Limb. Sprint en Estafettekampioenschap
Horst (NED),    7.2.1910 - 6.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder      Nr. 24. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 1 en later      Nr. 26. Jongens, 4 x 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2      Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 29. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 3 en later      Nr. 30. Jongens, 4 x 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 31. Dames, 50m vrije slag, Senioren 1 en 2      Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 33. Dames, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder      Nr. 34. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 35. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 1 en later      Nr. 36. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 37. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2      Nr. 38. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 39. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 3 en later      Nr. 40. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Junioren 2 en later
Nr. 41. Dames, 50m vlinderslag, Senioren 1 en 2      Nr. 42. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder      Nr. 44. Heren, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                     16 jaar en ouder
7.2.10 - 13:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:08.86 9102076    1:06.37           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:10.96 8705620    1:09.44           
  3. Melissa Meijer                Nimo                   1:11.40 9304374    1:09.73           
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   1:10.07 9204060    1:12.07           
  5. Vera Weinberg                 Nimo                   1:13.43 9302144    1:12.21           
  6. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:12.66 9105478    1:12.86           
  7. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.20 8902012    1:13.08           
  8. Chloé Rutzerveld              Nimo                   1:13.22 9203450    1:13.34           
  9. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.97 9301096    1:13.77           
 10. Denise Austen                 RZ                     1:13.52 9303778    1:13.86           
 11. Bo Peeters                    Nimo                   1:13.93 9306564    1:14.17           
 12. Karin Bongers                 RZL                    1:13.67 9303800    1:14.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m wisselslag                     18 jaar en ouder
7.2.10 - 13:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick                1:03.81 8502495    1:03.11           
  2. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:06.35 9103401    1:04.56           
  3. Mark van Enckevort            HZPC                   1:05.70 9000797    1:05.36           
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         1:04.29 8903247    1:05.45           
  5. Math Smeets                   Nimo                   1:06.29 8704153    1:05.50           
  6. Charel Thewissen              Kimbria                1:06.21 9005591    1:05.51           
  7. Freddie Geerlings             Nimo                   1:04.86 7900379    1:05.91           
  8. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:06.49 8800887    1:06.51           
  9. Patrick Creemers              RZ                     1:06.57 9000579    1:07.31           
 10. Sander van den Berg           Nimo                   1:06.95 8700211    1:07.60           
 11. Jeroen Custers                Kimbria                1:07.73 9106319    1:10.10           
 12. Stijn Agten                   RZL                    1:07.82 8700037    1:12.62           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 4 x 50m rugslag                 Junioren 1 en later
7.2.10 - 13:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:46.39            2:35.33           
        Amber Kerkhofs, 00                         Renee Roosen, 99
        Celine Kerkhofs, 98                        Audrey Bams, 98
            42.34  2:35.33

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:56.36            2:38.35           
        Rianne de Croock, 98                       Minke Theunissen, 98
        Denise Blok, 99                            Carmen van de Rijt, 98
            40.40  2:38.35

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:56.12            2:46.28           
        Milou Peeters, 98                          Hilde Litjens, 99
        Alette Litjens, 98                         Celine Buijssen, 98
            41.52  2:46.28

  4. Nimo 1                        Nimo                   2:59.36            2:49.23           
        Chayenne Poorts, 98                        Stella Peeters, 99
        Esmee Versteegen, 98                       Melanie Leunissen, 98
            37.08  2:49.23

  5. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       3:05.21            2:53.39           
        Manon Herben, 99                           Sabine Vertommen, 98
        Dahnee de la Croix, 98                     Renee Frijns, 98
            43.86  2:53.39

  6. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            3:12.46            3:06.47           
        Merel Knibbeler, 98                        Erin-Lisa Dalm, 99
        Esmee Dietzenbacher, 99                    Myrthe van der Haijden, 98
            49.94  3:06.47

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   3:24.27            3:08.78           
        Zoë Pauwels, 00                            Michelle Kurvers, 99
        Lexi Swinkels, 00                          Lisa Lamber, 00
            46.85  3:08.78

  8. Patrick 1                     Patrick                3:30.81            3:27.89           
        Jiska van Rijt, 99                         Anne van Straaten, 99
        Sarine van Rijt, 00                        Lotte Beckers, 00
            44.10  3:27.89

 DIS Mosa-Regio 2                  Mosa-Regio             3:09.72            2:55.50           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Milou van den Beucken, 00                  Gina Feenstra, 98
        Romy Ewalds, 00                            Vivian Schraven, 98
            45.25  2:55.50

 DIS ROB 1                         ROB                    3:21.19            3:17.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Daphne Thijssen, 00                        Britt Gijpmans, 00
        Lianne Geraets, 00                         Malon Hanssen, 99
            48.85  3:17.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 4 x 50m rugslag                 Minioren 6 en later
7.2.10 - 13:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:44.24            2:41.18           
        Finn Timmermans, 98                        Servé Nelissen, 99
        Max Peuten, 98                             Koen Koster, 99
            41.75  2:41.18

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:10.52            2:48.51           
        Jules Sinsel, 98                           Stefan Willigers, 98
        Raoul van Lijf, 98                         Toine Willigers, 99
            47.45  2:48.51

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:48.24            2:48.91           
        Thijmen Bruist, 98                         Vincent de Munter, 00
        Lars van der Haijden, 99                   Daan Jente, 99
            46.85  2:48.91

  4. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:04.09            2:55.73           
        Robbin Vonk, 98                            Daan Zenden, 99
        Roel Wijnands, 99                          Koen Wijnands, 98
            41.34  2:55.73

  5. HZPC 2                        HZPC                   3:09.46            2:58.13           
        Giel van Megen, 00                         Pieter Otten, 98
        Sander Aerts, 99                           Dimitar Kamnarovski, 00
            45.92  2:58.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag                        Jeugd 1 en 2
7.2.10 - 13:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     36.58 9500752      35.77           
  2. Jona Pisters                  Nimo                     36.34 9501784      36.39           
  3. Rinske Becks                  HZPC                     37.66 9403098      36.73           
  4. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     37.76 9404962      38.16           
  5. Linda Dehing                  RZ                       39.90 9400022      39.86           
     Joyce Delsing                 Patrick                  39.65 9502594      39.86           
  7. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden         41.71 9400512      40.32           
  8. Maaike Knops                  RZL                      39.02 9404018      40.39           
  9. Michelle Meusen               RZL                      40.98 9400852      40.53           
 10. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     40.99 9503450      41.64           
 DIS Rylana Slaghuis               Nimo                     41.84 9401286      41.80           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     40.35 9402102                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 3 en 4
7.2.10 - 13:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio               34.06 9503497      32.89           
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers           37.25 9400627      34.55           
  3. Kevin Meuwissen               Patrick                  35.87 9502485      35.30           
  4. Tim Sonnemans                 RZL                      36.18 9403017      35.39           
  5. Kiowa Kamaansing              Nimo                     37.93 9500125      35.82           
  6. Stan Snijders                 RZL                      37.10 9500485      37.13           
  7. Sven Brouwer                  Mosa-Regio               37.02 9504449      37.17           
  8. Jim Ketelings                 RZ                       38.92 9403901      37.59 FJ 1      
  9. Maurice Zelis                 RZ                       38.74 9401031      37.59 FJ 2      
 10. Silvan Viehmann               ZV Brunssum              38.16 9403763      37.64           
 11. Yoeri Cuijpers                Nimo                     37.70 9403969      37.84           
 12. Andreas Waldus                Nimo                     39.70 9503581      38.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 4 x 50m rugslag                 Junioren 3 en later
7.2.10 - 13:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:28.51            2:24.23           
        Mignon Peeters, 97                         Nieske Janssen, 96
        Merel Jaspers, 96                          Chayenne Poorts, 98
            33.24  2:24.23

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:31.70            2:25.39           
        Ilse Litjens, 96                           Lotte van Megen, 97
        Denise van der Klij, 96                    Manon Koster, 97
            36.00  2:25.39

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:35.30            2:25.80           
        Beau Warnier, 96                           Irma van den Brandt, 97
        Clara Willigers, 96                        Ina Willigers, 97
            38.45  2:25.80

  4. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:31.25            2:26.15           
        Celine Smeets, 97                          , 
        Janelle van den Heuvel, 97                 Lisanne Jente, 96
            38.42  2:26.15

  5. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:46.56            2:34.26           
        Evi Schols, 96                             Sarah Bos, 97
        Maxime Rintjema, 97                        Margot v. Iersel, 96
            40.91  2:34.26

  6. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:40.97            2:39.58           
        Floor Brouwer, 97                          Rianne Mooren, 97
        Lieke Seelen, 97                           Judith Wienen, 97
            39.83  2:39.58

  7. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:50.33            2:40.80           
        Ydwien Vervoort, 98                        Anneloes Meijers, 97
        Serafina Vlijt, 98                         Lotte van Haarst, 97
            39.72  2:40.80

  8. RZL 1                         RZL                    2:53.82            2:45.07           
        Ismay Sonnemans, 97                        Femke Snijders, 97
        Lieke Schors, 98                           Rian Bongers, 98
            45.29  2:45.07

  9. ROB 1                         ROB                    2:51.06            2:51.38           
        Shirley Thijssen, 96                       Jesse Hebben, 96
        Lisan van Emmerik, 97                      Birgit Hanssen, 97
            41.75  2:51.38

 10. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                3:10.03            2:58.70           
        Emmy Linssen, 96                           Myrthe Simons, 97
        Lotte Offermans, 98                        Kathleen de Beer, 97
            40.07  2:58.70

 DIS Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:41.68            2:38.31           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Maud Bruynen, 98                           Eline van de Ven, 97
        Maud Cox, 98                               Carley Donders, 96
            42.10  2:38.31




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 4 x 50m rugslag                 Junioren 2 en later
7.2.10 - 13:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:19.69            2:14.60           
        Sem Hermans, 96                            Sam Derks, 96
        Björn Piket, 96                            Max Hermans, 97
            31.68  2:14.60

  2. Patrick 1                     Patrick                2:47.59            2:35.49           
        Robin Meuwissen, 96                        Luc Nelissen, 97
        Rick van Wegberg, 97                       Lars Hamacher, 97
            37.56  2:35.49

  3. HZPC 2                        HZPC                   2:53.23            2:40.36           
        Kay Thijssen, 96                           Zjef Nelissen, 97
        Pieter Otten, 98                           Dylan Bos, 96
            37.33  2:40.36

AFGE Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:35.67                              
        Ted Wilders, 97                            Djeremy Hesseling, 96
        Bart van der Linden, 98                    Bram in 't Zandt, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m vrije slag                      Senioren 1 en 2
7.2.10 - 13:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                     28.20 9304374      28.13           
  2. Vera Weinberg                 Nimo                     29.06 9302144      28.50           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                     28.70 9204060      28.57           
  4. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.16 9202860      29.08           
  5. Svenja Zonneveld              RZ                       29.89 9301096      29.92           
     Bo Peeters                    Nimo                     30.04 9306564      29.92           
  7. Denise Austen                 RZ                       29.99 9303778      30.07           
  8. Anke Snijkers                 Nimo                     30.55 9201638      30.42           
  9. Chloé Rutzerveld              Nimo                     30.11 9203450      30.54           
 10. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  30.34 9303332      30.89           
 11. Jolien van Golde              Kimbria                  30.13 9204200      31.42           
 DIS Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
7.2.10 - 13:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               HZPC                     25.43 9201613      25.49 FJ 1      
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        25.30 9200249      25.49 FJ 2      
  3. Ronald Waldus                 Nimo                     26.48 9206275      26.39           
  4. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         28.00 9204561      26.79           
  5. Glenn Rompelberg              Kimbria                  27.23 9303807      26.99           
  6. Tim Jacobs                    HZPC                     27.78 9201825      27.20           
  7. Robin Ramaekers               Nimo                     26.42 9304385      27.32           
  8. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     28.11 9203627      28.02           
  9. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  27.65 9306693      28.08           
 10. Daan Jansen                   RZL                      28.74 9303621      28.50           
 11. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      28.67           
  NG Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            26.39 9200333                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 50m vlinderslag                     18 jaar en ouder
7.2.10 - 13:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)        28.07 9105798      28.82           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            29.09 8705620      29.29           
  3. Judith van Meijel             HZPC                     30.06 9102076      29.33           
  4. Alice Janssen                 HZPC                     32.50 8902012      32.22           
  5. Linda Custers                 HZPC                     32.00 8600738      32.48 FJ 1      
  6. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        32.06 9107878      32.48 FJ 2      
  7. Michelle Hacking              Nimo                     32.68 9107646      32.72 FJ 1      
  8. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         32.19 9103432      32.72 FJ 2      
  9. Ingrid Jansen                 Nimo                     33.53 8705592      33.07           
 10. Mara Pfeffer                  Nimo                     32.93 9105478      33.11           
NG.Z Danique Ubags                 ZON/S&S                  33.60 9003780                      
  NG Marianka Peeters              Patrick                  32.10 8803394                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 50m vlinderslag                     18 jaar en ouder
7.2.10 - 13:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick                  27.62 8502495      27.57           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        28.36 8800887      27.86           
  3. Charel Thewissen              Kimbria                  27.99 9005591      28.49 FJ 1      
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers           27.99 8903247      28.49 FJ 2      
  5. Sander van den Berg           Nimo                     28.57 8700211      29.48           
  6. Stijn Agten                   RZL                      28.32 8700037      29.64           
     Patrick Creemers              RZ                       29.13 9000579      29.64           
  8. Mark van Enckevort            HZPC                     29.80 9000797      29.67 FJ 1      
  9. Freddie Geerlings             Nimo                     28.91 7900379      29.67 FJ 2      
 10. Tim Metsemakers               Patrick                  29.39 8902129      30.70           
 11. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     30.54 8900033      31.02           
 DIS Math Smeets                   Nimo                     30.60 8704153      30.39           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Junioren 1 en later
7.2.10 - 13:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:05.99            2:56.08           
        Rianne de Croock, 98                       Nina Vriezelaar, 99
        Minke Theunissen, 98                       Carmen van de Rijt, 98
            46.53  2:56.08

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:03.50            2:59.97           
        Amber Kerkhofs, 00                         Audrey Bams, 98
        Dahnee de la Croix, 98                     Renee Roosen, 99
            46.12  2:59.97

  3. HZPC 1                        HZPC                   3:13.04            3:02.61           
        Celine Buijssen, 98                        Alette Litjens, 98
        Hilde Litjens, 99                          Milou Peeters, 98
            43.95  3:02.61

  4. Nimo 1                        Nimo                   3:08.96            3:03.61           
        Melanie Leunissen, 98                      Stella Peeters, 99
        Esmee Versteegen, 98                       Chayenne Poorts, 98
            43.10  3:03.61

  5. Mosa-Regio 2                  Mosa-Regio             3:22.17            3:17.13           
        Milou van den Beucken, 00                  Romy Ewalds, 00
        Vivian Schraven, 98                        Gina Feenstra, 98
            54.07  3:17.13

  6. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:20.75            3:17.30           
        Marjolein Schoonheim, 00                   Amy Mooren, 00
        Amber Thevissen, 99                        Ydwien Vervoort, 98
            51.07  3:17.30

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   3:32.14            3:28.85           
        Maartje Cox, 00                            Lisa Lamber, 00
        Lexi Swinkels, 00                          Kim van Sebille, 99
            54.47  3:28.85

  8. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            3:26.11            3:30.07           
        Merel Knibbeler, 98                        Erin-Lisa Dalm, 99
        Esmee Dietzenbacher, 99                    Myrthe van der Haijden, 98
            56.50  3:30.07

  9. Patrick 1                     Patrick                3:46.38            3:44.60           
        Jiska van Rijt, 99                         Sarine van Rijt, 00
        Lotte Beckers, 00                          Anne van Straaten, 99
            52.60  3:44.60

 DIS ROB 1                         ROB                    3:38.03                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Britt Gijpmans, 00                         Marit van Emmerik, 00
        Lianne Geraets, 00                         Malon Hanssen, 99
            45.04

 DIS Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       3:15.12            3:18.13           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Sabine Vertommen, 98                       Leonie Pachen, 98
        Renee Frijns, 98                           Celine Kerkhofs, 98
            48.00  3:18.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Jongens, 4 x 50m schoolslag               Minioren 6 en later
7.2.10 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   3:06.83            3:00.49           
        Finn Timmermans, 98                        Koen Koster, 99
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Servé Nelissen, 99
            45.52  3:00.49

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:13.44            3:02.89           
        Jules Sinsel, 98                           Timo Warnier, 99
        Raoul van Lijf, 98                         Toine Willigers, 99
            48.39  3:02.89

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:22.15            3:05.98           
        Koen Wijnands, 98                          Robbin Vonk, 98
        Daan Zenden, 99                            Roel Wijnands, 99
            42.82  3:05.98

  4. HZPC 2                        HZPC                   3:30.08            3:24.73           
        Sander Aerts, 99                           Max Peuten, 98
        Giel van Megen, 00                         Pieter Otten, 98
            52.10  3:24.73

 DIS ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            3:18.56            3:15.09           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Jhamiro Habets, 98                         Daan Jente, 99
        Thijmen Bruist, 98                         Vincent de Munter, 00
            49.60  3:15.09




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Meisjes, 50m rugslag                          Jeugd 1 en 2
7.2.10 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     31.29 9500752      31.40           
  2. Jona Pisters                  Nimo                     32.78 9501784      32.36           
  3. Michelle Meusen               RZL                      34.04 9400852      34.28           
  4. Linda Dehing                  RZ                       35.19 9400022      34.89           
  5. Maaike Knops                  RZL                      35.33 9404018      35.60           
  6. Floor Weijmans                HZPC                     37.06 9502522      35.77           
  7. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden         36.10 9400512      36.05           
  8. Rinske Becks                  HZPC                     37.08 9403098      36.13           
  9. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        36.47 9405270      36.90           
 10. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     36.48 9503450      37.43           
 11. Rylana Slaghuis               Nimo                     37.18 9401286      39.12           
NG.Z Veerle Corstjens              Patrick                  36.07 9401314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                      Jongens, 50m rugslag                       Junioren 3 en 4
7.2.10 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silvan Viehmann               ZV Brunssum              31.07 9403763      30.55           
  2. Stef Verheesen                Patrick                  33.19 9402405      31.77           
  3. Luuk Janssen                  Mosa-Regio               32.02 9503497      32.00           
  4. Maurice Zelis                 RZ                       33.44 9401031      32.39           
  5. Stan Snijders                 RZL                      32.96 9500485      33.13           
  6. Yoeri Cuijpers                Nimo                     34.04 9403969      33.27           
  7. Pedro Nemeth                  ZV Brunssum              34.02 9401575      33.42           
  8. Joep Suskens                  De Roersoppers           34.95 9400627      33.71           
  9. Joeri Kerkhoff                Nimo                     34.48 9501689      33.89           
 10. Andreas Waldus                Nimo                     34.84 9503581      34.38           
 11. Kevin Meuwissen               Patrick                  34.21 9502485      36.52           
NG.Z Rubin Steegh                  ROB                      34.64 9504873                      
AFGE Dylan Notten                  ZC Valkenburg            32.02 9500099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Junioren 3 en later
7.2.10 - 14:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:50.57            2:43.00           
        Irma van den Brandt, 97                    Julie Theunissen, 97
        Beau Warnier, 96                           Ina Willigers, 97
            41.71  2:43.00

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:50.33            2:46.86           
        Merel Jaspers, 96                          Melanie Leunissen, 98
        Mignon Peeters, 97                         Chayenne Poorts, 98
            42.43  2:46.86

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:58.57            2:48.51           
        Manon Koster, 97                           Lotte van Megen, 97
        Denise van der Klij, 96                    Ilse Litjens, 96
            41.07  2:48.51

  4. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:54.19            2:49.32           
        ,                                          Ellen Borger, 96
        Kendra Viehmann, 97                        Lisanne Jente, 96
            43.32  2:49.32

  5. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:50.44            2:50.19           
        Maud Cox, 98                               Carley Donders, 96
        Daniek van de Ven, 97                      Eline van de Ven, 97
            44.72  2:50.19

  6. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             3:01.01            2:59.36           
        Floor Brouwer, 97                          Lieke Seelen, 97
        Rianne Mooren, 97                          Judith Wienen, 97
            41.63  2:59.36

  7. RZL 1                         RZL                    3:04.97            3:01.50           
        Rian Bongers, 98                           Femke Snijders, 97
        Lieke Schors, 98                           Ismay Sonnemans, 97
            44.48  3:01.50

  8. ROB 1                         ROB                    3:02.56            3:01.74           
        Shirley Thijssen, 96                       Jesse Hebben, 96
        Lisan van Emmerik, 97                      Birgit Hanssen, 97
            44.09  3:01.74

  9. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:21.95            3:02.26           
        Lotte Verstraelen, 96                      Lotte van Haarst, 97
        Anneloes Meijers, 97                       Serafina Vlijt, 98
            44.86  3:02.26

 10. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                3:10.61            3:06.42           
        Emmy Linssen, 96                           Myrthe Simons, 97
        Lotte Offermans, 98                        Kathleen de Beer, 97
            42.28  3:06.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 4 x 50m schoolslag               Junioren 2 en later
7.2.10 - 14:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:43.66            2:32.24           
        Zjef Nelissen, 97                          Max Hermans, 97
        Björn Piket, 96                            Sem Hermans, 96
            40.29  2:32.24

  2. Patrick 1                     Patrick                3:08.36            2:51.39           
        Robin Meuwissen, 96                        Luc Nelissen, 97
        Rick van Wegberg, 97                       Chris Verheesen, 97
            40.42  2:51.39

  3. RZL 1                         RZL                    3:04.16            2:58.04           
        Erik Broens, 97                            Jordi Knops, 96
        Ivo Grosveld, 97                           Jeroen Bongers, 96
            55.97  2:58.04

  4. HZPC 2                        HZPC                   3:16.73            3:03.23           
        Sam Derks, 96                              Dylan Bos, 96
        Kay Thijssen, 96                           Max Peuten, 98
            41.48  3:03.23

AFGE Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:58.01                              
        Bram in 't Zandt, 96                       Djeremy Hesseling, 96
        Bart van der Linden, 98                    Ted Wilders, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 50m vlinderslag                      Senioren 1 en 2
7.2.10 - 14:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              HZPC                     31.03 9204060      30.90           
  2. Vera Weinberg                 Nimo                     31.56 9302144      32.04           
  3. Melissa Meijer                Nimo                     31.21 9304374      32.33           
  4. Bo Peeters                    Nimo                     31.46 9306564      32.68           
  5. Denise Austen                 RZ                       32.40 9303778      32.90           
  6. Svenja Zonneveld              RZ                       32.37 9301096      33.51           
  7. Karin Bongers                 RZL                      33.39 9303800      33.57           
  8. Sophie Cleuren                HZPC                     34.03 9300158      34.02           
  9. Jolien van Golde              Kimbria                  32.19 9204200      34.07           
 10. Sabine Klesman                De Roersoppers           32.67 9202860      34.12           
 11. Chloé Rutzerveld              Nimo                     32.89 9203450      34.45           
 12. Sanne Kerkhoff                Nimo                     34.74 9305530      35.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 50m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
7.2.10 - 14:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.89 9200249      27.24           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     27.28 9201613      28.10           
  3. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         30.62 9204561      30.14           
  4. Robin Ramaekers               Nimo                     29.57 9304385      30.54           
  5. Glenn Rompelberg              Kimbria                  31.96 9303807      30.73           
  6. Marc Craenen                  Patrick                  32.82 9301055      31.60           
  7. Ronald Waldus                 Nimo                     32.20 9206275      31.83           
  8. Patrick Janssen               HZPC                     32.28 9302009      32.31           
  9. Dennis Creemers               De Roersoppers           32.79 9202243      32.74           
 10. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  31.45 9306693      33.50           
 DIS Daan Jansen                   RZL                      33.08 9303621      32.81           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            30.06 9200333                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Dames, 50m vrije slag                     18 jaar en ouder
7.2.10 - 14:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)        27.36 9105798      27.14           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     27.93 9102076      27.72           
  3. Mara Pfeffer                  Nimo                     28.05 9105478      28.40           
  4. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            30.31 8705620      28.42           
  5. Linda Custers                 HZPC                     29.78 8600738      29.09           
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         29.35 9103432      29.34           
  7. Alice Janssen                 HZPC                     29.28 8902012      29.36           
  8. Renske Venner                 RZL                      29.51 9008012      29.50           
  9. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     29.58 9105162      29.72 FJ 1      
 10. Ingrid Jansen                 Nimo                     30.11 8705592      29.72 FJ 2      
 11. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        30.06 9107878      29.98           
 12. Michelle Hacking              Nimo                     30.26 9107646      30.30           
AFGE Marianka Peeters              Patrick                  28.33 8803394                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Heren, 50m vrije slag                     18 jaar en ouder
7.2.10 - 14:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        26.07 8800887      25.13           
  2. Tom van der Sterren           Patrick                  25.38 8502495      25.44           
  3. Charel Thewissen              Kimbria                  26.03 9005591      26.03           
  4. Mark van Enckevort            HZPC                     26.17 9000797      26.30           
  5. Jeroen Custers                Kimbria                  25.89 9106319      26.36           
  6. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.48           
  7. Remco de Veen                 De Roersoppers           26.02 8903247      26.70 FJ 1      
  8. Patrick Creemers              RZ                       25.52 9000579      26.70 FJ 2      
  9. Tim Metsemakers               Patrick                  25.78 8902129      26.91           
 10. Sander van den Berg           Nimo                     26.27 8700211      27.02           



SPLASH Meet Manager 2007 Registered to hzpc