Nr. 1. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 28. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 29. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 30. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd
Horst, 26.4.2008


1 - Limietwedstrijd26.4.08 - 7:15


Programmanr. 1
26.4.08
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick JanssenHzpc2:40.5193020092:39.73
50m:35.32200m:2:39.73


<< TOP >>
Programmanr. 2
26.4.08
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
26.4.08
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralf JohnHzpcNT700051326.12
2.Kevin van den BekeromHzpc30.17920005729.62


<< TOP >>
Programmanr. 4
26.4.08
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark van EnckevortHzpc58.23900079758.28
2.Tim JacobsHzpc1:00.8292018251:00.57
3.Rick HesenHzpc1:01.5493006011:02.42
4.Laurent BamsZwemclub EijsdenNT96001931:03.03
5.Sem HermansHzpc1:09.3796012591:09.09


<< TOP >>
Programmanr. 5
26.4.08
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralph van MegenHzpc2:06.0992016132:06.38


<< TOP >>
Programmanr. 6
26.4.08
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc2:12.9491020762:15.46
100m:1:06.47200m:2:15.46


<< TOP >>
Programmanr. 7
26.4.08
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 8
26.4.08
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BecksHzpc1:09.5494030981:08.75
2.Maud RutjensHzpc1:11.5093056321:10.48
3.Floor WeijmansHzpc1:12.9695025221:12.70
4.Jessica HesenHzpc1:11.5096011941:12.83


<< TOP >>
Programmanr. 9
26.4.08
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise van der KlijHzpc1:34.8796004821:32.96


<< TOP >>
Programmanr. 10
26.4.08
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bram BecksHzpc3:07.4393037013:09.00
100m:1:30.59200m:3:09.00
2.Sam DerksHzpc3:31.1896007193:33.57
100m:1:45.71200m:3:33.57
3.Kay ThijssenHzpcNT96017993:33.71
100m:1:43.98200m:3:33.71


<< TOP >>
Programmanr. 11
26.4.08
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 12
26.4.08
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
26.4.08
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda CustersHzpc5:39.0086007385:43.24
100m:1:19.16400m:5:43.24


<< TOP >>
Programmanr. 14
26.4.08
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin van den BekeromHzpc35.55920005736.64


<< TOP >>
Programmanr. 15
26.4.08
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maddy ThielenHzpc37.81900373238.57
2.Ingrid van HorenHzpc39.63920406039.61


<< TOP >>
Programmanr. 16
26.4.08
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Philip BamsZwemclub EijsdenNT96001951:19.49


<< TOP >>
Programmanr. 17
26.4.08
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim JacobsHzpc1:11.7092018251:12.73
2.Laurent BamsZwemclub EijsdenNT96001931:12.87
3.Rick HesenHzpc1:12.2893006011:13.15
4.Patrick JanssenHzpc1:14.7993020091:18.02


<< TOP >>
Programmanr. 18
26.4.08
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Debbie HesenHzpc1:14.2786015281:16.29


<< TOP >>
Programmanr. 19
26.4.08
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 20
26.4.08
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 21
26.4.08
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem HermansHzpc2:58.8096012592:50.99
100m:1:25.38200m:2:50.99
2.Sam DerksHzpcNT96007192:52.81
100m:1:26.19200m:2:52.81


<< TOP >>
Programmanr. 22
26.4.08
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice JanssenHzpc2:38.8289020122:35.22
100m:1:15.41200m:2:35.22


<< TOP >>
Programmanr. 23
26.4.08
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark van EnckevortHzpc4:42.5090007974:40.00
50m:
100m:
32.65
1:08.62
150m:
200m:
1:44.26
2:19.97
250m:
300m:
2:55.94
3:31.22
350m:
400m:
4:05.82
4:40.00


<< TOP >>
Programmanr. 24
26.4.08
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 25
26.4.08
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralf JohnHzpc27.77700051327.89


<< TOP >>
Programmanr. 26
26.4.08
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc30.46910207631.07
2.Ingrid van HorenHzpc32.23920406032.76
3.Alice JanssenHzpc32.97890201233.09
4.Rinske BecksHzpc35.72940309836.78


<< TOP >>
Programmanr. 27
26.4.08
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica HesenHzpc1:36.8196011941:33.55
2.Floor WeijmansHzpc1:32.8695025221:35.83
3.Denise van der KlijHzpc1:40.6396004821:41.70


<< TOP >>
Programmanr. 28
26.4.08
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 29
26.4.08
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Debbie HesenHzpc35.14860152835.43
2.Maud RutjensHzpc36.89930563237.11


<< TOP >>
Programmanr. 30
26.4.08
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin van den BekeromHzpc1:19.4592000571:19.68
50m:36.43100m:1:19.68
2.Bram BecksHzpc1:27.0093037011:26.34
3.Philip BamsZwemclub EijsdenNT96001951:39.09