Zomerkring Kampioenschappen - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.149, registered to Kring Amsterdam -'t Gooi


Nr. 8  50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 9  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 10  200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 11  200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 12  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 13  100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 14  200m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open


Nr. 8   50m schoolslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd
1.Judith Reesink95De Amstel41.52

2.Nike van Duijkeren95De Amstel44.587.Alissa Bus95Oceanus47.93
3.Hanna van Gessel95De Dolfijn45.6828.Lisa Martelhoff95Het Y48.70
4.Sude Hoogenveen95De Dolfijn46.269.Seren Savut95Kon.AZ51.12*
5.Lisanne van Wieringen95IJsselmeer46.48ng.zaYazz Jacob95De Futen
6.Zoë van der Aart95ZPCH46.76


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Kira Toussaint94De Dolfijn39.89

2.Sofie Kalse94De Dolfijn41.388.Noraly Ilahi94De Futen45.23
3.Nicole Klijnstra94De Dolfijn42.409.Jamica Nakar94Het Y45.36
4.Ayako de Niet94De Otters Het G43.2010.Ismay Cohen94De Meerkoeten45.681
5.Dominique Fronik94De Amstel43.4811.Angela Vleeschhouwer94De Meerkoeten45.90
6.Chantal Grove94Oceanus43.9512.Annika Borgstede94De Amstel46.67
7.Tara Kok94De Otters Het G44.48ng.Parand Zarekiani94De Dolfijn


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Kaylee Koch93Het Y40.56

2.Ramona Vuijst93De Otters Het G41.606.Munirah Braaf93Kon.AZ43.29
3.Anne-Sophie vd. Heerik93De Meerkoeten41.807.Desiree Reekers93De Otters Het G45.38*
4.Megan Bartling93ZPCH41.868.Maaike Suuring93De Otters Het G46.77*
5.Ilona Cats93Oceanus42.54


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Yvette Kars92De Otters Het G40.24

2.Laura Ootes92De Dolfijn40.978.Sylvia Oudshoorn92ZPCH43.33
3.Ilona Eversdijk92De Otters Het G41.819.Merel Toussaint92De Futen43.79
4.Ivanka Fouraschen92Torpedo42.0910.Cynthia de Galan92Kon.AZ44.13*1
5.Sophie van Halsema92Torpedo42.32ng.Pallavi Sewgobind92Het Y
6.Rianne Molenaar92ZPCH42.48ng.Nicky Konijn92Triton
7.Michelle Borsboom92IJsselmeer42.89


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Britt Bakker91De Dolfijn36.86

2.Caroline Goedhart91De Aalscholver38.767.Iris de Weerdt91De Otters Het G43.98
3.Lana Voinov91De Dolfijn39.828.Nienke Bosman91De Amstel44.13*2
4.Tamara Suuring91De Otters Het G41.759.Richelle Epskamp91De Meerkoeten45.26*
5.Katya Buts91De Meerkoeten41.8010.Andrea Vonk91Triton45.60*
6.Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus42.03


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Anouk Elzerman90De Dolfijn35.36

2.Suzanne Weijers90Oceanus37.816.Jen-Ai van Soelen90De Dolfijn42.20
3.Dominique Levant90De Amstel38.587.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G43.50
4.Anna Kalse90De Dolfijn38.788.Mandy Vleeschhouwer90De Meerkoeten44.87*
5.Suzanne Weiland90De Dolfijn41.039.Tatjana Wit90De Dolfijn45.20*


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn33.48

2.Laura Badoux82Oceanus35.077.Martine Ouwendijk87De Aalscholver41.02
3.Noëlla Hond86De Amstel37.268.Maureen Visser89De Otters Het G41.14
4.Samantha Vuijst89De Otters Het G37.989.Lea Bedeker87De Meerkoeten42.06*
5.Marieke Weijers89Oceanus39.0510.Milene Catoire87Oceanus42.38*
6.Saskia Ouwendijk87De Aalscholver40.1211.Milja Breed88Torpedo42.59*


<< TOP >>
Nr. 9   50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Istvan Spaargaren94Oceanus33.35

2.Vincent Moolhuijsen94Oceanus35.0610.Joppe Soons94De Otters Het G38.90
3.Dennis Rietveld94De Futen35.6111.Friedrich Vink94IJsselmeer39.04
4.Mike ter Horst94De Dolfijn36.04112.Paul Bree94De Otters Het G39.22
Max Galjaart94Oceanus36.04213.Daan Springveld94De Aalscholver39.31
6.Uzay Bayin94ZPCH37.1014.Max Maas94ZPCH39.35
7.Rickert de Heus94IJsselmeer38.0615.Boris van Balen94Het Y40.13
8.Kevin Hooijer94Triton38.1616.Michael van Amstel94Oceanus40.42
9.Tom Huydts94Torpedo38.78217.Tom de Groot94De Futen41.62


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd
1.Ben Zwerink93De Dolfijn32.52

2.Jens Bakker93De Dolfijn33.006.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn35.68
3.Laurent Wilkens93Torpedo33.777.Quincy Hélant Muller93De Dolfijn37.63
4.Mike Verweij93De Aalscholver35.158.Patrick Veenstra93De Otters Het G41.67*
5.Christopher Ayoub93De Dolfijn35.54ng.Jan Batstra93Het Y


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd
1.Julian van Leuven92De Dolfijn32.762

2.Kenan Ibisevic92De Futen32.778.Tom Kalse92De Dolfijn35.79
3.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten33.229.Bas Udinga92De Aalscholver36.82
4.Ferry Weertman92De Otters Het G33.2510.Niels Schoenmaker92De Meerkoeten37.10
5.Dennis Reijnders92Oceanus33.7511.Farid Belmamoune92Kon.AZ38.78*1
6.Chester Hautvast92Torpedo33.92ng.Laurens Reinds92Triton
7.Julian Branquinho92De Dolfijn34.51


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd
1.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver30.73

2.Thom van Dijk91De Aalscholver31.757.Sil Scholte91Het Y34.45
3.Jeffrey van 't Schip91Oceanus32.988.Stijn vd Kroon91De Meerkoeten36.48
4.Tommy Possel91De Dolfijn33.10ng.Oscar Bouwhuis91De Dolfijn
5.Nick Drenth91De Amstel33.19ng.Menno Djie91De Futen
6.Fred Smink91De Otters Het G33.76ng.Coen den Haan91IJsselmeer


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd
1.Floor Verhaar90De Otters Het G29.28

2.Dennis Overhage90De Otters Het G32.726.Merlijn Visser90De Amstel34.95
3.Ewout de Vries90Triton32.897.Brian Roy Ostendorf90De Aalscholver35.25
4.Michiel Huisman90Het Y33.838.Bram de Rijk90De Amstel36.26*
5.Tim Bunnik90Triton34.259.Christopher Houtkamp90De Futen36.64*


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd
1.Nick Stocker89De Dolfijn29.49

2.Brinio Hond88De Amstel29.949.Berry Schoenmaker89De Meerkoeten32.761
3.Danny van Zoen84De Dolfijn30.2610.Mark Bedeker83De Meerkoeten33.10
4.Misja Langeler84De Dolfijn30.7011.Raoul Engelenburg89De Dolfijn33.55
5.Rens van den Berg89De Otters Het G31.3612.Rogier Hollander89De Otters Het G33.67
6.Mike Hereijgers85De Futen31.4813.Agnus Gerringa71De Aalscholver34.00
7.Robin Tolenaars89ZPCH31.8014.Marwin de Jong67De Aalscholver34.08*
8.Benjamin Schröder87Torpedo32.5015.Elko Middendorp88De Otters Het G34.39*


<< TOP >>
Nr. 10   200m rugslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn2:38.681:16.112:38.68
2.Chantal Grove94Oceanus2:47.301:23.152:47.30
3.Sofie Kalse94De Dolfijn3:08.581:32.763:08.58
4.Ismay Cohen94De Meerkoeten3:08.651:30.013:08.65
5.Ilse Schram94De Meerkoeten3:16.531:35.403:16.53


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kaylee Koch93Het Y2:44.291:19.632:44.29
2.Ilona Broeders93Het Y2:45.291:19.752:45.29
3.Ilona Cats93Oceanus2:50.591:24.502:50.59
4.Megan Bartling93ZPCH2:53.951:26.212:53.95
5.Desiree Reekers93De Otters Het G2:58.541:28.742:58.54
6.Ramona Vuijst93De Otters Het G3:03.021:32.233:03.02
7.Malissa van der Sluis93De Otters Het G3:05.471:31.323:05.47
8.Maaike Suuring93De Otters Het G3:08.231:32.823:08.23
9.Vera de Weerdt93De Otters Het G3:20.43*1:35.713:20.43
10.Amber 't Hoen93Het Y3:22.57*1:38.143:22.57
ng.Esther van Dijk93De Futen
ng.Mandy Busch93De Meerkoeten


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Yvette Kars92De Otters Het G2:46.631:21.282:46.63
2.Cynthia de Galan92Kon.AZ2:51.461:23.182:51.46
3.Merel Toussaint92De Futen2:51.751:24.852:51.75
4.Ilona Eversdijk92De Otters Het G2:52.891:25.132:52.89
5.Sylvia Oudshoorn92ZPCH2:59.961:30.922:59.96
6.Anke Droog92De Otters Het G3:09.601:32.573:09.60
7.Jora Broerse92De Futen3:13.83*1:34.543:13.83
dis.Aster Pijning92De Amstel2:58.03RC1:26.852:58.03
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Rosa Thewessem92Het Y3:03.15RD-:--.--3:03.15
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder
ng.Nicky Konijn92Triton


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kimberley van Ravenswaaij91ZPCH2:40.331:19.682:40.33
2.Britt Bakker91De Dolfijn2:43.7021:20.392:43.70
Wyke Nieuwenhuizen91Oceanus2:43.7011:20.262:43.70
4.Lonneke Kamerling91Torpedo2:53.821:23.822:53.82
5.Samantha Lubbers91De Dolfijn2:58.901:27.822:58.90
6.Nienke Bosman91De Amstel3:06.04*21:31.093:06.04
Esmeralda de Vink91Torpedo3:06.04*11:29.093:06.04
ng.zaNadine Straten91De Dolfijn


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Anouk Elzerman90De Dolfijn2:38.411:18.292:38.41
2.Jessica Hooyer90Triton2:50.491:23.702:50.49
3.Michelle Ayoub90De Dolfijn2:56.141:25.552:56.14
4.Anna Kalse90De Dolfijn2:57.471:27.952:57.47
5.Angelique Gouwens90De Otters Het G3:01.45*1:29.203:01.45
6.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G3:04.84*1:29.813:04.84


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Lenneke van Schaik86De Dolfijn2:25.961:10.152:25.96
2.Chrisje Moes85De Dolfijn2:29.801:11.942:29.80
3.Noëlla Hond86De Amstel2:33.961:16.212:33.96
4.Alice Bravo87De Aalscholver2:34.231:16.382:34.23
5.Linda Bank86De Dolfijn2:34.281:16.042:34.28
6.Saskia Ouwendijk87De Aalscholver2:42.701:19.082:42.70
7.Marieke Weijers89Oceanus2:43.511:18.292:43.51
8.Marlous Droog86De Otters Het G2:48.291:22.092:48.29
9.Maureen Visser89De Otters Het G2:49.191:24.442:49.19
10.Simone Droog88De Otters Het G2:51.911:24.682:51.91
11.Milja Breed88Torpedo2:52.471:24.822:52.47
12.Marieke Leurs85De Otters Het G2:54.261:25.512:54.26
13.Helen Vermeren89De Otters Het G2:54.541:26.462:54.54
14.Ninke van Zwieteren87De Amstel2:55.57*1:26.542:55.57


<< TOP >>
Nr. 11   200m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Max Galjaart94Oceanus2:50.861:16.602:50.86
2.Frans Bijl94Het Y3:02.711:25.113:02.71
dis.Paul Bree94De Otters Het G3:29.45*VN1:37.023:29.45
VN  De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren en onder water


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Jens Bakker93De Dolfijn2:33.681:11.292:33.68
2.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver2:51.351:20.192:51.35
3.Fergil Hesterman93Het Y3:03.441:23.093:03.44
ng.Jan Batstra93Het Y


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Julian van Leuven92De Dolfijn2:25.741:03.812:25.74
2.Tom Kalse92De Dolfijn2:36.951:12.232:36.95


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Roy Visser91De Otters Het G2:25.581:08.612:25.58
2.Raïd Emrani91Het Y3:16.17*1:29.543:16.17


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Floor Verhaar90De Otters Het G2:18.551:05.452:18.55
2.Dennis Overhage90De Otters Het G2:23.351:08.092:23.35
3.Killian Hesterman90Het Y2:33.651:09.712:33.65
4.Tim Bunnik90Triton2:59.141:19.522:59.14
dis.Ewout de Vries90TritonAF1:15.25-:--.--
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
dis.Jarno Weertman90De Otters Het G2:38.48VH1:14.352:38.48
VH  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Raoul Engelenburg89De Dolfijn2:28.291:08.202:28.29
2.Robbert Springveld83De Aalscholver2:31.451:04.242:31.45
3.Robin Tolenaars89ZPCH2:36.141:10.822:36.14
4.Tom Verbeek88Het Y2:36.601:09.002:36.60
5.Agnus Gerringa71De Aalscholver2:44.001:13.772:44.00
6.Elko Middendorp88De Otters Het G2:44.341:15.842:44.34
7.Martijn Leurs88De Otters Het G2:53.06*1:17.162:53.06


<< TOP >>
Nr. 12   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Tessa v.d. Zwaard95Oceanus1:23.61
2.Annika Arvin95De Dolfijn1:25.17
3.Zoë van der Aart95ZPCH1:32.86
4.Alissa Bus95Oceanus1:38.96
5.Seren Savut95Kon.AZ1:46.70


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn1:15.70
2.Chantal Grove94Oceanus1:23.40
3.Lisanne de Rooij94ZPCH1:32.80
4.Sofie Kalse94De Dolfijn1:34.56
5.Debby Distelblom94IJsselmeer1:39.39
6.Tara Kok94De Otters Het G1:42.15
dis.Noraly Ilahi94De Futen1:44.23VD-:--.--1:44.23
VD  Schoolslagbenen gezwommen.
ng.Parand Zarekiani94De Dolfijn


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kaylee Koch93Het Y1:14.40
2.Wasifa Gittens93De Dolfijn1:24.00
3.Anne-Sophie vd. Heerik93De Meerkoeten1:28.51
4.Marieke Spitteler93Oceanus1:29.08
5.Ilona Cats93Oceanus1:29.30
6.Desiree Reekers93De Otters Het G1:31.90
7.Andrea Poldervaart93ZPCH1:34.18
8.Megan Bartling93ZPCH1:36.24
9.Malissa van der Sluis93De Otters Het G1:40.33*
10.Maaike Suuring93De Otters Het G1:40.40*
ng.Esther van Dijk93De Futen


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Yvette Kars92De Otters Het G1:17.19
2.Laura Ootes92De Dolfijn1:22.09
3.Anna Pijning92De Amstel1:22.32
4.Ivanka Fouraschen92Torpedo1:23.20
5.Ilona Eversdijk92De Otters Het G1:24.48
6.Anke Droog92De Otters Het G1:27.15
7.Sophie van Halsema92Torpedo1:28.55
8.Cynthia de Galan92Kon.AZ1:33.87
9.Rianne Molenaar92ZPCH1:34.27
ng.Nicky Konijn92Triton


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Kimberley van Ravenswaaij91ZPCH1:16.37
2.Samantha Lubbers91De Dolfijn1:18.96
3.Esmeralda de Vink91Torpedo1:34.12*


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Robin Handana90De Dolfijn1:12.44
2.Jen-Ai van Soelen90De Dolfijn1:17.15
3.Priscilla vd Sluis90De Otters Het G1:22.75
4.Anna Kalse90De Dolfijn1:24.66
5.Tatjana Wit90De Dolfijn1:27.00


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jolijn van Valkengoed81De Dolfijn1:04.42
2.Annika Reinds89De Dolfijn1:06.56
3.Pauline Gouwens84De Otters Het G1:06.91
4.Chrisje Moes85De Dolfijn1:07.59
5.Maureen Visser89De Otters Het G1:16.73
6.Martine Ouwendijk87De Aalscholver1:17.51
7.Marieke Leurs85De Otters Het G1:17.66
8.Helen Vermeren89De Otters Het G1:21.06
9.Marieke Weijers89Oceanus1:22.74
10.Milja Breed88Torpedo1:24.91
11.Milene Catoire87Oceanus1:25.46*
12.Simone Droog88De Otters Het G1:26.09*
13.Miranda van Tol89De Aalscholver1:27.93*


<< TOP >>
Nr. 13   100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open13-5-2007


Jongens Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Vincent Moolhuijsen94Oceanus1:03.72
2.Istvan Spaargaren94Oceanus1:04.36
3.Mike ter Horst94De Dolfijn1:05.95
4.Max Galjaart94Oceanus1:05.99
5.Dennis Rietveld94De Futen1:08.78
6.Joppe Soons94De Otters Het G1:10.76
7.Rickert de Heus94IJsselmeer1:12.851
8.Friedrich Vink94IJsselmeer1:13.601
Frans Bijl94Het Y1:13.602
10.Paul Bree94De Otters Het G1:13.83
11.Daan Springveld94De Aalscholver1:14.49
12.Boris van Balen94Het Y1:16.21*
13.Michael van Amstel94Oceanus1:16.74*


Jongens Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Daniel Rosingh93Het Y1:01.51
2.Jens Bakker93De Dolfijn1:01.72
3.Freek Schoffelmeer93De Dolfijn1:04.04
4.Mike Verweij93De Aalscholver1:04.11
5.Ben Zwerink93De Dolfijn1:06.06
6.Christopher Ayoub93De Dolfijn1:06.62
7.Quincy Hélant Muller93De Dolfijn1:06.71
8.Laurent Wilkens93Torpedo1:07.39
9.Brandon van Voskuilen93De Aalscholver1:08.84
10.Jasper Mulder93IJsselmeer1:09.19
11.Patrick Veenstra93De Otters Het G1:11.89
12.Tim ten Kate93Het Y1:12.39-:--.--1:12.39
13.Fergil Hesterman93Het Y1:12.852
ng.Jan Batstra93Het Y


Jongens Junioren 3

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Ferry Weertman92De Otters Het G59.64
2.Julian van Leuven92De Dolfijn59.75
3.Chester Hautvast92Torpedo1:01.70
4.Herman van Zijverden92Oceanus1:02.02
5.Kenan Ibisevic92De Futen1:02.22
6.Julian Branquinho92De Dolfijn1:03.16
7.Dennis Reijnders92Oceanus1:03.23
8.Bas Udinga92De Aalscholver1:03.87
9.Tom Kalse92De Dolfijn1:03.89
10.Robin v.d. Broek92De Meerkoeten1:04.42
11.Andrea di Pari92ZPCH1:07.13
12.Stijn Frankfoorder92ZPCH1:08.67
13.Zhivago Holwijn92De Futen1:09.73
ng.Laurens Reinds92Triton


Jongens Junioren 4

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Roy Visser91De Otters Het G58.32
2.Ryan van Voskuilen91De Aalscholver58.601
3.Fred Smink91De Otters Het G59.23
4.Thom van Dijk91De Aalscholver1:00.23
5.Tommy Possel91De Dolfijn1:00.50
6.Jeffrey van 't Schip91Oceanus1:01.45
7.Kevin Spannenburg91De Otters Het G1:02.31
8.Nick Drenth91De Amstel1:03.42
9.Sil Scholte91Het Y1:03.84
10.Paul Alma91IJsselmeer1:08.57*
ng.Oscar Bouwhuis91De Dolfijn
ng.Menno Djie91De Futen
ng.Coen den Haan91IJsselmeer


Heren Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Floor Verhaar90De Otters Het G55.47
2.Dennis Overhage90De Otters Het G57.39
3.Killian Hesterman90Het Y59.54
4.Ewout de Vries90Triton1:00.65
5.Tim Bunnik90Triton1:02.42
6.Michiel Herrebrugh90De Meerkoeten1:02.922
Jarno Weertman90De Otters Het G1:02.921
8.Brian Roy Ostendorf90De Aalscholver1:03.53
9.Michiel Huisman90Het Y1:04.07
10.Merlijn Visser90De Amstel1:07.48*
11.Christopher Houtkamp90De Futen1:07.86*
12.Wouter Vos90IJsselmeer1:12.93*


Heren Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Brinio Hond88De Amstel54.16
2.Kai Pardieck87De Dolfijn54.54
3.Misja Langeler84De Dolfijn55.20
4.Tjeerd van der Duin83ZPCH57.07
5.Danny van Zoen84De Dolfijn57.35
6.Tom Verbeek88Het Y58.07
7.Robbert Springveld83De Aalscholver58.40
8.Rens van den Berg89De Otters Het G58.602
9.Mike Hereijgers85De Futen58.76
10.Nick Stocker89De Dolfijn58.90
11.Agnus Gerringa71De Aalscholver59.39
12.Raoul Engelenburg89De Dolfijn59.56
13.Berry Schoenmaker89De Meerkoeten59.60
14.Erik Jan van Zijverden89Oceanus59.98
15.Elko Middendorp88De Otters Het G1:00.712
Wouter Hesterman89Het Y1:00.711
17.Rogier Hollander89De Otters Het G1:01.00
18.Benjamin Schröder87Torpedo1:01.64
19.Marwin de Jong67De Aalscholver1:02.56*
20.Remco Joukes88Triton1:03.99*
ng.zaLeander van Diggelen88ZPCH


<< TOP >>
Nr. 14   200m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open13-5-2007


Meisjes Minioren 6

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Annika Arvin95De Dolfijn2:33.781:15.492:33.78
2.Tessa v.d. Zwaard95Oceanus2:39.6011:16.072:39.60
3.Zoë van der Aart95ZPCH2:49.641:23.102:49.64
4.Sude Hoogenveen95De Dolfijn2:51.861:20.762:51.86


Meisjes Junioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kira Toussaint94De Dolfijn2:24.121:09.872:24.12
2.Nicole Klijnstra94De Dolfijn2:32.0421:11.202:32.04
3.Chantal Grove94Oceanus2:34.091:16.202:34.09
4.Debby Distelblom94IJsselmeer2:48.611:22.712:48.61
5.Noraly Ilahi94De Futen2:57.481:23.922:57.48
6.Jamica Nakar94Het Y2:57.661:22.232:57.66
7.Dominique Fronik94De Amstel2:58.16-:--.--2:58.16
8.Lisanne de Rooij94ZPCH3:02.021:27.893:02.02


Meisjes Junioren 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Kaylee Koch93Het Y2:23.361:10.602:23.36
2.Ilona Broeders93Het Y2:36.351:13.962:36.35
3.Megan Bartling93ZPCH2:36.921:14.642:36.92
4.Ramona Vuijst93De Otters Het G2:37.231:17.732:37.23
5.Marieke Spitteler93Oceanus2:39.6021:18.382:39.60
6.Maaike Suuring93De Otters Het G2:42.391:18.732:42.39
7.Desiree Reekers93De Otters Het G2:44.171:20.642:44.17
8.Andrea Poldervaart93ZPCH2:44.901:21.072:44.90
9.Marlou van der Kulk93De Otters Het G2:45.991:21.262:45.99
10.Wasifa Gittens93De Dolfijn2:46.501:17.442:46.50
11.Malissa van der Sluis93De Otters Het G2:52.36-:--.--2:52.36
12.Amber 't Hoen93Het Y2:56.32*1:24.752:56.32
ng.Esther van Dijk93De Futen


Dames Jeugd 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Laura Ootes92De Dolfijn2:28.001:12.632:28.00
2.Yvette Kars92De Otters Het G2:29.001:10.792:29.00
3.Merel Toussaint92De Futen2:31.451:14.672:31.45
4.Anke Droog92De Otters Het G2:35.271:15.672:35.27
5.Sylvia Oudshoorn92ZPCH2:35.741:15.622:35.74
6.Rosa Thewessem92Het Y2:40.041:17.422:40.04
7.Ivanka Fouraschen92Torpedo2:40.651:15.582:40.65
8.Sophie van Halsema92Torpedo2:41.101:17.052:41.10
9.Anna Pijning92De Amstel2:41.3811:18.422:41.38
Aster Pijning92De Amstel2:41.3821:18.632:41.38
11.Cynthia de Galan92Kon.AZ2:42.201:17.732:42.20
12.Ilona Eversdijk92De Otters Het G2:42.541:18.072:42.54
13.Kim Hooyer92Triton2:42.861:19.792:42.86
14.Rianne Molenaar92ZPCH2:43.351:19.572:43.35
15.Michelle Borsboom92IJsselmeer2:52.52*1:22.622:52.52
ng.Nicky Konijn92Triton


Dames Jeugd 2

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Lana Voinov91De Dolfijn2:16.221:05.072:16.22
2.Britt Bakker91De Dolfijn2:23.091:09.002:23.09
3.Lonneke Kamerling91Torpedo2:25.611:08.112:25.61
4.Kimberley van Ravenswaaij91ZPCH2:26.121:09.512:26.12
5.Lotte Aal91De Dolfijn2:26.891:10.392:26.89
6.Caroline Goedhart91De Aalscholver2:34.77-:--.--2:34.77
7.Nienke Bosman91De Amstel2:38.761:16.642:38.76


Dames Senioren 1

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Robin Handana90De Dolfijn2:24.581:09.202:24.58
2.Anouk Elzerman90De Dolfijn2:25.321:10.872:25.32
3.Suzanne Weijers90Oceanus2:26.70-:--.--2:26.70
4.Suzanne Weiland90De Dolfijn2:27.511:10.392:27.51
5.Michelle Ayoub90De Dolfijn2:28.681:10.622:28.68
6.Jessica Hooyer90Triton2:32.611:13.862:32.61
7.Tatjana Wit90De Dolfijn2:44.35*-:--.--2:44.35


Dames Senioren Open

Jr.Afk./depotTijd100m200m
1.Linda Bank86De Dolfijn2:10.0721:04.132:10.07
Lenneke van Schaik86De Dolfijn2:10.0711:03.822:10.07
3.Pauline Gouwens84De Otters Het G2:10.351:03.362:10.35
4.Chrisje Moes85De Dolfijn2:12.291:03.642:12.29
5.Noëlla Hond86De Amstel2:15.861:06.022:15.86
6.Daniëlle uit den Bogaard83Het Y2:18.021:07.922:18.02
7.Alice Bravo87De Aalscholver2:20.481:08.482:20.48
8.Samantha Vuijst89De Otters Het G2:21.221:08.392:21.22
9.Annika Reinds89De Dolfijn2:23.131:10.712:23.13
10.Marieke Weijers89Oceanus2:23.651:09.622:23.65
11.Ingrid Bank87De Dolfijn2:25.011:08.022:25.01
12.Maureen Visser89De Otters Het G2:27.851:12.272:27.85
13.Simone Droog88De Otters Het G2:31.65*1:13.792:31.65
14.Helen Vermeren89De Otters Het G2:32.04*11:13.892:32.04
15.Marieke Leurs85De Otters Het G2:34.02*1:13.362:34.02
16.Ninke van Zwieteren87De Amstel2:37.92*-:--.--2:37.92