Nr. 1. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 6. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 7. Heren, 1500m vrije slag  Senioren Open
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
28-03-2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Damon PeperkampDe Dinkel2 / 35:12.4195011015:18.76
Nederlandse limiet
100m:1:14.51400m:5:18.76
2.Niels KemperinkO Z & P C2 / 45:15.5496000055:23.79
Nederlandse limiet
100m:1:11.06400m:5:23.79
3.Floris PolmanDedemsvaart-AC3 / 65:12.3995000935:26.92
Nederlandse limiet
100m:1:11.82400m:5:26.92
DISMaurits LaarmanZwemclub Losser1 / 25:54.929500793
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISRobin SchollinkO Z & P C1 / 45:46.149500103
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISHein RödelO Z & P C1 / 55:56.2395008955:43.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m:1:19.70400m:5:43.29

Programmanr. 1
28-03-2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kasper LeeuwE Z C4 / 54:51.9593044355:05.29
Nederlandse limiet
100m:1:09.02400m:5:05.29
2.Joey ten DoeschotO Z & P C3 / 25:07.3094001455:09.74
Nederlandse limiet
100m:1:07.83400m:5:09.74
3.Jeroen GijselaarE Z C3 / 35:06.6793007775:09.94
100m:1:07.70400m:5:09.94
4.Huub ScholingHet Ravijn2 / 15:18.1793011795:11.98
100m:1:06.67400m:5:11.98
5.Stef HeijnekampWS Twente2 / 25:17.8694016655:22.13
100m:1:06.64400m:5:22.13
DISBart Arendshorstde Veene3 / 45:07.179300005
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 1
28-03-2009
Jongens, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel4 / 44:46.3491026514:55.58
Nederlandse limiet
100m:1:08.26400m:4:55.58
2.Fabian BeiminO Z & P C4 / 34:40.4891000874:57.08
Nederlandse limiet
100m:1:03.75400m:4:57.08
3.Bryan Morsinkde Veene2 / 55:17.9991016295:31.73
100m:1:13.80400m:5:31.73
4.Rick CristenO Z & P C2 / 65:24.8992002015:46.04
100m:1:19.19400m:5:46.04
AFGEMHuub KosterO Z & P C1 / 35:45.269200741

Programmanr. 1
28-03-2009
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Pascal BruinsE Z C4 / 24:51.8789054135:05.00
100m:1:08.02400m:5:05.00
2.Rick BruinsE Z C3 / 55:07.5889054275:07.64
100m:1:08.17400m:5:07.64
3.Roger GerritsSwol 18943 / 15:08.0289009615:18.92
100m:1:12.57400m:5:18.92
4.Sander ZoerDedemsvaart-AC4 / 15:01.2683024475:18.98
100m:1:09.13400m:5:18.98
5.Pieter PickhardtGZ en PC de Whee4 / 65:05.4583016575:20.23
100m:1:11.29400m:5:20.23


Programmanr. 2
28-03-2009
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee3 / 35:33.7995016285:47.67
100m:1:22.54400m:5:47.67
2.Sabine van den Hoevende Veene2 / 45:46.0796000145:52.64
Nederlandse limiet
100m:1:17.74400m:5:52.64
3.Kimberly RibberinkDe Dinkel2 / 25:52.4795016546:00.70
100m:1:27.51400m:6:00.70
4.Leonie GroenewegWS Twente2 / 55:55.3695038706:17.71
100m:1:33.89400m:6:17.71
DISStefanie ter BruggenO Z & P C1 / 26:19.549600204
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 2
28-03-2009
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Maud HesselinkDe Dinkel3 / 45:35.5794008545:41.20
2.Lonne DijkhuisDe Dinkel3 / 25:37.0794000305:41.51
100m:1:25.48400m:5:41.51
3.Myrna SchasfoortDe Dinkel3 / 55:40.0293006686:01.82
100m:1:27.10400m:6:01.82
4.Stefanie van der WalleO Z & P C1 / 35:57.3994002886:15.07
100m:1:19.99400m:6:15.07

Programmanr. 2
28-03-2009
Dames, 400m wisselslagSenioren 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee4 / 25:12.8091007505:20.26
100m:1:11.70400m:5:20.26
2.Marieke NijhuisO Z & P C4 / 45:11.7092012965:23.03
Nederlandse limiet
100m:1:15.88400m:5:23.03
3.Yvon Versteegde Veene4 / 15:23.1092018645:51.45
100m:1:22.00400m:5:51.45
4.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC3 / 15:42.0092033745:57.07
100m:1:19.48400m:5:57.07
5.Ilse Blankvoort't Tolhekke2 / 35:45.3292044586:12.82
100m:1:25.40400m:6:12.82
DISEvelien KipO Z & P C3 / 65:43.8692009325:53.67
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m:1:19.07400m:5:53.67

Programmanr. 2
28-03-2009
Dames, 400m wisselslagSenioren
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel4 / 35:10.7190028545:16.87
100m:1:10.78400m:5:16.87
2.Janine KosseDedemsvaart-AC4 / 55:14.0787023265:27.83
100m:1:14.33400m:5:27.83
3.Suzanne KonstDe Dinkel4 / 65:25.4490050945:38.60
100m:1:16.25400m:5:38.60
4.Milou Bouwhuisde Veene1 / 46:02.8989005325:59.33
100m:1:18.45400m:5:59.33


Programmanr. 3
28-03-2009
Jongens, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Björn van der VeldeDe Dinkel1 / 36:16.9899002396:19.70
200m:3:07.59400m:6:19.70
2.Pascal BloemenZwemclub Losser1 / 46:17.3099001356:23.13
200m:3:09.12400m:6:23.13
3.Django KlosDe Dinkel1 / 56:55.9500005956:40.89
200m:3:11.64400m:6:40.89
4.Joost SchröderO Z & P C1 / 17:24.6199001177:17.86
200m:3:38.32400m:7:17.86
5.Kylian Kooyman't Tolhekke1 / 67:47.8299007637:49.42
200m:3:51.71400m:7:49.42
DISMarnix KleinO Z & P C1 / 26:34.139900071
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 4
28-03-2009
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Laura SteggeDe Dinkel1 / 36:16.2699002626:12.74
200m:3:03.33400m:6:12.74
2.Renske MulderO Z & P C1 / 46:32.2999001366:33.10
200m:3:12.47400m:6:33.10
3.Manon KorfageZwemclub Losser1 / 26:40.2999000266:41.73
200m:3:19.26400m:6:41.73
4.Laurette van der WoningDe Dinkel1 / 56:44.1399009746:59.19
200m:3:26.79400m:6:59.19
5.Jeanine WesterhofWS Twente1 / 17:00.7399010707:17.42
200m:3:31.64400m:7:17.42
6.Marjon Kuilderde Veene1 / 67:06.9699011607:23.57
200m:3:37.64400m:7:23.57


Programmanr. 5
28-03-2009
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1 / 310:55.04980030911:11.62
200m:2:43.25400m:5:37.06800m:11:11.62
2.JesseDerk v SchravendijkWS Twente1 / 411:19.48970147911:39.84
200m:2:45.66400m:5:43.38800m:11:39.84
3.Hans-Jan WesterhofWS Twente1 / 511:40.95970148111:46.54
200m:2:52.29400m:5:53.36800m:11:46.54
4.Luuk HendriksenDe Dinkel1 / 211:31.67970026911:51.45
200m:2:49.76400m:5:52.86800m:11:51.45
5.Luuk ter MorsWS Twente1 / 111:47.73980162711:51.80
200m:2:50.12400m:5:54.56800m:11:51.80
6.Robbin Nijsinkde Veene1 / 612:02.72970025912:38.68
200m:3:00.81400m:6:15.56800m:12:38.68


Programmanr. 6
28-03-2009
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Demi RotheO Z & P C1 / 411:37.20970338811:21.02
200m:2:47.04400m:5:39.89800m:11:21.02
2.Kirsten BiesDedemsvaart-AC1 / 511:44.21980051611:31.29
200m:2:46.16400m:5:41.86800m:11:31.29
3.Lindy NijhuisO Z & P C1 / 310:20.17970001011:34.03
200m:2:50.54400m:5:48.29800m:11:34.03
4.Esmée HeijnekampWS Twente1 / 211:40.10970114811:38.10
200m:2:52.13400m:5:52.48800m:11:38.10
5.Lauren BijenO Z & P C1 / 111:45.36970136211:57.20
200m:2:54.86400m:5:56.82800m:11:57.20
DISLaura SchoemanE Z C1 / 611:45.429702282
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 7
28-03-2009
Jongens, 1500m vrije slag

Junioren 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Damon PeperkampDe Dinkel4 / 417:22.40950110118:34.72
Nederlandse limiet
400m:4:50.67800m:9:48.851500m:18:34.72
2.Niels KemperinkO Z & P C1 / 218:39.35960000519:24.48
Nederlandse limiet
400m:4:59.86800m:10:14.361500m:19:24.48
3.Karst BoersmaDe Dinkel2 / 119:39.43960084920:00.54
Nederlandse limiet
400m:5:10.73800m:10:31.101500m:20:00.54
4.Hein RödelO Z & P C1 / 119:51.92950089520:13.52
400m:5:15.75800m:10:40.141500m:20:13.52
5.Yoran KlosDe Dinkel1 / 620:42.58960048121:37.69
400m:5:31.07800m:11:21.971500m:21:37.69
DISLorenzo PeperkampDe Dinkel2 / 620:10.769600847
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 7
28-03-2009
Jongens, 1500m vrije slag

