Nr. 1. Heren, 200m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Heren, 100m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 4. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 8. Dames, 200m rugslag  Senioren Open


Kring Winter Kampioenschappen, 1
's Gravenzande, 5. - 6.1.2008


Programmanr. 1
5-1-2008
Heren, 200m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Jakub Foytl9504687DES3:04.773:08.8241.191:29.172:18.693:08.82
2.Kanishk Kaushik9503947AZL4:03.824:00.9853.581:54.562:59.624:00.98
3.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)4:15.424:08.8555.561:59.453:04.434:08.85

Junioren 2

1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:46.402:46.4537.971:20.832:04.062:46.45
2.Ricardo Hauber9402029D'Elft2:59.862:53.4537.711:20.772:06.362:53.45
3.Patrick Soutendijk9401223WVZ3:22.923:22.1746.571:38.082:30.433:22.17
4.Nils Vanwezer9405579WZK3:28.393:24.9146.101:38.662:33.753:24.91
5.Jonatan Baumgarten9404691AZL3:42.773:43.5848.591:45.052:44.833:43.58

Junioren 3

1.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas2:47.462:48.6237.961:21.142:06.322:48.62
2.Rafael Roos9304133ZC Ooievaar (SG)2:57.622:53.0138.281:21.752:06.832:53.01
3.Gianpaolo Gioia9306457ZC Ooievaar (SG)3:25.643:14.1044.461:34.712:25.063:14.10
4.Nathan Stittelaar9305399ZC Ooievaar (SG)3:29.973:17.7444.121:34.702:27.053:17.74
5.Christiaan Bessem9303605Zoetermeer3:37.583:18.0744.451:35.542:25.573:18.07
6.Paul van Dijk9301455Zoetermeer3:20.483:18.5143.071:32.642:22.233:18.51
NGMartijn Stalenburg9306281AZL3:25.87

Junioren 4

1.Timo Suaka9203715DES2:42.412:45.1937.181:19.102:02.252:45.19
2.Sebastiaan Haffert9204661WVZ3:00.992:56.8439.121:22.912:10.532:56.84
3.Hidde Hemmen9203475Zoetermeer2:56.262:59.2339.001:23.952:11.182:59.23
4.Max Punt9206769DES2:55.653:01.9640.501:26.542:14.663:01.96
5.Peter Taal9203481Zoetermeer3:05.783:03.7841.131:28.462:17.343:03.78
6.Hidde Persoon9203167ZV Westland Dijkglas3:10.073:04.6942.081:29.472:18.153:04.69
DISPierre Ainscow9200009WZK2:53.542:54.79SK39.631:23.942:09.532:54.79

Jeugd 1

1.Koen Zonneveld9102679ZV Westland Dijkglas2:49.792:52.8736.511:20.772:07.572:52.87
2.Daan Wester9103819Zoetermeer2:58.342:57.2541.041:27.022:14.142:57.25

Jeugd 2

1.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas2:34.672:35.9633.911:12.791:53.622:35.96
2.Thomas Welsh9006645WZK2:54.352:50.4438.231:21.232:05.802:50.44
DISMarten Smithuis9005619Zoetermeer3:24.593:22.54SJ45.911:36.392:28.583:22.54

Senioren 1 en ouder

1.Erik Vijverberg8803603ZV Westland Dijkglas2:43.252:40.3735.041:14.541:56.452:40.37
2.Erik Willems8503011ZV Westland Dijkglas2:41.332:42.5634.991:15.221:57.992:42.56
3.Bart Drechsel8604135WZK2:47.832:51.8236.761:20.492:06.502:51.82
4.Pim Hoffmann8804751Zoetermeer3:04.463:03.1840.541:26.582:14.613:03.18


<< TOP >>
Programmanr. 2
5-1-2008
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
Junioren 1

1.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas1:09.391:09.0733.921:09.07
2.Nicole Bennis9600470WVZ1:10.511:10.1833.731:10.18
3.Amber Stienstra9604448D'Elft1:15.701:12.1434.921:12.14
4.Lisa van den Eng9602070D'Elft1:13.001:13.1135.151:13.11
5.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland Dijkglas1:17.581:14.7935.481:14.79
6.Eef Hollander9602074ZC Ooievaar (SG)1:18.281:17.5636.881:17.56

Junioren 2

1.Maud Hoofs9501206WVZ1:09.721:08.7833.121:08.78
2.Maartje de Wit9502362ZV Westland Dijkglas1:09.521:09.8033.601:09.80
3.Sabine Koudijs9500024WVZ1:09.601:10.1833.591:10.18
4.Carlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)1:13.731:12.9934.941:12.99
5.Dewi Mattheyer9504798ZC Ooievaar (SG)1:14.811:15.8935.471:15.89
6.Iris Voogt9504364ZV Westland Dijkglas1:14.861:17.8736.091:17.87

Junioren 3

1.Astrid van Nieuwkerk9402904ZV Westland Dijkglas1:05.311:04.8531.641:04.85
2.Manon van Strien9400770WVZ1:06.921:06.0731.991:06.07
3.Robin Oldenzeel9402684Zoetermeer1:07.571:08.7332.931:08.73
4.Emma Siemensma9402716DES1:09.421:08.9232.841:08.92
5.Lisa Witvliet9403980WVZ1:10.131:10.8233.301:10.82
6.Alannah Meijer9406830D'Elft1:12.011:14.3035.901:14.30
NGMaron Knop9404534AZL1:07.55

Jeugd 1

1.Aranka Wichers9306378D'Elft1:05.141:06.2231.791:06.22
2.Olivia Fryer9305090DES1:07.921:07.8432.911:07.84
3.Nadinda van der Ende9306670D'Elft1:09.621:08.2332.921:08.23
4.Alice de Bolster9305524ZV Westland Dijkglas1:13.141:10.2133.811:10.21
5.Nisa Yelci9303150ZV Westland Dijkglas1:09.231:11.3132.991:11.31
6.Judith Koudijs9301790WVZ1:12.701:17.5136.041:17.51
AFGEMManon Tromp9303916ZV Westland Dijkglas1:09.17

Jeugd 2

1.Silje Welsh9206488WZK1:06.121:04.3030.711:04.30
2.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas1:03.571:04.4730.911:04.47
3.Mirjam Post9207376D'Elft1:05.681:05.8831.541:05.88
4.Priscilla Appeldooren9202130Zoetermeer1:07.421:09.4333.351:09.43
5.Bente Rog9206810DES1:08.881:10.4334.211:10.43
6.Ashley Kretsch9207170WZK1:11.321:12.5934.701:12.59

Senioren 1

1.Isabelle Massar9102034WVZ1:03.711:03.4930.031:03.49
2.Jacoline van den Beukel9100238ZV Westland Dijkglas1:03.601:04.1930.071:04.19
3.Sabine Gaspersz9100972ZC Ooievaar (SG)1:03.191:04.2230.371:04.22
4.Denise Mooijman9104678ZV Westland Dijkglas1:03.441:05.3531.261:05.35
5.Kimberley van Uffelen9103130ZV Westland Dijkglas1:07.151:12.2133.841:12.21
NGDyonne Bruggeling9104880ZV Westland Dijkglas1:07.15

Senioren

1.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)58.8759.3728.5359.37
2.Anke van Vliet8001182AZL1:00.781:01.2629.071:01.26
3.Mariëtte van Nieuwkerk8402998ZV Westland Dijkglas1:02.461:03.9830.181:03.98
4.Marissa Hensen8801708ZV Westland Dijkglas1:03.921:06.0731.551:06.07
5.Nina Ferreira8901196ZC Ooievaar (SG)1:04.761:06.0831.581:06.08
DISKirsten Zonneveld8805050ZV Westland Dijkglas1:01.73AA
DISInger Wouters8904826WVZ1:01.88AA


<< TOP >>
Programmanr. 3
5-1-2008
Heren, 100m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
Junioren 1

1.Jurian Beukers9501327WVZ1:14.011:13.9936.411:13.99
2.Marc Zwart9503963ZV Westland Dijkglas1:23.461:22.3539.881:22.35
3.Connor Pitney9504097WZK1:33.591:29.9143.661:29.91
4.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)1:41.211:43.6451.291:43.64

Junioren 2

1.Menno de Vries9403055DES1:20.141:17.6237.211:17.62
2.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas1:22.321:22.7239.811:22.72
NG.ZAAnton Fourie9404617WZK1:23.36

Junioren 3

1.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas1:05.021:07.5533.031:07.55
2.Rafael Roos9304133ZC Ooievaar (SG)1:11.711:12.1235.551:12.12
3.Gianpaolo Gioia9306457ZC Ooievaar (SG)1:22.021:18.8038.641:18.80
4.Christiaan Bessem9303605Zoetermeer1:22.801:19.4036.241:19.40
5.Nathan Stittelaar9305399ZC Ooievaar (SG)1:21.751:20.6440.191:20.64
6.Boyan Lamboo9300297Zoetermeer1:24.951:25.7742.181:25.77
7.Paul van Dijk9301455Zoetermeer1:27.331:28.2041.141:28.20
8.Merlin Pancras9305969AZL1:37.061:31.1644.691:31.16
DISJeffrey Voois9303413ZV Westland Dijkglas1:18.701:17.46RC37.061:17.46
DISPasquale Putter9304807Zoetermeer1:30.761:28.01RC43.591:28.01
NGMartijn Stalenburg9306281AZL1:17.61

Junioren 4

1.Koen Spaanderman9203479Zoetermeer1:07.201:06.3430.731:06.34
2.Stef Jansen In De Wal9201899D'Elft1:09.401:08.8033.391:08.80
3.Pierre Ainscow9200009WZK1:13.641:12.8635.151:12.86
4.Christian Klees9206197WVZ1:09.361:15.1434.021:15.14
5.Hidde Hemmen9203475Zoetermeer1:15.281:16.2235.371:16.22
6.Lennart Spaans9201237ZV Westland Dijkglas1:16.521:17.4937.801:17.49
7.Peter Taal9203481Zoetermeer1:19.021:22.1939.891:22.19

Jeugd 1

1.Koen Zonneveld9102679ZV Westland Dijkglas1:12.641:10.8734.851:10.87
2.Martijn Groeneveld9105959ZV Westland Dijkglas1:11.561:11.9434.631:11.94
3.Tino Kerkhof9103479DES1:11.391:14.6736.141:14.67
4.Richard Kouwenhoven9103919ZV Westland Dijkglas1:15.211:15.6737.131:15.67
AFGEMDavy Schomper9105357WZK1:13.79

Jeugd 2

1.Bas Spaanderman9002741WVZ1:02.431:08.0631.671:08.06
2.James Fryer9006499DES1:08.051:09.0332.131:09.03

Senioren 1 en ouder

1.Wouter Smeets8402093WVZ59.1659.3928.5859.39
2.Ivo Roozeboom7700801DES1:02.731:03.4630.911:03.46
3.Harm Rozenga8902685WVZ1:03.061:03.8830.811:03.88
4.Jimmy Hendriksen8901201DES1:03.711:04.9431.631:04.94
5.Nico van den Beukel8900227ZV Westland Dijkglas1:04.561:05.5631.281:05.56
6.Markus van Rest7701197ZV Westland Dijkglas1:06.651:07.0532.821:07.05
7.Bart Drechsel8604135WZK1:07.701:09.2233.261:09.22
8.Pim Hoffmann8804751Zoetermeer1:09.451:10.7633.991:10.76


<< TOP >>
Programmanr. 4
5-1-2008
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Carina Klees9602680WVZ2:54.332:55.1441.331:28.232:14.972:55.14
2.Rachael Kretsch9602904WZK3:18.953:12.1643.681:33.972:29.783:12.16
3.Mylène IJpema9603284ZV Westland Dijkglas3:27.103:13.4543.161:33.672:29.693:13.45
DISAmber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas3:05.233:02.40SK36.591:24.292:23.273:02.40
DISMiranda Dijkhuizen9602262Zoetermeer3:25.203:22.04SL46.471:36.222:34.443:22.04

Junioren 2

1.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas2:50.902:51.7837.901:22.372:14.922:51.78
2.Maud Hoofs9501206WVZ2:58.802:56.5438.761:26.522:18.212:56.54
3.Carlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)3:05.343:00.7038.701:22.282:19.393:00.70
4.Larissa Immerzeel9501474WVZ2:59.763:01.6742.281:29.152:19.433:01.67
5.Arienne de Jong9501210WVZ3:06.233:03.5341.711:31.712:22.343:03.53
6.Amanda Immerzeel9501534WVZ3:07.073:08.5542.141:30.362:25.943:08.55
7.Marina Welsh9502472WZK3:12.893:12.2442.751:32.102:29.543:12.24
8.Margaretha Siem9500220D'Elft3:06.053:12.7940.621:29.002:27.283:12.79

Junioren 3

1.Merle Verkijk9400278WVZ2:33.742:32.0332.421:11.151:56.702:32.03
2.Eefje Subroto9400766WVZ2:37.732:42.3733.941:14.852:04.182:42.37
3.Astrid van Nieuwkerk9402904ZV Westland Dijkglas2:44.392:46.5836.691:19.362:10.292:46.58
4.Alannah Meijer9406830D'Elft3:00.653:05.2242.341:29.522:22.543:05.22
5.Robin Oldenzeel9402684Zoetermeer3:01.223:07.8441.881:30.642:25.553:07.84
6.Linsey van Santen9403978Zoetermeer3:08.913:08.6143.811:31.662:26.373:08.61

Jeugd 1

1.Fleur Hamilton9302038WVZ2:32.752:37.6634.201:13.402:00.392:37.66
2.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas2:46.482:39.7334.371:14.762:03.882:39.73
3.Laura van der Hucht9306424WVZ2:52.362:56.0139.141:26.742:17.472:56.01
4.Nadinda van der Ende9306670D'Elft2:54.992:56.6540.131:27.642:17.542:56.65

Jeugd 2

1.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas2:35.642:41.0934.851:14.682:04.812:41.09
2.Silje Welsh9206488WZK2:47.102:51.5737.271:23.042:12.992:51.57
3.Vivian de Gier9205608WVZ2:50.362:55.6336.441:22.732:13.552:55.63
4.Ashley Kretsch9207170WZK2:57.342:59.1439.591:23.872:18.902:59.14
5.Bente Rog9206810DES3:05.063:07.1042.471:31.332:25.773:07.10
6.Priscilla Appeldooren9202130Zoetermeer2:50.973:09.0642.531:31.942:23.913:09.06
7.Michelle Kretsch9207168WZK3:13.313:13.0141.821:33.272:30.213:13.01
AFGEMNicolette Kiffen9205012Zoetermeer3:26.51

Senioren 1

1.Isabelle Massar9102034WVZ2:39.122:40.6533.541:16.592:03.952:40.65
2.Sabine Gaspersz9100972ZC Ooievaar (SG)2:42.252:42.9034.481:18.762:05.272:42.90
3.Annika van Putten9105790WVZ2:41.422:46.4335.481:19.582:06.782:46.43
4.Brieneke Valstar9106866ZV Westland Dijkglas2:47.282:51.6839.041:23.202:10.322:51.68
5.Denise Mooijman9104678ZV Westland Dijkglas2:41.142:54.3639.941:23.012:14.722:54.36

Senioren

1.Nina Ferreira8901196ZC Ooievaar (SG)2:32.722:39.1233.801:16.352:02.482:39.12
2.Anke van Vliet8001182AZL2:35.182:39.8734.951:16.812:04.322:39.87
3.Kitty van Dinten8700938ZV Westland Dijkglas2:38.482:39.9535.661:14.472:01.992:39.95
4.Mea Ferreira8901194ZC Ooievaar (SG)2:33.352:40.5133.911:16.952:02.372:40.51
5.Tamara Hoogenboom9001560WZK2:41.552:43.0935.151:17.262:05.372:43.09
6.Marissa Hensen8801708ZV Westland Dijkglas2:42.412:46.5434.541:18.912:07.272:46.54
7.Sanne van Dijk9000818Zoetermeer2:53.512:51.5738.061:22.582:13.592:51.57


<< TOP >>
Programmanr. 5
5-1-2008
Heren, 200m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Jakub Foytl9504687DES2:20.732:17.0732.081:07.541:43.142:17.07
2.Jurian Beukers9501327WVZ2:22.432:20.9033.271:09.721:46.002:20.90
3.Marc Zwart9503963ZV Westland Dijkglas2:45.112:43.1135.801:16.822:00.022:43.11
4.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)3:10.643:07.5443.661:33.972:23.273:07.54
5.Kanishk Kaushik9503947AZL3:32.193:33.2445.581:40.262:37.923:33.24

Junioren 2

1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:09.102:03.0628.1759.481:31.282:03.06
2.Olivier Nass9402933WVZ2:15.602:14.4631.011:05.271:40.692:14.46
3.Menno de Vries9403055DES3:00.282:39.3835.911:19.102:01.122:39.38
4.Nils Vanwezer9405579WZK2:57.802:55.9838.691:24.472:12.372:55.98
5.Jonatan Baumgarten9404691AZL2:58.573:07.8538.441:27.372:18.763:07.85
NGMarciano Lynch9401893WVZ2:11.98

Junioren 3

1.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas2:13.052:17.9930.171:05.791:43.932:17.99
2.Gianpaolo Gioia9306457ZC Ooievaar (SG)2:39.542:24.7134.581:12.841:50.632:24.71
3.Nathan Stittelaar9305399ZC Ooievaar (SG)2:30.262:28.2733.981:11.451:49.802:28.27
4.Jeffrey Voois9303413ZV Westland Dijkglas2:38.202:32.9634.781:14.471:54.802:32.96
5.Merlin Pancras9305969AZL2:55.752:51.1438.961:23.242:07.902:51.14
6.Pasquale Putter9304807Zoetermeer3:26.813:11.4139.951:29.722:23.093:11.41
NGMartijn Stalenburg9306281AZL2:28.70

Junioren 4

1.Jelle Blok9205179WVZ2:06.812:09.6029.171:02.271:37.062:09.60
2.Timo Suaka9203715DES2:09.462:10.9129.681:02.671:37.002:10.91
3.Pierre Ainscow9200009WZK2:15.512:13.7829.831:02.801:39.112:13.78
4.Max Punt9206769DES2:15.762:20.8729.731:05.031:42.412:20.87
5.Hidde Hemmen9203475Zoetermeer2:16.512:25.5630.731:07.341:46.482:25.56
6.Koen Spaanderman9203479Zoetermeer2:16.372:27.3128.771:05.551:46.142:27.31
7.Peter Taal9203481Zoetermeer2:24.952:32.1733.001:10.921:52.102:32.17

Jeugd 1

1.Bryan Mannaart9101533WVZ2:00.452:03.3327.9458.551:31.262:03.33
2.Mike Liefhebber9104543WVZ2:10.702:13.5030.441:03.931:38.702:13.50
3.Martijn Groeneveld9105959ZV Westland Dijkglas2:16.722:14.6230.691:05.711:41.512:14.62
4.Tino Kerkhof9103479DES2:19.822:16.7431.251:07.401:43.602:16.74
5.Frans Hensen9100905ZV Westland Dijkglas2:14.922:16.9330.481:05.251:41.272:16.93
6.Daan Wester9103819Zoetermeer2:50.992:48.5537.001:19.312:16.922:48.55
AFGEMDavy Schomper9105357WZK2:26.51

Jeugd 2

1.Rolan van der Lugt9001869ZV Westland Dijkglas2:01.352:02.0528.0758.371:30.112:02.05
2.James Fryer9006499DES2:10.772:11.8629.581:02.871:37.642:11.86
3.Guido de Roode9002485WVZ2:10.702:19.5629.281:02.661:39.792:19.56
4.Randy Wajwakana9003205DES2:12.542:21.0430.741:06.271:42.452:21.04
5.Thomas Welsh9006645WZK2:21.362:24.0033.281:10.771:48.362:24.00
6.Marten Smithuis9005619Zoetermeer3:10.803:03.4540.191:25.002:14.803:03.45

Senioren 1 en ouder

1.Arjan Assink8600069WVZ1:59.141:58.4827.0657.051:27.721:58.48
2.Mike Stoffer8903041WVZ2:00.101:58.9527.2857.641:28.451:58.95
3.Jimmy Hendriksen8901201DES2:02.372:03.0627.9559.771:32.012:03.06
4.Bart Drechsel8604135WZK2:03.642:05.6528.0459.251:31.972:05.65
5.Ivo Roozeboom7700801DES2:00.942:07.6228.901:01.601:34.692:07.62
6.Nico van den Beukel8900227ZV Westland Dijkglas2:07.062:17.5630.821:05.841:41.482:17.56
AFGEMHugo Schoonewille8702969D'Elft2:01.38


