Nr. 1. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 1,2,3
Nr. 2. Dames, 400m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 3. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 4. Heren, 400m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 5. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1,2,3
Nr. 6. Dames, 200m rugslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 8. Heren, 200m rugslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1,2,3
Nr. 10. Dames, 200m schoolslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 11. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 12. Heren, 200m schoolslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1,2,3
Nr. 14. Dames, 400m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 15. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 16. Heren, 400m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 17. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1,2,3
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 19. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 21. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1,2,3
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren
Nr. 23. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1,2,3,4
Nr. 24. Heren, 200m vrije slag  Jeugd 1,2 en senioren


A1


Programmanr. 1
21.11.09 - 17:00
Meisjes, 400m wisselslag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Femke Remmits One Team Swimming 5:38.65 9603692 5:22.58
50m:
100m:

1:10.22
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:22.58
2. Lisanne vd Lelij One Team Swimming 5:48.36 9600666 5:24.72
50m:
100m:

1:15.43
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.72
3. Manon Broeze AZ&PC 6:52.01 9703468 6:17.11
50m:
100m:

1:33.17
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:17.11


Programmanr. 2
21.11.09 - 17:10
Dames, 400m wisselslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Aranka Schouten De Fuut 6:14.07 9503742 5:41.14
50m:
100m:

1:21.13
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.14
2. Nicolle Buijs AZ&PC 6:26.65 9302400 6:19.29
50m:
100m:

1:28.36
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:19.29
3. Renske Eilers AZC De Amer 6:44.56 8806072 6:26.20
50m:
100m:

1:29.88
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:26.20


Programmanr. 3
21.11.09 - 17:15
Jongens, 400m wisselslag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Rikus de Lange AZ&PC 5:34.19 9401261 5:10.26
50m:
100m:

1:12.67
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:10.26
2. Mitchell van Winsum AZ&PC 5:49.38 9500619 5:23.58 FJ 1
50m:
100m:

1:15.20
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.58
3. DaniŽl Buijs AZ&PC 5:56.95 9600183 5:23.58 FJ 2
50m:
100m:

1:14.45
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.58
4. Valentijn Stolk De Fuut 5:27.73 9601563 5:26.03
50m:
100m:

1:13.69
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.03
5. Rick Smit De Fuut 6:23.83 9601521 6:19.17
50m:
100m:

1:34.52
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:19.17


Programmanr. 4
21.11.09 - 17:25
Heren, 400m wisselslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Gerrit Klaas van der Vaart De Haaien 5:24.97 8001551 5:23.51
50m:
100m:

1:11.86
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.51
NG Daniel Langerveld De Fuut 5:01.57 9302989


Programmanr. 5
21.11.09 - 17:30
Meisjes, 200m rugslag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Jamilla van Veen 96 One Team Swimming 2:33.02 1:13.96 2:33.02
2. Laura Moolenaar 96 AZ&PC 2:34.97 1:15.46 2:34.97
3. Cynthia Siebrand 96 De Haaien 2:44.07 1:18.79 2:44.07
4. Elles Becker 96 ZC Zeist 2:46.19 1:20.82 2:46.19
5. Amy de Langen 97 De Fuut 2:53.63 1:25.67 2:53.63
AFGEM Melanie van Someren 96 ZC Zeist


Programmanr. 6
21.11.09 - 17:40
Dames, 200m rugslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Claire de Winter 94 AZ&PC 2:26.19 1:11.05 2:26.19
2. Ilse vd Wijngaard 89 One Team Swimming 2:33.82 2:33.82
3. Sigrid Dogger 92 De Zwoer 2:37.76 1:15.67 2:37.76
4. Rianne Weijburg 94 De Zwoer 2:42.36 1:17.65 2:42.36
5. Anne Duijst 89 AZC De Amer 2:50.47 1:23.15 2:50.47
6. Valerie Welkzijn 95 ZC Zeist 2:58.86 1:26.10 2:58.86


Programmanr. 7
21.11.09 - 17:45
Jongens, 200m rugslag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Max de Voogt 95 One Team Swimming 2:24.04 1:10.25 2:24.04
2. Rick Theijn 96 ZC Zeist 2:30.08 1:13.62 2:30.08
3. Symen Dogger 94 De Zwoer 2:30.97 1:12.66 2:30.97
4. Bart Klok 96 One Team Swimming 2:36.59 1:17.09 2:36.59
5. Luc van de Sant 95 ZC Zeist 2:55.26 1:24.36 2:55.26
6. Jeroen Essink 95 De Fuut 3:00.34 1:32.47 3:00.34


Programmanr. 8
21.11.09 - 17:55
Heren, 200m rugslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Timo Bol 91 De Fuut 2:32.89 1:14.48 2:32.89
2. Thijs van den End 93 One Team Swimming 2:33.32 1:14.17 2:33.32
3. Sven van Zanten 90 De Duinkikkers 2:41.67 1:18.30 2:41.67
4. Gijs van der Gugten 93 De Fuut 2:42.88 1:16.98 2:42.88
5. Jacco Beniest 85 One Team Swimming 2:53.39 1:22.95 2:53.39
DIS Rick van der Pal 92 De Fuut 2:52.70 1:23.27 2:52.70
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG Len ter Hart 91 De Fuut 1:16.98


Programmanr. 9
21.11.09 - 18:00
Meisjes, 200m schoolslag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Anne van Hoorn 96 One Team Swimming 3:01.98 1:25.62 3:01.98
2. Lisanne vd Lelij 96 One Team Swimming 3:02.67 1:28.64 3:02.67
3. Lotte Veldhuizen 96 De Haaien 3:07.19 1:29.74 3:07.19
4. Melissa Smienk 96 De Fuut 3:09.15 1:30.95 3:09.15
5. Elles Becker 96 ZC Zeist 3:11.97 1:32.65 3:11.97
6. Lotte Stoiber 98 De Fuut 3:23.02 1:37.70 3:23.02


Programmanr. 10
21.11.09 - 18:10
Dames, 200m schoolslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Suzanne de Vries 95 AZ&PC 2:47.35 1:20.06 2:47.35
2. Milou Schraverus 95 AZ&PC 3:01.77 1:27.36 3:01.77
3. Aranka Schouten 95 De Fuut 3:06.06 1:31.84 3:06.06
4. Demelsa Kreuger 95 De Fuut 3:09.49 1:29.66 3:09.49
5. Kathy van Zuilen 93 AZC De Amer 3:09.78 1:30.07 3:09.78
6. Charlotte Anraad 93 ZC Zeist 3:19.79 1:33.94 3:19.79
7. Jessica Algra 94 ZC de Vuursche 3:24.23 1:38.89 3:24.23
8. Valerie Welkzijn 95 ZC Zeist 3:25.76 1:39.31 3:25.76
9. Marielle Kievit 94 De Fuut 3:25.98 1:39.32 3:25.98
10. Nicole van Zuilen 95 AZC De Amer 3:29.89 1:41.36 3:29.89
11. Desiree Monrooy 93 De Fuut 3:39.63 1:43.61 3:39.63
12. Ingrid Hoofd 93 ZC de Vuursche 3:43.74 1:48.60 3:43.74
AFGEM Kimberly Passmore 95 De Fuut


Programmanr. 11
21.11.09 - 18:20
Jongens, 200m schoolslag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Daan Roordink 95 De Fuut 2:39.36 1:15.52 2:39.36
2. Valentijn Stolk 96 De Fuut 2:55.66 1:24.86 2:55.66
3. Rick Theijn 96 ZC Zeist 2:57.85 1:26.50 2:57.85
4. Lars van Zanten 94 De Duinkikkers 3:02.98 1:25.65 3:02.98
5. Paul Kastelein 96 One Team Swimming 3:28.14 1:40.77 3:28.14
DIS Rick Smit 96 De Fuut 3:24.65 1:38.93 3:24.65
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 12
21.11.09 - 18:30
Heren, 200m schoolslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC 2:26.69 1:10.57 2:26.69
2. Gijs van der Gugten 93 De Fuut 2:39.22 1:15.06 2:39.22
3. Jeroen van Wilpen 93 ZC de Vuursche 3:03.01 1:27.38 3:03.01
4. Justin Post 92 De Fuut 3:04.91 1:29.89 3:04.91
5. Jacco Beniest 85 One Team Swimming 3:06.35 1:27.78 3:06.35
6. Sven van Zanten 90 De Duinkikkers 3:06.89 1:28.57 3:06.89
7. Pascal van den Dijssel 89 De Haaien 3:19.29 1:33.76 3:19.29
8. Timo Bol 91 De Fuut 3:32.66 1:42.03 3:32.66
NG Ronald Stolk 66 De Fuut


Programmanr. 13
21.11.09 - 18:40
Meisjes, 400m vrije slag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jamilla van Veen One Team Swimming 4:57.71 9603192 4:58.09
50m:
100m:

1:10.01
150m:
200m:

2:26.67
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.09
2. Esmee In der Maur One Team Swimming 5:15.29 9601912 5:13.58
50m:
100m:

1:12.04
150m:
200m:

2:32.24
250m:
300m:
350m:
400m:

5:13.58
3. Amy de Langen De Fuut 5:19.46 9702046 5:27.78
50m:
100m:

1:18.60
150m:
200m:

2:42.62
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.78
4. Marlies Noteboom De Haaien 5:49.51 9700802 5:50.10
50m:
100m:

1:18.07
150m:
200m:

2:47.32
250m:
300m:
350m:
400m:

5:50.10
5. Jasmin Lotfolahian AZ&PC 6:51.66 9703148 6:15.20
50m:
100m:

1:26.65
150m:
200m:

3:02.27
250m:
300m:
350m:
400m:

6:15.20


Programmanr. 14
21.11.09 - 18:45
Dames, 400m vrije slag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lotte Wilms AZ&PC 4:39.32 8402770 4:25.98
50m:
100m:

1:03.54
150m:
200m:

2:11.82
250m:
300m:
350m:
400m:

4:25.98
2. Lynn Dybiona AZ&PC 4:58.68 9501786 4:54.58
50m:
100m:

1:10.01
150m:
200m:

2:25.56
250m:
300m:
350m:
400m:

4:54.58
3. Iris van Beek De Fuut 5:10.61 9303874 4:58.66
50m:
100m:

1:11.14
150m:
200m:

2:28.04
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.66
4. Estelle de Jong De Fuut 5:03.43 8902076 5:00.78
50m:
100m:

1:11.98
150m:
200m:

2:29.92
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.78
5. Monique Nieuwelink De Haaien 5:40.77 9002724 5:15.57
50m:
100m:

1:12.32
150m:
200m:

2:32.45
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.57
6. Kathy van Zuilen AZC De Amer 5:36.88 9306138 5:19.83
50m:
100m:

1:13.55
150m:
200m:

2:34.58
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.83
7. Laura Visserman AZC De Amer 5:48.57 8704362 5:29.14
50m:
100m:

1:18.13
150m:
200m:

2:41.20
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.14
8. Willemijn Nederlof ZC de Vuursche 6:17.84 9203282 6:05.66
50m:
100m:

1:18.63
150m:
200m:

2:51.57
250m:
300m:
350m:
400m:

6:05.66
9. Farishta Ahmadzai AZ&PC 6:02.36 8906928 6:09.55
50m:
100m:

1:24.47
150m:
200m:

2:58.20
250m:
300m:
350m:
400m:

6:09.55
10. Lilianne van der Dussen ZC de Vuursche 6:27.39 9000936 6:12.23
50m:
100m:

1:22.01
150m:
200m:

2:58.38
250m:
300m:
350m:
400m:

6:12.23
DIS Jessica Algra ZC de Vuursche 6:26.19 9404138
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
50m:
100m:

1:25.30
150m:
200m:

3:00.96
250m:
300m:
350m:
400m:


Programmanr. 15
21.11.09 - 19:00
Jongens, 400m vrije slag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Huub van Houwelingen AZ&PC 4:33.02 9406019 4:23.28
50m:
100m:
150m:
200m:

2:10.15
250m:
300m:
350m:
400m:

4:23.28
2. Bart Klok One Team Swimming 4:33.82 9600351 4:27.07
50m:
100m:

1:01.00
150m:
200m:

2:09.20
250m:
300m:
350m:
400m:

4:27.07
3. Daan Roordink De Fuut 4:42.65 9503979 4:38.45
50m:
100m:

1:02.85
150m:
200m:

2:12.27
250m:
300m:
350m:
400m:

4:38.45
4. Mitchell van Winsum AZ&PC 4:55.10 9500619 4:44.73
50m:
100m:

1:08.82
150m:
200m:

2:21.77
250m:
300m:
350m:
400m:

4:44.73
5. Sven Dogger De Zwoer 5:02.84 9600617 4:56.68
50m:
100m:

1:10.65
150m:
200m:

2:26.03
250m:
300m:
350m:
400m:

4:56.68
6. Paul Kastelein One Team Swimming 6:00.25 9602103 5:40.17
50m:
100m:

1:21.36
150m:
200m:

2:48.61
250m:
300m:
350m:
400m:

5:40.17
AFGEM Auke Koops De Zwoer 5:10.01 9502455


Programmanr. 16
21.11.09 - 19:10
Heren, 400m vrije slag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jeroen v.d. Bos AZ&PC 4:40.81 9202299 4:31.54
50m:
100m:

1:03.33
150m:
200m:

2:12.74
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.54
2. Thijs van den End One Team Swimming 4:58.29 9306803 4:50.22
50m:
100m:

1:04.18
150m:
200m:

2:20.00
250m:
300m:
350m:
400m:

4:50.22
3. Gerrit Klaas van der Vaart De Haaien 4:59.86 8001551 4:52.65
50m:
100m:

1:07.20
150m:
200m:

2:21.64
250m:
300m:
350m:
400m:

4:52.65
4. Daryl Dekking De Duinkikkers 5:30.39 9302683 5:17.29
50m:
100m:

1:10.39
150m:
200m:

2:30.45
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.29
5. John Pfaff One Team Swimming 5:14.66 6901475 5:23.99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.99
6. Jeroen van Wilpen ZC de Vuursche 5:46.53 9301333 5:41.64
50m:
100m:

1:16.93
150m:
200m:

2:44.83
250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.64
NG Daniel Langerveld De Fuut 4:12.48 9302989


Programmanr. 17
21.11.09 - 19:25
Meisjes, 200m wisselslag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Lisanne vd Lelij 96 One Team Swimming 2:40.26 36.12 2:40.26
2. Cynthia Siebrand 96 De Haaien 2:43.02 34.02 2:43.02
3. Elles Becker 96 ZC Zeist 2:49.38 36.55 2:49.38
4. Lieke Remmits 98 One Team Swimming 2:51.08 36.15 2:51.08
5. Anne van Hoorn 96 One Team Swimming 3:03.57 40.70 3:03.57
6. Marlies Noteboom 97 De Haaien 3:13.08 44.29 3:13.08
AFGEM Melanie van Someren 96 ZC Zeist


Programmanr. 18
21.11.09 - 19:30
Dames, 200m wisselslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Claire de Winter 94 AZ&PC 2:33.33 31.87 2:33.33
2. Suzanne de Vries 95 AZ&PC 2:34.95 34.02 2:34.95
3. Milou Schraverus 95 AZ&PC 2:38.40 33.94 2:38.40
4. Ilse vd Wijngaard 89 One Team Swimming 2:40.07 34.38 2:40.07
5. Vivian Ogundipe 94 AZ&PC 2:49.48 34.26 2:49.48
6. Erika Zwaneveld-Kastelein 84 One Team Swimming 2:51.64 36.13 2:51.64
7. Monique Nieuwelink 90 De Haaien 2:51.69 39.07 2:51.69
8. Renske Eilers 88 AZC De Amer 2:58.75 37.82 2:58.75
9. Nicolle Buijs 93 AZ&PC 2:59.08 37.35 2:59.08
10. Valerie Welkzijn 95 ZC Zeist 3:01.83 40.40 3:01.83
11. Nicole van Zuilen 95 AZC De Amer 3:02.02 43.96 3:02.02
12. Sanne Jansen 95 ZC de Vuursche 3:23.92 41.61 3:23.92


Programmanr. 19
21.11.09 - 19:45
Jongens, 200m wisselslag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Max de Voogt 95 One Team Swimming 2:26.45 32.23 2:26.45
2. Daan Roordink 95 De Fuut 2:28.07 33.54 2:28.07
3. DaniŽl Buijs 96 AZ&PC 2:37.77 34.42 2:37.77
4. Martijn Bartels 96 AZ&PC 2:55.40 40.75 2:55.40
5. Luc van de Sant 95 ZC Zeist 3:04.01 41.76 3:04.01
6. Lennart Kruizinga 97 AZ&PC 3:08.32 39.25 3:08.32


Programmanr. 20
21.11.09 - 19:50
Heren, 200m wisselslag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Daryl Dekking 93 De Duinkikkers 2:41.81 35.07 2:41.81
2. Pascal van den Dijssel 89 De Haaien 2:50.85 34.88 2:50.85
3. Jeroen van Wilpen 93 ZC de Vuursche 2:51.13 33.67 2:51.13


Programmanr. 21
21.11.09 - 19:55
Meisjes, 200m vrije slag Junioren 1,2,3
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Femke Remmits 96 One Team Swimming 2:15.86 2:15.86
2. Amy de Langen 97 De Fuut 2:20.17 1:07.80 2:20.17
3. Laura Moolenaar 96 AZ&PC 2:20.67 1:07.64 2:20.67
4. Jamilla van Veen 96 One Team Swimming 2:21.49 1:08.09 2:21.49
5. Esmee In der Maur 96 One Team Swimming 2:28.39 1:10.56 2:28.39
6. Manon Broeze 97 AZ&PC 2:32.39 1:12.60 2:32.39
7. Melissa Smienk 96 De Fuut 2:33.88 2:33.88
8. Marloes Langerveld 97 De Fuut 2:35.28 1:14.66 2:35.28
9. Lotte Veldhuizen 96 De Haaien 2:39.63 1:15.42 2:39.63
10. Lieke Remmits 98 One Team Swimming 2:41.74 1:16.77 2:41.74
11. Lotte Stoiber 98 De Fuut 2:43.70 1:20.07 2:43.70
12. Karlijn Veldhuizen 97 De Haaien 2:53.49 1:23.46 2:53.49
AFGEM Melanie van Someren 96 ZC Zeist


Programmanr. 22
21.11.09 - 20:05
Dames, 200m vrije slag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Lotte Wilms 84 AZ&PC 2:06.30 2:06.30
2. Lynn Dybiona 95 AZ&PC 2:17.61 1:06.68 2:17.61
3. Rianne Weijburg 94 De Zwoer 2:18.00 1:06.20 2:18.00
4. Sigrid Dogger 92 De Zwoer 2:20.71 1:07.35 2:20.71
5. Demelsa Kreuger 95 De Fuut 2:21.94 1:07.04 2:21.94
6. Estelle de Jong 89 De Fuut 2:24.26 1:09.73 2:24.26
6. Anne Duijst 89 AZC De Amer 2:24.26 2:24.26
8. Iris van Beek 93 De Fuut 2:24.45 1:10.20 2:24.45
9. Kathy van Zuilen 93 AZC De Amer 2:29.26 1:10.73 2:29.26
10. Ilse vd Wijngaard 89 One Team Swimming 2:29.69 1:09.83 2:29.69
11. Monique Nieuwelink 90 De Haaien 2:32.51 1:12.36 2:32.51
12. Erika Zwaneveld-Kastelein 84 One Team Swimming 2:33.90 1:11.73 2:33.90
AFGEM Kimberly Passmore 95 De Fuut


Programmanr. 23
21.11.09 - 20:15
Jongens, 200m vrije slag Junioren 1,2,3,4
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Max de Voogt 95 One Team Swimming 2:03.94 1:01.24 2:03.94
2. Bart Klok 96 One Team Swimming 2:06.15 1:00.45 2:06.15
3. Huub van Houwelingen 94 AZ&PC 2:07.82 1:02.07 2:07.82
4. Valentijn Stolk 96 De Fuut 2:11.23 1:02.69 2:11.23
5. Symen Dogger 94 De Zwoer 2:18.02 1:06.17 2:18.02
6. Sven Dogger 96 De Zwoer 2:19.98 1:07.48 2:19.98
7. Rick Smit 96 De Fuut 2:36.39 1:14.74 2:36.39
8. Paul Kastelein 96 One Team Swimming 2:36.88 1:16.97 2:36.88
9. Jeroen Essink 95 De Fuut 2:38.64 1:19.73 2:38.64
10. Tijn Voormolen 96 De Haaien 2:39.73 1:16.51 2:39.73
AFGEM Auke Koops 95 De Zwoer
AFGEM Matthijs Mulder 95 De Zwoer
NG Denny Vastenburg 95 ZC de Vuursche


Programmanr. 24
21.11.09 - 20:25
Heren, 200m vrije slag Jeugd 1,2 en senioren
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Jordan Kraaijenhof 93 AZ&PC 2:01.72 59.88 2:01.72
2. Jeroen v.d. Bos 92 AZ&PC 2:06.86 1:01.10 2:06.86
3. Gijs van der Gugten 93 De Fuut 2:10.43 1:02.18 2:10.43
4. Thijs van den End 93 One Team Swimming 2:13.91 1:02.83 2:13.91
5. Timo Bol 91 De Fuut 2:26.06 1:06.96 2:26.06
6. Rick van der Pal 92 De Fuut 2:27.06 1:09.06 2:27.06
7. Daryl Dekking 93 De Duinkikkers 2:30.64 1:10.80 2:30.64
8. John Pfaff 69 One Team Swimming 2:33.02 1:13.50 2:33.02
NG Daniel Langerveld 93 De Fuut
NG Len ter Hart 91 De Fuut