Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 24. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 28. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 29. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 e.l.
Nr. 30. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 e.l.



Programmanr. 21
09-05-2009
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Fabian BeiminO Z & P C26.43910008726.52FJ 1
NK limiet
2.Aljan TempelDedemsvaart-AC26.52900287326.52FJ 2
NK limiet
3.Stephan LokhorstDeltasteur27.10910146926.64
NK limiet
4.Michiel JorinkSwol 189426.86870161327.21FJ 1
5.Menno ManningDe Dinkel26.89930033327.21FJ 2
6.Rick DriezenSteenwijk 193427.02860071327.54
7.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis27.39900318327.76
8.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis27.86900317328.14
9.Sander ZoerDedemsvaart-AC28.01830244728.70
10.Bryan MorsinkDe Veene27.67910162928.82
11.Mike DamZignea27.09880532128.84
12.Bram RomkesDedemsvaart-AC28.39860259528.86
AFGEMArjan KanisDeltasteur28.028901563
AFGEMJordy KerssiesDedemsvaart-AC28.209105977
NGRutger KooistraHet Ravijn28.239206257
NGMichel TielbekeSC Salland27.738102101


Programmanr. 22
09-05-2009
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Marloes GiesselinkO Z & P C32.02920061231.58
NK limiet
2.Sabine van den HoevenDe Veene32.72960001432.39
3.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee30.42910075032.44
4.Silke Oude WeerninkDe Dinkel32.48900285432.57
5.Inge MenzoDedemsvaart-AC31.70880299432.77
6.Luciënne van der LindeZVZwartsluis32.10950345233.06
7.Sarah BoerefijnZignea31.39920018633.57
8.Yvon VersteegDe Veene32.96920186434.07
9.Noortje TimmermanDe Dinkel33.33950108834.16
10.Ellen MarisDe Veene32.85920116834.19
11.Lonne DijkhuisDe Dinkel32.91940003034.26
12.Lenneke v/d MolenGZ en PC de Whee34.16870280234.40FJ 1
13.Beau de BruijnDedemsvaart-AC34.06940060834.40FJ 2
14.Marjon PolZignea34.00910250234.48
15.Roselie BeumerWS Twente32.32920623634.51
16.Marjolein LigtenbergHet Ravijn34.13920580034.97
17.Estelle MoormanZVZwartsluis33.02930054035.00
18.Maaike FikkertDeltasteur34.10910094235.29
19.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC33.35920337435.83
20.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee33.76950162836.05FJ 1
21.Annet van StratumDeltasteur34.00900364036.05FJ 2
AFGEMChristel VinkeZVZwartsluis33.899400152


Programmanr. 23
09-05-2009
Heren, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Deltasteur 1Deltasteur3:36.843:47.89
Stephan Lokhorst
Henri Kragt
91
87
56.89Ruben Brink
Thijs Fikkert
89
88
2.De Dinkel 1De Dinkel3:41.243:47.98
Sjoerd Zanderink
Rense Loohuis
91
91
55.39Pim Kienhuis
Marien Willeme
93
89
3.De Whee 1GZ en PC de Whee3:45.883:48.04
Jasper de Boer
Brian Morssinkhof
93
85
59.36Emiel Huisken
Richard Huisken
85
85
4.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC3:44.653:51.36
Sander Zoer
Jesper Kloek
83
90
56.10Bram Romkes
Aljan Tempel
86
90
5.Het Ravijn 1Het Ravijn3:49.083:56.84
Christian Karkdijk
Gert-Jan Nieuwenhuis
92
92
1:00.51Jasper Broens
Rutger Kooistra
93
92
6.WS Twente 1WS Twente3:49.313:58.66
Jort Keetman
Timo Kuilder
92
92
1:00.40Niels Bent
Stef Heijnekamp
94
94
7.Deltasteur 2Deltasteur3:46.614:04.83
Mitchel Doldersum
Rik Linssen
95
84
1:01.51Joeri Schutte
Gerjan Wezenberg
91
85
8.SC Salland 1SC Salland3:55.024:06.57
Robert Kaj Meenhorst
Michel Tielbeke
92
81
1:00.86George Harbers
Bart Gorter
89
92
9.Steenwijk 1934 1Steenwijk 19343:56.414:13.43
Twan Klaver
Willem-Jan Huisman
93
94
1:03.51Rick Driezen
Robert Braad
86
86


Programmanr. 24
09-05-2009
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene2:39.1096000142:49.38
NK limiet
2.Hannah TeeuwDe Veene2:51.0296011282:57.37
3.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:58.6096017403:00.53
4.Franka DamDe Veene3:01.7396023703:13.66
5.Karla WestenbergE Z C3:04.0796017383:14.57

Junioren 3

1.Lynn PetersWS Twente2:59.3295047702:58.02
2.Carien van der SchaafDe Dinkel2:56.7695001682:58.70
3.Esmee PetersWS Twente3:02.7695047683:10.25

Jeugd 1

1.Christel VinkeZVZwartsluis2:38.5494001522:43.08
2.Judith KooistraHet Ravijn2:45.1094005262:49.37
3.Lynde HansDedemsvaart-AC2:54.7094026062:59.10

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis2:32.4393005402:35.26
NK limiet
2.Marleen BraakhuisDe Dinkel2:43.8393048502:53.91
3.Irene GenglerZwemclub Losser2:57.0493002563:01.24
4.Lisanne DikkersGZ en PC de Whee2:57.3093002043:05.29
5.Karlijn HassinkDe Dinkel2:56.6493037583:06.95
6.Jennie BosmaHet Ravijn2:53.6693039103:08.95

Senioren 1

1.Ellen MarisDe Veene2:31.0792011682:39.04
2.Kelly TeunissenO Z & P C2:38.2192017402:49.98
3.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC2:46.9892033742:53.13
4.Roselie BeumerWS Twente2:41.5192062362:58.64

Senioren

1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:21.3390028542:31.42
2.Suzanne KonstDe Dinkel2:37.9190050942:50.86


Programmanr. 25
09-05-2009
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C1:04.2996000051:09.02
NK limiet
2.Yoran KlosDe Dinkel1:12.4996004811:14.51
NK limiet
3.Daniël de WagtZignea1:10.0396013391:15.69
4.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:19.9596008471:16.07
5.Karst BoersmaDe Dinkel1:15.1096008491:17.19
6.Martijn GerritsenZVZwartsluis1:17.7696004651:21.13
7.Twan VinkeZVZwartsluis1:19.8696001531:21.32
8.Dinand SchutteDeltasteur1:22.9896003351:23.22
9.Thomas VroolandDeltasteur1:23.9596003371:23.63
10.Rik HeijdensDe Dinkel1:20.1396008411:24.20
11.Nick DoodWS Twente1:22.2096006131:27.22
12.Arnoud MijnheerZignea1:22.2396013111:28.70
AFGEMTom van den BergE Z C1:21.959601651

Junioren 2

1.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:03.7995000931:06.83
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel1:08.1295011011:10.07
NK limiet
3.Mitchel DoldersumDeltasteur1:09.5295011671:12.08
4.Tico WindHet Ravijn1:15.3995027051:14.56
5.Robin SchollinkO Z & P C1:11.7895001031:15.51
6.Dominique SikkemaZignea1:08.6895003991:19.26
7.Coen ReukersDe Dinkel1:16.2695002131:20.11
8.Wietse WiersmaZignea1:16.7395042991:21.72
9.Abe VeenstraDe Veene1:17.1295019231:24.36

Junioren 3

1.Robert LigtenbergHet Ravijn1:03.3294015611:06.16
NK limiet
2.Joey ten DoeschotO Z & P C1:07.4094001451:08.76
NK limiet
3.Jacques JournéeDe Dinkel1:07.5894005131:10.29
4.Ruben BeensDe Eerste Kolk1:10.9894018731:11.67
5.Niels BentWS Twente1:08.2194004651:11.80
6.Jorden TheijinkZPC Maarkel1:09.2994003231:12.41
7.Bert-Jan LetinkHet Ravijn1:11.5294015651:12.70
8.Christopher KoleE Z C1:11.2194031051:13.48
9.Willem-Jan HuismanSteenwijk 19341:09.2394021251:13.63
10.Maurice MeupelenbergDe Veene1:13.5294026611:14.54
11.Stef HeijnekampWS Twente1:06.4594016651:15.73
12.Arjan FranckenDedemsvaart-AC1:14.2094025031:15.86
13.Raoul BergsmaDedemsvaart-AC1:12.9594006031:17.51

Junioren 4

1.Bart ArendshorstDe Veene1:02.4693000051:04.89
NK limiet
2.Jeroen GijselaarE Z C1:03.1493007771:06.48
NK limiet
3.Menno ManningDe Dinkel1:05.3693003331:06.90
NK limiet
4.Pim KienhuisDe Dinkel1:09.2393002631:07.98
5.Kasper LeeuwE Z C1:06.0293044351:08.13
6.Michiel BloemhofVZ&PC1:07.8993000431:09.25
7.Jasper de BoerGZ en PC de Whee1:06.7393000511:09.39
8.Jasper BroensHet Ravijn1:08.0693030451:11.54
9.Robert VoogdSwol 18941:09.1793016531:13.25

Jeugd 1

1.Rutger KooistraHet Ravijn1:02.5792062571:06.47
2.Gert-Jan NieuwenhuisHet Ravijn1:07.7392026151:09.98
3.Colin SiersO Z & P C1:08.1192011951:10.86
4.Bart GorterSC Salland1:07.6592003971:11.91
AFGEMBob HuiskenZPC Maarkel1:07.659200569

Jeugd 2

1.Rense LoohuisDe Dinkel59.0291014771:02.60
NK limiet
2.Fabian BeiminO Z & P C1:00.8491000871:03.76
NK limiet
3.Bryan MorsinkDe Veene1:02.2391016291:07.32
4.Thomas NijenhuisO Z & P C1:08.1191055651:07.76
5.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:05.4891026511:13.62

Senioren 1

1.Aljan TempelDedemsvaart-AC59.3690028731:05.89
2.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis1:05.5490031831:12.04
3.Jesper KloekDedemsvaart-AC1:06.3690015851:12.39

Senioren

1.Sander ZoerDedemsvaart-AC1:06.1683024471:05.33
2.Robert BraadSteenwijk 19341:03.2386004071:05.39
3.Erik SpitZignea1:03.2386029391:05.81
4.Richard HuiskenGZ en PC de Whee1:03.5785011411:06.48
5.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee1:04.6785011391:06.89
6.Erik KostersDedemsvaart-AC1:05.2380008371:06.90
7.Michiel JorinkSwol 18941:04.0487016131:07.13
8.Bram RomkesDedemsvaart-AC1:04.2186025951:08.20
9.Rick DriezenSteenwijk 19341:04.9286007131:11.16
10.Henri KragtDeltasteur1:05.7487018651:12.31
11.Ruben BrinkDeltasteur1:06.2089004691:12.39
12.Marien WillemeDe Dinkel1:05.6289036231:14.35
AFGEMArjan DolstraDedemsvaart-AC1:03.717800255


Programmanr. 26
09-05-2009
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:07.2097002921:08.21
NK limiet
2.Demi RotheO Z & P C1:12.3597033881:10.53
NK limiet
3.Esmée HeijnekampWS Twente1:11.5497011481:12.04
4.Roos EilersZVZwartsluis1:13.6197006301:12.54
5.Sanne WiersmaZignea1:09.4297011081:12.66
6.Babette AubriDe Veene1:12.0297009861:12.70
7.Danaé KreuwelDe Veene1:12.5197004381:13.70
8.Laura van der NeutGZ en PC de Whee1:13.5797003261:13.98
9.Iris FolbertVZ&PC1:13.1397006321:14.98
10.Laura SchoemanE Z C1:12.2397022821:15.76
11.Kitty SchasfoortDe Dinkel1:13.5297004041:15.89
12.Ruth TimmerDe Zandstuve1:13.7997018121:16.04
13.Emma SeppenwooldeWS Twente1:15.8697020681:16.80
14.Anouk KnippersDe Dinkel1:11.8697006021:17.06
15.Marije DankelmanDedemsvaart-AC1:15.7697015021:17.33
DISMarit KruiseWS Twente1:15.649700174
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISEsmay ZoontjesO Z & P C1:16.179700050
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 2

1.Sabine van den HoevenDe Veene1:04.1396000141:06.59
NK limiet
2.Laura HagreisWS Twente1:04.9896005481:06.95
NK limiet
3.Veronique van der VeldeDe Dinkel1:07.5196017401:08.78
4.Mayra WesterhofDe Dinkel1:07.8696017861:09.16FJ 1
5.Lianne MolkenboerE Z C1:08.6296020341:09.16FJ 2
6.Lora BoschE Z C1:06.3996019001:09.44FJ 1
7.Anique AtenDe Dinkel1:06.0996023361:09.44FJ 2
8.Samantha DiphoornDedemsvaart-AC1:06.5996003181:09.54
9.Hannah TeeuwDe Veene1:09.3996011281:10.29
10.Maren KuipersGZ en PC de Whee1:09.1296000621:10.70
11.Janneke ten BrinkeGZ en PC de Whee1:10.7096013341:13.31
12.Iris van MarleSteenwijk 19341:09.6896009281:13.64
DISJoyce MenninkDedemsvaart-AC1:09.109601180
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJudith RingnaldaSteenwijk 19341:09.319603904
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 3

1.Carien van der SchaafDe Dinkel1:01.8195001681:02.73
NK limiet
2.Loes WesterhofDe Dinkel1:01.9095027521:03.36
NK limiet
3.Noortje TimmermanDe Dinkel1:03.0895010881:05.04
NK limiet
4.Danique WagenvoortDe Dinkel1:02.5895027541:05.26
NK limiet
5.Joëll KempersDe Dinkel1:05.5895031061:05.89
6.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee1:03.8995037181:06.18
7.Kimberly RibberinkDe Dinkel1:04.4795016541:06.92
8.Deborah WissinkWS Twente1:04.1795034841:07.07
9.Luciënne van der LindeZVZwartsluis1:06.0295034521:07.78
10.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee1:04.9595016281:08.04
11.Anneke SeppenwooldeWS Twente1:06.9595030761:09.51
12.Marloes de BoerGZ en PC de Whee1:06.8095005141:09.70
13.Leonie GroenewegWS Twente1:05.5795038701:10.19

Jeugd 1

1.Christel VinkeZVZwartsluis1:01.4594001521:00.67
NK limiet
2.Iris RiezebosDeltasteur1:02.2494001141:03.07
NK limiet
3.Leonie Oude ElferinkZignea1:02.1394018261:03.44
NK limiet
4.Naomi HofsinkDeltasteur1:02.3994025081:03.53
NK limiet
5.Lonne DijkhuisDe Dinkel1:02.5894000301:04.95FJ 2
6.Maud HesselinkDe Dinkel1:02.4894008541:04.95FJ 3
7.Danique ThijertDe Dinkel1:03.7294016521:05.24
8.Anneke AsbroekO Z & P C1:05.0094001741:05.88
9.Judith KooistraHet Ravijn1:06.0294005261:07.78
10.Kimberley BoxumZVZwartsluis1:04.0294054521:07.88
11.Jasmijn CoenenZwemclub Losser1:05.6794009541:08.02
12.Debby BoerefijnZignea1:03.8494002401:09.17
13.Kimberley KranenbergGZ en PC de Whee1:05.2694002921:09.45

Jeugd 2

1.Estelle MoormanZVZwartsluis59.3893005401:01.94
NK limiet
2.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:01.6293048501:04.26
3.Nikki HoogeboomSC Salland1:03.3293011961:04.57
4.Lotte CoenenZwemclub Losser1:04.3693015181:05.32
5.Paula van den HoevenDe Veene1:04.1393031281:05.57
6.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee1:05.6793003061:06.47
7.Daphne van VlietDe Veene1:04.6493010441:07.08
8.Karlijn HassinkDe Dinkel1:05.2693037581:10.89

Senioren 1

1.Marloes GiesselinkO Z & P C1:00.4092006121:01.94
2.Yvon VersteegDe Veene59.3292018641:04.02
3.Evelien KipO Z & P C1:01.2292009321:04.57
4.Sarah BoerefijnZignea1:02.7692001861:05.89
5.Amarins NonhebelZVZwartsluis1:02.8992037241:06.86

Senioren

1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel58.56900285459.83
NK limiet
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee1:00.7891007501:01.94
3.Lenneke v/d MolenGZ en PC de Whee1:01.9087028021:02.36
4.Janine KosseDedemsvaart-AC1:01.6687023261:04.13
5.Kim HeerdinkDedemsvaart-AC1:02.5590013861:04.95
6.Inge MenzoDedemsvaart-AC1:02.7688029941:06.23


Programmanr. 27
09-05-2009
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Niels KemperinkO Z & P C2:10.8096000052:17.44
NK limiet
2.Karst BoersmaDe Dinkel2:17.4096008492:22.40
NK limiet
3.Yoran KlosDe Dinkel2:17.4596004812:22.42
NK limiet
4.Martijn GerritsenZVZwartsluis2:21.6596004652:28.80
5.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:35.5696008472:29.57
6.Rik HeijdensDe Dinkel2:28.7496008412:35.55
7.Dinand SchutteDeltasteur2:32.2996003352:36.04
8.Daniël de WagtZignea2:22.4296013392:39.13
9.Thomas VroolandDeltasteur2:33.7696003372:39.34
10.Tristan WiegmanWS Twente2:31.4596000552:55.16
DISTeun NijhofGZ en PC de Whee2:38.969600291
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 2

1.Mitchel DoldersumDeltasteur2:12.8495011672:14.64
NK limiet
2.Damon PeperkampDe Dinkel2:05.1395011012:15.82
NK limiet
3.Floris PolmanDedemsvaart-AC2:12.6495000932:15.97
NK limiet
4.Dominique SikkemaZignea2:13.5195003992:20.50
5.Hein RödelO Z & P C2:22.2995008952:24.81
6.Robin SchollinkO Z & P C2:24.7395001032:28.65
7.Tico WindHet Ravijn2:24.6995027052:29.51
8.Kristan FeenstraZVZwartsluis2:23.4795004092:46.73

Junioren 3

1.Stef HeijnekampWS Twente2:00.6594016652:06.83
NK limiet
2.Jorden TheijinkZPC Maarkel2:10.2794003232:11.37
NK limiet
3.Jacques JournéeDe Dinkel2:09.3994005132:13.30
NK limiet
4.Joey ten DoeschotO Z & P C2:14.9294001452:13.51
NK limiet
5.Niels BentWS Twente2:11.8594004652:19.36
6.Robert LigtenbergHet Ravijn2:11.8094015612:23.20
7.Mark ArendshorstDe Veene2:14.9794003032:30.51

Junioren 4

1.Menno ManningDe Dinkel2:00.2693003332:05.87
NK limiet
2.Pim KienhuisDe Dinkel2:00.2193002632:08.86
NK limiet
3.Jeroen GijselaarE Z C2:03.1393007772:09.32
NK limiet
4.Kasper LeeuwE Z C2:05.1193044352:09.56
5.Jasper de BoerGZ en PC de Whee2:11.6793000512:11.86
6.Bart ArendshorstDe Veene2:03.3593000052:14.80
7.Jasper BroensHet Ravijn2:10.6493030452:17.57

Jeugd 1

1.Richard Krijnse LockerZVZwartsluis2:08.6992007572:11.39
2.Rutger KooistraHet Ravijn2:03.6692062572:12.73
3.Peter de BoerDedemsvaart-AC2:09.8992061992:13.10
4.Jort KeetmanWS Twente2:03.2292038492:15.70
5.Timo KuilderWS Twente2:11.0492007732:18.18
6.Bart GorterSC Salland2:09.7192003972:21.54

Jeugd 2

1.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:56.8491026512:00.45
NK limiet
2.Fabian BeiminO Z & P C1:59.5491000872:05.02
3.Stephan LokhorstDeltasteur2:03.3691014692:06.00
4.Rense LoohuisDe Dinkel2:01.6391014772:06.83
5.Bram KoppenaalSwol 18942:08.0791030372:11.92
6.Thomas NijenhuisO Z & P C2:04.1691055652:12.05
7.Bryan MorsinkDe Veene2:00.5791016292:20.76

Senioren 1

1.Pieter Jan de VriesZVZwartsluis2:02.2990031832:01.24
NK limiet
2.Jesper KloekDedemsvaart-AC2:08.9890015852:14.34
3.Jan Wicher de VriesZVZwartsluis2:08.0490031732:14.51

Senioren

1.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee1:59.4185011391:59.31
NK limiet
2.Richard HuiskenGZ en PC de Whee1:58.4285011412:00.57
3.Pascal BruinsE Z C1:58.4589054132:02.65
4.Rick BruinsE Z C2:02.1689054272:04.51
5.Sander ZoerDedemsvaart-AC2:01.7283024472:04.92
6.Michiel JorinkSwol 18942:02.0287016132:10.02
7.Mike DamZignea2:02.3288053212:22.87


Programmanr. 28
09-05-2009
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
Junioren 1

1.Maaike van VeenDedemsvaart-AC2:33.1497002922:42.51
NK limiet
2.Babette AubriDe Veene2:48.3297009862:51.90
NK limiet
3.Laura SchoemanE Z C2:49.8297022822:58.98
4.Ayla BergDedemsvaart-AC3:03.7097034803:04.66
5.Amber RikhofDe Dinkel2:57.6997014543:06.07
6.Esmay ZoontjesO Z & P C3:05.4897000503:07.10
7.Renske WoldZPC Maarkel3:11.2397003123:08.61FJ 1
8.Esmée HeijnekampWS Twente3:10.9297011483:08.61FJ 2
9.Anouk KnippersDe Dinkel3:04.5197006023:08.98
10.Iris FolbertVZ&PC3:03.0297006323:09.52
11.Emma SeppenwooldeWS Twente3:10.1697020683:09.57
12.Benice FlietstraDe Veene3:09.1697022643:11.02
13.Sanne StamDeltasteur3:10.9897000963:13.30
14.Danaé KreuwelDe Veene3:06.7097004383:13.35
15.Ruth TimmerDe Zandstuve3:05.8697018123:16.91
16.Kitty SchasfoortDe Dinkel3:04.9197004043:17.86
17.Sanne WiersmaZignea3:01.4297011083:19.54
DISAnouk RekersE Z C3:07.489703416
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Junioren 2

1.Karla WestenbergE Z C2:40.1896017382:42.43
NK limiet
2.Sabine van den HoevenDe Veene2:30.6596000142:42.51
NK limiet
3.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:38.6796017402:45.03
NK limiet
4.Lora BoschE Z C2:41.3296019002:47.20
5.Laura HagreisWS Twente2:40.7696005482:51.15
6.Janeri FröbergE Z C2:49.6796023922:56.18
7.Hannah TeeuwDe Veene2:45.6496011282:56.42
8.Ilse GiesselinkO Z & P C2:51.3996000302:57.20
9.Joyce MenninkDedemsvaart-AC2:42.0296011802:57.77
DISLianne MolkenboerE Z C2:48.1696020342:52.73
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 3

1.Luciënne van der LindeZVZwartsluis2:34.1895034522:37.20
NK limiet
2.Loes WesterhofDe Dinkel2:38.8495027522:42.95
3.Noortje TimmermanDe Dinkel2:32.5195010882:43.84
4.Sietske VeldkampGZ en PC de Whee2:33.2695016282:44.36
5.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee2:42.2695037182:45.60
6.Carien van der SchaafDe Dinkel2:42.4795001682:48.00
7.Kimberly RibberinkDe Dinkel2:42.1395016542:49.34
8.Deborah WissinkWS Twente2:44.6795034842:52.02
9.Loes SchasfoortDe Dinkel2:45.8995011542:52.82
DISJoëll KempersDe Dinkel2:42.0095031062:53.37
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jeugd 1

1.Beau de BruijnDedemsvaart-AC2:37.6794006082:39.10
2.Maud HesselinkDe Dinkel2:38.7694008542:39.28
3.Naomi HofsinkDeltasteur2:35.5294025082:44.79
4.Jasmijn CoenenZwemclub Losser2:39.9594009542:46.91
5.Judith KooistraHet Ravijn2:38.6294005262:49.79
6.Iris RiezebosDeltasteur2:41.5194001142:50.36
7.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:32.4194000302:50.95
DISLaura BoessenkoolDedemsvaart-AC2:43.149402604
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMerle OonkDe Dinkel2:43.6394000922:54.27
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jeugd 2

1.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee2:38.4793003062:43.10
2.Nikki HoogeboomSC Salland2:40.6093011962:45.66
3.Lotte CoenenZwemclub Losser2:39.9293015182:47.54
4.Paula van den HoevenDe Veene2:38.5393031282:49.13
5.Michelle OomkensZVZwartsluis2:43.1693057302:51.24
6.Jennie BosmaHet Ravijn2:38.3493039102:54.70
7.Karlijn HassinkDe Dinkel2:40.7693037582:54.92
8.Marleen BraakhuisDe Dinkel2:42.1393048503:12.42

Senioren 1

1.Marloes GiesselinkO Z & P C2:26.6292006122:34.86
2.Yvon VersteegDe Veene2:28.4492018642:39.38
3.Maartje VeenstraGZ en PC de Whee2:35.2692018242:41.16
4.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC2:34.9292033742:50.50

Senioren

1.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:23.7490028542:31.32
2.Kelly ter DoestGZ en PC de Whee2:28.7191007502:34.98
3.Janine KosseDedemsvaart-AC2:31.6587023262:36.13
4.Inge MenzoDedemsvaart-AC2:28.2388029942:37.39


Programmanr. 29
09-05-2009
Jongens, 4 x 100m wisselslag

Junioren 4 e.l.
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.E Z C 1E Z C4:26.844:30.07
Christopher Kole
Kasper Leeuw
94
93
1:13.04Jeroen Gijselaar
Jeroen Koenraadt
93
94
2.De Dinkel 1De Dinkel4:17.564:31.25
Jacques Journée
Damon Peperkamp
94
95
1:11.15Menno Manning
Pim Kienhuis
93
93
3.Het Ravijn 1Het Ravijn4:31.734:33.12
Robert Ligtenberg
Marcel Marsman
94
94
1:05.16Bert-Jan Letink
Jasper Broens
94
93
4.O Z & P C 1O Z & P C4:37.344:50.09
Niels Kemperink
Robin Schollink
96
95
1:07.88Joey ten Doeschot
Hein Rödel
94
95
5.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC4:44.794:50.95
Arjan Francken
Ingmar Kloek
94
93
1:16.32Floris Polman
Raoul Bergsma
95
94
6.De Veene 1De Veene4:39.774:51.48
Maurice Meupelenberg
Tiemen Maris
94
94
1:16.60Bart Arendshorst
Mark Arendshorst
93
94
7.Deltasteur 1Deltasteur4:51.754:51.85
Mitchel Doldersum
Gert Norg
95
94
1:13.78Justin Doldersum
Mike Bennink
97
94
8.Zignea 1Zignea4:45.015:03.34
Daniël de Wagt
Dominique Sikkema
96
95
1:15.75Wietse Wiersma
Harold van der Veen
95
95
9.De Dinkel 2De Dinkel4:42.975:12.10
Yoran Klos
Karst Boersma
96
96
1:14.39Lorenzo Peperkamp
Coen Reukers
96
95


Programmanr. 30
09-05-2009
Meisjes, 4 x 200m vrije slag

Junioren 3 e.l.
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel9:16.309:33.67
NK limiet
Danique Wagenvoort
Noortje Timmerman
Loes Westerhof
Carien van der Schaaf
95
95
95
95
2:23.23
2.WS Twente 1WS Twente9:39.6610:01.82
Deborah Wissink
Leonie Groeneweg
Anneke Seppenwoolde
Laura Hagreis
95
95
95
96
2:25.77
3.De Dinkel 2De Dinkel9:43.2710:02.41
Mayra Westerhof
Anique Aten
Kimberly Ribberink
Joëll Kempers
96
96
95
95
2:34.39
4.E Z C 1E Z C10:09.7510:44.20
Karla Westenberg
Laura Schoeman
Lora Bosch
Lianne Molkenboer
96
97
96
96
2:40.02
5.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC10:37.6410:49.61
Samantha Diphoorn
Joyce Mennink
Amber IJzebrink
Maaike van Veen
96
96
96
97
2:33.14
DISDe Whee 1GZ en PC de Whee9:45.63
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Marloes de Boer, Maud ten Heggeler, Maren Kuipers, Michelle Hoogendoorn