Lansingh Bokaal
Krimpen aan den IJssel (NED),    16.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 4. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren D2 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 6. Alle, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later en Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 8. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Alle, 4 x 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 16. Alle, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren D2 en later en Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Senioren Open    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 22. Alle, 4 x 50m vrije slag, Jongens Min. 6 en later en Meisjes Jun. 1 en later
Nr. 23. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren D2 en later    Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 25. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 27. Alle, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later en Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 32. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 4 x 50m wisselslag                     Mix Senioren Open
16.2.08 - 13:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          1:58.54     1:59.02       
        Mariska Scheel, 93                           Sietske Visser, 83
        Jelte Stanic, 87                             Frank Boon, 88
            33.02  1:59.02

    2.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              2:02.52     2:03.50       
        Tonia Ruybroek, 81                           Natasja Bravenboer, 91
        Mark Baars, 85                               Vincent de Ruiter, 90
            32.92  2:03.50

    3.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          1:59.58     2:03.96       
        Tamara Boeff, 93                             Jeroen Eggeraat, 92
        Eline Boers, 91                              Oscar Sondermeijer, 91
            33.18  2:03.96

    4.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:05.54     2:06.30       
        Yessica Wouters, 91                          Leonie Edenburg, 90
        Charles Potin, 83                            Toby Aarnoutse, 89
            34.43  2:06.30

    5.  ZV Westland Dijkglas 1                  ZV Westland Dijkglas     2:08.47     2:10.39       
        Dyonne Bruggeling, 91                        Mariëtte van Nieuwkerk, 84
        Huibrecht Vlaardingerbroek, 83               Thorben Bruggeling, 94
            33.58  2:10.39

    6.  de Devel 1                              de Devel                 2:08.36     2:11.25       
        Victoria Mol, 90                             Maryse Lampe, 87
        Freek Rijper, 90                             Cornel de Vroed, 82
            37.54  2:11.25

    7.  KZV de Lansingh 4                       KZV de Lansingh          2:16.31     2:13.70       
        Ruby Boudestein, 93                          Eline Roobol, 91
        Mark Huijsman, 90                            Ivo Boon, 90
            35.48  2:13.70

    8.  KZV de Lansingh 2                       KZV de Lansingh          2:15.76     2:16.59       
        Dyonne Dorchain, 89                          Bibi den Haan, 90
        Sjoerd Visser, 88                            Remi Ouborg, 88
            36.84  2:16.59

    9.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           2:15.76     2:17.48       
        Lieke Hengst, 91                             Kimberley Bouwmeester, 89
        Pelger de Jong, 88                           Fons Westerdijk, 87
            37.70  2:17.48

   10.  KZV de Lansingh 3                       KZV de Lansingh          2:24.73     2:19.09       
        Jessica Werner, 93                           Dulcia Klerk, 92
        Martijn van den Berge, 85                    Mark Lomax, 82
            36.57  2:19.09

   11.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          2:19.08     2:19.11       
        Sibrand Rinzema, 93                          Wessel Suykerland, 93
        Karin Vrijburg, 61                           Manon Belfor, 93
            35.00  2:19.11




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Meisjes, 50m vrije slag           Meisjes Minioren 4 en later
16.2.08 - 13:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Eykelenboom         9800956   Poseidon'56                36.11       34.32       
    2.  Anouk van der Lans            9801614   ZV Westland Dijkglas       41.17       37.93  FJ 1 
    3.  Anna Smit                     9800392   Poseidon'56                42.01       37.93  FJ 2 
    4.  Julia Litjens                 9801188   ZV Westland Dijkglas       42.48       38.21       
    4.  Richenne Zeebregts            9801818   ZV Vlaardingen             40.57       38.21       
    6.  Gwendoline Kruit              9802084   KZV de Lansingh            40.50       38.66       
    7.  Kelsey Tukker                 9801148   Poseidon'56                40.32       39.25       
    8.  Kim van der Putten            9801202   ZV Westland Dijkglas       45.07       39.82       
    9.  Shanice Beekman               9900854   Luctor et Emergo           43.58       40.79       
   10.  Miranda van Valen             9800346   de Devel                   42.02       40.95       
   11.  Trang Hoang                   9800262   de Devel                   44.79       41.72       
   12.  Daphne Heemskerk              9900326   De Columbiaan 1            43.54       43.35       
   13.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo           46.55       44.03       
   14.  Marijn Brehler                9803420   De Columbiaan 1               NT       48.27       
   15.  Elaine Kruit                  0000326   KZV de Lansingh            55.22       52.01       
   16.  Stacey Gardenier              0000154   ZV Vlaardingen             49.44       52.46       
   17.  Iva den Haan                  9900882   KZV de Lansingh            55.86       53.42       
   18.  Kimberly Coenders             9900880   KZV de Lansingh            55.51       54.51       
   19.  Amy 't Mannetje               9803260   KZV de Lansingh            51.66       55.19       
 AFGEM  Emma de Waal                  9800088   De Columbiaan 1            42.79                   
    NG  Myrthe Galle                  9901732   De Columbiaan 2          1:01.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Jongens, 50m vrije slag           Jongens Minioren 4 en later
16.2.08 - 13:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaj Heck                      9800345   De Columbiaan 1               NT       38.25       
    2.  Mitchell v.d. Tak             9801373   KZV de Lansingh            38.58       38.36       
    3.  Thomas de Jong                9800491   Poseidon'56                40.03       39.08       
    4.  Tim Spaans                    9802041   ZV Vlaardingen             43.36       39.57       
    5.  Robin Lecomte                 9900711   KZV de Lansingh            39.19       39.88       
    6.  Jens Krijgsman                9901429   KZV de Lansingh            38.69       40.32       
    7.  Daniel van Vliet              9900031   De Columbiaan 1            41.33       41.97       
    8.  Bob den Dulk                  9800137   De Columbiaan 2            43.82       42.59       
    9.  Ricardo van Belzen            9900403   Luctor et Emergo           48.22       42.81       
   10.  Sybe de Waard                 9900139   de Devel                   45.18       43.81       
   11.  Kevin Herkhoff                9802261   Poseidon'56                43.71       44.23       
   12.  Rogier Dorsman                9900211   de Devel                   56.58       47.51       
   13.  Mark Veerman                  9900497   Luctor et Emergo         1:00.22       55.07       
   14.  Ricardo van der Steen         0000625   ZV Vlaardingen                NT     1:04.73       
    NG  Jesse Kuiper                  9901081   De Columbiaan 2            58.19                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren D2 en later
16.2.08 - 13:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan 1          1:08.12     1:07.82       
    2.  Lisa van Milt                 9201228   de Devel                 1:13.77     1:12.96       
    3.  Manon Baggerman               9100082   de Devel                 1:13.90     1:14.89       
    4.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan 1          1:14.82     1:15.01       
    5.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:15.57     1:16.14       
    6.  Eline Roobol                  9106414   KZV de Lansingh          1:17.19     1:16.42       
    7.  Dyonne Bruggeling             9104880   ZV Westland Dijkglas          NT     1:16.62       
    8.  Serena van der Spruit         9106336   De Columbiaan 2          1:16.60     1:17.39       
    9.  Anne Vermeulen                9103238   ZV Westland Dijkglas     1:20.56     1:17.46       
   10.  Wendy Mets                    9105176   KZV de Lansingh          1:18.60     1:18.24       
   11.  Jessica Werner                9304514   KZV de Lansingh          1:23.22     1:20.15       
   12.  Lieke Hengst                  9108048   ZV Vlaardingen           1:23.45     1:20.74       
   13.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:22.92     1:21.70       
   14.  Bibi den Haan                 9001290   KZV de Lansingh          1:25.48     1:23.44       
   15.  Manon Sloof                   9202604   Poseidon'56              1:25.21     1:23.64       
   16.  Imani Berger                  9301638   KZV de Lansingh          1:24.73     1:23.97       
   17.  Rosanne Vrijburg              9103388   De Columbiaan 2          1:22.47     1:24.12       
   18.  Silvia Bravenboer             9400722   Poseidon'56              1:29.27     1:31.39       
   DIS  Eva van Etten                 9403044   Poseidon'56              1:21.28     1:16.24       
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 AFGEM  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan 1          1:10.45                   
    NG  Monica de Paus                9402436   De Columbiaan 2          1:33.78                   
    NG  Maud Kraaijevanger            9403560   De Columbiaan 2          1:30.55                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m wisselslag                Heren Jeugd 2 en later
16.2.08 - 13:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56              1:01.51     1:02.13       
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:04.50     1:04.71       
    3.  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan 1          1:05.07     1:04.93       
    4.  Sven Kouwenhoven              9103381   KZV de Lansingh          1:08.73     1:07.18       
    5.  Freek Rijper                  9002445   de Devel                 1:09.60     1:07.42       
    6.  Nick Klatten                  9001551   de Devel                 1:10.32     1:09.21       
    7.  Rutger Dalm                   9005561   KZV de Lansingh          1:12.22     1:11.88       
    8.  Arnoud van Spronsen           9301175   Poseidon'56              1:13.84     1:12.22       
    9.  Mark Huijsman                 9001305   KZV de Lansingh          1:11.41     1:12.45       
   10.  Peter de Vries                9006335   KZV de Lansingh          1:18.28     1:12.96       
   11.  Ivo Boon                      9003873   KZV de Lansingh          1:10.28     1:13.64       
   12.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:12.83     1:14.02       
   13.  Alexander Neijenhuijs         9402167   De Columbiaan 2          1:22.61     1:25.57       
   14.  Luuk Heck                     9502941   De Columbiaan 2               NT     1:30.53       
   DIS  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56              1:07.67     1:06.93       
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
   DIS  Jeroen Walchenbach            9405729   De Columbiaan 2               NT     1:30.30       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 NG.ZA  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan 1          1:03.39                   
 AFGEM  Robbert Neijenhuis            9002079   De Columbiaan 2          1:10.07                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Alle, 4 x 50m wisselslag Jongens Junioren 4 en later en Meisjes Jeugd 2 en later
16.2.08 - 14:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          2:02.19     2:06.64       
        Jeroen Eggeraat, 92                          Eduard Bremmer, 92
        Yvette de Gier, 94                           Tamara van Vliet, 94
            33.07  2:06.64

    2.  de Devel 1                              de Devel                 2:13.60     2:10.38       
        Leonie Taal, 93                              Lisa van Milt, 92
        Giovanni den Ouden, 93                       Yoeri Kok, 93
            33.38  2:10.38

    3.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              2:14.42     2:14.58       
        Lin he Yu, 95                                Kelly Wigleven, 95
        Renco Sloof, 94                              Arnoud van Spronsen, 93
            33.32  2:14.58

    4.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:13.22     2:16.86       
        Lotte Dalmeijer, 96                          Vivian Nagelkerke, 94
        Simon Edenburg, 93                           René van Wallenburg, 92
            38.77  2:16.86

    5.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          2:20.48     2:17.25       
        Ruby Boudestein, 93                          Daniek Gouw, 92
        Patrick van der Beek, 92                     Jeroen van Blanken, 92
            35.62  2:17.25

    6.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          2:17.43     2:17.31       
        Sibrand Rinzema, 93                          Wessel Suykerland, 93
        Iris Kamminga, 93                            Manon Belfor, 93
            35.02  2:17.31

    7.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           2:28.33     2:27.11       
        Ellen Hengst, 93                             Kelly Gardenier, 94
        Tim Verwest, 92                              Lars v.d. Voorden, 94
            38.32  2:27.11




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Junioren 1 en later
16.2.08 - 14:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Hoogendijk             9601596   ZV Vlaardingen           1:16.38     1:19.39       
    2.  Marcella van der Ent          9600174   Poseidon'56              1:22.97     1:21.35       
    3.  Inge Taal                     9600120   de Devel                 1:24.16     1:22.86       
    4.  Nikki van Duijn               9601560   De Columbiaan 1          1:26.39     1:23.52       
    5.  Tirza Vrijhof                 9600334   de Devel                 1:26.40     1:24.95       
    6.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:26.71     1:25.43       
    7.  Mylène IJpema                 9603284   ZV Westland Dijkglas     1:27.44     1:28.18       
    8.  Asmara Ritmeijer              9600790   ZV Vlaardingen           1:25.76     1:29.06       
    9.  Laetitia Bosveld              9700252   Poseidon'56              1:27.51     1:29.21       
   10.  Tamara van der Steen          9605156   ZV Vlaardingen           1:34.84     1:30.86       
   11.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:32.09     1:31.07       
   12.  Aimee de Werk                 9701212   Poseidon'56              1:34.54     1:34.09       
   13.  Emma de Waal                  9800088   De Columbiaan 1               NT     1:46.85       
   14.  Nadieh van den Hoek           9702434   ZV Westland Dijkglas     1:57.18     1:46.86       
   15.  Kaileigh v.d. Berg            9703272   KZV de Lansingh          1:53.75     1:49.09       
   16.  Willemijn Koning              9703366   KZV de Lansingh          2:11.86     2:09.92       
   DIS  Anoek van der Vlies           9605184   Luctor et Emergo              NT     1:53.45       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., SN - tijdens de race op rug gedraaid
 NG.ZA  Naomi Meinders                9603894   ZV Westland Dijkglas          NT                   
 AFGEM  Ilse van Beelen               9600106   De Columbiaan 1          1:19.38                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m wisselslag           Jongens Minioren 6 en later
16.2.08 - 14:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pim van Milt                  9600663   de Devel                 1:21.86     1:21.26       
    2.  Kevin Naarendorp              9600577   Poseidon'56              1:27.39     1:26.90       
    3.  Joeri Jacobs                  9600049   De Columbiaan 1          1:27.08     1:29.23       
    4.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:34.08     1:29.36       
    5.  Dylan Zwirs                   9600879   de Devel                 1:33.79     1:30.85       
    6.  Tim van der Steen             9702965   ZV Vlaardingen           1:40.71     1:35.28       
    7.  Louis IJpema                  9701603   ZV Westland Dijkglas     1:38.77     1:38.31       
    8.  Quinten Kraak                 9600139   Poseidon'56              1:44.44     1:38.46       
    9.  Kevin Kingma                  9700559   KZV de Lansingh          1:47.58     1:43.39       
   10.  Benito Versluis               9700713   Poseidon'56              2:01.30     1:51.66       
   11.  Dennis van Wijngaarden        9602385   KZV de Lansingh          1:51.29     1:52.69       
   DIS  Koen de Waal                  9600287   De Columbiaan 1          1:36.08     1:34.72       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
    NG  Joëll Sadal                   9601379   KZV de Lansingh          1:32.59                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren Open
16.2.08 - 14:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sietske Visser                8302146   KZV de Lansingh          1:01.05     1:01.55       
    2.  Maryse Lampe                  8702458   de Devel                 1:02.34     1:02.43       
    3.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan 1          1:00.74     1:03.04       
    4.  Mariëtte van Nieuwkerk        8402998   ZV Westland Dijkglas     1:02.46     1:05.68       
    5.  Demi Kool                     9406308   De Columbiaan 1          1:05.51     1:07.32       
    6.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan 1          1:05.17     1:07.52       
    7.  Aniek Huijsman                8801932   KZV de Lansingh          1:08.06     1:08.27       
    8.  Natasja Bravenboer            9104134   Poseidon'56              1:09.60     1:09.76       
    9.  Kimberley Bouwmeester         8900542   ZV Vlaardingen           1:07.55     1:09.87       
   10.  Jessica de Jong               8902080   Poseidon'56              1:06.97     1:10.03       
   11.  Victoria Mol                  9004960   de Devel                 1:08.25     1:10.18       
   12.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:13.87     1:12.90       
   13.  Laura de Waal                 9401490   De Columbiaan 2          1:15.83     1:12.98       
   14.  Dyonne Dorchain               8900984   KZV de Lansingh          1:15.26     1:15.02       
   15.  Karin Vrijburg                6100228   De Columbiaan 2          1:16.07     1:15.68       
 NG.ZA  Tonia Ruybroek                8101290   Poseidon'56              1:01.18                   
 NG.ZA  Sandra vd Ende                8701132   ZV Westland Dijkglas          NT                   
 AFGEM  Kim van Polanen               8703236   De Columbiaan 2          1:06.74                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 100m vrije slag                    Heren Senioren Open
16.2.08 - 14:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           52.71       53.13       
    2.  Frank Boon                    8800391   KZV de Lansingh            53.95       53.63       
    3.  Johnny Kranendonk             8301233   KZV de Lansingh            53.82       53.99       
    4.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                53.96       54.28       
    5.  Elmar Gouw                    8901009   KZV de Lansingh            55.32       54.54       
    6.  Jelte Stanic                  8703165   KZV de Lansingh            56.39       54.85       
    7.  Remi Ouborg                   8802611   KZV de Lansingh            54.94       55.00       
    8.  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan 1            55.22       55.94       
    9.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                53.67       56.32       
   10.  Pelger de Jong                8801733   ZV Vlaardingen             54.93       56.82       
   11.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan 1          1:00.58       57.75       
   12.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           55.93       57.91       
   13.  Mark Lomax                    8201095   KZV de Lansingh            58.52     1:00.03       
   14.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245   ZV Westland Dijkglas       58.83     1:00.22  FJ 1 
   15.  Daan de Jong                  8901483   de Devel                   59.67     1:00.22  FJ 2 
   16.  Martijn van den Berge         8503539   KZV de Lansingh          1:02.85     1:01.92       
   17.  Cornel de Vroed               8201945   de Devel                   59.62     1:02.11       
   18.  Sjoerd Visser                 8803639   KZV de Lansingh          1:02.11     1:05.93       
   19.  Jens van Us                   8201765   KZV de Lansingh          1:05.87     1:06.24       
   20.  Alexander Neijenhuijs         9402167   De Columbiaan 2               NT     1:15.10       
   21.  Fons Westerdijk               8705119   ZV Vlaardingen           1:20.16     1:21.16       
 AFGEM  Robbert Neijenhuis            9002079   De Columbiaan 2            59.52                   
    NG  Timo Dammers                  8705039   De Columbiaan 2          1:05.20                   
    NG  Bob Pastoors                  9502177   De Columbiaan 2          1:17.97                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Alle, 4 x 50m schoolslag               Mix Minioren 4 en later
16.2.08 - 14:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          3:31.76     3:29.06       
        Gwendoline Kruit, 98                         Kimberly Coenders, 99
        Mitchell v.d. Tak, 98                        Robin Lecomte, 99
            50.94  3:29.06

    2.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              3:31.49     3:33.46       
        Anna Smit, 98                                Charlotte Eykelenboom, 98
        Kevin Herkhoff, 98                           Thomas de Jong, 98
            50.42  3:33.46

    3.  de Devel 1                              de Devel                 3:42.24     3:40.60       
        Miranda van Valen, 98                        Trang Hoang, 98
        Sybe de Waard, 99                            Rogier Dorsman, 99
            53.86  3:40.60

    4.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          3:33.13     3:41.42       
        Marijn Brehler, 98                           Daphne Heemskerk, 99
        Daniel van Vliet, 99                         Kaj Heck, 98
          1:00.65  3:41.42

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:40.96     3:46.50       
        Shanice Beekman, 99                          Marloes van der Vlies, 98
        Mark Veerman, 99                             Ricardo van Belzen, 99
            48.52  3:46.50

   DIS  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           3:46.59     3:58.91       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag., 4e zwemmer
        Stacey Gardenier, 00                         Richenne Zeebregts, 98
        Tim Spaans, 98                               Ricardo van der Steen, 00
            58.12  3:58.91




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m wisselslag              Meisjes Jeugd 2 en later
16.2.08 - 14:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan 1          1:06.70     1:08.10       
    2.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan 1          1:12.63     1:12.35       
    3.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan 1          1:12.29     1:13.30       
    4.  Mariska Scheel                9306344   KZV de Lansingh          1:17.18     1:13.98       
    5.  Mariette v.d Sman             9301214   de Devel                 1:17.11     1:17.38       
    6.  Ruby Boudestein               9303430   KZV de Lansingh          1:18.64     1:17.43       
    7.  Manon Belfor                  9303704   De Columbiaan 2          1:16.80     1:18.00       
    8.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              1:19.12     1:20.64       
    9.  Iris Kamminga                 9305472   De Columbiaan 2          1:20.39     1:22.04       
   10.  Ellen Hengst                  9305850   ZV Vlaardingen           1:25.41     1:23.25       
   11.  Marielle Henzen               9304718   De Columbiaan 2          1:25.45     1:24.08       
   12.  Manon Sloof                   9202604   Poseidon'56              1:25.21     1:25.08       
   13.  Dulcia Klerk                  9206884   KZV de Lansingh          1:27.93     1:28.73       
   14.  Jeanine van der Beek          9205664   KZV de Lansingh          1:25.85     1:28.84       
   15.  Dora Herkhoff                 9406134   Poseidon'56              1:41.05     1:39.60       
   16.  Kayleigh van Wijngaarden      9306930   KZV de Lansingh          1:41.67     1:39.76       
   DIS  Leonie Taal                   9300758   de Devel                 1:15.55     1:15.78       
        SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
   DIS  Lisa Klatten                  9203628   de Devel                 1:17.46     1:15.83       
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
   DIS  Daniek Gouw                   9203024   KZV de Lansingh          1:15.62     1:18.35       
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 AFGEM  Nancy van Houten              9307294   ZV Vlaardingen           1:27.44                   
    NG  Zarife Gela                   9200584   KZV de Lansingh          1:13.78                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m wisselslag           Jongens Junioren 4 en later
16.2.08 - 14:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.31     1:04.07       
    2.  Jordy Zuidhoek                9201569   De Columbiaan 1          1:04.65     1:04.78       
    3.  Jeroen Eggeraat               9202127   De Columbiaan 1          1:04.26     1:05.10       
    4.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56              1:07.67     1:07.93       
    5.  Eduard Bremmer                9200145   De Columbiaan 1          1:06.94     1:08.27       
    6.  Giovanni den Ouden            9300877   de Devel                 1:12.42     1:08.70       
    7.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:08.69     1:10.24       
    8.  Sibrand Rinzema               9303269   De Columbiaan 2          1:11.84     1:10.92       
    9.  Tim Verwest                   9204675   ZV Vlaardingen           1:12.05     1:11.00       
   10.  Patrick van der Beek          9203693   KZV de Lansingh          1:12.78     1:12.21       
   11.  Mike Bravenboer               9500299   Poseidon'56              1:14.39     1:12.51       
   12.  Wessel Suykerland             9301097   De Columbiaan 2          1:16.94     1:12.70       
   13.  Yoeri Kok                     9301049   de Devel                 1:12.91     1:13.50       
   14.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:12.83     1:13.69       
   15.  Jeroen Durinck                9300127   de Devel                 1:21.39     1:19.12       
   16.  Hidde Persoon                 9203167   ZV Westland Dijkglas     1:23.32     1:19.45       
   17.  Jeroen van Blanken            9206451   KZV de Lansingh          1:24.67     1:24.23       
   18.  Mats den Dulk                 9502175   De Columbiaan 2          1:44.86     1:47.93       
    NG  Mick van den Hoek             9306259   ZV Westland Dijkglas     1:26.11                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 3 en later
16.2.08 - 15:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan 1          1:02.09     1:03.10       
    2.  Tania Jacobs                  9400864   De Columbiaan 1          1:04.60     1:03.63       
    3.  Eva van Etten                 9403044   Poseidon'56              1:05.30     1:04.66       
    4.  Liset Jansen                  9500418   De Columbiaan 1          1:04.83     1:05.08       
    5.  Kelly Wigleven                9500058   Poseidon'56              1:06.80     1:06.18       
    6.  Rosanne Ligtvoet              9501212   de Devel                 1:07.88     1:07.23       
    7.  Stephanie van Dam             9500216   de Devel                 1:08.21     1:08.36       
    8.  Liselotte Mulder              9503472   De Columbiaan 2          1:10.46     1:09.90       
    9.  Laura van Daalen              9503474   De Columbiaan 2          1:09.89     1:10.24       
   10.  Rilinda Gela                  9501394   KZV de Lansingh          1:11.95     1:10.66       
   11.  Natasja Boers                 9501560   De Columbiaan 2          1:13.80     1:10.92       
   12.  Iris Voogt                    9504364   ZV Westland Dijkglas     1:14.86     1:11.90       
   13.  Aure Lampe                    9400072   de Devel                 1:08.23     1:12.13       
   14.  Brenda Mets                   9402218   KZV de Lansingh          1:15.10     1:13.74       
   15.  Celina Glimmerveen            9404198   KZV de Lansingh          1:14.78     1:14.73       
   16.  Jessica Scheel                9504982   KZV de Lansingh          1:18.79     1:14.86       
   17.  Daisy Spit                    9401848   ZV Westland Dijkglas     1:18.23     1:15.76       
   18.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:15.00     1:15.97       
   19.  Kelly Gardenier               9406074   ZV Vlaardingen           1:14.93     1:16.45       
   20.  Ramona Noordermeer            9401746   ZV Vlaardingen           1:15.67     1:16.64       
   21.  Lisa Vis                      9404094   ZV Westland Dijkglas     1:21.86     1:20.48       
   22.  Fatma Boyali                  9404910   ZV Vlaardingen           1:36.51     1:31.38       
    NG  Monica de Paus                9402436   De Columbiaan 2          1:27.76                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 2 en later
16.2.08 - 15:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           59.30       59.02       
    2.  Mike Bravenboer               9500299   Poseidon'56              1:03.90     1:04.27       
    3.  Renco Sloof                   9400171   Poseidon'56              1:04.58     1:04.35       
    4.  Nick Cleintuar                9503781   ZV Vlaardingen           1:07.29     1:05.00       
    5.  Thorben Bruggeling            9405103   ZV Westland Dijkglas     1:06.68     1:07.56       
    6.  Arno Kamminga                 9502403   De Columbiaan 1          1:06.80     1:07.80       
    7.  Damon Jongeleen               9501023   De Columbiaan 1          1:08.39     1:09.21       
    8.  Roy Bos                       9500241   de Devel                 1:11.16     1:09.79  FJ 1 
    9.  Lars v.d. Voorden             9400429   ZV Vlaardingen           1:08.94     1:09.79  FJ 2 
   10.  Eric de Jong                  9400359   KZV de Lansingh          1:14.39     1:10.72       
   11.  Morten Boudestein             9501373   KZV de Lansingh          1:12.70     1:11.80       
   12.  Tu Hoang                      9403275   de Devel                 1:13.28     1:11.89       
   13.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:16.80     1:11.92       
   14.  Jeroen Taal                   9400383   de Devel                 1:12.32     1:12.56       
   15.  Dave Edelaar                  9501647   De Columbiaan 1          1:11.53     1:13.07       
   16.  Niek Oosthoek                 9404473   De Columbiaan 2          1:16.26     1:14.56       
   17.  Mitchel Bom                   9501945   KZV de Lansingh          1:14.66     1:15.26       
   18.  Jeroen Walchenbach            9405729   De Columbiaan 2          1:17.02     1:16.06       
   19.  Roy Heemskerk                 9405355   De Columbiaan 2          1:16.67     1:18.39       
   20.  Roald Hageman                 9503591   ZV Westland Dijkglas     1:32.06     1:25.68       
   21.  Jaco de Roo                   9503755   KZV de Lansingh          1:30.09     1:35.68       
   22.  Erik Veerman                  9503635   Luctor et Emergo         1:50.39     1:45.69       
    NG  Tom van Beek                  9400607   Poseidon'56              1:04.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Alle, 4 x 50m vrije slag Dames Senioren D2 en later en Jongens Jeugd 2 en later
16.2.08 - 15:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          1:48.91     1:49.54       
        Lisa Edelaar, 92                             Miranda Nijenhuis, 92
        Jordy Zuidhoek, 92                           Eduard Bremmer, 92
            28.73  1:49.54

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:54.61     1:53.39       
        Kelsey Onderdijk, 91                         Leonie Edenburg, 90
        Joeri van Wallenburg, 90                     Simon Edenburg, 93
            30.41  1:53.39

    3.  de Devel 1                              de Devel                 1:51.95     1:55.19       
        Lisa van Milt, 92                            Lisa Klatten, 92
        Freek Rijper, 90                             Nick Klatten, 90
            30.75  1:55.19

    4.  KZV de Lansingh 2                       KZV de Lansingh          1:56.88     1:55.38       
        Eline Roobol, 91                             Wendy Mets, 91
        Ivo Boon, 90                                 Mark Huijsman, 90
            29.73  1:55.38

    5.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              1:56.19     1:58.07       
        Lin he Yu, 95                                Eva van Etten, 94
        Vincent de Ruiter, 90                        Arnoud van Spronsen, 93
            28.97  1:58.07

    6.  KZV de Lansingh 2                       KZV de Lansingh          2:05.80     2:02.47       
        Jeanine van der Beek, 92                     Imani Berger, 93
        Peter de Vries, 90                           Rutger Dalm, 90
            36.56  2:02.47

    7.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           2:01.46     2:04.39       
        Celine Hoogendijk, 96                        Ellen Hengst, 93
        Tim Verwest, 92                              Nick Cleintuar, 95
            30.29  2:04.39

    8.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          2:01.49     2:08.01       
        Alexander Neijenhuijs, 94                    Wessel Suykerland, 93
        Serena van der Spruit, 91                    Rosanne Vrijburg, 91
            32.59  2:08.01





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Alle, 4 x 50m vrije slag                     Mix Senioren Open
16.2.08 - 15:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          1:46.53     1:46.14       
        Sietske Visser, 83                           Mariska Scheel, 93
        Frank Boon, 88                               Jelte Stanic, 87
            28.77  1:46.14

    2.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          1:47.22     1:47.70       
        Nadine Straten, 91                           Eline Boers, 91
        Thierry van de Spek, 89                      Oscar Sondermeijer, 91
            29.60  1:47.70

    3.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              1:50.19     1:52.46       
        Jessica de Jong, 89                          Natasja Bravenboer, 91
        Mark Baars, 85                               Vincent de Ruiter, 90
            30.78  1:52.46

    4.  ZV Westland Dijkglas 1                  ZV Westland Dijkglas     1:57.59     1:55.45       
        Dyonne Bruggeling, 91                        Mariëtte van Nieuwkerk, 84
        Thorben Bruggeling, 94                       Huibrecht Vlaardingerbroek, 83
            29.67  1:55.45

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:49.26     1:56.11       
        Leonie Edenburg, 90                          Yessica Wouters, 91
        Charles Potin, 83                            Toby Aarnoutse, 89
            32.72  1:56.11

    6.  de Devel 1                              de Devel                 1:54.13     1:56.26       
        Victoria Mol, 90                             Maryse Lampe, 87
        Daan de Jong, 89                             Cornel de Vroed, 82
            33.12  1:56.26

    7.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          1:58.55     2:09.38       
        Karin Vrijburg, 61                           Serena van der Spruit, 91
        Sibrand Rinzema, 93                          Timo Dammers, 87
            34.93  2:09.38

    8.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           1:54.67     2:09.72       
        Ramona Noordermeer, 94                       Lieke Hengst, 91
        Tim Verwest, 92                              Fons Westerdijk, 87
            35.13  2:09.72




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Junioren 3 en later
16.2.08 - 15:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lin he Yu                     9500924   Poseidon'56              1:10.90     1:10.30       
    2.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan 1          1:12.22     1:11.80       
    3.  Tania Jacobs                  9400864   De Columbiaan 1          1:13.00     1:14.07       
    4.  Liset Jansen                  9500418   De Columbiaan 1          1:16.16     1:14.88       
    5.  Rosanne Ligtvoet              9501212   de Devel                 1:20.22     1:17.22       
    6.  Kelly Wigleven                9500058   Poseidon'56              1:18.36     1:18.61       
    7.  Stephanie van Dam             9500216   de Devel                 1:17.88     1:18.82       
    8.  Liselotte Mulder              9503472   De Columbiaan 2          1:19.70     1:18.90       
    9.  Natasja Boers                 9501560   De Columbiaan 2          1:20.13     1:19.50       
   10.  Laura van Daalen              9503474   De Columbiaan 2          1:25.48     1:20.32       
   11.  Aure Lampe                    9400072   de Devel                 1:19.92     1:23.00       
   12.  Iris Voogt                    9504364   ZV Westland Dijkglas     1:23.77     1:23.52       
   13.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:26.46     1:24.16       
   14.  Rilinda Gela                  9501394   KZV de Lansingh          1:25.08     1:25.36       
   15.  Jessica Scheel                9504982   KZV de Lansingh          1:31.80     1:25.73       
   16.  Daisy Spit                    9401848   ZV Westland Dijkglas     1:26.82     1:26.33       
   17.  Kelly Gardenier               9406074   ZV Vlaardingen           1:30.82     1:27.60       
   18.  Ramona Noordermeer            9401746   ZV Vlaardingen           1:26.31     1:27.89       
   19.  Celina Glimmerveen            9404198   KZV de Lansingh          1:25.34     1:29.06       
   20.  Brenda Mets                   9402218   KZV de Lansingh          1:27.48     1:29.10       
   21.  Silvia Bravenboer             9400722   Poseidon'56              1:29.27     1:31.51       
   22.  Lisa Vis                      9404094   ZV Westland Dijkglas     1:33.93     1:35.12       
   23.  Fatma Boyali                  9404910   ZV Vlaardingen           1:44.67     1:39.99       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m wisselslag           Jongens Junioren 2 en later
16.2.08 - 15:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:10.04     1:08.95       
    2.  Mike Bravenboer               9500299   Poseidon'56              1:14.39     1:14.80       
    3.  Nick Cleintuar                9503781   ZV Vlaardingen           1:16.59     1:16.98       
    4.  Arno Kamminga                 9502403   De Columbiaan 1          1:15.92     1:17.76       
    5.  Morten Boudestein             9501373   KZV de Lansingh          1:23.18     1:19.32       
    6.  Damon Jongeleen               9501023   De Columbiaan 1          1:20.01     1:20.39       
    7.  Roy Bos                       9500241   de Devel                 1:21.48     1:20.71       
    8.  Thorben Bruggeling            9405103   ZV Westland Dijkglas          NT     1:20.78       
    9.  Tu Hoang                      9403275   de Devel                 1:30.61     1:22.92       
   10.  Jeroen Taal                   9400383   de Devel                 1:23.68     1:23.23       
