Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 25m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 25m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 39. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 41. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


Competitie deel 2 district
Oisterwijk, 14.11.2010


Programmanr. 2
14-11-2010
Heren, 4 x 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Punderman, De 1Punderman, De2:04.922:01.34FJ 1
Daan van Brussel
Willem van Bussel
91
90
29.31Jeroen Leuwerink
Koen van Wetering
91
92
2.Thalassa 1Thalassa1:59.692:01.34FJ 2
Robin Simonis
Eelco Kingma
91
84
30.09Wilco Minten
Remko Eijsbouts
69
92
3.Dd 1De Dokkelaers2:08.002:07.58

Gijs Verhoeven

96
31.68Simon Beekmans
Rik Hoosemans
95
94
AFGEMEozc 1E.O.Z.C.NT
Ivan Timmers
Niels Neggers
85
91
Roderik Turksema
Ben Vlemminx
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-11-2010
25m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kim van OtterdijkPunderman, DeNT01-0277220.53
2.Vera van de HeijdenPunderman, DeNT01-0277420.62
3.Linda HaazenPunderman, DeNT01-0277620.95


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-11-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Csaba KomoroczkyOzc'57NT00029211:36.32
DISDerk BeemerThalassa2:00.7500-0290147.471:43.79
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-11-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Isa SchellekensE.O.Z.C.NT00023301:42.56
2.Jessie VlemmixDe Dokkelaers1:55.48000024651.471:49.41
3.Vera SpapensDe DokkelaersNT99020461:50.96
4.Vera DriessenPunderman, DeNT99-050301:52.01


<< TOP >>
Programmanr. 8
14-11-2010
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem LeendersOzc'5744.94970387941.94
2.Pieter SpapensDe Dokkelaers44.05970306742.38
3.Lucas BingleyThalassa49.5798-0424747.56
4.Stijn de LeuwDe Dokkelaers49.36980429148.51
5.Koert AardemaE.O.Z.C.NT990252950.09
6.Bob SimonisThalassa54.2797-0848552.27
7.Eef van de WalE.O.Z.C.NT970607455.71
AFGEMCas van BreugelE.O.Z.C.46.499803671


<< TOP >>
Programmanr. 10
14-11-2010
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Britt BreugelmansPunderman, De46.7798-0206246.63
2.Sanne BekkersThalassa48.1197-0485847.31
3.Elien MaasPunderman, De51.1999-0503448.41
4.Ankie DriessenPunderman, De49.84970446649.63
5.Lieke EkkelkampOzc'5752.66980412250.84
NGBritt ScheepersE.O.Z.C.59.689905092


<< TOP >>
Programmanr. 12
14-11-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco van den HoutDe Dokkelaers46.06970363937.68
2.Simon BeekmansDe DokkelaersNT950535338.91
3.Gijs VerhoevenDe Dokkelaers39.05960418341.63
4.Gust van de WalE.O.Z.C.NT960536556.09
DISJoran GielissenThalassa50.9539.68
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDaan van der HeuvelThalassaNT96-04833
AFGEMRoderik TurksemaE.O.Z.C.NT9505899


<< TOP >>
Programmanr. 14
14-11-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renske RietraeE.O.Z.C.38.43970048836.50
2.Manon van EschOzc'5741.47970209036.62
3.Sanne van KuringenE.O.Z.C.36.24950085036.81
4.Selina van de BergeThalassa36.8895-0594836.83
5.Sanne LeuwerinkPunderman, De41.6795-0432038.81
6.Hilde van RoosmalenOzc'5749.51960452646.51
7.Sanne van de BroekDe DokkelaersNT960581449.42


<< TOP >>
Programmanr. 16
14-11-2010
Jongens, 50m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rik HoosemansDe DokkelaersNT940482939.79
2.Pepijn van BusselPunderman, DeNT96-0534948.79
AFGEMRoderik TurksemaE.O.Z.C.48.379505899
AFGEMBen VlemminxE.O.Z.C.37.199301771
NGThomas van den BiggelaarE.O.Z.C.NT9704965


<< TOP >>
Programmanr. 18
14-11-2010
Dames, 50m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elke BreugelmansPunderman, De46.4194-0532046.10FJ 1
2.Zoë WestdorpE.O.Z.C.43.18960154246.10FJ 2
3.Simone van BommelThalassa52.6594-0719251.27
DISBrith de FijterOzc'5750.08950633647.50
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
14-11-2010
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivan TimmersE.O.Z.C.1:07.18850260130.521:04.45
2.Daan van BrusselPunderman, De1:15.88910747731.591:06.26
3.Koen van WeteringPunderman, De1:08.8892-0463532.161:07.39
4.Robin SimonisThalassa1:09.2291-0568532.061:07.45
5.Eelco KingmaThalassaNT84-0292132.021:08.61
6.Koen KoolenPunderman, De1:14.7891-0626533.681:11.72
7.Remko EijsboutsThalassa1:09.6692-056011:11.99
8.Niels NeggersE.O.Z.C.1:12.15910603934.071:12.86
9.Willem van BusselPunderman, De1:15.1090-071891:17.61
10.Eef van de WalE.O.Z.C.NT97060741:01.352:10.06
AFGEMJeroen LeuwerinkPunderman, De1:12.1391-05695


<< TOP >>
Programmanr. 22
14-11-2010
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sanne van KuringenE.O.Z.C.1:10.5695008501:12.95
2.Anita OomenPunderman, De1:18.1987-0543836.561:16.94
3.Angela ReindersPunderman, De1:14.6491-0645036.241:18.31
4.Katja EijsboutsThalassa1:17.4089-0673838.161:20.83
5.Lieke RaijmakersPunderman, De1:28.2591-0721242.991:32.44


<< TOP >>
Programmanr. 23
14-11-2010
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Linda HaazenPunderman, DeNT01-0277654.80
2.Kim van OtterdijkPunderman, DeNT01-0277258.19
3.Vera van de HeijdenPunderman, DeNT01-027741:06.65


<< TOP >>
Programmanr. 25
14-11-2010
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Csaba KomoroczkyOzc'57NT000292116.19
2.Derk BeemerThalassa26.1500-0290117.36
3.Koert AardemaE.O.Z.C.22.03990252919.50


<< TOP >>
Programmanr. 27
14-11-2010
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isa SchellekensE.O.Z.C.NT000233018.43
2.Jessie VlemmixDe Dokkelaers26.49000024618.69
3.Vera DriessenPunderman, DeNT99-0503019.07
4.Vera SpapensDe DokkelaersNT990204620.25
NG.ZATess ScheepersE.O.Z.C.NT0004296


<< TOP >>
Programmanr. 28
14-11-2010
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Pieter SpapensDe Dokkelaers1:24.46970306739.181:21.12
2.Marco van den HoutDe DokkelaersNT970363944.561:31.48
3.Sem LeendersOzc'571:45.41970387944.341:32.06
4.Joran GielissenThalassaNT1:35.75
5.Koert AardemaE.O.Z.C.NT990252957.441:59.64
DISStijn de LeuwDe DokkelaersNT980429150.531:46.50
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLucas BingleyThalassa1:41.0798-0424752.771:48.19
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 29
14-11-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Britt BreugelmansPunderman, DeNT98-0206244.781:33.93
2.Ankie DriessenPunderman, De1:43.28970446645.861:36.82
3.Lieke EkkelkampOzc'57NT980412249.491:42.60
4.Sanne BekkersThalassa2:02.1897-0485849.881:46.66
DISElien MaasPunderman, DeNT99-0503447.461:41.96
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 31
14-11-2010
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gijs VerhoevenDe Dokkelaers31.32960418330.96
2.Simon BeekmansDe Dokkelaers32.44950535332.45
3.Bob SimonisThalassa37.7497-0848536.00
4.Pepijn van BusselPunderman, DeNT96-0534936.75
5.Gust van de WalE.O.Z.C.NT960536542.99
AFGEMRoderik TurksemaE.O.Z.C.32.369505899
AFGEMCas van BreugelE.O.Z.C.35.649803671
AFGEMDaan van der HeuvelThalassa35.9896-04833


<< TOP >>
Programmanr. 33
14-11-2010
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Selina van de BergeThalassa32.5495-0594833.07
2.Sanne LeuwerinkPunderman, De33.4995-0432033.09
3.Renske RietraeE.O.Z.C.35.25970048834.09
4.Manon van EschOzc'5736.15970209034.35
5.Zoë WestdorpE.O.Z.C.36.86960154238.09FJ 1
6.Hilde van RoosmalenOzc'5740.01960452638.09FJ 2
7.Sanne van de BroekDe Dokkelaers41.75960581440.09


<< TOP >>
Programmanr. 35
14-11-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rik HoosemansDe Dokkelaers1:20.1194048291:17.01
NG.ZAThomas van den BiggelaarE.O.Z.C.NT9704965
AFGEMBen VlemminxE.O.Z.C.1:26.399301771


<< TOP >>
Programmanr. 37
14-11-2010
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Elke BreugelmansPunderman, De1:27.5194-0532040.141:27.34
2.Sanne van KuringenE.O.Z.C.1:24.9195008501:27.39
3.Brith de FijterOzc'57NT950633645.481:35.91
4.Simone van BommelThalassa1:37.7394-0719245.241:42.24


<< TOP >>
Programmanr. 39
14-11-2010
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivan TimmersE.O.Z.C.1:16.77850260135.591:14.78
2.Eelco KingmaThalassa1:12.4284-029211:17.61
3.Koen van WeteringPunderman, De1:20.5392-0463538.891:19.42
4.Robin SimonisThalassa1:23.6791-056851:20.22
5.Daan van BrusselPunderman, De1:46.39910747740.141:22.75
6.Remko EijsboutsThalassa1:22.5892-0560142.451:26.44
7.Koen KoolenPunderman, De1:35.9191-0626544.711:30.38
8.Willem van BusselPunderman, De1:35.0390-0718947.661:38.21
DISNiels NeggersE.O.Z.C.1:24.11910603944.521:31.44
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJeroen LeuwerinkPunderman, De1:36.5191-05695


<< TOP >>
Programmanr. 41
14-11-2010
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anita OomenPunderman, De1:31.2287-0543845.271:31.85
2.Katja EijsboutsThalassa1:31.4089-0673846.091:32.11
3.Lieke RaijmakersPunderman, De1:43.1691-0721250.801:41.50
4.Zoë WestdorpE.O.Z.C.1:41.9696015421:43.74
DISAngela ReindersPunderman, De1:24.3691-064501:28.14
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRenske RietraeE.O.Z.C.1:31.97970048843.281:29.00
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZABritt ScheepersE.O.Z.C.NT9905092


<< TOP >>
Programmanr. 43
14-11-2010
4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
NG.ZAEozc 1E.O.Z.C.NT
Isa Schellekens
Britt Scheepers
00
99
Tess Scheepers
Koert Aardema
00
99