Kring Estafette Kampioenschappn 2009
Nieuwegein (NED),    1.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, 10 - 12 jaar    Nr. 2. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 10 - 12 jaar
Nr. 3. Dames, 4 x 100m wisselslag, 13 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 4 x 100m wisselslag, 13 jaar en ouder
Nr. 5. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, 10 - 12 jaar    Nr. 6. Jongens, 4 x 50m schoolslag, 10 - 12 jaar
Nr. 7. Dames, 4 x 100m schoolslag, 13 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 4 x 100m schoolslag, 13 jaar en ouder
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m vlinderslag, 10 - 12 jaar    Nr. 10. Jongens, 4 x 50m vlinderslag, 10 - 12 jaar
Nr. 11. Dames, 4 x 100m vlinderslag, 13 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 4 x 100m vlinderslag, 13 jaar en ouder
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 10 - 12 jaar    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, 10 - 12 jaar
Nr. 15. Dames, 4 x 100m vrije slag, 13 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 4 x 100m vrije slag, 13 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m rugslag, 10 - 12 jaar    Nr. 18. Jongens, 4 x 50m rugslag, 10 - 12 jaar
Nr. 19. Dames, 4 x 100m rugslag, 13 jaar en ouder    Nr. 20. Heren, 4 x 100m rugslag, 13 jaar en ouder
Nr. 21. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, 10 - 12 jaar    Nr. 22. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, 13 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Meisjes, 4 x 50m wisselslag          junioren 2 en jonger
1.3.09 - 14:00                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:21.04   467       
        Denise Schulpen, 97                    Shannon Mommersteeg, 97
        Vera Willers, 96                       Linda Kamperman, 96
            32.06  2:21.04

    2.  De Haaien 1                        De Haaien              2:23.64   442       
        Cynthia Siebrand, 96                   Merel Rademakers, 96
        Lotte Veldhuizen, 96                   Marlies Noteboom, 97
            34.04  2:23.64

    3.  Ots 1                              Ots                    2:55.10   244       
        Roos Geerars, 98                       Lieke Remmits, 98
        Nynke Breeuwsma, 97                    Yleine Aerts, 97
            50.98  2:55.10

   DIS  De Fuut 2                          De Fuut                               EC   
        EC, De estafette niet gezwommen met de opgegeven startvolgorde (geen tijd noteren)
        Stella Rijks, 96                       Inge Booij, 96
        Demi Molenaar, 98                      Rony Honkoop, 98
            46.32

   DIS  De Fuut 1                          De Fuut                               EC   
        EC, De estafette niet gezwommen et de opgegeven deelnemers (geen tijd noteren)
        Isabelle Monrooy, 97                   Amy de Langen, 97
        Laura Kievit, 96                       Sanne Bolander, 97
            54.15




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 50m wisselslag          junioren 1 en jonger
1.3.09 - 14:05                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:33.32   239       
        Mohammed el Bakkali, 97                Seser Yas, 98
        Duncan de Vos, 97                      Bas Andela, 96
            39.31  2:33.32

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:43.50   197       
        Joshua Verkuil, 97                     Colin van der Bijl, 97
        Michael den Oudsten, 97                Tim Bredenhof, 97
            45.26  2:43.50

    3.  De Fuut 1                          De Fuut                2:45.12   192       
        Nigel Ploeg, 96                        Quno Post, 96
        Thijn de France, 97                    Reinier Mathot, 98
            41.54  2:45.12

   DIS  De Haaien 1                        De Haaien                             EA   
        EA, Te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Wouter Nolsen, 96                      Djamal van der Hoeven, 98
        George Buijs, 96                       Joep Kuipers, 97
            40.77




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 100m wisselslag           junioren 3 en ouder
1.3.09 - 14:10                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:48.20   562       
        Malissa van der Horst, 92              Elise Bouwens, 91
        Mirre Thomas, 95                       Ilse van Hoorn, 90
          1:08.28  4:48.20

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:55.73   520       
        Claire de Winter, 94                   Anne van den Brink, 87
        Vita Schipper, 93                      Romy van Slagmaat, 94
          1:10.29  4:55.73

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:05.27   473       
        ZoŽ van Zijl, 95                       Jip Mulkens, 94
        Anne Willers, 93                       Iris Selten, 92
          1:16.42  5:05.27

    4.  Aquarijn 2                         Aquarijn               5:17.55   420       
        Amalia Pechler, 93                     Michelle Geisler, 95
        Marlous de Jong, 90                    Mette Bijeman, 95
          1:22.20  5:17.55




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                Heren, 4 x 100m wisselslag           junioren 2 en ouder
1.3.09 - 14:15                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:06.88   607       
        Mark Moussa, 90                        Aziz Nosairi, 91
        Julian Diaz, 92                        Martijn van Buuren, 76
          1:03.81  4:06.88

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:12.32   569       
        Yelmar van der Veer, 88                Johan van Roon, 86
        Timo de Jong, 93                       Guus van Middelaar, 90
          1:00.89  4:12.32

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:14.33   555       
        Robin Veenstra, 92                     Martijn Bouwens, 88
        Mark Zwart, 79                         Dave Ligthart, 83
          1:09.29  4:14.33

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               4:26.98   480       
        Donny van den Bosch, 95                Tim Wagenmans, 91
        Thijmen van de Waal, 92                Wouter Kaman, 93
          1:12.85  4:26.98

    5.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:29.48   467       
        Ricardo Diaz, 90                       Jesse Puts, 94
        Vincent Versteeg, 77                   Sander Ariaansz, 93
          1:08.98  4:29.48

    6.  GoSwim 2                           GoSwim                 4:31.64   456       
        Robbin van Kilsdonk, 92                Frank van der Loo, 90
        Joren Harms, 94                        Jean Maurice van Zoelen, 92
          1:06.84  4:31.64

    7.  De Fuut 2                          De Fuut                5:33.94   245       
        Rick van der Pal, 92                   Patrick Nieuwenhuizen, 94
        Reno Groenestein, 66                   Jeroen Essink, 95
          1:20.78  5:33.94

   DIS  De Fuut 1                          De Fuut                               EA   
        EA, te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Justin Post, 92                        Joey van Dillen, 94
        Roy van der Pal, 85                    Tim Hoogenkamp, 94
          1:33.59




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5               Meisjes, 4 x 50m schoolslag          junioren 2 en jonger
1.3.09 - 14:25                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Haaien 1                        De Haaien              2:49.87   362       
        Merel Rademakers, 96                   Marlies Noteboom, 97
        Lotte Veldhuizen, 96                   Cynthia Siebrand, 96
            43.15  2:49.87

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:11.52   253       
        Jessica van de Geer, 96                Lena Olerud, 97
        Kimberley Hemmelder, 97                Vera Willers, 96
            46.88  3:11.52

   DIS  De Fuut 2                          De Fuut                               EC   
        EC, De estafette niet gezwommen met de opgegeven deelnemers (geen tijd noteren)
        Isabelle Monrooy, 97                   Amy de Langen, 97
        Inge Booij, 96                         Rony Honkoop, 98

   DIS  De Fuut 1                          De Fuut                               EC   
        EC, De estafette niet gezwommen met de opgegeven deelnemers (geen tijd noteren)
        Stella Rijks, 96                       Demi Molenaar, 98
        Sanne Bolander, 97                     Laura Kievit, 96

   DIS  Ots 1                              Ots                    3:28.04        SJ   
        SJ, Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenbeweging gemaakt
        Yleine Aerts, 97                       Nynke Breeuwsma, 97
        Roos Geerars, 98                       Lieke Remmits, 98
          3:28.04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6               Jongens, 4 x 50m schoolslag          junioren 1 en jonger
1.3.09 - 14:30                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Haaien 1                        De Haaien              2:55.56   225       
        George Buijs, 96                       Wouter Nolsen, 96
        Djamal van der Hoeven, 98              Michiel Floor, 98
            42.18  2:55.56

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:59.32   212       
        Bas Andela, 96                         Duncan de Vos, 97
        Shi Shi Jie, 96                        Mohammed el Bakkali, 97
            45.39  2:59.32

    3.  De Fuut 1                          De Fuut                3:08.65   182       
        Nigel Ploeg, 96                        Wesley Groenestein, 96
        Thijn de France, 97                    Quno Post, 96
            45.30  3:08.65

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:17.93   157       
        Michael den Oudsten, 97                Jelle Schouten, 97
        Alexandro Puit Obeso, 97               Joshua Verkuil, 97
            45.22  3:17.93




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Dames, 4 x 100m schoolslag           junioren 3 en ouder
1.3.09 - 14:35                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:44.04   440       
        Anne Willers, 93                       Iris Selten, 92
        Michelle Geisler, 95                   Marlous de Jong, 90
          1:26.83  5:44.04

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   5:45.13   436       
        Mirre Thomas, 95                       Anne Kooijman, 95
        Malissa van der Horst, 92              Ilse van Hoorn, 90
          1:30.35  5:45.13

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 6:06.63   364       
        Marlot Langlere, 93                    Vita Schipper, 93
        Sandra den Oudsten, 89                 Claire de Winter, 94
          1:36.08  6:06.63

    4.  Aquarijn 2                         Aquarijn               6:37.48   286       
        Mette Bijeman, 95                      Emmy Tuithof, 95
        Janita Verkuil, 95                     Linda van Hees, 94
          1:37.47  6:37.48




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                Heren, 4 x 100m schoolslag           junioren 2 en ouder
1.3.09 - 14:40                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:47.43   531       
        Martijn van Buuren, 76                 Mark Zwart, 79
        Aziz Nosairi, 91                       Julian Diaz, 92
          1:13.00  4:47.43

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrecht(SG)   5:01.11   462       
        Mark Moussa, 90                        Vincent Versteeg, 77
        Sander Ariaansz, 93                    Martijn Bouwens, 88
          1:16.26  5:01.11

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 5:02.95   454       
        Guus van Middelaar, 90                 Timo de Jong, 93
        Frank van der Loo, 90                  Yelmar van der Veer, 88
          1:15.36  5:02.95

    4.  GoSwim 2                           GoSwim                 5:27.03   361       
        Robbin van Kilsdonk, 92                Jean Maurice van Zoelen, 92
        Erik Wilmes, 94                        Joren Harms, 94
          1:28.66  5:27.03

    5.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:31.59   346       
        Sjoerd Murk, 95                        Jesper de Jong, 93
        Jesse Schaekers, 93                    Thijmen van de Waal, 92
          1:22.03  5:31.59

    6.  De Fuut 2                          De Fuut                6:12.75   244       
        Patrick Nieuwenhuizen, 94              Justin Post, 92
        Joey van Dillen, 94                    Rick van der Pal, 92
          1:30.19  6:12.75




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9               Meisjes, 4 x 50m vlinderslag         junioren 2 en jonger
1.3.09 - 14:55                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:28.38   344       
        Shannon Mommersteeg, 97                Linda Kamperman, 96
        Jessica van de Geer, 96                Denise Schulpen, 97
            35.94  2:28.38

    2.  De Fuut 1                          De Fuut                3:11.86   159       
        Inge Booij, 96                         Sanne Bolander, 97
        Stella Rijks, 96                       Amy de Langen, 97
            50.51  3:11.86

    3.  De Fuut 2                          De Fuut                3:46.63    97       
        Demi Molenaar, 98                      Laura Kievit, 96
        Isabelle Monrooy, 97                   Rony Honkoop, 98
            57.30  3:46.63




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10              Jongens, 4 x 50m vlinderslag         junioren 1 en jonger
1.3.09 - 15:00                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:40.83   186       
        Shi Shi Jie, 96                        Seser Yas, 98
        Bas Andela, 96                         Mohammed el Bakkali, 97
            44.06  2:40.83

    2.  De Haaien 1                        De Haaien              2:52.23   151       
        Djamal van der Hoeven, 98              Michiel Floor, 98
        Wouter Nolsen, 96                      Joep Kuipers, 97
            41.77  2:52.23

    3.  De Fuut 1                          De Fuut                3:05.09   122       
        Thijn de France, 97                    Nigel Ploeg, 96
        Reinier Mathot, 98                     Quno Post, 96
            51.88  3:05.09

   DIS  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:22.38        VE   
        VE, De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
        Colin van der Bijl, 97                 Tim Bredenhof, 97
        Jelle Schouten, 97                     Sem Boog, 97
            42.22  3:22.38




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11              Dames, 4 x 100m vlinderslag           junioren 3 en ouder
1.3.09 - 15:05                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                           GoSwim                 5:16.82   376       
        Vita Schipper, 93                      Anne van den Brink, 87
        Romy van Slagmaat, 94                  Claire de Winter, 94
          1:20.67  5:16.82

    2.  GoSwim 2                           GoSwim                 5:44.53   292       
        Heidi Onwezen, 89                      Marlot Langlere, 93
        Merel Cornelissen, 93                  Trudy van den Brink, 93
          1:28.38  5:44.53




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12              Heren, 4 x 100m vlinderslag           junioren 2 en ouder
1.3.09 - 15:10                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:13.34   508       
        Robin Veenstra, 92                     Julian Diaz, 92
        Martijn Bouwens, 88                    Aziz Nosairi, 91
          1:06.04  4:13.34

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:21.39   463       
        Guus van Middelaar, 90                 Johan van Roon, 86
        Robbin van Kilsdonk, 92                Yelmar van der Veer, 88
          1:06.57  4:21.39

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:30.24   419       
        Jesse Puts, 94                         Ricardo Diaz, 90
        Sander Ariaansz, 93                    Mark Moussa, 90
          1:07.01  4:30.24

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               4:37.79   385       
        Tim Wagenmans, 91                      Sjoerd Murk, 95
        Donny van den Bosch, 95                Wouter Kaman, 93
          1:02.34  4:37.79

    5.  GoSwim 2                           GoSwim                 4:50.50   337       
        Erik Wilmes, 94                        Frank van der Loo, 90
        Jean Maurice van Zoelen, 92            Timo de Jong, 93
          1:14.98  4:50.50




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13              Meisjes, 4 x 50m vrije slag          junioren 2 en jonger
1.3.09 - 15:20                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:09.76   439       
        Linda Kamperman, 96                    Shannon Mommersteeg, 97
        Vera Willers, 96                       Denise Schulpen, 97
            30.18  2:09.76

    2.  De Haaien 1                        De Haaien              2:15.84   383       
        Marlies Noteboom, 97                   Merel Rademakers, 96
        Wynnona Groenewoud, 96                 Cynthia Siebrand, 96
            34.48  2:15.84

    3.  De Fuut 1                          De Fuut                2:28.77   291       
        Laura Kievit, 96                       Stella Rijks, 96
        Sanne Bolander, 97                     Amy de Langen, 97
            39.63  2:28.77

    4.  Ots 1                              Ots                    2:40.65   231       
        Lieke Remmits, 98                      Yleine Aerts, 97
        Roos Geerars, 98                       Nynke Breeuwsma, 97
            34.89  2:40.65

    5.  De Fuut 2                          De Fuut                2:50.89   192       
        Isabelle Monrooy, 97                   Rony Honkoop, 98
        Demi Molenaar, 98                      Inge Booij, 96
            44.76  2:50.89




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14              Jongens, 4 x 50m vrije slag          junioren 1 en jonger
1.3.09 - 15:25                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Haaien 1                        De Haaien              2:14.07   261       
        Wouter Nolsen, 96                      Michiel Floor, 98
        George Buijs, 96                       Joep Kuipers, 97
            34.44  2:14.07

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:16.24   249       
        Jasper van der Velde, 96               Seser Yas, 98
        Bas Andela, 96                         Mohammed el Bakkali, 97
            37.93  2:16.24

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               2:20.18   228       
        Tim Bredenhof, 97                      Colin van der Bijl, 97
        Michael den Oudsten, 97                Joshua Verkuil, 97
            33.90  2:20.18

    4.  De Fuut 1                          De Fuut                2:21.45   222       
        Reinier Mathot, 98                     Thijn de France, 97
        Nigel Ploeg, 96                        Quno Post, 96
            37.95  2:21.45




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Dames, 4 x 100m vrije slag           junioren 3 en ouder
1.3.09 - 15:30                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:15.58   607       
        Mandy van Wakeren, 86                  Malissa van der Horst, 92
        Ilse van Hoorn, 90                     Elise Bouwens, 91
          1:01.44  4:15.58

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:21.23   568       
        Romy van Slagmaat, 94                  Vita Schipper, 93
        Anne van den Brink, 87                 Claire de Winter, 94
          1:03.20  4:21.23

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               4:25.36   542       
        Iris Selten, 92                        Jip Mulkens, 94
        Michelle Geisler, 95                   ZoŽ van Zijl, 95
          4:25.36

    4.  GoSwim 2                           GoSwim                 4:53.92   399       
        Merel Cornelissen, 93                  Heidi Onwezen, 89
        Sandra den Oudsten, 89                 Trudy van den Brink, 93
          1:13.54  4:53.92

    5.  Aquarijn 2                         Aquarijn               5:02.89   364       
        Linda van Hees, 94                     Amalia Pechler, 93
        Janita Verkuil, 95                     Mette Bijeman, 95
          1:14.11  5:02.89




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Heren, 4 x 100m vrije slag           junioren 2 en ouder
1.3.09 - 15:35                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   3:38.20   669       
        Dave Ligthart, 83                      Martijn van Buuren, 76
        Martijn Bouwens, 88                    Aziz Nosairi, 91
            55.05  3:38.20

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrecht(SG)   3:46.50   598       
        Sander Ariaansz, 93                    Mark Zwart, 79
        Robin Veenstra, 92                     Mark Moussa, 90
            58.47  3:46.50

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 3:55.08   535       
        Robbin van Kilsdonk, 92                Guus van Middelaar, 90
        Frank van der Loo, 90                  Yelmar van der Veer, 88
            58.81  3:55.08

    4.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:55.39   532       
        Jesse Schaekers, 93                    Wouter Kaman, 93
        Thijmen van de Waal, 92                Tim Wagenmans, 91
            59.80  3:55.39

    5.  Zwemlust/Utrecht(SG) 3             Zwemlust/Utrecht(SG)   3:58.70   511       
        Jesse Puts, 94                         Ricardo Diaz, 90
        Vincent Versteeg, 77                   Julian Diaz, 92
            59.48  3:58.70

    6.  GoSwim 2                           GoSwim                 4:06.15   466       
        Peter van den Dool, 87                 Jean Maurice van Zoelen, 92
        Erik Wilmes, 94                        Johan van Roon, 86
          1:02.46  4:06.15

    7.  De Fuut 1                          De Fuut                4:46.91   294       
        Roy van der Pal, 85                    Rick van der Pal, 92
        Patrick Nieuwenhuizen, 94              Reno Groenestein, 66
          1:09.25  4:46.91

    8.  De Fuut 2                          De Fuut                5:04.95   245       
        Joey van Dillen, 94                    Jeroen Essink, 95
        Tim Hoogenkamp, 94                     Justin Post, 92
          1:10.82  5:04.95




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 4 x 50m rugslag           junioren 2 en jonger
1.3.09 - 15:45                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Haaien 1                        De Haaien              2:37.60   330       
        Cynthia Siebrand, 96                   Sarai Leander, 97
        Merel Rademakers, 96                   Marlies Noteboom, 97
            35.22  2:37.60

    2.  De Fuut 1                          De Fuut                3:04.16   207       
        Demi Molenaar, 98                      Sanne Bolander, 97
        Stella Rijks, 96                       Amy de Langen, 97
            49.26  3:04.16

    3.  De Fuut 2                          De Fuut                3:27.60   145       
        Inge Booij, 96                         Laura Kievit, 96
        Isabelle Monrooy, 97                   Rony Honkoop, 98
            47.10  3:27.60

   DIS  Aquarijn 1                         Aquarijn                              EA   
        EA, te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Vera Willers, 96                       Kimberley Hemmelder, 97
        Lena Olerud, 97                        Jessica van de Geer, 96
            42.81




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 4 x 50m rugslag           junioren 1 en jonger
1.3.09 - 15:50                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                          De Fuut                2:54.86   160       
        Nigel Ploeg, 96                        Thijn de France, 97
        Reinier Mathot, 98                     Quno Post, 96
          2:54.86

    2.  De Haaien 1                        De Haaien              2:54.92   160       
        Michiel Floor, 98                      Joep Kuipers, 97
        George Buijs, 96                       Djamal van der Hoeven, 98
            44.07  2:54.92

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               3:06.65   132       
        Joshua Verkuil, 97                     Alexandro Puit Obeso, 97
        Jelle Schouten, 97                     Michael den Oudsten, 97
            47.02  3:06.65

   DIS  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:48.15        RD   
        RD, Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Duncan de Vos, 97                      Seser Yas, 98
        Joey Agema, 97                         Mohammed el Bakkali, 97
            47.99  2:48.15




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Dames, 4 x 100m rugslag             junioren 3 en ouder
1.3.09 - 15:55                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:59.41   472       
        Anne Kooijman, 95                      Mirre Thomas, 95
        Ilse van Hoorn, 90                     Malissa van der Horst, 92
          1:13.40  4:59.41

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 5:11.78   418       
        Vita Schipper, 93                      Trudy van den Brink, 93
        Romy van Slagmaat, 94                  Claire de Winter, 94
          1:19.82  5:11.78

    3.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:22.63   377       
        Marlous de Jong, 90                    ZoŽ van Zijl, 95
        Anne Willers, 93                       Jip Mulkens, 94
          1:22.94  5:22.63

   DIS  Aquarijn 2                         Aquarijn               6:04.60        RC   
        RC, Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
        Emmy Tuithof, 95                       Mette Bijeman, 95
        Amalia Pechler, 93                     Janita Verkuil, 95
          1:31.67  6:04.60




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Heren, 4 x 100m rugslag             junioren 2 en ouder
1.3.09 - 16:00                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:24.78   461       
        Julian Diaz, 92                        Aziz Nosairi, 91
        Martijn van Buuren, 76                 Mark Moussa, 90
          1:10.15  4:24.78

    2.  GoSwim 1                           GoSwim                 4:38.87   395       
        Johan van Roon, 86                     Guus van Middelaar, 90
        Robbin van Kilsdonk, 92                Yelmar van der Veer, 88
          1:13.72  4:38.87

    3.  Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:55.48   332       
        Yassine Maniani, 95                    Ricardo Diaz, 90
        Vincent Versteeg, 77                   Martijn Bouwens, 88
          1:17.05  4:55.48

    4.  GoSwim 2                           GoSwim                 5:05.20   301       
        Jean Maurice van Zoelen, 92            Frank van der Loo, 90
        Joren Harms, 94                        Erik Wilmes, 94
          1:17.13  5:05.20

    5.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:06.50   297       
        Jesper de Jong, 93                     Sjoerd Murk, 95
        Jesse Schaekers, 93                    Donny van den Bosch, 95
          1:16.08  5:06.50




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21              Gemengd, 10 x 50m vrije slag m. junioren 2 ej, j junioren 1 ej
1.3.09 - 16:10                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Haaien 1                        De Haaien              5:40.36             
        Lotte Veldhuizen, 96                   George Buijs, 96
        Michiel Floor, 98                      Merel Rademakers, 96
        Wynnona Groenewoud, 96                 Joep Kuipers, 97
        Djamal van der Hoeven, 98              Cynthia Siebrand, 96
        Marlies Noteboom, 97                   Wouter Nolsen, 96
            34.47  5:40.36

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               5:48.65             
        Vera Willers, 96                       Colin van der Bijl, 97
        Alexandro Puit Obeso, 97               Denise Schulpen, 97
        Jessica van de Geer, 96                Joshua Verkuil, 97
        Michael den Oudsten, 97                Linda Kamperman, 96
        Shannon Mommersteeg, 97                Tim Bredenhof, 97
            35.48  5:48.65




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22              Gemengd, 10 x 50m vrije slag m. junioren 3 eo en j. junioren 2 eo
1.3.09 - 16:20                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrecht(SG)   4:32.54             
        Ilse van Hoorn, 90                     Dave Ligthart, 83
        Jesse Puts, 94                         Malissa van der Horst, 92
        Marike Boersen, 88                     Mark Zwart, 79
        Sander Ariaansz, 93                    Elise Bouwens, 91
        Mandy van Wakeren, 86                  Martijn van Buuren, 76
            28.70  4:32.54

    2.  Aquarijn 1                         Aquarijn               4:49.73             
        Jip Mulkens, 94                        Jesper de Jong, 93
        Jesse Schaekers, 93                    Iris Selten, 92
        Anne Willers, 93                       Wouter Kaman, 93
        Thijmen van de Waal, 92                Marlous de Jong, 90
        ZoŽ van Zijl, 95                       Tim Wagenmans, 91
            29.09  4:49.73

    3.  GoSwim 1                           GoSwim                 5:07.27             
        Merel Cornelissen, 93                  Johan van Roon, 86
        Timo de Jong, 93                       Sandra den Oudsten, 89
        Marlot Langlere, 93                    Peter van den Dool, 87
        Joren Harms, 94                        Anne van den Brink, 87
        Heidi Onwezen, 89                      Erik Wilmes, 94
            33.34  5:07.27




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht