20070303 Open Brabantse Masters Kampioenschappen
Eindhoven, Netherlands,    3-3-2007,     50m-baan
 
Gemengd    vrije slag    50m, 100m, 800m
vlinderslag    50m, 100m
rugslag    50m, 100m
schoolslag    50m, 100m
wisselslag    200m
Estafette    4 x 50m vrije slag, 4 x 50m wisselslag


Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Vergaij               83  Normerven           25.69
    2. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     26.85
    3. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58         28.81
    4. Vincent Verwaest               85                      30.68



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Smits                   78  PSV                 25.27
    2. Tonie van Wijk                 82  Brunssum            28.08
    3. Ron Hurkx                      81  TRB/RES             28.62
    4. Vincent Rijsdijk               81  PSV                 30.56



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen van der Kallen          77  BZV                 28.65
    2. Twan Verhagen                  75  PSV                 29.44
    3. Walter van Luenen              75  BZV                 32.06
    4. Jos van der Helm               76  BZV                 34.11
    5. Erik van der Wel               74  AquAmigos           34.95
    6. Jan van der Burg               74  Olympia             36.16
    7. Joris Robijn                   75  PSV                 36.95



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mohammed Yahyaoui              68  BZV                 28.66
    2. Stijn Wouters                  72  Tiamat              29.29
    3. Pascal van Lieshout            71  PSV                 31.80
    4. Ronald Vos                     69  SCOM                32.33
    5. Dennis van Markesteijn         72  Olympia             32.89



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rinse Rooker                   66  OldDutch            29.03
    2. Gertjan Verhallen              65  AquAmigos           34.26
    3. Rio Rozendaal                  63  Neptunus'58         35.25
    4. Jan de Geus                    65  Olympia             36.38
    5. Henk van Zetten                67  Octopus             36.57



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aad Vogelaar                   61  DZT                 27.41
    2. Hans Groothelm                 58  DBD                 30.05
    3. Johan van der Aalst            62  Tiamat              30.40
    4. Eric Henrard                   60                      32.30
    5. Hans van Vlijmen               60  Neptunus'58         33.58
    6. Jan de Laat                    60  AquAmigos           35.67
  dis. Willem Zwiers                  58  AquAmigos                     AA



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert Boonstra                57  Aqua-Novio'94       26.23
    2. Martin Steenmetz               57  PSV                 29.95
    3. Pieter Husslage                53  SBC-2000(SG)        30.71
    4. Arthur Jansen                  54  PSV                 31.22
    5. Arno Wolvers                   54  Brunssum            32.63
    6. Marios v.d. Bersselaar         54  Neptunus'58         38.36



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frans van der Walle            43  OldDutch            46.76



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou       33.45
    2. Ad Tersteeg                    39  OldDutch            50.19



Gemengd 50m vrije slag                                         Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan van de Wouw                35  OldDutch            46.72



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             29.95
    2. Ilse van Diessen               86  TRB/RES             32.72
    3. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         34.18
    4. Hetty Zuidmeer                 83  PSV                 34.34
    5. Laura van Hassel               83  BZV                 35.32
    6. Marielle Boers                 85  Oostdobbers       1:25.21



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     30.51
    2. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe     32.63
    3. Lotte Meurs                    81  De Dolfijn          33.47
    4. Jenny Levitt                   80  PSV                 33.79
    5. Marlous van Lierop             82  Tiamat              34.73



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           30.56
    2. Odile Olislagers               73  AquAmigos           33.15
    3. Chantal van Isterdael          74  PSV                 34.49
    4. Anja Leijten                   75  BZV                 38.33
    5. Ingrid Versteegen              73  DBD                 41.38



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94       30.05
    2. Endrina van den Heuvel         71  Tiamat              33.42
    3. Wendy Poeliejoe                72  Tiamat              35.03
    4. Miranda van de Ven             68  Neptunus'58         43.37
  dis. Vera Hellings                  69  Neptunus'58                   AA



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV                 29.43
    2. Karin Kuijlaars                66  AquAmigos           35.03
    3. Linda Swennen                  63                      37.22



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC               29.65
    2. Marleen Willems                60  PSV                 33.19
    3. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           34.74
    4. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       35.40
    5. Gerda Sollie                   59  Zeester-Meerval     39.63
    6. Gerda van de Ploeg-De Winter   60  DeWarande           39.78
    7. Lia van den Acker              61  PSV                 39.87



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dini de Weijer                 54  PSV                 34.22
    2. Dorry de Vries                 57  PSV                 40.02
    3. Janneke van Liesdonk           57  13-004              51.29



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loekie van Huissteden          45  AZ&PC               45.62



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lottie Geurts                  35  PSV                 40.15



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 75+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elly ten Oever                 29  OldDutch          1:12.87



Gemengd 50m vrije slag                                         Dames Masters 80+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV               1:21.87



Gemengd 50m vrije slag                                           Prominentenrace
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fred Vollebergh                61  Zuiderzeezwemme     27.57
    2. Joost de Hoogh                 79  PSV                 29.40
    3. Annemarie Janssen-Verstappen   65  13-004              30.83
    4. José Miltenburg-Damen          59  AquAmigos           32.14
    5. Lottie Geurts                  35  PSV                 42.54
    6. Annie de Vos                   34  OldDutch            53.08
   bm. Marcel Wouda                   72  PSV                 24.95
   bm. Klaas-Erik Zwering             81  PSV                 25.09



TOP
Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Matthijs Vergaij               83  Normerven           57.25
          27.70    57.25 
    2. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe   1:00.82
          28.90  1:00.82 
    3. Vincent Verwaest               85                    1:09.26
          33.39  1:09.26 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Smits                   78  PSV                 57.62
          28.81    57.62 
    2. Tonie van Wijk                 82  Brunssum          1:00.42
          29.49  1:00.42 
    3. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:01.89
          30.05  1:01.89 
    4. Ron Hurkx                      81  TRB/RES           1:06.73
          31.42  1:06.73 
    5. Vincent Rijsdijk               81  PSV               1:09.90
          33.86  1:09.90 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Twan Verhagen                  75  PSV               1:04.28
          30.18  1:04.28 
    2. Jeroen van der Kallen          77  BZV               1:04.77
          30.56  1:04.77 
    3. Ruben van Straten              77  DeWarande         1:06.27
          32.48  1:06.27 
    4. Walter van Luenen              75  BZV               1:16.51
          35.98  1:16.51 
    5. Jan van der Burg               74  Olympia           1:24.77
          38.59  1:24.77 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mohammed Yahyaoui              68  BZV               1:08.95
          30.41  1:08.95 
    2. Anthony vd Giessen             68  13-004            1:09.71
          32.71  1:09.71 
    3. Dennis van Markesteijn         72  Olympia           1:13.55
          34.91  1:13.55 
    4. René Philipsen                 68  De Haaien         1:20.42
          36.51  1:20.42 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lars Damen                     63  AquAmigos         1:06.00
          31.84  1:06.00 
    2. Rinse Rooker                   66  OldDutch          1:07.57
          31.16  1:07.57 
    3. Frank van Vliet                64  Tiamat            1:09.78
          33.30  1:09.78 
    4. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         1:20.32
          38.84  1:20.32 
    5. Wilko Versleeuwen              63  PSV               1:20.66
          38.51  1:20.66 
    6. Gertjan Verhallen              65  AquAmigos         1:23.15
          36.92  1:23.15 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Aad Vogelaar                   61  DZT               1:00.52
          28.96  1:00.52 
    2. Kees-Jan van Overbeeke         62  WWV               1:00.83
          29.71  1:00.83 
    3. Jos Leendertse                 62  13-004            1:03.40
          30.02  1:03.40 
    4. Hans Groothelm                 58  DBD               1:06.45
          31.72  1:06.45 
    5. Eric Henrard                   60                    1:09.26
          34.50  1:09.26 
    6. Willem Zwiers                  58  AquAmigos         1:11.66
          33.38  1:11.66 
    7. Wout van Dijk                  62  DBD               1:13.75
          34.89  1:13.75 
    8. Hans van Vlijmen               60  Neptunus'58       1:16.63
          36.11  1:16.63 
    9. Wim Slort                      62  BZV               1:34.87
          47.00  1:34.87 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Martin Steenmetz               57  PSV               1:07.95
          31.36  1:07.95 
    2. Arthur Jansen                  54  PSV               1:09.18
          32.92  1:09.18 
    3. Paul Bunnik                    56  Triton            1:09.57
          32.78  1:09.57 
    4. Richard aan de Stegge          57  De Haaien         1:10.75
          33.83  1:10.75 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn        1:09.14
          33.51  1:09.14 
    2. Ruud Sloof                     44  DeRijn            1:18.96
          35.90  1:18.96 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     1:13.56
          35.34  1:13.56 
    2. Nico Baay                      42  OldDutch          1:44.82
          49.70  1:44.82 
    3. Ad Tersteeg                    39  OldDutch          1:58.67
          58.03  1:58.67 



Gemengd 100m vrije slag                                        Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Gregor Pompen                  37  Aqua-Novio'94     1:23.36
          40.79  1:23.36 
    2. Jan van de Wouw                35  OldDutch          1:42.28
          46.78  1:42.28 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:05.45
          30.98  1:05.45 
    2. Hetty Zuidmeer                 83  PSV               1:16.84
          36.72  1:16.84 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Samantha Admiraal              82  De Biesboschzwe   1:12.58
          34.48  1:12.58 
    2. Lotte Meurs                    81  De Dolfijn        1:13.28
          35.28  1:13.28 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chantal van Isterdael          74  PSV               1:20.94
          35.45  1:20.94 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94     1:07.32
          32.91  1:07.32 
    2. Tina Renken                    72  AZ&PC             1:08.71
          33.83  1:08.71 
    3. Jasmijn Steenwinkel            72  De Haaien         1:17.77
          35.33  1:17.77 
    4. Vera Hellings                  69  Neptunus'58       1:22.04
          38.63  1:22.04 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV               1:03.74
          30.82  1:03.74 
    2. Susanne Prins                  66  SBC-2000(SG)      1:14.00
          36.10  1:14.00 
    3. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg     1:22.09
          38.22  1:22.09 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marleen Willems                60  PSV               1:15.14
          36.44  1:15.14 
    2. Gerda Sollie                   59  Zeester-Meerval   1:28.01
          42.06  1:28.01 
    3. Gerda van de Ploeg-De Winter   60  DeWarande         1:34.68
          41.77  1:34.68 
    4. Lia van den Acker              61  PSV               1:35.10
          44.53  1:35.10 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dini de Weijer                 54  PSV               1:16.64
          37.29  1:16.64 
    2. Dorry de Vries                 57  PSV               1:31.18
          42.41  1:31.18 
    3. Janneke van Liesdonk           57  13-004            1:54.60
          52.77  1:54.60 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 55+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch          1:55.50
          52.42  1:55.50 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loekie van Huissteden          45  AZ&PC             1:47.54
          50.60  1:47.54 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lottie Geurts                  35  PSV               1:28.30
          43.15  1:28.30 



Gemengd 100m vrije slag                                        Dames Masters 75+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anneke Logtenberg              29  OldDutch          2:31.71
        1:10.67  2:31.71 
    2. Elly ten Oever                 29  OldDutch          2:33.07
        1:14.26  2:33.07 



TOP
Gemengd 800m vrije slag                                        Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)      9:27.22
        1:04.31  2:14.93  4:40.08  9:27.22 
    2. Guido Robertz                  82  TRB/RES          10:14.61
        1:07.51  2:22.55  4:59.69 10:14.61 
    3. Joris Haest                    79  De Dolfijn       10:51.24
        1:11.30  2:31.72  5:17.33 10:51.24 



Gemengd 800m vrije slag                                        Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joost Kuijlaars                66  MerwedeNautilu    9:32.09
        1:08.82  2:21.67  4:46.23  9:32.09 
    2. Joost de Kroon                 64  AquAmigos        12:03.06
        1:19.88  2:47.06  5:51.98 12:03.06 



Gemengd 800m vrije slag                                        Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jos Leendertse                 62  13-004           11:09.00
        1:10.38  2:32.93  5:25.08 11:09.00 
    2. Robin Prins                    62  SBC-2000(SG)     11:30.07
        1:16.40  2:41.78  5:38.37 11:30.07 



Gemengd 800m vrije slag                                        Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pieter Husslage                53  SBC-2000(SG)     12:33.77
        1:25.11  2:58.89  6:13.04 12:33.77 
    2. Martin Steenmetz               57  PSV              13:45.01
        1:29.76  3:13.77  6:48.02 13:45.01 



Gemengd 800m vrije slag                                        Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan van de Wouw                35  OldDutch         17:23.29
        1:55.92  4:07.57  8:34.48 17:23.29 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne van Hooren               85  TRB/RES          10:47.07
        1:15.66  2:36.07  5:20.68 10:47.07 
    2. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58      12:13.99
        1:23.88  2:56.74  6:04.11 12:13.99 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roos van Esch                  82  TRB/RES          10:01.68
        1:10.11  2:24.97  4:57.36 10:01.68 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Liselotte Joling               75  PSV              11:12.23
        1:16.14  2:39.46  5:32.11 11:12.23 
    2. Helma Koot                     76  AZ&PC            11:42.87
        1:19.68  2:48.64  5:49.89 11:42.87 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elske Koulman                  68  AquAmigos        14:47.41
        1:41.54  3:33.63  7:21.02 14:47.41 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Karin Kuijlaars                66  AquAmigos        11:13.34
        1:18.47  2:43.50 11:13.34 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos        11:01.02
        1:14.30  2:35.92  5:21.99 11:01.02 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Loekie van Huissteden          45  AZ&PC            15:49.15
        1:49.49  3:52.11  8:00.37 15:49.15 



Gemengd 800m vrije slag                                        Dames Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annie de Vos                   34  OldDutch         17:30.37
        2:00.15  4:13.14  8:43.78 17:30.37 



TOP
Gemengd 50m rugslag                                            Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert van Piekeren            84  Octopus             31.17
    2. Jeffrey Geway                  87  Octopus             33.04
    3. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58         33.66
    4. Stephan Admiraal               83  De Biesboschzwe     36.49



Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeroen van der Kallen          77  BZV                 37.81
    2. Jan van der Burg               74  Olympia             44.46
    3. Erik van der Wel               74  AquAmigos           44.96
    4. Jos van der Helm               76  BZV                 45.05
    5. Walter van Luenen              75  BZV                 45.37




Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pascal van Lieshout            71  PSV                 34.68
    2. Ronald Vos                     69  SCOM                40.33
    3. Anthony vd Giessen             68  13-004              42.33



Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank Klasens                  65  Brunssum            33.54



Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kees-Jan van Overbeeke         62  WWV                 34.08
    2. Ron Phaff                      62  PSV                 35.41
    3. Hans Groothelm                 58  DBD                 38.80
    4. Rob Ekkel                      62  PSV                 40.81
    5. Jan de Laat                    60  AquAmigos           46.58



Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert Boonstra                57  Aqua-Novio'94       30.85
    2. Arno Wolvers                   54  Brunssum            41.77



Gemengd 50m rugslag                                            Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bert Kielman                   44  DeWarande           38.49
    2. Frans van der Walle            43  OldDutch            49.83



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Buur                   85  TRB/RES             32.21
    2. Laura van Hassel               83  BZV                 38.40
    3. Christa Kruissen               85  Olympia             46.76



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bianca Cox                     80  PSV                 34.49
    2. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe     38.49



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anja Leijten                   75  BZV                 43.81



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tina Renken                    72  AZ&PC               39.05
    2. Endrina van den Heuvel         71  Tiamat              39.96
    3. Jeannette Franken              72  BZV                 40.24
    4. Anne-Marie Weistra             68  Olympia             41.41



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pepita Philipsen-Mooijman      66  De Haaien           43.12
    2. Linda Swennen                  63                      49.65



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos           41.71
    2. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       43.27
    3. Gerda van de Ploeg-De Winter   60  DeWarande           52.36
    4. Helma van de Kleij             59  Neptunus'58         53.01



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dorry de Vries                 57  PSV                 53.05



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lottie Geurts                  35  PSV                 58.19



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 75+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elly ten Oever                 29  OldDutch          1:11.74



Gemengd 50m rugslag                                            Dames Masters 80+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV               1:43.29



TOP
Gemengd 100m rugslag                                           Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert van Piekeren            84  Octopus           1:08.80
          33.09  1:08.80 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:07.08
          32.80  1:07.08 
    2. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)      1:11.91
          35.43  1:11.91 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe   1:12.46
          35.37  1:12.46 
    2. Pascal van Lieshout            71  PSV               1:19.16
          37.79  1:19.16 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank Klasens                  65  Brunssum          1:14.57
          36.24  1:14.57 
    2. Lars Damen                     63  AquAmigos         1:19.24
          39.38  1:19.24 
    3. Rio Rozendaal                  63  Neptunus'58       1:34.58
          42.71  1:34.58 
    4. Gertjan Verhallen              65  AquAmigos         1:37.35
          45.92  1:37.35 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ron Phaff                      62  PSV               1:15.56
          37.09  1:15.56 
    2. Jos Leendertse                 62  13-004            1:16.21
          37.34  1:16.21 
    3. Robin Prins                    62  SBC-2000(SG)      1:16.44
          38.23  1:16.44 
    4. Rob Ekkel                      62  PSV               1:16.73
          36.46  1:16.73 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Pieter Husslage                53  SBC-2000(SG)      1:25.95
          42.74  1:25.95 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn        1:25.09
          41.80  1:25.09 
    2. Bert Kielman                   44  DeWarande         1:28.66
          42.55  1:28.66 



Gemengd 100m rugslag                                           Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rob van Gestel                 35  PSV               1:47.96
        1:47.96 
    2. Gregor Pompen                  37  Aqua-Novio'94     1:48.38
          53.21  1:48.38 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Buur                   85  TRB/RES           1:08.91
          32.85  1:08.91 
    2. Maike op het Veld              87  TRB/RES           1:13.00
          35.37  1:13.00 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bianca Cox                     80  PSV               1:13.39
          35.49  1:13.39 
    2. Francijna de Kooter            80  De Biesboschzwe   1:21.57
          39.40  1:21.57 
    3. Marlous van Lierop             82  Tiamat            1:22.93
          40.27  1:22.93 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ingrid Versteegen              73  DBD               1:39.91
          48.13  1:39.91 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elske Koulman                  68  AquAmigos         1:47.72
          53.67  1:47.72 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Susanne Prins                  66  SBC-2000(SG)      1:23.66
          40.18  1:23.66 
    2. Pepita Philipsen-Mooijman      66  De Haaien         1:36.59
          45.95  1:36.59 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Patty Verhagen                 59  AquAmigos         1:32.22
          45.34  1:32.22 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annie de Vos                   34  OldDutch          2:05.37
        2:05.37 



Gemengd 100m rugslag                                           Dames Masters 75+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elly ten Oever                 29  OldDutch          2:33.69
        2:33.69 



TOP
Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe     37.08
    2. Remco Driessen                 83  BZV                 37.56



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vincent Rijsdijk               81  PSV                 37.25
    2. Jeroen Melief                  80  TRB/RES             39.06



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niall Carroll                  73  Neptunus'58         38.86
    2. Jos van der Helm               76  BZV                 42.61



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harold Matla                   68  PSV                 33.09
    2. Paul van den Heuvel            70  13-004              33.58
    3. Jan-Willem van Herpen          70  13-004              35.45
    4. Ronald Vos                     69  SCOM                40.85



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roeland van der Heijden        67  SBC-2000(SG)        36.19
    2. Peter van Meerveld             67  AZ&PC               37.79
    3. Peter Fölker                   64  Aqua-Novio'94       37.86
    4. Rinse Rooker                   66  OldDutch            38.78
    5. Henk van Zetten                67  Octopus             44.88
    6. Jan de Geus                    65  Olympia             46.26



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ron Phaff                      62  PSV                 36.71
    2. Ralph Caster                   61  RZ                  37.05
    3. Rob Hemesath                   61  PSV                 38.04
    4. Peter Soudant                  62  PSV                 38.11
    5. Reginald vd Giessen            58  13-004              38.20
    6. Luc Nijs                       59                      39.66
    7. Eric Henrard                   60                      40.81
    8. Jan de Laat                    60  AquAmigos           46.39
    9. Paul Sluypers                  60  Neptunus'58         50.18
   10. Wim Slort                      62  BZV                 51.66



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Albert Boonstra                57  Aqua-Novio'94       33.32
    2. Arno Wolvers                   54  Brunssum            42.50
    3. Berry van Elderen              56  PSV                 42.99
    4. Marios v.d. Bersselaar         54  Neptunus'58         51.01
    5. John Verhagen                  57  Neptunus'58         51.80



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 55+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hans van Vastenhoven           49  De Dolfijn          41.84



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jan Mettler                    45  Neptunus'58         54.54



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nico Baay                      42  OldDutch            44.90
    2. Ad Tersteeg                    39  OldDutch          1:00.20



Gemengd 50m schoolslag                                         Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cor Sprengers                  35  PSV                 46.40



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne van Hooren               85  TRB/RES             39.44
    2. Lilian Dekkers                 83  De Haaien           42.12
    3. Laura van Hassel               83  BZV                 43.17
    4. Christa Kruissen               85  Olympia             52.68
    5. Marielle Boers                 85  Oostdobbers       1:49.94



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sylvia Berens                  80  TRB/RES             36.65



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos           38.99



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjo Goelema                  69  De Biesboschzwe     36.95
    2. Annetje Dieleman               71  PSV                 40.30
    3. Jasmijn Steenwinkel            72  De Haaien           45.01
    4. Elske Koulman                  68  AquAmigos           47.44
    5. Miranda van de Ven             68  Neptunus'58         49.55



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe     40.99
    2. Linda Swennen                  63                      46.87
    3. Ineke Slort                    66  BZV                 47.35



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC               38.32
    2. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       45.56
    3. Ine Meeuwis                    60  DBD                 49.45
    4. Helma van de Kleij             59  Neptunus'58         53.40



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ingrid van Assche              55  DeSchelde           45.22
    2. Janneke van Liesdonk           57  13-004              55.35



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 55+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kiki van Oosterhout            52  OldDutch            54.45



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV                 56.69



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 75+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anneke Logtenberg              29  OldDutch          1:12.60



Gemengd 50m schoolslag                                         Dames Masters 80+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marianne Maandonks             26  PSV               1:26.41



TOP
Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan van der Grift           87  Octopus           1:15.62
          35.18  1:15.62 
    2. Dennis Klop                    83  De Biesboschzwe   1:23.19
          39.12  1:23.19 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Niall Carroll                  73  Neptunus'58       1:28.24
          43.36  1:28.24 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Harold Matla                   68  PSV               1:15.79
          37.19  1:15.79 
    2. Jan-Willem van Herpen          70  13-004            1:19.74
          37.57  1:19.74 
    3. René Philipsen                 68  De Haaien         1:37.04
          43.42  1:37.04 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roeland van der Heijden        67  SBC-2000(SG)      1:23.86
          38.34  1:23.86 
    2. Peter Fölker                   64  Aqua-Novio'94     1:25.41
          40.89  1:25.41 
    3. Joost de Kroon                 64  AquAmigos         1:32.40
          45.43  1:32.40 
    4. Henk van Zetten                67  Octopus           1:39.28
          46.03  1:39.28 
    5. Wilko Versleeuwen              63  PSV               1:39.52
          46.00  1:39.52 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rob Hemesath                   61  PSV               1:24.00
          41.01  1:24.00 
    2. Ralph Caster                   61  RZ                1:24.17
          39.46  1:24.17 
    3. Willem Zwiers                  58  AquAmigos         1:27.41
          41.21  1:27.41 
    4. Eric Henrard                   60                    1:28.28
          42.29  1:28.28 
    5. Peter Soudant                  62  PSV               1:28.32
          40.90  1:28.32 
    6. Luc Nijs                       59                    1:31.03
          42.62  1:31.03 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Berry van Elderen              56  PSV               1:39.61
          47.30  1:39.61 
    2. John Verhagen                  57  Neptunus'58       2:00.34
          56.08  2:00.34 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn        1:29.68
          42.78  1:29.68 
    2. Ruud Sloof                     44  DeRijn            1:40.61
          48.20  1:40.61 
    3. Jan Mettler                    45  Neptunus'58       2:07.86
        1:01.73  2:07.86 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nico Baay                      42  OldDutch          1:42.50
          47.23  1:42.50 
    2. Ad Tersteeg                    39  OldDutch          2:18.17
        1:03.10  2:18.17 



Gemengd 100m schoolslag                                        Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cor Sprengers                  35  PSV               1:46.23
          49.29  1:46.23 
    2. Gregor Pompen                  37  Aqua-Novio'94     1:54.84
          55.84  1:54.84 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sanne van Hooren               85  TRB/RES           1:27.35
          41.13  1:27.35 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sylvia Berens                  80  TRB/RES           1:18.60
          37.25  1:18.60 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Claudia van Drunen             77  AquAmigos         1:27.10
          40.91  1:27.10 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marjo Goelema                  69  De Biesboschzwe   1:23.02
          39.04  1:23.02 
    2. Annetje Dieleman               71  PSV               1:28.33
          41.28  1:28.33 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annette Wijnja-Visser          67  De Biesboschzwe   1:28.81
          42.35  1:28.81 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ine Meeuwis                    60  DBD               1:50.38
          51.29  1:50.38 
    2. Gerda Sollie                   59  Zeester-Meerval   1:53.78
          52.04  1:53.78 



Gemengd 100m schoolslag                                        Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ingrid van Assche              55  DeSchelde         1:39.97
          47.22  1:39.97 
    2. Janneke van Liesdonk           57  13-004            1:58.97
          57.14  1:58.97 



TOP
Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Jeffrey Geway                  87  Octopus             29.68
    2. Stefan van der Grift           87  Octopus             30.08
    3. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58         32.29
    4. Vincent Verwaest               85                      38.04



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ronald Smits                   78  PSV                 26.92
    2. Tonie van Wijk                 82  Brunssum            31.57
    3. Jeroen Kennis                  82  BZV                 35.20



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben van Straten              77  DeWarande           32.92
    2. Joris Robijn                   75  PSV                 44.56



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Wouters                  72  Tiamat              30.14
    2. Paul van den Heuvel            70  13-004              32.27
    3. Anthony vd Giessen             68  13-004              36.18
    4. Ronald Vos                     69  SCOM                37.91



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hans Vloedgraven               64  OldDutch            31.01
    2. Lars Damen                     63  AquAmigos           31.62
    3. Gertjan Verhallen              65  AquAmigos           41.14
    4. Rik van Gasteren               64  AquAmigos           49.41



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kees-Jan van Overbeeke         62  WWV                 28.16
    2. Fred Vollebergh                61  Zuiderzeezwemme     30.20
    3. Peter Soudant                  62  PSV                 32.38
    4. Johan van der Aalst            62  Tiamat              32.77
    5. Robin Prins                    62  SBC-2000(SG)        34.21
    6. Reginald vd Giessen            58  13-004              34.94
    7. Jan de Laat                    60  AquAmigos           43.94



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paul Bunnik                    56  Triton              34.80
    2. Arthur Jansen                  54  PSV                 36.89



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn          33.44



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou       38.66



Gemengd 50m vlinderslag                                        Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Cor Sprengers                  35  PSV                 39.59



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             32.51
    2. Laura van Hassel               83  BZV                 35.44
    3. Ilse van Diessen               86  TRB/RES             36.08
    4. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         38.66



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sabrina Boekhout               81  De Biesboschzwe     33.33
    2. Lotte Meurs                    81  De Dolfijn          38.99



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Odile Olislagers               73  AquAmigos           38.50
    2. Anja Leijten                   75  BZV                 43.14



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ellen Schravendeel             70  Aqua-Novio'94       32.18
    2. Anita Smits                    69  TRB/RES             32.38
    3. Tina Renken                    72  AZ&PC               36.48
    4. Annetje Dieleman               71  PSV                 37.73
    5. Jeannette Franken              72  BZV                 38.74
    6. Endrina van den Heuvel         71  Tiamat              38.91
    7. Wendy Poeliejoe                72  Tiamat              40.55
    8. Anne-Marie Weistra             68  Olympia             41.01



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV                 31.79
    2. Susanne Prins                  66  SBC-2000(SG)        36.24
    3. Karin Kuijlaars                66  AquAmigos           36.74
    4. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg       41.87
    5. Linda Swennen                  63                      48.64



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marja Bloemzaad                61  AZ&PC               32.93
    2. José Miltenburg-Damen          59  AquAmigos           33.79
    3. Marleen Willems                60  PSV                 37.90
    4. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg       40.33



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dini de Weijer                 54  PSV                 39.12
    2. Ingrid van Assche              55  DeSchelde           44.87



Gemengd 50m vlinderslag                                        Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV                 56.12



TOP
Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Driessen                 83  BZV               1:15.27
          33.90  1:15.27 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:07.63
          31.53  1:07.63 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Arjon de Bok                   69  De Biesboschzwe   1:09.86
          31.46  1:09.86 
    2. Harold Matla                   68  PSV               1:11.18
          33.41  1:11.18 
    3. Stijn Wouters                  72  Tiamat            1:14.29
          34.27  1:14.29 
    4. Jan-Willem van Herpen          70  13-004            1:14.47
          34.55  1:14.47 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Hans Vloedgraven               64  OldDutch          1:10.39
          32.77  1:10.39 
    2. Lars Damen                     63  AquAmigos         1:12.05
          33.79  1:12.05 
    3. Frank van Vliet                64  Tiamat            1:18.49
          35.83  1:18.49 
    4. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         1:59.15
          51.64  1:59.15 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Peter Soudant                  62  PSV               1:15.18
          33.82  1:15.18 
    2. Jos Leendertse                 62  13-004            1:15.20
          35.14  1:15.20 
    3. Reginald vd Giessen            58  13-004            1:19.46
          35.95  1:19.46 
    4. Wout van Dijk                  62  DBD               1:35.98
          44.15  1:35.98 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Donald Uijtenbogaart           47  De Dolfijn        1:18.71
          36.54  1:18.71 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     1:42.64
          48.91  1:42.64 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rob van Gestel                 35  PSV               1:48.06
          51.24  1:48.06 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lilian Dekkers                 83  De Haaien         1:24.22
          37.73  1:24.22 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lotte Meurs                    81  De Dolfijn        1:30.55
          40.69  1:30.55 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Odile Olislagers               73  AquAmigos         1:31.16
          39.19  1:31.16 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:10.84
          32.82  1:10.84 



Gemengd 100m vlinderslag                                       Dames Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Saskia Phaff                   66  PSV               1:12.95
          33.98  1:12.95 
    2. Ineke Bak                      65  LuctoretEmerg     1:35.31
          43.80  1:35.31 



TOP
Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Remco Driessen                 83  BZV               2:37.75
          34.62  1:16.31  2:02.63  2:37.75 




Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank Zwiers                   82  SBC-2000(SG)      2:26.37
          31.34  1:09.80  1:53.93  2:26.37 
    2. Joris Haest                    79  De Dolfijn        2:40.60
          32.86  1:17.40  2:04.35  2:40.60 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben van Straten              77  DeWarande         2:44.56
          34.24  1:16.29  2:06.82  2:44.56 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paul van den Heuvel            70  13-004            2:39.18
          33.89  1:15.15  2:01.94  2:39.18 
    2. René Philipsen                 68  De Haaien         3:25.26
          44.50  1:40.46  2:37.78  3:25.26 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 40+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Frank Klasens                  65  Brunssum          2:37.34
          31.91  1:14.94  2:02.24  2:37.34 
    2. Hans Vloedgraven               64  OldDutch          2:47.28
          33.51  1:17.78  2:08.76  2:47.28 
    3. Lars Damen                     63  AquAmigos         2:49.87
          33.56  1:20.19  2:12.52  2:49.87 
    4. Frank van Vliet                64  Tiamat            2:53.16
          36.91  1:23.53  2:15.00  2:53.16 
    5. Rik van Gasteren               64  AquAmigos         3:46.86
          53.26  1:52.78  2:58.46  3:46.86 
  dis. Peter van Meerveld             67  AZ&PC                         AA
  dis. Wilko Versleeuwen              63  PSV               3:36.14     RH
          52.32  1:50.53  2:49.40  3:36.14 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Fred Vollebergh                61  Zuiderzeezwemme   2:44.04
          32.45  1:16.05  2:04.95  2:44.04 
    2. Ron Phaff                      62  PSV               2:47.26
          35.48  1:19.34  2:08.71  2:47.26 
    3. Rob Ekkel                      62  PSV               2:49.97
          35.73  1:20.65  2:11.62  2:49.97 
    4. Ralph Caster                   61  RZ                2:59.73
          38.52  1:26.29  2:16.54  2:59.73 
    5. Reginald vd Giessen            58  13-004            3:02.49
          37.74  1:28.89  2:21.01  3:02.49 
    6. Wout van Dijk                  62  DBD               3:03.43
          42.66  1:31.27  2:22.63  3:03.43 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 50+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Paul Bunnik                    56  Triton            3:01.93
          35.48  1:25.33  2:19.43  3:01.93 
  dis. Richard aan de Stegge          57  De Haaien         3:06.90     VC
          40.67  1:31.63  2:25.24  3:06.90 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Bert Kielman                   44  DeWarande         3:24.97
          41.72  1:32.98  2:34.45  3:24.97 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 65+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Nic Geers                      38  VanUden-DeGou     3:24.99
          45.97  1:40.03  2:44.69  3:24.99 



Gemengd 200m wisselslag                                        Heren Masters 70+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Rob van Gestel                 35  PSV               3:46.22
          52.85  1:53.74  2:55.20  3:46.22 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Pre-Masters
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lilian Dekkers                 83  De Haaien         2:54.87
          36.34  1:21.74  2:12.31  2:54.87 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Masters 25+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Roos van Esch                  82  TRB/RES           2:38.42
          33.11  1:14.97  2:04.00  2:38.42 
    2. Bianca Cox                     80  PSV               2:40.45
          35.17  1:16.73  2:04.05  2:40.45 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Masters 30+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Liselotte Joling               75  PSV               2:47.83
          35.77  1:20.93  2:09.19  2:47.83 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Masters 35+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Anita Smits                    69  TRB/RES           2:43.96
          33.63  1:17.52  2:06.33  2:43.96 
    2. Jasmijn Steenwinkel            72  De Haaien         3:11.69
          40.52  1:31.34  2:27.17  3:11.69 
    3. Jeannette Franken              72  BZV               3:24.35
          41.67  1:33.97  2:32.51  3:24.35 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Masters 45+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. José Miltenburg-Damen          59  AquAmigos         2:59.20
          35.86  1:24.54  2:18.55  2:59.20 
    2. Patty Verhagen                 59  AquAmigos         3:01.30
          40.15  1:28.12  2:21.50  3:01.30 
    3. Gabrielle Verdonk              62  LuctoretEmerg     3:27.60
          44.64  1:38.79  2:37.36  3:27.60 



Gemengd 200m wisselslag                                        Dames Masters 60+
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Annie Smits                    46  PSV               4:03.88
          56.77  2:03.67  3:11.37  4:03.88 



TOP
Gemengd 4 x 50m vrije slag                                SR. 80 en ouder, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Octopus 1                          Octopus           2:00.75
       Stefan van der Grift      87   Albert van Piekeren       84
       Henk van Zetten           67   Jeffrey Geway             87
          29.65  1:05.01  1:32.91  2:00.75 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  120 - 159, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

  dis. PSV 12                             PSV                           EA
       Peter Soudant             62   Pascal van Lieshout       71
       Vincent Rijsdijk          81   Twan Verhagen             75
          30.90  1:01.82 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  160 - 199, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 8                              PSV               1:54.28
       Ron Phaff                 62   Harold Matla              68
       Martin Steenmetz          57   Ronald Smits              78
          31.80  1:01.21  1:29.36  1:54.28 
       Neptunus'58 4                      Neptunus'58       2:44.86
       Niall Carroll             73   John Verhagen             57
       Jan Mettler               45   Rio Rozendaal             63
        2:44.86 
       Arethusa 2                         13-004            1:57.55
       Jos Leendertse            62   Jan-Willem van Herpen     70
       Reginald vd Giessen       58   Paul van den Heuvel       70
          28.94    59.10  1:27.42  1:57.55 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  240 - 279, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 7                              PSV               2:14.94
       Rob Ekkel                 62   Arthur Jansen             54
       Rob van Gestel            35   Cor Sprengers             35
        2:14.94 
       Old Dutch 2                        OldDutch          3:12.70
       Jan van de Wouw           35   Nico Baay                 42
       Frans van der Walle       43   Ad Tersteeg               39
        3:12.70 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  100 - 119, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 11                             PSV               2:06.95
       Kristel Tellegen          74   Bianca Cox                80
       Jenny Levitt              80   Liselotte Joling          75
          30.31  1:04.23  1:34.60  2:06.95 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  160 - 199, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos 3                        AquAmigos         2:12.35
       José Miltenburg-Damen     59   Odile Olislagers          73
       Karin Kuijlaars           66   Patty Verhagen            59
        2:12.35 
       PSV 10                             PSV               2:16.36
       Lia van den Acker         61   Annetje Dieleman          71
       Marleen Willems           60   Saskia Phaff              66
        2:16.36 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                 SR.  240 - 279, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 9                              PSV               3:15.12
       Dini de Weijer            54   Dorry de Vries            57
       Marianne Maandonks        26   Lottie Geurts             35
        3:15.12 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                       SR. 80 en ouder
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 13                             PSV               2:16.29
       Joris Robijn              75   Chantal van Isterdael     74
       Hetty Zuidmeer            83   Rob Hemesath              61
        2:16.29 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                        SR.  100 - 119
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 2             De Biesboschzwe   2:00.30
       Francijna de Kooter       80   Dennis Klop               83
       Stephan Admiraal          83   Sabrina Boekhout          81
          33.93  1:01.06  1:30.17  2:00.30 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                        SR.  120 - 159
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. AquAmigos 2                        AquAmigos         2:18.32
       Gertjan Verhallen         65   Elske Koulman             68
       Claudia van Drunen        77   Erik van der Wel          74
        2:18.32 
       BZV 1                              BZV               2:20.98
       Mohammed Yahyaoui         68   Walter van Luenen         75
       Anja Leijten              75   Jeannette Franken         72
        2:20.98 
       De Haaien                          De Haaien         2:13.40
       Lilian Dekkers            83   Jasmijn Steenwinkel       72
       Richard aan de Stegge     57   René Philipsen            68
          32.04  1:04.67  1:38.47  2:13.40 
       De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:01.11
       Dirk Kooter               75   Marjo Goelema             69
       Annette Wijnja-Visser     67   Arjon de Bok              69
          31.61  1:02.94  1:33.28  2:01.11 
       Neptunus'58 3                      Neptunus'58       2:19.00
       Sandra Schellekens        85   Vera Hellings             69
       Marios v.d. Bersselaar    54   Frank Hovenier            85
        2:19.00 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                        SR.  160 - 199
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

   bm. AZV (B)                                              2:16.39
       Vincent Verwaest          85   Luc Nijs                  59
       Eric Henrard              60   Linda Swennen             63
          32.16  1:06.23  1:39.28  2:16.39 



Gemengd 4 x 50m vrije slag                                        SR.  200 - 239
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

   bm. Aqua-Novio'94                      Aqua-Novio'94     2:01.08
       Peter Fölker              64   Gregor Pompen             37
       Ellen Schravendeel        70   Albert Boonstra           57
          28.99    58.47  1:34.58  2:01.08 



TOP
Gemengd 4 x 50m wisselslag                                SR. 80 en ouder, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Octopus 1                          Octopus           2:10.68
       Jeffrey Geway             87   Stefan van der Grift      87
       Albert van Piekeren       84   Henk van Zetten           67
          32.74  1:05.61  1:35.05  2:10.68 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  120 - 159, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 6                              PSV               2:27.81
       Pascal van Lieshout       71   Twan Verhagen             75
       Rob Hemesath              61   Vincent Rijsdijk          81
          42.08  1:20.40  1:54.69  2:27.81 
    2. Neptunus'58 2                      Neptunus'58       2:37.28
       Rio Rozendaal             63   Frank Hovenier            85
       John Verhagen             57   Niall Carroll             73
          43.17  1:34.77  2:07.56  2:37.28 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  160 - 199, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 2                              PSV               2:08.64
       Ron Phaff                 62   Ronald Smits              78
       Harold Matla              68   Martin Steenmetz          57
          35.99  1:08.15  1:37.35  2:08.64 
    2. Arethusa 1                         13-004            2:13.67
       Jan-Willem van Herpen     70   Reginald vd Giessen       58
       Paul van den Heuvel       70   Anthony vd Giessen        68
          35.43  1:09.80  1:42.80  2:13.67 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  200 - 239, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Old Dutch 1                        OldDutch          2:46.55
       Frans van der Walle       43   Hans Vloedgraven          64
       Nico Baay                 42   Rinse Rooker              66
          53.25  1:37.81  2:11.79  2:46.55 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  240 - 279, Heren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 1                              PSV               2:33.96
       Rob Ekkel                 62   Arthur Jansen             54
       Rob van Gestel            35   Cor Sprengers             35
          34.44  1:19.48  1:59.89  2:33.96 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                SR. 80 en ouder, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. TRB/RES 1                          TRB/RES           2:10.74
       Sabrina Buur              85   Tanja Donkers             86
       Sylvia Berens             80   Maike op het Veld         87
          32.40  1:08.99  1:42.09  2:10.74 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  100 - 119, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 5                              PSV               2:20.86
       Bianca Cox                80   Liselotte Joling          75
       Kristel Tellegen          74   Jenny Levitt              80
          34.61  1:12.69  1:47.43  2:20.86 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  120 - 159, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Neptunus'58 1                      Neptunus'58       3:00.82
       Vera Hellings             69   Sandra Schellekens        85
       Helma van de Kleij        59   Miranda van de Ven        68
          44.39  1:37.77  2:16.97  3:00.82 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  160 - 199, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 4                              PSV               2:47.74
       Saskia Phaff              66   Marleen Willems           60
       Annetje Dieleman          71   Lia van den Acker         61
          43.49  1:29.42  2:06.34  2:47.74 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                 SR.  200 - 239, Dames
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. PSV 3                              PSV               3:01.04
       Lottie Geurts             35   Dini de Weijer            54
       Chantal van Isterdael     74   Dorry de Vries            57
          52.19  1:40.58  2:20.68  3:01.04 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                        SR.  100 - 119
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 2             De Biesboschzwe   2:16.29
       Francijna de Kooter       80   Sabrina Boekhout          81
       Dennis Klop               83   Stephan Admiraal          83
          38.42  1:16.02  1:49.08  2:16.29 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                        SR.  120 - 159
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwe   2:16.64
       Arjon de Bok              69   Marjo Goelema             69
       Dirk Kooter               75   Annette Wijnja-Visser     67
          32.59  1:10.05  1:44.86  2:16.64 
    2. Tiamat                             Tiamat            2:26.55
       Endrina van den Heuvel    71   Johan van der Aalst       62
       Wendy Poeliejoe           72   Stijn Wouters             72
          39.53  1:24.85  1:57.17  2:26.55 



Gemengd 4 x 50m wisselslag                                        SR.  160 - 199
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. DBD                                DBD               2:47.52
       Ingrid Versteegen         73   Wout van Dijk             62
       Ine Meeuwis               60   Hans Groothelm            58
          46.04  1:35.65  2:16.24  2:47.52 
   bm. AZV (B)                                              2:39.51
       Vincent Verwaest          85   Luc Nijs                  59
       Eric Henrard              60   Linda Swennen             63
          41.28  1:20.61  2:01.28  2:39.51 
  dis. AquAmigos 5                        AquAmigos                     EA
       Jan de Laat               60   Lars Damen                63
       Odile Olislagers          73   José Miltenburg-Damen     59
          47.07