Overijsselse Sprintkampioenschappen
Hengelo (NED),    8.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 4. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 8. Meisjes, 50m vrije slag, Senioren 1
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag, Senioren 2    Nr. 10. Dames, 50m vrije slag, Senioren
Nr. 11. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 13. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 15. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 17. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 18. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 21. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 22. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 23. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 24. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 25. Meisjes, 50m schoolslag, Senioren 1    Nr. 26. Dames, 50m schoolslag, Senioren 2
Nr. 27. Dames, 50m schoolslag, Senioren    Nr. 28. Jongens, 50m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5    Nr. 30. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6
Nr. 31. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 32. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 33. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 34. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 35. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 36. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 37. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 38. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 40. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 41. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 42. Meisjes, 50m vlinderslag, Senioren 1
Nr. 43. Dames, 50m vlinderslag, Senioren 2    Nr. 44. Dames, 50m vlinderslag, Senioren
Nr. 45. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 46. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5
Nr. 47. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6    Nr. 48. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 49. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 50. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 51. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4    Nr. 52. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 53. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 54. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 55. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 3 en 4    Nr. 56. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5
Nr. 57. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 58. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 59. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 60. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1
Nr. 61. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2    Nr. 62. Meisjes, 50m rugslag, Senioren 1
Nr. 63. Dames, 50m rugslag, Senioren 2    Nr. 64. Dames, 50m rugslag, Senioren
Nr. 65. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 66. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5
Nr. 67. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6    Nr. 68. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1
Nr. 69. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2    Nr. 70. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3
Nr. 71. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4    Nr. 72. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 73. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 74. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Stegge                  9900262     Zwemclub Losser          35.91       
    2.  Manon Korfage                 9900026     Zwemclub Losser          37.16       
    3.  Isabel Nibourg                9900220     De Dinkel Denekamp       37.56       
    4.  Laurette van der Woning       9900974     De Dinkel Denekamp       38.29       
    5.  Lauri Lesscher                9900318     de Veene                 38.45       
    6.  Laura Rolink                  9902018     De Dinkel Denekamp       39.16       
    7.  Jeanine Westerhof             9901070     SG Twente                39.84       
    8.  Jessie Stegeman               9901176     zpc Maarkel              41.02       
    9.  Rixt Keetman                  9901072     SG Twente                41.99       
   10.  Lindy Elkerbout               0000604     de Veene                 42.15       
   11.  Danique Jansen                9901038     ZV Scholtenhagen         42.17       
   DIS  Alies Wagter                  9900840     Steenwijk 1934                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Myrthe Spenkelink             9901726     Het Ravijn                           
 AFGEM  Kelly Bosman                  9900612     Deltasteur                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Meisjes, 50m vrije slag                      Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elles Tijink                  9800408     De Dinkel Denekamp       33.65       
    2.  Maaike Doornwaard             9800264     Deltasteur               34.16       
    3.  Eefje Slootweg                9800218     O Z & P C                34.18       
    4.  Christa Markslag              9800716     Het Ravijn               34.75       
    5.  Sterre Mooiweer               9800236     zpc Maarkel              34.93       
    6.  Sharon Velthuis               9800222     Het Ravijn               35.12       
    7.  Ineke Hof                     9800810     't Tolhekke              35.20       
    8.  Laurie Aarninkhof             9800822     De Dinkel Denekamp       35.32       
    9.  Nadja Sanderman               9800074     VZ & PC                  35.47       
   10.  Kirsten Bies                  9800516     Dedemsvaart-AC           36.10       
   11.  Sterre Heerink                9800820     De Dinkel Denekamp       36.71       
   12.  Mirjam de Raad                9800794     Deltasteur               37.16       
 AFGEM  Liz Wijlens                   9800730     SG Twente                            
 AFGEM  Lisanne van Faassen           9802272     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindy Nijhuis                 9700010     O Z & P C                31.15       
    2.  Maaike van Veen               9700292     Dedemsvaart-AC           32.00       
    3.  Sanne Wiersma                 9701108     Zignea                   32.18       
    4.  Esmťe Heijnekamp              9701148     SG Twente                32.86       
    5.  Marlijn Dijkhuis              9700600     De Dinkel Denekamp       32.99       
    6.  Anouk Knippers                9700602     De Dinkel Denekamp       33.26       
    7.  Babette Aubri                 9700986     de Veene                 33.99       
    8.  Marit Kruise                  9700174     SG Twente                34.02       
    9.  Danať Kreuwel                 9700438     de Veene                 34.04       
   10.  Laura Schoeman                9702282     E Z C                    34.24       
   11.  Laura van der Neut            9700326     GZ en PC de Whee         34.87       
   12.  Benice Flietstra              9702264     de Veene                 37.26       
 AFGEM  Demi Rothe                    9703388     O Z & P C                            
 AFGEM  Anouk Rekers                  9703416     E Z C                                



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine van den Hoeven         9600014     de Veene                 29.21       
    2.  Laura Hagreis                 9600548     SG Twente                30.65       
    3.  Lora Bosch                    9601900     E Z C                    31.07       
    4.  Lianne Molkenboer             9602034     E Z C                    31.13       
    5.  Veronique van der Velde       9601740     De Dinkel Denekamp       31.24       
    6.  Anique Aten                   9602336     De Dinkel Denekamp       31.38       
    7.  Stefanie ter Bruggen          9600204     O Z & P C                31.50       
    8.  Samantha Diphoorn             9600318     Dedemsvaart-AC           31.82       
    9.  Hannah Teeuw                  9601128     de Veene                 32.03       
   10.  Janneke ten Brinke            9601334     GZ en PC de Whee         32.26       
   11.  Manon Blankvoort              9600454     't Tolhekke              32.45       
   12.  Iris van Marle                9600928     Steenwijk 1934           34.62       
 AFGEM  Roegina Ofrein                9600108     Steenwijk 1934                       
 AFGEM  Karla Westenberg              9601738     E Z C                                



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Meisjes, 50m vrije slag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes Westerhof                9502752     De Dinkel Denekamp       28.79       
    2.  Noortje Timmerman             9501088     De Dinkel Denekamp       28.98       
    3.  Deborah Wissink               9503484     SG Twente                30.17       
    4.  Michelle Hoogendoorn          9503718     GZ en PC de Whee         30.22       
    5.  Sietske Veldkamp              9501628     GZ en PC de Whee         30.28       
    6.  JoŽll Kempers                 9503106     De Dinkel Denekamp       30.64       
    7.  LuciŽnne van der Linde        9503452     ZVZwartsluis             30.97       
    8.  Myrthe Meenhorst              9500242     SC Salland               30.99       
    9.  Leonie Groeneweg              9503870     SG Twente                31.35       
   10.  Eline Geschiere               9503798     Zignea                   32.53       
   11.  Sanne de Nijs                 9500718     Zignea                   32.69       
   12.  Lianne Verhoef                9501004     ZV Scholtenhagen         33.04       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Meisjes, 50m vrije slag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christel Vinke                9400152     ZVZwartsluis             28.31       
    2.  Iris Riezebos                 9400114     Deltasteur               28.71       
    3.  Lonne Dijkhuis                9400030     De Dinkel Denekamp       28.76       
    4.  Debby Boerefijn               9400240     Zignea                   29.05       
    5.  Naomi Hofsink                 9402508     Deltasteur               29.47       
    6.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358     Zignea                   29.50       
    7.  Leonie Oude Elferink          9401826     Zignea                   29.84       
    7.  Kimberley Boxum               9405452     ZVZwartsluis             29.84       
    9.  Judith Kooistra               9400526     Het Ravijn               29.86       
   10.  Carmen Kemper                 9401546     Zignea                   30.20       
   11.  Kimberley Kranenberg          9400292     GZ en PC de Whee         30.56       
   12.  Michelle de Groot             9402946     E Z C                    31.71       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 50m vrije slag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Estelle Moorman               9300540     ZVZwartsluis             27.96       
    2.  Paula van den Hoeven          9303128     de Veene                 29.07       
    3.  Marleen Braakhuis             9304850     De Dinkel Denekamp       29.21       
    4.  Daphne van Vliet              9301044     De Zandstuve             29.86       
    5.  Nikki Hoogeboom               9301196     SC Salland               30.26       
    6.  Lotte Coenen                  9301518     Zwemclub Losser          30.46       
    7.  Lisa Schuurs                  9300694     Zwemclub Losser          30.80       
    8.  Karlijn Hassink               9303758     De Dinkel Denekamp       30.84       
    9.  Nynke de Pijper               9300600     de Veene                 30.96       
   10.  Larissa Beernink              9300050     de Veene                 31.18       
   11.  Emmy v/d Riet                 9303636     GZ en PC de Whee         31.71       
   DIS  Lesley Sandvoort              9300660     De Dinkel Denekamp                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Shannen Diphoorn              9300208     Dedemsvaart-AC                       
 AFGEM  Michelle Oomkens              9305730     ZVZwartsluis                         



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Meisjes, 50m vrije slag                      Senioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Nijhuis               9201296     O Z & P C                27.83       