<< TOP >>
Programmanr. 6
5-1-2008
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
Junioren 1

1.Carina Klees9602680WVZ1:26.981:27.5741.891:27.57
2.Helen Nie9605008WZK1:35.181:33.9944.091:33.99
3.Lisa van den Eng9602070D'Elft1:34.041:34.1345.551:34.13
4.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland Dijkglas1:38.891:38.4646.691:38.46
5.Mylène IJpema9603284ZV Westland Dijkglas1:39.941:43.6347.731:43.63
6.Rachael Kretsch9602904WZK1:41.611:44.1249.911:44.12

Junioren 2

1.Iris Voogt9504364ZV Westland Dijkglas1:28.371:28.7142.121:28.71
2.Larissa Immerzeel9501474WVZ1:27.581:29.4142.841:29.41
3.Aurélie Villette9504230DES1:32.891:34.0044.101:34.00
4.Dewi Mattheyer9504798ZC Ooievaar (SG)1:32.951:34.6644.411:34.66
5.Amanda Immerzeel9501534WVZ1:36.141:36.8445.871:36.84
DISLaura van Hoeven9503424WZK1:34.441:39.30SJ45.841:39.30

Junioren 3

1.Lisa Witvliet9403980WVZ1:31.161:35.6744.421:35.67
2.Alannah Meijer9406830D'Elft1:35.321:36.0345.231:36.03
3.Linsey van Santen9403978Zoetermeer1:36.541:38.6447.181:38.64
4.Daisy Spit9401848ZV Westland Dijkglas1:38.561:38.7847.001:38.78
5.Robin Oldenzeel9402684Zoetermeer1:35.451:41.6447.371:41.64
6.Sabrina Everard9405392WZK1:40.411:44.0148.211:44.01

Jeugd 1

1.Aranka Wichers9306378D'Elft1:20.871:21.1538.061:21.15
2.Fleur Hamilton9302038WVZ1:21.331:26.9341.001:26.93
3.Nisa Yelci9303150ZV Westland Dijkglas1:26.431:27.6641.461:27.66
4.Alice de Bolster9305524ZV Westland Dijkglas1:27.491:32.3444.111:32.34
5.Judith Koudijs9301790WVZ1:33.321:38.8246.181:38.82
6.Roos Geut9307390WZK1:41.391:41.2847.551:41.28
AFGEMManon Tromp9303916ZV Westland Dijkglas1:29.11

Jeugd 2

1.Mirjam Post9207376D'Elft1:26.361:26.8740.871:26.87
2.Anouk Tuitel9203442ZV Westland Dijkglas1:33.621:29.7742.591:29.77
3.Silje Welsh9206488WZK1:32.491:31.6743.051:31.67
4.Vivian de Gier9205608WVZ1:28.981:32.7143.451:32.71
5.Priscilla Appeldooren9202130Zoetermeer1:28.721:35.9145.251:35.91
6.Tamara Tromp9205202ZV Westland Dijkglas1:35.421:38.9946.111:38.99

Senioren 1

1.Carola van Dam9104674Zoetermeer1:20.751:22.6738.671:22.67
2.Sabine Gaspersz9100972ZC Ooievaar (SG)1:21.191:25.6639.961:25.66
3.Annika van Putten9105790WVZ1:21.711:25.9140.421:25.91
4.Kimberley van Uffelen9103130ZV Westland Dijkglas1:21.131:26.5040.481:26.50
5.Brieneke Valstar9106866ZV Westland Dijkglas1:22.331:26.8441.231:26.84
6.Denise Mooijman9104678ZV Westland Dijkglas1:27.451:35.6144.631:35.61

Senioren

1.Inger Wouters8904826WVZ1:17.651:17.1936.511:17.19
2.Anja vd Hout9001598ZC Ooievaar (SG)1:19.391:17.5937.061:17.59
3.Kirsten Zonneveld8805050ZV Westland Dijkglas1:16.021:17.6236.561:17.62
4.Mea Ferreira8901194ZC Ooievaar (SG)1:18.871:22.6738.141:22.67
5.Yvonne Gerritsen8000342DES1:21.451:23.8838.791:23.88
6.Nina Ferreira8901196ZC Ooievaar (SG)1:20.001:25.7639.881:25.76


<< TOP >>
Programmanr. 7
5-1-2008
Heren, 100m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
Junioren 1

1.Jakub Foytl9504687DES1:15.511:20.0536.461:20.05
2.Brady Dubois9501943WVZ1:22.781:23.8136.691:23.81

Junioren 2

1.Olivier Nass9402933WVZ1:20.901:18.8736.451:18.87
2.Ricardo Hauber9402029D'Elft1:23.151:22.3436.661:22.34
3.Patrick Soutendijk9401223WVZ1:24.411:24.4438.451:24.44
4.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas1:28.291:27.2940.681:27.29
NGMarciano Lynch9401893WVZ1:07.10

Junioren 3

1.Wessel de Jong9300229WVZ1:17.201:14.0434.051:14.04
2.Remon van Mil9301159WVZ1:13.721:15.3333.761:15.33
3.Gianpaolo Gioia9306457ZC Ooievaar (SG)1:25.121:22.3537.801:22.35
4.Nathan Stittelaar9305399ZC Ooievaar (SG)1:26.001:35.6142.121:35.61

Junioren 4

1.Jelle Blok9205179WVZ1:06.601:09.8732.051:09.87
2.Pierre Ainscow9200009WZK1:10.091:10.5931.711:10.59
3.Koen Spaanderman9203479Zoetermeer1:11.111:10.6330.911:10.63
4.Timo Suaka9203715DES1:07.321:11.2232.451:11.22
5.Stef Jansen In De Wal9201899D'Elft1:12.501:12.8832.981:12.88
6.Max Punt9206769DES1:11.111:13.6232.631:13.62
7.Sebastiaan Haffert9204661WVZ1:12.471:15.3034.581:15.30
8.Hidde Hemmen9203475Zoetermeer1:17.511:19.0434.221:19.04
DISPeter Taal9203481Zoetermeer1:17.821:21.64VH37.111:21.64

Jeugd 1

1.Bryan Mannaart9101533WVZ1:06.011:06.2530.511:06.25
2.Mike Liefhebber9104543WVZ1:08.131:07.5131.651:07.51
3.Richard Kouwenhoven9103919ZV Westland Dijkglas1:09.091:08.5930.761:08.59
4.Tino Kerkhof9103479DES1:09.741:12.4032.961:12.40
5.Frans Hensen9100905ZV Westland Dijkglas1:12.361:13.0933.201:13.09
AFGEMDavy Schomper9105357WZK1:11.80

Jeugd 2

1.Bas Spaanderman9002741WVZ1:05.291:05.8530.171:05.85
2.James Fryer9006499DES1:06.651:07.6730.661:07.67
3.Randy Wajwakana9003205DES1:08.541:11.3030.491:11.30
4.Thomas Welsh9006645WZK1:20.661:17.2134.271:17.21
5.Marten Smithuis9005619Zoetermeer1:44.041:41.3545.001:41.35

Senioren 1 en ouder

1.Wouter Smeets8402093WVZ58.5857.9526.6457.95
2.Tom Maassen8601979ZC Ooievaar (SG)59.0559.3126.9359.31
3.Ronald Koeckhoven8102017ZV Westland Dijkglas1:02.571:03.1528.651:03.15
4.Jimmy Hendriksen8901201DES1:03.051:04.6530.361:04.65
5.Markus van Rest7701197ZV Westland Dijkglas1:02.931:05.4129.181:05.41
6.Pim Hoffmann8804751Zoetermeer1:06.551:07.3230.051:07.32
7.Bart Drechsel8604135WZK1:05.831:07.5230.981:07.52
8.Marcel Eikelenboom7200259ZV Westland Dijkglas1:05.181:07.9730.761:07.97
9.Mike Stoffer8903041WVZ1:02.891:09.6631.291:09.66
AFGEMHugo Schoonewille8702969D'Elft1:02.84


<< TOP >>
Programmanr. 8
5-1-2008
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Nicole Bennis9600470WVZ2:49.792:49.0839.881:23.012:07.422:49.08
2.Eef Hollander9602074ZC Ooievaar (SG)3:04.792:59.5841.511:27.732:15.532:59.58
3.Rachael Kretsch9602904WZK3:23.543:13.6746.441:35.582:25.903:13.67

Junioren 2

1.Maartje de Wit9502362ZV Westland Dijkglas2:58.042:45.5638.601:21.672:04.012:45.56
2.Carlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)2:50.022:56.0939.701:27.502:09.572:56.09
3.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas2:58.682:57.8742.671:29.152:14.562:57.87
4.Sabine Koudijs9500024WVZ3:03.952:59.0942.061:27.752:14.082:59.09
5.Iris Voogt9504364ZV Westland Dijkglas3:07.223:03.1443.131:29.782:17.343:03.14
6.Marina Welsh9502472WZK3:06.043:05.5843.761:32.132:20.783:05.58
7.Marisa Perfini9504354ZC Ooievaar (SG)3:07.263:12.2044.491:33.012:23.873:12.20

Junioren 3

1.Eefje Subroto9400766WVZ2:38.172:38.0136.171:16.731:58.172:38.01
2.Manon van Strien9400770WVZ2:43.402:40.1437.691:18.862:00.792:40.14
3.Astrid van Nieuwkerk9402904ZV Westland Dijkglas2:55.782:51.9240.741:24.372:08.682:51.92
4.Emma Siemensma9402716DES2:57.422:54.1839.461:23.302:08.822:54.18
5.Robin Oldenzeel9402684Zoetermeer3:06.103:11.9244.241:31.952:21.633:11.92

Jeugd 1

1.Linda van der Hout9300344ZV Westland Dijkglas2:36.632:39.8537.511:17.571:58.812:39.85
2.Aranka Wichers9306378D'Elft2:47.142:44.8438.341:20.122:03.082:44.84
3.Olivia Fryer9305090DES2:44.332:47.7139.771:22.332:06.012:47.71
4.Roos Geut9307390WZK3:06.333:05.5943.231:29.862:18.153:05.59
5.Vivian Witkamp9302480WVZ3:02.133:08.8943.751:31.862:20.823:08.89

Jeugd 2

1.Debby den Besten9207520ZV Westland Dijkglas2:34.392:37.3236.971:16.851:57.502:37.32
2.Mirjam Post9207376D'Elft2:45.552:47.1338.471:20.872:04.312:47.13
3.Ashley Kretsch9207170WZK2:57.172:54.5842.041:25.672:10.472:54.58
4.Silje Welsh9206488WZK2:50.082:56.6142.381:27.422:13.002:56.61
5.Nicolette Kiffen9205012Zoetermeer3:30.803:17.2245.161:36.222:27.643:17.22
6.Priscilla Appeldooren9202130Zoetermeer3:07.153:18.0946.721:37.772:29.173:18.09

Senioren 1

1.Jacoline van den Beukel9100238ZV Westland Dijkglas2:43.812:42.0936.611:18.502:00.932:42.09
2.Sabine Gaspersz9100972ZC Ooievaar (SG)2:39.152:44.6839.301:21.382:03.672:44.68
3.Carola van Dam9104674Zoetermeer2:52.162:55.9642.231:27.192:12.702:55.96
NGDyonne Bruggeling9104880ZV Westland Dijkglas2:42.61

Senioren

1.Kitty van Dinten8700938ZV Westland Dijkglas2:36.352:36.1036.751:16.121:56.192:36.10
2.Mariëtte van Nieuwkerk8402998ZV Westland Dijkglas2:36.112:37.9537.401:17.431:58.302:37.95
3.Anke van Vliet8001182AZL2:41.022:43.5338.071:19.232:01.552:43.53
4.Tamara Hoogenboom9001560WZK2:52.832:43.6139.171:20.762:02.512:43.61
5.Claire Schapira9006576DES2:43.782:46.1640.001:21.472:04.772:46.16
6.Lisette Brussaard8800704ZV Westland Dijkglas2:48.282:46.9338.821:20.722:04.112:46.93
7.Sanne van Dijk9000818Zoetermeer2:48.132:48.8539.391:22.482:06.462:48.85
8.Linda Hoogendam8300892D'Elft2:51.012:53.8339.811:24.072:09.452:53.83
9.Fleur Maas8902768Zoetermeer3:13.403:06.0242.741:29.842:18.223:06.02