KSCM
Veenendaal (NED),    20-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
20-11-2011                          (1m,1j,1m,1j)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:20.59   208       
        Yara Weldam, 01                        Sanne Barten, 01
        Thomas Groenendijk, 00                 Roan Buijs, 00
            35.66  2:20.59

    2.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  2:30.89   168       
        Elise Hardeman, 01                     Djelo Gudde, 02
        Pieter Breel, 01                       Floris Reijnders, 00
            35.13  2:30.89

    3.  Z.V. Utrecht 1                     Z.V. Utrecht           2:38.09   146       
        Yasmina Bouhtala, 01                   Drew van Huizen, 01
        Naktal Assoussi, 01                    Anass Cherkaoui, 01
            37.22  2:38.09

    4.  De Haaien Leusden 1                De Haaien Leusden      2:41.86   136       
        Kobus Kuipers, 00                      Rick Haanschoten, 01
        Monica Walen, 02                       Daniek Hendriksen of Hendriks, 02
            37.26  2:41.86

    5.  SG Vecht&Rijn 1                    SG Vecht&Rijn          2:43.76             
        Myckelle van Weverwijk, 01             Lotte Hosper, 02
        Ruben Hekkers, 01                      Jorrit van der Velde, 00
            43.18  2:43.76

    6.  VZC E&P 1                          VZC E&P                2:47.54   123       
        Emma Meerbeek, 01                      Mahres van Walsem, 01
        Stanley Huynh, 01                      Anthony Huynh, 02
            45.33  2:47.54

    7.  De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers         2:52.73   112       
        Bram Buijvoets, 00                     Deborah Visser, 01
        Jaimy Swart, 01                        Koen van Keulen, 01
            38.09  2:52.73


    BM  De Fuut 1                          De Fuut                2:47.23   123       
        Stefan Rooze, 01                       Christiaan Smit, 01
        Martijn Bolander, 01                   Quinty van Dam, 01
            37.63  2:47.23




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                    54.73   145       
    2.  Noortje Wijnstekers           03   De Duinkikkers           57.84   123       
    3.  Naomi van Kooten              03   VZC E&P                1:04.87    87       
    4.  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                  1:11.84    64       
   DIS  Ilse Schoenmaker              03   SG Vecht&Rijn            54.77             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Alexia Chalos                 03   SG Vecht&Rijn          1:02.00             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam Kunz                      02   VZC E&P                  47.88   146       
    2.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           49.36   133       
    3.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht             50.63   124       
    4.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  51.07   120       
    5.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn            52.61   110       
    6.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                    52.94   108       
    7.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                    54.12   101       
    8.  Nick van der Velde            02   Aquarijn                 55.41    94       
    9.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  56.47    89       
   10.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                    57.50    84       
   11.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden        58.64    79       
   12.  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden        59.33    77       
   13.  Tom Blankestijn               02   De Duinkikkers           59.59    76       
   14.  Peter Tuenter                 02   De Duinkikkers         1:02.29    66       
   15.  Jakob Hanson                  02   SG Vecht&Rijn          1:03.46    62       
   16.  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn          1:04.52    59       
   17.  Stijn Tersmette               03   Z.V. Utrecht           1:05.13    58       
   18.  Jordy van Nuijs               02   Aquarijn               1:07.93    51       
   DIS  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht                               
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Giga Mezvrishvili             03   Z.V. Utrecht           1:11.37             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn                 44.62   163       
    2.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                    45.74   151       
    3.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn            46.92   140       
    4.  Ella Rietveld                 01   AZ&PC                    50.19   114       
    5.  Sanne van Walsem              01   VZC E&P                  54.50    89       
    6.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                    54.76    88       
    7.  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht             54.96    87       
    8.  Quinty van Dam                01   De Fuut                  56.78    79       
    9.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                1:02.94    58       
   10.  Anne Korving                  01   VZC E&P                1:03.30    57       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                  36.11   220       
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                  37.19   201       
    3.  Roan Buijs                    00   Aquarijn                 38.91   175       
    4.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht             39.30   170       
    5.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                    39.89   163       
    6.  Pieter van der Meulen         00   SG Vecht&Rijn            45.76   108       
    7.  Kobus Kuipers                 00   De Haaien Leusden        47.13    98       
    8.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  47.66    95       
    9.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers           52.03    73       
   10.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                  54.59    63       
   DIS  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers           45.37             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Rob Hagenauw                  00   VZC E&P                1:07.40             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Simon Hanson                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:27.22   200       
            41.80  1:27.22
    2.  Lotte Hosper                  02   SG Vecht&Rijn          1:34.16   158       
            45.04  1:34.16
    3.  Robin Kuijer                  02   De Duinkikkers         1:37.30   144       
            46.78  1:37.30
    4.  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden      1:42.65   122       
            45.94  1:42.65
    5.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:43.27   120       
            53.66  1:43.27
    6.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:43.78   118       
            49.12  1:43.78
    7.  Lisanne Pos                   02   SG Vecht&Rijn          1:48.57   103       
            48.52  1:48.57
    8.  Romée Heijnen                 02   SG Vecht&Rijn          1:57.96    80       
            52.68  1:57.96
    9.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:00.45    75       
            54.67  2:00.45
 AFGEM  Dóga Tutar                    02   Aquarijn                                   
 AFGEM  Eline Karczewski              02   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:18.42   188       
            36.83  1:18.42
    2.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn          1:18.90   184       
            39.47  1:18.90
    3.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:20.87   171       
            39.51  1:20.87
    4.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:22.96   158       
            39.49  1:22.96
    5.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:23.39   156       
            37.18  1:23.39
    6.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:25.82   143       
            39.56  1:25.82
    7.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:26.31   141       
            41.28  1:26.31
    8.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         1:30.56   122       
            41.67  1:30.56
    9.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:32.31   115       
            43.26  1:32.31
   10.  Nick van Zijp                 01   De Haaien Leusden      1:32.43   114       
            44.56  1:32.43
   11.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           1:36.09   102       
            45.57  1:36.09
   12.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:36.19   101       
            45.72  1:36.19
   13.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:36.20   101       
            46.01  1:36.20
   14.  Jarmo ten Broek               01   AZ&PC                  1:36.22   101       
            43.36  1:36.22
   15.  Martijn Bolander              01   De Fuut                1:43.52    81       
            49.36  1:43.52
   16.  Max Karelsen                  01   De Duinkikkers         1:45.38    77       
            48.63  1:45.38
   17.  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht           1:47.73    72       
            48.78  1:47.73
   DIS  Kennard Reinders              01   De Haaien Leusden                          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                    48.98   144       
    2.  Noortje Wijnstekers           03   De Duinkikkers           55.31   100       
    3.  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                    58.74    83       
    4.  Ilse Schoenmaker              03   SG Vecht&Rijn          1:02.70    68       
    5.  Alexia Chalos                 03   SG Vecht&Rijn          1:09.38    50       
    6.  Naomi van Kooten              03   VZC E&P                1:24.45    28       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  46.65   113       
    2.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                    46.73   113       
    3.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           47.69   106       
    4.  Sam Kunz                      02   VZC E&P                  47.79   105       
    5.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                    48.92    98       
    6.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden        49.72    94       
    7.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                    50.19    91       
    8.  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn            52.90    78       
    9.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht             53.02    77       
   10.  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden        55.13    68       
   11.  Jakob Hanson                  02   SG Vecht&Rijn            55.15    68       
   12.  Nick van der Velde            02   Aquarijn                 56.00    65       
   13.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn            56.28    64       
   14.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  57.53    60       
   15.  Tom Blankestijn               02   De Duinkikkers           57.75    60       
   16.  Peter Tuenter                 02   De Duinkikkers           57.80    59       
   17.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht             58.34    58       
   18.  Jordy van Nuijs               02   Aquarijn               1:15.80    26       
   DIS  Stijn Tersmette               03   Z.V. Utrecht             56.51             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
   DIS  Giga Mezvrishvili             03   Z.V. Utrecht           1:18.75             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:29.51   268       
          1:29.51
    2.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:34.44   228       
          1:34.44
    3.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:35.39   221       
          1:35.39
    4.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:37.40   208       
          1:37.40
    5.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:41.70   183       
          1:41.70
    6.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:42.88   176       
          1:42.88
    7.  Ella Rietveld                 01   AZ&PC                  1:43.87   171       
          1:43.87
    8.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          1:44.11   170       
          1:44.11
    9.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:48.64   150       
          1:48.64
   10.  Mahres van Walsem             01   VZC E&P                1:49.03   148       
          1:49.03
   11.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                1:52.53   135       
          1:52.53
   12.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         1:55.77   124       
          1:55.77
   13.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                2:00.74   109       
          2:00.74
   14.  Anne Korving                  01   VZC E&P                2:05.93    96       
          2:05.93
   15.  Jaimy Swart                   01   De Duinkikkers         2:28.16    59       
          2:28.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:21.94   237       
          1:21.94
    2.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:22.53   232       
          1:22.53
    3.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      1:27.41   195       
          1:27.41
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:29.81   180       
          1:29.81
    5.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:31.34   171       
          1:31.34
    6.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:33.25   161       
          1:33.25
    7.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:33.77   158       
          1:33.77
    8.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:35.17   151       
          1:35.17
    9.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:35.70   149       
          1:35.70
   10.  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers         1:37.12   142       
          1:37.12
   11.  Pieter van der Meulen         00   SG Vecht&Rijn          1:38.62   136       
          1:38.62
   12.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:43.27   118       
          1:43.27
   13.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         1:44.38   115       
          1:44.38
   14.  Jasper Schurink               00   De Fuut                2:01.48    72       
          2:01.48
   15.  David van Helm                00   De Fuut                2:10.74    58       
          2:10.74
   DIS  Simon Hanson                  00   SG Vecht&Rijn          1:49.59             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.59
   DIS  Rob Hagenauw                  00   VZC E&P                1:56.97             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:56.97
 AFGEM  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                                    
 AFGEM  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m schoolslag              Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                    52.83   162       
    2.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden        52.85   161       
    3.  Robin Kuijer                  02   De Duinkikkers           56.63   131       
    4.  Bo Vierus                     02   De Haaien Leusden        59.08   115       
    5.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               1:05.42    85       
    6.  Romée Heijnen                 02   SG Vecht&Rijn          1:06.86    79       
   DIS  Maaike Bassant                02   AZ&PC                    56.63             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Lisanne Pos                   02   SG Vecht&Rijn            58.91             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 AFGEM  Dóga Tutar                    02   Aquarijn                                   
 AFGEM  Eline Karczewski              02   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                    48.71   139       
    2.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                  48.87   137       
    3.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers           49.29   134       
    4.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht             49.84   130       
    5.  Max Karelsen                  01   De Duinkikkers           50.86   122       
    6.  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden        51.46   118       
    7.  Martijn Bolander              01   De Fuut                  52.26   112       
    8.  Christiaan Smit               01   De Fuut                  52.70   109       
    9.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn            52.90   108       
   10.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                    53.80   103       
   11.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht             54.99    96       
   12.  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers           55.77    92       
   13.  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht             55.82    92       
   14.  Nick van Zijp                 01   De Haaien Leusden        56.30    90       
   15.  Swen van Elteren              01   Aquarijn                 56.31    90       
   16.  Kennard Reinders              01   De Haaien Leusden        59.08    78       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vrije slag              Meisjes Minioren 3
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                    42.11   168       
    2.  Ilse Schoenmaker              03   SG Vecht&Rijn            48.50   110       
    3.  Noortje Wijnstekers           03   De Duinkikkers           48.86   107       
    4.  Ymke Dragstra                 03   AZ&PC                    51.69    91       
    5.  Naomi van Kooten              03   VZC E&P                  57.36    66       
    6.  Alexia Chalos                 03   SG Vecht&Rijn            58.64    62       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 3 en 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           38.01   152       
    2.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  40.02   130       
    3.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                    40.09   129       
    4.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                    42.66   107       
    5.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                    43.03   104       
    6.  Nick van der Velde            02   Aquarijn                 43.46   101       
    7.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden        44.99    91       
    8.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn            47.16    79       
    9.  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden        47.51    78       
   10.  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn            47.95    75  FJ 1 
   11.  Jeffrey Huynh                 03   VZC E&P                  47.95    75  FJ 2 
   12.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht             48.09    75       
   13.  Stijn Tersmette               03   Z.V. Utrecht             48.34    74       
   14.  Tom Blankestijn               02   De Duinkikkers           48.39    73       
   15.  Jakob Hanson                  02   SG Vecht&Rijn            49.15    70       
   16.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht             49.81    67       
   17.  Peter Tuenter                 02   De Duinkikkers           58.09    42       
   18.  Jordy van Nuijs               02   Aquarijn               1:06.20    28       
   19.  Giga Mezvrishvili             03   Z.V. Utrecht           1:12.85    21       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:21.85   242       
            39.43  1:21.85
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:23.20   230       
            40.10  1:23.20
    3.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:28.22   193       
            41.79  1:28.22
    4.  Sanne van Walsem              01   VZC E&P                1:28.32   192       
            42.88  1:28.32
    5.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:28.69   190       
            41.54  1:28.69
    6.  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht           1:32.40   168       
            43.36  1:32.40
    7.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:32.42   168       
            44.84  1:32.42
    8.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  1:32.88   165       
            43.67  1:32.88
    9.  Ella Rietveld                 01   AZ&PC                  1:40.99   128       
            50.14  1:40.99
   10.  Anne Korving                  01   VZC E&P                1:42.22   124       
            49.25  1:42.22
   11.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         1:44.16   117       
            47.12  1:44.16
   12.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                1:49.12   102       
            49.94  1:49.12
   13.  Quinty van Dam                01   De Fuut                1:49.99    99       
            53.14  1:49.99
   14.  Jaimy Swart                   01   De Duinkikkers         2:15.51    53       
          1:02.35  2:15.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:08.16   286       
            32.58  1:08.16
    2.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:14.26   221       
            35.64  1:14.26
    3.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:18.27   189       
            37.06  1:18.27
    4.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      1:19.31   181       
            38.66  1:19.31
    5.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:19.52   180       
            38.47  1:19.52
    6.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:20.34   175       
            39.34  1:20.34
    7.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:22.56   161       
            39.53  1:22.56
    8.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:25.08   147       
            39.89  1:25.08
    9.  Pieter van der Meulen         00   SG Vecht&Rijn          1:30.32   123       
            43.51  1:30.32
   10.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:31.23   119       
            44.39  1:31.23
   11.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:35.21   105       
            44.21  1:35.21
   12.  Simon Hanson                  00   SG Vecht&Rijn          1:40.50    89       
            47.60  1:40.50
   13.  Jasper Schurink               00   De Fuut                1:41.67    86       
            50.84  1:41.67
   14.  Rob Hagenauw                  00   VZC E&P                1:46.68    74       
            49.67  1:46.68
   15.  David van Helm                00   De Fuut                2:05.76    45       
            52.42  2:05.76
 AFGEM  Sem Voormolen                 00   De Haaien Leusden                          
 AFGEM  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 4
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:42.02   181       
          1:42.02
    2.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:47.80   153       
          1:47.80
    3.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      2:00.66   109       
          2:00.66
    4.  Lisanne Pos                   02   SG Vecht&Rijn          2:04.90    98       
          2:04.90
    5.  Romée Heijnen                 02   SG Vecht&Rijn          2:15.52    77       
          2:15.52
   DIS  Robin Kuijer                  02   De Duinkikkers         1:48.40             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:48.40
   DIS  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  2:01.89             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          2:01.89
 AFGEM  Tessa de Kruif                02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn          1:32.07   167       
          1:32.07
    2.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:33.34   160       
          1:33.34
    3.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:35.32   151       
          1:35.32
    4.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:35.54   149       
          1:35.54
    5.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:36.31   146       
          1:36.31
    6.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:41.12   126       
          1:41.12
    7.  Jasper de Gier                01   De Duinkikkers         1:49.11   100       
          1:49.11
    8.  Nick van Zijp                 01   De Haaien Leusden      1:50.92    95       
          1:50.92
    9.  Jarmo ten Broek               01   AZ&PC                  1:55.61    84       
          1:55.61
   DIS  Querijn Hensen                01   De Duinkikkers         1:51.02             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.02
 AFGEM  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden                          
 AFGEM  Kennard Reinders              01   De Haaien Leusden                          
 AFGEM  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20              Meisjes, 4 x 50m wisselslag    Meisjes Minioren 3, 4 en 5
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  2:54.05   201       
        Djelo Gudde, 02                        Elise Hardeman, 01
        Ellen Boot, 01                         Dyonne Stam, 02
            46.36  2:54.05

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:04.89   168       
        Sanne Barten, 01                       Jessica Baars, 01
        Yara Weldam, 01                        Tessa de Kruif, 02
            41.81  3:04.89

    3.  SG Vecht&Rijn 1                    SG Vecht&Rijn          3:05.84   165       
        Ilse van der Zon, 01                   Maisy Baas, 01
        Myckelle van Weverwijk, 01             Lotte Hosper, 02
            43.88  3:05.84

    4.  VZC E&P 1                          VZC E&P                3:11.99   150       
        Mahres van Walsem, 01                  Sanne van Walsem, 01
        Emma Meerbeek, 01                      Demi van der Meijden, 01
            49.36  3:11.99

    5.  De Haaien Leusden 1                De Haaien Leusden      3:23.86   125       
        Monica Walen, 02                       Femke van Boheemen, 02
        Bo Vierus, 02                          Daniek Hendriksen of Hendriks, 02
            49.62  3:23.86

 AFGEM  Z.V. Utrecht 1                     Z.V. Utrecht                               
        Drew van Huizen, 01                    , 
        Yasmina Bouhtala, 01                   , 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Jongens, 4 x 50m wisselslag    Jongens Minioren 4, 5 en 6
20-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:51.41   134       
        Boris Glijn, 00                        Roan Buijs, 00
        Thomas Groenendijk, 00                 Swen van Elteren, 01
            42.10  2:51.41

    2.  De Duinkikkers 1                   De Duinkikkers         2:58.80   118       
        Kevin Roest, 00                        Bryan Kuijer, 00
        Max Karelsen, 01                       Batikan Dulger, 00
            41.89  2:58.80

    3.  De Haaien Leusden 1                De Haaien Leusden      3:02.64   110       
        Aaron Hendriksen of Hendriks, 00       Kobus Kuipers, 00
        Rick Haanschoten, 01                   Kennard Reinders, 01
            41.92  3:02.64

    4.  AZ&PC 1                            AZ&PC                  3:03.91   108       
        Floris Reijnders, 00                   Sebastiaan van der Meer, 01
        Rijk Dragstra, 01                      Jarmo ten Broek, 01
            44.13  3:03.91

    5.  VZC E&P 1                          VZC E&P                3:05.07   106       
        Danny Seising, 02                      Stanley Huynh, 01
        Anthony Huynh, 02                      Sam Kunz, 02
            48.10  3:05.07

    6.  Z.V. Utrecht 1                     Z.V. Utrecht           3:10.38    97       
        Anass Cherkaoui, 01                    Fayssal Lantema, 01
        Naktal Assoussi, 01                    Ahmet Usta, 01
          3:10.38

   DIS  De Fuut 1                          De Fuut                2:43.52             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., 2e zwemmer (David van Helm) SK
        Tyrese Wilson, 00                      Olivier Jans, 00
        David van Helm, 00                     Christiaan Smit, 01
            37.70  2:43.52

   DIS  SG Vecht&Rijn 1                    SG Vecht&Rijn          3:05.83             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., 2e zwemmer (Simon Hanson) SA en SD
        Ruben Hekkers, 01                      Wessel van Deelen, 01
        Simon Hanson, 00                       Jorrit van der Velde, 00
            46.05  3:05.83




SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht