LAC 3 vrijeslag
Valkenburg  (NED),    17.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4

    

Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1

Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6

    

Nr. 5. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3

Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2

    

Nr. 7. Meisjes, 2000m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2

Nr. 8. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open

    

Nr. 9. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4

Nr. 10. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2

    

Nr. 11. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open


FINA Point Scoring 2004



--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 400m vrije slag        Meisjes Minioren 3 en 4
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joanna Verjans                98   Zon/S&s                6:34.32   229       
          1:30.57  3:12.61  6:34.32
    2.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg          6:37.26   224       
          1:33.10  3:16.17  6:37.26
    3.  Denise Craenen                99   Hellas-Glana           7:38.48   146       
          1:47.10  3:46.57  7:38.48




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 800m vrije slag Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danae Remmel                  96   Zon/S&s               13:00.78   257       
          1:24.69  3:02.00  6:23.09 13:00.78
    2.  Nina Grispen                  97   ZC Valkenburg         13:15.71   243       
          1:32.87  3:12.54  6:37.23 13:15.71
    3.  Céline Jennes                 96   Zon/S&s               13:19.14   240       
          1:26.77  3:06.11  6:30.44 13:19.14
    4.  Inge Bastings                 96   ZC Valkenburg         14:30.29   186       
          1:36.70  3:23.60  7:03.86 14:30.29
    5.  Emmy Linssen                  96   Zon/S&s               14:45.93   176       
          1:38.55  3:30.06  7:20.71 14:45.93



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 800m vrije slag        Jongens Minioren 5 en 6
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Ramaekers                 96   Zon/S&s               12:39.26   221       
          1:29.93  3:00.85  6:14.78 12:39.26
    2.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg         12:51.29   211       
          1:30.79  3:07.64  6:23.64 12:51.29
    3.  Bas Kerckhoffs                96   ZC Valkenburg         13:15.22   192       
          1:31.86  3:10.55  6:33.30 13:15.22



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                Meisjes, 1500m vrije slag        Meisjes Junioren 2 en 3
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Scheerder               94   ZC Valkenburg         19:02.12   587       
          1:10.44  2:25.70  4:55.95  9:56.74 19:02.12
    2.  Mandy Wetzels                 94   Zon/S&s               24:16.43   283       
          1:24.43  2:59.58  6:14.39 12:50.37 24:16.43
    3.  Karin van der Aalst           95   Zon/S&s               25:16.58   251       
          1:26.01  3:02.84  6:20.69 13:13.91 25:16.58
    4.  Jamilla Franssen              94   Zon/S&s               25:33.50   243       
          1:24.74  3:03.13  6:24.43 13:20.54 25:33.50
    5.  Lisette Ramaekers             94   Zon/S&s               25:52.34   234       
          1:28.51  3:08.06  6:31.72 13:29.59 25:52.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 1500m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lucas Greven                  95   ZC Valkenburg         19:04.81   443       
          1:13.25  2:30.24  5:05.53 10:15.70 19:04.81
    2.  Arthur van Noorden            95   ZC Valkenburg         19:42.19   402       
          1:13.69  2:31.89  5:10.94 10:32.11 19:42.19
    3.  Jelle Peltzer                 94   ZC Valkenburg         20:14.02   371       
          1:12.61  2:33.45  5:17.36 10:43.11 20:14.02
    4.  Dylan Notten                  95   ZC Valkenburg         20:18.34   367       
          1:15.50  2:36.03  5:17.95 10:43.43 20:18.34
    5.  Boy Coort                     94   Zon/S&s               21:57.80   290       
          1:18.50  2:44.00  5:39.88 11:37.89 21:57.80
    6.  Max Grispen                   95   ZC Valkenburg         22:13.00   280       
          1:21.89  2:51.13  5:50.87 11:52.78 22:13.00
    7.  Luciën Thijssen               95   ZC Valkenburg         25:50.48   178       
          1:33.25  3:15.94  6:44.10 13:42.26 25:50.48
    8.  Yannick de Liege              94   ZC Valkenburg         25:54.59   177       
          1:33.37  3:15.93  6:44.53 13:42.12 25:54.59
    NG  Lester Snackers               94   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Meisjes, 2000m vrije slag           Meisjes Jeugd 1 en 2
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamie Schepers                93   ZC Valkenburg         25:26.97             
          1:10.06  2:23.96  4:53.84  9:57.89 18:56.51 25:26.97
    2.  Chantal Senden                93   ZC Valkenburg         25:30.76             
          1:10.64  2:26.86  5:00.86 10:10.29 19:09.23 25:30.76
    3.  Misty Coert                   93   ZC Valkenburg         25:47.80             
          1:11.35  2:28.12  5:02.63 10:11.62 19:17.08 25:47.80
    4.  Dimphy van de Laar            92   ZC Valkenburg         26:18.09             
          1:11.29  2:26.86  5:01.23 10:15.99 19:38.42 26:18.09
    5.  Melissa Meijer                93   Nimo                  27:58.10             
          1:11.21  2:28.42  5:12.19 10:50.01 20:57.97 27:58.10
    6.  Vera Weinberg                 93   Nimo                  28:01.88             
          1:15.97  2:38.44  5:26.59 11:01.12 21:01.50 28:01.88
    7.  Chloé Rutzerveld              92   Nimo                  28:48.69             
          1:18.14  2:43.32  5:35.62 11:21.57 21:31.73 28:48.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Dames, 2000m vrije slag             Dames Senioren Open
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Schouten                87   ZC Valkenburg         25:24.51             
          1:10.94  2:26.16  4:56.30 10:01.48 19:01.32 25:24.51
    2.  Lotte Greven                  87   ZC Valkenburg         25:33.72             
          1:09.28  2:24.37  4:57.82 10:07.72 19:13.00 25:33.72
    3.  Lydia Colijn                  86   Nimo                  25:52.12             
          1:11.27  2:27.03  5:00.76 10:14.71 19:23.69 25:52.12
    4.  Simone Hendrikse              90   ZC Valkenburg         26:21.40             
          1:13.38  2:31.71  5:10.19 10:27.85 19:44.24 26:21.40
    5.  Fanny Robbertsen              91   Nimo                  27:11.10             
          1:13.33  2:32.81  5:13.57 10:40.10 20:18.09 27:11.10
    6.  Michelle Hacking              91   Nimo                  28:14.97             
          1:16.41  2:39.50  5:27.26 11:05.65 21:05.98 28:14.97
    7.  Tessa Kierkels                91   ZC Valkenburg         28:26.04             
          1:15.60  2:38.89  5:29.00 11:12.16 21:17.51 28:26.04
    8.  Thessa Hopman                 90   ZC Valkenburg         28:57.54             
          1:16.69  2:41.40  5:33.35 11:25.16 28:57.54
    9.  Danique Ubags                 90   Zon/S&s               29:20.33             
          1:17.50  2:41.50  5:32.69 11:22.94 21:54.34 29:20.33
    NG  Denise van Rouwendaal         87   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Jongens, 2000m vrije slag        Jongens Junioren 3 en 4
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitch Notten                  92   ZC Valkenburg         22:51.30             
          1:03.78  2:11.09  4:26.37  8:58.33 17:02.53 22:51.30
    2.  Jeroen Feijs                  92   ZC Valkenburg         23:55.89             
          1:06.42  2:17.89  4:40.16  9:29.67 17:55.32 23:55.89
    3.  Robin Ramaekers               93   Zon/S&s               24:02.36             
          1:08.26  2:19.83  4:39.39  9:23.76 17:51.97 24:02.36
    4.  Bjorn van de Kuit             93   Zon/S&s               31:57.81             
          1:24.11  2:55.74  6:03.62 12:33.96 23:58.28 31:57.81
    5.  Jeroen Wolthuis               93   Zon/S&s               33:46.77             
          1:23.19  2:57.53  6:16.90 13:10.13 25:20.25 33:46.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Jongens, 2000m vrije slag           Jongens Jeugd 1 en 2
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Mommers               91   ZC Valkenburg         23:22.57             
          1:04.89  2:12.21  4:28.80  9:10.33 17:30.65 23:22.57
    2.  Jacky Coumans                 90   ZC Valkenburg         24:28.43             
          1:08.34  2:22.22  4:48.62  9:44.25 18:20.93 24:28.43
    3.  Dean Coert                    91   ZC Valkenburg         24:52.44             
          1:07.53  2:22.64  4:48.82  9:44.69 18:37.01 24:52.44
    4.  Martyn Slaghuis               91   Nimo                  25:39.81             
          1:08.32  2:23.82  4:56.59 10:08.44 19:10.56 25:39.81
    5.  Thijs Villevoye               91   Nimo                  26:53.64             
          1:10.80  2:28.53  5:05.91 10:23.98 19:54.96 26:53.64
    6.  Kenneth Caster                91   ZC Valkenburg         27:11.17             
          1:10.01  2:28.93  5:14.78 10:51.29 20:34.33 27:11.17
    7.  Karsten Meijers               90   ZC Valkenburg         30:18.45             
          1:16.40  2:42.60  5:41.92 11:48.60 22:41.21 30:18.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 2000m vrije slag             Heren Senioren Open
17-2-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvo op den Kamp               89   ZC Valkenburg         22:10.54             
          1:02.18  2:08.38  4:23.13  8:48.60 16:35.38 22:10.54
    2.  Sander van Elburg             88   Mz&pc                 24:51.25             
          1:05.85  2:18.23  4:45.06  9:45.92 18:30.88 24:51.25
    3.  Jeroen Geurts                 88   ZC Valkenburg         25:11.71             
          1:11.96  2:29.14  5:00.78 10:02.78 18:50.84 25:11.71
    4.  Bob Goffin                    89   Nimo                  26:20.73             
          1:10.62  2:27.53  5:05.11 10:19.56 19:37.48 26:20.73
    5.  Freddie Geerlings             79   Zon/S&s               27:53.15             
          1:15.89  2:36.31  5:18.31 10:55.22 20:52.10 27:53.15


Splash Meet Manager 2007

Registered to ZC Valkenburg