Nr. 41. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 42. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 43. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 45. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 46. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 47. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 48. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 49. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 e.l.
Nr. 50. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open



Programmanr. 41
16-05-2009
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Rense LoohuisDe Dinkel27.76910147729.04
NK limiet
2.Fabian BeiminO Z & P C28.46910008729.23
NK limiet
3.Robert LigtenbergHet Ravijn29.63940156129.76
4.Bart ArendshorstDe Veene29.17930000529.82
5.Menno ManningDe Dinkel29.92930033330.13
6.Michiel JorinkSwol 189428.90870161330.32FJ 1
7.Erik SpitZignea29.16860293930.32FJ 2
8.Rutger KooistraHet Ravijn29.84920625730.36
9.Robert BraadSteenwijk 193429.93860040730.48
10.Richard HuiskenGZ en PC de Whee29.21850114130.79
11.Jordi DijkhuisDe Dinkel29.82910048331.07
12.Sander ZoerDedemsvaart-AC29.51830244731.39
13.Jesper KloekDedemsvaart-AC30.12900158531.48
14.Mike DamZignea29.23880532131.60
15.Floris PolmanDedemsvaart-AC29.77950009331.81
16.Henri KragtDeltasteur29.73870186532.64
AFGEMArjan DolstraDedemsvaart-AC29.327800255


Programmanr. 42
16-05-2009
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Lonne DijkhuisDe Dinkel35.20940003034.48
2.Karin RijkelijkhuizenZignea34.13940335834.67
3.Lisa NijlandGZ en PC de Whee34.11910227235.39
4.Sharayah DiphoornDedemsvaart-AC34.71910073835.76
5.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee35.22910075036.36
6.Babet DijkSwol 189435.95860084636.39
7.Lenneke v/d MolenGZ en PC de Whee36.36870280236.42
8.Kimberley BeiminO Z & P C36.14870021836.80
9.Janine KosseDedemsvaart-AC36.22870232637.04
10.Myrna SchasfoortDe Dinkel36.38930066837.42
11.Esther RijkelijkhuizenZignea36.76920574437.45
12.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee37.02930030638.04
13.Michelle SchoutenGZ en PC de Whee36.80940207238.36
14.Yvon VersteegDe Veene35.31920186439.44


Programmanr. 43
16-05-2009
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel8:02.448:20.77
Sjoerd Zanderink
Pim Kienhuis
Menno Manning
Rense Loohuis
91
93
93
91
2:01.07
2.Deltasteur 1Deltasteur8:08.938:21.51
Gernand Leusink
Stephan Lokhorst
Jos van der Kamp
Gert v't Oever
88
91
81
87
2:07.37
3.De Whee 1GZ en PC de Whee8:17.358:27.83
Jasper de Boer
Brian Morssinkhof
Emiel Huisken
Richard Huisken
93
85
85
85
2:11.45
4.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC8:28.058:50.80
Sander Zoer
Kelvin Bergsma
Jesper Kloek
Peter de Boer
83
86
90
92
2:10.11
5.Deltasteur 2Deltasteur8:29.198:56.09
Ruben Brink
Rik Linssen
Henri Kragt
Thijs Fikkert
89
84
87
88
2:10.88
6.Het Ravijn 1Het Ravijn8:29.359:21.26
Christian Karkdijk
Jasper Broens
Robert Ligtenberg
Rutger Kooistra
92
93
94
92
2:16.32


Programmanr. 44
16-05-2009
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:14.6797002921:19.57
NK limiet
2.Anouk RekersE Z C1:26.5897034161:24.04
3.Lauren BijenO Z & P C1:27.6497013621:28.57
4.Iris FolbertVZ&PC1:27.1697006321:31.28
5.Danaé KreuwelDe Veene1:32.0397004381:33.48
6.Ruth TimmerDe Zandstuve1:34.5197018121:34.04
7.Emma SeppenwooldeWS Twente1:33.5797020681:34.08
8.Daphne TempelmanHet Ravijn1:37.0097009301:34.66
9.Susan de VriesDe Veene1:36.5897003901:35.04
10.Esmée HeijnekampWS Twente1:30.6497011481:35.48

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene1:09.9396000141:12.93
NK limiet
2.Hannah TeeuwDe Veene1:14.6096011281:15.86
NK limiet
3.Lora BoschE Z C1:15.4296019001:16.92
NK limiet
4.Laura HagreisWS Twente1:20.6996005481:18.78
5.Karla WestenbergE Z C1:15.1996017381:18.97
6.Franka DamDe Veene1:24.3796023701:21.26
7.Lianne MolkenboerE Z C1:19.0796020341:22.16
8.Stefanie ter BruggenO Z & P C1:23.7396002041:25.64
9.Elianne LetinkHet Ravijn1:26.0296001461:27.39
10.Joyce MenninkDedemsvaart-AC1:25.9896011801:28.72
AFGEMSamantha DiphoornDedemsvaart-AC1:24.079600318

Junioren 3

1.Loes WesterhofDe Dinkel1:19.6495027521:17.39
2.Carien van der SchaafDe Dinkel1:18.7895001681:18.63
3.Lynn PetersWS Twente1:19.2995047701:19.36
4.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee1:16.1395037181:19.89
5.Esmee PetersWS Twente1:20.6795047681:21.02
6.Noortje TimmermanDe Dinkel1:17.9895010881:21.98
7.Myrthe MeenhorstSC Salland1:15.6495002421:22.07
AFGEMSietske VeldkampGZ en PC de Whee1:17.869501628

Jeugd 1

1.Christel VinkeZVZwartsluis1:06.3394001521:05.83
NK limiet
2.Iris RiezebosDeltasteur1:12.9094001141:12.16
3.Leonie Oude ElferinkZignea1:15.5194018261:12.51
4.Judith KooistraHet Ravijn1:12.1094005261:14.16
5.Iris HegemanHet Ravijn1:15.6394005221:18.45
6.Anneke AsbroekO Z & P C1:16.8694001741:19.89
7.Lynde HansDedemsvaart-AC1:15.4594026061:20.60
8.Kimberley BoxumZVZwartsluis1:15.8694054521:22.92
DISDanique LokhorstDeltasteur1:15.079402564
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis1:06.3393005401:08.64
NK limiet
2.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:10.8893048501:13.38
NG.ZAJennie BosmaHet Ravijn1:13.029303910

Senioren 1

1.Ellen MarisDe Veene1:05.7892011681:08.48
2.Merel vd KieftE Z C1:07.7192009201:10.13
3.Marloes GiesselinkO Z & P C1:10.4592006121:11.02
4.Kelly TeunissenO Z & P C1:09.1092017401:14.34
5.Marieke NijhuisO Z & P C1:09.3392012961:16.23
6.Yvon VersteegDe Veene1:07.6792018641:16.26
7.Roselie BeumerWS Twente1:10.8892062361:16.29

Senioren

1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel1:06.3290028541:08.73
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee1:05.6591007501:09.00
3.Marjon PolZignea1:08.5791025021:14.34


Programmanr. 45
16-05-2009
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C2:48.6896000052:55.07
NK limiet
2.Dinand SchutteDeltasteur3:16.2796003353:19.15
3.Yoran KlosDe Dinkel3:15.4796004813:19.91
4.Twan VinkeZVZwartsluis3:16.3096001533:20.54
DISMartijn GerritsenZVZwartsluis3:04.5796004653:14.16
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).

Junioren 2

1.Damon PeperkampDe Dinkel2:47.2695011012:56.47
2.Mitchel DoldersumDeltasteur2:47.8995011672:57.13
3.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:50.9995000932:57.60
4.Maurits LaarmanZwemclub Losser2:53.6195007933:01.02
5.Robin SchollinkO Z & P C2:58.5795001033:11.04
6.Pim TeunisDe Wieke2:59.6995044573:11.39
7.Kristan FeenstraZVZwartsluis3:07.6495004093:19.13
8.Joey NijboerDe Wieke3:04.6995046593:20.80

Junioren 3

1.Ben van WestenbergDe Dinkel2:42.4794008732:52.26
2.Joey ten DoeschotO Z & P C2:47.5494001452:52.70
3.Gert NorgDeltasteur2:49.7094017352:53.42
4.Marcel MarsmanHet Ravijn2:51.0794003732:55.43
5.Jeroen KoenraadtE Z C2:57.0094019092:57.76
6.Jacques JournéeDe Dinkel2:54.0394005132:59.54
7.Tiemen MarisDe Veene2:57.5894001893:00.22
8.Bert-Jan LetinkHet Ravijn3:00.8794015653:01.13
9.Siebren KuipersGZ en PC de Whee2:52.7394007973:10.83
10.Jorden TheijinkZPC Maarkel2:52.8294003233:27.38

Junioren 4

1.Kasper LeeuwE Z C2:31.8393044352:39.02
NK limiet
2.Jeroen GijselaarE Z C2:46.7093007772:51.96
3.Robert VoogdSwol 18942:47.2693016532:52.80
4.Bart ArendshorstDe Veene2:42.0293000052:52.82
5.Menno ManningDe Dinkel2:43.8993003332:53.48
6.Jasper BroensHet Ravijn2:48.8293030452:55.43
7.Jasper de BoerGZ en PC de Whee2:51.3693000512:58.92
AFGEMHuub ScholingHet Ravijn2:43.829301179

Jeugd 1

1.Jort KeetmanWS Twente2:39.0592038492:49.23
2.Rick CristenO Z & P C2:48.1592002012:54.35
3.Robert Kaj MeenhorstSC Salland2:38.3692008892:55.98

Jeugd 2

1.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:21.8291026512:33.40
NK limiet
2.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:27.1591004832:45.30
3.Thomas NijenhuisO Z & P C2:42.3591055652:45.73

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis2:37.4490031832:27.54
NK limiet
2.Joost SchasfoortDe Dinkel2:45.7790026492:58.45

Senioren

1.Pascal BruinsE Z C2:32.0089054132:38.64
2.Martijn MulDeltasteur2:34.6489062652:38.89
3.Roger GerritsSwol 18942:33.2789009612:39.51
4.Rick BruinsE Z C2:33.2989054272:42.10
5.Jeroen EvertsDZ & PC de IJsel2:35.8786008312:45.57
6.Gernand LeusinkDeltasteur2:35.0988021732:51.98
7.Brian MorssinkhofGZ en PC de Whee2:38.5485017972:53.98


Programmanr. 46
16-05-2009
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:26.4097002921:28.68
NK limiet
2.Demi RotheO Z & P C1:29.4597033881:29.86
3.Anouk KnippersDe Dinkel1:27.6397006021:30.23
4.Babette AubriDe Veene1:31.8697009861:31.51
5.Sanne WiersmaZignea1:29.6797011081:31.82
6.Judith KluitmanDe Dinkel1:30.6497005981:33.39
7.Roos EilersZVZwartsluis1:33.9197006301:33.64
8.Femke Sybesma't Tolhekke1:34.5797014681:35.70
9.Laura SchoemanE Z C1:30.5897022821:35.89
10.Marleen WeltenDeltasteur1:35.7397015261:36.17
11.Lauren BijenO Z & P C1:36.2097013621:36.32
12.Loes KleinsmitDe Veene1:35.4897040581:37.18
13.Marit KruiseWS Twente1:35.9597001741:37.76
14.Anouk RekersE Z C1:35.4897034161:38.83
15.Benice FlietstraDe Veene1:35.3897022641:39.29

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene1:21.0296000141:24.67
NK limiet
2.Hannah TeeuwDe Veene1:27.0496011281:29.13
3.Iris van MarleSteenwijk 19341:25.8696009281:30.54
4.Lora BoschE Z C1:28.2696019001:30.60
5.Janeri FröbergE Z C1:30.5496023921:32.26
6.Franka DamDe Veene1:30.1696023701:32.62
7.Jette TalsmaDe Reestduikers1:27.6296022481:33.02
8.Laura HagreisWS Twente1:29.2896005481:33.88
9.Joyce MenninkDedemsvaart-AC1:29.7696011801:34.19
10.Wendy MeijnaarZignea1:31.6096038141:34.33
11.Lianne MolkenboerE Z C1:30.8496020341:36.11
12.Stefanie ter BruggenO Z & P C1:32.0996002041:36.92
AFGEMSamantha DiphoornDedemsvaart-AC1:24.529600318

Junioren 3

1.Joy-Ann DuursmaDe Dinkel1:20.4595016501:22.93
2.Kimberly RibberinkDe Dinkel1:20.4895016541:26.89
3.Demi HesselinkDe Dinkel1:23.1395010861:27.43
4.Loes WesterhofDe Dinkel1:21.5995027521:27.64
5.Carien van der SchaafDe Dinkel1:22.7095001681:29.48
6.Air TochaiyaphumO Z & P C1:27.0695037681:29.86
AFGEMLeonie GroenewegWS Twente1:24.169503870

Jeugd 1

1.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:15.3694000301:17.69
NK limiet
2.Karin RijkelijkhuizenZignea1:14.4094033581:18.43
NK limiet
3.Iris RiezebosDeltasteur1:21.2394001141:23.06
4.Danique LokhorstDeltasteur1:23.4294025641:24.86
5.Iris HegemanHet Ravijn1:21.6694005221:25.45
6.Judith KooistraHet Ravijn1:23.2394005261:25.50
7.Michelle SchoutenGZ en PC de Whee1:19.3294020721:26.23

Jeugd 2

1.Myrna SchasfoortDe Dinkel1:17.8293006681:21.95
2.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee1:19.4193003061:22.23
3.Estelle MoormanZVZwartsluis1:23.3293005401:25.42
4.Karlijn HassinkDe Dinkel1:23.5793037581:27.86
5.Daphne van VlietDe Veene1:22.0693010441:28.16
6.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:22.8993048501:28.57

Senioren 1

1.Esther RijkelijkhuizenZignea1:19.4592057441:24.00
2.Nicole ter BruggenO Z & P C1:22.2092003281:25.26
3.Marloes GiesselinkO Z & P C1:23.6092006121:26.10
4.Sanne GerritsSwol 18941:23.1492005961:26.13
5.Yvon VersteegDe Veene1:17.9892018641:27.86
6.Marieke NijhuisO Z & P C1:21.5492012961:28.32

Senioren

1.Lisa NijlandGZ en PC de Whee1:13.2191022721:17.12
2.Janine KosseDedemsvaart-AC1:16.8287023261:20.04
3.Sharayah DiphoornDedemsvaart-AC1:15.8491007381:20.26
4.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee1:20.8991007501:21.50
5.Babet DijkSwol 18941:20.2386008461:22.95
6.Kimberley BeiminO Z & P C1:20.4087002181:24.10


Programmanr. 47
16-05-2009
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C4:35.4596000054:48.73
NK limiet
2.Karst BoersmaDe Dinkel4:54.5096008495:00.52
NK limiet
3.Yoran KlosDe Dinkel5:01.3296004815:08.02
NK limiet
4.Lorenzo PeperkampDe Dinkel5:00.4396008475:13.02
5.Martijn GerritsenZVZwartsluis5:20.4196004655:14.47
6.Rik HeijdensDe Dinkel5:26.2296008415:38.45

Junioren 2

1.Damon PeperkampDe Dinkel4:22.6895011014:38.73
NK limiet
2.Floris PolmanDedemsvaart-AC4:44.2595000934:53.16
NK limiet
3.Hein RödelO Z & P C4:52.7095008954:58.60
4.Coen ReukersDe Dinkel5:01.4695002135:13.00
5.Robin SchollinkO Z & P C5:09.8095001035:28.33

Junioren 3

1.Stef HeijnekampWS Twente4:22.5494016654:36.10
NK limiet
2.Joey ten DoeschotO Z & P C4:39.3294001454:40.54
NK limiet
3.Jacques JournéeDe Dinkel4:32.0294005134:41.26
NK limiet
4.Jorden TheijinkZPC Maarkel4:34.4694003234:45.19
5.Niels BentWS Twente4:35.8094004654:49.80
6.Marcel MarsmanHet Ravijn4:49.0094003735:00.54
7.Siebren KuipersGZ en PC de Whee4:49.8894007975:25.02

Junioren 4

1.Menno ManningDe Dinkel4:26.7393003334:34.75
2.Kasper LeeuwE Z C4:24.1893044354:37.57
3.Pim KienhuisDe Dinkel4:22.4893002634:38.77
4.Jeroen GijselaarE Z C4:35.5893007774:39.04
5.Bart ArendshorstDe Veene4:27.9293000054:45.89
AFGEMHuub ScholingHet Ravijn4:24.099301179

Jeugd 1

1.Jort KeetmanWS Twente4:31.8392038494:47.61
2.Christian KarkdijkHet Ravijn4:43.3392025234:50.29
3.Peter de BoerDedemsvaart-AC4:45.0092061994:50.36
4.Rutger KooistraHet Ravijn4:35.7792062574:55.16

Jeugd 2

1.Fabian BeiminO Z & P C4:10.7291000874:17.29
NK limiet
2.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel4:10.4891026514:22.85
NK limiet
3.Rense LoohuisDe Dinkel4:21.4791014774:50.26

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis4:26.5490031834:33.53

Senioren

1.Richard HuiskenGZ en PC de Whee4:14.0885011414:18.29
NK limiet
2.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee4:11.2785011394:18.48
3.Pascal BruinsE Z C4:20.1389054134:32.57
4.Rick BruinsE Z C4:21.3989054274:46.05


Programmanr. 48
16-05-2009
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC2:41.8797002922:45.16
NK limiet
2.Babette AubriDe Veene3:01.0797009862:57.23
3.Roos EilersZVZwartsluis3:04.4397006302:57.97
4.Demi RotheO Z & P C2:58.5497033882:58.82
5.Lauren BijenO Z & P C2:58.7197013623:00.60
6.Laura SchoemanE Z C3:07.7397022823:04.23
7.Anouk KnippersDe Dinkel2:59.9797006023:05.02
8.Danaé KreuwelDe Veene3:08.6797004383:05.20
9.Iris FolbertVZ&PC3:09.8097006323:07.32
10.Judith KluitmanDe Dinkel3:05.1297005983:09.14
11.Laura van der NeutGZ en PC de Whee3:05.9597003263:09.20
12.Benice FlietstraDe Veene3:05.2997022643:09.89
13.Lindy NijhuisO Z & P C2:54.7397000103:10.86
14.Emma SeppenwooldeWS Twente3:09.6297020683:11.32
15.Esmée HeijnekampWS Twente3:02.6897011483:11.56
16.Ruth TimmerDe Zandstuve3:05.2197018123:12.77
DISSusan de VriesDe Veene3:06.7397003903:14.48
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene2:36.1096000142:42.36
NK limiet
2.Laura HagreisWS Twente2:46.5496005482:47.60
NK limiet
3.Lora BoschE Z C2:41.5796019002:47.92
NK limiet
4.Lianne MolkenboerE Z C2:49.2096020342:52.30
5.Hannah TeeuwDe Veene2:43.1096011282:52.32
6.Stefanie ter BruggenO Z & P C2:48.9896002042:53.20
7.Joyce MenninkDedemsvaart-AC2:45.4896011802:53.51
AFGEMSamantha DiphoornDedemsvaart-AC2:44.589600318

Junioren 3

1.Carien van der SchaafDe Dinkel2:35.4395001682:42.80
2.Loes WesterhofDe Dinkel2:40.1095027522:45.04
3.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee2:43.8995037182:47.73
4.Luciënne van der LindeZVZwartsluis2:43.3295034522:48.89
5.Kimberly RibberinkDe Dinkel2:41.4895016542:49.79
DISSietske VeldkampGZ en PC de Whee2:37.559501628
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEMLeonie GroenewegWS Twente2:45.769503870

Jeugd 1

1.Leonie Oude ElferinkZignea2:37.1494018262:35.57
NK limiet
2.Iris RiezebosDeltasteur2:35.4594001142:37.16
NK limiet
3.Maud HesselinkDe Dinkel2:37.7694008542:37.54
NK limiet
4.Judith KooistraHet Ravijn2:39.0794005262:41.34
5.Danique LokhorstDeltasteur2:38.4094025642:43.36
6.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:32.2694000302:45.07
7.Naomi HofsinkDeltasteur2:40.1094025082:45.26
8.Karin RijkelijkhuizenZignea2:37.3994033582:46.95
9.Danique ThijertDe Dinkel2:40.9494016522:51.54

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis2:31.3293005402:34.02
NK limiet
2.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee2:35.7393003062:40.80
3.Nikki HoogeboomSC Salland2:40.3993011962:42.16
4.Marleen BraakhuisDe Dinkel2:36.7093048502:45.46
5.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:37.2693006682:46.36

Senioren 1

1.Marloes GiesselinkO Z & P C2:28.1292006122:36.95
2.Marieke NijhuisO Z & P C2:29.3392012962:38.80
3.Sarah BoerefijnZignea2:34.3292001862:40.86
4.Merel vd KieftE Z C2:36.9692009202:42.54
5.Yvon VersteegDe Veene2:31.8092018642:46.73
6.Ellen MarisDe Veene2:36.0892011682:47.20

Senioren

1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:23.9690028542:29.39
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee2:24.4391007502:31.02
3.Lenneke v/d MolenGZ en PC de Whee2:28.8587028022:31.63
4.Janine KosseDedemsvaart-AC2:27.2687023262:33.60
AFGEMLisa NijlandGZ en PC de Whee2:28.709102272


Programmanr. 49
16-05-2009
Jongens, 4 x 100m vrije slag

Junioren 4 e.l.
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel3:47.833:57.62
NK limiet
Pim Kienhuis
Jacques Journée
93
94
1:00.58Damon Peperkamp
Menno Manning
95
93
2.E Z C 1E Z C3:59.094:04.51
NK limiet
Jeroen Koenraadt
Kasper Leeuw
94
93
1:02.76Jeroen Gijselaar
Christopher Kole
93
94
3.Het Ravijn 1Het Ravijn3:52.174:06.23
NK limiet
Bert-Jan Letink
Marcel Marsman
94
94
1:02.64Robert Ligtenberg
Jasper Broens
94
93
4.De Veene 2De Veene4:02.964:06.39
NK limiet
Bart Arendshorst
Yorick Kreuwel
93
94
58.80Mark Arendshorst
Tiemen Maris
94
94
5.O Z & P C 1O Z & P C4:06.314:13.68
Robin Schollink
Hein Rödel
95
95
1:05.38Niels Kemperink
Joey ten Doeschot
96
94
6.De Dinkel 2De Dinkel4:17.014:17.29
Karst Boersma
Ben van Westenberg
96
94
1:05.48Yoran Klos
Lorenzo Peperkamp
96
96
7.Deltasteur 1Deltasteur4:16.334:21.23
Mitchel Doldersum
Justin Doldersum
95
97
1:01.51Gert Norg
Mike Bennink
94
94
8.Zignea 1Zignea4:13.954:22.95
Dominique Sikkema
Wietse Wiersma
95
95
1:03.29Mark Veldman
Daniël de Wagt
95
96
9.De Whee 1GZ en PC de Whee4:19.144:26.48
Jasper de Boer
Teun Nijhof
93
96
59.20Sjoerd Nijhof
Siebren Kuipers
94
94
AFGEMDedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:14.62
Ingmar Kloek, Raoul Bergsma, Mike Kroneman, Floris Polman


Programmanr. 50
16-05-2009
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel4:30.744:40.69
Noortje Timmerman
Lonne Dijkhuis
95
94
1:12.92Silke Oude Weernink
Marleen Braakhuis
90
93
2.De Whee 1GZ en PC de Whee4:30.994:44.48
Sietske Veldkamp
Lisa Nijland
95
91
1:17.10Kelly ter Doest
Lenneke v/d Molen
91
87
3.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:36.454:49.48
Inge Menzo
Sharayah Diphoorn
88
91
1:12.31Janine Kosse
Kim Heerdink
87
90
4.O Z & P C 1O Z & P C4:32.274:49.92
Marloes Giesselink
Kimberley Beimin
92
87
1:12.36Kelly Teunissen
Marieke Nijhuis
92
92
5.Zignea 1Zignea4:35.084:54.17
Sarah Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
92
94
1:16.36Marjon Pol
Leonie Oude Elferink
91
94
6.ZVZwartsluis 1ZVZwartsluis4:43.214:55.12
Luciënne van der Linde
Estelle Moorman
95
93
1:13.32Christel Vinke
Kimberley Boxum
94
94
7.Deltasteur 1Deltasteur4:51.594:57.16
Maaike Fikkert
Danique Lokhorst
91
94
1:16.36Iris Riezebos
Naomi Hofsink
94
94
8.De Dinkel 2De Dinkel4:45.515:02.36
Maud Hesselink
Myrna Schasfoort
94
93
1:16.67Karlijn Hassink
Danique Thijert
93
94
9.Dedemsvaart-AC 2Dedemsvaart-AC4:54.005:04.29
Beau de Bruijn
Shannen Diphoorn
94
93
1:13.13Stéphanie Bergsma
Mariëtte Kosse
92
86
10.Het Ravijn 1Het Ravijn4:51.665:15.02
Marjolein Ligtenberg
Iris Hegeman
92
94
1:19.00Judith Kooistra
Jennie Bosma
94
93
11.SC Salland 1SC Salland5:01.115:24.60
Denise Ophoff
Lisette de Brouwer
92
89
1:24.76Myrthe Meenhorst
Nikki Hoogeboom
95
93