Junioren 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kasper LeeuwE Z C4 / 217:25.31930443518:15.54
400m:4:46.07800m:9:41.131500m:18:15.54
2.Joey ten DoeschotO Z & P C2 / 218:30.86940014518:36.73
Nederlandse limiet
400m:4:48.60800m:9:50.131500m:18:36.73
3.Stef HeijnekampWS Twente3 / 617:35.60940166518:57.66
400m:5:00.16800m:10:10.811500m:18:57.66
4.Jeroen GijselaarE Z C1 / 318:08.58930077719:20.85
400m:5:01.48800m:10:13.731500m:19:20.85
5.Niels BentWS Twente2 / 418:23.67940046519:33.13
400m:4:55.51800m:10:07.291500m:19:33.13
AFGEMPim KienhuisDe Dinkel4 / 517:24.739300263

Programmanr. 7
28-03-2009
Jongens, 1500m vrije slag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Fabian BeiminO Z & P C4 / 316:53.73910008717:35.76
Nederlandse limiet
400m:4:31.74800m:9:12.081500m:17:35.76
2.Jort KeetmanWS Twente2 / 317:51.07920384918:06.97
400m:4:44.57800m:9:39.251500m:18:06.97
3.Colin SiersO Z & P C2 / 518:50.17920119519:18.26
400m:4:56.29800m:10:09.001500m:19:18.26
AFGEMPeter de BoerDedemsvaart-AC1 / 518:52.969206199

Programmanr. 7
28-03-2009
Heren, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee3 / 517:27.11850113917:37.04
400m:4:34.04800m:9:18.951500m:17:37.04
2.Richard HuiskenGZ en PC de Whee3 / 117:31.82850114117:54.26
400m:4:36.54800m:9:24.961500m:17:54.26
3.Pascal BruinsE Z C4 / 117:28.42890541318:30.76
400m:4:45.73800m:9:47.481500m:18:30.76
4.Rick BruinsE Z C4 / 617:34.28890542718:41.51
400m:4:44.20800m:9:46.911500m:18:41.51
5.Michiel JorinkSwol 18941 / 418:28.02870161318:57.95
400m:4:48.76800m:9:56.981500m:18:57.95


Programmanr. 8
28-03-2009
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Carien van der SchaafDe Dinkel4 / 49:38.31950016810:02.80
Nederlandse limiet
200m:2:24.29400m:4:56.26800m:10:02.80
2.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee4 / 110:02.93950162810:30.09
200m:2:35.12400m:5:15.84800m:10:30.09
3.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee1 / 110:45.26950371810:52.28
200m:2:42.77400m:5:28.54800m:10:52.28
4.Laura HagreisWS Twente1 / 510:34.76960054810:59.45
200m:2:37.36400m:5:25.51800m:10:59.45
4.Veronique van der VeldeDe Dinkel2 / 210:34.61960174010:59.45
200m:2:36.86400m:5:23.32800m:10:59.45
6.Kimberly RibberinkDe Dinkel2 / 510:39.20950165411:18.39
200m:2:45.10400m:5:36.95800m:11:18.39

Programmanr. 8
28-03-2009
Meisjes, 800m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Leonie Oude ElferinkZignea4 / 29:42.2394018269:38.60
Nederlandse limiet
200m:2:19.51400m:4:47.89800m:9:38.60
2.Lonne DijkhuisDe Dinkel3 / 610:05.51940003010:27.92
200m:2:30.57400m:5:10.51800m:10:27.92
3.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee4 / 610:11.45930030610:33.97
200m:2:31.94400m:5:12.14800m:10:33.97
4.Nikki HoogeboomSC Salland1 / 310:16.44930119610:35.86
200m:2:29.93400m:5:10.82800m:10:35.86
5.Myrna SchasfoortDe Dinkel1 / 210:26.26930066810:52.28
200m:2:40.60400m:5:27.20800m:10:52.28
6.Maud HesselinkDe Dinkel1 / 410:18.12940085410:59.82
200m:2:40.73400m:5:28.92800m:10:59.82

Programmanr. 8
28-03-2009
Dames, 800m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee2 / 410:19.20910075010:26.11
200m:2:30.61400m:5:09.06800m:10:26.11
2.Yvon Versteegde Veene3 / 110:01.20920186410:36.42
200m:2:33.92400m:5:15.04800m:10:36.42
3.Evelien KipO Z & P C2 / 310:17.16920093210:37.66
200m:2:32.06400m:5:14.88800m:10:37.66
DISMarieke NijhuisO Z & P C4 / 38:51.469201296
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 8
28-03-2009
Dames, 800m vrije slagSenioren
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Suzanne KonstDe Dinkel4 / 59:56.26900509410:27.82
200m:2:30.95400m:5:08.45800m:10:27.82
2.Franca WillemeDe Dinkel1 / 610:50.96840276010:57.48
200m:2:36.48400m:5:24.62800m:10:57.48
3.Laura OosterbroekZVZwartsluis2 / 110:50.06880326411:09.78
200m:2:39.10400m:5:29.12800m:11:09.78
4.Laura Vissermansg Twenterand2 / 611:03.00870436211:48.16
200m:2:49.63400m:5:48.57800m:11:48.16