VZC deel 1
Ridderkerk, Netherlands,    30-9-2007,     25m-baan
Nr. 1 4 x 200m vrije slag Dames Jun 2-   Nr. 2 4 x 100m vrije slag Dames Jun 2-   
Nr. 3 4 x 50m wisselslag Gemengd Min 6-   Nr. 4 100m schoolslag Dames Sen.   
Nr. 5 400m vrije slag Heren Sen.   Nr. 6 100m rugslag Dames Sen 2-   
Nr. 7 200m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 8 200m vrije slag Dames Jgd 2-   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Jun 4-   Nr. 10 50m rugslag Dames Sen.   
Nr. 11 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 12 100m vlinderslag Dames Jun 2-   
Nr. 13 200m rugslag Heren Jun 2-   Nr. 14 50m vrije slag Dames Min 6-   
Nr. 15 100m wisselslag Heren Min 6-   Nr. 16 400m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 17 100m schoolslag Heren Sen.   Nr. 18 200m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 19 100m rugslag Heren Jgd 2-   Nr. 20 100m schoolslag Dames Jgd 2-   
Nr. 21 200m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 22 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 23 50m rugslag Heren Sen.   Nr. 24 200m rugslag Dames Jun 2-   
Nr. 25 100m vlinderslag Heren Jun 2-   Nr. 26 100m wisselslag Dames Min 6-   
Nr. 27 50m vrije slag Heren Min 6-   Nr. 28 4 x 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 29 4 x 100m vrije slag Heren Sen.      


TOP
Nr. 2   4 x 100m vrije slag Dames                    Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Poseidon'56 1                      11-022   4:30.10
       Lin He Yu                 95   Melissa Koelewijn         94
       Kelly Wigleven            95   Eva van Etten             94
        1:04.42  4:30.10 
    2. Westland Dijkglas 1                10-045   4:40.16
       Astrid van Nieuwkerk      94   Maartje de Wit            95
       Amber de Kroon            96   Roos Brugman              95
        1:07.77  4:40.16 



TOP
Nr. 3   4 x 50m wisselslag Gemengd                     Mixed Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Poseidon'56 1                      11-022   2:44.86
       Joelle Geerts             97   Marcella van der Ent      96
       Kevin Naarendorp          96   Yanick Uittenbogaard      97
        2:44.86 
    2. De Lansingh 1                      11-014   3:10.43
       Gwendoline Kruit          98   Vanity Wolff              97
       Kevin Kingma              97   JoŽll Sadal               96
        3:10.43 
  dis. Westland Dijkglas 1                10-045   2:55.68
       Jessie Middendorp         97   Aylin van Uffelen         96
       Stan Zwinkels             98   Louis Ijpema              97
        2:55.68 



TOP
Nr. 4   100m schoolslag Dames                                Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kirsten Zonneveld              88  10-045   1:18.07
          36.39  1:18.07 
    2. Sietske Visser                 83  11-014   1:18.32
          36.73  1:18.32 
    3. Dorith Zonneveld               85  10-045   1:20.43
          37.47  1:20.43 
    4. Elise van der Wal              89  11-014   1:22.93
          38.87  1:22.93 
    5. Tonia Ruybroek                 81  11-022   1:23.32
          39.33  1:23.32 
    6. Kitty van Dinten               87  10-045   1:23.92
          39.36  1:23.92 
    7. Aniek Huijsman                 88  11-014   1:27.09
          39.91  1:27.09 
    8. Linda Gorter                   89  11-022   1:28.81
          41.62  1:28.81 
    9. Yorinde de Geus                86  11-022   1:36.11
          44.12  1:36.11 



TOP
Nr. 5   400m vrije slag Heren                                Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Baars                     85  11-022   4:20.92
        1:03.80  2:09.77  4:20.92 
    2. Stephan Smit                   85  11-022   4:33.07
        1:02.85  2:13.35  4:33.07 
    3. Marcel Eikelenboom             72  10-045   4:33.93
        1:03.46  2:12.61  4:33.93 
    4. Markus van Rest                77  10-045   4:34.43
        1:05.87  2:16.86  4:34.43 
    5. Remi Ouborg                    88  11-014   4:40.98
        1:02.92  2:12.73  4:40.98 
    6. Sander Ott                     72  11-014   4:44.68
        1:06.38  2:17.93  4:44.68 
    7. Ivo Boon                       90  11-014   4:51.41
        1:06.06  2:21.18  4:51.41 
    8. Stefan van den Bos             89  11-022   4:56.02
        1:06.71  2:21.57  4:56.02 
    9. Mark Lomax                     82  11-014   4:59.26
        1:05.61  2:21.70  4:59.26 
   10. Frans Hensen                   91  10-045   5:02.89
        1:08.99  2:25.61  5:02.89 



TOP
Nr. 6   100m rugslag Dames                             Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Karen van der Wal              91  11-014   1:11.00
          33.91  1:11.00 
    2. Lin He Yu                      95  11-022   1:12.64
          34.26  1:12.64 
    3. Dyonne Bruggeling              91  10-045   1:13.13
          35.61  1:13.13 
    4. Anne Vermeulen                 91  10-045   1:15.08
          36.06  1:15.08 
    5. Eline Roobol                   91  11-014   1:15.48
          36.02  1:15.48 
    6. Jacoline van den Beukel        91  10-045   1:16.51
          36.19  1:16.51 
    7. Natasja Bravenboer             91  11-022   1:21.41
          39.70  1:21.41 
    8. Wendy Mets                     91  11-014   1:22.26
          40.13  1:22.26 
    9. Kimberley van Uffelen          91  10-045   1:22.40
          39.80  1:22.40 
   10. Desiree Nelis                  92  11-022   1:23.80
          40.36  1:23.80 
   11. Charlotte Nelis                92  11-022   1:24.60
          41.18  1:24.60 
   12. Meltem Tamer                   93  11-022   1:29.19
          43.70  1:29.19 
   13. Cathy Schrijner                91  11-014   1:36.07
          46.05  1:36.07 



TOP
Nr. 7   200m schoolslag Heren                             Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vincent de Ruiter              90  11-022   2:33.69
        1:14.11  2:33.69 
    2. Rolan vd Lugt                  90  10-045   2:34.67
        1:14.57  2:34.67 
    3. Mark Huijsman                  90  11-014   2:47.31
        1:20.68  2:47.31 
    4. Koen Zonneveld                 91  10-045   2:52.84
        1:21.46  2:52.84 
    5. Rick de Waard                  91  11-014   2:57.44
        1:24.93  2:57.44 
    6. Rutger Dalm                    90  11-014   2:59.68
        1:25.53  2:59.68 
    7. Richard Kouwenhoven            91  10-045   3:00.48
        1:27.42  3:00.48 
    8. Theo Broekman                  91  11-022   3:08.01
        1:28.39  3:08.01 
    9. Tjerk Sluimer                  90  11-022   3:11.69
        1:30.55  3:11.69 
   10. Martin Damsteegt               90  11-022   3:18.72
        1:35.35  3:18.72 



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                             Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Debby den Besten               92  10-045   2:18.81
        1:07.23  2:18.81 
    2. Linda v.d. Hout                93  10-045   2:19.32
        1:07.13  2:19.32 
    3. Brady Grinwis                  93  11-022   2:19.50
        1:07.49  2:19.50 
    4. Mariska Scheel                 93  11-014   2:27.27
        1:07.87  2:27.27 
    5. Zarife Gela                    92  11-014   2:28.82
        1:08.70  2:28.82 
    6. Daniek Gouw                    92  11-014   2:35.16
        1:12.71  2:35.16 
    7. Ruby Boudestein                93  11-014   2:36.93
        1:15.11  2:36.93 
    8. Ariťlla van den Beemt          92  11-022   2:37.71
        1:14.79  2:37.71 
    9. Larissa van der Kuyp           92  11-022   2:39.57
        1:14.91  2:39.57 
   10. Manon Sloof                    92  11-022   2:39.65
        1:14.20  2:39.65 
   11. Andrea van Dinten              92  10-045   2:39.97
        1:18.38  2:39.97 
   12. Imani Berger                   93  11-014   2:40.82
        1:18.92  2:40.82 
   13. Cassandra van der Ent          93  11-022   2:46.10
        1:17.22  2:46.10 
   14. Rowan Lens                     92  11-022   2:49.05
        1:20.00  2:49.05 
   15. Dulcia Klerk                   92  11-014   2:52.68
        1:23.28  2:52.68 



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                        Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen Baars                   92  11-022   1:15.67
          35.54  1:15.67 
    2. Leendert Valstar               93  10-045   1:16.44
          35.78  1:16.44 
    3. Marco van''t Wout              93  11-022   1:22.88
          40.87  1:22.88 
    4. Jeffrey Voois                  93  10-045   1:24.89
          39.42  1:24.89 
    5. Arnoud van Spronsen            93  11-022   1:25.36
          39.97  1:25.36 
    6. Stephan Dirks                  93  11-022   1:27.04
          41.27  1:27.04 
    7. Jeroen van Blanken             92  11-014   1:32.70
          42.84  1:32.70 
    8. Alexander van Delft            92  11-022   1:33.75
          43.76  1:33.75 
    9. Lennart Spaans                 92  10-045   1:34.88
          45.01  1:34.88 



TOP
Nr. 10   50m rugslag Dames                                   Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tonia Ruybroek                 81  11-022     33.29
    2. MariŽtte van Nieuwkerk         84  10-045     33.58
    3. Elise van der Wal              89  11-014     34.68
    4. Arina Groenheide               86  10-045     34.68
    5. Linda Gorter                   89  11-022     34.72
    6. Kitty van Dinten               87  10-045     34.80
    7. Anne Vermeulen                 91  10-045     34.94
    8. Jessica de Jong                89  11-022     35.95
    9. Yorinde de Geus                86  11-022     39.02
   10. Natasja Bravenboer             91  11-022     39.02



TOP
Nr. 11   100m wisselslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Baars                     85  11-022   1:02.36
    2. Roland Boon                    88  11-014   1:03.64
    3. Stephan Smit                   85  11-022   1:03.92
    4. Frank Boon                     88  11-014   1:04.05
    5. Elmar Gouw                     89  11-014   1:05.80
    6. Erik Willems                   85  10-045   1:06.99
    7. Johnny Kranendonk              83  11-014   1:07.28
    8. Markus van Rest                77  10-045   1:09.49
    9. Marcel Eikelenboom             72  10-045   1:10.59
   10. Robin Zeggelaar                89  11-022   1:14.93
        1:14.93 



TOP
Nr. 12   100m vlinderslag Dames                      Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Alinda Damsteegt               94  11-022   1:17.69
          35.67  1:17.69 
    2. Melissa Koelewijn              94  11-022   1:19.90
          36.44  1:19.90 
    3. Eva van Etten                  94  11-022   1:21.60
          36.60  1:21.60 
    4. Kelly Wigleven                 95  11-022   1:25.43
          38.12  1:25.43 
    5. Astrid van Nieuwkerk           94  10-045   1:26.00
          39.39  1:26.00 
    6. Roos Brugman                   95  10-045   1:28.32
          40.65  1:28.32 
    7. Maartje de Wit                 95  10-045   1:30.62
          41.76  1:30.62 
    8. Iris Voogt                     95  10-045   1:34.37
          40.26  1:34.37 
    9. Marinda Krijgsman              95  11-022   1:34.60
          40.20  1:34.60 
   10. Celina Glimmerveen             94  11-014   1:35.15
          41.76  1:35.15 
   11. Rilinda Gela                   95  11-014   1:45.23
          44.86  1:45.23 
   12. Brenda Mets                    94  11-014   1:49.16
        1:04.79  1:49.16 
  dis. Jessica Scheel                 95  11-014   1:48.86     VC
          45.97  1:48.86 



TOP
Nr. 13   200m rugslag Heren                          Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mike Bravenboer                95  11-022   2:34.40
        1:14.62  2:34.40 
    2. Renco Sloof                    94  11-022   2:39.00
        1:16.76  2:39.00 
    3. John Smit                      95  11-022   2:48.42
        1:21.88  2:48.42 
    4. Tom van Beek                   94  11-022   2:48.46
        1:22.15  2:48.46 
    5. Jeroen van der Giessen         94  10-045   2:54.04
        1:22.58  2:54.04 
    6. Patrick de Jong                94  10-045   2:55.44
        1:24.91  2:55.44 
    7. Morten Boudestein              95  11-014   3:00.00
        1:30.71  3:00.00 
    8. Thorben Bruggeling             94  10-045   3:07.51
        1:32.54  3:07.51 
    9. Eric de Jong                   94  11-014   3:23.73
        1:39.26  3:23.73 



TOP
Nr. 14   50m vrije slag Dames                        Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcella van der Ent           96  11-022     33.20
    2. Amber de Kroon                 96  10-045     33.47
    3. Joelle Geerts                  97  11-022     34.28
    4. Melindy Dirks                  96  11-022     34.95
    5. Kelly de Jonge                 97  11-022     35.02
    6. Jessie Middendorp              97  10-045     35.98
    7. Aylin van Uffelen              96  10-045     36.95
    8. Gwendoline Kruit               98  11-014     43.18
    9. Vanity Wolff                   97  11-014     45.02



TOP
Nr. 15   100m wisselslag Heren                       Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Naarendorp               96  11-022   1:30.80
    2. Sybren Pool                    96  10-045   1:36.26
    3. JoŽll Sadal                    96  11-014   1:39.78
    4. Yanick Uittenbogaard           97  11-022   1:40.66
    5. Quinten Kraak                  96  11-022   1:44.44
    6. Louis Ijpema                   97  10-045   1:44.63
    7. Stan Zwinkels                  98  10-045   1:45.56
    8. Dennis van Wijngaarden         96  11-014   1:51.29
    9. Mitchell v.d. Tak              98  11-014   1:55.72
   10. Kevin Kingma                   97  11-014   2:00.16



TOP
Nr. 16   400m vrije slag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Tonia Ruybroek                 81  11-022   4:42.12
        1:07.15  2:18.50  4:42.12 
    2. Sietske Visser                 83  11-014   4:46.46
        1:06.86  2:18.30  4:46.46 
    3. Sarissa de Vries               89  11-014   5:02.16
        1:09.70  2:25.82  5:02.16 
    4. Marissa Hensen                 88  10-045   5:03.46
        1:09.56  2:26.31  5:03.46 
    5. Elise van der Wal              89  11-014   5:09.36
        1:08.64  2:26.86  5:09.36 
    6. Kitty van Dinten               87  10-045   5:16.00
        1:11.02  2:32.48  5:16.00 
    7. Linda Gorter                   89  11-022   5:25.95
        2:39.32  5:25.95 
    8. Natasja Bravenboer             91  11-022   5:45.45
        1:18.94  2:48.19  5:45.45 
    9. Lisette van den Bos            87  11-022   6:02.86
        1:22.16  2:52.32  6:02.86 



TOP
Nr. 17   100m schoolslag Heren                               Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Baars                     85  11-022   1:12.00
          34.45  1:12.00 
    2. Elmar Gouw                     89  11-014   1:13.61
          34.98  1:13.61 
    3. Erik Willems                   85  10-045   1:14.54
          34.91  1:14.54 
    4. Mark Lomax                     82  11-014   1:16.23
          35.86  1:16.23 
    5. Sander Ott                     72  11-014   1:16.62
          35.50  1:16.62 
    6. Marcel Eikelenboom             72  10-045   1:18.24
          36.21  1:18.24 
    7. Stefan van den Bos             89  11-022   1:18.80
          37.04  1:18.80 
    8. Robin Zeggelaar                89  11-022   1:29.55
          41.29  1:29.55 



TOP
Nr. 18   200m schoolslag Dames                         Dames Senioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Lin He Yu                      95  11-022   2:57.35
        1:24.85  2:57.35 
    2. Kimberley van Uffelen          91  10-045   3:00.30
        1:26.83  3:00.30 
    3. Wendy Mets                     91  11-014   3:15.27
        1:33.55  3:15.27 
    4. Dyonne Bruggeling              91  10-045   3:18.04
        1:34.88  3:18.04 
    5. Desiree Nelis                  92  11-022   3:18.86
        1:36.00  3:18.86 
    6. Eline Roobol                   91  11-014   3:23.02
        1:35.20  3:23.02 
    7. Charlotte Nelis                92  11-022   3:25.29
        1:38.19  3:25.29 
    8. Meltem Tamer                   93  11-022   3:28.63
        1:38.94  3:28.63 
    9. Cathy Schrijner                91  11-014   3:32.78
        1:41.58  3:32.78 
   10. Anne Vermeulen                 91  10-045   3:34.42
        1:43.04  3:34.42 



TOP
Nr. 19   100m rugslag Heren                               Heren Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Vincent de Ruiter              90  11-022   1:05.64
          31.95  1:05.64 
    2. Rolan vd Lugt                  90  10-045   1:08.92
          33.54  1:08.92 
    3. Rick de Waard                  91  11-014   1:10.30
          34.03  1:10.30 
    4. Martin Damsteegt               90  11-022   1:12.24
          35.65  1:12.24 
    5. Koen Zonneveld                 91  10-045   1:13.66
          35.89  1:13.66 
    6. Rutger Dalm                    90  11-014   1:13.68
          36.00  1:13.68 
    7. Ivo Boon                       90  11-014   1:15.56
          36.00  1:15.56 
    8. Richard Kouwenhoven            91  10-045   1:16.60
          37.16  1:16.60 
    9. Theo Broekman                  91  11-022   1:17.48
          37.23  1:17.48 
   10. Tjerk Sluimer                  90  11-022   1:18.47
        1:18.47 
   11. Mark Huijsman                  90  11-014   1:19.26
          39.28  1:19.26 



TOP
Nr. 20   100m schoolslag Dames                            Dames Jeugd 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zarife Gela                    92  11-014   1:22.36
          38.77  1:22.36 
    2. Daniek Gouw                    92  11-014   1:25.71
          40.49  1:25.71 
    3. Debby den Besten               92  10-045   1:28.74
          41.51  1:28.74 
    4. Larissa van der Kuyp           92  11-022   1:30.48
          42.02  1:30.48 
    5. Ariťlla van den Beemt          92  11-022   1:30.67
          45.51  1:30.67 
    6. Linda v.d. Hout                93  10-045   1:31.28
          42.91  1:31.28 
    7. Rowan Lens                     92  11-022   1:35.92
          45.55  1:35.92 
    8. Ruby Boudestein                93  11-014   1:35.96
          45.85  1:35.96 
    9. Brady Grinwis                  93  11-022   1:36.07
          44.77  1:36.07 
   10. Andrea van Dinten              92  10-045   1:37.33
          44.30  1:37.33 
   11. Cassandra van der Ent          93  11-022   1:37.60
          43.89  1:37.60 
   12. Imani Berger                   93  11-014   1:41.19
        1:41.19 
   13. Dulcia Klerk                   92  11-014   1:44.36
          48.82  1:44.36 



TOP
Nr. 21   200m vrije slag Heren                       Jongens Junioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Jeroen Baars                   92  11-022   2:08.32
        1:02.92  2:08.32 
    2. Leendert Valstar               93  10-045   2:13.60
        1:04.33  2:13.60 
    3. Lennart Spaans                 92  10-045   2:26.89
        1:10.80  2:26.89 
    4. Arnoud van Spronsen            93  11-022   2:27.59
        1:11.12  2:27.59 
    5. Alexander van Delft            92  11-022   2:27.97
        1:11.56  2:27.97 
    6. Stephan Dirks                  93  11-022   2:29.68
        1:11.82  2:29.68 
    7. Marco van''t Wout              93  11-022   2:30.14
        1:10.51  2:30.14 
    8. Jeffrey Voois                  93  10-045   2:38.20
        1:13.82  2:38.20 
    9. Jeroen van Blanken             92  11-014   2:48.07
        1:19.75  2:48.07 



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Dames                               Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. MariŽtte van Nieuwkerk         84  10-045   1:12.31
    2. Kirsten Zonneveld              88  10-045   1:12.61
    3. Dorith Zonneveld               85  10-045   1:13.92
    4. Linda Gorter                   89  11-022   1:16.79
    5. Arina Groenheide               86  10-045   1:16.89
    6. Karen van der Wal              91  11-014   1:18.11
    7. Aniek Huijsman                 88  11-014   1:19.78
    8. Jessica de Jong                89  11-022   1:22.97
    9. Yorinde de Geus                86  11-022   1:24.09



TOP
Nr. 23   50m rugslag Heren                                   Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Baars                     85  11-022     28.82
    2. Roland Boon                    88  11-014     29.04
    3. Frank Boon                     88  11-014     29.62
    4. Remi Ouborg                    88  11-014     30.07
    5. Stephan Smit                   85  11-022     30.39
    6. Markus van Rest                77  10-045     31.60
    7. Erik Willems                   85  10-045     32.09
    8. Robin Zeggelaar                89  11-022     33.96
    9. Frans Hensen                   91  10-045     34.39



TOP
Nr. 24   200m rugslag Dames                          Meisjes Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Melissa Koelewijn              94  11-022   2:45.48
        1:18.26  2:45.48 
    2. Alinda Damsteegt               94  11-022   2:48.44
        1:22.19  2:48.44 
    3. Astrid van Nieuwkerk           94  10-045   2:55.78
        1:27.02  2:55.78 
    4. Eva van Etten                  94  11-022   2:55.81
        1:27.30  2:55.81 
    5. Kelly Wigleven                 95  11-022   2:56.29
        1:25.23  2:56.29 
    6. Maartje de Wit                 95  10-045   2:58.04
        1:29.76  2:58.04 
    7. Roos Brugman                   95  10-045   2:58.68
        1:27.40  2:58.68 
    8. Celina Glimmerveen             94  11-014   3:04.11
        1:30.86  3:04.11 
    9. Rilinda Gela                   95  11-014   3:06.22
        1:31.77  3:06.22 
   10. Marinda Krijgsman              95  11-022   3:06.49
        1:29.88  3:06.49 
   11. Iris Voogt                     95  10-045   3:07.22
        1:33.39  3:07.22 
   12. Brenda Mets                    94  11-014   3:21.30
        1:37.25  3:21.30 
   13. Jessica Scheel                 95  11-014   3:25.04
        1:39.48  3:25.04 



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Heren                      Jongens Junioren 2 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. John Smit                      95  11-022   1:13.42
          33.16  1:13.42 
    2. Mike Bravenboer                95  11-022   1:20.22
          35.47  1:20.22 
    3. Tom van Beek                   94  11-022   1:21.50
          36.67  1:21.50 
    4. Renco Sloof                    94  11-022   1:23.51
          37.92  1:23.51 
    5. Jeroen van der Giessen         94  10-045   1:27.90
          39.06  1:27.90 
    6. Patrick de Jong                94  10-045   1:32.08
          41.56  1:32.08 
    7. Morten Boudestein              95  11-014   1:38.54
          43.58  1:38.54 
    8. Eric de Jong                   94  11-014   1:40.35
          46.82  1:40.35 
  dis. Thorben Bruggeling             94  10-045   1:34.07     VI
          38.94  1:34.07 



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Dames                       Meisjes Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marcella van der Ent           96  11-022   1:24.10
    2. Joelle Geerts                  97  11-022   1:26.96
    3. Amber de Kroon                 96  10-045   1:27.44
    4. Melindy Dirks                  96  11-022   1:30.48
    5. Kelly de Jonge                 97  11-022   1:32.24
    6. Aylin van Uffelen              96  10-045   1:32.92
    7. Jessie Middendorp              97  10-045   1:35.96
    8. Vanity Wolff                   97  11-014   1:54.90
        1:54.90 
  dis. Gwendoline Kruit               98  11-014               AF



TOP
Nr. 27   50m vrije slag Heren                        Jongens Minioren 6 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kevin Naarendorp               96  11-022     36.20
    2. Sybren Pool                    96  10-045     37.38
    3. JoŽll Sadal                    96  11-014     40.04
    4. Quinten Kraak                  96  11-022     41.11
    5. Stan Zwinkels                  98  10-045     41.19
    6. Yanick Uittenbogaard           97  11-022     41.65
    7. Louis Ijpema                   97  10-045     42.67
    8. Mitchell v.d. Tak              98  11-014     43.39
    9. Dennis van Wijngaarden         96  11-014     45.49
   10. Kevin Kingma                   97  11-014     49.36



TOP
Nr. 28   4 x 100m wisselslag Dames                           Dames Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Lansingh 1                      11-014   4:47.34
       Sarissa de Vries          89   Elise van der Wal         89
       Sietske Visser            83   Karen van der Wal         91
        1:13.34  4:47.34 
    2. Westland Dijkglas 1                10-045   4:48.16
       Dyonne Bruggeling         91   Marissa Hensen            88
       Kirsten Zonneveld         88   Linda v.d. Hout           93
        1:14.16  4:48.16 
    3. Poseidon'56 1                      11-022   5:14.38
       Melissa Koelewijn         94   Alinda Damsteegt          94
       Lin He Yu                 95   Brady Grinwis             93
        1:23.01  5:14.38 



TOP
Nr. 29   4 x 100m vrije slag Heren                           Heren Senioren Open
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Poseidon'56 1                      11-022   3:38.25
       Vincent de Ruiter         90   Stephan Smit              85
       Jeroen Baars              92   Mark Baars                85
          54.29  3:38.25 
    2. De Lansingh 1                      11-014   3:42.02
       Roland Boon               88   Elmar Gouw                89
       Johnny Kranendonk         83   Frank Boon                88
          55.80  3:42.02 
    3. Westland Dijkglas 1                10-045   4:02.26
       Erik Willems              85   Rolan vd Lugt             90
       Frans Hensen              91   Markus van Rest           77
          59.19  4:02.26