   11.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:26.27     1:24.30       
   12.  Lars v.d. Voorden             9400429   ZV Vlaardingen           1:26.76     1:24.36       
   13.  Eric de Jong                  9400359   KZV de Lansingh          1:28.19     1:25.55       
   14.  Mitchel Bom                   9501945   KZV de Lansingh          1:30.76     1:26.99       
   15.  Niek Oosthoek                 9404473   De Columbiaan 2          1:28.54     1:27.57       
   15.  Dave Edelaar                  9501647   De Columbiaan 1               NT     1:27.57       
   17.  Kevin Naarendorp              9600577   Poseidon'56                   NT     1:29.27       
   18.  Erik Veerman                  9503635   Luctor et Emergo         1:54.80     1:53.65       
   DIS  Roald Hageman                 9503591   ZV Westland Dijkglas     1:48.58                   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Roy Heemskerk                 9405355   De Columbiaan 2          1:34.71     1:33.16       
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
   DIS  Jaco de Roo                   9503755   KZV de Lansingh          1:43.67     1:47.30       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Tom van Beek                  9400607   Poseidon'56              1:17.54                   
 AFGEM  Alexander Neijenhuijs         9402167   De Columbiaan 2          1:22.61                   
    NG  Bob Pastoors                  9502177   De Columbiaan 2          1:29.26                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m vrije slag              Meisjes Jeugd 2 en later
16.2.08 - 15:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan 1            59.88     1:01.34       
    2.  Leonie Taal                   9300758   de Devel                 1:03.69     1:03.30       
    3.  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan 1          1:03.50     1:03.80       
    4.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan 1          1:05.17     1:04.92       
    5.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              1:03.93     1:05.63       
    6.  Eva van Etten                 9403044   Poseidon'56              1:04.81     1:05.77       
    7.  Ruby Boudestein               9303430   KZV de Lansingh          1:07.92     1:05.97       
    8.  Lisa Klatten                  9203628   de Devel                 1:04.32     1:06.29       
    9.  Mariette v.d Sman             9301214   de Devel                 1:06.92     1:07.35       
   10.  Manon Belfor                  9303704   De Columbiaan 2          1:07.48     1:09.54       
   11.  Daniek Gouw                   9203024   KZV de Lansingh          1:07.07     1:09.57       
   12.  Marielle Henzen               9304718   De Columbiaan 2          1:11.68     1:13.04       
   13.  Iris Kamminga                 9305472   De Columbiaan 2          1:13.04     1:13.93       
   14.  Ellen Hengst                  9305850   ZV Vlaardingen           1:12.69     1:14.40       
   15.  Dulcia Klerk                  9206884   KZV de Lansingh          1:15.16     1:15.57       
   16.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:15.00     1:16.40       
   17.  Jeanine van der Beek          9205664   KZV de Lansingh          1:17.37     1:20.26       
   18.  Dora Herkhoff                 9406134   Poseidon'56              1:31.59     1:28.68       
   19.  Kayleigh van Wijngaarden      9306930   KZV de Lansingh          1:33.40     1:28.93       
   DIS  Mariska Scheel                9306344   KZV de Lansingh          1:02.22                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Nancy van Houten              9307294   ZV Vlaardingen           1:15.70                   
    NG  Zarife Gela                   9200584   KZV de Lansingh          1:06.86                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 4 en later
16.2.08 - 15:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                55.89       55.96       
    2.  Jordy Zuidhoek                9201569   De Columbiaan 1            56.84       57.48       
    3.  Eduard Bremmer                9200145   De Columbiaan 1            56.78       58.10       
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           58.26       58.92       
    5.  Giovanni den Ouden            9300877   de Devel                 1:00.99       59.02       
    6.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           58.12       59.94       
    7.  Yoeri Kok                     9301049   de Devel                 1:00.69     1:00.80       
    8.  Patrick van der Beek          9203693   KZV de Lansingh          1:02.89     1:02.16       
    9.  Tim Verwest                   9204675   ZV Vlaardingen           1:02.02     1:02.36       
   10.  Wessel Suykerland             9301097   De Columbiaan 2          1:03.22     1:03.27       
   11.  Jeroen Durinck                9300127   de Devel                 1:04.42     1:03.50       
   12.  Renco Sloof                   9400171   Poseidon'56              1:04.54     1:04.48       
   13.  Sibrand Rinzema               9303269   De Columbiaan 2          1:03.85     1:04.69       
   14.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:04.21     1:05.04       
   15.  Hidde Persoon                 9203167   ZV Westland Dijkglas     1:10.29     1:08.11       
   16.  Jeroen van Blanken            9206451   KZV de Lansingh          1:11.55     1:10.22       
   17.  Luuk Heck                     9502941   De Columbiaan 2          1:23.56     1:18.93       
    NG  Mick van den Hoek             9306259   ZV Westland Dijkglas     1:11.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Alle, 4 x 50m vrije slag Jongens Min. 6 en later en Meisjes Jun. 1 en later
16.2.08 - 15:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  de Devel 1                              de Devel                 2:15.99     2:14.16       
        Inge Taal, 96                                Tirza Vrijhof, 96
        Pim van Milt, 96                             Dylan Zwirs, 96
            32.89  2:14.16

    2.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           2:44.85     2:36.68       
        Richenne Zeebregts, 98                       Tamara van der Steen, 96
        Tim Spaans, 98                               Tim van der Steen, 97
            38.93  2:36.68

    3.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              2:34.38     2:37.04       
        Marcella van der Ent, 96                     Aimee de Werk, 97
        Kevin Herkhoff, 98                           Thomas de Jong, 98
            35.43  2:37.04

    4.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          2:51.41     2:47.98       
        Gwendoline Kruit, 98                         Kaileigh v.d. Berg, 97
        Kevin Kingma, 97                             Mitchell v.d. Tak, 98
            40.95  2:47.98

   DIS  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          2:16.13                   
        EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer
        Emma de Waal, 98                             Nikki van Duijn, 96
        Joeri Jacobs, 96                             Koen de Waal, 96
            43.80




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren D2 en later
16.2.08 - 16:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan 1            58.02     1:00.66       
    2.  Lin he Yu                     9500924   Poseidon'56              1:02.46     1:02.07       
    3.  Eline Roobol                  9106414   KZV de Lansingh          1:03.94     1:03.48       
    4.  Leonie Taal                   9300758   de Devel                      NT     1:04.21       
    5.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:07.18     1:04.60       
    6.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan 1          1:05.90     1:05.59       
    7.  Lisa van Milt                 9201228   de Devel                 1:05.32     1:05.80       
    8.  Kelly Wigleven                9500058   Poseidon'56              1:06.80     1:07.33       
    9.  Dyonne Bruggeling             9104880   ZV Westland Dijkglas     1:07.15     1:07.82       
   10.  Anne Vermeulen                9103238   ZV Westland Dijkglas     1:07.83     1:08.04       
   11.  Wendy Mets                    9105176   KZV de Lansingh          1:09.87     1:08.05       
   12.  Jessica Werner                9304514   KZV de Lansingh          1:09.85     1:09.17       
   13.  Lieke Hengst                  9108048   ZV Vlaardingen           1:16.64     1:09.77       
   14.  Serena van der Spruit         9106336   De Columbiaan 2          1:12.16     1:10.32       
   15.  Imani Berger                  9301638   KZV de Lansingh          1:13.95     1:10.89       
   16.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:11.00     1:11.54       
   17.  Bibi den Haan                 9001290   KZV de Lansingh          1:15.46     1:13.42       
   18.  Rosanne Vrijburg              9103388   De Columbiaan 2          1:11.81     1:14.33       
   19.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:13.87     1:20.55       
 AFGEM  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan 1          1:05.27                   
 AFGEM  Manon Baggerman               9100082   de Devel                 1:02.93                   
    NG  Maud Kraaijevanger            9403560   De Columbiaan 2          1:24.14                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m vrije slag                Heren Jeugd 2 en later
16.2.08 - 16:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.91       55.20       
    2.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                53.67       55.96       
    3.  Oscar Sondermeijer            9104045   De Columbiaan 1            55.22       56.23       
    4.  Jeroen Baars                  9200031   Poseidon'56                55.89       57.70       
    5.  Nick Klatten                  9001551   de Devel                   57.19       57.86       
    6.  Sven Kouwenhoven              9103381   KZV de Lansingh          1:00.42       58.58       
    7.  Rutger Dalm                   9005561   KZV de Lansingh            58.99       59.64       
    8.  Mark Huijsman                 9001305   KZV de Lansingh          1:00.57     1:00.23       
    9.  Peter de Vries                9006335   KZV de Lansingh          1:04.22     1:00.51       
   10.  Freek Rijper                  9002445   de Devel                 1:02.29     1:02.20       
   11.  Ivo Boon                      9003873   KZV de Lansingh          1:01.64     1:04.19       
   12.  Alexander Neijenhuijs         9402167   De Columbiaan 2               NT     1:17.36       
   13.  Mats den Dulk                 9502175   De Columbiaan 2          1:28.82     1:30.28       
 AFGEM  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan 1            56.83                   
 AFGEM  Dave Edelaar                  9501647   De Columbiaan 1          1:11.53                   
 AFGEM  Robbert Neijenhuis            9002079   De Columbiaan 2            59.52                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren Open
16.2.08 - 16:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sietske Visser                8302146   KZV de Lansingh          1:09.27     1:08.71       
    2.  Mariëtte van Nieuwkerk        8402998   ZV Westland Dijkglas     1:12.77     1:15.25       
    3.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan 1          1:14.82     1:15.48       
    4.  Aniek Huijsman                8801932   KZV de Lansingh          1:17.79     1:15.95       
    5.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan 1          1:13.54     1:16.38       
    6.  Demi Kool                     9406308   De Columbiaan 1          1:17.73     1:18.48       
    7.  Brady Grinwis                 9305384   Poseidon'56              1:19.12     1:19.29       
    8.  Jessica de Jong               8902080   Poseidon'56              1:18.11     1:20.39       
    9.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:20.62     1:21.42       
   10.  Victoria Mol                  9004960   de Devel                 1:19.89     1:21.85       
   11.  Dyonne Dorchain               8900984   KZV de Lansingh          1:22.24     1:22.91       
   12.  Marielle Henzen               9304718   De Columbiaan 2          1:25.45     1:25.14       
   13.  Laura de Waal                 9401490   De Columbiaan 2          1:26.05     1:25.59  FJ 1 
   14.  Manon Sloof                   9202604   Poseidon'56              1:25.21     1:25.59  FJ 2 
   15.  Karin Vrijburg                6100228   De Columbiaan 2          1:24.76     1:26.67       
   DIS  Maryse Lampe                  8702458   de Devel                 1:10.22     1:09.29       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG.ZA  Sandra vd Ende                8701132   ZV Westland Dijkglas          NT                   
 AFGEM  Kimberley Bouwmeester         8900542   ZV Vlaardingen           1:14.05                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m wisselslag                    Heren Senioren Open
16.2.08 - 16:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56              1:02.30     1:01.77       
    2.  Jelte Stanic                  8703165   KZV de Lansingh          1:02.14     1:02.08       
    3.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:02.49     1:02.65       
    4.  Elmar Gouw                    8901009   KZV de Lansingh          1:04.91     1:02.92       
    5.  Frank Boon                    8800391   KZV de Lansingh          1:02.66     1:03.12       
    6.  Thierry van de Spek           8902969   De Columbiaan 1          1:04.47     1:03.80       
    7.  Jeroen Eggeraat               9202127   De Columbiaan 1          1:04.26     1:04.39       
    8.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:05.77     1:04.60       
    9.  Johnny Kranendonk             8301233   KZV de Lansingh          1:04.40     1:05.54       
   10.  Remi Ouborg                   8802611   KZV de Lansingh          1:07.65     1:07.01       
   11.  Daan de Jong                  8901483   de Devel                 1:09.09     1:08.41       
   12.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245   ZV Westland Dijkglas     1:11.66     1:09.63       
   13.  Cornel de Vroed               8201945   de Devel                 1:08.75     1:09.80       
   14.  Sjoerd Visser                 8803639   KZV de Lansingh          1:11.95     1:11.41       
   15.  Martijn van den Berge         8503539   KZV de Lansingh          1:11.87     1:11.89       
   16.  Arnoud van Spronsen           9301175   Poseidon'56              1:13.84     1:12.70       
   17.  Sibrand Rinzema               9303269   De Columbiaan 2          1:11.84     1:13.12       
   18.  Jens van Us                   8201765   KZV de Lansingh          1:14.77     1:13.86       
   DIS  Jordy Zuidhoek                9201569   De Columbiaan 1          1:04.65     1:10.09       
        SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.
   DIS  Fons Westerdijk               8705119   ZV Vlaardingen           1:30.10     1:34.57       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Pelger de Jong                8801733   ZV Vlaardingen           1:02.29                   
    NG  Mark Lomax                    8201095   KZV de Lansingh          1:07.19                   
    NG  Timo Dammers                  8705039   De Columbiaan 2          1:15.56                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Alle, 4 x 50m wisselslag Jongens Junioren 2 en later en Meisjes Junioren 3 en later
16.2.08 - 16:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          2:17.51     2:18.82       
        Tania Jacobs, 94                             Tamara van Vliet, 94
        Damon Jongeleen, 95                          Arno Kamminga, 95
            34.73  2:18.82

    2.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              2:16.93     2:20.21       
        Melissa Koelewijn, 94                        Eva van Etten, 94
        Renco Sloof, 94                              Mike Bravenboer, 95
            36.64  2:20.21

    3.  de Devel 1                              de Devel                 2:28.29     2:27.41       
        Rosanne Ligtvoet, 95                         Stephanie van Dam, 95
        Roy Bos, 95                                  Jeroen Taal, 94
            36.10  2:27.41

    4.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          2:31.84     2:29.98       
        Natasja Boers, 95                            Laura van Daalen, 95
        Jeroen Walchenbach, 94                       Niek Oosthoek, 94
            35.16  2:29.98

    5.  de Devel 2                              de Devel                 2:32.85     2:31.36       
        Aure Lampe, 94                               Inge Taal, 96
        Tu Hoang, 94                                 Pim van Milt, 96
            38.63  2:31.36

    6.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          2:36.04     2:35.00       
        Brenda Mets, 94                              Celina Glimmerveen, 94
        Eric de Jong, 94                             Morten Boudestein, 95
            38.02  2:35.00

    7.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           2:37.56     2:42.62       
        Asmara Ritmeijer, 96                         Ramona Noordermeer, 94
        Lars v.d. Voorden, 94                        Nick Cleintuar, 95
            41.46  2:42.62




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Minioren 4 en later
16.2.08 - 16:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Eykelenboom         9800956   Poseidon'56              1:40.68     1:36.46       
    2.  Julia Litjens                 9801188   ZV Westland Dijkglas     1:44.21     1:37.80       
    3.  Anouk van der Lans            9801614   ZV Westland Dijkglas     1:44.63     1:39.21       
    4.  Kelsey Tukker                 9801148   Poseidon'56              1:49.49     1:41.54       
    5.  Gwendoline Kruit              9802084   KZV de Lansingh               NT     1:41.98       
    6.  Anna Smit                     9800392   Poseidon'56              1:46.85     1:42.08       
    7.  Shanice Beekman               9900854   Luctor et Emergo              NT     1:44.70       
    8.  Daphne Heemskerk              9900326   De Columbiaan 1          1:57.19     1:45.78       
    9.  Miranda van Valen             9800346   de Devel                 1:51.48     1:46.40       
   10.  Richenne Zeebregts            9801818   ZV Vlaardingen           1:51.08     1:48.33       
   11.  Trang Hoang                   9800262   de Devel                 1:45.13     1:48.62       
   12.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo              NT     1:54.36       
   13.  Kim van der Putten            9801202   ZV Westland Dijkglas          NT     1:54.67       
   14.  Iva den Haan                  9900882   KZV de Lansingh               NT     2:04.20       
   15.  Stacey Gardenier              0000154   ZV Vlaardingen           2:09.09     2:08.48       
   16.  Kimberly Coenders             9900880   KZV de Lansingh               NT     2:09.67       
   17.  Marijn Brehler                9803420   De Columbiaan 1               NT     2:11.60       
   18.  Elaine Kruit                  0000326   KZV de Lansingh               NT     2:19.85       
   DIS  Amy 't Mannetje               9803260   KZV de Lansingh               NT     2:12.22       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 AFGEM  Emma de Waal                  9800088   De Columbiaan 1          1:51.39                   
 AFGEM  Myrthe Galle                  9901732   De Columbiaan 2               NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 100m wisselslag           Jongens Minioren 4 en later
16.2.08 - 16:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas de Jong                9800491   Poseidon'56              1:41.88     1:38.90       
    2.  Robin Lecomte                 9900711   KZV de Lansingh          1:44.20     1:40.08       
    3.  Jens Krijgsman                9901429   KZV de Lansingh               NT     1:44.64       
    4.  Mitchell v.d. Tak             9801373   KZV de Lansingh          1:47.78     1:47.46       
    5.  Kaj Heck                      9800345   De Columbiaan 1               NT     1:47.86       
    6.  Kevin Herkhoff                9802261   Poseidon'56              1:52.10     1:53.67       
    7.  Ricardo van Belzen            9900403   Luctor et Emergo         1:58.64     1:56.20       
    8.  Mark Veerman                  9900497   Luctor et Emergo         2:25.59     2:16.05       
   DIS  Daniel van Vliet              9900031   De Columbiaan 1          1:42.91     1:43.14       
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Bob den Dulk                  9800137   De Columbiaan 2          1:55.62     1:47.62       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht
   DIS  Sybe de Waard                 9900139   de Devel                 1:52.06     1:57.32       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Rogier Dorsman                9900211   de Devel                 2:18.28     2:06.57       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Ricardo van der Steen         0000625   ZV Vlaardingen                NT     2:38.10       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Jesse Kuiper                  9901081   De Columbiaan 2               NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 1 en later
16.2.08 - 16:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Hoogendijk             9601596   ZV Vlaardingen           1:06.31     1:06.81       
    2.  Marcella van der Ent          9600174   Poseidon'56              1:12.30     1:10.11       
    3.  Nikki van Duijn               9601560   De Columbiaan 1          1:11.69     1:11.18       
    4.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:09.55     1:12.45       
    5.  Inge Taal                     9600120   de Devel                 1:13.10     1:13.86       
    6.  Mylène IJpema                 9603284   ZV Westland Dijkglas     1:20.05     1:15.70       
    7.  Tirza Vrijhof                 9600334   de Devel                 1:15.12     1:16.42  FJ 1 
    8.  Asmara Ritmeijer              9600790   ZV Vlaardingen           1:15.27     1:16.42  FJ 2 
    9.  Tamara van der Steen          9605156   ZV Vlaardingen           1:28.01     1:18.92       
   10.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:20.70     1:20.61       
   11.  Laetitia Bosveld              9700252   Poseidon'56              1:18.90     1:21.30       
   12.  Aimee de Werk                 9701212   Poseidon'56              1:29.17     1:25.95       
   13.  Nadieh van den Hoek           9702434   ZV Westland Dijkglas     1:34.68     1:39.57       
   14.  Emma de Waal                  9800088   De Columbiaan 1               NT     1:42.48       
   15.  Kaileigh v.d. Berg            9703272   KZV de Lansingh          1:46.43     1:45.51       
   16.  Anoek van der Vlies           9605184   Luctor et Emergo         1:46.51     1:46.35       
   17.  Willemijn Koning              9703366   KZV de Lansingh          1:54.34     1:52.66       
 NG.ZA  Naomi Meinders                9603894   ZV Westland Dijkglas          NT                   
 AFGEM  Ilse van Beelen               9600106   De Columbiaan 1          1:08.29                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 6 en later
16.2.08 - 16:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pim van Milt                  9600663   de Devel                 1:12.63     1:13.67       
    2.  Joeri Jacobs                  9600049   De Columbiaan 1          1:12.94     1:15.04       
    3.  Kevin Naarendorp              9600577   Poseidon'56              1:18.77     1:15.86       
    4.  Dylan Zwirs                   9600879   de Devel                 1:20.30     1:18.89       
    5.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:21.66     1:21.56       
    6.  Tim van der Steen             9702965   ZV Vlaardingen           1:28.32     1:23.47       
    7.  Koen de Waal                  9600287   De Columbiaan 1          1:21.90     1:23.54       
    8.  Louis IJpema                  9701603   ZV Westland Dijkglas     1:30.63     1:25.40       
    9.  Quinten Kraak                 9600139   Poseidon'56              1:24.71     1:29.69       
   10.  Dennis van Wijngaarden        9602385   KZV de Lansingh          1:36.84     1:36.23       
   11.  Kevin Kingma                  9700559   KZV de Lansingh          1:33.92     1:37.16       
   12.  Benito Versluis               9700713   Poseidon'56              1:45.31     1:39.56       
    NG  Joëll Sadal                   9601379   KZV de Lansingh          1:25.30                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Alle, 8 x 50m vrije slag                     Mix Senioren Open
16.2.08 - 17:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Columbiaan1 1                           De Columbiaan 1          3:40.29     3:40.68       
        Tamara van Vliet, 94                         Eline Boers, 91
        Arno Kamminga, 95                            Oscar Sondermeijer, 91
        Miranda Nijenhuis, 92                        Nadine Straten, 91
        Jeroen Eggeraat, 92                          Eduard Bremmer, 92
            28.72  3:40.68

    2.  Poseidon'56 1                           Poseidon'56              3:45.01     3:46.36       
        Melissa Koelewijn, 94                        Natasja Bravenboer, 91
        Renco Sloof, 94                              Vincent de Ruiter, 90
        Brady Grinwis, 93                            Jessica de Jong, 89
        Jeroen Baars, 92                             Mark Baars, 85
            30.23  3:46.36

    3.  KZV de Lansingh 1                       KZV de Lansingh          3:48.94     3:53.97       
        Rilinda Gela, 95                             Imani Berger, 93
        Eric de Jong, 94                             Rutger Dalm, 90
        Mariska Scheel, 93                           Sietske Visser, 83
        Patrick van der Beek, 92                     Elmar Gouw, 89
            32.04  3:53.97

    4.  de Devel 1                              de Devel                 3:53.51     3:57.06       
        Aure Lampe, 94                               Lisa van Milt, 92
        Jeroen Taal, 94                              Nick Klatten, 90
        Lisa Klatten, 92                             Maryse Lampe, 87
        Jeroen Durinck, 93                           , 
            30.61  3:57.06

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:07.29     3:59.15       
        Lotte Dalmeijer, 96                          Leonie Edenburg, 90
        Bob Dalmeijer, 94                            Joeri van Wallenburg, 90
        Anoek van der Vlies, 96                      Yessica Wouters, 91
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            33.38  3:59.15

    6.  Columbiaan2 1                           De Columbiaan 2          4:11.43     4:13.20       
        Liselotte Mulder, 95                         Serena van der Spruit, 91
        Niek Oosthoek, 94                            Sibrand Rinzema, 93
        Manon Belfor, 93                             Karin Vrijburg, 61
        Wessel Suykerland, 93                        Timo Dammers, 87
            31.33  4:13.20

    7.  KZV de Lansingh 2                       KZV de Lansingh          4:15.57     4:18.95  FJ 1 
        Jessica Scheel, 95                           Daniek Gouw, 92
        Jaco de Roo, 95                              Sven Kouwenhoven, 91
        Kayleigh van Wijngaarden, 93                 Aniek Huijsman, 88
        Jeroen van Blanken, 92                       Johnny Kranendonk, 83
            34.02  4:18.95

    8.  ZV Vlaardingen 1                        ZV Vlaardingen           4:10.23     4:18.95  FJ 2 
        Kelly Gardenier, 94                          Ellen Hengst, 93
        Tim Verwest, 92                              Nick Cleintuar, 95
        Asmara Ritmeijer, 96                         Celine Hoogendijk, 96
        Lars v.d. Voorden, 94                        Fons Westerdijk, 87
            33.25  4:18.95




Splash Meet Manager 2007Registered to de Lansingh