Clubkampioenschappen Deel 3
Horst (NED),    15.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Alle, 25m rugslag, Mix Meisjes Minioren 1-2-3 en Jongens 1-2-3    Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 7. Dames, 25m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 25m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 11. Alle, 25m vrije slag, Mix Meisjes Minioren 1-2-3 en Jongens 1-2-3
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
15.2.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:22.47 9102076    2:22.56           
          1:08.64  2:22.56
  2. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:41.60 9204060    2:34.37           
          1:14.92  2:34.37
  3. Alice Janssen                 Hzpc                   2:35.22 8902012    2:36.40           
          1:16.44  2:36.40
  4. Linda Custers                 Hzpc                   2:37.49 8600738    2:38.43           
          1:17.85  2:38.43
  5. Debbie Hesen                  Hzpc                   2:43.80 8601528    2:41.98           
          1:20.10  2:41.98
  6. Elke Euwes                    Hzpc                   2:54.61 8801236    2:53.19           
          1:25.49  2:53.19
  7. Jannie Janssen                Hzpc                   3:00.51 8902022    2:55.75           
          1:27.35  2:55.75
  8. Ilse Masseling                Hzpc                   3:05.41 9202124    3:06.78           
          1:29.45  3:06.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m rugslag                Meisjes Junioren 1-2-3
15.2.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   2:55.53 9502522    2:47.99           
          1:22.65  2:47.99
  2. Jessica Hesen                 Rz                     2:55.96 9601194    2:52.69           
          1:23.36  2:52.69
  3. Manon Koster                  Hzpc                   2:54.93 9701312    2:53.47           
          1:25.94  2:53.47
  4. Denise van der Klij           Hzpc                   2:59.49 9600482    2:56.22           
          1:28.03  2:56.22
  5. Juul van Berlo                Hzpc                   2:57.93 9501490    2:59.53           
          1:27.74  2:59.53
  6. Lotte van Megen               Hzpc                   3:19.93 9701376    3:18.40           
          1:36.65  3:18.40
  7. Kris Peuten                   Hzpc                        NT 9506280    3:29.71           
          1:41.84  3:29.71
AFGE Jara Wassenberg               Rz                     3:02.94 9600222                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m rugslag                    Dames Jeugd 1 en 2
15.2.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Austen                 Rz                     2:40.53 9303778    2:38.36           
          1:16.79  2:38.36
  2. Sophie Cleuren                Hzpc                   2:43.15 9300158    2:44.87           
          1:20.48  2:44.87
  3. Rinske Becks                  Hzpc                   2:50.33 9403098    2:48.59           
          1:23.33  2:48.59
  4. Maud Rutjens                  Hzpc                   2:47.85 9305632    2:48.63           
          1:21.94  2:48.63
  5. Vicky Simons                  Hzpc                   2:54.55 9404932    2:56.65           
          1:28.53  2:56.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
15.2.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:15.62 7800167    2:15.41           
          1:07.62  2:15.41
  2. Ralph van Megen               Hzpc                   2:33.47 9201613    2:28.08           
          1:12.41  2:28.08
  3. Willem Drissen                Hzpc                   2:40.79 8800871    2:31.50           
          1:14.68  2:31.50
  4. Tim Jacobs                    Hzpc                   2:40.06 9201825    2:44.15           
          1:20.17  2:44.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 200m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
15.2.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Derks                     Hzpc                   2:41.50 9600719    2:38.14           
          1:18.51  2:38.14
  2. Sem Hermans                   Hzpc                   2:42.18 9601259    2:38.68           
          1:18.37  2:38.68
  3. Kay Thijssen                  Hzpc                   2:59.31 9601799    3:04.42           
          1:30.24  3:04.42
  4. Dylan Bos                     Hzpc                   3:12.82 9600717    3:15.87           
          1:35.66  3:15.87
  5. Bas Geurts                    Hzpc                   3:44.65 9505307    3:27.75           
          1:40.62  3:27.75
  6. Eddie Soruvskis               Hzpc                        NT 9702081    3:54.03           
          1:51.95  3:54.03
 DIS Mark Linssen                  Hzpc                   3:19.06 9500535    3:13.36           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:32.07  3:13.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 200m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
15.2.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Hesen                    Hzpc                   2:39.76 9300601    2:41.53           
          1:18.77  2:41.53
  2. Bram Becks                    Hzpc                   2:47.86 9303701    2:42.37           
          1:19.73  2:42.37
  3. Jim Ketelings                 Rz                     2:54.91 9403901    2:50.94           
          1:24.68  2:50.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Alle, 25m rugslag Mix Meisjes Minioren 1-2-3 en Jongens 1-2-3
15.2.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Hietkamp                Hzpc                        NT 0001638      29.28           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
15.2.09 - 16:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek Ketelings               Rz                       46.09 9800588      43.53           
  2. Celine Buijssen               Hzpc                     48.21 9801484      45.13           
  3. Milou Peeters                 Hzpc                     47.43 9800668      45.93           
  4. Alette Litjens                Hzpc                     48.04 9802220      47.07           
  5. Eva Hietkamp                  Hzpc                     49.13 9803990      48.71           
  6. Hilde Litjens                 Hzpc                     48.58 9901156      48.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
15.2.09 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Peuten                    Hzpc                     44.77 9800431      44.15           
  2. Giel van Megen                Hzpc                     50.31 0000265      46.32           
  3. Finn Timmermans               Hzpc                     48.06 9801961      47.67           
  4. Jesper Lemmen                 Hzpc                     51.46 9802319      49.18           
  5. Pieter Otten                  Hzpc                     51.99 9800937      54.59           
 DIS Sander Aerts                  Hzpc                     54.75 9902045      52.57           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 25m vlinderslag               Dames Jeugd 1 en later
15.2.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kris Peuten                   Hzpc                        NT 9506280      20.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 25m vlinderslag                  Heren Senioren Open
15.2.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Vissers               Hzpc                        NT 7701021      15.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 25m vlinderslag          Jongens Junioren 3 en later
15.2.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Geurts                    Hzpc                        NT 9505307      22.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15.2.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:06.17 9102076    1:07.63           
          1:07.63
  2. Ingrid van Horen              Hzpc                   1:08.67 9204060    1:12.14           
          1:12.14
  3. Linda Custers                 Hzpc                   1:12.54 8600738    1:12.32           
          1:12.32
  4. Debbie Hesen                  Hzpc                   1:12.56 8601528    1:14.24           
          1:14.24
  5. Alice Janssen                 Hzpc                   1:18.00 8902012    1:15.94           
          1:15.94
  6. Jannie Janssen                Hzpc                   1:27.97 8902022    1:23.97           
          1:23.97
  7. Elke Euwes                    Hzpc                   1:32.59 8801236    1:31.44           
          1:31.44
  8. Ilse Masseling                Hzpc                   1:34.88 9202124    1:34.84           
          1:34.84


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag              Meisjes Junioren 1-2-3
15.2.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                Hzpc                   1:20.70 9502522    1:19.62           
          1:19.62
  2. Manon Koster                  Hzpc                   1:25.54 9701312    1:25.12           
          1:25.12
  3. Denise van der Klij           Hzpc                   1:27.90 9600482    1:30.53           
          1:30.53
  4. Juul van Berlo                Hzpc                   1:37.78 9501490    1:32.86           
          1:32.86
  5. Lotte van Megen               Hzpc                   1:41.91 9701376    1:41.62           
          1:41.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag                  Dames Jeugd 1 en 2
15.2.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                     1:12.67 9301096    1:12.08           
          1:12.08
  2. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:20.14 9300158    1:19.18           
          1:19.18
  3. Rinske Becks                  Hzpc                   1:19.99 9403098    1:20.00           
          1:20.00
  4. Maud Rutjens                  Hzpc                   1:27.45 9305632    1:29.75           
          1:29.75
  5. Vicky Simons                  Hzpc                   1:30.96 9404932    1:33.73           
          1:33.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15.2.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               Hzpc                   1:01.07 9201613    1:02.58           
          1:02.58
  2. Willem Drissen                Hzpc                   1:10.76 8800871    1:13.43           
          1:13.43
 DIS Tim Jacobs                    Hzpc                   1:21.75 9201825                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
15.2.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Hesen                    Hzpc                   1:11.34 9300601    1:15.41           
          1:15.41
  2. Jim Ketelings                 Rz                     1:18.18 9403901    1:17.33           
          1:17.33
  3. Bram Becks                    Hzpc                   1:27.80 9303701    1:27.14           
          1:27.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
15.2.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   1:15.24 9601259    1:13.09           
          1:13.09
  2. Sam Derks                     Hzpc                   1:22.16 9600719    1:20.27           
          1:20.27
  3. Kay Thijssen                  Hzpc                   1:43.16 9601799    1:51.29           
          1:51.29
  4. Dylan Bos                     Hzpc                   2:03.26 9600717    1:57.43           
          1:57.43
 DIS Mark Linssen                  Hzpc                        NT 9500535    1:51.60           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.60
 DIS Eddie Soruvskis               Hzpc                        NT 9702081    2:07.31           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:07.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Alle, 25m vrije slag Mix Meisjes Minioren 1-2-3 en Jongens 1-2-3
15.2.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Hietkamp                Hzpc                     30.14 0001638      28.06           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 5 en later
15.2.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Buijssen               Hzpc                   1:38.93 9801484    1:33.76           
          1:33.76
  2. Aniek Ketelings               Rz                     1:36.82 9800588    1:34.91           
          1:34.91
  3. Milou Peeters                 Hzpc                   1:41.79 9800668    1:40.12           
          1:40.12
  4. Alette Litjens                Hzpc                   1:44.27 9802220    1:43.19           
          1:43.19
  5. Eva Hietkamp                  Hzpc                   1:45.29 9803990    1:44.25           
          1:44.25
  6. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:49.23 9901156    1:48.17           
          1:48.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 5 en later
15.2.09 - 17:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Finn Timmermans               Hzpc                   1:51.26 9801961    1:37.46           
          1:37.46
  2. Max Peuten                    Hzpc                   1:42.66 9800431    1:38.50           
          1:38.50
  3. Pieter Otten                  Hzpc                   1:46.64 9800937    1:46.56 FJ 1      
          1:46.56
  4. Giel van Megen                Hzpc                   1:55.81 0000265    1:46.56 FJ 2      
          1:46.56
  5. Jesper Lemmen                 Hzpc                        NT 9802319    1:49.98           
          1:49.98
 DIS Sander Aerts                  Hzpc                   1:56.06 9902045    1:51.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
15.2.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                     35.76 9102076      36.14           
  2. Alice Janssen                 Hzpc                     39.54 8902012      39.49           
  3. Debbie Hesen                  Hzpc                     39.31 8601528      39.82           
  4. Ingrid van Horen              Hzpc                     38.23 9204060      39.97           
  5. Linda Custers                 Hzpc                     45.28 8600738      41.33           
  6. Elke Euwes                    Hzpc                     42.91 8801236      43.72           
  7. Ilse Masseling                Hzpc                     43.87 9202124      43.93           
  8. Jannie Janssen                Hzpc                     45.26 8902022      45.96           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Dames, 50m schoolslag               Meisjes Junioren 1-2-3
15.2.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Hesen                 Rz                       41.37 9601194      40.83           
  2. Juul van Berlo                Hzpc                     44.83 9501490      42.23           
  3. Manon Koster                  Hzpc                     44.20 9701312      43.00           
  4. Floor Weijmans                Hzpc                     45.43 9502522      43.50           
  5. Denise van der Klij           Hzpc                     43.84 9600482      43.81           
  6. Lotte van Megen               Hzpc                     46.72 9701376      46.58           
 DIS Kris Peuten                   Hzpc                     53.24 9506280      48.61           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Jara Wassenberg               Rz                       43.29 9600222                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Dames, 50m schoolslag                   Dames Jeugd 1 en 2
15.2.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                       38.82 9301096      38.78           
  2. Rinske Becks                  Hzpc                     37.66 9403098      39.07           
  3. Maud Rutjens                  Hzpc                     41.38 9305632      39.78           
  4. Sophie Cleuren                Hzpc                     41.38 9300158      41.35           
  5. Denise Austen                 Rz                       43.05 9303778      43.18           
  6. Vicky Simons                  Hzpc                     42.76 9404932      43.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
15.2.09 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Jacobs                    Hzpc                     35.72 9201825      35.41           
  2. Ralph van Megen               Hzpc                     35.36 9201613      35.45           
  3. Martijn Vissers               Hzpc                     37.47 7701021      37.79           
  4. Willem Drissen                Hzpc                     38.47 8800871      38.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m schoolslag          Jongens Junioren 2 en later
15.2.09 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                     38.76 9601259      38.08           
  2. Mark Linssen                  Hzpc                     44.67 9500535      43.37           
  3. Sam Derks                     Hzpc                     48.17 9600719      44.64           
  4. Kay Thijssen                  Hzpc                     45.30 9601799      45.16           
  5. Dylan Bos                     Hzpc                     47.73 9600717      48.96           
  6. Bas Geurts                    Hzpc                        NT 9505307      56.10           
  7. Eddie Soruvskis               Hzpc                     57.23 9702081      56.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
15.2.09 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Hesen                    Hzpc                     40.00 9300601      39.66           
  2. Bram Becks                    Hzpc                     40.95 9303701      40.04           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc