Nr. 1. Alle, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Alle, 300m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Alle, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 800m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Dames, 1500m vrije slag  14 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 1500m vrije slag  14 jaar en ouder


LAC deel 3
Huizen, 8.11.2009


Programmanr. 1
8.11.09 - 14:30
100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Jongens

1.Freek BroekstraIJsselmeerNT00014791:31.97
50m:43.69100m:1:31.97
2.Jordi van der LemKon. AZ 18701:37.3200001891:37.67
50m:46.06100m:1:37.67
3.Bas MorelissenIJsselmeerNT01008611:42.20
50m:48.07100m:1:42.20
4.Kaj HorstIJsselmeerNT00023491:55.28
50m:52.14100m:1:55.28
5.Benjamin San A JongKon. AZ 1870NT00025352:20.32

7 - 9 jaar, Meisjes

1.Calina van der LemKon. AZ 18701:50.0402000861:48.64
50m:50.67100m:1:48.64
2.Lisa van NieuwkerkDe FutenNT02005222:02.45
50m:58.36100m:2:02.45
3.Nashara NapKon. AZ 1870NT00029042:12.68
50m:52.37100m:2:12.68
DISMarisa GoedarKon. AZ 1870NT0002766
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 2
8.11.09 - 14:35
300m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Jongens

1.Hassan NawarDe FutenNT00009475:00.93
50m:42.77100m:1:33.89150m:2:26.54200m:3:20.05250m:4:10.84300m:5:00.93
2.Dennis van NieuwkerkDe FutenNT00015535:32.29
50m:47.18100m:1:44.62150m:2:42.47200m:3:38.50250m:4:37.05300m:5:32.29

Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Renske BeekDe Futen6:26.5600005165:28.40
50m:47.09100m:1:44.66150m:2:41.30200m:3:39.10250m:4:35.61300m:5:28.40
2.Wietske WiersmaDe FutenNT00005185:50.54
50m:52.67100m:1:51.57150m:2:53.92200m:3:55.51250m:4:55.73300m:5:50.54
3.Romy SpoelderAalscholverNT01004065:57.15
50m:51.96100m:1:54.40150m:2:56.27200m:4:01.10250m:5:01.96300m:5:57.15


<< TOP >>
Programmanr. 3
8.11.09 - 14:40
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nynke VerhoevenAalscholver6:28.8299026106:30.67
50m:43.41100m:1:31.73200m:3:12.92400m:6:30.67
2.Anouk BrandsIJsselmeerNT98040626:34.48
50m:45.78100m:1:36.11200m:3:20.11400m:6:34.48
3.Nella DiepeveenDe Futen6:55.2998015206:38.08
50m:42.92100m:1:31.81200m:3:13.90400m:6:38.08
4.Doortje BrugmansIJsselmeerNT99031786:40.12
50m:45.48100m:1:36.78200m:3:19.99400m:6:40.12
5.Sofie PannemanIJsselmeerNT99029086:44.51
50m:45.57100m:1:35.08200m:3:19.54400m:6:44.51
6.Marit BrugmansIJsselmeerNT99031806:46.36
50m:43.80100m:1:34.92200m:3:19.64400m:6:46.36
7.Emma DiepeveenDe Futen7:16.8998015047:07.51
50m:45.99100m:1:38.32200m:3:29.94400m:7:07.51
8.Sharon van der LemKon. AZ 18708:25.0098002707:10.11
50m:42.11100m:1:36.86200m:3:24.74400m:7:10.11
9.Marit BorgtsDe DuinkikkersNT99004987:47.69
50m:53.12100m:1:49.91200m:3:50.70400m:7:47.69
10.Melanie KaspersDe Futen8:35.5698021887:55.61
50m:49.34100m:1:49.34200m:3:52.45400m:7:55.61
11.Madelon WallinDe Futen7:41.6799013908:00.02
50m:47.93100m:1:47.35200m:3:54.68400m:8:00.02


<< TOP >>
Programmanr. 4
8.11.09 - 14:55
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen5:35.3498003315:30.54
50m:36.92100m:1:17.67200m:2:42.02300m:4:07.64400m:5:30.54
2.Ricardo GraafmansDe Futen5:48.9999004095:54.72
50m:37.64100m:1:20.52200m:2:52.11300m:4:25.22400m:5:54.72
3.Gideon HeijTorpedoNT98006556:08.75
50m:42.63100m:1:29.60200m:3:06.18400m:6:08.75
4.Niek HeldoornIJsselmeer6:38.7299001996:18.36
50m:42.42100m:1:29.54200m:3:05.45400m:6:18.36
5.Tom GentenaarAalscholver6:33.2298023536:33.66
50m:44.44100m:1:35.16200m:3:17.37400m:6:33.66
6.Jimmy WilkensTorpedoNT98014376:37.24
50m:43.82100m:1:32.41200m:3:14.34400m:6:37.24
7.Marc BunschotenAalscholver7:10.6498023556:58.06
50m:46.64100m:1:38.89200m:3:27.66400m:6:58.06


<< TOP >>
Programmanr. 5
8.11.09 - 15:10
100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
7 - 9 jaar, Meisjes

1.Calina van der LemKon. AZ 18701:54.0702000861:54.01
50m:54.95100m:1:54.01
2.Nashara NapKon. AZ 1870NT00029042:58.88
50m:1:15.36100m:2:58.88
DISLisa van NieuwkerkDe FutenNT0200522
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISMarisa GoedarKon. AZ 1870NT00027662:04.72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:02.06100m:2:04.72

Minioren 4 en later, Jongens

1.Freek BroekstraIJsselmeerNT00014791:44.30
50m:50.46100m:1:44.30
2.Bas MorelissenIJsselmeerNT01008611:49.29
50m:54.78100m:1:49.29
3.Jordi van der LemKon. AZ 18701:51.7500001891:50.38
50m:54.33100m:1:50.38
DISBenjamin San A JongKon. AZ 1870NT00025351:59.35
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:56.25100m:1:59.35
DISKaj HorstIJsselmeerNT00023492:01.44
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:57.91100m:2:01.44


<< TOP >>
Programmanr. 6
8.11.09 - 15:15
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther KoxTorpedo11:44.00960061211:17.25
100m:1:17.52200m:2:43.28400m:5:38.69600m:8:33.25800m:11:17.25
2.Jennifer StamDe Futen11:45.76960289011:18.70
100m:1:18.13200m:2:43.82400m:5:39.07600m:8:33.60800m:11:18.70
3.Annika NeuteboomTorpedo12:55.06960135411:39.88
100m:1:18.59200m:2:46.91400m:5:47.14600m:8:47.41800m:11:39.88
4.Daniëlle SpoelderAalscholver12:58.06960464012:15.79
100m:1:23.75200m:2:58.06400m:6:08.88600m:9:16.81800m:12:15.79
5.Sanne VerhoevenAalscholver13:06.25970478812:49.22
100m:1:24.83200m:2:58.59400m:6:12.18600m:9:30.54800m:12:49.22
6.Marese BorgtsDe DuinkikkersNT960098612:54.06
100m:1:28.76200m:3:05.49400m:6:24.34600m:9:42.36800m:12:54.06
7.Ludi van LeeuwenTorpedoNT970485413:03.77
100m:1:29.06200m:3:07.41400m:6:28.28600m:9:52.13800m:13:03.77
7.Chantal KosmisDe Futen14:15.47970203413:03.77
100m:1:30.34200m:3:08.46400m:6:30.88600m:9:51.41800m:13:03.77
9.Jodie van VlokhovenDe Futen14:08.10960353213:08.32
100m:1:30.87200m:3:10.44400m:6:34.07600m:9:55.69800m:13:08.32
10.Tiffany PikkerIJsselmeer13:42.92960338013:24.00
100m:1:34.45200m:3:17.89400m:6:44.45600m:10:05.36800m:13:24.00
11.Kyra LoenAalscholver14:45.96970327013:57.60
100m:1:34.26200m:3:19.23400m:6:54.10600m:10:28.99800m:13:57.60
12.Sammie BouwmeesterAalscholver13:55.72960553214:20.69
100m:1:36.45200m:3:23.14400m:7:02.79600m:10:45.46800m:14:20.69
13.Janneke HoendersTorpedoNT970545414:28.31
100m:1:33.43200m:3:23.26400m:7:06.80600m:10:54.43800m:14:28.31
AFGEMLeonie HemelrijkDe Futen15:58.519703176


<< TOP >>
Programmanr. 7
8.11.09 - 16:05
Jongens, 800m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 187010:31.26960027910:27.16
100m:1:13.60200m:2:34.29400m:5:16.97600m:7:56.64800m:10:27.16
2.Raymon OstendorfAalscholver12:01.00960084511:31.39
100m:1:19.37200m:2:46.55400m:5:43.96600m:8:41.68800m:11:31.39
3.Teun SteinrothTorpedo13:11.58960251911:52.46
100m:1:19.84200m:2:48.14400m:5:50.56600m:8:54.56800m:11:52.46
4.Joris DiepeveenDe Futen13:02.02970094111:57.48
100m:1:18.57200m:2:47.54400m:5:54.01600m:9:01.48800m:11:57.48
5.Rick MooiIJsselmeer11:30.00970331712:05.12
100m:1:23.32200m:2:54.92400m:6:03.32600m:9:10.62800m:12:05.12
6.Michel van NieuwkerkDe Futen12:26.89970241312:16.22
100m:1:26.26200m:2:59.18400m:6:07.72600m:9:17.55800m:12:16.22
7.Casper BruningDe FutenNT970205514:35.34
100m:1:35.59200m:3:23.14400m:7:07.47600m:10:54.50800m:14:35.34
AFGEMJos UdingaAalscholver13:18.259700331


<< TOP >>
Programmanr. 8
8.11.09 - 16:30
Dames, 1500m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel ToussaintDe Futen20:39.22920378820:29.20
100m:1:15.67200m:2:38.54400m:5:20.80600m:8:05.54800m:10:52.451500m:20:29.20
2.Debby DistelblomIJsselmeer21:27.06940474821:29.43
100m:1:19.90200m:2:45.12400m:5:35.36600m:8:27.64800m:11:19.601500m:21:29.43
3.Milja BreedTorpedo21:31.22880059421:34.67
100m:1:18.26200m:2:44.57400m:5:40.42600m:8:36.76800m:11:32.451500m:21:34.67
4.Caroline GoedhartAalscholver21:40.70910589221:41.08
100m:1:18.55200m:2:44.99400m:5:40.96600m:8:37.08800m:11:33.081500m:21:41.08
5.Daniëlle BrouwerDe Futen23:29.66930348422:59.99
100m:1:23.01200m:2:53.61400m:5:58.64600m:9:04.70800m:12:12.321500m:22:59.99
6.Dorien HeinDe Futen21:53.45950301023:01.72
100m:1:23.37200m:2:53.77400m:5:58.41600m:9:03.96800m:12:11.801500m:23:01.72
7.Anouk BakkerDe Futen21:28.19910009223:03.45
100m:1:20.22200m:2:51.26400m:5:59.48600m:9:09.86800m:12:17.861500m:23:03.45
8.Jora BroerseDe Futen23:29.56920394623:45.92
100m:1:27.60200m:3:01.76400m:6:12.20600m:9:24.70800m:12:38.701500m:23:45.92
9.Yolanda ManteGay Swim Amsterdam26:00.00660043223:46.07
100m:1:27.63200m:3:01.70400m:6:12.22600m:9:24.64800m:12:38.041500m:23:46.07
10.AnneMarie SmitGay Swim Amsterdam26:00.00670044023:46.56
100m:1:27.96200m:3:02.32400m:6:13.53800m:12:38.971500m:23:46.56
11.Jessica AlgraZC de VuurscheNT940413824:23.09
100m:1:28.06200m:3:03.67400m:6:20.48600m:9:37.99800m:12:56.811500m:24:23.09
12.Lilianne van der DussenZC de VuurscheNT900093625:18.34
100m:1:24.62200m:3:01.58400m:6:24.40600m:9:52.26800m:13:20.341500m:25:18.34
13.Eva PannemanIJsselmeerNT930771225:25.32
100m:1:29.10200m:3:10.70400m:6:36.20600m:10:08.23800m:13:40.861500m:25:25.32
14.Kimberley RoquasTorpedoNT940323026:40.64
100m:1:25.45200m:3:05.95400m:6:40.51600m:10:20.04800m:13:58.161500m:26:40.64
15.Marijke SchoutenDe Futen27:15.02930760427:28.82
100m:1:31.08200m:3:14.10400m:6:51.99600m:10:38.10800m:14:25.621500m:27:28.82
16.Dia HuizingaGay Swim Amsterdam40:00.00dagstartvergunning30:09.03
100m:1:45.78200m:3:46.19400m:7:45.56600m:11:49.46800m:15:52.711500m:30:09.03
AFGEMLisa AardewijnIJsselmeerNT9203288


<< TOP >>
Programmanr. 9
8.11.09 - 17:55
Heren, 1500m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas UdingaAalscholver18:48.60920132118:26.92
100m:1:06.28200m:2:18.81400m:4:48.17600m:7:18.54800m:9:48.451500m:18:26.92
2.Mike HereijgersDe Futen18:58.52850100718:54.95
100m:1:07.02200m:2:20.36400m:4:51.70600m:7:25.80800m:9:59.361500m:18:54.95
3.Leon KentropSG Vecht&Rijn19:50.22870169318:59.23
100m:1:07.32200m:2:21.79400m:4:52.72600m:7:22.47800m:9:53.941500m:18:59.23
4.Nicolaas van der VoortTorpedo19:54.27920423119:06.81
100m:1:09.94200m:2:25.35400m:4:59.71800m:10:11.691500m:19:06.81
5.Marco WeisbeekAalscholver19:28.02850294519:16.83
100m:1:09.39200m:2:24.92400m:4:59.32600m:7:35.45800m:10:13.161500m:19:16.83
6.Robbin BlokpoelDe Duinkikkers19:22.95840016119:28.51
100m:1:09.46200m:2:25.01400m:4:58.93600m:7:35.29800m:10:13.361500m:19:28.51
7.Arnold de RoverDe Futen20:50.54640064520:02.43
100m:1:13.97200m:2:33.38400m:5:14.77600m:7:55.06800m:10:35.821500m:20:02.43
8.Casper MarelisSG Vecht&Rijn19:35.07920323120:04.61
100m:1:11.33200m:2:28.95400m:5:09.00600m:7:50.61800m:10:32.451500m:20:04.61
9.Friedrich VinkIJsselmeer22:42.23940461320:17.84
100m:1:11.31200m:2:31.47400m:5:13.06600m:7:57.41800m:10:46.381500m:20:17.84
10.Marcel GresnigtSG Vecht&Rijn20:03.04720031520:27.02
100m:1:11.14200m:2:28.44400m:5:08.94600m:7:54.27800m:10:43.281500m:20:27.02
11.Roy GraafmansDe Futen21:28.40950211920:27.76
100m:1:10.45200m:2:29.29400m:5:13.82600m:8:00.82800m:10:45.261500m:20:27.76
12.Jasper BiemoltAalscholver23:33.29940309521:33.76
100m:1:14.54200m:2:39.89400m:5:31.58800m:11:22.301500m:21:33.76
13.Tom HuydtsTorpedo22:18.96940237521:41.22
100m:1:14.88200m:2:38.95400m:5:33.64600m:8:31.76800m:11:28.481500m:21:41.22
14.Nathan EekhofDe FutenNT940449922:28.18
100m:1:20.34200m:2:47.32400m:5:44.86800m:11:53.751500m:22:28.18
15.Jeroen van WilpenZC de VuurscheNT930133322:54.37
100m:1:17.76200m:2:48.38400m:5:54.60600m:9:04.53800m:12:13.191500m:22:54.37
16.Marcel van der LemKon. AZ 187021:46.81650056322:56.12
100m:1:15.75200m:2:41.18400m:5:34.32600m:8:33.53800m:11:38.301500m:22:56.12
17.Lex LoenAalscholver22:19.45690138922:56.64
100m:1:17.95200m:2:45.54400m:5:50.95600m:8:58.29800m:12:05.671500m:22:56.64
18.Thomas BruningDe Futen24:13.47950116123:02.92
100m:1:19.74200m:2:50.09400m:5:57.70600m:9:08.83650m:12:14.641500m:23:02.92
19.Rick BunschotenAalscholver22:09.00950420323:07.08
100m:1:14.36200m:2:39.48400m:5:37.28600m:8:40.01800m:11:44.801500m:23:07.08
20.Maarten VosIJsselmeerNT950029723:11.40
100m:1:23.57200m:2:58.34400m:6:08.50600m:9:18.85800m:12:28.141500m:23:11.40
21.Freek DiepeveenDe Futen24:50.12950274324:23.06
100m:1:22.69200m:2:56.39400m:6:14.20600m:9:35.38800m:12:53.281500m:24:23.06
22.Rudolf PostGay Swim Amsterdam30:00.00dagstartvergunning28:41.59
100m:1:40.72200m:3:33.77400m:7:26.49600m:11:18.89800m:15:14.001500m:28:41.59
23.Kees KarstenGay Swim Amsterdam33:00.00580020330:10.66
100m:1:43.47200m:3:42.25400m:7:48.13600m:11:53.76800m:16:00.641500m:30:10.66
AFGEMDennis van der VeldeIJsselmeerNT9406145