LAC Deel 1 vrij en wissel
Oosterhout (NED),    28.10.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 800m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 800m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 6. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 8. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 800m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
28.10.07 - 15:30                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha , ADMIRAAL             9300012   De Biesboschzwemmers     9:56.16     9:39.06       
          1:05.59  2:16.99  4:42.67  9:39.06
    2.  Larissa , BRAK                8800572   de Zijl-LGB             10:29.44     9:56.44       
          1:10.60  2:24.93  4:55.60  9:56.44
    3.  Désirée , EMMEN               9204862   de Vennen               10:29.82    10:08.95       
          1:09.23  2:23.23  4:56.02 10:08.95
    4.  Linda , van der VOORT         9201908   de Zijl-LGB             10:12.00    10:18.96       
          1:08.75  2:25.15  5:03.72 10:18.96
    5.  Linda , SCHELLEKENS           8803854   Neptunus '58            10:54.77    10:25.54       
          1:09.87  2:27.31  5:05.83 10:25.54
    6.  Anne , PEL                    9002894   De Warande              10:23.39    10:36.93       
          1:10.73  2:27.91  5:09.50 10:36.93
    7.  Daphne , KIEVIT               9207058   De Warande              11:19.57    10:44.90       
          1:13.85  2:34.54  5:19.53 10:44.90
    8.  Nienke , HOEKS                9101272   De Warande                    NT    11:05.62       
          1:14.77  2:38.29  5:29.69 11:05.62
    9.  Marianne , van BERCHUM        9200098   De Biesboschzwemmers    11:30.64    11:08.97       
          1:16.00  2:38.13  5:27.75 11:08.97
   10.  Birgit , van der WEGEN        9304942   De Warande              11:18.07    11:11.37       
          1:16.62  2:40.65  5:30.92 11:11.37
   11.  Sandra , SCHELLEKENS          8503416   Neptunus '58            11:13.50    11:22.67       
          1:16.17  2:40.04  5:32.58 11:22.67
   12.  Marscha , RASENBERG           9301018   De Warande              11:19.16    11:25.64       
          1:17.08  2:41.33  5:33.80 11:25.64
   13.  Marissa , MINKMAN             9306054   De Krabben              11:16.41    11:30.02       
          1:14.61  2:39.77  5:35.52 11:30.02
   14.  Gabriëlla , van OERLE         9006758   De Warande              11:21.68    11:46.30       
          1:16.83  2:44.32  5:44.76 11:46.30
   15.  Lisa , SMITS                  9307080   Neptunus '58                  NT    11:50.88       
          1:19.10  2:46.64  5:46.57 11:50.88
   16.  Laura , KORSMAN               9302034   De Biesboschzwemmers    12:00.00    11:59.86       
          1:20.36  2:49.86  5:53.39 11:59.86
   17.  Lichelle , GROOT              9006308   De Krabben              11:39.86    12:04.31       
          1:17.96  2:45.70  5:49.93 12:04.31
   18.  Stefanie , MEEUWIS            9105914   De Warande              12:42.48    12:35.63       
          1:24.24  2:58.69  6:10.70 12:35.63
   19.  Jet , v.d. BERSSELAAR         9205096   Neptunus '58                  NT    12:35.72       
          1:25.78  2:59.26  6:10.37 12:35.72



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 800m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
28.10.07 - 16:18                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin , den BOER              9006177   De Warande               8:55.81     8:40.66       
            59.52  2:03.50  4:15.08  8:40.66
    2.  Michael , van der LINDEN      8601921   de Zijl-LGB              8:46.98     8:45.44       
          1:00.43  2:05.54  4:18.42  8:45.44
    3.  Gerben , FIERE                9102825   De Warande               8:57.80     9:03.07       
          1:02.72  2:10.64  4:29.36  9:03.07
    4.  Giel , van DIJK               9104211   De Biesboschzwemmers     9:19.42     9:05.86       
          1:04.78  2:13.90  4:30.05  9:05.86
    5.  Dingeman , van der PLUIJM     9002301   de Zijl-LGB              9:08.58     9:09.78       
          1:02.64  2:10.78  4:29.77  9:09.78
    6.  Sebastian , de BEEN           9302233   De Warande               9:30.69     9:17.26       
          1:03.30  2:10.65  4:31.26  9:17.26
    7.  Donald , HILLEBREGT           9202629   de Zijl-LGB              9:17.64     9:23.07       
          1:03.54  2:12.57  4:34.36  9:23.07
    8.  Gijs , VERHAGEN               9304253   Neptunus '58            11:39.45     9:29.21       
          1:06.58  2:16.49  4:37.23  9:29.21
    9.  Mark , SCHELLEKENS            9201153   Neptunus '58            10:31.60     9:36.44       
          1:06.13  2:15.98  4:39.18  9:36.44
   10.  Roel , v.d. KLEIJ             9001571   Neptunus '58             9:52.06    10:06.41       
          1:03.43  2:15.62  4:51.60 10:06.41
   11.  Harm , DONKERS                9301809   De Warande              10:14.96    10:09.60       
          1:12.23  2:29.82  5:06.10 10:09.60
   12.  Pim , DONKERS                 8700765   De Warande               9:51.02    10:12.03       
          1:09.18  2:26.74  5:03.80 10:12.03
   13.  Rob , HAAST                   8804185   de Vennen               11:50.69    10:50.79       
          1:09.64  2:29.93  5:15.43 10:50.79
   14.  Gerben , de LAAT              9205411   de Vennen                     NT    10:52.45       
          1:09.45  2:28.54  5:14.33 10:52.45
   15.  Tom , PEL                     9203237   De Warande                    NT    11:08.04       
          1:13.86  2:37.20  5:26.51 11:08.04
   16.  Stephan , ONNES               9304159   de Vennen               13:37.10    11:23.71       
          1:13.75  2:37.56  5:33.96 11:23.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 400m vrije slag                       Junioren 2 en 3
28.10.07 - 17:06                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia , den OTTELANDER      9500552   SBC2000                  5:08.90     4:59.16       
            34.27  1:11.87  2:28.33  4:59.16
    2.  Maya , KINGMA                 9503824   SBC2000                  5:23.09     5:10.95       
            36.23  1:16.52  2:34.35  5:10.95
    3.  Lindi , VERKOOIJEN            9503826   SBC2000                  5:26.78     5:35.92       
            37.50  1:19.61  2:46.18  5:35.92
    4.  Birgit , ADRIAANSEN           9503342   De Krabben               5:55.41     5:44.28       
            37.10  1:18.78  2:45.90  5:44.28
    5.  Madelon , SCHELLEKENS         9501888   de Vennen                6:18.32     6:04.02       
            36.76  1:20.20  2:52.13  6:04.02
    6.  Laurissa , AARTS              9503064   de Vennen                     NT     6:18.79       
            39.45  1:25.97  3:02.00  6:18.79
    7.  Elena , van der PLOEG         9500702   De Warande               6:30.65     6:24.07       
            40.78  1:27.37  3:05.60  6:24.07
    8.  Marjolein , SNELDERS          9500700   De Warande               6:31.00     6:25.56       
            40.54  1:27.81  3:06.19  6:25.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 400m vrije slag                   Junioren 2 en later
28.10.07 - 17:18                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy , den BOER               9401759   De Warande               4:52.01     4:41.76       
            30.32  1:05.48  2:18.51  4:41.76
    2.  Mark , v. DINTHER             9401471   Neptunus '58             5:50.37     5:47.04       
            34.75  1:16.31  2:45.15  5:47.04
    3.  Alex , in 't GROEN            9502683   de Vennen                6:24.33     5:56.40       
            38.78  1:23.18  2:54.18  5:56.40
    4.  Wimar , LINDENBERG            9601857   De Krabben               6:03.63     6:03.96       
            36.75  1:21.53  2:54.18  6:03.96
    5.  Bas , van 't HOOFT            9404045   De Warande                    NT     6:56.54       
            42.02  1:33.26  3:22.10  6:56.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Alle, 200m vrije slag                        Minioren 3 en 4
28.10.07 - 17:27                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jari , den OTTELANDER         9800059   SBC2000                  3:24.64     3:27.42       
            43.32  1:37.64  3:27.42
    2.  Senna , LINDENBERG            9900738   De Krabben                    NT     3:34.86       
            44.16  1:39.13  3:34.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 200m vrije slag              Minioren 5 en junioren 1
28.10.07 - 17:30                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline , de CLOE           9602050   de Vennen                2:46.56     2:40.33       
            33.89  1:16.23  2:40.33
    2.  Amy , van LIER                9603022   de Vennen                3:02.57     2:56.85       
            38.51  1:24.84  2:56.85
    3.  Zoë , HELLINGS                9600338   Neptunus '58             2:57.95     2:59.16       
            39.60  1:25.42  2:59.16
    4.  Kathy , GROOT                 9700444   De Krabben               3:09.92     3:00.59       
            39.27  1:25.81  3:00.59
    5.  Lara , v.d. VEN               9602892   Neptunus '58             3:03.88     3:00.73       
            40.49  1:26.93  3:00.73
    6.  Carmen , KOPER                9603888   De Warande                    NT     3:13.75       
            45.84  1:38.00  3:13.75
    7.  Ilse , van der VELDEN         9605186   de Vennen                     NT     3:51.10       
            51.16  1:50.02  3:51.10
 AFGEM  Arlette , AKKERMANS           9601730   De Warande               3:23.33                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 200m vrije slag                       Minioren 5 en 6
28.10.07 - 17:39                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvo , BULHAM                  9701073   de Vennen                     NT     3:03.14       
            40.77  1:29.54  3:03.14
    2.  Rick , MINKMAN                9701097   De Krabben               3:23.57     3:05.23       
            39.92  1:27.16  3:05.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
28.10.07 - 17:42                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Désirée , EMMEN               9204862   de Vennen                2:45.04     2:39.03       
          2:39.03
    2.  Marcha , ADMIRAAL             9300012   De Biesboschzwemmers     2:38.90     2:40.83       
          2:40.83
    3.  Anne , PEL                    9002894   De Warande               2:39.12     2:43.04       
          2:43.04
    4.  Daphne , KIEVIT               9207058   De Warande               2:44.47     2:47.62       
          2:47.62
    5.  Claudia , den OTTELANDER      9500552   SBC2000                  2:52.76     2:51.54       
          2:51.54
    6.  Nienke , HOEKS                9101272   De Warande               2:51.67     2:52.61       
          2:52.61
    7.  Marianne , van BERCHUM        9200098   De Biesboschzwemmers     2:51.54     2:54.00       
          2:54.00
    8.  Gabriëlla , van OERLE         9006758   De Warande               2:47.86     2:58.74       
          2:58.74
    9.  Laura , KORSMAN               9302034   De Biesboschzwemmers     2:56.57     2:59.07       
          2:59.07
   10.  Marscha , RASENBERG           9301018   De Warande               2:53.35     2:59.35       
          2:59.35
   11.  Maya , KINGMA                 9503824   SBC2000                  3:10.92     3:00.71  B    
          3:00.71
   11.  Elke , SCHELLEKENS            9301550   Neptunus '58             3:04.44     3:00.71  A    
          3:00.71
   13.  Birgit , van der WEGEN        9304942   De Warande               2:55.16     3:07.39       
          3:07.39
   14.  Manissa , v.d. BRAND          9205098   Neptunus '58             3:30.36     3:19.16       
          3:19.16
   15.  Madelon , SCHELLEKENS         9501888   de Vennen                3:12.65     3:23.55       
          3:23.55
   16.  Elena , van der PLOEG         9500702   De Warande               3:29.93     3:24.20       
          3:24.20
   17.  Laurissa , AARTS              9503064   de Vennen                     NT     3:25.17       
          3:25.17
   DIS  Stefanie , MEEUWIS            9105914   De Warande               3:13.00     3:20.33       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:20.33
   DIS  Marjolein , SNELDERS          9500700   De Warande               3:32.14     3:31.08       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:31.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
28.10.07 - 17:57                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin , den BOER              9006177   De Warande               2:23.00     2:19.67       
          2:19.67
    2.  Gerben , FIERE                9102825   De Warande               2:19.86     2:20.39       
          2:20.39
    3.  Mark , SCHELLEKENS            9201153   Neptunus '58             2:36.70     2:25.23       
          2:25.23
    4.  Sebastian , de BEEN           9302233   De Warande               2:28.68     2:25.83       
          2:25.83
    5.  Gijs , VERHAGEN               9304253   Neptunus '58             2:32.29     2:26.13       
          2:26.13
    6.  Remy , den BOER               9401759   De Warande               2:39.55     2:34.00       
          2:34.00
    7.  Harm , DONKERS                9301809   De Warande               2:38.95     2:40.28       
          2:40.28
    8.  Rob , HAAST                   8804185   de Vennen                2:43.01     2:40.51       
          2:40.51
    9.  Pim , DONKERS                 8700765   De Warande               2:28.92     2:41.91       
          2:41.91
   10.  Gerben , de LAAT              9205411   de Vennen                     NT     2:42.45       
          2:42.45
   11.  Tom , PEL                     9203237   De Warande               2:43.91     2:46.45       
          2:46.45
   12.  Stephan , ONNES               9304159   de Vennen                2:50.84     2:47.73       
          2:47.73
   13.  Giel , van DIJK               9104211   De Biesboschzwemmers     2:24.98     3:02.05       
          3:02.05
   14.  Alex , in 't GROEN            9502683   de Vennen                3:25.71     3:16.57       
          3:16.57
   DIS  Bas , van 't HOOFT            9404045   De Warande                    NT     3:55.60       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:55.60



Splash Meet Manager 2007Registered to De Warande