Nr. 51. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 52. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 53. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 54. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 55. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 56. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 57. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 58. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 59. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 e.l.
Nr. 60. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 e.l.



Programmanr. 51
17-05-2009
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee4 / 329.41910075029.67
2.Merel vd KieftE Z C4 / 229.89920092030.12FJ 1
NK limiet
3.Ellen MarisDe Veene4 / 529.90920116830.12FJ 2
NK limiet
4.Christel VinkeZVZwartsluis4 / 429.85940015230.36
NK limiet
5.Sabine van den HoevenDe Veene3 / 230.45960001430.42
6.Roselie BeumerWS Twente4 / 630.42920623631.04
7.Sarah BoerefijnZignea2 / 432.04920018631.23
8.Estelle MoormanZVZwartsluis3 / 330.57930054031.25FJ 1
NK limiet
9.Iris RiezebosDeltasteur3 / 631.97940011431.25FJ 2
NK limiet
10.Yvon VersteegDe Veene4 / 130.10920186431.51
11.Marleen BraakhuisDe Dinkel2 / 232.30930485031.72
12.Karin RijkelijkhuizenZignea3 / 531.57940335831.87FJ 1
13.Marjon PolZignea3 / 431.10910250231.87FJ 2
14.Janine KosseDedemsvaart-AC3 / 131.89870232632.00
15.Marieke NijhuisO Z & P C1 / 332.38920129632.29
16.Inge MenzoDedemsvaart-AC1 / 232.64880299432.59
17.Kelly TeunissenO Z & P C2 / 331.98920174032.74
18.Judith KooistraHet Ravijn2 / 532.35940052633.02
19.Maaike van VeenDedemsvaart-AC2 / 132.36970029233.57
AFGEMJennie BosmaHet Ravijn1 / 432.419303910


Programmanr. 52
17-05-2009
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Michiel BeemsterO Z & P C4 / 124.74800006325.02
2.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis3 / 224.92900317325.05
3.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis3 / 424.89900318325.29
4.Sander ZoerDedemsvaart-AC4 / 224.61830244725.40
5.Fabian BeiminO Z & P C3 / 625.03910008725.48FJ 1
NK limiet
6.Jos van der KampDeltasteur3 / 524.95810083325.48FJ 2
7.Richard HuiskenGZ en PC de Whee3 / 125.00850114125.54
8.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee2 / 525.26850113925.57
9.Kay BeiminO Z & P C4 / 624.74890016325.64
9.Michiel JorinkSwol 18943 / 324.75870161325.64
11.Stephan LokhorstDeltasteur1 / 525.54910146925.70
12.Pascal BruinsE Z C2 / 225.18890541325.77
12.Menno ManningDe Dinkel4 / 524.71930033325.77
NK limiet
14.Mike DamZignea4 / 424.59880532125.80
15.Stef HeijnekampWS Twente2 / 125.26940166526.07
NK limiet
16.Rutger KooistraHet Ravijn2 / 625.28920625726.10
17.Bart ArendshorstDe Veene1 / 125.62930000526.13
NK limiet
18.Ruben BrinkDeltasteur2 / 325.03890046926.29
19.Bryan MorsinkDe Veene1 / 225.46910162926.41
20.Jesper KloekDedemsvaart-AC1 / 625.70900158526.45
21.Frank RikhofDe Dinkel1 / 325.32880285126.57
22.Jordi DijkhuisDe Dinkel1 / 425.39910048326.60
DISGernand LeusinkDeltasteur4 / 324.378802173
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISErik SpitZignea2 / 425.078602939
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 53
17-05-2009
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2 / 44:05.094:14.67
Danique Thijert
Carien van der Schaaf
94
95
1:05.70Marleen Braakhuis
Loes Westerhof
93
95
2.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis2 / 24:07.674:17.00
Christel Vinke
Amarins Nonhebel
94
92
1:03.29Kimberley Boxum
Estelle Moorman
94
93
3.Deltasteur 1Deltasteur1 / 34:14.044:17.32
Naomi Hofsink
Annet van Stratum
94
90
1:04.26Maaike Fikkert
Iris Riezebos
91
94
4.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC2 / 54:10.344:18.12
Kim Heerdink
Inge Menzo
90
88
1:05.46Mariëtte Kosse
Janine Kosse
86
87
5.De Whee 1GZ en PC de Whee2 / 14:13.454:21.66
Kelly ter Doest
Kimberley Kranenberg
91
94
1:01.70Pauline Scheepbouwer
Michelle Hoogendoorn
87
95
6.O Z & P C 1O Z & P C2 / 34:04.224:23.02
Nicole ter Bruggen
Evelien Kip
92
92
1:11.54Kelly Teunissen
Marieke Nijhuis
92
92
7.SC Salland 1SC Salland1 / 44:23.774:35.03
Linda Kuiper
Denise Ophoff
92
92
1:12.26Lisette de Brouwer
Nikki Hoogeboom
89
93
AFGEMHet Ravijn 1Het Ravijn1 / 24:26.56
Marjolein Ligtenberg, Iris Hegeman, Jennie Bosma, Judith Kooistra


Programmanr. 54
17-05-2009
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C3 / 52:33.9896000052:41.62
NK limiet
2.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2 / 22:39.8996008473:01.95
3.Karst BoersmaDe Dinkel1 / 32:54.8996008493:02.77
AFGEMDinand SchutteDeltasteur1 / 52:59.929600335

Junioren 2

1.Floris PolmanDedemsvaart-AC2 / 32:37.5195000932:35.95
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel3 / 62:36.0295011012:43.58
3.Tico WindHet Ravijn1 / 42:56.6495027052:54.95
4.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel1 / 22:58.7395023793:03.26
5.Robin SchollinkO Z & P C2 / 12:45.6095001033:08.38
6.Yonno PaalhaarDe Dinkel1 / 63:09.8695006513:12.20
7.Jesper HeuverDe Veene1 / 13:07.4595019173:17.23

Junioren 3

1.Joey ten DoeschotO Z & P C3 / 22:28.3994001452:29.32
NK limiet
2.Stef HeijnekampWS Twente5 / 12:19.5494016652:31.64
NK limiet
3.Bert-Jan LetinkHet Ravijn2 / 52:41.8994015652:44.04
4.Sander RiezebosWS Twente2 / 62:46.4894004672:55.70

Junioren 4

1.Kasper LeeuwE Z C4 / 62:26.1093044352:31.45
2.Jeroen GijselaarE Z C3 / 12:36.0293007772:33.02
AFGEMHuub ScholingHet Ravijn5 / 42:15.959301179

Jeugd 1

1.Christian KarkdijkHet Ravijn4 / 12:25.7392025232:34.39
2.Rutger KooistraHet Ravijn3 / 42:27.9892062572:39.19
3.Gerrit-Jan PoorteHet Ravijn2 / 42:38.1392010612:46.00

Jeugd 2

1.Fabian BeiminO Z & P C5 / 32:06.4991000872:13.51
NK limiet
2.Jordi DijkhuisDe Dinkel5 / 52:16.7091004832:26.54

Senioren

1.Rick DriezenSteenwijk 19345 / 22:16.6086007132:24.64
2.Rik LinssenDeltasteur4 / 32:22.8684014352:30.26
3.Rick BruinsE Z C3 / 32:27.4889054272:32.45
4.Michiel JorinkSwol 18945 / 62:21.4187016132:34.13
5.Mathijs BrandhorstO Z & P C4 / 42:23.9888004812:35.67
6.Sander ZoerDedemsvaart-AC4 / 22:24.6683024472:40.64
AFGEMArjan KanisDeltasteur4 / 52:25.218901563


Programmanr. 55
17-05-2009
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC10 / 41:12.0297002921:15.57
NK limiet
2.Babette AubriDe Veene4 / 21:17.2097009861:18.61
NK limiet
3.Roos EilersZVZwartsluis3 / 61:24.0297006301:21.70
4.Lindy NijhuisO Z & P C4 / 41:19.3697000101:22.09
5.Iris FolbertVZ&PC2 / 41:24.1097006321:23.48FJ 1
6.Anouk RekersE Z C2 / 51:24.8497034161:23.48FJ 2
7.Ayla BergDedemsvaart-AC3 / 11:22.9297034801:24.16
8.Demi RotheO Z & P C2 / 11:25.3097033881:24.38
9.Judith KluitmanDe Dinkel1 / 21:26.8697005981:25.04
10.Lauren BijenO Z & P C1 / 31:26.2397013621:26.70
11.Anouk KnippersDe Dinkel2 / 31:24.0697006021:27.67
12.Amber RikhofDe Dinkel3 / 51:22.6897014541:27.73
13.Emma SeppenwooldeWS Twente1 / 41:26.6497020681:29.13
14.Sanne WiersmaZignea2 / 21:24.3597011081:32.76
DISLaura SchoemanE Z C5 / 11:18.959702282
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen.

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene12 / 61:10.4796000141:11.89
NK limiet
2.Karla WestenbergE Z C7 / 61:15.0296017381:14.20
NK limiet
3.Veronique van der VeldeDe Dinkel9 / 21:12.9596017401:17.00
NK limiet
4.Lora BoschE Z C8 / 21:13.9396019001:17.36
NK limiet
5.Laura HagreisWS Twente5 / 21:16.5196005481:18.08
NK limiet
6.Joyce MenninkDedemsvaart-AC4 / 31:19.1896011801:19.02
7.Manon Blankvoort't Tolhekke4 / 61:21.1196004541:20.67
8.Lianne MolkenboerE Z C5 / 31:16.1396020341:20.70
9.Hannah TeeuwDe Veene4 / 51:19.6796011281:21.06
10.Maren KuipersGZ en PC de Whee3 / 41:21.9596000621:22.60
11.Janeri FröbergE Z C4 / 11:20.2396023921:23.78
12.Ilse GiesselinkO Z & P C3 / 21:22.3996000301:24.04
13.Mayra WesterhofDe Dinkel3 / 31:21.7096017861:24.20
14.Anique AtenDe Dinkel5 / 61:19.0796023361:25.32

Junioren 3

1.Noortje TimmermanDe Dinkel13 / 11:09.8095010881:12.70
NK limiet
2.Luciënne van der LindeZVZwartsluis13 / 51:09.5495034521:14.00
NK limiet
3.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee12 / 11:10.2395016281:15.08
NK limiet
4.Loes WesterhofDe Dinkel10 / 31:12.0095027521:15.95
5.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee10 / 61:12.5495037181:16.89
6.Kimberly RibberinkDe Dinkel6 / 61:15.9095016541:17.89
7.Joëll KempersDe Dinkel6 / 51:15.4595031061:17.96
8.Deborah WissinkWS Twente5 / 41:16.4895034841:20.92
9.Margot ReuversO Z & P C5 / 51:16.8695012601:24.16

Jeugd 1

1.Beau de BruijnDedemsvaart-AC11 / 41:11.5794006081:13.26
2.Maud HesselinkDe Dinkel11 / 21:11.6094008541:15.42
3.Jasmijn CoenenZwemclub Losser9 / 61:13.6094009541:15.67
4.Lonne DijkhuisDe Dinkel11 / 31:11.0294000301:17.10
5.Patricia Hof't Tolhekke6 / 11:15.7594032641:17.48
6.Laura BoessenkoolDedemsvaart-AC6 / 31:15.0494026041:17.82
7.Naomi HofsinkDeltasteur9 / 11:13.1694025081:17.98
8.Karin RijkelijkhuizenZignea7 / 21:14.6794033581:18.89
9.Merle OonkDe Dinkel6 / 41:15.0794000921:21.20
10.Debby BoerefijnZignea7 / 11:14.9894002401:22.32
NG.ZAChristel VinkeZVZwartsluis7 / 51:14.959400152

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis12 / 31:09.9893005401:13.80
2.Paula van den HoevenDe Veene8 / 11:14.1093031281:16.78
3.Nikki HoogeboomSC Salland6 / 21:15.3693011961:17.10
4.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee8 / 51:14.0093003061:17.52
5.Lotte CoenenZwemclub Losser7 / 41:14.5193015181:18.07
6.Karlijn HassinkDe Dinkel7 / 31:14.2193037581:18.10
AFGEMJennie BosmaHet Ravijn9 / 51:13.079303910

Senioren 1

1.Yvon VersteegDe Veene13 / 41:07.6792018641:11.80
2.Maartje VeenstraGZ en PC de Whee10 / 51:12.3892018241:13.51
3.Merel vd KieftE Z C13 / 61:09.9192009201:14.86
4.Ellen MarisDe Veene12 / 21:10.0492011681:15.33
5.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC9 / 31:12.8892033741:16.20
6.Roselie BeumerWS Twente11 / 51:11.6792062361:17.18
7.Marieke NijhuisO Z & P C10 / 21:12.1692012961:17.26
8.Sarah BoerefijnZignea12 / 41:09.9892001861:17.91
9.Evelien KipO Z & P C8 / 41:13.7492009321:21.86

Senioren

1.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee13 / 31:07.0891007501:11.48
2.Inge MenzoDedemsvaart-AC13 / 21:08.6688029941:12.02
3.Janine KosseDedemsvaart-AC12 / 51:10.2087023261:14.10
4.Annet van StratumDeltasteur8 / 61:14.1390036401:15.82
5.Pauline ScheepbouwerGZ en PC de Whee11 / 11:11.7787035781:16.07
6.Mariëtte KosseDedemsvaart-AC8 / 31:13.7086020661:16.57
7.Maaike FikkertDeltasteur9 / 41:12.9091009421:16.74
8.Marjon PolZignea11 / 61:11.9591025021:17.67
9.Richelle RoordO Z & P C10 / 11:12.5480009221:22.34


Programmanr. 56
17-05-2009
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C8 / 659.9696000051:01.51
NK limiet
2.Yoran KlosDe Dinkel5 / 21:04.1096004811:02.10
NK limiet
3.Karst BoersmaDe Dinkel5 / 11:04.4696008491:05.95
NK limiet
4.Daniël de WagtZignea6 / 61:03.0796013391:06.82
5.Thomas VroolandDeltasteur2 / 51:09.6796003371:11.51
6.Twan VinkeZVZwartsluis2 / 61:09.9596001531:11.89
7.Christopher ter HorstO Z & P C1 / 41:12.4696025331:14.23FJ 1
8.Teun NijhofGZ en PC de Whee1 / 51:12.9696002911:14.23FJ 2
9.Arnoud MijnheerZignea1 / 31:12.1396013111:14.42
10.Nick DoodWS Twente1 / 21:12.6096006131:15.93
11.Tristan WiegmanWS Twente2 / 11:09.9096000551:16.28
DISMartijn GerritsenZVZwartsluis4 / 41:05.429600465
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLorenzo PeperkampDe Dinkel3 / 21:07.729600847
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDinand SchutteDeltasteur2 / 21:06.869600335
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 2

1.Damon PeperkampDe Dinkel8 / 559.6895011011:00.45
NK limiet
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC9 / 458.1295000931:00.70
NK limiet
3.Dominique SikkemaZignea8 / 159.7395003991:02.87
NK limiet
4.Maurits LaarmanZwemclub Losser2 / 31:07.4695007931:05.26
5.Hein RödelO Z & P C5 / 61:04.8295008951:05.70
6.Mark VeldmanZignea4 / 21:05.4295048011:05.89
7.Robert-Jan HomsmaSteenwijk 19345 / 51:04.3495000271:05.92
8.Wietse WiersmaZignea4 / 51:05.7395042991:06.23
9.Tico WindHet Ravijn4 / 31:05.3595027051:06.67
10.Robin SchollinkO Z & P C6 / 21:02.6795001031:06.82
11.Coen ReukersDe Dinkel3 / 11:07.1395002131:07.89
12.Arjan de JongZVZwartsluis3 / 31:06.4595002251:07.98
13.Kristan FeenstraZVZwartsluis4 / 61:06.1795004091:08.23
14.Pim TeunisDe Wieke3 / 41:06.5795044571:08.68FJ 1
15.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel3 / 61:07.4295023791:08.68FJ 2
16.Jesper HeuverDe Veene1 / 61:07.8695019171:10.08
17.Bart VeurinkDe Grunte2 / 41:07.7095008091:12.47
DISHarold van der VeenZignea3 / 51:07.029503937
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJasper NijsinkDe Veene4 / 11:04.299500581
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 3

1.Stef HeijnekampWS Twente14 / 354.65940166557.29
NK limiet
2.Jorden TheijinkZPC Maarkel10 / 557.47940032359.00
NK limiet
3.Robert LigtenbergHet Ravijn10 / 257.4294015611:00.36
NK limiet
4.Tiemen MarisDe Veene6 / 11:01.1794001891:00.37
NK limiet
5.Jacques JournéeDe Dinkel9 / 659.1794005131:00.70FJ 1
NK limiet
6.Joey ten DoeschotO Z & P C9 / 558.8694001451:00.70FJ 3
NK limiet
7.Jeroen KoenraadtE Z C7 / 61:01.5194019091:03.16
8.Niels BentWS Twente7 / 31:00.0594004651:03.17
9.Bert-Jan LetinkHet Ravijn7 / 11:01.4594015651:03.26
9.Ruben BeensDe Eerste Kolk1 / 11:04.0794018731:03.26
11.Yorick KreuwelDe Veene6 / 41:02.2694022251:03.42
12.Marcel MarsmanHet Ravijn5 / 31:03.4294003731:03.67
13.Maurice MeupelenbergDe Veene5 / 41:01.9694026611:04.36
14.Mark ArendshorstDe Veene6 / 51:02.7394003031:04.80
15.Willem-Jan HuismanSteenwijk 19346 / 31:02.1694021251:12.10

Junioren 4

1.Menno ManningDe Dinkel16 / 353.65930033356.20
NK limiet
2.Pim KienhuisDe Dinkel14 / 655.33930026358.45
NK limiet
3.Jasper BroensHet Ravijn11 / 156.96930304558.48
NK limiet
4.Jeroen GijselaarE Z C13 / 155.93930077758.70
NK limiet
5.Jasper de BoerGZ en PC de Whee10 / 657.98930005159.42
6.Kasper LeeuwE Z C10 / 457.39930443559.79
7.Frank BeijeringDZ & PC de IJsel7 / 41:00.1393043111:02.42
8.Bart ArendshorstDe Veene11 / 256.8093000051:04.76
DISDonny SchippersZwemclub Losser7 / 21:00.169300445
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMHuub ScholingHet Ravijn12 / 156.349301179

Jeugd 1

1.Rutger KooistraHet Ravijn13 / 455.54920625758.13
2.Rick CristenO Z & P C11 / 556.80920020158.67
3.Richard Krijnse LockerZVZwartsluis9 / 258.21920075758.93
4.Timo KuilderWS Twente9 / 358.11920077359.36
5.Peter de BoerDedemsvaart-AC8 / 359.26920619959.64
6.Jort KeetmanWS Twente11 / 456.70920384959.80
7.Gert-Jan NieuwenhuisHet Ravijn8 / 459.3292026151:01.68
8.Gerrit-Jan PoorteHet Ravijn7 / 51:00.1792010611:03.89
9.Colin SiersO Z & P C8 / 259.3792011951:04.13
10.Christian KarkdijkHet Ravijn9 / 159.1692025231:05.29

Jeugd 2

1.Fabian BeiminO Z & P C14 / 454.85910008756.69
NK limiet
2.Thomas NijenhuisO Z & P C12 / 656.42910556557.89
3.Rense LoohuisDe Dinkel13 / 355.50910147757.92
4.Bram KoppenaalSwol 189411 / 356.51910303759.04
5.Jordi DijkhuisDe Dinkel11 / 657.18910048359.51
6.Bryan MorsinkDe Veene14 / 555.10910162959.76
DISStephan LokhorstDeltasteur14 / 155.119101469
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMJordy KerssiesDedemsvaart-AC10 / 157.549105977

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis16 / 453.81900318355.41
NK limiet
2.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis13 / 655.94900317357.42
DISJesper KloekDedemsvaart-AC10 / 357.219001585
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Senioren

1.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee14 / 254.92850113954.98
2.Richard HuiskenGZ en PC de Whee16 / 654.13850114155.60
3.Jos van der KampDeltasteur15 / 554.30810083355.67
4.Michiel BeemsterO Z & P C15 / 154.43800006355.76
5.Sander ZoerDedemsvaart-AC16 / 154.08830244755.86
6.Pascal BruinsE Z C15 / 454.20890541356.23
7.Michiel JorinkSwol 189415 / 254.26870161356.86
8.Kay BeiminO Z & P C15 / 354.14890016356.95
9.Frank RikhofDe Dinkel15 / 654.54880285157.13
9.Gernand LeusinkDeltasteur16 / 253.90880217357.13
11.Rick BruinsE Z C13 / 255.57890542757.15
12.Roger GerritsSwol 189412 / 556.30890096158.23
13.Mike DamZignea16 / 553.90880532158.73
14.Ruben BrinkDeltasteur13 / 555.80890046958.92
15.Henri KragtDeltasteur12 / 456.13870186558.98
16.Thijs FikkertDeltasteur12 / 355.98880102159.80
17.Rick DriezenSteenwijk 193412 / 256.1786007131:01.02


Programmanr. 57
17-05-2009
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Lindy NijhuisO Z & P C5 / 62:25.4297000102:26.59
NK limiet
2.Maaike van VeenDedemsvaart-AC3 / 12:33.4597002922:32.06
NK limiet
3.Demi RotheO Z & P C2 / 22:38.6997033882:36.54
4.Esmée HeijnekampWS Twente2 / 32:37.5197011482:37.73
5.Roos EilersZVZwartsluis2 / 42:38.2397006302:38.05
6.Sanne WiersmaZignea3 / 62:36.7397011082:39.26
7.Danaé KreuwelDe Veene1 / 22:43.8697004382:41.55
8.Laura SchoemanE Z C2 / 52:39.9597022822:43.60
9.Lauren BijenO Z & P C1 / 42:43.8397013622:47.17
10.Anouk KnippersDe Dinkel1 / 32:43.5097006022:48.29
AFGEMKitty SchasfoortDe Dinkel2 / 12:42.869700404

Junioren 2

1.Anique AtenDe Dinkel4 / 32:25.7796023362:25.86
NK limiet
2.Sabine van den HoevenDe Veene5 / 42:23.7396000142:26.59
NK limiet
3.Veronique van der VeldeDe Dinkel4 / 52:28.6096017402:28.26
NK limiet
4.Laura HagreisWS Twente6 / 12:21.7396005482:28.68
NK limiet
5.Mayra WesterhofDe Dinkel4 / 22:27.6396017862:30.16
6.Maren KuipersGZ en PC de Whee3 / 22:33.0896000622:31.23
7.Hannah TeeuwDe Veene3 / 42:32.0896011282:33.54
8.Lora BoschE Z C4 / 42:26.7296019002:34.43
9.Joyce MenninkDedemsvaart-AC3 / 32:31.7396011802:34.60
10.Stefanie ter BruggenO Z & P C4 / 62:30.4796002042:34.74
11.Lianne MolkenboerE Z C3 / 52:33.1396020342:39.32
12.Karla WestenbergE Z C4 / 12:29.9596017382:39.92

Junioren 3

1.Carien van der SchaafDe Dinkel10 / 12:12.0895001682:15.88
NK limiet
2.Joëll KempersDe Dinkel5 / 32:23.5095031062:24.02
3.Loes WesterhofDe Dinkel7 / 12:19.9595027522:24.60
4.Noortje TimmermanDe Dinkel7 / 52:19.9595010882:25.57
5.Kimberly RibberinkDe Dinkel5 / 52:24.3295016542:26.89
6.Luciënne van der LindeZVZwartsluis5 / 22:23.8095034522:27.53
7.Deborah WissinkWS Twente6 / 62:21.7695034842:27.92
8.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee6 / 52:20.8095037182:39.16
9.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee6 / 32:19.9895016282:39.29
AFGEMLeonie GroenewegWS Twente5 / 12:25.119503870

Jeugd 1

1.Leonie Oude ElferinkZignea10 / 22:10.3994018262:14.86
NK limiet
2.Christel VinkeZVZwartsluis8 / 12:16.7694001522:16.38
NK limiet
3.Naomi HofsinkDeltasteur8 / 22:16.4594025082:19.20
NK limiet
4.Iris RiezebosDeltasteur8 / 52:16.7694001142:22.13
5.Lonne DijkhuisDe Dinkel7 / 32:17.9294000302:23.45
6.Maud HesselinkDe Dinkel9 / 62:16.1294008542:24.92
7.Danique LokhorstDeltasteur6 / 42:20.0494025642:25.30
8.Kimberley BoxumZVZwartsluis7 / 62:19.9594054522:27.48
9.Danique ThijertDe Dinkel8 / 32:16.1894016522:31.16
10.Debby BoerefijnZignea7 / 22:18.8694002402:36.47

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis10 / 42:09.8393005402:14.48
NK limiet
2.Marleen BraakhuisDe Dinkel10 / 62:12.8693048502:20.67
3.Nikki HoogeboomSC Salland7 / 42:18.4093011962:22.20
4.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee8 / 62:16.8693003062:22.57
5.Lotte CoenenZwemclub Losser6 / 22:20.5493015182:25.14

Senioren 1

1.Marieke NijhuisO Z & P C10 / 32:01.4392012962:07.98
NK limiet
2.Yvon VersteegDe Veene10 / 52:10.7292018642:14.48
3.Sarah BoerefijnZignea9 / 12:15.7092001862:27.26
4.Ellen MarisDe Veene8 / 42:16.3292011682:29.66
5.Evelien KipO Z & P C9 / 22:14.9492009322:37.24

Senioren

1.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee9 / 32:14.6791007502:18.76
2.Janine KosseDedemsvaart-AC9 / 42:14.8287023262:22.67
3.Suzanne KonstDe Dinkel9 / 52:15.4890050942:31.29


Programmanr. 58
17-05-2009
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C6 / 52:22.8696000052:28.70
NK limiet
2.Yoran KlosDe Dinkel1 / 22:41.0496004812:41.98
3.Daniël de WagtZignea2 / 42:37.4096013392:43.73
4.Karst BoersmaDe Dinkel2 / 32:36.3296008492:44.80
5.Martijn GerritsenZVZwartsluis1 / 62:46.9296004652:50.57
6.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1 / 42:40.8096008472:54.89

Junioren 2

1.Floris PolmanDedemsvaart-AC8 / 42:19.5295000932:27.07
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel5 / 32:24.0095011012:32.57
3.Mitchel DoldersumDeltasteur3 / 32:30.1695011672:32.62
4.Tico WindHet Ravijn2 / 12:38.5195027052:42.02
5.Hein RödelO Z & P C1 / 32:40.5495008952:46.07
6.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel1 / 52:44.8695023792:46.64
7.Dominique SikkemaZignea5 / 12:26.3695003992:46.95
8.Robin SchollinkO Z & P C2 / 62:39.4595001032:50.39
9.Coen ReukersDe Dinkel1 / 12:46.2695002132:50.84

Junioren 3

1.Robert LigtenbergHet Ravijn8 / 32:18.9794015612:25.03
NK limiet
2.Joey ten DoeschotO Z & P C3 / 22:33.0794001452:31.86
3.Jacques JournéeDe Dinkel4 / 12:28.2894005132:32.02
4.Niels BentWS Twente6 / 42:22.4594004652:33.73
5.Willem-Jan HuismanSteenwijk 19344 / 42:27.7094021252:35.45
6.Christopher KoleE Z C3 / 12:33.3294031052:38.47
7.Jorden TheijinkZPC Maarkel3 / 52:33.0994003232:39.57
8.Maurice MeupelenbergDe Veene3 / 62:34.4594026612:41.82
9.Arjan FranckenDedemsvaart-AC2 / 22:37.8294025032:42.11
DISBert-Jan LetinkHet Ravijn2 / 52:37.9294015652:59.85
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 4

1.Bart ArendshorstDe Veene9 / 42:15.0493000052:24.38
NK limiet
2.Jeroen GijselaarE Z C9 / 62:18.7293007772:24.64
NK limiet
3.Jasper de BoerGZ en PC de Whee7 / 42:21.2693000512:27.54
4.Kasper LeeuwE Z C8 / 22:20.1493044352:29.64
5.Pim KienhuisDe Dinkel8 / 62:20.5593002632:32.76
6.Michiel BloemhofVZ&PC4 / 62:29.0293000432:34.89
7.Menno ManningDe Dinkel5 / 52:26.0293003332:35.64

Jeugd 1

1.Rutger KooistraHet Ravijn9 / 12:18.3292062572:30.39
2.Gert-Jan NieuwenhuisHet Ravijn4 / 22:27.9492026152:32.32
3.Colin SiersO Z & P C4 / 32:27.1092011952:35.60
4.Rick CristenO Z & P C4 / 52:28.0192002012:39.57
5.Gerrit-Jan PoorteHet Ravijn3 / 42:31.2792010612:42.26

Jeugd 2

1.Rense LoohuisDe Dinkel9 / 32:06.6791014772:15.70
NK limiet
2.Fabian BeiminO Z & P C6 / 12:22.9591000872:20.45
3.Thomas NijenhuisO Z & P C6 / 62:23.7491055652:26.31
4.Bryan MorsinkDe Veene9 / 52:17.8691016292:27.76

Senioren 1

1.Jesper KloekDedemsvaart-AC5 / 62:26.5690015852:38.23

Senioren

1.Richard HuiskenGZ en PC de Whee8 / 12:20.5185011412:21.82
2.Sander ZoerDedemsvaart-AC9 / 22:16.7183024472:22.48
3.Marcel ReefhuisDe Veene7 / 62:22.2081013812:24.20
4.Robert BraadSteenwijk 19347 / 12:22.0986004072:24.39
5.Erik SpitZignea6 / 22:22.8286029392:27.75
6.Rick DriezenSteenwijk 19348 / 52:20.3686007132:28.00
7.Bram RomkesDedemsvaart-AC7 / 22:21.8286025952:28.22
8.Pascal BruinsE Z C7 / 52:22.0689054132:28.51
9.Rick BruinsE Z C5 / 42:24.0789054272:29.82
10.Michiel JorinkSwol 18947 / 32:21.0187016132:39.67
11.Henri KragtDeltasteur5 / 22:24.3687018652:47.80
AFGEMArjan DolstraDedemsvaart-AC6 / 32:22.427800255


Programmanr. 59
17-05-2009
Meisjes, 4 x 100m wisselslag

Junioren 3 e.l.
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2 / 34:51.904:55.70
NK limiet
Noortje Timmerman
Joy-Ann Duursma
95
95
1:12.04Loes Westerhof
Carien van der Schaaf
95
95
2.De Dinkel 2De Dinkel2 / 45:02.875:08.92
Joëll Kempers
Kimberly Ribberink
95
95
1:16.27Veronique van der Velde
Anique Aten
96
96
3.De Veene 2De Veene2 / 15:05.335:10.29
Sabine van den Hoeven
Babette Aubri
96
97
1:11.73Hannah Teeuw
Danaé Kreuwel
96
97
4.De Whee 1GZ en PC de Whee2 / 25:03.855:11.90
Sietske Veldkamp
Maud ten Heggeler
95
95
1:13.83Michelle Hoogendoorn
Marloes de Boer
95
95
5.WS Twente 1WS Twente2 / 55:04.135:18.33
Laura Hagreis
Anneke Seppenwoolde
96
95
1:18.00Lynn Peters
Deborah Wissink
95
95
6.E Z C 1E Z C2 / 65:11.305:20.51
Karla Westenberg
Laura Schoeman
96
97
1:15.32Lora Bosch
Lianne Molkenboer
96
96
7.O Z & P C 1O Z & P C1 / 25:25.995:33.17
Lindy Nijhuis
Demi Rothe
97
97
1:24.33Stefanie ter Bruggen
Lauren Bijen
96
97
8.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC1 / 45:22.585:34.74
Ayla Berg
Joyce Mennink
97
96
1:26.08Maaike van Veen
Amber IJzebrink
97
96
9.Zignea 1Zignea1 / 35:20.615:39.07
Aniek van Unen
Eline Geschiere
95
95
1:22.60Sanne de Nijs
Sanne Wiersma
95
97
10.De IJsel 1DZ & PC de IJsel1 / 55:30.955:39.36
Arlen Boon
Michelle Schoenmakers
95
95
1:23.92Sanne van Galen
Marissa Boterman
95
96


Programmanr. 60
17-05-2009
Jongens, 4 x 200m vrije slag

Junioren 4 e.l.
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel1 / 38:14.998:41.48
NK limiet
Pim Kienhuis
Menno Manning
Jacques Journée
Damon Peperkamp
93
93
94
95
2:09.86
2.E Z C 1E Z C1 / 28:59.999:16.98
Christopher Kole
Kasper Leeuw
Jeroen Gijselaar
Jeroen Koenraadt
94
93
93
94
2:28.36
3.Het Ravijn 1Het Ravijn1 / 48:42.529:22.02
Marcel Marsman
Robert Ligtenberg
Bert-Jan Letink
Jasper Broens
94
94
94
93
2:21.23
4.O Z & P C 1O Z & P C1 / 19:12.749:23.00
Joey ten Doeschot
Niels Kemperink
Robin Schollink
Hein Rödel
94
96
95
95
2:16.10
5.De Veene 3De Veene1 / 59:01.129:44.76
Mark Arendshorst
Tiemen Maris
Bart Arendshorst
Maurice Meupelenberg
94
94
93
94
2:30.07
6.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC1 / 69:33.899:56.60
Ingmar Kloek
Raoul Bergsma
Arjan Francken
Floris Polman
93
94
94
95
2:29.00