Kring Speedo Club Meet 2007 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.148, registered to Kring Noord-Holland


Nr. 1  4 x 50m vrije slag  Gemengd  8 - 11 jaar
Nr. 2  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 3
Nr. 3  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 5  50m vlinderslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 6  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 4
Nr. 7  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 8  50m rugslag  Dames  Meisjes Minioren 3
Nr. 9  50m rugslag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10  100m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 11  100m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 12  50m schoolslag  Dames  Meisjes Minioren 4
Nr. 13  50m schoolslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 14  50m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 3
Nr. 15  50m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16  100m vrije slag  Dames  Meisjes Minioren 5
Nr. 17  100m vrije slag  Heren  Jongens Minioren 6
Nr. 18  100m wisselslag  Dames  Meisjes Minioren 4
Nr. 19  100m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 5
Nr. 20  4 x 50m wisselslag  Dames  6 - 11 jaar
Nr. 21  4 x 50m wisselslag  Heren  Jongens Minioren 6 en later


Speedo Club Meet 2007zondag 18 november 2007 - 13:00


Nr. 1
18-11-2007
4 x 50m vrije slag  Gemengd

8 - 11 jaar
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:28.28
Elise Dekker
Kevin Menagie
97
96
35.6435.64
-:--.--
Bente Rogge
Chris Dekker
97
97
-:--.--
2:28.28
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:36.07
Bianca Denekamp
Danny Fabian Groen
97
97
41.3441.34
-:--.--
José Verbeek
Carlo Kemp
97
96
-:--.--
2:36.07
3.Rapido'82 1Rapido'822:38.32
Tori Gijzen
Sander Kroep
97
96
41.9441.94
-:--.--
Fabiënne Kerkhoff
Emiel Osinga
97
96
-:--.--
2:38.32
4.Waterland 1Waterland2:43.09
Naomi Cohen
Jos Kalverboer
98
96
42.0442.04
-:--.--
Saritha van Zanten
Daan Pruim
98
97
-:--.--
2:43.09
5.HPC 1HPC2:53.69
Chantal Beyer
Martijn Braspenning
97
97
41.7141.71
-:--.--
Sylle Hoogeveen
Daan Kaars Sijpestein
97
97
-:--.--
2:53.69
6.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:01.57
Tarryn Macleod
Dylan Erfmann
98
96
48.4648.46
-:--.--
Silke Jonk
Frank Dekker
98
98
-:--.--
3:01.57
dis.ZWV-Nereus 1Zaanstad (SG) 2
EA  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Lieke Koenderink
Koen de Jong
97
97
39.5139.51
-:--.--
Nadine Scheeve
Ryan Snelderwaard
97
97
-:--.--
-:--.--


Afk./depotTijd
bm.Aquarius 1Aquarius3:27.96
Fleur den Dunnen
Jos Ruijter
98
98
1:08.401:08.40
-:--.--
Lotje Balder
Martijn de Ruiter
97
99
-:--.--
3:27.96


<< TOP >>
Nr. 2
18-11-2007
50m schoolslag  Dames

Meisjes Minioren 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nikki Bernards99Rapido'8251.58
2.Jasmijn Padt99DAW-Finenzo1:00.89
3.Lot Kuilboer99Aquarius1:03.82
dis.Femke Stevens99Zaanstad (SG)51.37
SP  Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag


<< TOP >>
Nr. 3
18-11-2007
50m schoolslag  HerenJongens Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo47.62
2.Simon de Groot98Rapido'8247.71
3.Martijn de Leeuw98Rapido'8248.72
4.Robin Schulte98Rapido'8249.01
5.Lex Sandburg98Zaanstad (SG)50.32
6.Rick van Zanten98Waterland52.31
7.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo53.36
8.Otto Bervoets98Zaanstad (SG) 254.30
9.Sean Tuinstra98OEZA55.67
10.Vito Meij99Waterland1:02.46
11.Wesley Bos99HPC1:05.32
12.Simon Koopen98WZ&PC Purmerend1:08.76
13.Chris de Jong98Aquarius1:26.56
dis.Brian Otjes99Aquarius
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Jos Ruijter98Aquarius
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Barry van Engeldorp99Aquarius1:01.37
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.Jeljer Aldershof98Rapido'82


<< TOP >>
Nr. 4
18-11-2007
50m vlinderslag  Dames

Meisjes Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Kimberly Aniceto97Zaanstad (SG)37.38
2.Mirl de Boer97DAW-Finenzo37.68
3.Elin Ahlstrand97DAW-Finenzo41.57
4.Yara Tump97Zaanstad (SG)45.31
5.Jill Jansen97Rapido'8245.34
6.Demi Koelemeij97Zaanstad (SG) 246.66
7.Chantal Beyer97HPC49.68
8.Linda Böhm97Rapido'8255.65
9.Britt Doedse97WZ&PC Purmerend57.53


<< TOP >>
Nr. 5
18-11-2007
50m vlinderslag  Heren

Jongens Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Erno Snoek96Zaanstad (SG)38.86
2.Sander Kroep96Rapido'8245.48
3.Luuk de Weerdt96Rapido'8246.89
4.Gwyn Bird96HPC48.66
5.Jaimy Paul Bernards96Rapido'8249.16
6.Tom Goossens96Rapido'8249.35
7.Rick Peereboom96DAW-Finenzo49.75
8.Emiel Osinga96Rapido'8250.66
9.Jos Kalverboer96Waterland52.36
10.Corne Borst96OEZA52.59
11.Allard de Vries96OEZA53.07
12.Matthijs Fleumer96Zaanstad (SG)58.54
13.Danny Schmidt96Zaanstad (SG)59.74
14.Brian de Pagter96DAW-Finenzo1:05.33
dis.Rik Stoelwinder96Aquarius54.79
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Jeffrey Dekker96Aquarius1:09.60
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
ng.Lucas Reuther96Aquarius


<< TOP >>
Nr. 6
18-11-2007
100m vrije slag  Dames

Meisjes Minioren 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tessa Vermeulen98Zaanstad (SG)1:21.01
2.Zoë van de Kwaak98Zaanstad (SG)1:27.15
3.Anouk van Dam98HPC1:29.36
4.Saritha van Zanten98Waterland1:32.78
5.Carmen Meyer98HPC1:34.00
6.Veerle Claassen98HPC1:35.24
7.Silke Jonk98DAW-Finenzo1:35.28
8.Naomi Cohen98Waterland1:37.08
9.Anne Noom98Zaanstad (SG)1:38.23
10.Franka Rotterdam98Zaanstad (SG) 21:41.86
11.Roanne Stolk98Waterland1:43.02
12.Elise Rotterdam98Zaanstad (SG) 21:50.72
13.Carmen Bleeker98Zaanstad (SG) 21:51.41
14.Demy Appel98Waterland1:53.23
15.Fleur den Dunnen98Aquarius2:34.40
16.Thalita Dekker98Aquarius2:41.44


<< TOP >>
Nr. 7
18-11-2007
100m vrije slag  Heren

Jongens Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.David van Groen97HPC1:19.10
2.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo1:22.32
3.Chris Dekker97Zaanstad (SG)1:28.90
4.Roy van der Woude97Rapido'821:30.20
5.Daan Pruim97Waterland1:31.50
6.Stan Blok97Rapido'821:31.96
7.Koen de Jong97Zaanstad (SG) 21:32.71
8.Justin Spaans97Zaanstad (SG)1:33.56
9.Ryan Snelderwaard97Zaanstad (SG) 21:34.23
10.Ilmar Dennebos97Zaanstad (SG)1:34.95
11.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo1:37.70
12.Kjeld Verhage97DAW-Finenzo1:38.56
13.Timo Huitenga97Rapido'821:39.64
14.Danny Fabian Groen97WZ&PC Purmerend1:40.71
15.Matthijs Engelkes97Rapido'821:40.74
16.Gijs v.d. Woord97HPC1:41.08
17.Bram Kooi97Zaanstad (SG) 21:45.25
18.Daan Kaars Sijpestein97HPC1:51.53


<< TOP >>
Nr. 8
18-11-2007
50m rugslag  DamesMeisjes Minioren 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nikita Vos99HPC49.09
2.Femke Stevens99Zaanstad (SG)50.89
3.Nikki Bernards99Rapido'8255.08
4.Jasmijn Padt99DAW-Finenzo1:03.11
5.Lot Kuilboer99Aquarius1:03.29


<< TOP >>
Nr. 9
18-11-2007
50m rugslag  HerenJongens Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo45.28
2.Simon de Groot98Rapido'8246.49
3.Rick van Zanten98Waterland47.29
4.Robin Schulte98Rapido'8247.39
5.Martijn de Leeuw98Rapido'8247.50
6.Lex Sandburg98Zaanstad (SG)47.85
7.Thomas Haneveld98DAW-Finenzo50.70
8.Sean Tuinstra98OEZA53.06
9.Brian Otjes99Aquarius56.53
10.Vito Meij99Waterland57.63
11.Barry van Engeldorp99Aquarius59.93
12.Otto Bervoets98Zaanstad (SG) 21:01.53
13.Simon Koopen98WZ&PC Purmerend1:04.60
14.Chris de Jong98Aquarius1:09.98
dis.Martijn de Ruiter99Aquarius48.14
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder
dis.Frank Dekker98DAW-Finenzo51.40
RF  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
dis.Wesley Bos99HPC1:00.20
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Jeljer Aldershof98Rapido'82


<< TOP >>
Nr. 10
18-11-2007
100m wisselslag  Dames

Meisjes Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo1:27.46
2.Elin Ahlstrand97DAW-Finenzo1:33.11
3.Elise Dekker97Zaanstad (SG)1:35.07
4.Lieke Koenderink97Zaanstad (SG) 21:35.53
5.José Verbeek97WZ&PC Purmerend1:35.64
6.Nadine Scheeve97Zaanstad (SG) 21:35.65
7.Jill Jansen97Rapido'821:37.64
8.Yara Tump97Zaanstad (SG)1:38.69
9.Fabiënne Kerkhoff97Rapido'821:39.02
10.Samira Mijnen97Zaanstad (SG) 21:41.46
11.Sylle Hoogeveen97HPC1:43.16
12.Bianca Denekamp97WZ&PC Purmerend1:43.43
13.Chantal Beyer97HPC1:43.52
14.Yvanna Zuurveld97DAW-Finenzo1:47.17
15.Tori Gijzen97Rapido'821:48.21
16.Britt Doedse97WZ&PC Purmerend1:49.04
17.Linda Böhm97Rapido'821:49.95
dis.Lonneke van Wouwen97DAW-Finenzo1:52.09
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Nr. 11
18-11-2007
100m wisselslag  Heren

Jongens Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:23.76
2.Tim Walstock96HPC1:26.60
3.Erno Snoek96Zaanstad (SG)1:28.33
4.Marnix Vermeer96Aquarius1:36.48
5.Sander Kroep96Rapido'821:38.29
6.Tom Goossens96Rapido'821:39.21
7.Allard de Vries96OEZA1:39.41
8.Jos Kalverboer96Waterland1:43.46
9.Matthijs Fleumer96Zaanstad (SG)1:45.41
10.Dylan Erfmann96DAW-Finenzo1:50.65
11.Jaimy Paul Bernards96Rapido'821:51.08
12.Danny Schmidt96Zaanstad (SG)1:52.85
13.Brian de Pagter96DAW-Finenzo2:01.65
dis.Gwyn Bird96HPC1:36.79
VD  Schoolslagbenen gezwommen.
dis.Luuk de Weerdt96Rapido'821:38.54
VD  Schoolslagbenen gezwommen.
dis.Martijn Falk96DAW-Finenzo1:39.42
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Corne Borst96OEZA1:44.82
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Niels de Jongh96Aquarius1:55.56
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
ng.Lucas Reuther96Aquarius


<< TOP >>
Nr. 12
18-11-2007
50m schoolslag  Dames

Meisjes Minioren 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tessa Vermeulen98Zaanstad (SG)48.09
2.Anne Noom98Zaanstad (SG)48.55
3.Saritha van Zanten98Waterland51.69
4.Zoë van de Kwaak98Zaanstad (SG)52.71
5.Naomi Cohen98Waterland53.19
6.Anouk van Dam98HPC53.27
7.Franka Rotterdam98Zaanstad (SG) 254.58
8.Roanne Stolk98Waterland56.03
9.Carmen Meyer98HPC58.76
10.Elise Rotterdam98Zaanstad (SG) 258.93
11.Veerle Claassen98HPC59.95
12.Thalita Dekker98Aquarius1:01.69
13.Demy Appel98Waterland1:02.25
14.Laura Hartman98HPC1:03.43
15.Tarryn Macleod98DAW-Finenzo1:07.09
dis.Isa Brandsma98Aquarius55.44
dis.Carmen Bleeker98Zaanstad (SG) 258.63
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale


<< TOP >>
Nr. 13
18-11-2007
50m schoolslag  Heren

Jongens Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Roy van der Woude97Rapido'8247.241
2.Justin Spaans97Zaanstad (SG)47.242
3.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo47.93
4.David van Groen97HPC48.01
5.Ryan Snelderwaard97Zaanstad (SG) 249.47
6.Martijn Braspenning97HPC49.88
7.Stan Blok97Rapido'8250.81
8.Daan Pruim97Waterland53.37
9.Daan Kaars Sijpestein97HPC54.97
10.Timo Huitenga97Rapido'8255.631
11.Matthijs Engelkes97Rapido'8255.632
12.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo55.78
13.Gijs v.d. Woord97HPC55.85
14.Ilmar Dennebos97Zaanstad (SG)55.96
15.Bram Kooi97Zaanstad (SG) 256.41
16.Kjeld Verhage97DAW-Finenzo57.89
17.Koen de Jong97Zaanstad (SG) 21:00.12


<< TOP >>
Nr. 14
18-11-2007
50m vrije slag  Dames

Meisjes Minioren 3
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Nikki Bernards99Rapido'8244.44
2.Nikita Vos99HPC45.31
3.Lot Kuilboer99Aquarius48.50
4.Femke Stevens99Zaanstad (SG)50.08
5.Jasmijn Padt99DAW-Finenzo50.99


<< TOP >>
Nr. 15
18-11-2007
50m vrije slag  HerenJongens Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Lars van der Velden98DAW-Finenzo37.781
2.Simon de Groot98Rapido'8237.782
3.Rick van Zanten98Waterland40.03
4.Robin Schulte98Rapido'8241.06
5.Lex Sandburg98Zaanstad (SG)41.47
6.Martijn de Ruiter99Aquarius42.92
7.Brian Otjes99Aquarius43.97
8.Sean Tuinstra98OEZA44.09
9.Frank Dekker98DAW-Finenzo50.21
10.Simon Koopen98WZ&PC Purmerend50.66
11.Otto Bervoets98Zaanstad (SG) 251.36
12.Jos Ruijter98Aquarius51.69
13.Vito Meij99Waterland52.68
14.Barry van Engeldorp99Aquarius55.59
15.Wesley Bos99HPC57.20
16.Chris de Jong98Aquarius1:18.49
ng.Jeljer Aldershof98Rapido'82


<< TOP >>
Nr. 16
18-11-2007
100m vrije slag  Dames

Meisjes Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Mirl de Boer97DAW-Finenzo1:16.39
2.Kimberly Aniceto97Zaanstad (SG)1:17.50
3.José Verbeek97WZ&PC Purmerend1:21.33
4.Demi Koelemeij97Zaanstad (SG) 21:25.46
5.Bente Rogge97Zaanstad (SG)1:27.09
6.Lieke Koenderink97Zaanstad (SG) 21:27.98
7.Jill Jansen97Rapido'821:30.08
8.Samira Mijnen97Zaanstad (SG) 21:30.45
9.Bianca Denekamp97WZ&PC Purmerend1:33.11
10.Sylle Hoogeveen97HPC1:35.18
11.Tori Gijzen97Rapido'821:35.841
12.Yvanna Zuurveld97DAW-Finenzo1:35.842
13.Tami de Lange97DAW-Finenzo1:39.44
14.Linda Böhm97Rapido'821:39.69
15.Britt Doedse97WZ&PC Purmerend1:43.31
16.Lonneke van Wouwen97DAW-Finenzo1:48.09
ng.Lotje Balder97Aquarius


<< TOP >>
Nr. 17
18-11-2007
100m vrije slag  Heren

Jongens Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Carlo Kemp96WZ&PC Purmerend1:12.56
2.Tim Walstock96HPC1:15.64
3.Rick Peereboom96DAW-Finenzo1:23.23
4.Kevin Menagie96Zaanstad (SG)1:26.85
5.Martijn Falk96DAW-Finenzo1:27.38
6.Marnix Vermeer96Aquarius1:31.09
7.Emiel Osinga96Rapido'821:31.691
8.Rik Stoelwinder96Aquarius1:31.692
9.Allard de Vries96OEZA1:31.80
10.Corne Borst96OEZA1:32.19
11.Tom Goossens96Rapido'821:33.82
12.Matthijs Fleumer96Zaanstad (SG)1:34.90
13.Jos Kalverboer96Waterland1:36.60
14.Dylan Erfmann96DAW-Finenzo1:37.93
15.Brian de Pagter96DAW-Finenzo1:41.93
16.Niels de Jongh96Aquarius1:41.95
17.Danny Schmidt96Zaanstad (SG)1:43.99
18.Jeffrey Dekker96Aquarius2:13.82
ng.Lucas Reuther96Aquarius


<< TOP >>
Nr. 18
18-11-2007
100m wisselslag  Dames

Meisjes Minioren 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Tessa Vermeulen98Zaanstad (SG)1:32.81
2.Saritha van Zanten98Waterland1:39.94
3.Anouk van Dam98HPC1:40.60
4.Zoë van de Kwaak98Zaanstad (SG)1:42.10
5.Anne Noom98Zaanstad (SG)1:43.01
6.Naomi Cohen98Waterland1:44.87
7.Silke Jonk98DAW-Finenzo1:49.68
8.Roanne Stolk98Waterland1:56.28
9.Tarryn Macleod98DAW-Finenzo2:01.66
10.Carmen Bleeker98Zaanstad (SG) 22:02.17
11.Isa Brandsma98Aquarius2:05.60
dis.Elise Rotterdam98Zaanstad (SG) 22:06.94
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Demy Appel98Waterland2:10.66
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 19
18-11-2007
100m wisselslag  Heren

Jongens Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.David van Groen97HPC1:31.87
2.Chris Dekker97Zaanstad (SG)1:39.12
3.Daan Pruim97Waterland1:44.44
4.Stan Blok97Rapido'821:48.59
5.Sanjay Jagroep97DAW-Finenzo1:53.20
6.Matthijs Engelkes97Rapido'821:53.62
7.Timo Huitenga97Rapido'821:53.85
dis.Maurits de Bruijn97DAW-Finenzo1:35.26
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Bram Kooi97Zaanstad (SG) 22:00.39
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Danny Fabian Groen97WZ&PC Purmerend2:04.98
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Nr. 20
18-11-2007
4 x 50m wisselslag  Dames

6 - 11 jaar
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:46.75
Elise Dekker
Yara Tump
97
97
42.5242.52
-:--.--
Kimberly Aniceto
Bente Rogge
97
97
-:--.--
2:46.75
2.HPC 1HPC3:45.50
Laura Hartman
Carmen Meyer
98
98
1:06.221:06.22
-:--.--
Veerle Claassen
Nikita Vos
98
99
-:--.--
3:45.50
dis.ZWV-Nereus 1Zaanstad (SG) 23:07.36
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Samira Mijnen
Nadine Scheeve
97
97
-:--.--
-:--.--
Demi Koelemeij
Franka Rotterdam
97
98
-:--.--
3:07.36
dis.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:09.38
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
Yvanna Zuurveld
Lonneke van Wouwen
97
97
-:--.--
-:--.--
Elin Ahlstrand
Tami de Lange
97
97
-:--.--
3:09.38
dis.Aquarius 1Aquarius4:23.59
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
Thalita Dekker
Maryse Reuther
98
98
-:--.--
-:--.--
Fleur den Dunnen
Lotje Balder
98
97
-:--.--
4:23.59


<< TOP >>
Nr. 21
18-11-2007
4 x 50m wisselslag  HerenJongens Minioren 6 en later
Geen limieten


Afk./depotTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:59.10
Kevin Menagie
Justin Spaans
96
97
50.4050.40
-:--.--
Erno Snoek
Ilmar Dennebos
96
97
-:--.--
2:59.10
2.Rapido'82 2Rapido'823:01.47
Luuk de Weerdt
Jaimy Paul Bernards
96
96
43.8843.88
-:--.--
Martijn de Leeuw
Roy van der Woude
98
97
-:--.--
3:01.47
3.HPC 1HPC3:10.03
Gijs v.d. Woord
Martijn Braspenning
97
97
-:--.--
-:--.--
Tim Walstock
Gwyn Bird
96
96
-:--.--
3:10.03
4.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:13.81
Rick Peereboom
Kjeld Verhage
96
97
-:--.--
-:--.--
Thomas Haneveld
Martijn Falk
98
96
-:--.--
3:13.81
dis.Aquarius 1Aquarius3:36.09
VI  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Niels de Jongh
Marnix Vermeer
96
96
-:--.--
-:--.--
Rik Stoelwinder
Jeffrey Dekker
96
96
-:--.--
3:36.09