Nr. 31. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 32. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 33. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 35. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 37. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 38. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 39. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 e.l.
Nr. 40. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open



Programmanr. 31
10-05-2009
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Christel VinkeZVZwartsluis28.03940015227.97FJ 1
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee28.03910075027.97FJ 2
3.Estelle MoormanZVZwartsluis27.70930054028.13
NK limiet
4.Marieke NijhuisO Z & P C27.59920129628.29
5.Iris RiezebosDeltasteur28.29940011428.32
NK limiet
6.Merel vd KieftE Z C27.80920092028.49
7.Marlies ReindersDe Dinkel28.16860297628.82
8.Janine KosseDedemsvaart-AC29.02870232628.98
9.Lisa NijlandGZ en PC de Whee28.77910227229.20
10.Paula van den HoevenDe Veene28.86930312829.35
11.Yvon VersteegDe Veene28.31920186429.36
12.Ellen MarisDe Veene28.94920116829.38
13.Amarins NonhebelZVZwartsluis28.48920372429.41FJ 1
14.Sarah BoerefijnZignea28.50920018629.41FJ 2
15.Maud HesselinkDe Dinkel28.32940085429.57
16.Inge MenzoDedemsvaart-AC28.68880299429.60
17.Karin RijkelijkhuizenZignea28.60940335829.70
18.Noortje TimmermanDe Dinkel28.98950108829.79
19.Kim HeerdinkDedemsvaart-AC29.06900138630.06
DISSabine van den HoevenDe Veene28.889600014
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAnnet van StratumDeltasteur28.839003640
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDebby BoerefijnZignea28.929400240
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMLoes WesterhofDe Dinkel28.319502752
AFGEMRoselie BeumerWS Twente28.959206236


Programmanr. 32
10-05-2009
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis29.98900318330.45
NK limiet
2.Martijn MulDeltasteur30.89890626530.80
NK limiet
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel31.01910265131.20
NK limiet
4.Ramon GrootelaarO Z & P C31.23830079331.82
5.Roger GerritsSwol 189431.02890096132.02
6.Pascal BruinsE Z C32.10890541332.48
7.Kasper LeeuwE Z C31.66930443532.63
8.Rick BruinsE Z C32.91890542732.95
9.Kelvin BergsmaDedemsvaart-AC32.48860213333.24
10.Michiel BeemsterO Z & P C32.34800006333.48
11.Brian MorssinkhofGZ en PC de Whee33.24850179733.61
12.Henri KragtDeltasteur33.42870186533.64
13.Jeroen EvertsDZ & PC de IJsel32.91860083133.98
14.Kay BeiminO Z & P C32.76890016334.17
15.Teun GroenewegE Z C31.48870113334.31
16.Harm Jan OtterDe Zandstuve33.29810128334.36FJ 1
17.Michiel JorinkSwol 189433.52870161334.36FJ 2
18.Robert Kaj MeenhorstSC Salland32.76920088934.57
19.Sander ZoerDedemsvaart-AC33.42830244734.86
20.Richard HuiskenGZ en PC de Whee33.24850114136.02
21.Bart ArendshorstDe Veene33.13930000536.39
DISThijs FikkertDeltasteur31.808801021
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 33
10-05-2009
Dames, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel8:43.259:15.21
Maud Hesselink
Carien van der Schaaf
Danique Thijert
Marlies Reinders
94
95
94
86
2:24.24
2.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC9:10.699:36.78
Kim Heerdink
Maaike Boschman
Inge Menzo
Janine Kosse
90
92
88
87
2:25.28
3.De Whee 1GZ en PC de Whee9:12.319:40.23
Kimberley Kranenberg
Milou ten Heggeler
Michelle Hoogendoorn
Kelly ter Doest
94
93
95
91
2:31.42
4.Deltasteur 1Deltasteur9:13.809:45.07
Iris Riezebos
Annet van Stratum
Maaike Fikkert
Naomi Hofsink
94
90
91
94
2:26.42
5.SC Salland 1SC Salland9:44.4010:15.60
Linda Kuiper
Lisette de Brouwer
Denise Ophoff
Nikki Hoogeboom
92
89
92
93
2:43.95
AFGEMHet Ravijn 1Het Ravijn9:52.08
Marjolein Ligtenberg, Iris Hegeman, Jennie Bosma, Judith Kooistra


Programmanr. 34
10-05-2009
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C1:08.2696000051:09.42
NK limiet
2.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:09.6096008471:13.36
NK limiet
3.Yoran KlosDe Dinkel1:15.9196004811:14.40
4.Karst BoersmaDe Dinkel1:18.0296008491:18.45
5.Dinand SchutteDeltasteur1:20.3996003351:22.23

Junioren 2

1.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:04.5395000931:06.45
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel1:10.1795011011:10.02
3.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel1:13.8295023791:12.51
4.Jesper HeuverDe Veene1:19.9295019171:22.40
DISTico WindHet Ravijn1:18.079502705
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISWietse WiersmaZignea1:13.839504299
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISRobin SchollinkO Z & P C1:13.0795001031:13.39
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Junioren 3

1.Stef HeijnekampWS Twente1:01.8694016651:03.84
NK limiet
2.Joey ten DoeschotO Z & P C1:06.4794001451:05.77
NK limiet
3.Jorden TheijinkZPC Maarkel1:09.0294003231:08.10
4.Bert-Jan LetinkHet Ravijn1:11.9294015651:08.92
5.Jacques JournéeDe Dinkel1:12.7694005131:11.60
6.Robert LigtenbergHet Ravijn1:09.0294015611:12.82
7.Ben van WestenbergDe Dinkel1:11.8194008731:13.04

Junioren 4

1.Menno ManningDe Dinkel1:01.0193003331:03.73
NK limiet
2.Kasper LeeuwE Z C1:04.1493044351:05.57
3.Bart ArendshorstDe Veene1:04.5093000051:06.45
4.Robert VoogdSwol 18941:11.0393016531:11.60
DISJeroen GijselaarE Z C1:04.089300777
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jeugd 1

1.Rutger KooistraHet Ravijn1:03.5192062571:04.07
2.Christian KarkdijkHet Ravijn1:03.3392025231:05.77
3.Richard Krijnse LockerZVZwartsluis1:09.3092007571:09.10
4.Timo KuilderWS Twente1:08.3992007731:09.95
5.Colin SiersO Z & P C1:08.1692011951:10.67
6.Jort KeetmanWS Twente1:09.0492038491:13.73
DISBart GorterSC Salland1:07.809200397
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jeugd 2

1.Fabian BeiminO Z & P C57.39910008758.91
2.Stephan LokhorstDeltasteur1:01.9291014691:00.89
3.Jordi DijkhuisDe Dinkel1:00.5791004831:04.98
4.Rense LoohuisDe Dinkel1:03.6391014771:05.42
5.Thomas NijenhuisO Z & P C1:05.5691055651:07.36
6.Jordy KerssiesDedemsvaart-AC1:03.9291059771:08.04

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis1:03.3690031831:06.47
2.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis1:05.1090031731:09.00

Senioren

1.Rick DriezenSteenwijk 193459.8486007131:00.30
2.Kay BeiminO Z & P C59.0389001631:02.60FJ 1
3.Michiel JorinkSwol 18941:00.3687016131:02.60FJ 2
4.Sander ZoerDedemsvaart-AC1:03.9483024471:03.76
5.Arjan KanisDeltasteur1:03.1089015631:04.32
6.Michiel BeemsterO Z & P C1:02.9580000631:05.39
7.Ruben BrinkDeltasteur1:03.7889004691:06.48
8.Rik LinssenDeltasteur1:03.7084014351:07.48
9.Mike DamZignea1:01.1888053211:08.02


Programmanr. 35
10-05-2009
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC3:04.3897002923:09.80
NK limiet
2.Anouk KnippersDe Dinkel3:06.7997006023:11.01
NK limiet
3.Demi RotheO Z & P C3:17.8297033883:13.51
NK limiet
4.Roos EilersZVZwartsluis3:19.8397006303:13.58
NK limiet
5.Babette AubriDe Veene3:23.2397009863:13.67
NK limiet
6.Judith KluitmanDe Dinkel3:20.0297005983:21.11
7.Sanne WiersmaZignea3:13.7597011083:21.14
8.Marleen WeltenDeltasteur3:25.8097015263:28.11
9.Laura SchoemanE Z C3:25.0497022823:28.64
10.Marije DankelmanDedemsvaart-AC3:29.3697015023:30.54
11.Naomi SchreursO Z & P C3:38.0297010503:31.67
12.Ayla BergDedemsvaart-AC3:29.4297034803:38.99

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene2:51.8696000143:02.06
NK limiet
2.Veronique van der VeldeDe Dinkel3:01.3696017403:08.65
3.Iris van MarleSteenwijk 19343:11.5596009283:09.48
4.Lora BoschE Z C3:07.6496019003:12.83
5.Janeri FröbergE Z C3:09.0296023923:13.98
6.Jette TalsmaDe Reestduikers3:12.0596022483:20.29

Junioren 3

1.Joy-Ann DuursmaDe Dinkel2:59.6695016503:01.70
2.Kimberly RibberinkDe Dinkel2:59.3495016543:08.54
3.Carien van der SchaafDe Dinkel3:04.0895001683:16.80
4.Leonie GroenewegWS Twente3:05.2995038703:21.26
AFGEMLoes WesterhofDe Dinkel2:59.959502752

Jeugd 1

1.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:43.5194000302:50.09
NK limiet
2.Karin RijkelijkhuizenZignea2:48.8294033582:53.54
3.Iris HegemanHet Ravijn2:57.3794005222:57.54
4.Iris RiezebosDeltasteur2:52.5194001143:00.76
5.Danique LokhorstDeltasteur2:55.8694025643:02.08

Jeugd 2

1.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:44.8693006682:53.76
2.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee2:48.1093003062:56.20
3.Karlijn HassinkDe Dinkel2:58.3093037583:09.86
4.Nikki HoogeboomSC Salland3:02.7693011963:12.17

Senioren 1

1.Esther RijkelijkhuizenZignea2:55.1492057443:02.44
2.Nicole ter BruggenO Z & P C2:55.0692003283:03.95
3.Yvon VersteegDe Veene2:51.7392018643:04.10

Senioren

1.Lisa NijlandGZ en PC de Whee2:42.0091022722:47.63
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee2:54.8691007502:52.07
3.Janine KosseDedemsvaart-AC2:44.8787023262:52.89
AFGEMSuzanne KonstDe Dinkel2:53.169005094


Programmanr. 36
10-05-2009
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C1:18.4896000051:22.48
NK limiet
2.Daniël de WagtZignea1:19.2696013391:23.89
NK limiet
3.Martijn GerritsenZVZwartsluis1:24.7396004651:30.10
4.Dinand SchutteDeltasteur1:25.5796003351:30.57
5.Yoran KlosDe Dinkel1:27.0296004811:31.32
6.Karst BoersmaDe Dinkel1:28.6696008491:31.37
DISTwan VinkeZVZwartsluis1:30.899600153
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMThomas VroolandDeltasteur1:27.349600337

Junioren 2

1.Dominique SikkemaZignea1:15.7395003991:17.00
NK limiet
2.Maurits LaarmanZwemclub Losser1:18.0095007931:19.13
NK limiet
3.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:16.0395000931:20.23
NK limiet
4.Damon PeperkampDe Dinkel1:16.4295011011:20.76
5.Mitchel DoldersumDeltasteur1:17.5195011671:21.53
6.Robert-Jan HomsmaSteenwijk 19341:23.6095000271:26.54
7.Mark VeldmanZignea1:22.6195048011:27.26
8.Pim TeunisDe Wieke1:25.0295044571:27.60
9.Joey NijboerDe Wieke1:24.2995046591:28.86
10.Robin SchollinkO Z & P C1:21.7695001031:29.67
11.Kristan FeenstraZVZwartsluis1:25.5495004091:33.32

Junioren 3

1.Ben van WestenbergDe Dinkel1:13.6494008731:18.73
2.Jeroen KoenraadtE Z C1:17.3694019091:19.70
3.Joey ten DoeschotO Z & P C1:19.5494001451:20.35
4.Tiemen MarisDe Veene1:19.0294001891:22.02
5.Max van der SteegSwol 18941:19.8194013991:22.64
6.Marcel MarsmanHet Ravijn1:20.3694003731:23.16
7.Jacques JournéeDe Dinkel1:19.5194005131:25.30
DISJorden TheijinkZPC Maarkel1:21.899400323
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSjoerd NijhofGZ en PC de Whee1:22.179401117
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMGert NorgDeltasteur1:17.609401735

Junioren 4

1.Kasper LeeuwE Z C1:10.0493044351:11.38
NK limiet
2.Robert VoogdSwol 18941:14.3393016531:17.67
3.Bart ArendshorstDe Veene1:12.2493000051:17.95
4.Jeroen GijselaarE Z C1:14.4593007771:18.74
5.Menno ManningDe Dinkel1:14.0093003331:18.82
6.Jasper BroensHet Ravijn1:17.1393030451:18.93

Jeugd 1

1.Robert Kaj MeenhorstSC Salland1:12.3292008891:17.42
2.Jort KeetmanWS Twente1:14.1292038491:18.64
3.Rick CristenO Z & P C1:13.8692002011:19.37

Jeugd 2

1.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:05.9291026511:08.70
NK limiet
2.Jordi DijkhuisDe Dinkel1:11.0591004831:15.76
3.Fabian BeiminO Z & P C1:11.7691000871:18.36
4.Thomas NijenhuisO Z & P C1:13.2691055651:19.44

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis1:06.1690031831:04.40
NK limiet
2.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis1:15.6690031731:22.26
AFGEMJoost SchasfoortDe Dinkel1:15.999002649

Senioren

1.Martijn MulDeltasteur1:07.6789062651:09.23
2.Roger GerritsSwol 18941:09.3889009611:11.74
3.Rick BruinsE Z C1:09.3889054271:13.07
4.Pascal BruinsE Z C1:08.1389054131:13.11
5.Brian MorssinkhofGZ en PC de Whee1:11.8485017971:14.54
6.Michiel BeemsterO Z & P C1:11.2080000631:14.76FJ 1
7.Ramon GrootelaarO Z & P C1:10.4883007931:14.76FJ 2
8.Teun GroenewegE Z C1:07.8987011331:15.73
9.Thijs FikkertDeltasteur1:11.6788010211:16.16


Programmanr. 37
10-05-2009
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Lindy NijhuisO Z & P C5:01.7397000105:17.00
NK limiet
2.Maaike van VeenDedemsvaart-AC5:20.0197002925:26.83
NK limiet
3.Demi RotheO Z & P C5:48.8697033885:34.09
4.Esmée HeijnekampWS Twente5:51.4297011485:43.86
5.Lauren BijenO Z & P C5:42.2397013625:45.42
6.Anouk KnippersDe Dinkel5:55.5197006026:00.07
7.Judith KluitmanDe Dinkel5:57.2997005986:13.22
DISDanaé KreuwelDe Veene5:44.179700438
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISLaura SchoemanE Z C5:53.959702282
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 2

1.Veronique van der VeldeDe Dinkel5:11.4296017405:11.70
NK limiet
2.Anique AtenDe Dinkel5:18.8096023365:18.16
3.Laura HagreisWS Twente5:08.8996005485:19.86
4.Stefanie ter BruggenO Z & P C5:20.9896002045:23.98
5.Maren KuipersGZ en PC de Whee5:28.6096000625:25.48
6.Joyce MenninkDedemsvaart-AC5:28.1396011805:29.43
7.Sabine van den HoevenDe Veene5:11.2096000145:30.47
8.Lora BoschE Z C5:20.3696019005:35.57
9.Ilse GiesselinkO Z & P C5:29.3396000305:42.58
10.Manon Blankvoort't Tolhekke5:23.2396004545:46.70

Junioren 3

1.Carien van der SchaafDe Dinkel4:41.7095001684:52.39
NK limiet
2.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee4:51.9595016285:02.48
3.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee5:00.2695037185:09.36
4.Deborah WissinkWS Twente5:00.3095034845:09.73
5.Kimberly RibberinkDe Dinkel5:05.6495016545:12.47
6.Danique WagenvoortDe Dinkel5:05.6395027545:12.57
7.Noortje TimmermanDe Dinkel5:02.2395010885:15.60
AFGEMLoes WesterhofDe Dinkel5:00.269502752

Jeugd 1

1.Leonie Oude ElferinkZignea4:34.9594018264:41.57
NK limiet
2.Naomi HofsinkDeltasteur4:57.3394025084:56.89
3.Danique LokhorstDeltasteur4:54.2094025645:04.50
4.Lonne DijkhuisDe Dinkel4:58.1494000305:06.92
5.Maud HesselinkDe Dinkel4:51.7794008545:15.39
6.Danique ThijertDe Dinkel4:55.2894016525:17.04
7.Kimberley BoxumZVZwartsluis4:59.0394054525:24.00

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis4:41.6893005404:48.70
NK limiet
2.Nikki HoogeboomSC Salland4:58.6093011965:05.10
3.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee4:52.1293003065:07.57

Senioren 1

1.Marieke NijhuisO Z & P C4:16.8292012964:34.60
NK limiet
2.Yvon VersteegDe Veene4:38.9992018644:56.63
3.Sarah BoerefijnZignea4:41.2492001865:07.64

Senioren

1.Marlies ReindersDe Dinkel4:31.4986029764:39.65
2.Lisa NijlandGZ en PC de Whee4:43.5691022724:58.33
3.Janine KosseDedemsvaart-AC4:49.6487023265:06.08
AFGEMSuzanne KonstDe Dinkel4:49.819005094


Programmanr. 38
10-05-2009
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C2:26.6596000052:30.64
NK limiet
2.Karst BoersmaDe Dinkel2:41.8096008492:42.92
NK limiet
3.Yoran KlosDe Dinkel2:43.9396004812:43.86
NK limiet
4.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:41.7996008472:46.08
5.Martijn GerritsenZVZwartsluis2:49.9696004652:51.94
6.Daniël de WagtZignea2:41.0796013392:54.48

Junioren 2

1.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:22.9495000932:27.45
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel2:24.6695011012:31.70
NK limiet
3.Mitchel DoldersumDeltasteur2:31.5095011672:34.42
NK limiet
4.Dominique SikkemaZignea2:37.5795003992:44.48
5.Robin SchollinkO Z & P C2:36.8095001032:45.13
6.Hein RödelO Z & P C2:43.9295008952:45.36
7.Maurits LaarmanZwemclub Losser2:45.6495007932:45.46
8.Tico WindHet Ravijn2:44.8295027052:45.95
9.Wietse WiersmaZignea2:46.4295042992:51.66

Junioren 3

1.Joey ten DoeschotO Z & P C2:26.4594001452:29.58
NK limiet
2.Stef HeijnekampWS Twente2:21.6094016652:30.45
NK limiet
3.Jacques JournéeDe Dinkel2:27.5194005132:33.13
4.Bert-Jan LetinkHet Ravijn2:36.2394015652:35.38
5.Robert LigtenbergHet Ravijn2:31.7094015612:35.73
6.Ben van WestenbergDe Dinkel2:32.4194008732:40.75
7.Tiemen MarisDe Veene2:36.4894001892:40.81
8.Marcel MarsmanHet Ravijn2:37.1094003732:41.77
DISJorden TheijinkZPC Maarkel2:32.139400323
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 4

1.Kasper LeeuwE Z C2:17.5193044352:22.20
NK limiet
2.Jeroen GijselaarE Z C2:22.3693007772:24.86
NK limiet
3.Bart ArendshorstDe Veene2:19.9593000052:28.92
4.Menno ManningDe Dinkel2:21.7593003332:31.26
5.Jasper BroensHet Ravijn2:29.4993030452:34.34
6.Robert VoogdSwol 18942:30.1893016532:35.91

Jeugd 1

1.Rutger KooistraHet Ravijn2:21.9892062572:27.92
2.Richard Krijnse LockerZVZwartsluis2:26.2992007572:31.20
3.Bart GorterSC Salland2:27.1692003972:36.08
4.Gert-Jan NieuwenhuisHet Ravijn2:31.0892026152:36.24
5.Colin SiersO Z & P C2:29.6792011952:37.02
6.Gerrit-Jan PoorteHet Ravijn2:31.9292010612:39.10
7.Jort KeetmanWS Twente2:30.3992038492:39.16
NGRick CristenO Z & P C2:29.929200201

Jeugd 2

1.Fabian BeiminO Z & P C2:12.6791000872:20.19
NK limiet
2.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:11.5291004832:20.39
NK limiet
3.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:12.9291026512:20.48
NK limiet
4.Thomas NijenhuisO Z & P C2:21.2691055652:25.48
5.Stephan LokhorstDeltasteur2:21.2891014692:26.64
6.Rense LoohuisDe Dinkel2:19.3291014772:29.82

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis2:15.7890031832:19.29
2.Ramon RunherdDedemsvaart-AC2:24.8690045752:33.80

Senioren

1.Pascal BruinsE Z C2:14.3689054132:19.41
2.Rick BruinsE Z C2:16.9589054272:19.70
3.Sander ZoerDedemsvaart-AC2:18.5183024472:22.00
4.Michiel JorinkSwol 18942:18.6587016132:25.00
5.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee2:20.8985011392:25.42
6.Richard HuiskenGZ en PC de Whee2:20.1385011412:25.85
7.Erik SpitZignea2:20.7686029392:26.36
8.Roger GerritsSwol 18942:19.0189009612:26.56
9.Rick DriezenSteenwijk 19342:20.8786007132:27.21
10.Brian MorssinkhofGZ en PC de Whee2:22.6485017972:28.67
11.Henri KragtDeltasteur2:21.9287018652:30.19
12.Thijs FikkertDeltasteur2:22.7788010212:30.58
13.Michiel BeemsterO Z & P C2:18.5880000632:35.27


Programmanr. 39
10-05-2009
Meisjes, 4 x 100m vrije slag

Junioren 3 e.l.
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel4:10.024:21.74
NK limiet
Kimberly Ribberink
Danique Wagenvoort
95
95
1:06.83Noortje Timmerman
Carien van der Schaaf
95
95
2.De Whee 1GZ en PC de Whee4:24.764:31.36
NK limiet
Janneke ten Brinke
Sietske Veldkamp
96
95
1:10.26Maren Kuipers
Michelle Hoogendoorn
96
95
3.WS Twente 1WS Twente4:21.674:35.18
Laura Hagreis
Leonie Groeneweg
96
95
1:08.21Anneke Seppenwoolde
Deborah Wissink
95
95
4.De Dinkel 2De Dinkel4:30.904:36.26
Veronique van der Velde
Anique Aten
96
96
1:08.41Joy-Ann Duursma
Anouk Knippers
95
97
5.E Z C 1E Z C4:37.404:43.98
Karla Westenberg
Laura Schoeman
96
97
1:09.86Lora Bosch
Lianne Molkenboer
96
96
6.O Z & P C 1O Z & P C4:39.554:45.76
Stefanie ter Bruggen
Ilse Giesselink
96
96
1:11.16Demi Rothe
Lindy Nijhuis
97
97
7.De Whee 2GZ en PC de Whee4:48.474:52.22
Maud ten Heggeler
Ilse Hendriks
95
95
1:12.44Laura van der Neut
Stefanie Woertman
97
95
8.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:48.024:53.60
Joyce Mennink
Amber IJzebrink
96
96
1:11.07Marije Dankelman
Maaike van Veen
97
97
9.Zignea 1Zignea4:43.124:54.67
Aniek van Unen
Sanne de Nijs
95
95
1:12.44Eline Geschiere
Sanne Wiersma
95
97


Programmanr. 40
10-05-2009
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel3:59.804:14.39
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink
91
91
1:02.74Jordi Dijkhuis
Menno Manning
91
93
2.O Z & P C 1O Z & P C4:04.554:15.07
Fabian Beimin
Ramon Grootelaar
91
83
1:04.65Kay Beimin
Michiel Beemster
89
80
3.Deltasteur 1Deltasteur4:06.944:15.60
Jos van der Kamp
Martijn Mul
81
89
1:06.82Stephan Lokhorst
Ruben Brink
91
89
4.Het Ravijn 1Het Ravijn4:17.984:28.76
Robert Ligtenberg
Jasper Broens
94
93
1:06.36Christian Karkdijk
Rutger Kooistra
92
92
5.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:15.744:29.74
Bram Romkes
Kelvin Bergsma
86
86
1:07.40Jordy Kerssies
Sander Zoer
91
83
6.Deltasteur 2Deltasteur4:22.754:31.36
Mitchel Doldersum
Thijs Fikkert
95
88
1:12.92Arjan Kanis
Henri Kragt
89
87
7.De Whee 1GZ en PC de Whee4:21.494:33.57
Richard Huisken
Brian Morssinkhof
85
85
1:07.80Emiel Huisken
Rick ter Doest
85
89
8.Steenwijk 1934 1Steenwijk 19344:28.834:40.06
Robert Braad
Robert-Jan Homsma
86
95
1:06.17Rick Driezen
Willem-Jan Huisman
86
94
9.SC Salland 1SC Salland4:23.214:44.89
Bart Gorter
Robert Kaj Meenhorst
92
92
1:15.26Michel Tielbeke
George Harbers
81
89