    2.  Marloes Giesselink            9200612     O Z & P C                28.71       
    3.  Merel vd Kieft                9200920     E Z C                    28.87       
    4.  Ellen Maris                   9201168     de Veene                 28.94       
    5.  Evelien Kip                   9200932     O Z & P C                29.03       
    6.  Yvon Versteeg                 9201864     de Veene                 29.22       
    7.  Amarins Nonhebel              9203724     ZVZwartsluis             29.25       
    8.  Roselie Beumer                9206236     SG Twente                29.36       
    9.  Sanne Gerrits                 9200596     Swol 1894                29.73       
   10.  Stťphanie Bergsma             9203374     Dedemsvaart-AC           29.89       
   11.  Linda Kuiper                  9201038     SC Salland               30.42       
   12.  Ilse Blankvoort               9204458     't Tolhekke              30.44       
   13.  Esther Rijkelijkhuizen        9205744     Zignea                   30.69       
   14.  Kelly Teunissen               9201740     O Z & P C                30.81       
   DIS  MariŽl Borgerink              9200142     De Dinkel Denekamp                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sarah Boerefijn               9200186     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 50m vrije slag                       Senioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               9100750     GZ en PC de Whee         28.07       
    2.  Sharayah Diphoorn             9100738     Dedemsvaart-AC           30.29       
    3.  Marjon Pol                    9102502     Zignea                   30.34       
    4.  Maaike Fikkert                9100942     Deltasteur               30.41       
    5.  Lisette van der Vegt          9104374     't Tolhekke              30.75       
    6.  Chantal Meyerink              9105212     De Grunte                30.80       
    7.  Fieke Haverkate               9101152     GZ en PC de Whee         31.85       
    8.  Laura van den Berg            9100206     SC Salland               31.87       
    9.  Sanne de Pijper               9102468     de Veene                 32.11       
   10.  Anke Meulendijks              9104936     Zignea                   32.20       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Dames, 50m vrije slag                         Senioren
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia de Jonge               8601826     't Tolhekke              25.81       
    2.  Silke Oude Weernink           9002854     De Dinkel Denekamp       27.94       
    3.  Lenneke v/d Molen             8702802     GZ en PC de Whee         28.85       
    4.  Inge Menzo                    8802994     Dedemsvaart-AC           29.04       
    5.  Janine Kosse                  8702326     Dedemsvaart-AC           29.09       
    6.  Annet van Stratum             9003640     Deltasteur               29.23       
    7.  Annelette de Vries            8603908     de Veene                 29.45       
    8.  Diana Martena                 8602404     Dedemsvaart-AC           29.90       
    9.  Kim Heerdink                  9001386     Dedemsvaart-AC           29.91       
   10.  MariŽtte Kosse                8602066     Dedemsvaart-AC           30.45       
   11.  Lisette de Brouwer            8900650     SC Salland               30.67       
   12.  Milou Bouwhuis                8900532     de Veene                 32.00       
 AFGEM  Marlijn ten Hove              9001608     Dedemsvaart-AC                       
 AFGEM  Nienke van Stipriaan          8703970     Dedemsvaart-AC                       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 50m vlinderslag                      Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Kemperink               9600005     E Z C                    32.00       
    2.  Lorenzo Peperkamp             9600847     De Dinkel Denekamp       32.72       
    3.  Yoran Klos                    9600481     De Dinkel Denekamp       34.36       
    4.  DaniŽl de Wagt                9601339     Zignea                   34.89       
    5.  Martijn Gerritsen             9600465     ZVZwartsluis             35.90       
    6.  Karst Boersma                 9600849     De Dinkel Denekamp       36.22       
    7.  Dinand Schutte                9600335     Deltasteur               36.55       
    8.  Thomas Vrooland               9600337     Deltasteur               37.06       
    9.  Twan Vinke                    9600153     ZVZwartsluis             38.70       
   10.  Teun Redeker                  9600737     zpc Maarkel              39.29       
   11.  Nick Dood                     9600613     SG Twente                41.64       
   12.  Tristan Wiegman               9600055     SG Twente                42.35       
 AFGEM  Arnoud Mijnheer               9601311     Zignea                               
 AFGEM  Kevin de Groot                9601313     Zignea                               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vlinderslag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093     Dedemsvaart-AC           29.55       
    2.  Robin Schollink               9500103     O Z & P C                31.83       
    3.  Mitchel Doldersum             9501167     Deltasteur               32.28       
    4.  Mark Beijering                9502379     DZ & PC de IJsel         32.80       
    5.  Maurits Laarman               9500793     Zwemclub Losser          34.23       
    6.  Kristan Feenstra              9500409     ZVZwartsluis             35.08       
    7.  Wietse Wiersma                9504299     Zignea                   35.54       
    8.  Jesper Heuver                 9501917     de Veene                 35.66       
    9.  Hein RŲdel                    9500895     O Z & P C                38.30       
   10.  Harold van der Veen           9503937     Zignea                   40.38       
   DIS  Tico Wind                     9502705     Het Ravijn                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Jeffrey Petersen              9501453     de Veene                 39.29       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m vlinderslag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef Heijnekamp               9401665     SG Twente                28.48       
    2.  Robert Ligtenberg             9401561     Het Ravijn               29.06       
    3.  Joey ten Doeschot             9400145     O Z & P C                30.30       
    4.  Ben van Westenberg            9400873     De Dinkel Denekamp       31.17       
    5.  Jorden Theijink               9400323     zpc Maarkel              31.54       
    6.  Sander Riezebos               9400467     SG Twente                31.57       
    7.  Jacques Journťe               9400513     De Dinkel Denekamp       32.56       
    8.  Jeroen Koenraadt              9401909     E Z C                    33.41       
    9.  Mike Kroneman                 9405063     Dedemsvaart-AC           33.55       
   10.  Aaldert Been                  9403001     't Tolhekke              33.64       
   11.  Christopher Kole              9403105     E Z C                    33.70       
   12.  Willem-Jan Huisman            9402125     Steenwijk 1934           34.54       
 AFGEM  Raoul Bergsma                 9400603     Dedemsvaart-AC                       
 AFGEM  Bert-Jan Letink               9401565     Het Ravijn                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 50m vlinderslag                      Junioren 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Menno Manning                 9300333     De Dinkel Denekamp       27.47       
    2.  Huub Scholing                 9301179     Het Ravijn               27.89       
    3.  Bart Arendshorst              9300005     de Veene                 29.12       
    4.  Kasper Leeuw                  9304435     E Z C                    29.75       
    5.  Jasper Broens                 9303045     Het Ravijn               29.90       
    6.  Jort Wichink Kruit            9300787     SC Salland               30.39       
    7.  Jeroen Gijselaar              9300777     E Z C                    30.49       
    8.  Pim Kienhuis                  9300263     De Dinkel Denekamp       30.54       
    9.  Donny Schippers               9300445     Zwemclub Losser          30.81       
   10.  Jasper de Boer                9300051     GZ en PC de Whee         31.04       
   11.  Robert Voogd                  9301653     Swol 1894                31.37       
   DIS  Twan Klaver                   9300265     Steenwijk 1934           30.68       
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Camilo Boon                   9304309     DZ & PC de IJsel                     
 AFGEM  Frank Beijering               9304311     DZ & PC de IJsel                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vlinderslag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Kooistra               9206257     Het Ravijn               28.23       
    2.  Christian Karkdijk            9202523     Het Ravijn               29.18       
    3.  Bart Gorter                   9200397     SC Salland               29.39       
    4.  Niels Teunissen               9201291     ZV Scholtenhagen         29.75       
    5.  Robert Kaj Meenhorst          9200889     SC Salland               30.07       
    6.  Colin Siers                   9201195     O Z & P C                30.67       
    7.  Richard Herbers               9200507     De Grunte                30.93       
    8.  Richard Krijnse Locker        9200757     ZVZwartsluis             31.30       
    9.  Timo Kuilder                  9200773     SG Twente                31.51       
   10.  Berend Schenk                 9204287     Swol 1894                32.21       
   11.  Wilte Barels                  9204205     SG Twente                32.32       
   12.  Gert-Jan Nieuwenhuis          9202615     Het Ravijn               32.61       
 AFGEM  Rick Cristen                  9200201     O Z & P C                            
    NG  Maurice Gaal                  9202079     Steenwijk 1934                       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m vlinderslag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 9100087     O Z & P C                26.63       
    2.  Hugo Polman                   9101813     Dedemsvaart-AC           27.03       
    3.  Jordi Dijkhuis                9100483     De Dinkel Denekamp       27.99       
    4.  Bryan Morsink                 9101629     de Veene                 28.21       
    5.  Jordy Kerssies                9105977     Dedemsvaart-AC           28.23       
    6.  Stephan Lokhorst              9101469     Deltasteur               28.34       
    7.  Rense Loohuis                 9101477     De Dinkel Denekamp       28.97       
    8.  Thomas Nijenhuis              9105565     O Z & P C                29.18       
    9.  Elroy Kers                    9104105     Zwemclub Losser          29.39       
   10.  Sjoerd Zanderink              9102651     De Dinkel Denekamp       29.75       
   11.  Bram Koppenaal                9103037     Swol 1894                30.67       
   12.  Hielke van den Berg           9100107     Deltasteur               30.76       
 AFGEM  Michael Yallop                9102637     SG Twente                            
 AFGEM  Wesley Ordelmans              9101731     ZV Scholtenhagen                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Heren, 50m vlinderslag                    Senioren Open
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Teun Groeneweg                8701133     E Z C                    26.77       
    2.  Mike Dam                      8805321     Zignea                   27.33       
    3.  Rick Driezen                  8600713     Steenwijk 1934           27.58       
    4.  Pieter Jan de Vries           9003183     ZVZwartsluis             27.59       
    5.  Michiel Jorink                8701613     Swol 1894                27.83       
    6.  Jan Wicher de Vries           9003173     ZVZwartsluis             28.13       
    7.  Maarten Smit                  9002707     Dedemsvaart-AC           28.17       
    8.  Erik Spit                     8602939     Zignea                   28.23       
    9.  Ramon Grootelaar              8300793     O Z & P C                28.61       
   10.  Rick Bruins                   8905427     E Z C                    29.80       
   DIS  Aljan Tempel                  9002873     Dedemsvaart-AC                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Pascal Bruins                 8905413     E Z C                                
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Richard Huisken               8501141     GZ en PC de Whee                     
    NG  Gernand Leusink               8802173     Deltasteur                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Stegge                  9900262     Zwemclub Losser          47.32       
    2.  Daphne Juriens                9900316     de Veene                 47.62       
    3.  Laura Rolink                  9902018     De Dinkel Denekamp       48.45       
    4.  Tippy Rolink                  9902130     De Dinkel Denekamp       49.06       
    5.  Lauri Lesscher                9900318     de Veene                 49.19       
    6.  Eliza v/d Werf                9900728     Zignea                   50.25       
    7.  Alies Wagter                  9900840     Steenwijk 1934           50.86       
    8.  Kelly Bosman                  9900612     Deltasteur               51.10       
    9.  Manon Korfage                 9900026     Zwemclub Losser          51.64       
   10.  Emily de Zee                  9900758     Zwemclub Losser          52.03       
   11.  Renske Mulder                 9900136     O Z & P C                52.50       
   12.  Lianne Roescher               9900248     GZ en PC de Whee         56.60       
 AFGEM  Marlin Klarenbeek             0000106     GZ en PC de Whee                     
 AFGEM  Rixt Keetman                  9901072     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 50m schoolslag                      Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christa Markslag              9800716     Het Ravijn               44.33       
    2.  Eefje Slootweg                9800218     O Z & P C                44.80       
    3.  Sharon Velthuis               9800222     Het Ravijn               44.95       
    4.  Laurie Aarninkhof             9800822     De Dinkel Denekamp       45.59       
    5.  Elles Tijink                  9800408     De Dinkel Denekamp       45.88       
    6.  Kirsten Bies                  9800516     Dedemsvaart-AC           45.91       
    7.  Maaike Doornwaard             9800264     Deltasteur               46.21       
    8.  Carolien Meinen               9802474     SG Twente                47.32       
    9.  Renee van der Kwast           9803010     DZ & PC de IJsel         48.81       
   10.  Manon Poell                   9801756     E Z C                    50.17       
   11.  Sterre Heerink                9800820     De Dinkel Denekamp       50.51       
   DIS  Eva Hagreis                   9800290     SG Twente                50.61       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 AFGEM  Sterre Mooiweer               9800236     zpc Maarkel                          
 AFGEM  Nadja Sanderman               9800074     VZ & PC                              



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Knippers                9700602     De Dinkel Denekamp       40.82       
    2.  Sanne Wiersma                 9701108     Zignea                   40.95       
    3.  Demi Rothe                    9703388     O Z & P C                41.06       
    4.  Maaike van Veen               9700292     Dedemsvaart-AC           41.47       
    5.  Marlijn Dijkhuis              9700600     De Dinkel Denekamp       43.25       
    6.  Laura Schoeman                9702282     E Z C                    43.86       
    7.  Renske Wold                   9700312     zpc Maarkel              43.95       
    8.  Babette Aubri                 9700986     de Veene                 44.28       
    9.  Femke Sybesma                 9701468     't Tolhekke              44.32       
   10.  Marit Kruise                  9700174     SG Twente                45.81       
   11.  Benice Flietstra              9702264     de Veene                 45.94       
   DIS  Marloes Franken               9700912     Dedemsvaart-AC           42.13       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Shenna Steenbergen            9702814     DZ & PC de IJsel                     
 AFGEM  Danať Kreuwel                 9700438     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine van den Hoeven         9600014     de Veene                 37.83       
    2.  Veronique van der Velde       9601740     De Dinkel Denekamp       39.52       
    3.  Samantha Diphoorn             9600318     Dedemsvaart-AC           40.03       
    4.  Lora Bosch                    9601900     E Z C                    40.56       
    5.  Iris van Marle                9600928     Steenwijk 1934           40.57       
    6.  Lianne Molkenboer             9602034     E Z C                    41.68       
    7.  Stefanie ter Bruggen          9600204     O Z & P C                42.18       
    8.  Laura Hagreis                 9600548     SG Twente                42.23       
    9.  Hannah Teeuw                  9601128     de Veene                 42.67       
   10.  Astrid Wibbelink              9600006     Steenwijk 1934           43.01       
   11.  Anique Aten                   9602336     De Dinkel Denekamp       43.35       
   DIS  Judith Ringnalda              9603904     Steenwijk 1934           47.05       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Franka Dam                    9602370     de Veene                             
 AFGEM  Janneke ten Brinke            9601334     GZ en PC de Whee                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Meisjes, 50m schoolslag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberly Ribberink            9501654     De Dinkel Denekamp       36.74       
    2.  Loes Westerhof                9502752     De Dinkel Denekamp       36.98       
    3.  Joy-Ann Duursma               9501650     De Dinkel Denekamp       39.64       
    4.  JoŽll Kempers                 9503106     De Dinkel Denekamp       40.06       
    5.  Michelle Hoogendoorn          9503718     GZ en PC de Whee         40.20       
    6.  Michelle Schoenmakers         9504252     DZ & PC de IJsel         40.72       
    7.  LuciŽnne van der Linde        9503452     ZVZwartsluis             40.97       
    8.  Eline Geschiere               9503798     Zignea                   42.66       
    9.  Sanne de Nijs                 9500718     Zignea                   42.74       
   10.  Aniek Zonder                  9504518     SG Twente                43.47       
   DIS  Leonie Groeneweg              9503870     SG Twente                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sietske Veldkamp              9501628     GZ en PC de Whee                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Carmen Drenth                 9503976     Zignea                               
 AFGEM  Juliet Aalderink              9505586     De Wieke                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 50m schoolslag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358     Zignea                   34.31       
    2.  Lonne Dijkhuis                9400030     De Dinkel Denekamp       35.68       
    3.  Michelle Schouten             9402072     GZ en PC de Whee         36.80       
    4.  Christel Vinke                9400152     ZVZwartsluis             37.31       
    5.  Iris Riezebos                 9400114     Deltasteur               37.48       
    6.  Judith Kooistra               9400526     Het Ravijn               37.85       
    7.  Danique Lokhorst              9402564     Deltasteur               37.98       
    8.  Iris Hegeman                  9400522     Het Ravijn               38.08       
    9.  Leonie Oude Elferink          9401826     Zignea                   38.24       
   10.  Debby Boerefijn               9400240     Zignea                   39.44       
   11.  Michelle de Groot             9402946     E Z C                    40.26       
   12.  Naomi Hofsink                 9402508     Deltasteur               40.60       
 AFGEM  Myriam Kwakkel                9402506     Deltasteur                           
 AFGEM  Beau de Bruijn                9400608     Dedemsvaart-AC                       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Meisjes, 50m schoolslag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrna Schasfoort              9300668     De Dinkel Denekamp       36.38       
    2.  Milou ten Heggeler            9300306     GZ en PC de Whee         37.02       
    3.  Estelle Moorman               9300540     ZVZwartsluis             37.94       
    4.  Daphne van Vliet              9301044     De Zandstuve             37.95       
    5.  Shannen Diphoorn              9300208     Dedemsvaart-AC           38.13       
    6.  Marleen Braakhuis             9304850     De Dinkel Denekamp       38.55       
    7.  Naomi Lok                     9300480     ZVZwartsluis             39.07       
    8.  Nikki Hoogeboom               9301196     SC Salland               39.24       
    9.  Lesley Sandvoort              9300660     De Dinkel Denekamp       39.36       
   10.  Karlijn Hassink               9303758     De Dinkel Denekamp       39.81       
   11.  Laura Moormann                9300542     GZ en PC de Whee         40.23       
   12.  Imre Borger                   9304458     Swol 1894                40.69       
 AFGEM  Paula van den Hoeven          9303128     de Veene                             
 AFGEM  Nynke de Pijper               9300600     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 50m schoolslag                      Senioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvon Versteeg                 9201864     de Veene                 35.82       
    2.  Esther Rijkelijkhuizen        9205744     Zignea                   37.00       
    3.  Sanne Gerrits                 9200596     Swol 1894                38.19       
    4.  Marloes Giesselink            9200612     O Z & P C                38.84       
    5.  Annemaj Wagenvoort            9201958     GZ en PC de Whee         38.99       
    6.  Ellen Maris                   9201168     de Veene                 39.24       
    7.  Marieke Nijhuis               9201296     O Z & P C                39.31       
    8.  Evelien Kip                   9200932     O Z & P C                39.66       
    9.  Eline Vossebelt               9201922     Deltasteur               39.84       
   DIS  Nicole ter Bruggen            9200328     O Z & P C                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sarah Boerefijn               9200186     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                  Dames, 50m schoolslag                       Senioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharayah Diphoorn             9100738     Dedemsvaart-AC           35.00       
    2.  Kelly ter Doest               9100750     GZ en PC de Whee         35.22       
    3.  Maaike Fikkert                9100942     Deltasteur               39.08       
    4.  Chantal Meyerink              9105212     De Grunte                39.41       
    5.  Lisette van der Vegt          9104374     't Tolhekke              40.51       
    6.  Fieke Haverkate               9101152     GZ en PC de Whee         40.80       
    7.  Laura van den Berg            9100206     SC Salland               41.89       
    8.  Sanne de Pijper               9102468     de Veene                 42.21       
   DIS  Anke Meulendijks              9104936     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                  Dames, 50m schoolslag                         Senioren
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia de Jonge               8601826     't Tolhekke              35.87       
    2.  Lenneke v/d Molen             8702802     GZ en PC de Whee         36.36       
    3.  Janine Kosse                  8702326     Dedemsvaart-AC           36.40       
    4.  Babet Dijk                    8600846     Swol 1894                36.62       
    5.  Silke Oude Weernink           9002854     De Dinkel Denekamp       37.57       
    6.  Kim Heerdink                  9001386     Dedemsvaart-AC           38.64       
    7.  Lisette de Brouwer            8900650     SC Salland               39.55       
    8.  Diana Martena                 8602404     Dedemsvaart-AC           40.80       
    9.  Milou Bouwhuis                8900532     de Veene                 41.05       
   10.  MariŽtte Kosse                8602066     Dedemsvaart-AC           41.32       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Jongens, 50m rugslag                   Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BjŲrn van der Velde           9900239     De Dinkel Denekamp       42.57       
    2.  Pascal Bloemen                9900135     Zwemclub Losser          43.41       
    3.  Erik van der Linden           9900311     ZVZwartsluis             44.39       
    4.  Louwrens Engbersen            9900647     De Grunte                44.80       
    5.  Marnix Klein                  9900071     O Z & P C                46.34       
    6.  Rick Cuperus                  9901543     Zignea                   46.45       
    7.  Koen van den Assem            9900615     SG Twente                46.69       
    8.  Otto Fennema                  9900939     Zignea                   46.81       
    9.  Django Klos                   0000595     De Dinkel Denekamp       46.97       
   10.  Koen Brummelaar               9900047     GZ en PC de Whee         47.51       
   11.  Jelte Veldkamp                9900051     GZ en PC de Whee         51.53       
   DIS  Toni van de Meeberg           9900143     Zignea                   45.16       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Anne-Durk Koornstra           9900459     Zignea                               
 AFGEM  Jelle Dekker                  9901621     De Grunte                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Jongens, 50m rugslag                        Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  9800309     De Dinkel Denekamp       36.20       
    2.  Luc van Dijk                  9802097     SC Salland               40.14       
    3.  Twan Eenkhoorn                9801629     SG Twente                40.41       
    4.  Mart Kortman                  9800357     De Dinkel Denekamp       41.02       
    5.  Mathieu Boers                 9800187     de Veene                 41.32       
    6.  Bas Neef                      9800019     O Z & P C                41.85       
    7.  Sybren Kappert                9801481     zpc Maarkel              42.39       
    8.  Luuk ter Mors                 9801627     SG Twente                43.62       
    9.  Lars Eenkhoorn                9800701     de Veene                 44.45       
   10.  Han Hollander                 9800679     Deltasteur               46.46       
   11.  Thomas van Piggelen           9800097     GZ en PC de Whee         46.69       
   DIS  Leroy Albers                  9800515     Deltasteur               43.08       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RC
 AFGEM  Marc den Oudsten              9800597     SG Twente                            
 AFGEM  Gideon Teeuw                  9801237     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 50m rugslag                        Minioren 6
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Hendriksen               9700269     De Dinkel Denekamp       37.52       
    2.  Fedde Beukers                 9701007     De Dinkel Denekamp       38.22       
    3.  Rens van Amelsvoort           9700385     O Z & P C                38.37       
    4.  Hans-Jan Westerhof            9701481     SG Twente                38.61       
    5.  Max Ceuninck van Capelle      9701203     Deltasteur               39.20       
    6.  Kars Veldkamp                 9700747     GZ en PC de Whee         40.48       
    7.  Mika Smelt                    9700023     VZ & PC                  40.49       
    8.  JesseDerk v Schravendijk      9701479     SG Twente                41.15       
    9.  Jari Hofsink                  9700535     Deltasteur               41.16       
   10.  Gijs Hegeman                  9700663     de Veene                 41.88       
   11.  Martijn Wissink               9701147     zpc Maarkel              42.01       
   DIS  Justin Doldersum              9700493     Deltasteur               37.14       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Jongens, 50m rugslag                        Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Kemperink               9600005     E Z C                    31.28       
        K R I N G R E C O R D
    2.  DaniŽl de Wagt                9601339     Zignea                   32.79       
    3.  Yoran Klos                    9600481     De Dinkel Denekamp       34.84       
    4.  Lorenzo Peperkamp             9600847     De Dinkel Denekamp       36.20       
    5.  Karst Boersma                 9600849     De Dinkel Denekamp       36.46       
    6.  Martijn Gerritsen             9600465     ZVZwartsluis             36.60       
    7.  Twan Vinke                    9600153     ZVZwartsluis             38.56       
    8.  Thomas Vrooland               9600337     Deltasteur               38.88       
    9.  Tom van den Berg              9601651     E Z C                    39.16       
   10.  Teun Redeker                  9600737     zpc Maarkel              39.62       
   11.  Arnoud Mijnheer               9601311     Zignea                   39.67       
   12.  Dinand Schutte                9600335     Deltasteur               39.73       
 AFGEM  Nick Dood                     9600613     SG Twente                            
 AFGEM  Teun Nijhof                   9600291     GZ en PC de Whee                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Jongens, 50m rugslag                        Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093     Dedemsvaart-AC           30.78       
    2.  Mitchel Doldersum             9501167     Deltasteur               31.98       
    3.  Dominique Sikkema             9500399     Zignea                   32.19       
    4.  Robin Schollink               9500103     O Z & P C                33.67       
    5.  Tico Wind                     9502705     Het Ravijn               35.50       
    6.  Dennis Benneker               9500193     O Z & P C                36.87       
    7.  Jeffrey Petersen              9501453     de Veene                 36.93       
    8.  Mark Beijering                9502379     DZ & PC de IJsel         37.38       
    9.  Mark Veldman                  9504801     Zignea                   37.41       
   10.  Kristan Feenstra              9500409     ZVZwartsluis             37.50       
   11.  Sven Doldersum                9500457     Dedemsvaart-AC           37.62       
   DIS  Jasper Nijsink                9500581     de Veene                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Jesper Heuver                 9501917     de Veene                             
 AFGEM  Wietse Wiersma                9504299     Zignea                               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Jongens, 50m rugslag                        Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Ligtenberg             9401561     Het Ravijn               29.67       
        K R I N G R E C O R D
    2.  Stef Heijnekamp               9401665     SG Twente                31.11       
    3.  Niels Bent                    9400465     SG Twente                32.20       
    4.  Jorden Theijink               9400323     zpc Maarkel              32.38       
    5.  Jacques Journťe               9400513     De Dinkel Denekamp       32.66       
    6.  Christopher Kole              9403105     E Z C                    33.19       
    7.  Willem-Jan Huisman            9402125     Steenwijk 1934           33.22       
    8.  Raoul Bergsma                 9400603     Dedemsvaart-AC           34.12       
    9.  Maurice Meupelenberg          9402661     de Veene                 34.64       
   10.  Ben van Westenberg            9400873     De Dinkel Denekamp       34.79       
   11.  Gert Norg                     9401735     Deltasteur               35.07       
   12.  Mike Kroneman                 9405063     Dedemsvaart-AC           36.60       
 AFGEM  Sander Riezebos               9400467     SG Twente                            
 AFGEM  Tiemen Maris                  9400189     de Veene                             
 AFGEM  Max van der Steeg             9401399     Swol 1894                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 50m rugslag                        Junioren 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Arendshorst              9300005     de Veene                 29.26       
    2.  Menno Manning                 9300333     De Dinkel Denekamp       30.38       
    3.  Kasper Leeuw                  9304435     E Z C                    30.78       
    4.  Jort Wichink Kruit            9300787     SC Salland               31.31       
    5.  Jeroen Gijselaar              9300777     E Z C                    31.48       
    6.  Pim Kienhuis                  9300263     De Dinkel Denekamp       31.63       
    7.  Huub Scholing                 9301179     Het Ravijn               31.86       
    8.  Jasper de Boer                9300051     GZ en PC de Whee         32.25       
    9.  Robert Voogd                  9301653     Swol 1894                32.44       
   10.  Michiel Bloemhof              9300043     VZ & PC                  32.69       
   11.  Donny Schippers               9300445     Zwemclub Losser          32.96       
   12.  Dennis Hoogstraten            9303731     de Veene                 34.36       
 AFGEM  Twan Klaver                   9300265     Steenwijk 1934                       
 AFGEM  Frank Beijering               9304311     DZ & PC de IJsel                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                  Jongens, 50m rugslag                           Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Kooistra               9206257     Het Ravijn               29.84       
    2.  Bob Huisken                   9200569     zpc Maarkel              31.17       
    3.  Bart Gorter                   9200397     SC Salland               31.23       
    4.  Rick Cristen                  9200201     O Z & P C                31.41       
    5.  Niels Teunissen               9201291     ZV Scholtenhagen         32.14       
    6.  Richard Krijnse Locker        9200757     ZVZwartsluis             32.18       
    7.  Peter de Boer                 9206199     Dedemsvaart-AC           32.70       
    7.  Gert-Jan Nieuwenhuis          9202615     Het Ravijn               32.70       
    9.  Colin Siers                   9201195     O Z & P C                32.83       
   10.  Christian Karkdijk            9202523     Het Ravijn               33.16       
   11.  Gerrit-Jan Poorte             9201061     Het Ravijn               33.33       
   12.  Robert Kaj Meenhorst          9200889     SC Salland               33.49       
 AFGEM  Berend Schenk                 9204287     Swol 1894                            
 AFGEM  Wilte Barels                  9204205     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                  Jongens, 50m rugslag                           Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rense Loohuis                 9101477     De Dinkel Denekamp       28.42       
    2.  Fabian Beimin                 9100087     O Z & P C                28.46       
    3.  Bryan Morsink                 9101629     de Veene                 29.03       
    4.  Hugo Polman                   9101813     Dedemsvaart-AC           29.64       
    5.  Thomas Nijenhuis              9105565     O Z & P C                30.50       
    6.  Jordi Dijkhuis                9100483     De Dinkel Denekamp       30.58       
    7.  Sjoerd Zanderink              9102651     De Dinkel Denekamp       30.69       
    8.  Jordy Kerssies                9105977     Dedemsvaart-AC           32.06       
    9.  Bram Koppenaal                9103037     Swol 1894                32.18       
   10.  Elroy Kers                    9104105     Zwemclub Losser          33.09       
   11.  Wouter Scholten               9102043     De Grunte                33.32       
   12.  Hielke van den Berg           9100107     Deltasteur               33.93       
 AFGEM  Bjorn Hietbrink               9103509     SG Twente                            
 AFGEM  Michael Yallop                9102637     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Heren, 50m rugslag                      Senioren Open
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aljan Tempel                  9002873     Dedemsvaart-AC           28.10       
    2.  Erik Spit                     8602939     Zignea                   29.16       
    3.  Mike Dam                      8805321     Zignea                   29.23       
    4.  Richard Huisken               8501141     GZ en PC de Whee         29.54       
    5.  Teun Groeneweg                8701133     E Z C                    29.94       
    6.  Robert Braad                  8600407     Steenwijk 1934           30.01       
    7.  Michiel Jorink                8701613     Swol 1894                30.08       
    8.  Jesper Kloek                  9001585     Dedemsvaart-AC           30.77       
    9.  Maarten Smit                  9002707     Dedemsvaart-AC           30.94       
   10.  Rick Bruins                   8905427     E Z C                    31.45       
   DIS  Emiel Huisken                 8501139     GZ en PC de Whee         31.13       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Michel Tielbeke               8102101     SC Salland               39.71       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
    NG  Gernand Leusink               8802173     Deltasteur                           
    NG  Henri Kragt                   8701865     Deltasteur                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                Meisjes, 50m vlinderslag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine van den Hoeven         9600014     de Veene                 31.22       
    2.  Hannah Teeuw                  9601128     de Veene                 34.40       
    3.  Lora Bosch                    9601900     E Z C                    34.65       
    4.  Laura Hagreis                 9600548     SG Twente                35.22       
    5.  Lianne Molkenboer             9602034     E Z C                    36.52       
    6.  Stefanie ter Bruggen          9600204     O Z & P C                36.53       
    7.  Franka Dam                    9602370     de Veene                 36.55       
    8.  Veronique van der Velde       9601740     De Dinkel Denekamp       36.57       
    9.  Karla Westenberg              9601738     E Z C                    36.81       
   10.  Samantha Diphoorn             9600318     Dedemsvaart-AC           37.12       
   11.  Manon Blankvoort              9600454     't Tolhekke              37.45       
   12.  Sara van Calker               9600592     SG Twente                38.28       
 AFGEM  Elianne Letink                9600146     Het Ravijn                           
 AFGEM  Tessa Struis                  9603760     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                Meisjes, 50m vlinderslag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Meenhorst              9500242     SC Salland               32.93       
    2.  Loes Westerhof                9502752     De Dinkel Denekamp       33.58       
    3.  Noortje Timmerman             9501088     De Dinkel Denekamp       33.66       
    4.  Kimberly Ribberink            9501654     De Dinkel Denekamp       34.28       
    5.  Michelle Hoogendoorn          9503718     GZ en PC de Whee         34.34       
    6.  Sietske Veldkamp              9501628     GZ en PC de Whee         34.51       
    7.  Sanne de Nijs                 9500718     Zignea                   34.98       
    8.  Leonie Groeneweg              9503870     SG Twente                35.38       
    9.  LuciŽnne van der Linde        9503452     ZVZwartsluis             35.66       
   10.  JoŽll Kempers                 9503106     De Dinkel Denekamp       35.75       
   11.  Joy-Ann Duursma               9501650     De Dinkel Denekamp       37.17       
   12.  Maud ten Heggeler             9500236     GZ en PC de Whee         38.54       
 AFGEM  Sanne Galen van               9502292     DZ & PC de IJsel                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                Meisjes, 50m vlinderslag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christel Vinke                9400152     ZVZwartsluis             30.92       
    2.  Iris Riezebos                 9400114     Deltasteur               32.57       
    3.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358     Zignea                   32.60       
    4.  Judith Kooistra               9400526     Het Ravijn               32.83       
    5.  Kimberley Boxum               9405452     ZVZwartsluis             33.09       
    5.  Leonie Oude Elferink          9401826     Zignea                   33.09       
    7.  Danique Lokhorst              9402564     Deltasteur               33.64       
    8.  Iris Hegeman                  9400522     Het Ravijn               34.04       
    9.  Lonne Dijkhuis                9400030     De Dinkel Denekamp       34.11       
   10.  Lynde Hans                    9402606     Dedemsvaart-AC           34.13       
   11.  Naomi Hofsink                 9402508     Deltasteur               35.06       
   DIS  Debby Boerefijn               9400240     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  MariŽlle de Roo               9404136     De Wieke                             
 AFGEM  Kimberley Kranenberg          9400292     GZ en PC de Whee                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                Meisjes, 50m vlinderslag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Estelle Moorman               9300540     ZVZwartsluis             30.67       
    2.  Marleen Braakhuis             9304850     De Dinkel Denekamp       32.75       
    3.  Nikki Hoogeboom               9301196     SC Salland               33.73       
    4.  Nynke de Pijper               9300600     de Veene                 33.77       
    5.  Daphne van Vliet              9301044     De Zandstuve             33.81       
    6.  Paula van den Hoeven          9303128     de Veene                 35.30       
    7.  Naomi Lok                     9300480     ZVZwartsluis             35.31       
    8.  Lisanne Dikkers               9300204     GZ en PC de Whee         35.46       
    9.  Myrna Schasfoort              9300668     De Dinkel Denekamp       35.47       
   10.  Karlijn Hassink               9303758     De Dinkel Denekamp       35.53       
   11.  Shannen Diphoorn              9300208     Dedemsvaart-AC           35.87       
   12.  Emmy v/d Riet                 9303636     GZ en PC de Whee         37.67       
    NG  Anne Winter                   9300848     O Z & P C                            
    NG  Lotte Coenen                  9301518     Zwemclub Losser                      
    NG  Ellen Verhoef                 9305208     ZV Scholtenhagen                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                Meisjes, 50m vlinderslag                      Senioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Maris                   9201168     de Veene                 30.09       
    2.  Roselie Beumer                9206236     SG Twente                30.86       
    3.  Merel vd Kieft                9200920     E Z C                    30.97       
    4.  MariŽl Borgerink              9200142     De Dinkel Denekamp       32.13       
    5.  Yvon Versteeg                 9201864     de Veene                 32.28       
    6.  Marieke Nijhuis               9201296     O Z & P C                32.38       
    7.  Marloes Giesselink            9200612     O Z & P C                32.67       
    8.  Sarah Boerefijn               9200186     Zignea                   32.72       
    9.  Kelly Teunissen               9201740     O Z & P C                32.76       
   10.  Stťphanie Bergsma             9203374     Dedemsvaart-AC           32.78       
   11.  Evelien Kip                   9200932     O Z & P C                34.17       
   12.  Amarins Nonhebel              9203724     ZVZwartsluis             34.23       
 AFGEM  Vera Kraijer                  9206688     Swol 1894                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                 Dames, 50m vlinderslag                       Senioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               9100750     GZ en PC de Whee         30.23       
    2.  Sharayah Diphoorn             9100738     Dedemsvaart-AC           31.75       
    3.  Marjon Pol                    9102502     Zignea                   32.00       
    4.  Rosalie de Wit                9107756     Swol 1894                33.94       
    5.  Lisette van der Vegt          9104374     't Tolhekke              34.10       
    6.  Chantal Meyerink              9105212     De Grunte                34.47       
    7.  Maaike Fikkert                9100942     Deltasteur               34.87       
    8.  Anke Meulendijks              9104936     Zignea                   35.23       
    9.  Sanne de Pijper               9102468     de Veene                 35.82       
   10.  Laura van den Berg            9100206     SC Salland               35.86       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                 Dames, 50m vlinderslag                         Senioren
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia de Jonge               8601826     't Tolhekke              29.39       
    2.  Silke Oude Weernink           9002854     De Dinkel Denekamp       30.48       
    3.  Lenneke v/d Molen             8702802     GZ en PC de Whee         31.67       
    4.  Nienke van Stipriaan          8703970     Dedemsvaart-AC           32.39       
    5.  Janine Kosse                  8702326     Dedemsvaart-AC           32.48       
    6.  Lieke Godschalk               8601244     DZ & PC de IJsel         32.59       
    7.  Evelien Terpstra              9005654     SG Twente                33.02       
    8.  Nathalie Kerbel               9001878     E Z C                    33.34       
    9.  Diana Martena                 8602404     Dedemsvaart-AC           33.89       
   10.  Babet Dijk                    8600846     Swol 1894                33.91       
   11.  Milou Bouwhuis                8900532     de Veene                 34.79       
   12.  Inge Menzo                    8802994     Dedemsvaart-AC           35.33       
 AFGEM  Kim Heerdink                  9001386     Dedemsvaart-AC                       
 AFGEM  Annelette de Vries            8603908     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                 Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BjŲrn van der Velde           9900239     De Dinkel Denekamp       46.36       
    2.  Otto Fennema                  9900939     Zignea                   48.04       
    3.  Pascal Bloemen                9900135     Zwemclub Losser          48.90       
    4.  Koen van den Assem            9900615     SG Twente                52.00       
    5.  Marnix Klein                  9900071     O Z & P C                52.09       
    6.  Django Klos                   0000595     De Dinkel Denekamp       52.75       
    7.  Erik van der Linden           9900311     ZVZwartsluis             53.27       
    8.  Toni van de Meeberg           9900143     Zignea                   53.76       
    9.  Jesse de Groote               9900299     SG Twente                53.89       
   10.  Ralph Getkate                 9901129     Zwemclub Losser          54.33       
   11.  Anne-Durk Koornstra           9900459     Zignea                   55.61       
   DIS  Jelte Veldkamp                9900051     GZ en PC de Whee         55.65       
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
 AFGEM  Koen Brummelaar               9900047     GZ en PC de Whee                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                 Jongens, 50m schoolslag                      Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  9800309     De Dinkel Denekamp       44.70       
    2.  Mart Kortman                  9800357     De Dinkel Denekamp       45.93       
    3.  Alex Huizenga                 9800687     ZVZwartsluis             46.35       
    4.  Luc Nieuwenhuis               9802185     Het Ravijn               46.83       
    5.  Marc den Oudsten              9800597     SG Twente                47.47       
    6.  Luuk ter Mors                 9801627     SG Twente                47.48       
    7.  Twan Eenkhoorn                9801629     SG Twente                49.76       
    8.  Luc van Dijk                  9802097     SC Salland               50.29       
    9.  Emiel Meinen                  9800375     Steenwijk 1934           51.66       
   10.  Robin Dekker                  9802689     De Grunte                52.15       
   11.  Matthijs Koebrugge            9800285     GZ en PC de Whee       1:00.13       
   DIS  Bas Neef                      9800019     O Z & P C                49.12       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Leroy Albers                  9800515     Deltasteur                           
 AFGEM  Gideon Teeuw                  9801237     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Jongens, 50m schoolslag                      Minioren 6
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fedde Beukers                 9701007     De Dinkel Denekamp       42.18       
    2.  Justin Doldersum              9700493     Deltasteur               42.63       
    3.  Thomas de Lange               9701475     SG Twente                42.92       
    4.  Hans-Jan Westerhof            9701481     SG Twente                45.60       
    5.  Max Ceuninck van Capelle      9701203     Deltasteur               45.85       
    6.  Bas ten Tusscher              9702371     SG Twente                45.90       
    7.  Christiaan Priet              9701319     Zignea                   47.08       
    8.  Kees Vos                      9703081     ZVZwartsluis             47.57       
    9.  Luuk Hendriksen               9700269     De Dinkel Denekamp       47.95       
   10.  Jari Hofsink                  9700535     Deltasteur               48.40       
   11.  Edwin Baan                    9700597     Het Ravijn               50.06       
   DIS  Justin Wiggers                9701487     SG Twente                45.86       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Mika Smelt                    9700023     VZ & PC                              
 AFGEM  JesseDerk v Schravendijk      9701479     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                 Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DaniŽl de Wagt                9601339     Zignea                   36.00       
    2.  Niels Kemperink               9600005     E Z C                    37.11       
    3.  Dinand Schutte                9600335     Deltasteur               40.49       
    4.  Martijn Gerritsen             9600465     ZVZwartsluis             40.93       
    5.  Thomas Vrooland               9600337     Deltasteur               41.01       
    6.  Patrick Geukers               9600833     SG Twente                42.14       
    7.  Karst Boersma                 9600849     De Dinkel Denekamp       42.88       
    8.  Tristan Wiegman               9600055     SG Twente                44.77       
    9.  Nick Dood                     9600613     SG Twente                48.48       
   10.  Kevin de Groot                9601313     Zignea                   49.14       
   DIS  Twan Vinke                    9600153     ZVZwartsluis             45.19       
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                 Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093     Dedemsvaart-AC           34.59       
    2.  Maurits Laarman               9500793     Zwemclub Losser          35.40       
    3.  Dominique Sikkema             9500399     Zignea                   36.17       
    4.  Mitchel Doldersum             9501167     Deltasteur               36.43       
    5.  Mark Veldman                  9504801     Zignea                   37.66       
    6.  Robin Schollink               9500103     O Z & P C                38.20       
    7.  Joey Nijboer                  9504659     De Wieke                 38.39       
    8.  Kristan Feenstra              9500409     ZVZwartsluis             40.09       
    9.  Martijn Duijn                 9500667     Deltasteur               41.19       
   10.  Jasper Nijsink                9500581     de Veene                 41.74       
   11.  Harold van der Veen           9503937     Zignea                   41.76       
   12.  Jeffrey Petersen              9501453     de Veene                 44.07       
 AFGEM  Jesper Heuver                 9501917     de Veene                             
    NG  Pim Teunis                    9504457     De Wieke                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                 Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gert Norg                     9401735     Deltasteur               35.53       
    2.  Ben van Westenberg            9400873     De Dinkel Denekamp       35.67       
    3.  Joey ten Doeschot             9400145     O Z & P C                36.18       
    4.  Tiemen Maris                  9400189     de Veene                 36.65       
    5.  Stef Heijnekamp               9401665     SG Twente                36.76       
    6.  Robert Ligtenberg             9401561     Het Ravijn               37.65       
    7.  Jacques Journťe               9400513     De Dinkel Denekamp       37.83       
    8.  Mike Bennink                  9400861     Deltasteur               37.99       
    9.  Max van der Steeg             9401399     Swol 1894                38.51       
   10.  Remi Lempsink                 9401075     O Z & P C                38.86       
   11.  Mike Kroneman                 9405063     Dedemsvaart-AC           40.43       
   DIS  Jeroen Koenraadt              9401909     E Z C                                
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Sjoerd Nijhof                 9401117     GZ en PC de Whee                     
 AFGEM  Bert-Jan Letink               9401565     Het Ravijn                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                 Jongens, 50m schoolslag                      Junioren 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper Leeuw                  9304435     E Z C                    31.66       
    2.  Bart Arendshorst              9300005     de Veene                 33.47       
    3.  Jasper Broens                 9303045     Het Ravijn               34.03       
    4.  Robert Voogd                  9301653     Swol 1894                34.41       
    5.  Huub Scholing                 9301179     Het Ravijn               34.57       
    5.  Menno Manning                 9300333     De Dinkel Denekamp       34.57       
    7.  Jasper de Boer                9300051     GZ en PC de Whee         36.83       
    8.  Donny Schippers               9300445     Zwemclub Losser          37.24       
    9.  Twan Klaver                   9300265     Steenwijk 1934           37.35       
    9.  Sander Baars                  9301995     de Veene                 37.35       
   11.  Ingmar Kloek                  9305409     Dedemsvaart-AC           37.59       
   12.  Jerry Veldman                 9300511     SC Salland               37.62       
 AFGEM  Dennis Hoogstraten            9303731     de Veene                             
 AFGEM  Thomas Jonkman                9301381     SC Salland                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                 Jongens, 50m schoolslag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Kaj Meenhorst          9200889     SC Salland               33.12       
    2.  Niels Teunissen               9201291     ZV Scholtenhagen         34.12       
    3.  Jort Keetman                  9203849     SG Twente                34.13       
    4.  Rutger Kooistra               9206257     Het Ravijn               34.38       
    5.  Rick Cristen                  9200201     O Z & P C                34.45       
    6.  Marijn Schermerhorn           9201155     DZ & PC de IJsel         34.65       
    7.  Berend Schenk                 9204287     Swol 1894                35.40       
    8.  Mark Odink                    9200971     De Grunte                35.70       
    9.  Richard Krijnse Locker        9200757     ZVZwartsluis             36.02       
   10.  Bart Gorter                   9200397     SC Salland               36.33       
   11.  Gert-Jan Nieuwenhuis          9202615     Het Ravijn               37.44       
    NG  Maurice Gaal                  9202079     Steenwijk 1934                       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                 Jongens, 50m schoolslag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd Zanderink              9102651     De Dinkel Denekamp       31.47       
    2.  Hugo Polman                   9101813     Dedemsvaart-AC           32.02       
    3.  Stephan Lokhorst              9101469     Deltasteur               32.70       
    4.  Bryan Morsink                 9101629     de Veene                 33.47       
    5.  Jordi Dijkhuis                9100483     De Dinkel Denekamp       33.69       
    6.  Thomas Nijenhuis              9105565     O Z & P C                34.24       
    7.  Joeri Schutte                 9102075     Deltasteur               34.33       
    8.  Michael Yallop                9102637     SG Twente                35.39       
    9.  Bram Koppenaal                9103037     Swol 1894                35.40       
   10.  Wesley Ordelmans              9101731     ZV Scholtenhagen         35.89       
   11.  Bjorn Hietbrink               9103509     SG Twente                36.42       
   12.  Hielke van den Berg           9100107     Deltasteur               38.56       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                  Heren, 50m schoolslag                    Senioren Open
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Jan de Vries           9003183     ZVZwartsluis             30.76       
    2.  Ramon Grootelaar              8300793     O Z & P C                31.23       
    3.  Teun Groeneweg                8701133     E Z C                    31.62       
    4.  Martijn Mul                   8906265     Deltasteur               31.95       
    5.  Pascal Bruins                 8905413     E Z C                    32.10       
    6.  Roger Gerrits                 8900961     Swol 1894                32.40       
    7.  Rick Bruins                   8905427     E Z C                    32.91       
    8.  Richard Huisken               8501141     GZ en PC de Whee         33.40       
    9.  Harm Jan Otter                8101283     De Zandstuve             33.60       
   10.  Gert Sikkema                  6300687     Zignea                   33.66       
   11.  Michel Tielbeke               8102101     SC Salland               34.58       
   12.  Michiel Jorink                8701613     Swol 1894                35.20       
    NG  Gernand Leusink               8802173     Deltasteur                           
    NG  Henri Kragt                   8701865     Deltasteur                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                  Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Stegge                  9900262     Zwemclub Losser          42.78       
    2.  Lauri Lesscher                9900318     de Veene                 42.92       
    3.  Laurette van der Woning       9900974     De Dinkel Denekamp       42.98       
    4.  Daphne Juriens                9900316     de Veene                 44.06       
    5.  Laura Rolink                  9902018     De Dinkel Denekamp       44.73       
    6.  Aniek Giesselink              9900004     O Z & P C                44.74       
    7.  Isabel Nibourg                9900220     De Dinkel Denekamp       45.53       
    8.  Manon Korfage                 9900026     Zwemclub Losser          46.70       
    9.  Eliza v/d Werf                9900728     Zignea                   46.79       
   10.  Jeanine Westerhof             9901070     SG Twente                47.57       
   11.  Lianne Roescher               9900248     GZ en PC de Whee         49.84       
   12.  Renske Mulder                 9900136     O Z & P C                50.54       
 AFGEM  Fabienne Fokke                9900726     VZ & PC                              
 AFGEM  Tippy Rolink                  9902130     De Dinkel Denekamp                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                  Meisjes, 50m rugslag                        Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eefje Slootweg                9800218     O Z & P C                40.13       
    2.  Elles Tijink                  9800408     De Dinkel Denekamp       40.73       
    3.  Christa Markslag              9800716     Het Ravijn               41.16       
    4.  Sterre Heerink                9800820     De Dinkel Denekamp       41.25       
    5.  Maaike Doornwaard             9800264     Deltasteur               41.38       
    6.  Lisanne van Faassen           9802272     SG Twente                41.71       
    7.  Nadja Sanderman               9800074     VZ & PC                  41.73       
    8.  Carolien Meinen               9802474     SG Twente                42.27       
    9.  Laurie Aarninkhof             9800822     De Dinkel Denekamp       42.34       
   10.  Sterre Mooiweer               9800236     zpc Maarkel              42.37       
   11.  Ineke Hof                     9800810     't Tolhekke              42.50       
   12.  Mirjam de Raad                9800794     Deltasteur               43.94       
 AFGEM  Kirsten Bies                  9800516     Dedemsvaart-AC                       
 AFGEM  Sharon Velthuis               9800222     Het Ravijn                           



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                  Meisjes, 50m rugslag                        Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike van Veen               9700292     Dedemsvaart-AC           36.14       
    2.  Anouk Rekers                  9703416     E Z C                    38.01       
    3.  Lindy Nijhuis                 9700010     O Z & P C                38.12       
    4.  Laura Schoeman                9702282     E Z C                    38.53       
    5.  Ayla Berg                     9703480     Dedemsvaart-AC           38.76       
    6.  Iris Folbert                  9700632     VZ & PC                  38.78       
    7.  Babette Aubri                 9700986     de Veene                 39.23       
    8.  Sanne Wiersma                 9701108     Zignea                   39.65       
    9.  Danať Kreuwel                 9700438     de Veene                 39.76       
   10.  Anouk Knippers                9700602     De Dinkel Denekamp       40.35       
   11.  Esmťe Heijnekamp              9701148     SG Twente                40.51       
   12.  Merel Wispels                 9702272     de Veene                 41.72       
 AFGEM  Demi Rothe                    9703388     O Z & P C                            
 AFGEM  Marlijn Dijkhuis              9700600     De Dinkel Denekamp                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                  Meisjes, 50m rugslag                        Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Veronique van der Velde       9601740     De Dinkel Denekamp       34.97       
    2.  Lora Bosch                    9601900     E Z C                    35.27       
    3.  Joyce Mennink                 9601180     Dedemsvaart-AC           36.08       
    4.  Karla Westenberg              9601738     E Z C                    36.18       
    5.  Lianne Molkenboer             9602034     E Z C                    37.27       
    6.  Manon Blankvoort              9600454     't Tolhekke              37.75       
    7.  Laura Hagreis                 9600548     SG Twente                37.80       
    8.  Hannah Teeuw                  9601128     de Veene                 38.26       
    9.  Iris van Marle                9600928     Steenwijk 1934           38.45       
   10.  Sara van Calker               9600592     SG Twente                38.61       
   11.  Tessa Struis                  9603760     de Veene                 38.81       
   DIS  Sabine van den Hoeven         9600014     de Veene                 32.72       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Janeri FrŲberg                9602392     E Z C                                
 AFGEM  Samantha Diphoorn             9600318     Dedemsvaart-AC                       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                  Meisjes, 50m rugslag                        Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LuciŽnne van der Linde        9503452     ZVZwartsluis             33.49       
    2.  Loes Westerhof                9502752     De Dinkel Denekamp       34.10       
    3.  Sietske Veldkamp              9501628     GZ en PC de Whee         34.28       
    4.  Kimberly Ribberink            9501654     De Dinkel Denekamp       34.80       
    5.  Lianne Verhoef                9501004     ZV Scholtenhagen         36.05       
    6.  Veerle Braaksma               9502528     Het Ravijn               36.65       
    7.  JoŽll Kempers                 9503106     De Dinkel Denekamp       36.88       
    8.  Leonie Groeneweg              9503870     SG Twente                37.17       
    9.  Carmen Drenth                 9503976     Zignea                   37.18       
   10.  Myrthe Meenhorst              9500242     SC Salland               37.21       
   11.  Juliet Aalderink              9505586     De Wieke                 37.63       
   DIS  Noortje Timmerman             9501088     De Dinkel Denekamp       33.32       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Michelle Hoogendoorn          9503718     GZ en PC de Whee                     
 AFGEM  Joy-Ann Duursma               9501650     De Dinkel Denekamp                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                  Meisjes, 50m rugslag                           Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lonne Dijkhuis                9400030     De Dinkel Denekamp       33.12       
    2.  Christel Vinke                9400152     ZVZwartsluis             33.89       
    3.  Jasmijn Coenen                9400954     Zwemclub Losser          34.64       
    4.  Beau de Bruijn                9400608     Dedemsvaart-AC           34.73       
    5.  Naomi Hofsink                 9402508     Deltasteur               34.97       
    6.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358     Zignea                   34.98       
    7.  Kimberley Kranenberg          9400292     GZ en PC de Whee         35.55       
    8.  Kimberley Boxum               9405452     ZVZwartsluis             35.84       
    9.  Leonie Oude Elferink          9401826     Zignea                   35.95       
   10.  MariŽlle de Roo               9404136     De Wieke                 36.90       
   11.  Patricia Hof                  9403264     't Tolhekke              37.39       
   DIS  Debby Boerefijn               9400240     Zignea                   35.00       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Carmen Kemper                 9401546     Zignea                               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                  Meisjes, 50m rugslag                           Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Estelle Moorman               9300540     ZVZwartsluis             33.13       
    2.  Nikki Hoogeboom               9301196     SC Salland               34.54       
    3.  Paula van den Hoeven          9303128     de Veene                 35.04       
    4.  Lotte Coenen                  9301518     Zwemclub Losser          35.56       
    5.  Karlijn Hassink               9303758     De Dinkel Denekamp       35.65       
    6.  Linda Benneker                9300054     O Z & P C                35.76       
    7.  Michelle Oomkens              9305730     ZVZwartsluis             35.83       
    8.  Shannen Diphoorn              9300208     Dedemsvaart-AC           36.20       
    9.  Emmy v/d Riet                 9303636     GZ en PC de Whee         36.52       
   10.  Lesley Sandvoort              9300660     De Dinkel Denekamp       36.64       
   11.  Laura Moormann                9300542     GZ en PC de Whee         36.86       
   12.  Daphne van Vliet              9301044     De Zandstuve             37.15       
 AFGEM  Marleen Braakhuis             9304850     De Dinkel Denekamp                   
    NG  Sanne de Roo                  9303566     Zignea                               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                  Meisjes, 50m rugslag                        Senioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sarah Boerefijn               9200186     Zignea                   31.90       
    2.  MariŽl Borgerink              9200142     De Dinkel Denekamp       31.95       
    3.  Roselie Beumer                9206236     SG Twente                32.57       
    4.  Ellen Maris                   9201168     de Veene                 32.85       
    5.  Marloes Giesselink            9200612     O Z & P C                32.91       
    6.  Merel vd Kieft                9200920     E Z C                    33.13       
    7.  Yvon Versteeg                 9201864     de Veene                 33.33       
    8.  Marieke Nijhuis               9201296     O Z & P C                34.05       
    9.  Stťphanie Bergsma             9203374     Dedemsvaart-AC           34.06       
   10.  Marjolein Ligtenberg          9205800     Het Ravijn               34.37       
   11.  Denise Ophoff                 9202512     SC Salland               36.35       
   12.  Amarins Nonhebel              9203724     ZVZwartsluis             37.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                   Dames, 50m rugslag                         Senioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               9100750     GZ en PC de Whee         31.90       
    2.  Marjon Pol                    9102502     Zignea                   34.00       
    3.  Maaike Fikkert                9100942     Deltasteur               34.18       
    4.  Lisette van der Vegt          9104374     't Tolhekke              35.26       
    5.  Chantal Meyerink              9105212     De Grunte                36.90       
    6.  Danique Vlaskamp              9103286     SC Salland               36.91       
    7.  Anke Meulendijks              9104936     Zignea                   37.12       
    8.  Fieke Haverkate               9101152     GZ en PC de Whee         37.49       
    9.  Sanne de Pijper               9102468     de Veene                 37.61       
   10.  Sharayah Diphoorn             9100738     Dedemsvaart-AC           38.13       
   11.  Laura van den Berg            9100206     SC Salland               39.02       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                   Dames, 50m rugslag                           Senioren
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Oude Weernink           9002854     De Dinkel Denekamp       32.48       
    2.  Inge Menzo                    8802994     Dedemsvaart-AC           32.51       
    3.  Evelien Terpstra              9005654     SG Twente                34.11       
    4.  Saskia de Jonge               8601826     't Tolhekke              34.20       
    5.  Annet van Stratum             9003640     Deltasteur               34.47       
    6.  Janine Kosse                  8702326     Dedemsvaart-AC           35.03       
    7.  Lieke Godschalk               8601244     DZ & PC de IJsel         35.05       
    8.  Nienke van Stipriaan          8703970     Dedemsvaart-AC           35.13       
    9.  Marlijn ten Hove              9001608     Dedemsvaart-AC           35.24       
   10.  Kim Heerdink                  9001386     Dedemsvaart-AC           36.13       
   11.  MariŽtte Kosse                8602066     Dedemsvaart-AC           36.67       
   12.  Lisette de Brouwer            8900650     SC Salland               38.93       
 AFGEM  Milou Bouwhuis                8900532     de Veene                             
 AFGEM  Annelette de Vries            8603908     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                 Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 3 en 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bloemen                9900135     Zwemclub Losser          36.85       
    2.  Marnix Klein                  9900071     O Z & P C                37.41       
    3.  Koen van den Assem            9900615     SG Twente                38.39       
    4.  BjŲrn van der Velde           9900239     De Dinkel Denekamp       38.66       
    5.  Django Klos                   0000595     De Dinkel Denekamp       38.77       
    6.  Koen Brummelaar               9900047     GZ en PC de Whee         39.71       
    7.  Otto Fennema                  9900939     Zignea                   39.97       
    8.  Rick Cuperus                  9901543     Zignea                   40.37       
    9.  Erik van der Linden           9900311     ZVZwartsluis             41.84       
   10.  Dennis Kamps                  0000191     O Z & P C                41.85       
   11.  Jelte Veldkamp                9900051     GZ en PC de Whee         42.44       
   DIS  Toni van de Meeberg           9900143     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Anne-Durk Koornstra           9900459     Zignea                               
 AFGEM  Louwrens Engbersen            9900647     De Grunte                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                 Jongens, 50m vrije slag                      Minioren 5
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  9800309     De Dinkel Denekamp       32.58       
    2.  Mart Kortman                  9800357     De Dinkel Denekamp       34.46       
    3.  Luuk ter Mors                 9801627     SG Twente                34.95       
    4.  Bas Neef                      9800019     O Z & P C                35.10       
    5.  Luc Nieuwenhuis               9802185     Het Ravijn               35.23       
    6.  Mathieu Boers                 9800187     de Veene                 35.60       
    7.  Luc van Dijk                  9802097     SC Salland               35.90       
    8.  Gideon Teeuw                  9801237     de Veene                 36.13       
    9.  Twan Eenkhoorn                9801629     SG Twente                37.83       
   10.  Marc den Oudsten              9800597     SG Twente                37.86       
   11.  Sybren Kappert                9801481     zpc Maarkel              38.02       
   12.  Lars Eenkhoorn                9800701     de Veene                 38.74       
 AFGEM  Leroy Albers                  9800515     Deltasteur                           
 AFGEM  Wilco Nijenhuis               9802463     DZ & PC de IJsel                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                 Jongens, 50m vrije slag                      Minioren 6
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justin Doldersum              9700493     Deltasteur               31.38       
    2.  Aron Bouwer                   9701385     't Tolhekke              32.49       
    3.  Fedde Beukers                 9701007     De Dinkel Denekamp       32.87       
    4.  Max Ceuninck van Capelle      9701203     Deltasteur               32.94       
    5.  Luuk Hendriksen               9700269     De Dinkel Denekamp       33.00       
    6.  Mika Smelt                    9700023     VZ & PC                  33.96       
    7.  JesseDerk v Schravendijk      9701479     SG Twente                34.48       
    8.  Justin Wiggers                9701487     SG Twente                34.66       
    9.  Kars Veldkamp                 9700747     GZ en PC de Whee         34.77       
   10.  Jari Hofsink                  9700535     Deltasteur               35.15       
   11.  Thomas de Lange               9701475     SG Twente                35.18       
   12.  Hans-Jan Westerhof            9701481     SG Twente                35.55       
 AFGEM  Gijs Hegeman                  9700663     de Veene                             
 AFGEM  Kees Vos                      9703081     ZVZwartsluis                         



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                 Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Kemperink               9600005     E Z C                    28.97       
    2.  Yoran Klos                    9600481     De Dinkel Denekamp       29.31       
    3.  Lorenzo Peperkamp             9600847     De Dinkel Denekamp       30.60       
    4.  Karst Boersma                 9600849     De Dinkel Denekamp       30.89       
    5.  Martijn Gerritsen             9600465     ZVZwartsluis             30.91       
    6.  Dinand Schutte                9600335     Deltasteur               32.53       
    7.  Thomas Vrooland               9600337     Deltasteur               32.89       
    8.  Nick Dood                     9600613     SG Twente                32.93       
    9.  Tristan Wiegman               9600055     SG Twente                32.98       
   10.  Twan Vinke                    9600153     ZVZwartsluis             33.51       
   DIS  Kevin de Groot                9601313     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  DaniŽl de Wagt                9601339     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Teun Nijhof                   9600291     GZ en PC de Whee                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                 Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093     Dedemsvaart-AC           27.20       
    2.  Mitchel Doldersum             9501167     Deltasteur               27.67       
    3.  Dominique Sikkema             9500399     Zignea                   28.01       
    4.  Robin Schollink               9500103     O Z & P C                28.63       
    4.  Jesper Heuver                 9501917     de Veene                 28.63       
    6.  Jasper Nijsink                9500581     de Veene                 29.59       
    7.  Kristan Feenstra              9500409     ZVZwartsluis             30.53       
    8.  Maurits Laarman               9500793     Zwemclub Losser          30.58       
    9.  Tico Wind                     9502705     Het Ravijn               31.11       
   10.  Mark Beijering                9502379     DZ & PC de IJsel         31.35       
   11.  Harold van der Veen           9503937     Zignea                   32.12       
   DIS  Mark Veldman                  9504801     Zignea                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Hein RŲdel                    9500895     O Z & P C                            
 AFGEM  Pim Teunis                    9504457     De Wieke                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                 Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 3
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef Heijnekamp               9401665     SG Twente                25.57       
    2.  Robert Ligtenberg             9401561     Het Ravijn               26.78       
    3.  Jorden Theijink               9400323     zpc Maarkel              27.55       
    4.  Jacques Journťe               9400513     De Dinkel Denekamp       28.26       
    5.  Bert-Jan Letink               9401565     Het Ravijn               28.36       
    6.  Niels Bent                    9400465     SG Twente                28.61       
    7.  Ben van Westenberg            9400873     De Dinkel Denekamp       28.73       
    8.  Willem-Jan Huisman            9402125     Steenwijk 1934           29.13       
    9.  Jeroen Koenraadt              9401909     E Z C                    29.23       
   10.  Mike Bennink                  9400861     Deltasteur               29.38       
   11.  Gert Norg                     9401735     Deltasteur               29.43       
   DIS  Joey ten Doeschot             9400145     O Z & P C                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Yorick Kreuwel                9402225     de Veene                             
 AFGEM  Mark Arendshorst              9400303     de Veene                             



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                 Jongens, 50m vrije slag                      Junioren 4
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Menno Manning                 9300333     De Dinkel Denekamp       25.69       
    2.  Bart Arendshorst              9300005     de Veene                 26.24       
    3.  Pim Kienhuis                  9300263     De Dinkel Denekamp       26.27       
    4.  Huub Scholing                 9301179     Het Ravijn               26.42       
    5.  Kasper Leeuw                  9304435     E Z C                    26.51       
    6.  Jasper Broens                 9303045     Het Ravijn               26.55       
    7.  Jasper de Boer                9300051     GZ en PC de Whee         27.10       
    8.  Jeroen Gijselaar              9300777     E Z C                    27.32       
    9.  Robert Voogd                  9301653     Swol 1894                27.57       
   10.  Sander Baars                  9301995     de Veene                 27.59       
   11.  Donny Schippers               9300445     Zwemclub Losser          27.73       
   12.  Twan Klaver                   9300265     Steenwijk 1934           27.87       
 AFGEM  Jort Wichink Kruit            9300787     SC Salland                           
 AFGEM  Frank Beijering               9304311     DZ & PC de IJsel                     



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                 Jongens, 50m vrije slag                         Jeugd 1
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Kooistra               9206257     Het Ravijn               25.76       
    2.  Robert Kaj Meenhorst          9200889     SC Salland               25.89       
    3.  Niels Teunissen               9201291     ZV Scholtenhagen         25.98       
    4.  Bart Gorter                   9200397     SC Salland               26.64       
    5.  Jort Keetman                  9203849     SG Twente                26.65       
    6.  Peter de Boer                 9206199     Dedemsvaart-AC           26.67       
    7.  Rick Cristen                  9200201     O Z & P C                27.00       
    8.  Timo Kuilder                  9200773     SG Twente                27.13       
    8.  Berend Schenk                 9204287     Swol 1894                27.13       
   10.  Richard Krijnse Locker        9200757     ZVZwartsluis             27.17       
   11.  Gert-Jan Nieuwenhuis          9202615     Het Ravijn               27.86       
   11.  Christian Karkdijk            9202523     Het Ravijn               27.86       
 AFGEM  Colin Siers                   9201195     O Z & P C                            
 AFGEM  Bob Huisken                   9200569     zpc Maarkel                          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                 Jongens, 50m vrije slag                         Jeugd 2
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Beimin                 9100087     O Z & P C                25.03       
    2.  Sjoerd Zanderink              9102651     De Dinkel Denekamp       25.22       
    3.  Hugo Polman                   9101813     Dedemsvaart-AC           25.24       
    4.  Rense Loohuis                 9101477     De Dinkel Denekamp       25.93       
    5.  Bryan Morsink                 9101629     de Veene                 26.14       
    6.  Thomas Nijenhuis              9105565     O Z & P C                26.25       
    7.  Stephan Lokhorst              9101469     Deltasteur               26.26       
    8.  Jordy Kerssies                9105977     Dedemsvaart-AC           26.34       
    9.  Bram Koppenaal                9103037     Swol 1894                26.42       
   10.  Jordi Dijkhuis                9100483     De Dinkel Denekamp       26.59       
   11.  Joeri Schutte                 9102075     Deltasteur               27.52       
   12.  Hielke van den Berg           9100107     Deltasteur               27.91       
 AFGEM  Bjorn Hietbrink               9103509     SG Twente                            
 AFGEM  Michael Yallop                9102637     SG Twente                            



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                  Heren, 50m vrije slag                    Senioren Open
08-11-2008                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                       
---------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Dam                      8805321     Zignea                   24.87       
    2.  Maarten Smit                  9002707     Dedemsvaart-AC           25.36       
    3.  Pieter Jan de Vries           9003183     ZVZwartsluis             25.42       
    4.  Richard Huisken               8501141     GZ en PC de Whee         25.45       
    4.  Pascal Bruins                 8905413     E Z C                    25.45       
    6.  Jan Wicher de Vries           9003173     ZVZwartsluis             25.58       
    7.  Michiel Jorink                8701613     Swol 1894                25.62       
    8.  Teun Groeneweg                8701133     E Z C                    25.67       
    9.  Emiel Huisken                 8501139     GZ en PC de Whee         25.79       
   10.  Ramon Grootelaar              8300793     O Z & P C                25.84       
   11.  Jesper Kloek                  9001585     Dedemsvaart-AC           26.01       
   DIS  Aljan Tempel                  9002873     Dedemsvaart-AC                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Rick Bruins                   8905427     E Z C                                
    NG  Gernand Leusink               8802173     Deltasteur                           
    NG  Henri Kragt                   8701865     Deltasteur                           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Overijssel