18-02-2007 LAC deel 6
Huizen, Netherlands,    18-2-2007,     25m-baan
Nr. 1 200m wisselslag Gemengd Min 3+4   Nr. 2 200m wisselslag Dames Min 5+6   
Nr. 3 200m wisselslag Heren Min 5+6   Nr. 4 1500m vrije slag Dames Jun 1+2   
Nr. 5 1500m vrije slag Heren Jun 1+2   Nr. 6 2000m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 7 2000m vrije slag Heren Sen.   Nr. 601 1500m vrije slag Dames Sen.   
Nr. 701 1500m vrije slag Heren Sen.      


Nr. 1   200m wisselslag Gemengd                          Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ruben Stam                     98  DeFuten           3:22.18
    2. Joris Diepeveen                97  DeFuten           3:26.03
    3. Rianne Bekenkamp               97  Torpedo           3:35.89
    4. Chantal Kosmis                 97  DeFuten           3:43.99



TOP
Nr. 2   200m wisselslag Dames                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Dorien Hein                    95  DeFuten           3:06.87
    2. Esther Kox                     96  Torpedo           3:17.94
    3. Barbara van Schaik             95  Torpedo           3:30.97
    4. Jodie van Vlokhoven            96  DeFuten           3:45.28
    5. Michelle Ruhe                  95  DeFuten           3:49.60
    6. Tiffany Pikker                 96  IJsselmeer        3:55.88
  dis. Annika Neuteboom               96  Torpedo           3:16.66



TOP
Nr. 3   200m wisselslag Heren                            Minioren 5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Berends                  95  DeFuten           2:58.28
    2. Youri Borsboom                 95  IJsselmeer        3:21.59
  dis. Tijmen Schaapherder            95  Torpedo           3:12.38
  dis. Raymon Ostendorf               96  DeAalscholver     3:36.20



TOP
Nr. 4   1500m vrije slag Dames                           Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kira Toussaint                 94  DeFuten          20:16.65
    2. Judith Kox                     93  Torpedo          22:57.94
    3. Esther van Dijk                93  DeFuten          23:07.98
    4. DaniŽlle Brouwer               93  DeFuten          23:51.96
    5. Debby Distelblom               94  IJsselmeer       24:52.32
    6. Laura de Jong                  94  Torpedo          24:58.85
    7. Oriana van der Werff           93  DeFuten          25:51.12
    8. Noraly Ilahi                   94  DeFuten          26:30.67
    9. Jasprina Kremers               93  DeFuten          26:40.77



TOP
Nr. 5   1500m vrije slag Heren                           Junioren 1 en 2
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Mike Verweij                   93  DeAalscholver    20:55.58
    2. Loic Kemp                      93  IJsselmeer       21:18.43
    3. Rickert de Heus                94  IJsselmeer       22:28.89
    4. Daryl Dekking                  93  DeDuinkikkers    22:33.18
    5. Jasper Mulder                  93  IJsselmeer       22:35.01
    6. Friedrich Vink                 94  IJsselmeer       23:55.40
    7. Daan Springveld                94  DeAalscholver    24:26.72
    8. Tom Huydts                     94  Torpedo          24:47.67
    9. Jasper Biemolt                 94  DeAalscholver    26:41.28



TOP
Nr. 6   2000m vrije slag Dames                          Jeugd 1 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Alice Bravo                    87  DeAalscholver    25:17.99
    2. Eva Janssen                    77  IJsselmeer       27:59.26
    3. Anita van Orsouw               84  IJsselmeer       28:47.31
    4. Milja Breed                    88  Torpedo          29:02.90
    5. Merel Toussaint                92  DeFuten          29:10.66
    6. Anouk Bakker                   91  DeFuten          29:12.52
    7. Caroline Goedhart              91  DeAalscholver    29:26.54
    8. Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer       29:43.83
    9. Margreet van der Pol           66  DeFuten          29:55.86
   10. Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver    30:32.62
   11. Imke Smulders                  91  IJsselmeer       30:34.53
   12. Miranda van Tol                89  DeAalscholver    31:40.75
   13. Esmeralda de Vink              91  Torpedo          31:51.37
   14. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer       32:11.92
  dis. Jora Broerse                   92  DeFuten



TOP
Nr. 7   2000m vrije slag Heren                       Junioren 3 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Chester Hautvast               92  Torpedo          25:49.77
    2. Kevin Spannenburg              91  Torpedo          25:51.48
    3. Bas Udinga                     92  DeAalscholver    26:07.48
    4. Rodrigo Moctezuma              89  DeFuten          26:07.65
    5. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers    26:09.08
    6. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver    27:10.64
    7. Christopher Houtkamp           90  DeFuten          27:35.30
    8. Nicolaas vd Voort              92  Torpedo          28:17.29
    9. Robin Sneek                    89  DeFuten          29:14.74
   10. Coen den Haan                  91  IJsselmeer       31:13.99
   11. Paul Alma                      91  IJsselmeer       31:50.02



TOP
Nr. 601   1500m vrije slag Dames                        Jeugd 1 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    0. Michelle Borsboom              92  IJsselmeer       24:16.42
       Eva Janssen                    77  IJsselmeer       21:02.83
       Anita van Orsouw               84  IJsselmeer       21:29.43
       Imke Smulders                  91  IJsselmeer       23:01.91
       Lilian Tiemessen               84  IJsselmeer       22:16.75
       Alice Bravo                    87  DeAalscholver    18:59.30
       Caroline Goedhart              91  DeAalscholver    21:58.16
       Miranda van Tol                89  DeAalscholver    23:41.51
       Mirjam Veldhuis                87  DeAalscholver    22:46.41
       Milja Breed                    88  Torpedo          21:44.89
       Esmeralda de Vink              91  Torpedo          23:48.71
       Anouk Bakker                   91  DeFuten          21:55.34
  dis. Jora Broerse                   92  DeFuten
    0. Margreet van der Pol           66  DeFuten          22:29.10
       Merel Toussaint                92  DeFuten



TOP
Nr. 701   1500m vrije slag Heren                        Jeugd 1 en ouder
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robbin Blokpoel                84  DeDuinkikkers    19:23.87
    2. Chester Hautvast               92  Torpedo          19:36.38
    3. Kevin Spannenburg              91  Torpedo          19:37.37
    4. Rodrigo Moctezuma              89  DeFuten          19:47.22
    5. Bas Udinga                     92  DeAalscholver    19:49.21
    6. Brian Roy Ostendorf            90  DeAalscholver    20:22.49
    7. Christopher Houtkamp           90  DeFuten          20:28.81
    8. Nicolaas vd Voort              92  Torpedo          21:17.26
    9. Robin Sneek                    89  DeFuten          21:48.30
   10. Coen den Haan                  91  IJsselmeer       23:46.20
   11. Paul Alma                      91  IJsselmeer       23:49.64