Uitslag LA-meerkamp 20-02-2010

Progr. nr. 1: 50m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd          
1 Inge Schut LAC 0.37.61 98-03052   0.36.72 I        
2 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 0.38.42 00-00154   0.36.81 II        
3 Merlijn Kuipers de Zeehond '73 0.39.18 99-01932   0.37.52 III        
4 Eveline Houweling Barracuda 0.42.25 98-01532   0.38.57          
5 Esmée Rolloos Barracuda 0.39.70 98-00056   0.39.08          
6 Anne Rietveld LAC 0.39.77 98-04932   0.39.71          
7 Rizzy Korevaar LAC 0.41.58 00-01978   0.39.75          
8 Laura de Ruijter LAC 0.39.85 98-02010   0.40.25          
9 Julie van Nauta Lemke ACZ 0.42.87 00-01580   0.40.26          
10 Chantal van de Vaart ZV Vlaardingen 0.39.98 98-02266   0.40.27          
11 Somalee Vrijland De Duck 0.41.57 00-02004   0.40.52          
12 Floria Maris LAC 0.43.34 00-01974   0.40.53          
13 Terri Out de Zeehond '73 0.43.94 00-00026   0.41.00          
14 Romy Boer de Zeehond '73 0.43.89 99-02976   0.41.22          
15 Jamie van Roon De Duck 0.46.34 99-02286   0.41.84          
16 Elise Quak de Zeehond '73 0.43.83 99-00706   0.42.35          
17 Lisanne van Ringelesteijn de Zeehond '73 0.46.44 99-00788   0.42.58          
18 Zoë Smit ZV Vlaardingen 0.44.05 00-03436   0.43.18          
19 Zowena Fial Barracuda 0.45.32 99-02554   0.44.47          
20 Marielle van de Vaart ZV Vlaardingen 0.47.83 00-00994   0.44.78          
21 Eveline van Oudheusden De Duck 0.45.36 99-04244   0.44.83          
22 Sophie Luteijn De Duck 0.50.26 00-02462   0.45.16          
23 Noa Fial Barracuda 0.56.05 00-01362   0.46.39          
 
Progr. nr. 2: 50m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd          
1 Mink Verschoor LAC 0.35.76 98-03639   0.35.38 I        
2 Ricco van Baarle ACZ   98-04515   0.35.91 II        
3 Nick Wetsteijn LAC 0.36.80 98-03767   0.36.31 III        
4 Felix Lim ACZ   00-02831   0.36.49          
5 Ruszo Kiela de Zeehond '73 0.42.69 98-02563   0.36.66          
6 Willem Zorg Barracuda 0.39.36 98-03255   0.37.06          
7 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 0.38.37 00-00625   0.37.81          
 
Progr. nr. 3: 200m vlinder senioren dames all-in Eindtijd   50m 100m    
1 Lieke Hengst LAC   91-08048   2.50.11 I 0.34.81 1.18.05    
2 Marije Dinkelberg ZV Vlaardingen 3.06.06 97-03192   2.59.35 II 0.37.74 1.22.66    
3 Senna Pols de Zeehond '73 3.30.16 97-00012   3.19.54 III 0.41.81 1.32.71    
4 Sandra Vermeulen De Duck 3.35.57 93-03522   3.19.82   0.38.56 1.27.96    
5 Tamara van Kooij de Zeehond '73 3.20.67 97-00032   3.38.28   0.40.11 1.33.55    
6 Samantha Boef de Zeehond '73 3.50.04 97-02840   3.43.34   0.41.48 1.41.51    
- Tamara van der Steen ZV Vlaardingen 3.09.22 96-05156     AF        
- Kayleigh Westerbaan ACZ 2.48.35 92-05054     AF        
 
Progr. nr. 4: 200m vlinder senioren heren all-in Eindtijd   50m 100m    
1 Victor Poot ZV Vlaardingen 2.39.05 92-03651   2.30.16 I 0.29.52 1.05.16    
2 Sander Asjes LAC 2.47.94 95-03787   2.35.62 II 0.33.70 1.11.99    
3 Edgar van Oosten Barracuda   91-04545   2.45.99 III 0.34.09 1.15.56    
4 Nick Out de Zeehond '73 3.18.75 94-00881   2.46.57   0.34.71 1.15.66    
5 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 2.57.08 97-02961   2.59.80   0.38.36 1.24.46    
6 Sander Gribling LAC 3.08.00 92-05311   3.00.19   0.37.06 1.22.20    
- Tarik Faria LAC 2.58.69 93-04223     AF        
 
Progr. nr. 5: 400m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd   100m 200m 300m  
1 Nilce Mendes Barbosa LAC 5.38.64 98-00214   5.36.97 I 1.16.72 2.44.83    
2 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 6.20.45 98-01818   5.41.51 II 1.21.70 2.49.01    
3 Judith Kleinjan De Duck 6.12.71 98-02710   5.52.18 III 1.23.03 2.53.81    
4 Rianne van Ree ZV Vlaardingen   98-03716   6.10.58   1.30.25 3.05.19    
5 Pien Schravensande ACZ   99-02010   6.14.40   1.30.31 3.11.04    
6 Hanneke Schoenmakers ZV Vlaardingen   98-01820   6.15.00   1.31.27 3.08.63    
7 Annemarie Meijer De Duck   99-00964   6.19.84   1.33.36 3.13.01    
8 Sjaron van Hulst ACZ 7.11.25 98-03268   6.47.90   1.27.74 3.11.97    
9 Soraya Kuipers Barracuda 8.20.26 99-03068   6.55.06   1.35.76 3.20.69    
10 Eveline Houweling Barracuda   98-01532   7.11.81   1.37.00 3.24.97    
11 Esmée Rolloos Barracuda 7.22.98 98-00056   7.17.60   1.41.09 3.34.88    
12 Iris van Berkel Barracuda   00-00476   7.20.91   1.38.05 3.29.05    
13 Kirsten Terlouw ACZ 8.54.28 99-02012   8.03.46   1.46.03 3.48.99    
- Romee Rikkert Barracuda 6.09.88 98-00224   afg.          
 
Progr. nr. 6: 400m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd   100m 200m 300m  
1 Vincent Poldervaart De Duck   99-01493   6.24.28 I 1.32.49 3.11.55    
2 Bart Spaans ACZ   99-02559   6.49.22 II 1.39.04 3.25.98    
3 Ids de Klerk Barracuda 8.14.70 98-03237   6.56.77 III 1.35.28 3.24.66    
4 Bob de Voogd ZV Vlaardingen   00-00313   6.58.98   1.39.14 3.27.16    
 
Progr. nr. 7: 200m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd   50m      
1 Asmara Ritmeijer ZV Vlaardingen 2.39.84 96-00790   2.36.70 I 0.34.97      
2 Ingrid Poot ZV Vlaardingen 2.52.66 94-04114   2.48.50 II 0.35.21      
3 Giulia Rolloos Barracuda 2.55.82 95-00946   2.51.33 III 0.36.94      
4 Lieke Rozema LAC 3.09.46 94-06750   2.53.45   0.38.45      
5 Isabel Spit LAC 2.51.34 96-04712   2.53.84   0.34.91      
6 Ramona Noordermeer ZV Vlaardingen 3.04.74 94-01746   2.58.75   0.39.97      
7 Astrid Dunweg ZV Vlaardingen 2.59.04 95-01952   3.01.28   0.39.04      
8 Jip Verschuren LAC 3.15.31 94-06082   3.12.43   0.41.61      
9 Iris Koster ZV Vlaardingen 3.09.82 96-05154   3.12.70   0.44.19      
10 Kelly Gardenier ZV Vlaardingen 3.11.86 94-06074   3.14.92   0.42.36      
11 Lenneke Bagijn De Duck 3.09.31 96-04992   3.15.18   0.44.49      
12 Brenda van Hulst ACZ 3.55.88 97-03462   3.20.22   0.46.81      
13 Fenna de Pater Barracuda   97-04144   3.22.46   0.48.95      
14 Xiu Jiang Heidecker Barracuda   97-02872   3.34.47   0.49.15      
- Cheryl Westerbaan ACZ 3.50.71 97-02426   3.10.53 RH 0.38.19      
- Juliette van den Berg Barracuda 3.31.81 97-05026   3.34.89 RH/AE 0.49.55      
- Melissa van der Heijden Barracuda 2.56.54 96-05526   afg.          
- Luanne Dors LAC   95-01938   afg.          
- Fatma Boyali ZV Vlaardingen 3.38.60 94-04910   afg.          
 
Progr. nr. 8: 200m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd   50m      
1 Max Spiering ZV Vlaardingen 2.27.74 94-02131   2.21.09 I 0.30.93      
2 Sander Asjes LAC 2.33.20 95-03787   2.32.13 II 0.32.50      
3 Tino Buitendijk LAC 2.45.48 96-01253   2.43.67 III 0.34.16      
4 Tyron Gijsbertha ACZ 2.43.36 94-05077   2.46.34   0.32.21      
5 Boris Spiering ZV Vlaardingen 2.46.39 96-01681   2.47.67   0.39.22      
6 Pascal Rikkert Barracuda 3.04.83 95-01567   2.50.22   0.37.70      
7 Martijn Houweling Barracuda 3.02.57 96-00893   2.57.24   0.38.91      
8 Niels Röder Barracuda 3.08.33 96-03875   3.07.92   0.43.54      
9 Stefan Vermeulen De Duck 3.13.64 94-05123   3.10.47   0.42.54      
10 Arda Kaya LAC 3.06.51 96-01255   3.14.10   0.42.48      
11 Robin van Oyen de Zeehond '73 3.28.11 96-00897   3.23.80   0.47.34      
12 Dennis Bergwerff de Zeehond '73 3.30.71 96-01735   3.37.28   0.49.84      
- Mike Hoek De Duck 2.49.73 97-02229   2.54.14 RH 0.37.08      
 
Progr. nr. 9: 50m school senioren dames all-in Eindtijd          
1 Kayleigh Westerbaan ACZ 0.40.93 92-05054   0.39.94 I        
2 Nadia Metselaar ZV Vlaardingen 0.39.65 94-06782   0.40.39 II        
3 Caroline Gribling LAC 0.41.93 93-05884   0.44.52 III        
 
Progr. nr. 10: 50m school senioren heren all-in Eindtijd          
1 Tarik Faria LAC 0.39.71 93-04223   0.38.98 I        
2 Martijn van der Lienden Barracuda 0.36.44 90-01817   0.39.26 II        
3 Mark Slagmolen Barracuda 0.40.90 93-02277   0.39.53 III        
4 Edwin Vermeulen De Duck 0.41.25 93-06695   0.40.84          
5 Sander Gribling LAC 0.42.11 92-05311   0.41.94          
6 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 0.41.10 97-02961   0.42.51          
7 Jonathan van Stelle De Duck 0.42.42 85-03663   0.42.84          
8 Maarten Steekelenburg Barracuda 0.43.39 93-00479   0.43.37          
 
Progr. nr. 11: 50m school m. jeugd 2 en later Eindtijd          
1 Senna Pols de Zeehond '73 0.40.07 97-00012   0.39.25 I        
2 Marije Dinkelberg ZV Vlaardingen 0.40.23 97-03192   0.40.80 II        
3 Tamara van Kooij de Zeehond '73 0.40.52 97-00032   0.41.80 III        
4 Celina Glimmerveen ACZ 0.42.09 94-04198   0.41.96          
5 Ramona Noordermeer ZV Vlaardingen 0.43.70 94-01746   0.43.01          
6 Kelly Gardenier ZV Vlaardingen 0.41.22 94-06074   0.43.79          
7 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 0.43.72 98-00304   0.45.45          
8 Quinty Terlouw ACZ 0.48.03 96-03244   0.45.81          
9 Fenna de Pater Barracuda 0.46.66 97-04144   0.46.12          
10 Samantha Boef de Zeehond '73 0.47.48 97-02840   0.47.64          
11 Louise Coomans LAC 0.47.57 96-04000   0.48.56          
12 Iris Koster ZV Vlaardingen 0.49.72 96-05154   0.48.90          
13 Ashley Zaal LAC 0.49.05 96-04814   0.49.58          
14 Xiu Jiang Heidecker Barracuda 0.55.38 97-02872   0.55.25          
- Fatma Boyali ZV Vlaardingen 0.48.22 94-04910   afg.          
- Lisanne van Velzen de Zeehond '73 0.41.18 95-01318   afg.          
- Sharon van Stelle de Zeehond '73 0.39.59 96-00356   afg.          
- Melissa van der Heijden Barracuda 0.42.82 96-05526   afg.          
 
Progr. nr. 12: 50m school j. junioren 4 en later Eindtijd          
1 Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 0.36.56 95-02289   0.35.29 I        
2 Tyron Gijsbertha ACZ 0.35.76 94-05077   0.37.38 II        
3 Boris Spiering ZV Vlaardingen 0.39.94 96-01681   0.38.56 III        
4 Stefan Vermeulen De Duck 0.41.10 94-05123   0.39.95          
5 Nick Out de Zeehond '73 0.41.57 94-00881   0.40.08          
6 Martijn Houweling Barracuda 0.41.23 96-00893   0.41.70          
7 Robin van Oyen de Zeehond '73 0.46.65 96-00897   0.47.78          
8 Dennis Bergwerff de Zeehond '73 0.53.59 96-01735   0.57.53          
9 Koen Hengst ZV Vlaardingen 1.01.69 97-04145   0.57.68          
 
Progr. nr. 13: 50m vlinder m. junioren 1 en later Eindtijd          
1 Richenne Zeebregts ZV Vlaardingen 0.34.94 98-01818   0.36.84 I        
2 Inge Schut LAC 0.40.31 98-03052   0.39.34 II        
3 Judith Kleinjan De Duck 0.41.32 98-02710   0.40.54 III        
4 Pien Schravensande ACZ 0.49.70 99-02010   0.42.36          
5 Hanneke Schoenmakers ZV Vlaardingen 0.42.78 98-01820   0.44.16          
6 Rianne van Ree ZV Vlaardingen 0.47.94 98-03716   0.45.63          
7 Laura de Ruijter LAC 0.56.93 98-02010   0.46.55          
8 Terri Out de Zeehond '73 0.55.30 00-00026   0.46.60          
9 Stacey Gardenier ZV Vlaardingen 0.45.11 00-00154   0.46.64          
10 Somalee Vrijland De Duck 0.48.16 00-02004   0.47.13          
11 Merlijn Kuipers de Zeehond '73 0.50.33 99-01932   0.47.22          
12 Sjaron van Hulst ACZ 0.51.64 98-03268   0.47.95a          
13 Rizzy Korevaar LAC 0.49.80 00-01978   0.47.95b          
14 Chantal van de Vaart ZV Vlaardingen 0.54.63 98-02266   0.48.98          
15 Annemarie Meijer De Duck 0.46.14 99-00964   0.50.15          
16 Floria Maris LAC 0.49.34 00-01974   0.50.18          
17 Eveline van Oudheusden De Duck   99-04244   0.50.56          
18 Soraya Kuipers Barracuda 0.48.40 99-03068   0.51.67          
19 Kirsten Terlouw ACZ 0.55.54 99-02012   0.53.25          
20 Lisanne van Ringelesteijn de Zeehond '73 0.59.80 99-00788   0.53.57          
21 Elise Quak de Zeehond '73 0.59.03 99-00706   0.53.60          
22 Julie van Nauta Lemke ACZ 1.03.90 00-01580   0.53.86          
23 Jamie van Roon De Duck 1.01.12 99-02286   0.54.31          
24 Iris van Berkel Barracuda 0.56.42 00-00476   0.56.47          
25 Romy Boer de Zeehond '73 0.57.90 99-02976   0.58.19          
26 Sophie Luteijn De Duck 1.10.04 00-02462   1.01.81          
27 Zowena Fial Barracuda 1.09.57 99-02554   1.06.34          
28 Noa Fial Barracuda 1.13.65 00-01362   1.21.51          
- Romee Rikkert Barracuda 0.40.70 98-00224   afg.          
 
Progr. nr. 14: 50m vlinder j. minioren 6 en later Eindtijd          
1 Nick Wetsteijn LAC 0.44.04 98-03767   0.41.28 I        
2 Vincent Poldervaart De Duck 0.43.04 99-01493   0.41.93 II        
3 Ricardo van der Steen ZV Vlaardingen 0.47.89 00-00625   0.42.67 III        
4 Mink Verschoor LAC 0.46.96 98-03639   0.45.67          
5 Ricco van Baarle ACZ   98-04515   0.46.38          
6 Willem Zorg Barracuda 0.45.07 98-03255   0.46.88          
7 Ruszo Kiela de Zeehond '73 0.55.51 98-02563   0.53.25          
8 Bart Spaans ACZ 0.58.80 99-02559   0.58.09          
- Felix Lim ACZ   00-02831   0.47.80 VI        
 
Progr. nr. 15: 200m rug senioren dames all-in Eindtijd   50m 100m    
1 Ellen Hengst ZV Vlaardingen 2.38.78 93-05850   2.37.70 I 0.36.97 1.16.68    
2 Tamara van der Steen ZV Vlaardingen 2.39.63 96-05156   2.43.17 II 0.38.57 1.20.50    
3 Lieke Hengst LAC 2.51.08 91-08048   2.45.54 III 0.38.73 1.20.67    
4 Caroline Gribling LAC 2.57.02 93-05884   3.00.86   0.42.36 1.26.80    
 
Progr. nr. 16: 200m rug senioren heren all-in Eindtijd   50m 100m    
1 Victor Poot ZV Vlaardingen 2.11.98 92-03651   2.17.30 I 0.33.55 1.08.48    
2 Tarik Faria LAC 2.39.40 93-04223   2.37.59 II 0.35.64 1.16.06    
3 Edgar van Oosten Barracuda 2.43.39 91-04545   2.40.64 III 0.38.09 1.18.84    
4 Mark Slagmolen Barracuda 2.58.47 93-02277   2.51.35   0.39.45 1.22.98    
5 Edwin Vermeulen De Duck 3.06.89 93-06695   3.00.22   0.44.08 1.30.96    
6 Martijn van der Lienden Barracuda 2.49.11 90-01817   3.01.42   0.42.76 1.26.48    
7 Maarten Steekelenburg Barracuda 3.30.44 93-00479   3.05.63   0.42.92 1.30.79    
8 Jonathan van Stelle De Duck 3.24.75 85-03663   3.21.94   0.46.24 1.37.84    
 
Progr. nr. 17: 200m rug m. jeugd 2 en later Eindtijd   50m 100m    
1 Asmara Ritmeijer ZV Vlaardingen 2.41.93 96-00790   2.36.22 I 0.36.86 1.16.53    
2 Ingrid Poot ZV Vlaardingen 2.54.41 94-04114   2.52.83 II 0.41.91 1.26.56    
3 Giulia Rolloos Barracuda 2.50.89 95-00946   2.53.86 III 0.40.60 1.25.00    
4 Lieke Rozema LAC   94-06750   2.56.69   0.41.44 1.25.95    
5 Nilce Mendes Barbosa LAC 2.57.92 98-00214   2.57.11   0.41.50 1.26.34    
6 Esmee Buddenberg de Zeehond '73 2.55.72 98-00304   2.59.36   0.42.15 1.27.94    
7 Celina Glimmerveen ACZ 2.59.03 94-04198   3.00.90   0.42.46 1.28.38    
8 Lenneke Bagijn De Duck 3.00.68 96-04992   3.04.89   0.43.92 1.31.45    
9 Astrid Dunweg ZV Vlaardingen 3.08.50 95-01952   3.05.81   0.44.09 1.32.16    
10 Cheryl Westerbaan ACZ 3.34.39 97-02426   3.11.86   0.44.08 1.33.51    
11 Anne Rietveld LAC 3.29.15 98-04932   3.14.40   0.45.76 1.36.26    
12 Louise Coomans LAC 3.07.59 96-04000   3.15.02   0.43.35 1.32.66    
13 Quinty Terlouw ACZ 3.21.35 96-03244   3.15.53   0.44.95 1.34.56    
14 Brenda van Hulst ACZ   97-03462   3.20.11   0.47.63 1.39.16    
15 Juliette van den Berg Barracuda   97-05026   3.30.83   0.48.13 1.41.47    
16 Ashley Zaal LAC 3.47.42 96-04814   3.32.42   0.47.01 1.42.22    
- Nadia Metselaar ZV Vlaardingen 2.53.82 94-06782     AF        
- Luanne Dors LAC   95-01938   afg.          
- Lisanne van Velzen de Zeehond '73 2.39.62 95-01318   afg.          
- Sharon van Stelle de Zeehond '73 2.36.06 96-00356   afg.          
 
Progr. nr. 18: 200m rug j. junioren 4 en later Eindtijd   50m 100m    
1 Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73   95-02289   2.27.53 I 0.35.06 1.12.77    
2 Tino Buitendijk LAC 2.42.44 96-01253   2.42.93 II 0.38.80 1.21.66    
3 Pascal Rikkert Barracuda 2.56.02 95-01567   2.52.94 III 0.40.45 1.24.66    
4 Mike Hoek De Duck 2.56.27 97-02229   2.53.28   0.42.75 1.28.91    
5 Niels Röder Barracuda 3.10.08 96-03875   3.06.29   0.44.07 1.31.73    
6 Arda Kaya LAC 3.15.38 96-01255   3.19.65   0.46.09 1.36.65    
7 Koen Hengst ZV Vlaardingen 3.29.43 97-04145   3.23.44   0.49.60 1.42.75