32.93
3:04.98
31.75
32.05
350m:
400m:
3:37.35
4:09.31
32.37
31.96
4.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers4:15.154:11.37+0,83C
50m:
100m:
28.17
59.53
28.17
31.36
150m:
200m:
1:31.11
2:03.00
31.58
31.89
250m:
300m:
2:34.77
3:07.08
31.77
32.31
350m:
400m:
3:39.34
4:11.37
32.26
32.03
5.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil4:09.614:13.87+0,89D
50m:
100m:
28.32
59.99
28.32
31.67
150m:
200m:
1:31.80
2:04.12
31.81
32.32
250m:
300m:
2:36.63
3:09.44
32.51
32.81
350m:
400m:
3:41.98
4:13.87
32.54
31.89
6.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas4:15.844:13.93+0,88D
50m:
100m:
28.44
1:00.19
28.44
31.75
150m:
200m:
1:32.39
2:05.14
32.20
32.75
250m:
300m:
2:37.35
3:10.23
32.21
32.88
350m:
400m:
3:42.57
4:13.93
32.34
31.36
7.Vincent van Iperen9106179Orca4:20.784:14.40+0,66D
50m:
100m:
28.41
1:00.24
28.41
31.83
150m:
200m:
1:32.81
2:05.58
32.57
32.77
250m:
300m:
2:37.96
3:10.49
32.38
32.53
350m:
400m:
3:43.16
4:14.40
32.67
31.24
8.Tim Wagenmans9104945Aquarijn4:11.784:15.49+0,86D
50m:
100m:
28.08
59.74
28.08
31.66
150m:
200m:
1:31.98
2:04.44
32.24
32.46
250m:
300m:
2:37.01
3:10.28
32.57
33.27
350m:
400m:
3:43.16
4:15.49
32.88
32.33
9.Bryan Mannaart9101533WVZ4:13.164:16.27D
50m:
100m:
28.61
59.55
28.61
30.94
150m:
200m:
1:31.60
2:04.56
32.05
32.96
250m:
300m:
2:37.57
3:10.72
33.01
33.15
350m:
400m:
3:43.95
4:16.27
33.23
32.32
10.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ4:14.884:16.44+1,00E
50m:
100m:
27.94
58.89
27.94
30.95
150m:
200m:
1:30.99
2:04.39
32.10
33.40
250m:
300m:
2:37.80
3:12.00
33.41
34.20
350m:
400m:
3:45.54
4:16.44
33.54
30.90
11.Robin den Boer9006177De Warande4:08.104:16.56+0,83E
50m:
100m:
28.16
59.14
28.16
30.98
150m:
200m:
1:30.31
2:03.38
31.17
33.07
250m:
300m:
2:36.56
3:10.20
33.18
33.64
350m:
400m:
3:43.41
4:16.56
33.21
33.15
12.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:18.174:16.85+0,84D
50m:
100m:
28.23
59.79
28.23
31.56
150m:
200m:
1:32.38
2:05.42
32.59
33.04
250m:
300m:
2:38.56
3:11.84
33.14
33.28
350m:
400m:
3:45.17
4:16.85
33.33
31.68
13.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg4:16.884:16.96+0,84D
50m:
100m:
28.82
1:00.66
28.82
31.84
150m:
200m:
1:33.07
2:06.08
32.41
33.01
250m:
300m:
2:38.85
3:12.06
32.77
33.21
350m:
400m:
3:45.62
4:16.96
33.56
31.34
14.Marco van der Stel9102879ACZ4:22.484:17.12+0,75D
50m:
100m:
29.29
1:01.44
29.29
32.15
150m:
200m:
1:34.32
2:07.52
32.88
33.20
250m:
300m:
2:40.34
3:13.36
32.82
33.02
350m:
400m:
3:46.09
4:17.12
32.73
31.03
15.Nick Hessing9103753De Dolfijn4:16.984:19.75+0,79E
50m:
100m:
28.25
1:00.26
28.25
32.01
150m:
200m:
1:32.91
2:06.14
32.65
33.23
250m:
300m:
2:39.13
3:12.77
32.99
33.64
350m:
400m:
3:46.55
4:19.75
33.78
33.20
16.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi4:20.354:20.72+0,91E
50m:
100m:
29.18
1:00.99
29.18
31.81
150m:
200m:
1:34.25
2:07.85
33.26
33.60
250m:
300m:
2:40.94
3:14.66
33.09
33.72
350m:
400m:
3:48.62
4:20.72
33.96
32.10
17.Chris van Vliet9102425DZ&PC4:21.674:21.23+0,89E
50m:
100m:
28.31
1:00.48
28.31
32.17
150m:
200m:
1:33.60
2:07.39
33.12
33.79
250m:
300m:
2:41.07
3:14.95
33.68
33.88
350m:
400m:
3:48.34
4:21.23
33.39
32.89
18.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB4:20.354:25.94+0,78E
50m:
100m:
28.30
1:00.42
28.30
32.12
150m:
200m:
1:33.22
2:06.53
32.80
33.31
250m:
300m:
2:41.16
3:15.52
34.63
34.36
350m:
400m:
3:50.95
4:25.94
35.43
34.99
19.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P4:21.334:27.50+0,95E
50m:
100m:
29.23
1:01.45
29.23
32.22
150m:
200m:
1:34.79
2:08.99
33.34
34.20
250m:
300m:
2:42.44
3:17.04
33.45
34.60
350m:
400m:
3:52.25
4:27.50
35.21
35.25

<< TOP >>
Programmanr. 1
21-12-2007
Heren, 400m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV3:51.283:48.02+0,93A+
Kampioenschaps Record
50m:
100m:
27.34
55.96
27.34
28.62
150m:
200m:
1:25.07
1:53.96
29.11
28.89
250m:
300m:
2:22.66
2:51.49
28.70
28.83
350m:
400m:
3:20.27
3:48.02
28.78
27.75
2.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV3:52.863:52.75+0,89A
50m:
100m:
26.16
55.56
26.16
29.40
150m:
200m:
1:25.18
1:54.82
29.62
29.64
250m:
300m:
2:24.51
2:54.74
29.69
30.23
350m:
400m:
3:24.64
3:52.75
29.90
28.11
3.Maarten v.d. Weijden8101923Eiffel Swimmers PSV4:02.043:53.21+0,99A
50m:
100m:
27.77
57.24
27.77
29.47
150m:
200m:
1:27.06
1:56.82
29.82
29.76
250m:
300m:
2:26.48
2:56.13
29.66
29.65
350m:
400m:
3:25.50
3:53.21
29.37
27.71
4.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC3:53.653:54.78+0,94A
50m:
100m:
27.28
56.61
27.28
29.33
150m:
200m:
1:26.09
1:55.85
29.48
29.76
250m:
300m:
2:25.44
2:55.66
29.59
30.22
350m:
400m:
3:25.84
3:54.78
30.18
28.94
5.Joost Reijns8702725DWK3:54.303:54.82+0,78A
50m:
100m:
26.52
55.90
26.52
29.38
150m:
200m:
1:25.70
1:55.69
29.80
29.99
250m:
300m:
2:25.35
2:55.86
29.66
30.51
350m:
400m:
3:25.98
3:54.82
30.12
28.84
6.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp4:01.893:55.12A+
50m:
100m:
27.32
57.05
27.32
29.73
150m:
200m:
1:27.08
1:57.00
30.03
29.92
250m:
300m:
2:26.62
2:56.09
29.62
29.47
350m:
400m:
3:26.01
3:55.12
29.92
29.11
7.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV4:01.593:59.23+0,89A
50m:
100m:
26.42
55.72
26.42
29.30
150m:
200m:
1:25.64
1:55.82
29.92
30.18
250m:
300m:
2:25.93
2:56.69
30.11
30.76
350m:
400m:
3:28.13
3:59.23
31.44
31.10
8.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn3:58.413:59.30+0,93B
50m:
100m:
27.72
57.31
27.72
29.59
150m:
200m:
1:27.36
1:57.96
30.05
30.60
250m:
300m:
2:28.36
2:59.17
30.40
30.81
350m:
400m:
3:29.87
3:59.30
30.70
29.43
9.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC4:04.154:01.07+0,81C
50m:
100m:
27.61
57.97
27.61
30.36
150m:
200m:
1:27.90
1:58.91
29.93
31.01
250m:
300m:
2:29.36
3:00.21
30.45
30.85
350m:
400m:
3:30.89
4:01.07
30.68
30.18
10.Bo Wullings8904251De Dolfijn4:05.204:02.87+0,91C
50m:
100m:
27.83
57.66
27.83
29.83
150m:
200m:
1:28.49
1:59.66
30.83
31.17
250m:
300m:
2:31.16
3:02.57
31.50
31.41
350m:
400m:
3:33.87
4:02.87
31.30
29.00
11.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:05.774:03.63+0,83C
50m:
100m:
27.50
57.96
27.50
30.46
150m:
200m:
1:29.31
2:00.82
31.35
31.51
250m:
300m:
2:31.47
3:02.02
30.65
30.55
350m:
400m:
3:32.61
4:03.63
30.59
31.02
12.Marcel Thijsse8201719WVZ4:05.534:05.14+0,81D
50m:
100m:
28.27
58.92
28.27
30.65
150m:
200m:
1:29.96
2:01.14
31.04
31.18
250m:
300m:
2:32.40
3:03.50
31.26
31.10
350m:
400m:
3:34.57
4:05.14
31.07
30.57
13.Ewoud Potiek8902503DZ&PC4:11.564:05.92+0,85C
50m:
100m:
27.74
58.58
27.74
30.84
150m:
200m:
1:29.63
2:00.72
31.05
31.09
250m:
300m:
2:31.63
3:03.01
30.91
31.38
350m:
400m:
3:34.81
4:05.92
31.80
31.11
14.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 4:09.804:07.60+0,77D
50m:
100m:
28.72
1:00.53
28.72
31.81
150m:
200m:
1:31.97
2:03.19
31.44
31.22
250m:
300m:
2:34.23
3:05.51
31.04
31.28
350m:
400m:
3:37.09
4:07.60
31.58
30.51
15.Robert Yallop8903679DWK4:14.224:07.65+0,82D
50m:
100m:
26.60
57.05
26.60
30.45
150m:
200m:
1:28.45
2:00.28
31.40
31.83
250m:
300m:
2:32.28
3:04.55
32.00
32.27
350m:
400m:
3:36.83
4:07.65
32.28
30.82
16.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:10.764:08.02+0,79D
50m:
100m:
27.74
58.30
27.74
30.56
150m:
200m:
1:29.38
2:01.24
31.08
31.86
250m:
300m:
2:33.40
3:05.76
32.16
32.36
350m:
400m:
3:38.06
4:08.02
32.30
29.96
17.Jorrit Visser8903393DZ&PC4:07.764:10.01+0,88D
50m:
100m:
27.65
58.21
27.65
30.56
150m:
200m:
1:29.65
2:01.36
31.44
31.71
250m:
300m:
2:33.22
3:05.33
31.86
32.11
350m:
400m:
3:37.79
4:10.01
32.46
32.22
18.Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC4:13.704:11.97+0,93D
50m:
100m:
27.83
58.39
27.83
30.56
150m:
200m:
1:29.91
2:01.75
31.52
31.84
250m:
300m:
2:33.88
3:06.61
32.13
32.73
350m:
400m:
3:39.69
4:11.97
33.08
32.28
19.Mike Stoffer8903041WVZ4:13.404:13.69+0,91E
50m:
100m:
28.09
59.42
28.09
31.33
150m:
200m:
1:31.59
2:03.92
32.17
32.33
250m:
300m:
2:36.04
3:08.71
32.12
32.67
350m:
400m:
3:41.48
4:13.69
32.77
32.21
20.Erik Simons8902845WZK4:14.574:14.14+0,98E
50m:
100m:
27.66
58.40
27.66
30.74
150m:
200m:
1:29.93
2:02.50
31.53
32.57
250m:
300m:
2:35.23
3:08.54
32.73
33.31
350m:
400m:
3:41.89
4:14.14
33.35
32.25
21.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe4:11.754:16.30+0,49E
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:32.42
2:05.34
32.32
32.92
250m:
300m:
2:37.76
3:10.49
32.42
32.73
350m:
400m:
3:43.97
4:16.30
33.48
32.33
22.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y4:14.804:17.14+0,94E
50m:
100m:
28.94
1:00.25
28.94
31.31
150m:
200m:
1:32.43
2:05.32
32.18
32.89
250m:
300m:
2:37.29
3:10.61
31.97
33.32
350m:
400m:
3:44.32
4:17.14
33.71
32.82
23.Pascal Bruins8905413EZC4:14.024:19.00+0,92E
50m:
100m:
27.81
58.21
27.81
30.40
150m:
200m:
1:30.52
2:03.42
32.31
32.90
250m:
300m:
2:37.03
3:11.11
33.61
34.08
350m:
400m:
3:45.54
4:19.00
34.43
33.46

<< TOP >>
Programmanr. 1
21-12-2007
Heren, 400m vrije slagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Tom Vangeneugden8302775Eiffel Swimmers PSV3:51.283:48.02+0,93A+
Kampioenschaps Record
50m:
100m:
27.34
55.96
27.34
28.62
150m:
200m:
1:25.07
1:53.96
29.11
28.89
250m:
300m:
2:22.66
2:51.49
28.70
28.83
350m:
400m:
3:20.27
3:48.02
28.78
27.75
2.Stefan Oosting8101265Eiffel Swimmers PSV3:52.863:52.75+0,89A
50m:
100m:
26.16
55.56
26.16
29.40
150m:
200m:
1:25.18
1:54.82
29.62
29.64
250m:
300m:
2:24.51
2:54.74
29.69
30.23
350m:
400m:
3:24.64
3:52.75
29.90
28.11
3.Maarten v.d. Weijden8101923Eiffel Swimmers PSV4:02.043:53.21+0,99A
50m:
100m:
27.77
57.24
27.77
29.47
150m:
200m:
1:27.06
1:56.82
29.82
29.76
250m:
300m:
2:26.48
2:56.13
29.66
29.65
350m:
400m:
3:25.50
3:53.21
29.37
27.71
4.Arjen v/d Meulen8702223DZ&PC3:53.653:54.78+0,94A
50m:
100m:
27.28
56.61
27.28
29.33
150m:
200m:
1:26.09
1:55.85
29.48
29.76
250m:
300m:
2:25.44
2:55.66
29.59
30.22
350m:
400m:
3:25.84
3:54.78
30.18
28.94
5.Joost Reijns8702725DWK3:54.303:54.82+0,78A
50m:
100m:
26.52
55.90
26.52
29.38
150m:
200m:
1:25.70
1:55.69
29.80
29.99
250m:
300m:
2:25.35
2:55.86
29.66
30.51
350m:
400m:
3:25.98
3:54.82
30.12
28.84
6.Job Kienhuis8901631De Dinkel Denekamp4:01.893:55.12A+
50m:
100m:
27.32
57.05
27.32
29.73
150m:
200m:
1:27.08
1:57.00
30.03
29.92
250m:
300m:
2:26.62
2:56.09
29.62
29.47
350m:
400m:
3:26.01
3:55.12
29.92
29.11
7.Allen Lindeberg8906543Eiffel Swimmers PSV4:01.593:59.23+0,89A
50m:
100m:
26.42
55.72
26.42
29.30
150m:
200m:
1:25.64
1:55.82
29.92
30.18
250m:
300m:
2:25.93
2:56.69
30.11
30.76
350m:
400m:
3:28.13
3:59.23
31.44
31.10
8.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn3:58.413:59.30+0,93B
50m:
100m:
27.72
57.31
27.72
29.59
150m:
200m:
1:27.36
1:57.96
30.05
30.60
250m:
300m:
2:28.36
2:59.17
30.40
30.81
350m:
400m:
3:29.87
3:59.30
30.70
29.43
9.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC4:04.154:01.07+0,81C
50m:
100m:
27.61
57.97
27.61
30.36
150m:
200m:
1:27.90
1:58.91
29.93
31.01
250m:
300m:
2:29.36
3:00.21
30.45
30.85
350m:
400m:
3:30.89
4:01.07
30.68
30.18
10.Bo Wullings8904251De Dolfijn4:05.204:02.87+0,91C
50m:
100m:
27.83
57.66
27.83
29.83
150m:
200m:
1:28.49
1:59.66
30.83
31.17
250m:
300m:
2:31.16
3:02.57
31.50
31.41
350m:
400m:
3:33.87
4:02.87
31.30
29.00
11.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg4:05.774:03.63+0,83C
50m:
100m:
27.50
57.96
27.50
30.46
150m:
200m:
1:29.31
2:00.82
31.35
31.51
250m:
300m:
2:31.47
3:02.02
30.65
30.55
350m:
400m:
3:32.61
4:03.63
30.59
31.02
12.Marcel Thijsse8201719WVZ4:05.534:05.14+0,81D
50m:
100m:
28.27
58.92
28.27
30.65
150m:
200m:
1:29.96
2:01.14
31.04
31.18
250m:
300m:
2:32.40
3:03.50
31.26
31.10
350m:
400m:
3:34.57
4:05.14
31.07
30.57
13.Floor Verhaar9004603De Otters Het Gooi4:04.684:05.72+0,94C
50m:
100m:
27.95
58.87
27.95
30.92
150m:
200m:
1:30.28
2:01.77
31.41
31.49
250m:
300m:
2:33.43
3:04.91
31.66
31.48
350m:
400m:
3:36.29
4:05.72
31.38
29.43
14.Ewoud Potiek8902503DZ&PC4:11.564:05.92+0,85C
50m:
100m:
27.74
58.58
27.74
30.84
150m:
200m:
1:29.63
2:00.72
31.05
31.09
250m:
300m:
2:31.63
3:03.01
30.91
31.38
350m:
400m:
3:34.81
4:05.92
31.80
31.11
15.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)4:07.324:06.40+0,94C
50m:
100m:
28.12
58.70
28.12
30.58
150m:
200m:
1:29.92
2:01.34
31.22
31.42
250m:
300m:
2:32.82
3:04.65
31.48
31.83
350m:
400m:
3:36.14
4:06.40
31.49
30.26
16.Remco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 4:09.804:07.60+0,77D
50m:
100m:
28.72
1:00.53
28.72
31.81
150m:
200m:
1:31.97
2:03.19
31.44
31.22
250m:
300m:
2:34.23
3:05.51
31.04
31.28
350m:
400m:
3:37.09
4:07.60
31.58
30.51
17.Robert Yallop8903679DWK4:14.224:07.65+0,82D
50m:
100m:
26.60
57.05
26.60
30.45
150m:
200m:
1:28.45
2:00.28
31.40
31.83
250m:
300m:
2:32.28
3:04.55
32.00
32.27
350m:
400m:
3:36.83
4:07.65
32.28
30.82
18.Koen Florijn8600851MNC Dordrecht4:10.764:08.02+0,79D
50m:
100m:
27.74
58.30
27.74
30.56
150m:
200m:
1:29.38
2:01.24
31.08
31.86
250m:
300m:
2:33.40
3:05.76
32.16
32.36
350m:
400m:
3:38.06
4:08.02
32.30
29.96
19.Felix Broekhuizen9000439DWK4:07.484:09.31+0,65C
50m:
100m:
27.48
58.17
27.48
30.69
150m:
200m:
1:29.63
2:01.18
31.46
31.55
250m:
300m:
2:32.93
3:04.98
31.75
32.05
350m:
400m:
3:37.35
4:09.31
32.37
31.96
20.Jorrit Visser8903393DZ&PC4:07.764:10.01+0,88D
50m:
100m:
27.65
58.21
27.65
30.56
150m:
200m:
1:29.65
2:01.36
31.44
31.71
250m:
300m:
2:33.22
3:05.33
31.86
32.11
350m:
400m:
3:37.79
4:10.01
32.46
32.22
21.Giel van Dijk9104211De Biesboschzwemmers4:15.154:11.37+0,83C
50m:
100m:
28.17
59.53
28.17
31.36
150m:
200m:
1:31.11
2:03.00
31.58
31.89
250m:
300m:
2:34.77
3:07.08
31.77
32.31
350m:
400m:
3:39.34
4:11.37
32.26
32.03
22.Sietse v/d Hoeven8901281DZ&PC4:13.704:11.97+0,93D
50m:
100m:
27.83
58.39
27.83
30.56
150m:
200m:
1:29.91
2:01.75
31.52
31.84
250m:
300m:
2:33.88
3:06.61
32.13
32.73
350m:
400m:
3:39.69
4:11.97
33.08
32.28
23.Mike Stoffer8903041WVZ4:13.404:13.69+0,91E
50m:
100m:
28.09
59.42
28.09
31.33
150m:
200m:
1:31.59
2:03.92
32.17
32.33
250m:
300m:
2:36.04
3:08.71
32.12
32.67
350m:
400m:
3:41.48
4:13.69
32.77
32.21
24.Sebastiaan Rosendaal9101947De Schotejil4:09.614:13.87+0,89D
50m:
100m:
28.32
59.99
28.32
31.67
150m:
200m:
1:31.80
2:04.12
31.81
32.32
250m:
300m:
2:36.63
3:09.44
32.51
32.81
350m:
400m:
3:41.98
4:13.87
32.54
31.89
25.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas4:15.844:13.93+0,88D
50m:
100m:
28.44
1:00.19
28.44
31.75
150m:
200m:
1:32.39
2:05.14
32.20
32.75
250m:
300m:
2:37.35
3:10.23
32.21
32.88
350m:
400m:
3:42.57
4:13.93
32.34
31.36
26.Erik Simons8902845WZK4:14.574:14.14+0,98E
50m:
100m:
27.66
58.40
27.66
30.74
150m:
200m:
1:29.93
2:02.50
31.53
32.57
250m:
300m:
2:35.23
3:08.54
32.73
33.31
350m:
400m:
3:41.89
4:14.14
33.35
32.25
27.Vincent van Iperen9106179Orca4:20.784:14.40+0,66D
50m:
100m:
28.41
1:00.24
28.41
31.83
150m:
200m:
1:32.81
2:05.58
32.57
32.77
250m:
300m:
2:37.96
3:10.49
32.38
32.53
350m:
400m:
3:43.16
4:14.40
32.67
31.24
28.Tim Wagenmans9104945Aquarijn4:11.784:15.49+0,86D
50m:
100m:
28.08
59.74
28.08
31.66
150m:
200m:
1:31.98
2:04.44
32.24
32.46
250m:
300m:
2:37.01
3:10.28
32.57
33.27
350m:
400m:
3:43.16
4:15.49
32.88
32.33
29.Bryan Mannaart9101533WVZ4:13.164:16.27D
50m:
100m:
28.61
59.55
28.61
30.94
150m:
200m:
1:31.60
2:04.56
32.05
32.96
250m:
300m:
2:37.57
3:10.72
33.01
33.15
350m:
400m:
3:43.95
4:16.27
33.23
32.32
30.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe4:11.754:16.30+0,49E
50m:
100m:
28.59
1:00.10
28.59
31.51
150m:
200m:
1:32.42
2:05.34
32.32
32.92
250m:
300m:
2:37.76
3:10.49
32.42
32.73
350m:
400m:
3:43.97
4:16.30
33.48
32.33
31.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ4:14.884:16.44+1,00E
50m:
100m:
27.94
58.89
27.94
30.95
150m:
200m:
1:30.99
2:04.39
32.10
33.40
250m:
300m:
2:37.80
3:12.00
33.41
34.20
350m:
400m:
3:45.54
4:16.44
33.54
30.90
32.Robin den Boer9006177De Warande4:08.104:16.56+0,83E
50m:
100m:
28.16
59.14
28.16
30.98
150m:
200m:
1:30.31
2:03.38
31.17
33.07
250m:
300m:
2:36.56
3:10.20
33.18
33.64
350m:
400m:
3:43.41
4:16.56
33.21
33.15
33.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi4:18.174:16.85+0,84D
50m:
100m:
28.23
59.79
28.23
31.56
150m:
200m:
1:32.38
2:05.42
32.59
33.04
250m:
300m:
2:38.56
3:11.84
33.14
33.28
350m:
400m:
3:45.17
4:16.85
33.33
31.68
34.Yannick Mommers9101613ZC Valkenburg4:16.884:16.96+0,84D
50m:
100m:
28.82
1:00.66
28.82
31.84
150m:
200m:
1:33.07
2:06.08
32.41
33.01
250m:
300m:
2:38.85
3:12.06
32.77
33.21
350m:
400m:
3:45.62
4:16.96
33.56
31.34
35.Marco van der Stel9102879ACZ4:22.484:17.12+0,75D
50m:
100m:
29.29
1:01.44
29.29
32.15
150m:
200m:
1:34.32
2:07.52
32.88
33.20
250m:
300m:
2:40.34
3:13.36
32.82
33.02
350m:
400m:
3:46.09
4:17.12
32.73
31.03
36.Jan-Willem v.d. Graaff8901023Het Y4:14.804:17.14+0,94E
50m:
100m:
28.94
1:00.25
28.94
31.31
150m:
200m:
1:32.43
2:05.32
32.18
32.89
250m:
300m:
2:37.29
3:10.61
31.97
33.32
350m:
400m:
3:44.32
4:17.14
33.71
32.82
37.Pascal Bruins8905413EZC4:14.024:19.00+0,92E
50m:
100m:
27.81
58.21
27.81
30.40
150m:
200m:
1:30.52
2:03.42
32.31
32.90
250m:
300m:
2:37.03
3:11.11
33.61
34.08
350m:
400m:
3:45.54
4:19.00
34.43
33.46
38.Nick Hessing9103753De Dolfijn4:16.984:19.75+0,79E
50m:
100m:
28.25
1:00.26
28.25
32.01
150m:
200m:
1:32.91
2:06.14
32.65
33.23
250m:
300m:
2:39.13
3:12.77
32.99
33.64
350m:
400m:
3:46.55
4:19.75
33.78
33.20
39.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi4:20.354:20.72+0,91E
50m:
100m:
29.18
1:00.99
29.18
31.81
150m:
200m:
1:34.25
2:07.85
33.26
33.60
250m:
300m:
2:40.94
3:14.66
33.09
33.72
350m:
400m:
3:48.62
4:20.72
33.96
32.10
40.Chris van Vliet9102425DZ&PC4:21.674:21.23+0,89E
50m:
100m:
28.31
1:00.48
28.31
32.17
150m:
200m:
1:33.60
2:07.39
33.12
33.79
250m:
300m:
2:41.07
3:14.95
33.68
33.88
350m:
400m:
3:48.34
4:21.23
33.39
32.89
41.Joost Rijntjes9101899De Zijl/LGB4:20.354:25.94+0,78E
50m:
100m:
28.30
1:00.42
28.30
32.12
150m:
200m:
1:33.22
2:06.53
32.80
33.31
250m:
300m:
2:41.16
3:15.52
34.63
34.36
350m:
400m:
3:50.95
4:25.94
35.43
34.99
42.Thijs Hagelstein9100827VZC-E&P4:21.334:27.50+0,95E
50m:
100m:
29.23
1:01.45
29.23
32.22
150m:
200m:
1:34.79
2:08.99
33.34
34.20
250m:
300m:
2:42.44
3:17.04
33.45
34.60
350m:
400m:
3:52.25
4:27.50
35.21
35.25


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Meisjes, 400m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC4:21.414:22.25+0,98A
50m:
100m:
29.29
1:01.52
29.29
32.23
150m:
200m:
1:34.78
2:08.27
33.26
33.49
250m:
300m:
2:42.22
3:15.99
33.95
33.77
350m:
400m:
3:49.62
4:22.25
33.63
32.63
2.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 4:30.014:27.09+0,95A
50m:
100m:
29.66
1:03.41
29.66
33.75
150m:
200m:
1:37.98
2:12.48
34.57
34.50
250m:
300m:
2:46.62
3:20.92
34.14
34.30
350m:
400m:
3:54.76
4:27.09
33.84
32.33
3.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB4:34.644:32.12B
50m:
100m:
30.73
1:05.27
30.73
34.54
150m:
200m:
1:40.05
2:14.71
34.78
34.66
250m:
300m:
2:49.01
3:23.59
34.30
34.58
350m:
400m:
3:58.21
4:32.12
34.62
33.91
4.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV4:30.834:35.87+0,79D
50m:
100m:
29.92
1:03.61
29.92
33.69
150m:
200m:
1:38.45
2:14.22
34.84
35.77
250m:
300m:
2:49.75
3:25.25
35.53
35.50
350m:
400m:
4:01.24
4:35.87
35.99
34.63
5.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers4:39.164:37.51+0,84C
50m:
100m:
30.78
1:04.82
30.78
34.04
150m:
200m:
1:39.90
2:15.43
35.08
35.53
250m:
300m:
2:51.45
3:27.69
36.02
36.24
350m:
400m:
4:03.24
4:37.51
35.55
34.27
6.Renske de Groot9300276DZ&PC4:45.764:43.01+0,91D
50m:
100m:
31.31
1:05.68
31.31
34.37
150m:
200m:
1:40.67
2:15.97
34.99
35.30
250m:
300m:
2:51.94
3:28.94
35.97
37.00
350m:
400m:
4:06.39
4:43.01
37.45
36.62
7.Maxime de Wilde9304658DZ&PC4:44.434:43.15+0,82D
50m:
100m:
30.61
1:05.80
30.61
35.19
150m:
200m:
1:41.70
2:18.09
35.90
36.39
250m:
300m:
2:55.18
3:32.45
37.09
37.27
350m:
400m:
4:08.64
4:43.15
36.19
34.51
8.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht4:43.624:44.94+0,80D
50m:
100m:
32.12
1:07.52
32.12
35.40
150m:
200m:
1:43.88
2:20.33
36.36
36.45
250m:
300m:
2:56.94
3:33.21
36.61
36.27
350m:
400m:
4:09.23
4:44.94
36.02
35.71
9.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV4:46.904:46.31+0,85E
50m:
100m:
32.63
1:08.37
32.63
35.74
150m:
200m:
1:44.91
2:21.31
36.54
36.40
250m:
300m:
2:57.77
3:34.58
36.46
36.81
350m:
400m:
4:11.08
4:46.31
36.50
35.23
10.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas4:43.594:50.16E
50m:
100m:
32.32
1:08.26
32.32
35.94
150m:
200m:
1:45.02
2:21.93
36.76
36.91
250m:
300m:
2:59.40
3:37.06
37.47
37.66
350m:
400m:
4:14.37
4:50.16
37.31
35.79
11.Iris Pijtak9300602AZ&PC4:48.774:50.22E
50m:
100m:
32.98
1:09.86
32.98
36.88
150m:
200m:
1:47.14
2:24.88
37.28
37.74
250m:
300m:
3:01.94
3:39.24
37.06
37.30
350m:
400m:
4:15.91
4:50.22
36.67
34.31
12.Géke Heinsbroek9300312WVZ4:45.034:50.55+0,85E
50m:
100m:
31.82
1:07.25
31.82
35.43
150m:
200m:
1:44.08
2:21.19
36.83
37.11
250m:
300m:
2:58.44
3:36.13
37.25
37.69
350m:
400m:
4:14.01
4:50.55
37.88
36.54
13.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ4:41.904:50.82+0,97E
50m:
100m:
32.56
1:08.31
32.56
35.75
150m:
200m:
1:45.04
2:22.06
36.73
37.02
250m:
300m:
2:59.34
3:36.93
37.28
37.59
350m:
400m:
4:14.21
4:50.82
37.28
36.61
14.Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB4:43.304:54.76E
50m:
100m:
31.55
1:07.09
31.55
35.54
150m:
200m:
1:44.89
2:22.72
37.80
37.83
250m:
300m:
3:01.24
3:39.97
38.52
38.73
350m:
400m:
4:18.11
4:54.76
38.14
36.65
15.Jamie de Jong9300898De Dolfijn4:47.784:56.70E
50m:
100m:
31.59
1:07.62
31.59
36.03
150m:
200m:
1:45.43
2:23.86
37.81
38.43
250m:
300m:
3:02.41
3:40.89
38.55
38.48
350m:
400m:
4:19.28
4:56.70
38.39
37.42
16.Vera van Delden9301308WVZ4:49.905:03.49+0,84
50m:
100m:
33.57
1:11.49
33.57
37.92
150m:
200m:
1:50.36
2:29.53
38.87
39.17
250m:
300m:
3:07.47
3:45.37
37.94
37.90
350m:
400m:
4:24.78
5:03.49
39.41
38.71

<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Dames, 400m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Linda Bank8600168De Dolfijn4:13.184:13.90+0,99A+
50m:
100m:
29.27
1:00.40
29.27
31.13
150m:
200m:
1:32.38
2:04.56
31.98
32.18
250m:
300m:
2:36.91
3:09.38
32.35
32.47
350m:
400m:
3:42.19
4:13.90
32.81
31.71
2.Rieneke Terink8402424AZ&PC4:16.054:16.27+0,87A
50m:
100m:
29.21
1:01.14
29.21
31.93
150m:
200m:
1:33.18
2:05.72
32.04
32.54
250m:
300m:
2:38.50
3:11.66
32.78
33.16
350m:
400m:
3:44.73
4:16.27
33.07
31.54
3.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia4:16.314:16.44+0,87A+
50m:
100m:
28.23
59.88
28.23
31.65
150m:
200m:
1:31.90
2:04.39
32.02
32.49
250m:
300m:
2:36.34
3:09.44
31.95
33.10
350m:
400m:
3:42.78
4:16.44
33.34
33.66
4.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV4:20.144:19.54+0,87A
50m:
100m:
30.40
1:03.01
30.40
32.61
150m:
200m:
1:35.64
2:08.45
32.63
32.81
250m:
300m:
2:41.35
3:14.12
32.90
32.77
350m:
400m:
3:46.88
4:19.54
32.76
32.66
5.Marion van den Berg8600272DWK4:20.034:22.34+1,02C
50m:
100m:
29.39
1:01.44
29.39
32.05
150m:
200m:
1:34.98
2:08.62
33.54
33.64
250m:
300m:
2:42.43
3:15.77
33.81
33.34
350m:
400m:
3:49.17
4:22.34
33.40
33.17
6.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)4:18.704:22.35B
50m:
100m:
29.80
1:02.42
29.80
32.62
150m:
200m:
1:35.42
2:08.55
33.00
33.13
250m:
300m:
2:41.91
3:15.45
33.36
33.54
350m:
400m:
3:49.30
4:22.35
33.85
33.05
7.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp4:25.604:25.93+0,98C
50m:
100m:
30.37
1:03.67
30.37
33.30
150m:
200m:
1:37.34
2:11.35
33.67
34.01
250m:
300m:
2:45.19
3:19.18
33.84
33.99
350m:
400m:
3:53.03
4:25.93
33.85
32.90
8.Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV4:31.484:27.06+0,94D
50m:
100m:
31.68
1:05.76
31.68
34.08
150m:
200m:
1:39.85
2:13.77
34.09
33.92
250m:
300m:
2:47.42
3:21.10
33.65
33.68
350m:
400m:
3:55.09
4:27.06
33.99
31.97
9.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi4:31.544:32.92+0,70D
50m:
100m:
29.82
1:03.01
29.82
33.19
150m:
200m:
1:37.48
2:12.81
34.47
35.33
250m:
300m:
2:48.48
3:24.19
35.67
35.71
350m:
400m:
3:59.43
4:32.92
35.24
33.49
10.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval4:37.854:33.56+0,78D
50m:
100m:
31.78
1:06.90
31.78
35.12
150m:
200m:
1:41.41
2:15.79
34.51
34.38
250m:
300m:
2:49.93
3:24.48
34.14
34.55
350m:
400m:
3:59.24
4:33.56
34.76
34.32
11.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ4:37.544:38.06+0,99D
50m:
100m:
31.50
1:06.40
31.50
34.90
150m:
200m:
1:41.48
2:16.75
35.08
35.27
250m:
300m:
2:52.17
3:28.32
35.42
36.15
350m:
400m:
4:04.34
4:38.06
36.02
33.72
12.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen4:33.144:38.84+1,00E
50m:
100m:
31.11
1:06.13
31.11
35.02
150m:
200m:
1:41.38
2:16.84
35.25
35.46
250m:
300m:
2:52.62
3:28.64
35.78
36.02
350m:
400m:
4:04.82
4:38.84
36.18
34.02
13.Merel Barendregt9100118Van Vliet-Barracuda4:38.054:39.93+0,99E
50m:
100m:
31.52
1:05.85
31.52
34.33
150m:
200m:
1:40.89
2:16.12
35.04
35.23
250m:
300m:
2:52.27
3:28.47
36.15
36.20
350m:
400m:
4:04.90
4:39.93
36.43
35.03
14.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo4:35.894:41.35+1,00E
50m:
100m:
31.35
1:06.09
31.35
34.74
150m:
200m:
1:41.20
2:17.02
35.11
35.82
250m:
300m:
2:52.76
3:29.08
35.74
36.32
350m:
400m:
4:05.57
4:41.35
36.49
35.78
15.Lana Voinov9103306De Dolfijn4:38.414:44.15+0,85E
50m:
100m:
31.15
1:05.65
31.15
34.50
150m:
200m:
1:41.40
2:17.72
35.75
36.32
250m:
300m:
2:54.37
3:31.17
36.65
36.80
350m:
400m:
4:07.94
4:44.15
36.77
36.21
16.Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan4:35.444:50.43+0,92E
50m:
100m:
31.51
1:06.05
31.51
34.54
150m:
200m:
1:41.97
2:18.78
35.92
36.81
250m:
300m:
2:55.90
3:33.69
37.12
37.79
350m:
400m:
4:12.51
4:50.43
38.82
37.92

<< TOP >>
Programmanr. 2
21-12-2007
Dames, 400m vrije slagall-in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Linda Bank8600168De Dolfijn4:13.184:13.90+0,99A+
50m:
100m:
29.27
1:00.40
29.27
31.13
150m:
200m:
1:32.38
2:04.56
31.98
32.18
250m:
300m:
2:36.91
3:09.38
32.35
32.47
350m:
400m:
3:42.19
4:13.90
32.81
31.71
2.Rieneke Terink8402424AZ&PC4:16.054:16.27+0,87A
50m:
100m:
29.21
1:01.14
29.21
31.93
150m:
200m:
1:33.18
2:05.72
32.04
32.54
250m:
300m:
2:38.50
3:11.66
32.78
33.16
350m:
400m:
3:44.73
4:16.27
33.07
31.54
3.Ranomi Kromowidjojo9002156TriVia4:16.314:16.44+0,87A+
50m:
100m:
28.23
59.88
28.23
31.65
150m:
200m:
1:31.90
2:04.39
32.02
32.49
250m:
300m:
2:36.34
3:09.44
31.95
33.10
350m:
400m:
3:42.78
4:16.44
33.34
33.66
4.Maaike Waaijer9004120Eiffel Swimmers PSV4:20.144:19.54+0,87A
50m:
100m:
30.40
1:03.01
30.40
32.61
150m:
200m:
1:35.64
2:08.45
32.63
32.81
250m:
300m:
2:41.35
3:14.12
32.90
32.77
350m:
400m:
3:46.88
4:19.54
32.76
32.66
5.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC4:21.414:22.25+0,98A
50m:
100m:
29.29
1:01.52
29.29
32.23
150m:
200m:
1:34.78
2:08.27
33.26
33.49
250m:
300m:
2:42.22
3:15.99
33.95
33.77
350m:
400m:
3:49.62
4:22.25
33.63
32.63
6.Marion van den Berg8600272DWK4:20.034:22.34+1,02C
50m:
100m:
29.39
1:01.44
29.39
32.05
150m:
200m:
1:34.98
2:08.62
33.54
33.64
250m:
300m:
2:42.43
3:15.77
33.81
33.34
350m:
400m:
3:49.17
4:22.34
33.40
33.17
7.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)4:18.704:22.35B
50m:
100m:
29.80
1:02.42
29.80
32.62
150m:
200m:
1:35.42
2:08.55
33.00
33.13
250m:
300m:
2:41.91
3:15.45
33.36
33.54
350m:
400m:
3:49.30
4:22.35
33.85
33.05
8.Marlies Reinders8602976De Dinkel Denekamp4:25.604:25.93+0,98C
50m:
100m:
30.37
1:03.67
30.37
33.30
150m:
200m:
1:37.34
2:11.35
33.67
34.01
250m:
300m:
2:45.19
3:19.18
33.84
33.99
350m:
400m:
3:53.03
4:25.93
33.85
32.90
9.Linsy Heister8801672Eiffel Swimmers PSV4:31.484:27.06+0,94D
50m:
100m:
31.68
1:05.76
31.68
34.08
150m:
200m:
1:39.85
2:13.77
34.09
33.92
250m:
300m:
2:47.42
3:21.10
33.65
33.68
350m:
400m:
3:55.09
4:27.06
33.99
31.97
10.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 4:30.014:27.09+0,95A
50m:
100m:
29.66
1:03.41
29.66
33.75
150m:
200m:
1:37.98
2:12.48
34.57
34.50
250m:
300m:
2:46.62
3:20.92
34.14
34.30
350m:
400m:
3:54.76
4:27.09
33.84
32.33
11.Leonie van Noort9301752De Zijl/LGB4:34.644:32.12B
50m:
100m:
30.73
1:05.27
30.73
34.54
150m:
200m:
1:40.05
2:14.71
34.78
34.66
250m:
300m:
2:49.01
3:23.59
34.30
34.58
350m:
400m:
3:58.21
4:32.12
34.62
33.91
12.Pauline Gouwens8400790De Otters Het Gooi4:31.544:32.92+0,70D
50m:
100m:
29.82
1:03.01
29.82
33.19
150m:
200m:
1:37.48
2:12.81
34.47
35.33
250m:
300m:
2:48.48
3:24.19
35.67
35.71
350m:
400m:
3:59.43
4:32.92
35.24
33.49
13.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval4:37.854:33.56+0,78D
50m:
100m:
31.78
1:06.90
31.78
35.12
150m:
200m:
1:41.41
2:15.79
34.51
34.38
250m:
300m:
2:49.93
3:24.48
34.14
34.55
350m:
400m:
3:59.24
4:33.56
34.76
34.32
14.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV4:30.834:35.87+0,79D
50m:
100m:
29.92
1:03.61
29.92
33.69
150m:
200m:
1:38.45
2:14.22
34.84
35.77
250m:
300m:
2:49.75
3:25.25
35.53
35.50
350m:
400m:
4:01.24
4:35.87
35.99
34.63
15.Marcha Admiraal9300012De Biesboschzwemmers4:39.164:37.51+0,84C
50m:
100m:
30.78
1:04.82
30.78
34.04
150m:
200m:
1:39.90
2:15.43
35.08
35.53
250m:
300m:
2:51.45
3:27.69
36.02
36.24
350m:
400m:
4:03.24
4:37.51
35.55
34.27
16.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ4:37.544:38.06+0,99D
50m:
100m:
31.50
1:06.40
31.50
34.90
150m:
200m:
1:41.48
2:16.75
35.08
35.27
250m:
300m:
2:52.17
3:28.32
35.42
36.15
350m:
400m:
4:04.34
4:38.06
36.02
33.72
17.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen4:33.144:38.84+1,00E
50m:
100m:
31.11
1:06.13
31.11
35.02
150m:
200m:
1:41.38
2:16.84
35.25
35.46
250m:
300m:
2:52.62
3:28.64
35.78
36.02
350m:
400m:
4:04.82
4:38.84
36.18
34.02
18.Merel Barendregt9100118Van Vliet-Barracuda4:38.054:39.93+0,99E
50m:
100m:
31.52
1:05.85
31.52
34.33
150m:
200m:
1:40.89
2:16.12
35.04
35.23
250m:
300m:
2:52.27
3:28.47
36.15
36.20
350m:
400m:
4:04.90
4:39.93
36.43
35.03
19.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo4:35.894:41.35+1,00E
50m:
100m:
31.35
1:06.09
31.35
34.74
150m:
200m:
1:41.20
2:17.02
35.11
35.82
250m:
300m:
2:52.76
3:29.08
35.74
36.32
350m:
400m:
4:05.57
4:41.35
36.49
35.78
20.Renske de Groot9300276DZ&PC4:45.764:43.01+0,91D
50m:
100m:
31.31
1:05.68
31.31
34.37
150m:
200m:
1:40.67
2:15.97
34.99
35.30
250m:
300m:
2:51.94
3:28.94
35.97
37.00
350m:
400m:
4:06.39
4:43.01
37.45
36.62
21.Maxime de Wilde9304658DZ&PC4:44.434:43.15+0,82D
50m:
100m:
30.61
1:05.80
30.61
35.19
150m:
200m:
1:41.70
2:18.09
35.90
36.39
250m:
300m:
2:55.18
3:32.45
37.09
37.27
350m:
400m:
4:08.64
4:43.15
36.19
34.51
22.Lana Voinov9103306De Dolfijn4:38.414:44.15+0,85E
50m:
100m:
31.15
1:05.65
31.15
34.50
150m:
200m:
1:41.40
2:17.72
35.75
36.32
250m:
300m:
2:54.37
3:31.17
36.65
36.80
350m:
400m:
4:07.94
4:44.15
36.77
36.21
23.Ela Hutten9300354MNC Dordrecht4:43.624:44.94+0,80D
50m:
100m:
32.12
1:07.52
32.12
35.40
150m:
200m:
1:43.88
2:20.33
36.36
36.45
250m:
300m:
2:56.94
3:33.21
36.61
36.27
350m:
400m:
4:09.23
4:44.94
36.02
35.71
24.Malissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV4:46.904:46.31+0,85E
50m:
100m:
32.63
1:08.37
32.63
35.74
150m:
200m:
1:44.91
2:21.31
36.54
36.40
250m:
300m:
2:57.77
3:34.58
36.46
36.81
350m:
400m:
4:11.08
4:46.31
36.50
35.23
25.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas4:43.594:50.16E
50m:
100m:
32.32
1:08.26
32.32
35.94
150m:
200m:
1:45.02
2:21.93
36.76
36.91
250m:
300m:
2:59.40
3:37.06
37.47
37.66
350m:
400m:
4:14.37
4:50.16
37.31
35.79
26.Iris Pijtak9300602AZ&PC4:48.774:50.22E
50m:
100m:
32.98
1:09.86
32.98
36.88
150m:
200m:
1:47.14
2:24.88
37.28
37.74
250m:
300m:
3:01.94
3:39.24
37.06
37.30
350m:
400m:
4:15.91
4:50.22
36.67
34.31
27.Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan4:35.444:50.43+0,92E
50m:
100m:
31.51
1:06.05
31.51
34.54
150m:
200m:
1:41.97
2:18.78
35.92
36.81
250m:
300m:
2:55.90
3:33.69
37.12
37.79
350m:
400m:
4:12.51
4:50.43
38.82
37.92
28.Géke Heinsbroek9300312WVZ4:45.034:50.55+0,85E
50m:
100m:
31.82
1:07.25
31.82
35.43
150m:
200m:
1:44.08
2:21.19
36.83
37.11
250m:
300m:
2:58.44
3:36.13
37.25
37.69
350m:
400m:
4:14.01
4:50.55
37.88
36.54
29.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ4:41.904:50.82+0,97E
50m:
100m:
32.56
1:08.31
32.56
35.75
150m:
200m:
1:45.04
2:22.06
36.73
37.02
250m:
300m:
2:59.34
3:36.93
37.28
37.59
350m:
400m:
4:14.21
4:50.82
37.28
36.61
30.Linda van der Voort9201908De Zijl/LGB4:43.304:54.76E
50m:
100m:
31.55
1:07.09
31.55
35.54
150m:
200m:
1:44.89
2:22.72
37.80
37.83
250m:
300m:
3:01.24
3:39.97
38.52
38.73
350m:
400m:
4:18.11
4:54.76
38.14
36.65
31.Jamie de Jong9300898De Dolfijn4:47.784:56.70E
50m:
100m:
31.59
1:07.62
31.59
36.03
150m:
200m:
1:45.43
2:23.86
37.81
38.43
250m:
300m:
3:02.41
3:40.89
38.55
38.48
350m:
400m:
4:19.28
4:56.70
38.39
37.42
32.Vera van Delden9301308WVZ4:49.905:03.49+0,84
50m:
100m:
33.57
1:11.49
33.57
37.92
150m:
200m:
1:50.36
2:29.53
38.87
39.17
250m:
300m:
3:07.47
3:45.37
37.94
37.90
350m:
400m:
4:24.78
5:03.49
39.41
38.71


<< TOP >>
Programmanr. 3
21-12-2007
Heren, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 1.54.92 vormbehoud 1.56.07
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.John Keetman8401145DWK2:07.082:00.11B27.7057.591:28.422:00.11
2.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn2:03.132:02.42B29.551:00.311:31.422:02.42
3.Sebastiaan Verschuren8803571Aquarijn2:09.282:04.31C29.461:00.831:32.872:04.31
4.Theo Beglinger9000159Electrolux AZC2:08.352:08.26C29.961:02.881:35.772:08.26
5.Joey de Ruiter9101971Eiffel Swimmers PSV2:06.812:08.30C30.151:03.141:36.442:08.30
6.Rense Loohuis9101477De Dinkel Denekamp2:11.022:10.01D30.511:03.751:37.002:10.01
7.Bastiaan Lijesen9001819Van Vliet-Barracuda2:09.552:10.70D29.901:03.141:37.282:10.70
8.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:09.552:13.99E30.041:02.771:37.642:13.99
Finale B
9.Niels Koster8701851ZPC Bikkel HoogeveenNT2:08.56E30.571:03.931:35.652:08.56
10.Daan Ratering9002389ZPC LivoNT2:10.34D31.231:04.671:38.042:10.34
11.Loek Herberts9001173Zeester-Meerval2:12.722:11.06D31.591:04.421:37.582:11.06
12.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:13.712:12.39D30.991:04.951:38.792:12.39
13.Jelmer Meijer9001961HZ&PC Heerenveen2:14.622:13.62E32.201:06.181:40.232:13.62
14.Erik Hagting9100829Nova2:12.612:15.05E31.611:05.281:40.112:15.05
NG.ZARoy Awater9100043RZC2:16.52
NG.ZADean Coert9100393ZC Valkenburg2:17.84


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-12-2007
Dames, 200m rugslag
WK kb 2008 richttijd 2.08.95 vormbehoud 2.10.24
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.Wendy vd Zanden8805004Eiffel Swimmers PSV2:21.572:12.15A+31.201:05.061:38.632:12.15
2.Evy Witlox8804946DWK2:17.292:14.09A31.561:05.561:39.562:14.09
3.Mariët Koster8301162DZ&PC2:20.792:14.77A31.231:05.261:39.972:14.77
4.Willemijn Knot9002010TriVia2:22.022:17.90B31.661:06.981:42.722:17.90
5.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)2:20.512:18.37B33.741:07.471:42.802:18.37
6.Wendan Poelstra9102496Orca2:19.482:21.60C32.711:08.591:45.272:21.60
7.Kimberley Albers9204102ZV Vlaardingen2:18.672:22.58C33.361:09.071:46.222:22.58
8.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:22.712:25.62D32.771:09.951:47.822:25.62
Finale B
9.Chantal Nap8903004Team Groningen2:23.532:19.22C32.821:07.661:43.332:19.22
10.Mariël Borgerink9200142De Dinkel Denekamp2:24.232:23.89C33.961:10.091:46.962:23.89
11.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:25.852:24.00D33.751:10.231:47.172:24.00
12.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:25.822:25.81D34.791:11.871:48.782:25.81
13.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:27.292:27.38E34.381:11.951:50.162:27.38
14.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:24.072:28.01D35.121:12.301:50.502:28.01
15.Judith Stap9302702De Stormvogel2:24.782:28.99D34.591:12.291:50.882:28.99
16.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:27.802:30.61E34.871:12.081:50.942:30.61


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-12-2007
Heren, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 0.59.69 vormbehoud 1.00.28
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ1:00.841:00.45+0,77A+28.731:00.45
2.Mans Broekgaarden8500385DWK1:03.241:02.84+0,83B29.391:02.84
3.Rutger Sloof8803141DWK1:03.271:03.51+0,86B29.691:03.51
4.Sebastian Bakker8800119Team Groningen1:04.281:03.62+0,83B30.111:03.62
5.Jaap v/d Vegte8803485DZ&PC1:04.301:04.06+0,76C30.491:04.06
6.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg1:05.041:04.76+0,80C30.661:04.76
7.Erik Talma8903107TriVia1:04.561:04.90+0,74C30.011:04.90
8.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.101:05.45+0,69C30.421:05.45
Finale B
9.Joppe Wisse8903645DZT'621:05.541:05.09+0,91C30.771:05.09
10.Erik Verholt8803543Team Groningen1:05.481:06.06+0,89D30.931:06.06
11.Sven Jaeger8301021Hellas-Glana1:06.261:06.22+0,79E30.891:06.22
12.Nick van Gemert8900943DWK1:06.411:06.47+0,77D31.641:06.47
13.Pieter Jan de Vries9003183ZVZ1:05.781:06.49+0,83C31.281:06.49
14.Timon Evenhuis9000843TriVia1:06.351:07.22+0,90D31.631:07.22
15.Thomas Kersten9001515WVZ1:06.011:07.37+0,88D31.811:07.37
16.Aaron Eisank9100577ZON/S&S1:06.171:07.57+0,83D31.451:07.57
NGLennart Stekelenburg8602979Eiffel Swimmers PSV1:01.97


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-12-2007
Dames, 100m schoolslag
WK kb 2008 richttijd 1.07.76 vormbehoud 1.08.43
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau50m100m
Finale A
1.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:10.281:08.59+0,89A+32.421:08.59
2.Margriet Zwanenburg8604274DZ&PC1:10.541:09.04+1,00A+32.761:09.04
3.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn1:10.651:10.67+0,90A+33.171:10.67
4.Lia Dekker8700830DZ&PC1:12.331:11.15+0,85B33.871:11.15
5.Lona Kroese8702382De Dolfijn1:11.981:11.93+0,90C34.011:11.93
6.Loes Zanderink8805006De Dinkel Denekamp1:11.731:12.26+0,84C33.811:12.26
7.Lisa Nijland9102272de Whee1:12.361:12.50B34.221:12.50
8.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn1:12.211:13.20+0,95C34.471:13.20
Finale B
9.Suzan v.d. Bogaard8900450Eiffel Swimmers PSV1:12.461:12.34+0,83C33.901:12.34
10.Eline Boers9104546De Columbiaan1:12.691:12.52+0,87B33.961:12.52
11.Ellen van de Velde8201692WVZ1:13.331:13.29+0,84D34.361:13.29
12.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.761:14.02+0,65D34.571:14.02
13.Anisa Memic9204260WWV 1:14.971:15.07+0,89C35.201:15.07
14.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:16.591:15.22+0,91D35.691:15.22
15.Martine v.d. Heide8000416WVZ1:15.551:15.77+0,82E35.291:15.77
16.Ilona Remmel9302198ZON/S&S1:16.541:16.84+0,89D36.891:16.84


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-12-2007
Heren, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 1.55.68 vormbehoud 1.56.84
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.Joeri Verlinden8803549Eiffel Swimmers PSV2:02.721:56.60+0,81A+25.8055.101:25.761:56.60
Kampioenschaps Record
2.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:04.072:02.89+0,73C26.8756.941:29.272:02.89
3.Rory Bob de Haan8100609Team Groningen2:07.632:06.27+0,89D27.5059.341:32.292:06.27
4.Marc Kremer9004667TriVia2:08.402:09.16+0,57C28.181:00.781:34.352:09.16
5.Wouter Houtman9001293Eiffel Swimmers PSV2:10.232:09.58+0,77D28.911:00.751:34.642:09.58
6.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:11.752:13.27D28.891:02.481:37.252:13.27
7.Gerben Fiere9102825De Warande2:12.872:15.51+0,75E28.931:03.121:38.802:15.51
8.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:11.822:17.79+0,92E30.031:04.811:41.022:17.79
Finale B
9.Marc Catsburg9000533MNC Dordrecht2:17.802:18.69+0,87E29.401:04.051:40.432:18.69
NG.ZAHugo Polman9101813Dedemsvaart-AC2:14.34
NG.ZAYannick Mommers9101613ZC Valkenburg2:17.72


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-12-2007
Dames, 200m vlinderslag
WK kb 2008 richttijd 2.09.57 vormbehoud 2.10.87
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.Inge Dekker8500628Eiffel Swimmers PSV2:09.982:10.13+0,87A+28.291:01.681:35.992:10.13
Kampioenschaps Record
2.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn2:17.462:16.78+0,84B30.391:05.491:41.262:16.78
3.Hedwig Kikkert8501566TriVia2:21.482:16.83+0,88B31.001:06.681:41.342:16.83
4.Jessica Spruit9103756Eiffel Swimmers PSV2:21.942:20.77+0,73B30.781:06.361:43.572:20.77
5.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:23.492:25.51+0,92D33.251:10.301:48.102:25.51
6.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:24.052:26.68+0,83C32.861:10.241:48.142:26.68
7.Lotte Greven8705620ZC Valkenburg2:30.422:27.30+0,86E31.321:07.761:46.372:27.30
8.Daniëlle van der Veer9301804Eiffel Swimmers PSV2:23.622:30.91+0,99D31.901:09.231:50.582:30.91


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-12-2007
Heren, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.21.74 vormbehoud 0.21.96
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Pieter vd Hoogenband7800443Eiffel Swimmers PSV22.5121.71+0,72A+
Kampioenschaps Record
2.Robert Lijesen8501579Eiffel Swimmers PSV22.2722.29+0,74A+
3.Bastiaan Tamminga8101659Eiffel Swimmers PSV22.7422.42+0,88A+
4.Bas van Velthoven8502695De Dolfijn22.5322.50+0,77A+
5.Rudy Ted de Haan8400805Team Groningen22.8522.56+0,86A
6.Joran Barends8500091DWK23.1623.09+0,86B
7.Remko de Jong7600459De Dolfijn23.2423.17+0,80B
8.Arjan van der Plaat8602403MNC Dordrecht23.1223.22+0,79C
Finale B
9.Jan Kersten8601561De Columbiaan23.7323.38+0,77C
10.Michiel Punter8401823Orca23.3623.45+0,79C
11.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC23.5623.47+0,81C
12.Dennis Mooij8902201HZ&PC Heerenveen23.3423.55+0,86B
13.Merijn Ellenkamp8500691WWV 23.5223.57+0,75C
14.Kai Pardieck8704487De Dolfijn23.6523.60+0,79C
15.Geert Lantink8601849de Whee23.4223.62+0,86C
16.Wouter Smeets8402093WVZ23.7923.82+0,84D


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-12-2007
Dames, 50m vrije slag
WK kb 2008 richttijd 0.24.81 vormbehoud 0.25.06
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
Finale A
1.Marleen Veldhuis7900894Eiffel Swimmers PSV24.6924.01+0,79A+
Kampioenschaps Record
2.Saskia de Jonge8601826't Tolhekke25.4725.22+0,77A+
3.Manon van Vulpen8704494Eiffel Swimmers PSV26.0425.63+0,78A+
4.Ilse Kraayeveld9002110Orca26.2126.22+0,76A
5.Barbara van Rhijn8101238DWK26.2526.25+0,85B
5.Clarissa van Rheenen9108270TriVia26.2826.25+0,73A+
7.Chantal Senden9300698ZC Valkenburg26.2126.58A+
8.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval26.3726.71+0,78A+
Finale B
9.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)26.7026.41+0,79A
10.Maaike van den Brand8000154WVZ26.4026.46+0,90C
11.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)26.8627.03+0,85D
12.Roxanne Linders9204230Eiffel Swimmers PSV27.1727.09+0,78A
13.Eline Boers9104546De Columbiaan26.6727.11+0,86B
14.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)27.1427.27+0,71C
15.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 27.0127.44+0,50A
16.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC27.1429.20+0,92E


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-12-2007
Heren, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 1.58.04 vormbehoud 1.59.22
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.272:00.85+0,81A+25.6557.191:31.412:00.85
2.Sander Karssen8501285DWK2:04.412:01.52+0,82A27.4258.011:32.642:01.52
3.Joost Reijns8702725DWK2:06.552:01.81+0,76A27.0258.711:33.942:01.81
4.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:05.862:02.85+0,83A27.5559.121:32.912:02.85
5.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:04.692:04.98+0,89B27.671:00.241:34.932:04.98
6.Bram Dekker8900649ZC Valkenburg2:06.042:05.98+0,80B27.671:00.361:36.192:05.98
7.Robert Yallop8903679DWK2:07.802:06.91+0,87B26.8558.811:36.472:06.91
8.Felix Broekhuizen9000439DWK2:07.032:07.27+0,85A27.0259.591:37.032:07.27
Finale B
9.Patrick Janssen9102817Eiffel Swimmers PSV2:08.642:06.96+0,71A27.831:02.321:38.512:06.96
10.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg2:08.262:07.07+0,83B28.191:01.631:37.972:07.07
11.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:11.502:11.23+0,82C28.521:01.451:40.132:11.23
12.Danny van Zoen8402677De Dolfijn2:13.382:13.29+0,76E27.831:03.491:42.002:13.29
13.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel Denekamp2:13.692:13.64+0,92D28.361:02.261:41.782:13.64
14.Dingeman van der Pluijm9002301De Zijl/LGB2:11.922:14.24+0,84D28.221:01.291:42.072:14.24
15.Tom Odding8902301TriVia2:14.092:14.84+0,92E29.091:05.011:43.002:14.84
DISRemco Peerdeman8902411Z.V.Hoorn-Aurik 2:11.58
AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-12-2007
Dames, 200m wisselslag
WK kb 2008 richttijd 2.13.43 vormbehoud 2.14.76
all-in
Resultaten Finale


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdRTNiveau50m100m150m200m
Finale A
1.Femke Heemskerk8705224De Dolfijn2:15.942:10.68+0,90A+27.761:00.641:39.582:10.68
Nederlands Record Senioren
2.Sandra Temmerman8001100MNC Dordrecht2:21.262:20.33+0,86B29.561:05.291:46.612:20.33
3.Lieke Verouden9003948Eiffel Swimmers PSV2:21.002:20.91+0,88B31.291:08.161:48.112:20.91
4.Lisa Dreesens9105798HZPC2:23.522:23.16+0,89B30.601:07.891:50.822:23.16
5.Marloes Oldenburg8803218Orca2:22.472:24.86+0,85D30.091:08.851:51.742:24.86
6.Gea Hagting8801584Nova2:25.202:25.86D32.041:11.181:52.122:25.86
7.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel Denekamp2:23.962:27.18+0,97D32.011:09.631:53.892:27.18
8.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:23.942:27.43C31.861:09.761:53.242:27.43
Finale B
9.Lotte Wilms8402770DWK2:26.452:25.82+0,90D31.001:10.751:53.012:25.82
10.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:28.402:28.72+0,96D33.451:12.621:55.522:28.72
11.Andrea Kneppers9302216Z.V.Hoorn-Aurik 2:26.182:30.69+0,93D30.311:08.661:58.622:30.69
12.Jocelyn Spruit9302044Eiffel Swimmers PSV2:29.982:30.86+0,80D32.431:11.581:56.772:30.86
13.Judith Stap9302702De Stormvogel2:29.732:31.60+0,82D32.541:12.271:57.362:31.60
14.Britt Bakker9100094De Dolfijn2:28.632:31.77+1,05E34.131:13.931:56.532:31.77
15.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:29.882:32.30+0,93D33.781:12.221:57.702:32.30
DISMalissa van de Heuvel9304922Eiffel Swimmers PSV2:29.872:30.06+0,79C33.441:12.281:57.272:30.06
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-12-2007
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV7:24.247:23.93+0,80
Robert Lijesen
Joeri Verlinden
Patrick Janssen
Stefan Oosting
85
88
91
81
+0,80
+0,39
+0,33
+0,41
25.12
25.75
25.69
23.89
52.17
53.78
54.37
51.47
1:20.42
1:22.07
1:24.29
1:20.87
1:49.44
1:49.67
1:53.91
1:50.91
1:49.44
1:49.67
1:53.91
1:50.91
2.DWK 1DWK7:44.177:24.94+0,87
Joran Barends
John Keetman
Sander Karssen
Joost Reijns
85
84
85
87
+0,87
+0,38
+0,35
+0,40
26.02
26.05
25.63
24.66
53.80
55.04
53.70
52.78
1:22.04
1:24.74
1:22.66
1:20.80
1:50.09
1:54.60
1:51.86
1:48.39
1:50.09
1:54.60
1:51.86
1:48.39
3.WVZ 1WVZ7:39.607:34.57+0,83
Wouter Smeets
Marcel Thijsse
Raymond van de Merwe
Martijn Smeets
84
82
86
81
+0,83
+0,27
+0,54
+0,34
25.69
26.50
25.95
25.47
53.83
55.27
55.10
53.98
1:21.94
1:24.67
1:24.94
1:23.29
1:51.45
1:54.93
1:54.73
1:53.46
1:51.45
1:54.93
1:54.73
1:53.46
4.DZ&PC 1DZ&PC7:42.537:41.02+0,84
Ewoud Potiek
Jorrit Visser
Sietse v/d Hoeven
Arjen v/d Meulen
89
89
89
87
+0,84

+0,35
+0,32
26.11
26.05
26.33
24.95
54.89
54.99
55.74
53.23
1:24.62
1:25.26
1:26.65
1:23.19
1:54.81
1:55.96
1:57.07
1:53.18
1:54.81
1:55.96
1:57.07
1:53.18
5.De Dolfijn 1De Dolfijn7:31.847:45.47+0,81
Peter-Jan Plasmans
Henk van Niejenhuis
Richard Blank
Bo Wullings
91
89
72
89
+0,81
+0,26
+0,39
+0,12
26.38
25.08
27.57
25.32
55.61
53.48
57.37
54.04
1:26.47
1:23.66
1:27.85
1:23.92
1:58.91
1:54.05
1:59.30
1:53.21
1:58.91
1:54.05
1:59.30
1:53.21
6.Team Groningen 1Team Groningen7:43.567:46.38+0,92
Rudy Ted de Haan
Rory Bob de Haan
Casper Hut
Sebastian Bakker
84
81
78
88
+0,92
+0,24
+0,31
+0,21
25.76
26.04
26.01
26.16
54.23
56.42
54.64
55.50
1:23.89
1:28.36
1:25.17
1:25.86
1:54.88
1:59.98
1:56.81
1:54.71
1:54.88
1:59.98
1:56.81
1:54.71
7.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)7:52.967:48.70+0,89
Marvin Kruin
Mark Moussa
Martijn van Buuren
Robin van Aggele
89
90
76
84
+0,89
+0,29
+0,43
+0,30
26.97
26.17
27.81
24.05
56.22
55.65
58.34
52.98
1:26.29
1:26.79
1:29.58
1:23.50
1:57.10
1:57.59
2:00.37
1:53.64
1:57.10
1:57.59
2:00.37
1:53.64
8.DWK 2DWK7:49.157:50.96+0,83
Mike Marissen
Tim van Deutekom
Olaf Achterberg
Felix Broekhuizen
92
91
90
90
+0,83
+0,37
+0,24
+0,25
26.18
25.79
27.10
26.00
55.51
55.85
57.96
55.17
1:26.16
1:27.56
1:29.76
1:25.10
1:56.90
1:58.49
2:01.21
1:54.36
1:56.90
1:58.49
2:01.21
1:54.36
9.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg7:53.857:52.67+0,78
Terrence Olaria
Yannick Mommers
Bram Dekker
Yvo op den Kamp
86
91
89
89
56.53
58.94
56.13
55.03
1:57.08
2:01.75
1:59.49
1:54.35
1:57.08
2:01.75
1:59.49
1:54.35
10.WVZ 2WVZ7:56.057:53.57+0,91
Arjan Assink
Mike Stoffer
Rutger van Oosterhout
Sander Smeets
86
89
90
84
58.48
57.29
56.05
57.52
2:01.78
1:57.09
1:56.77
1:57.93
2:01.78
1:57.09
1:56.77
1:57.93
11.Het Y 1Het Y8:03.817:58.72+0,93
Tom Verbeek
Killian Hesterman
Jan-Willem v.d. Graaff
Sebastiaan Reijnen
88
90
89
86
57.77
57.49
57.15
54.50
1:59.26
2:03.58
2:00.38
1:55.50
1:59.26
2:03.58
2:00.38
1:55.50
12.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:02.378:11.16+0,92
Sverre Oelen
Michiel Beemster
Bart Beemster
Jeroen Beemster
90
80
87
87
1:00.39
57.91
57.17
56.79
2:08.70
2:01.20
2:01.34
1:59.92
2:08.70
2:01.20
2:01.34
1:59.92
13.De Columbiaan 1De Columbiaan8:00.908:16.31
Eduard Bremmer
Jeroen Eggeraat
Oscar Sondermeijer
Niels van Polanen
92
92
91
91
1:01.28
58.17
58.73
58.93
2:08.00
2:01.70
2:02.86
2:03.75
2:08.00
2:01.70
2:02.86
2:03.75
14.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda7:59.168:23.87+0,90
Robert de Gruijl
Steven Nonnekes
Thommy Nickel
Bastiaan Lijesen
86
90
84
90
58.47
57.86
1:00.88
1:02.68
2:00.91
2:01.87
2:04.86
2:16.23
2:00.91
2:01.87
2:04.86
2:16.23


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-12-2007
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdRTNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 2Eiffel Swimmers PSV3:46.803:36.97+0,60
Nederlands Record Senioren Verenigingen
Inge Dekker
Manon van Vulpen
+0,60
+0,29
25.36
26.00
52.67
55.62
Wendy vd Zanden
Marleen Veldhuis
+0,20
+0,29
26.72
24.55
56.36
52.32
2.De Dolfijn 1De Dolfijn3:42.723:40.05+0,76
Manon van Rooijen
Linda Bank
+0,76
+0,23
27.18
26.79
56.30
55.40
Chantal Groot
Femke Heemskerk
+0,41
+0,34
25.48
25.65
54.54
53.81
3.TriVia 1TriVia3:47.623:46.44+0,87
Hedwig Kikkert
Willemijn Knot
+0,87
+0,30
27.91
26.68
57.99
56.48
Clarissa van Rheenen
Ranomi Kromowidjojo
+0,06
+0,27
27.22
25.77
57.32
54.65
4.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:55.143:52.25+0,83
Ellen de Goeij
Marloes Nieberg
+0,83
+0,21
27.90
27.41
58.21
58.19
Saskia v.d. Wielen
Elise Bouwens
+0,40
+0,42
27.35
27.81
57.66
58.19
5.De Dolfijn 2De Dolfijn3:55.153:52.90
Lenneke van Schaik
Tessa Brouwer

+0,55
28.31
28.13
58.84
58.68
Britt Verdijck
Lona Kroese
+0,08
+0,23
27.35
27.05
58.47
56.91
6.DWK 1DWK3:53.483:53.41+0,94
Evy Witlox
Marion van den Berg
+0,9428.48
28.12
59.13
58.81
Lotte Wilms
Barbara van Rhijn
+0,21
+0,30
27.97
27.03
59.14
56.33
7.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:00.543:56.80+0,60
Roxanne Linders
Pauline van Dam
92
93
58.72
1:02.14
Daniëlle van der Veer
Jessica Spruit
93
91
59.31
56.63
8.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp3:58.843:57.14+0,93
Marlies Reinders
Anique Willeme
86
86
58.19
1:00.10
Mariël Borgerink
Silke Oude Weernink
92
90
1:00.94
57.91
9.OZ&PC 1OZ&PC3:59.803:57.94+0,92
Anne Boomars
Marloes Giesselink
89
92
58.56
1:00.75
Evelien Kip
Marieke Nijhuis
92
92
1:00.21
58.42
10.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg3:58.533:58.39+0,81
Chantal Senden
Denise Rouwendaal
93
87
58.90
59.65
Lotte Greven
Jenny Schouten
87
87
59.81
1:00.03
11.Orca 1Orca4:01.943:59.86+0,81
Femke Leenstra
Ilse Kraayeveld
95
90
1:03.74
56.95
Wendan Poelstra
Marloes Oldenburg
91
88
1:00.19
58.98
12.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen3:58.074:01.27+0,88
Rochelle Kirindongo
Nienke van Eck
+0,8828.92
28.77
1:00.54
1:00.29
Mariëlle ter Stege
Charlotte Mol
+0,23
+0,24
28.39
28.55
1:00.65
59.79
13.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:59.324:01.44+0,83
Joëlle Vos
Maud van der Meer
88
92
1:01.10
58.14
Inge Maalsen
Stephanie Janssen
92
91
1:02.53
59.67
14.De Columbiaan 1De Columbiaan3:56.674:02.79+0,80
Annelotte Hendriksen
Nadine Straten
+0,80
+0,23
28.03
29.23
58.87
1:01.47
Marina Scheepbouwer
Tessa Vreeburg

+0,45
27.81
29.95
59.64
1:02.81
15.WVZ 1WVZ3:58.904:03.01+0,87
Maaike van den Brand
Inger Wouters
80
89
58.26
1:01.06
Ellen van de Velde
Vera van Delden
82
93
1:01.34
1:02.35
16.AZ&PC 1AZ&PC4:04.694:06.07+0,80
Iris Pijtak
Rieneke Terink
93
84
1:04.11
56.56
Daniëlle Vermeulen
Lidia v. Bon
91
70
1:04.26
1:01.14
17.De Dolfijn 3De Dolfijn4:04.964:06.35+0,98
Anouk Elzerman
Kelly de Jong
90
91
1:01.48
1:01.68
Britt Bakker
Lana Voinov
91
91
1:01.89
1:01.30