Speedo Kring Finale
Utrecht (NED),    13. - 14.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m vrije slag                         minioren 4
13.6.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 9900376 Aquarijn               1:16.20     1.          
            37.01  1:16.20
    2.  Lisette van Es                9902344 ZC Zeist               1:23.91     2.          
            39.15  1:23.91
    3.  Riemke Bosma                  9902202 AZ&PC                  1:24.71     3.          
            41.03  1:24.71
    4.  Amber van de Kraats           9900236 VZC-E&P                1:30.77     4.          
            43.52  1:30.77
    5.  Merve Özdemir                 9903380 GoSwim                 1:35.34     5.          
            44.46  1:35.34
    6.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               1:36.57     6.          
            44.91  1:36.57
    7.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              1:37.61     7.          
            42.56  1:37.61
    8.  Meike Kwadijk                 9900624 ZC Zeist               1:40.09     8.          
            42.85  1:40.09
    9.  Nicole Kleinveld              9900114 One Team Swimming      1:41.55     9.          
            47.91  1:41.55
   10.  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                1:49.88    10.          
            50.92  1:49.88
   11.  Floor Stehouwer               9900708 De Haaien              1:56.07    11.          
            52.02  1:56.07
 AFGEM  Anna Grootendorst             9901494 IJZPC                           AFGEM          
 AFGEM  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 5
13.6.09 - 14:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     9800909 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.44     1.          
            32.81  1:09.44
    2.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien              1:13.65     2.          
            34.94  1:13.65
    3.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien              1:14.46     3.          
            35.72  1:14.46
    4.  Leroy van Ooijik              9800361 VZC-E&P                1:14.52     4.          
            36.77  1:14.52
    5.  Niels van Beek                9800409 VZC-E&P                1:15.35     5.          
            37.12  1:15.35
    6.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                  1:15.61     6.          
            35.49  1:15.61
    7.  Jeffrey Hahn                  9802489 ZC Zeist               1:16.74     7.          
            37.86  1:16.74
    8.  Martijn de Leeuw              9800707 One Team Swimming      1:18.11     8.          
            36.92  1:18.11
    9.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                1:18.64     9.          
            37.54  1:18.64
   10.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                1:19.21    10.          
            37.64  1:19.21
   11.  Ruben Nap                     9800213 VZC-E&P                1:19.41    11.          
            37.32  1:19.41
   12.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  1:23.51    12.          
            40.69  1:23.51
   13.  Koen van Heertum              9801507 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:26.38    13.          
            40.61  1:26.38
   14.  Casper van Hiel               9801359 SG Vecht&Rijn          1:29.61    14.          
            42.39  1:29.61
   15.  Cyriel Muthert                9802315 Woerden                1:35.40    15.          
            44.93  1:35.40
   16.  Frank van de Scheur           9802723 De Albatros            1:45.56    16.          
            50.10  1:45.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 200m wisselslag                         Minioren 5
13.6.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      2:56.72     1.          
            35.44  2:56.72
    2.  Lobke Schoonderbeek           9802070 VZC-E&P                3:05.20     2.          
            40.41  3:05.20
    3.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                3:12.86     3.          
            46.42  3:12.86
    4.  Sophie Brouwer                9802134 AZ&PC                  3:28.55     4.          
            47.59  3:28.55
    5.  Beau Monné                    9801886 SG Vecht&Rijn          3:30.41     5.          
            46.80  3:30.41
    6.  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                3:32.97     6.          
            49.63  3:32.97
    7.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  3:33.68     7.          
            51.27  3:33.68
    8.  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist               3:44.90     8.          
            51.19  3:44.90
    9.  Roos Geerars                  9802380 One Team Swimming      4:02.24     9.          
            58.88  4:02.24
   DIS  Eline Hendriks                9802794 AZ&PC                  3:36.06    DIS          
        VB, Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht
            49.03  3:36.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 100m schoolslag                         Minioren 6
13.6.09 - 14:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Duncan de Vos                 9703177 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:32.31     1.          
            43.34  1:32.31
    2.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:32.51     2.          
            43.17  1:32.51
    3.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               1:33.92     3.          
            44.32  1:33.92
    4.  Lennart Kruizinga             9702633 AZ&PC                  1:41.94     4.          
            47.36  1:41.94
    5.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               1:42.85     5.          
            48.46  1:42.85
    6.  Theo Arp                      9701869 AZ&PC                  1:42.94     6.          
            48.46  1:42.94
    7.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  1:44.83     7.          
            49.70  1:44.83
    8.  Jelle Schouten                9703969 Aquarijn               1:50.14     8.          
            53.06  1:50.14
    9.  Quinten Dekker                9703333 De Albatros            1:50.48     9.          
            50.92  1:50.48
   10.  Bas Giezeman                  9702285 ZC Zeist               1:50.68    10.          
            52.70  1:50.68
   11.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              1:51.44    11.          
            51.80  1:51.44
   12.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            2:01.65    12.          
            56.69  2:01.65
   13.  Rick Paardekooper             9701321 VZC-E&P                2:05.50    13.          
            57.88  2:05.50
   DIS  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               1:44.03    DIS          
        SK, Niet met twee handen gelijktijdig keer-en/of eindpunt aangetikt
            47.91  1:44.03
   DIS  Mike van de Bovenkamp         9703351 VZC-E&P                1:47.42    DIS          
        SL, SD, Met één hand keer-en/of eindpunt aangetikt, De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
            49.93  1:47.42
   DIS  Alexandro Puit Obeso          9704055 Aquarijn               1:50.19    DIS          
        SK, SL, Niet me twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt,   met één keer- en/of eindpunt aangetikt
            50.98  1:50.19
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Meisjes, 100m vrije slag                         Minioren 3
13.6.09 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn               1:25.52     1.          
            40.66  1:25.52
    2.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn               1:28.11     2.          
            42.73  1:28.11
    3.  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn               1:28.29     3.          
            41.70  1:28.29
    4.  Sofie van Gijssel             0000850 Woerden                1:32.74     4.          
            43.75  1:32.74
    5.  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                  1:37.85     5.          
            45.85  1:37.85
    6.  Michelle Miltenburg           0000224 SG Vecht&Rijn          1:38.60     6.          
            45.42  1:38.60
    7.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn               1:38.92     7.          
            46.40  1:38.92
    8.  Tessa Bogaardt                0001072 Woerden                1:57.12     8.          
            54.07  1:57.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 100m vrije slag                    Minioren 3 en 4
13.6.09 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 VZC-E&P                1:11.81     1.          
            34.29  1:11.81
    2.  Max Kunz                      9900401 VZC-E&P                1:18.29     2.          
            37.45  1:18.29
    3.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                1:18.86     3.          
            37.63  1:18.86
    4.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                  1:24.49     4.          
            41.66  1:24.49
    5.  Max Bond                      9900605 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:24.90     5.          
            39.17  1:24.90
    6.  Justin Hannewijk              9901445 GoSwim                 1:31.55     6.          
            43.03  1:31.55
    7.  Milan ten Broek               0000229 De Haaien              1:33.37     7.          
            43.66  1:33.37
    8.  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                  1:34.79     8.          
            44.65  1:34.79
    9.  Sjoerd Veldhuizen             9900015 De Haaien              1:36.10     9.          
            44.93  1:36.10
   10.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                  1:39.55    10.          
            45.96  1:39.55
   11.  Lars van den Burg             0000565 GoSwim                 1:43.12    11.          
            45.14  1:43.12
   12.  Thymen van Hattum             9901101 SG Vecht&Rijn          1:48.66    12.          
            49.07  1:48.66
   13.  Santino Grittner              9902361 One Team Swimming      1:54.08    13.          
            51.29  1:54.08
   14.  Kobus Kuipers                 0000511 De Haaien              1:59.08    14.          
            58.00  1:59.08
   15.  Joost Paardekooper            9900197 VZC-E&P                2:04.82    15.          
            54.80  2:04.82
 AFGEM  Sem Voormolen                 0000497 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Minioren 4
13.6.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 9900376 Aquarijn                 40.71     1.          
    2.  Amber van de Kraats           9900236 VZC-E&P                  53.77     2.          
    3.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien                57.88     3.          
    4.  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                1:03.99     4.          
    5.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               1:05.65     5.          
   DIS  Nicole Kleinveld              9900114 One Team Swimming      1:00.15    DIS          
        VC, Beide armen niet over het water naar voren gebracht
   DIS  Floor Stehouwer               9900708 De Haaien              1:05.90    DIS          
        VB, VC,  de armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht,   Armen niet over het water naar voren gebracht
 AFGEM  Anna Grootendorst             9901494 IJZPC                           AFGEM          
 AFGEM  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 50m vlinderslag                         Minioren 5
13.6.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     9800909 Zwemlust/Utrecht(SG)     36.94     1.          
    2.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien                39.66     2.          
    3.  Martijn de Leeuw              9800707 One Team Swimming        40.37     3.          
    4.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien                40.45     4.          
    5.  Jeffrey Hahn                  9802489 ZC Zeist                 40.71     5.          
    6.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                  41.38     6.          
    7.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers           42.29     7.          
    7.  Niels van Beek                9800409 VZC-E&P                  42.29     7.          
    9.  Leroy van Ooijik              9800361 VZC-E&P                  42.84     9.          
   10.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                    43.00    10.          
   11.  Koen van Heertum              9801507 Zwemlust/Utrecht(SG)     45.48    11.          
   12.  Ruben Nap                     9800213 VZC-E&P                  47.19    12.          
   13.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                  48.35    13.          
   14.  Renzo Strang                  9801151 De Duinkikkers           49.87    14.          
   15.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers           50.81    15.          
   16.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                    53.00    16.          
   17.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         1:03.27    17.          
   DIS  Frank van de Scheur           9802723 De Albatros            1:00.94    DIS          
        VB, Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 100m vrije slag                         Minioren 5
13.6.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           9802070 VZC-E&P                1:13.42     1.          
            34.54  1:13.42
    2.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      1:14.60     2.          
            35.10  1:14.60
    3.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                1:18.08     3.          
            37.55  1:18.08
    4.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                1:27.05     4.          
            41.44  1:27.05
    5.  Renske Bassant                9803940 AZ&PC                  1:27.30     5.          
            41.39  1:27.30
    6.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  1:27.59     6.          
            41.60  1:27.59
    7.  Sophie Brouwer                9802134 AZ&PC                  1:27.83     7.          
            41.68  1:27.83
    8.  Demi Molenaar                 9803156 De Fuut                1:28.34     8.          
            41.76  1:28.34
    9.  Beau Monné                    9801886 SG Vecht&Rijn          1:29.75     9.          
            40.29  1:29.75
   10.  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  1:30.13    10.          
            43.78  1:30.13
   11.  Esmee Morel                   9802356 AZ&PC                  1:31.85    11.          
            43.42  1:31.85
   12.  Rony Honkoop                  9802888 De Fuut                1:32.23    12.          
            43.55  1:32.23
   13.  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                1:32.69    13.          
            44.61  1:32.69
   14.  Eline Hendriks                9802794 AZ&PC                  1:38.67    14.          
            44.63  1:38.67
   15.  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist               1:39.44    15.          
            47.35  1:39.44
   16.  Roos Geerars                  9802380 One Team Swimming      1:40.17    16.          
            47.74  1:40.17
 AFGEM  Demi Bunte                    9801794 ZC Zeist                        AFGEM          
 AFGEM  Femke van der Woerd           9803580 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 100m rugslag                          Minioren 6
13.6.09 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:20.36     1.          
            38.37  1:20.36
    2.  Brian vd Bovenkamp            9701223 VZC-E&P                1:27.93     2.          
            42.29  1:27.93
    3.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               1:28.52     3.          
            43.79  1:28.52
    4.  Martijn Kornet                9700231 GoSwim                 1:29.73     4.          
            42.92  1:29.73
    5.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               1:31.22     5.          
            43.78  1:31.22
    6.  Theo Arp                      9701869 AZ&PC                  1:32.83     6.          
            44.86  1:32.83
    7.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              1:33.31     7.          
            45.81  1:33.31
    8.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  1:35.18     8.          
            45.63  1:35.18
    9.  Bas Giezeman                  9702285 ZC Zeist               1:35.51     9.          
            47.41  1:35.51
   10.  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               1:37.23    10.          
            47.79  1:37.23
   11.  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         1:38.19    11.          
            46.44  1:38.19
   12.  Mike van de Bovenkamp         9703351 VZC-E&P                1:38.72    12.          
            45.53  1:38.72
   13.  Niels Kwadijk                 9701617 ZC Zeist               1:39.09    13.          
            48.63  1:39.09
   14.  Jasper van Zeeland            9702041 ZC Zeist               1:39.48    14.          
            48.44  1:39.48
   15.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            1:50.75    15.          
            53.31  1:50.75
   DIS  Jelle Schouten                9703969 Aquarijn                          DIS          
        RE, RC, Het keer-en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren,  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerpunthandeling bezig te zijn
   DIS  Alexandro Puit Obeso          9704055 Aquarijn               1:45.74    DIS          
        RC, Rugligging verlaten tijden de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
            50.30  1:45.74
   DIS  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         1:48.16    DIS          
        RF, Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen
            50.58  1:48.16
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                1:31.22  AFGEM          
          1:31.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 100m schoolslag                         Minioren 3
13.6.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn               1:44.79     1.          
            49.49  1:44.79
    2.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn               1:49.11     2.          
            52.94  1:49.11
    3.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn               1:49.30     3.          
            53.62  1:49.30
    4.  Sofie van Gijssel             0000850 Woerden                2:03.54     4.          
            59.31  2:03.54
    5.  Michelle Miltenburg           0000224 SG Vecht&Rijn          2:04.67     5.          
            59.54  2:04.67
    6.  Tessa Bogaardt                0001072 Woerden                2:04.82     6.          
            58.87  2:04.82
    7.  Lisanne Seising               0002084 VZC-E&P                2:15.15     7.          
          1:05.45  2:15.15
   DIS  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                             DIS          
        AA, Te vroeg weg of bewogen bij de eerste of tweede start (geen tijd noteren)
   DIS  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn               2:06.84    DIS          
        SK, Niet met twee handen handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt
            59.49  2:06.84
   DIS  Marit van Kooten              0001542 VZC-E&P                2:20.11    DIS          
        SK, Niet met twee handen gelijktijdig keer-en/of eindpunt aangetikt
          1:05.18  2:20.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 100m schoolslag                    Minioren 3 en 4
13.6.09 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 VZC-E&P                1:34.06     1.          
            44.43  1:34.06
    2.  Justin Hannewijk              9901445 GoSwim                 1:44.51     2.          
            50.09  1:44.51
    3.  Max Kunz                      9900401 VZC-E&P                1:44.77     3.          
            49.71  1:44.77
    4.  Max Bond                      9900605 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:50.49     4.          
            53.41  1:50.49
    5.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                  1:51.26     5.          
            53.85  1:51.26
    6.  Sjoerd Veldhuizen             9900015 De Haaien              1:52.24     6.          
            53.76  1:52.24
    7.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                1:53.69     7.          
            54.65  1:53.69
    8.  Martijn van Zeeland           9900329 ZC Zeist               1:54.00     8.          
            52.80  1:54.00
    9.  Milan ten Broek               0000229 De Haaien              1:56.20     9.          
            53.13  1:56.20
   10.  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                  1:57.39    10.          
            55.75  1:57.39
   11.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                  1:58.80    11.          
            56.91  1:58.80
   12.  Thymen van Hattum             9901101 SG Vecht&Rijn          1:59.68    12.          
            57.74  1:59.68
   13.  Lars van den Burg             0000565 GoSwim                 2:05.28    13.          
            58.99  2:05.28
   14.  Santino Grittner              9902361 One Team Swimming      2:08.14    14.          
            59.86  2:08.14
   15.  Kobus Kuipers                 0000511 De Haaien              2:22.79    15.          
          1:12.22  2:22.79
   16.  Joost Paardekooper            9900197 VZC-E&P                2:24.73    16.          
          1:06.41  2:24.73
   DIS  Karl van den Burg             0000553 GoSwim                 2:10.86    DIS          
        SK,SD, Niet met twee handen gelijkttijdig keer en/of eindpunt aangetikt, De bewegingen van de benen niet te alle tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak
          1:02.27  2:10.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 100m rugslag                          Minioren 4
13.6.09 - 15:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 9900376 Aquarijn               1:30.00     1.          
            43.95  1:30.00
    2.  Lisette van Es                9902344 ZC Zeist               1:34.39     2.          
            46.49  1:34.39
    3.  Riemke Bosma                  9902202 AZ&PC                  1:38.71     3.          
            49.48  1:38.71
    4.  Amber van de Kraats           9900236 VZC-E&P                1:54.39     4.          
            57.25  1:54.39
    5.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               1:57.77     5.          
            56.86  1:57.77
    6.  Meike Kwadijk                 9900624 ZC Zeist               1:58.00     6.          
            57.44  1:58.00
    7.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              1:59.37     7.          
            58.71  1:59.37
    8.  Nicole Kleinveld              9900114 One Team Swimming      2:03.59     8.          
          1:00.31  2:03.59
   DIS  Floor Stehouwer               9900708 De Haaien              2:14.12    DIS          
        RH. Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
          1:05.56  2:14.12
 AFGEM  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 100m rugslag                          Minioren 5
13.6.09 - 16:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     9800909 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.04     1.          
            40.50  1:22.04
    2.  Niels van Beek                9800409 VZC-E&P                1:27.16     2.          
            43.24  1:27.16
    3.  Martijn de Leeuw              9800707 One Team Swimming      1:29.35     3.          
            43.96  1:29.35
    4.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien              1:30.08     4.          
            44.54  1:30.08
    5.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                1:30.94     5.          
            44.50  1:30.94
    6.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                  1:31.12     6.          
            44.57  1:31.12
    7.  Leroy van Ooijik              9800361 VZC-E&P                1:31.18     7.          
            45.88  1:31.18
    8.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                1:33.43     8.          
            46.40  1:33.43
    9.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien              1:33.60     9.          
            45.29  1:33.60
   10.  Koen van Heertum              9801507 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:34.35    10.          
            46.17  1:34.35
   11.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  1:34.42    11.          
            47.40  1:34.42
   12.  Ruben Nap                     9800213 VZC-E&P                1:35.59    12.          
            47.65  1:35.59
   13.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers         1:36.09    13.          
            47.69  1:36.09
   14.  Cyriel Muthert                9802315 Woerden                1:38.62    14.          
            48.27  1:38.62
   15.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers         1:42.10    15.          
            49.61  1:42.10
   16.  Jos van Herk                  9803037 VZC-E&P                1:44.14    16.          
            46.15  1:44.14
   17.  Renzo Strang                  9801151 De Duinkikkers         1:47.31    17.          
            52.36  1:47.31
   18.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         1:48.78    18.          
            54.83  1:48.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Minioren 5
13.6.09 - 16:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      1:31.23     1.          
            39.77  1:31.23
    2.  Lobke Schoonderbeek           9802070 VZC-E&P                1:42.46     2.          
            45.17  1:42.46
    3.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                1:43.62     3.          
            47.44  1:43.62
    4.  Sophie Brouwer                9802134 AZ&PC                  1:47.26     4.          
            50.14  1:47.26
    5.  Chiara van Winsum             9800364 AZ&PC                  1:54.45     5.          
            47.50  1:54.45
    6.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                1:56.06     6.          
            51.74  1:56.06
    7.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  1:59.84     7.          
            55.27  1:59.84
    8.  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist               2:04.17     8.          
            56.53  2:04.17
    9.  Demi Molenaar                 9803156 De Fuut                2:11.50     9.          
          1:00.49  2:11.50
 AFGEM  Demi Bunte                    9801794 ZC Zeist                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 400m vrije slag                         Minioren 6
13.6.09 - 16:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   5:39.90     1.          
          1:21.91  2:49.33  5:39.90
    2.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               5:45.57     2.          
          1:23.16  2:52.01  5:45.57
    3.  Martijn Kornet                9700231 GoSwim                 5:48.83     3.          
          1:19.82  2:48.91  5:48.83
    4.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              5:52.73     4.          
          1:23.05  2:51.99  5:52.73
    5.  Duncan de Vos                 9703177 Zwemlust/Utrecht(SG)   6:10.45     5.          
          1:24.49  3:01.16  6:10.45
    6.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               6:12.00     6.          
          1:24.77  3:01.36  6:12.00
    7.  Brian vd Bovenkamp            9701223 VZC-E&P                6:12.96     7.          
          1:30.55  3:06.63  6:12.96
    8.  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               6:23.56     8.          
          1:30.22  3:06.56  6:23.56
    9.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  6:28.32     9.          
          1:29.82  3:10.54  6:28.32
   10.  Theo Arp                      9701869 AZ&PC                  6:29.87    10.          
          1:29.30  3:09.57  6:29.87
   11.  Bas Giezeman                  9702285 ZC Zeist               6:38.75    11.          
          1:34.81  3:18.04  6:38.75
   12.  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         6:39.04    12.          
          1:34.87  3:21.66  6:39.04
   13.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            6:44.97    13.          
          1:34.14  3:18.04  6:44.97
   14.  Mike van de Bovenkamp         9703351 VZC-E&P                7:01.21    14.          
          1:35.50  3:22.52  7:01.21
   15.  Quinten Dekker                9703333 De Albatros            7:18.59    15.          
          1:41.23  3:36.08  7:18.59
   16.  Niels Kwadijk                 9701617 ZC Zeist               7:18.96    16.          
          1:41.90  3:36.30  7:18.96
   17.  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         8:19.16    17.          
          1:57.58  4:10.03  8:19.16
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 50m vlinderslag                         Minioren 3
14.6.09 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn                 49.01     1.          
    2.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn                 49.11     2.          
    3.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn                 53.92     3.          
    4.  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn                 56.45     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 50m vlinderslag                    Minioren 3 en 4
14.6.09 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 VZC-E&P                  36.24     1.          
    2.  Max Bond                      9900605 Zwemlust/Utrecht(SG)     46.19     2.          
    3.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                    50.14     3.          
    4.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                  52.59     4.          
    5.  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                    53.83     5.          
    6.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                    58.64     6.          
    7.  Lars van den Burg             0000565 GoSwim                 1:01.79     7.          
    8.  Thymen van Hattum             9901101 SG Vecht&Rijn          1:03.66     8.          
    9.  Kobus Kuipers                 0000511 De Haaien              1:04.76     9.          
   DIS  Milan ten Broek               0000229 De Haaien                         DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., VC, Armen niet over het water naar voren gebracht
   DIS  Martijn van Zeeland           9900329 ZC Zeist                 48.97    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Joey Kreuning                 9902669 IJZPC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 100m rugslag                          Minioren 5
14.6.09 - 13:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      1:20.82     1.          
            38.67  1:20.82
    2.  Chiara van Winsum             9800364 AZ&PC                  1:34.75     2.          
            45.42  1:34.75
    3.  Ellen van Stralen             9803710 IJZPC                  1:37.05     3.          
            46.63  1:37.05
    4.  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  1:37.95     4.          
            48.87  1:37.95
    5.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  1:39.00     5.          
            48.52  1:39.00
    6.  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                1:39.17     6.          
            48.81  1:39.17
    7.  Demi Molenaar                 9803156 De Fuut                1:40.94     7.          
            49.31  1:40.94
    8.  Esmee Morel                   9802356 AZ&PC                  1:41.85     8.          
            49.43  1:41.85
    9.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                1:42.09     9.          
          1:42.09
   10.  Roos Geerars                  9802380 One Team Swimming      1:44.72    10.          
            50.69  1:44.72
   11.  Renske Bassant                9803940 AZ&PC                  1:44.88    11.          
            51.84  1:44.88
   12.  Rony Honkoop                  9802888 De Fuut                1:45.33    12.          
          1:45.33
   13.  Kirsten Becker                9801080 ZC Zeist               1:49.19    13.          
            52.73  1:49.19
   14.  Femke van der Woerd           9803580 AZ&PC                  1:55.59    14.          
            55.32  1:55.59
   DIS  Beau Monné                    9801886 SG Vecht&Rijn          1:32.27    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:32.27
 AFGEM  Demi Bunte                    9801794 ZC Zeist                        AFGEM          
 AFGEM  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 100m vlinderslag                        Minioren 6
14.6.09 - 13:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:24.10     1.          
            40.54  1:24.10
    2.  Bas Giezeman                  9702285 ZC Zeist               1:31.28     2.          
            43.70  1:31.28
    3.  Colin van der Bijl            9700631 Aquarijn               1:37.36     3.          
            43.39  1:37.36
    4.  Lennart Kruizinga             9702633 AZ&PC                  1:37.99     4.          
            42.16  1:37.99
    5.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               1:39.13     5.          
            41.98  1:39.13
    6.  Brian vd Bovenkamp            9701223 VZC-E&P                1:39.75     6.          
            45.23  1:39.75
    7.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               1:46.48     7.          
            46.77  1:46.48
    8.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              1:57.21     8.          
            51.97  1:57.21
    9.  Jan-Willem Koens              9701247 AZ&PC                  1:59.89     9.          
            52.51  1:59.89
   10.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            2:13.77    10.          
          1:02.85  2:13.77
   DIS  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         1:30.86    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE, de bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
            42.16  1:30.86
   DIS  Martijn Kornet                9700231 GoSwim                 1:48.47    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.26  1:48.47
   DIS  Mike van de Bovenkamp         9703351 VZC-E&P                1:51.07    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VI, met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt
            48.52  1:51.07
   DIS  Rick Paardekooper             9701321 VZC-E&P                1:59.20    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VD, schoolslagbenen gezwommen
            53.74  1:59.20
   DIS  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         2:07.11    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            55.56  2:07.11
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Meisjes, 200m wisselslag                         Minioren 4
14.6.09 - 13:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 9900376 Aquarijn               3:08.97     1.          
            42.25  3:08.97
    2.  Amber van de Kraats           9900236 VZC-E&P                3:49.26     2.          
            54.54  3:49.26
    3.  Merve Özdemir                 9903380 GoSwim                 3:58.64     3.          
          3:58.64
    4.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               4:06.99     4.          
          1:05.31  4:06.99
   DIS  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              4:01.59    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            59.48  4:01.59
   DIS  Joekie Kaemingk               9900988 ZC Zeist               4:39.85    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH, SD, VC
          1:05.03  4:39.85
 AFGEM  Nicole Kleinveld              9900114 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 200m wisselslag                         Minioren 5
14.6.09 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seser Yas                     9800909 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:58.22     1.          
            37.75  2:58.22
    2.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien              3:04.31     2.          
            41.78  3:04.31
    3.  Jeffrey Hahn                  9802489 ZC Zeist               3:07.46     3.          
            42.70  3:07.46
    4.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien              3:08.41     4.          
            41.10  3:08.41
    5.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                  3:08.57     5.          
            43.91  3:08.57
    6.  Leroy van Ooijik              9800361 VZC-E&P                3:13.37     6.          
            45.67  3:13.37
    7.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                3:16.28     7.          
            44.83  3:16.28
    8.  Niels van Beek                9800409 VZC-E&P                3:16.71     8.          
            46.94  3:16.71
    9.  Ruben Nap                     9800213 VZC-E&P                3:16.85     9.          
            48.53  3:16.85
   10.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                3:23.36    10.          
            47.55  3:23.36
   11.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers         3:25.18    11.          
            47.26  3:25.18
   12.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  3:31.68    12.          
            53.14  3:31.68
   13.  Koen van Heertum              9801507 Zwemlust/Utrecht(SG)   3:33.71    13.          
            51.26  3:33.71
   14.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers         3:43.74    14.          
            52.99  3:43.74
   15.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         4:02.35    15.          
          1:07.37  4:02.35



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 100m rugslag                          Minioren 3
14.6.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn               1:35.05     1.          
            45.75  1:35.05
    2.  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn               1:41.97     2.          
            49.88  1:41.97
    3.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn               1:45.09     3.          
            50.54  1:45.09
    4.  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                  1:55.39     4.          
            54.50  1:55.39
    5.  Tessa Bogaardt                0001072 Woerden                2:05.92     5.          
          1:03.60  2:05.92
   DIS  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn               1:40.25    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.57  1:40.25
   DIS  Michelle Miltenburg           0000224 SG Vecht&Rijn          1:42.12    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            48.56  1:42.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 100m rugslag                     Minioren 3 en 4
14.6.09 - 14:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 VZC-E&P                1:22.25     1.          
            40.02  1:22.25
    2.  Max Kunz                      9900401 VZC-E&P                1:31.61     2.          
            44.82  1:31.61
    3.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                  1:39.19     3.          
            49.38  1:39.19
    4.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                1:39.78     4.          
            49.80  1:39.78
    5.  Max Bond                      9900605 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:41.84     5.          
            50.02  1:41.84
    6.  Thymen van Hattum             9901101 SG Vecht&Rijn          1:44.81     6.          
            53.56  1:44.81
    7.  Justin Hannewijk              9901445 GoSwim                 1:47.09     7.          
            54.15  1:47.09
    8.  Lars van den Burg             0000565 GoSwim                 1:50.13     8.          
            53.50  1:50.13
    9.  Karl van den Burg             0000553 GoSwim                 1:51.71     9.          
            53.97  1:51.71
   10.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                  1:53.25    10.          
            54.67  1:53.25
   11.  Joost Paardekooper            9900197 VZC-E&P                2:18.20    11.          
          1:06.80  2:18.20
   DIS  Milan ten Broek               0000229 De Haaien              1:47.57    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.50  1:47.57
   DIS  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                  1:57.07    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            55.13  1:57.07
 AFGEM  David Koymans                 9900671 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Santino Grittner              9902361 One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Sjoerd Veldhuizen             9900015 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 100m schoolslag                         Minioren 5
14.6.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      1:32.41     1.          
            43.59  1:32.41
    2.  Lobke Schoonderbeek           9802070 VZC-E&P                1:32.50     2.          
            44.05  1:32.50
    3.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                1:38.61     3.          
            47.62  1:38.61
    4.  Beau Monné                    9801886 SG Vecht&Rijn          1:45.98     4.          
            48.82  1:45.98
    5.  Chiara van Winsum             9800364 AZ&PC                  1:46.17     5.          
            50.05  1:46.17
    6.  Ellen van Stralen             9803710 IJZPC                  1:46.51     6.          
            48.62  1:46.51
    7.  Demi Molenaar                 9803156 De Fuut                1:46.56     7.          
            51.55  1:46.56
    8.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  1:49.09     8.          
            51.82  1:49.09
    9.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                1:50.19     9.          
            53.54  1:50.19
   10.  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  1:53.82    10.          
            55.31  1:53.82
   11.  Roos Geerars                  9802380 One Team Swimming      2:10.51    11.          
          1:02.54  2:10.51
   DIS  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                1:49.31    DIS          
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            52.60  1:49.31
   DIS  Femke van der Woerd           9803580 AZ&PC                  2:12.49    DIS          
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:01.88  2:12.49
 AFGEM  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist                        AFGEM          
 AFGEM  Demi Bunte                    9801794 ZC Zeist                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 6
14.6.09 - 14:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.07     1.          
            33.17  1:10.07
    2.  Brian vd Bovenkamp            9701223 VZC-E&P                1:11.99     2.          
            35.40  1:11.99
    3.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              1:13.23     3.          
            35.06  1:13.23
    4.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               1:13.34     4.          
            35.48  1:13.34
    5.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               1:15.76     5.          
            35.86  1:15.76
    6.  Martijn Kornet                9700231 GoSwim                 1:16.89     6.          
            36.22  1:16.89
    7.  Lennart Kruizinga             9702633 AZ&PC                  1:16.91     7.          
            35.96  1:16.91
    8.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  1:19.10     8.          
            37.73  1:19.10
    9.  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         1:19.64     9.          
            37.11  1:19.64
   10.  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               1:20.93    10.          
            37.96  1:20.93
   11.  Mike van de Bovenkamp         9703351 VZC-E&P                1:23.05    11.          
            38.70  1:23.05
   12.  Florian Korzelius             9700731 AZ&PC                  1:29.50    12.          
            43.43  1:29.50
   13.  Jelle Schouten                9703969 Aquarijn               1:30.36    13.          
            43.25  1:30.36
   14.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            1:32.01    14.          
          1:32.01
   15.  Rick Paardekooper             9701321 VZC-E&P                1:32.78    15.          
            42.37  1:32.78
   16.  Jan-Willem Koens              9701247 AZ&PC                  1:33.78    16.          
            43.59  1:33.78
   17.  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         1:46.26    17.          
            48.40  1:46.26
 AFGEM  Niek Janssen                  9702223 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Jasper van Zeeland            9702041 ZC Zeist                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Meisjes, 100m schoolslag                         Minioren 4
14.6.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisette van Es                9902344 ZC Zeist               1:41.78     1.          
            49.95  1:41.78
    2.  Melissa Baars                 9900376 Aquarijn               1:43.02     2.          
            49.45  1:43.02
    3.  Meike Kwadijk                 9900624 ZC Zeist               1:53.85     3.          
            51.49  1:53.85
    4.  Amber van de Kraats           9900236 VZC-E&P                1:55.19     4.          
            55.31  1:55.19
    5.  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                1:55.52     5.          
            54.49  1:55.52
    6.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              1:57.61     6.          
            55.78  1:57.61
    7.  Merve Özdemir                 9903380 GoSwim                 2:00.66     7.          
            55.72  2:00.66
   DIS  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               2:12.90    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:02.01  2:12.90
 AFGEM  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Nastaran Tavakoli             9901492 IJZPC                           AFGEM          
 AFGEM  Nicole Kleinveld              9900114 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Jongens, 100m schoolslag                         Minioren 5
14.6.09 - 14:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien              1:32.72     1.          
            44.31  1:32.72
    2.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien              1:36.10     2.          
            44.43  1:36.10
    3.  Ruben Nap                     9800213 VZC-E&P                1:37.88     3.          
            47.32  1:37.88
    4.  Jeffrey Hahn                  9802489 ZC Zeist               1:38.89     4.          
            48.11  1:38.89
    5.  Renzo Strang                  9801151 De Duinkikkers         1:39.52     5.          
            46.48  1:39.52
    6.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                1:41.64     6.          
            48.99  1:41.64
    7.  Seser Yas                     9800909 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:42.63     7.          
            48.27  1:42.63
    8.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                  1:45.65     8.          
            49.14  1:45.65
    9.  Leroy van Ooijik              9800361 VZC-E&P                1:46.82     9.          
            50.64  1:46.82
   10.  Niels van Beek                9800409 VZC-E&P                1:48.29    10.          
            50.92  1:48.29
   11.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers         1:53.17    11.          
            54.33  1:53.17
   12.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  1:53.48    12.          
            54.39  1:53.48
   13.  Frank van de Scheur           9802723 De Albatros            1:53.69    13.          
            54.31  1:53.69
   14.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                1:57.13    14.          
            56.12  1:57.13
   15.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers         2:04.56    15.          
            59.24  2:04.56
   DIS  Koen van Heertum              9801507 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:48.82    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            53.16  1:48.82
   DIS  Jos van Herk                  9803037 VZC-E&P                2:02.46    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            54.50  2:02.46
   DIS  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         2:03.70    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:01.15  2:03.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Meisjes, 100m wisselslag                         Minioren 3
14.6.09 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn               1:36.76     1.          
          1:36.76
    2.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn               1:40.90     2.          
          1:40.90
    3.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn               1:44.54     3.          
          1:44.54
    4.  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn               1:48.06     4.          
          1:48.06
    5.  Michelle Miltenburg           0000224 SG Vecht&Rijn          1:54.26     5.          
          1:54.26
   DIS  Sofie van Gijssel             0000850 Woerden                1:46.49    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:46.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Jongens, 100m wisselslag                    Minioren 3 en 4
14.6.09 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 VZC-E&P                1:22.32     1.          
          1:22.32
    2.  Max Kunz                      9900401 VZC-E&P                1:31.98     2.          
          1:31.98
    3.  Max Bond                      9900605 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:37.22     3.          
          1:37.22
    4.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                  1:37.25     4.          
          1:37.25
    5.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                1:39.26     5.          
          1:39.26
    6.  Martijn van Zeeland           9900329 ZC Zeist               1:40.39     6.          
          1:40.39
    7.  Milan ten Broek               0000229 De Haaien              1:46.11     7.          
          1:46.11
    8.  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                  1:48.54     8.          
          1:48.54
    9.  Thymen van Hattum             9901101 SG Vecht&Rijn          1:48.55     9.          
          1:48.55
   10.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                  1:53.50    10.          
          1:53.50
   11.  Lars van den Burg             0000565 GoSwim                 1:55.02    11.          
          1:55.02
   DIS  Karl van den Burg             0000553 GoSwim                 1:57.12    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC, armen niet over het water naar voren gebracht
          1:57.12
 AFGEM  Joey Kreuning                 9902669 IJZPC                           AFGEM          
 AFGEM  Santino Grittner              9902361 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Meisjes, 400m vrije slag                         Minioren 5
14.6.09 - 15:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Remmits                 9801880 One Team Swimming      5:34.72     1.          
          1:17.41  2:43.87  5:34.72
    2.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                6:12.83     2.          
          1:33.88  3:09.90  6:12.83
    3.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  6:25.30     3.          
          1:29.81  3:09.46  6:25.30
    4.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                6:41.40     4.          
          1:36.97  3:18.96  6:41.40
    5.  Chiara van Winsum             9800364 AZ&PC                  6:48.79     5.          
          1:32.39  3:17.46  6:48.79
    6.  Esmee Morel                   9802356 AZ&PC                  6:49.98     6.          
          1:35.32  3:20.90  6:49.98
    7.  Demi Molenaar                 9803156 De Fuut                6:56.40     7.          
          1:37.11  3:25.47  6:56.40
    8.  Renske Bassant                9803940 AZ&PC                  6:59.60     8.          
          1:35.10  3:22.42  6:59.60
    9.  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  7:10.11     9.          
          1:39.24  7:10.11
   10.  Rony Honkoop                  9802888 De Fuut                7:16.36    10.          
          3:35.17  7:16.36
   11.  Roos Geerars                  9802380 One Team Swimming      7:17.29    11.          
          1:40.17  3:33.70  7:17.29
 AFGEM  Elena Laming                  9802304 ZC Zeist                        AFGEM          
 AFGEM  Demi Bunte                    9801794 ZC Zeist                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                   Jongens, 200m wisselslag                         Minioren 6
14.6.09 - 15:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:56.86     1.          
            39.58  2:56.86
    2.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               3:09.33     2.          
            45.58  3:09.33
    3.  Lennart Kruizinga             9702633 AZ&PC                  3:11.58     3.          
            44.78  3:11.58
    4.  Bas Giezeman                  9702285 ZC Zeist               3:13.23     4.          
            44.04  3:13.23
    5.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               3:21.69     5.          
            50.80  3:21.69
    6.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  3:34.96     6.          
            54.46  3:34.96
    7.  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               3:35.67     7.          
            53.70  3:35.67
    8.  Florian Korzelius             9700731 AZ&PC                  3:52.12     8.          
            56.61  3:52.12
    9.  Steven Pauw                   9701817 De Albatros            3:52.29     9.          
          1:02.59  3:52.29
   10.  Jan-Willem Koens              9701247 AZ&PC                  3:54.19    10.          
            54.64  3:54.19
   DIS  Brian vd Bovenkamp            9701223 VZC-E&P                3:09.66    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.99  3:09.66
   DIS  Colin van der Bijl            9700631 Aquarijn               3:11.17    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.47  3:11.17
   DIS  Martijn Kornet                9700231 GoSwim                 3:25.01    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.80  3:25.01
   DIS  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         4:07.11    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., SD, de bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
            56.02  4:07.11
 AFGEM  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Niek Janssen                  9702223 AZ&PC                           AFGEM          



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht