Kring ZRO Speedo finale
Dordrecht (NED),    13. - 14.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
13.6.09 - 13:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:21.26 9900016    1:17.02           
            37.07  1:17.02
  2. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht          1:23.02 9900916    1:18.64           
            37.57  1:18.64
  3. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          1:23.57 9902108    1:19.02           
            37.50  1:19.02
  4. Ilse Wijnmaalen               Pcg                    1:27.24 9900940    1:20.82           
            37.16  1:20.82
  5. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          1:23.46 9900738    1:21.64           
            39.20  1:21.64
  6. Floor Eggermont               Poseidon'56            1:26.03 9900998    1:22.10           
            39.26  1:22.10
  7. Lotte Middelbos               ZV de Gooye            1:27.11 9900680    1:22.12           
            39.42  1:22.12
  8. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                    1:26.57 9900412    1:23.14           
            39.31  1:23.14
  9. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:33.73 9901436    1:24.16           
            38.39  1:24.16
 10. Evi Mijnster                  Dwf                    1:28.69 9900450    1:24.19           
            38.85  1:24.19
 11. Pien Schravensande            Acz                    1:32.82 9902010    1:24.45           
            38.96  1:24.45
 12. Annemarie Meijer              De Duck                1:27.89 9900964    1:25.73           
            39.64  1:25.73
 13. Merel Punt                    Poseidon'56            1:22.12 9905350    1:26.24           
            38.49  1:26.24
 14. Anastassia Potapova           Lac                    1:37.27 9901538    1:26.35           
            40.13  1:26.35
 15. Romy de Laat                  Wiekslag               1:30.23 9900902    1:27.39           
            40.14  1:27.39
 16. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:40.57 9901932    1:28.14           
            42.15  1:28.14
 17. Rianne Bresser                Poseidon'56            1:27.70 9900690    1:28.28           
            40.08  1:28.28
 18. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        1:37.82 9900880    1:29.49           
          1:29.49
 19. Chémène de Klein              Dwf                    1:31.94 9900448    1:29.66           
            42.22  1:29.66
 20. Joyce van Dam                 De Stelle              1:40.54 9902204    1:30.71           
            41.67  1:30.71
 21. Yvonne van der Burgh          ZV Strijen             1:41.44 9902076    1:32.04           
            44.01  1:32.04
 22. Odette Holster                zc De Schotejil        1:36.38 9900586    1:33.73           
            41.96  1:33.73
 23. Kaithlyn Boer                 ZV Vlaardingen         1:37.11 9903078    1:36.61           
            44.64  1:36.61
AFGE Dina Soliman                  KZV de Lansingh        1:43.22 9903046                      
AFGE Julia Huijsmans               zc De Schotejil        1:37.57 9900588                      
  NG Giovanna Bartelings           de Devel               1:32.15 9902180                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
13.6.09 - 13:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:10.89 9800011    1:06.48           
            31.70  1:06.48
  2. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:15.11 9800565    1:10.38           
            33.78  1:10.38
  3. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:26.00 9802041    1:17.12           
            37.32  1:17.12
  4. Jordi Sparnaay                De Kempvis             1:23.29 9800149    1:17.38           
            37.74  1:17.38
  5. Linquendo van der Klooster    Zpb H&l                1:21.96 9801361    1:17.99           
            37.91  1:17.99
  6. Niels Donkersloot             ZV de Gooye            1:20.84 9800231    1:18.19           
            36.56  1:18.19
  7. Ben Muller                    De Geul                1:20.29 9801281    1:18.33           
            36.23  1:18.33
  8. Joep Clasener                 de Devel               1:25.90 9800667    1:18.76           
            37.62  1:18.76
  9. Delano van Reede              Dwf                    1:23.72 9801267    1:18.89           
            37.13  1:18.89
 10. Bas van Middelkoop            De Geul                1:20.96 9801279    1:19.31           
            37.43  1:19.31
 11. Rainier Voll                  de Devel               1:15.25 9800365    1:19.89           
            36.42  1:19.89
 12. Jelle Roskam                  De Duck                1:22.54 9801735    1:20.42           
            38.70  1:20.42
 13. Max Muller                    De Geul                1:25.38 9800347    1:20.75           
            37.57  1:20.75
 14. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:21.63 9801373    1:21.59           
            36.40  1:21.59
 15. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:35.18 9801363    1:23.89           
            39.80  1:23.89
 16. Rowan de Voogt                De Duck                1:34.16 9800713    1:24.19           
            40.31  1:24.19
 17. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:27.33 9801367    1:25.49           
            40.52  1:25.49
 18. Job Kooij                     Pcg                    1:41.26 9802443    1:29.03           
            42.69  1:29.03
 19. Twan de Willigen              ZV Vlaardingen         1:39.56 9803381    1:29.48           
            41.23  1:29.48
 20. Tom Stehouwer                 De Geul                1:41.90 9801963    1:31.90           
            42.38  1:31.90
 21. Ede Ojo                       Rsw                    1:40.81 9800135    1:33.11           
            42.13  1:33.11
 22. Jurgen Wervers                ZV de Gooye            1:42.88 9802517    1:38.82           
            44.66  1:38.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
13.6.09 - 13:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht          3:04.55 9801450    2:52.45           
          2:52.45
  2. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          3:10.69 9800616    2:58.58           
          2:58.58
  3. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          3:09.52 9803498    3:00.84           
          3:00.84
  4. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         3:26.76 9800304    3:07.26           
          3:07.26
  5. Sabrina de Graaf              De Geul                3:21.83 9801082    3:09.72           
          3:09.72
  6. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          3:30.27 9801322    3:10.63           
          3:10.63
  7. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        3:32.07 9802084    3:12.80           
          3:12.80
  8. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          3:24.80 9801324    3:13.18           
          3:13.18
  9. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            3:32.01 9801148    3:14.56           
          3:14.56
 10. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen         3:34.07 9801818    3:18.84           
          3:18.84
 11. Demi Eberth                   De Kempvis             3:48.59 9803814    3:22.00           
          3:22.00
 12. Judith Kleinjan               De Duck                3:54.32 9802710    3:24.08           
          3:24.08
 13. Jobine Akershoek              De Stelle              3:40.65 9800026    3:24.29           
          3:24.29
 14. Miranda van Valen             de Devel               3:39.33 9800346    3:25.73           
          3:25.73
 15. Veerle van Deursen            Wiekslag               3:39.72 9800356    3:28.16           
          3:28.16
 16. Anne Brouwer                  Wiekslag               3:56.76 9803298    3:40.32           
          3:40.32
 17. Kimberley Westra              Wiekslag               3:44.28 9801266    3:42.60           
          3:42.60
 18. Iris van Valen                De Geul                4:01.27 9800496    3:42.68           
          3:42.68
 19. Quinty Plet                   De Kempvis             4:01.54 9802056    3:47.17           
          3:47.17
 20. Rosa Smit                     MNC Dordrecht          3:51.21 9801890    3:51.51           
          3:51.51
 DIS Trang Hoang                   de Devel               3:44.81 9800262    3:29.33           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          3:29.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
13.6.09 - 13:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roberto Hogerwerf             de Devel               1:26.67 9701183    1:29.42           
            41.54  1:29.42
  2. Mike Hoek                     De Duck                1:39.39 9702229    1:33.60           
            44.80  1:33.60
  3. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            1:34.61 9700841    1:33.68           
          1:33.68
  4. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:36.50 9702965    1:33.86           
            45.45  1:33.86
  5. Johan Speksnijder             Rsw                    1:34.68 9700649    1:33.95           
            44.73  1:33.95
  6. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        1:38.02 9700559    1:37.14           
            46.72  1:37.14
  7. Bas van Hees                  Poseidon'56            1:41.65 9700307    1:38.47           
            46.87  1:38.47
  8. Yaro Roodenburg               De Geul                1:41.70 9700335    1:39.79           
            47.42  1:39.79
  9. Alex van Soest                zc De Schotejil        1:46.70 9700067    1:40.80           
            48.61  1:40.80
 10. Matthijs Groen                MNC Dordrecht          1:48.94 9700957    1:41.63           
            47.67  1:41.63
 11. Nick Hogendoorn               Dwf                    1:44.91 9704179    1:42.32           
            47.76  1:42.32
 12. Jaap van Dalsen               KZV de Lansingh        1:51.16 9703469    1:45.77           
            50.11  1:45.77
 13. Steven van den Broek          Wiekslag               1:53.74 9700805    1:46.40           
            50.59  1:46.40
 14. Thomas Verhoeven              Wiekslag               1:44.12 9700311    1:46.54           
          1:46.54
 15. Ruud Terlouw                  ZV de Gooye            1:47.17 9702149    1:46.90           
            50.24  1:46.90
 16. Rick Spaan                    ZV de Gooye            1:45.47 9700781    1:47.48           
            51.01  1:47.48
 17. Marijn Schellaars             De Kempvis             1:50.79 9701259    1:48.16           
            51.16  1:48.16
 18. Sander de Vos                 ZV de Gooye            1:45.95 9700783    1:50.19           
            51.40  1:50.19
 19. Sander Stuy                   Dwf                    1:53.89 9702447    1:50.31           
            51.37  1:50.31
 20. Vincenzo Correia              De Kempvis             2:00.05 9701717    1:51.40           
            51.56  1:51.40
 21. Jeroen Jongeleen              de Devel               2:00.60 9702099    1:54.66           
            53.48  1:54.66
 DIS Nick Molle                    De Geul                1:42.44 9700623    1:42.32           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            47.51  1:42.32
  NG William Bakker                Wiekslag               1:51.40 9702647                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
13.6.09 - 13:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Juliette Diaz Diaz            Zpb H&l                1:37.46 0000048    1:27.59           
            40.65  1:27.59
  2. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht          1:28.35 0001218    1:28.14           
            40.42  1:28.14
  3. Laura Tromp                   de Devel               1:35.17 0000276    1:28.36           
            41.39  1:28.36
  4. Ingeborg Uyttenbroek          Lac                    1:38.20 0001976    1:28.97           
            41.53  1:28.97
  5. Jasmijn Bal                   Poseidon'56            1:30.73 0001054    1:30.96           
            43.09  1:30.96
  6. Romee Venneman                Pcg                    1:37.16 0000120    1:31.96           
            43.10  1:31.96
  7. Chantalle Zijderveld          de Devel               1:39.67 0000702    1:32.61           
            43.80  1:32.61
  8. Naomi Knetemann               de Devel               1:32.80 0000594    1:33.13           
            43.94  1:33.13
  9. Floria Maris                  Lac                    1:53.54 0001974    1:34.06           
            44.03  1:34.06
  9. Sanne Hobe                    Poseidon'56            1:38.90 0000826    1:34.06           
            42.96  1:34.06
 11. Marilin van der Waal          Poseidon'56            1:40.86 0001052    1:35.66           
            45.07  1:35.66
 12. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh        1:46.49 0001220    1:36.54           
            43.57  1:36.54
 13. Lotte van Iperen              de Devel               1:41.88 0000332    1:37.46           
            46.26  1:37.46
 14. Somalee Vrijland              De Duck                1:43.10 0002004    1:37.88           
            46.57  1:37.88
 15. Jade von Rotz                 de Devel               1:39.67 0000396    1:38.16           
            45.27  1:38.16
 16. Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        1:50.99 0000326    1:38.96           
            45.19  1:38.96
 17. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen         1:45.53 0000154    1:39.15           
            47.09  1:39.15
 18. Eva van der Straaten          Zpb H&l                1:44.10 0001640    1:40.33           
            46.86  1:40.33
 19. Terri Out                     de Zeehond '73         1:47.36 0000026    1:41.18           
            49.24  1:41.18
 20. Layla Middelkoop              de Devel               1:41.57 0000596    1:41.57           
            47.79  1:41.57
 21. Julie van Nauta Lemke         Acz                    1:41.74 0001580    1:41.85           
            46.52  1:41.85
 22. Lisanne Weeda                 de Devel               1:50.96 0000208    1:47.22           
            48.87  1:47.22
 23. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73         1:54.37 0000370    1:52.78           
            51.47  1:52.78
 DIS Esra Reehorst                 de Devel               1:30.86 0000156                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Eda Kaya                      Lac                    1:57.09 0001956                      
AFGE Rizzy Korevaar                Lac                    1:54.99 0001978                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
13.6.09 - 13:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:16.67 9901429    1:13.60           
            34.32  1:13.60
  2. Joris Bezemer                 De Kempvis             1:18.60 9900527    1:15.68           
            35.86  1:15.68
  3. Jorian Tanis                  zc De Schotejil        1:25.89 9900327    1:20.41           
            38.98  1:20.41
  4. Yassine Barraho               Lac                    1:24.06 9902331    1:20.69           
            37.69  1:20.69
  5. Ryan van den Ouden            Poseidon'56            1:23.86 9900377    1:21.54           
            37.11  1:21.54
  6. Vincent Poldervaart           De Duck                1:31.10 9901493    1:26.14           
            41.26  1:26.14
  7. Luke Boom                     de Devel               1:34.84 0000637    1:28.09           
            40.40  1:28.09
  8. David Kievit                  zc De Schotejil        1:28.40 9900325    1:28.25           
            40.99  1:28.25
  9. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:31.35 9902103    1:28.28           
            40.57  1:28.28
 10. Mark de Jongh                 de Devel               1:32.13 0001325    1:28.39           
            41.80  1:28.39
 11. Sybe de Waard                 de Devel               1:30.63 9900139    1:28.98           
            40.00  1:28.98
 12. Aron Paasse                   zc De Schotejil        1:35.73 0000099    1:30.57           
            42.28  1:30.57
 13. Vincent Bolhuis van           De Kempvis             1:29.85 0000217    1:31.36           
            40.86  1:31.36
 14. Bryan Gijzen                  Rsw                    1:36.64 9902397    1:31.45           
            44.45  1:31.45
 15. Rogier Dorsman                de Devel               1:33.78 9900211    1:31.63           
            43.07  1:31.63
 16. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         1:41.64 0000625    1:33.49           
            43.05  1:33.49
 17. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:41.57 0000007    1:34.92           
            43.76  1:34.92
 18. Erik Speksnijder              Rsw                    1:39.10 0001375    1:35.32           
            44.13  1:35.32
 19. Patrick Buist                 Zpb H&l                1:34.07 9901761    1:36.55           
            45.78  1:36.55
 20. Bart Spaans                   Acz                    1:36.58 9902559    1:36.73           
            44.56  1:36.73
 21. Kevin Poiesz                  ZV Strijen             1:45.55 0001487    1:44.55           
            46.50  1:44.55
 22. Tijs Peelen                   Poseidon'56            1:51.55 9900419    1:48.45           
            49.91  1:48.45
 23. Liam van Gool                 KZV de Lansingh        1:46.84 0001111    1:49.98           
            53.06  1:49.98
 24. Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        1:51.28 9901337    1:59.18           
            50.38  1:59.18
AFGE Jacob Mackloet                zc De Schotejil        1:53.34 0001171                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
13.6.09 - 14:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                      45.82 9900412      41.58           
  2. Floor Eggermont               Poseidon'56              45.13 9900998      42.57           
  3. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht            44.61 9900016      43.32           
  4. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht            50.91 9900916      44.14           
  5. Evi Mijnster                  Dwf                      47.60 9900450      44.45 FJ 1      
  6. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht            45.42 9902108      44.45 FJ 2      
  7. Ilse Wijnmaalen               Pcg                      52.42 9900940      45.45           
  8. Rianne Bresser                Poseidon'56              51.23 9900690      45.82           
  9. Merel Punt                    Poseidon'56              45.17 9905350      46.07           
 10. Romy de Laat                  Wiekslag                 50.91 9900902      47.25           
 11. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:03.59 9901436      47.94           
 12. Lotte Middelbos               ZV de Gooye              54.92 9900680      48.62           
 13. Odette Holster                zc De Schotejil          54.56 9900586      50.21           
 14. Iva den Haan                  KZV de Lansingh          55.36 9900882      52.09           
 15. Annemarie Meijer              De Duck                  57.89 9900964      53.27           
 16. Yvonne van der Burgh          ZV Strijen               53.84 9902076      54.39           
 17. Kirsten Terlouw               Acz                      57.92 9902012      55.54           
 18. Daisy Peters                  Wiekslag               1:02.56 9902058      58.29           
 DIS Pien Schravensande            Acz                      54.78 9902010      50.73           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Julia Huijsmans               zc De Schotejil          58.29 9900588                      
  NG Giovanna Bartelings           de Devel                 54.27 9902180                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
13.6.09 - 14:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73           38.56 9800011      34.32           
  2. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht            37.87 9800565      34.45           
  3. Rainier Voll                  de Devel                 36.04 9800365      34.82           
  4. Jorian Heerschap              De Stelle                41.89 9800045      39.97           
  5. Bas van Middelkoop            De Geul                  42.66 9801279      40.73           
  6. Niels Donkersloot             ZV de Gooye              41.99 9800231      41.56           
  7. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen           45.52 9802041      41.62           
  8. Ben Muller                    De Geul                  48.52 9801281      42.08           
  9. Jordi Sparnaay                De Kempvis               41.13 9800149      42.35           
 10. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht            46.43 9801363      43.64           
 11. Delano van Reede              Dwf                      45.73 9801267      45.61           
 12. Koen van Kan                  MNC Dordrecht            51.65 9801367      46.06 FJ 1      
 13. Rowan de Voogt                De Duck                  53.41 9800713      46.06 FJ 2      
 14. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh          46.11 9801373      46.64 FJ 1      
 15. Jelle Roskam                  De Duck                  51.92 9801735      46.64 FJ 2      
 16. Job Kooij                     Pcg                      56.85 9802443      48.48           
 17. Linquendo van der Klooster    Zpb H&l                  51.24 9801361      49.10           
 18. Jiddo Marres                  MNC Dordrecht            55.29 9801847      50.13           
 19. Alexander Djuric              Rsw                    1:08.14 9802669      57.76           
 DIS Tom Stehouwer                 De Geul                  55.99 9801963      48.84           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
  NG Ede Ojo                       Rsw                      59.67 9800135                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
13.6.09 - 14:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:15.34 9800616    1:09.34           
            33.53  1:09.34
  2. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:17.15 9801320    1:09.69           
            34.16  1:09.69
  3. Cindy Rkman                   Poseidon'56            1:16.62 9800858    1:10.00           
            33.23  1:10.00
  4. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            1:21.73 9800956    1:11.20           
            33.60  1:11.20
  5. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:17.09 9801450    1:12.79           
            34.51  1:12.79
  6. Nilce Mendes Barbosa          Lac                    1:22.25 9800214    1:14.10           
            34.81  1:14.10
  7. Sabrina de Graaf              De Geul                1:21.35 9801082    1:14.67           
            35.32  1:14.67
  8. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:19.73 9803498    1:15.39           
            36.06  1:15.39
  9. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:24.51 9801322    1:18.00           
            36.49  1:18.00
 10. Marjan van Heeringen          MNC Dordrecht          1:27.36 9801324    1:18.45           
            36.78  1:18.45
 11. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            1:27.53 9801148    1:19.68           
            38.93  1:19.68
 12. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen         1:24.67 9801818    1:20.45           
            37.60  1:20.45
 13. Marijke Dorp van              De Kempvis             1:31.06 9801628    1:20.98           
            38.47  1:20.98
 14. Miranda van Valen             de Devel               1:32.89 9800346    1:22.14           
            39.10  1:22.14
 15. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:26.57 9800304    1:23.10           
            38.91  1:23.10
 16. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:29.54 9802084    1:23.48           
            38.57  1:23.48
 17. Veerle van Deursen            Wiekslag               1:31.47 9800356    1:24.03           
            38.89  1:24.03
 18. Trang Hoang                   de Devel               1:40.70 9800262    1:25.89           
          1:25.89
 19. Nienke Mandemaker             Rsw                    1:40.76 9803686    1:26.86           
            40.73  1:26.86
 20. Jobine Akershoek              De Stelle              1:30.64 9800026    1:27.23           
            40.92  1:27.23
 21. Anne Brouwer                  Wiekslag               1:31.47 9803298    1:28.49           
            39.36  1:28.49
 22. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen         1:40.24 9803716    1:29.21           
            42.10  1:29.21
 23. Kimberley Westra              Wiekslag               1:33.11 9801266    1:31.42           
            41.69  1:31.42
 24. Rosa Smit                     MNC Dordrecht          1:42.24 9801890    1:42.88           
            46.12  1:42.88
AFGE Iris van Valen                De Geul                1:44.59 9800496                      
AFGE Judith Kleinjan               De Duck                1:44.11 9802710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
13.6.09 - 14:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:22.40 9702965    1:19.12           
            39.51  1:19.12
  2. Sven Hubregtse                De Kempvis             1:26.78 9702057    1:19.88           
            38.88  1:19.88
  3. Mike Hoek                     De Duck                1:23.36 9702229    1:21.33           
            41.03  1:21.33
  4. Alex van Soest                zc De Schotejil        1:28.21 9700067    1:24.41           
            41.92  1:24.41
  5. Bas van Hees                  Poseidon'56            1:30.64 9700307    1:28.60           
            43.16  1:28.60
  6. Thomas Verhoeven              Wiekslag               1:28.64 9700311    1:29.46           
            42.65  1:29.46
  7. Roberto Hogerwerf             de Devel               1:34.49 9701183    1:31.02           
            44.45  1:31.02
  8. Steven van den Broek          Wiekslag               1:40.07 9700805    1:31.60           
            45.00  1:31.60
  9. Yanick Uittenbogaard          Poseidon'56            1:33.04 9700841    1:32.63           
            45.02  1:32.63
 10. Gabriel Danckaarts            de Devel               1:31.40 9702267    1:33.36           
            44.73  1:33.36
 11. Yaro Roodenburg               De Geul                1:32.10 9700335    1:33.88           
            46.40  1:33.88
 12. Sander de Vos                 ZV de Gooye            1:43.67 9700783    1:41.82           
            51.13  1:41.82
 13. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        1:44.39 9700559    1:42.18           
            50.96  1:42.18
 14. Joran Bakema                  De Geul                1:51.32 9703663    1:43.23           
            49.14  1:43.23
 15. Jeroen Jongeleen              de Devel               1:47.92 9702099    1:45.60           
            51.51  1:45.60
 16. Ruud Terlouw                  ZV de Gooye            1:49.80 9702149    1:48.06           
            50.86  1:48.06
 17. Nick Molle                    De Geul                2:00.80 9700623    1:58.34           
            55.48  1:58.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
13.6.09 - 14:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Bal                   Poseidon'56            1:44.51 0001054    1:43.92           
            49.11  1:43.92
  2. Chantalle Zijderveld          de Devel               1:47.95 0000702    1:45.80           
            48.78  1:45.80
  3. Tatum Reppel                  MNC Dordrecht          1:52.24 0001218    1:51.01           
            53.34  1:51.01
  4. Naomi Knetemann               de Devel               1:58.61 0000594    1:52.21           
            52.61  1:52.21
  5. Esra Reehorst                 de Devel               2:02.06 0000156    1:52.71           
            54.10  1:52.71
  6. Laura Tromp                   de Devel               1:58.81 0000276    1:53.51           
            52.38  1:53.51
  7. Romee Venneman                Pcg                    2:00.52 0000120    1:54.16           
            54.18  1:54.16
  8. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen         1:55.97 0000154    1:54.79           
            55.76  1:54.79
  9. Maaike van Dalsen             KZV de Lansingh        1:52.82 0001220    1:55.64           
            52.91  1:55.64
 10. Eva van der Straaten          Zpb H&l                2:02.13 0001640    1:55.77           
            55.17  1:55.77
 11. Terri Out                     de Zeehond '73         1:58.30 0000026    1:56.02           
            56.54  1:56.02
 12. Elaine Kruit                  KZV de Lansingh        2:05.28 0000326    1:59.76           
            58.48  1:59.76
 13. Lotte van Iperen              de Devel               2:01.60 0000332    2:00.17           
            56.75  2:00.17
 14. Layla Middelkoop              de Devel               2:03.82 0000596    2:00.92           
            57.42  2:00.92
 15. Julie van Nauta Lemke         Acz                    2:09.41 0001580    2:03.02           
            58.78  2:03.02
 16. Rizzy Korevaar                Lac                    2:13.86 0001978    2:05.37           
            58.30  2:05.37
 17. Zoë van Gool                  KZV de Lansingh        2:05.66 0000964    2:08.64           
          1:00.72  2:08.64
 18. Anne van Middelkoop           De Geul                2:22.30 0001080    2:09.02           
          1:01.20  2:09.02
 19. Marilin van der Waal          Poseidon'56            2:05.63 0001052    2:09.57           
          1:00.72  2:09.57
 20. Lisanne Weeda                 de Devel               2:15.32 0000208    2:11.09           
          1:01.59  2:11.09
 21. Eda Kaya                      Lac                    2:21.30 0001956    2:15.45           
          1:01.30  2:15.45
 DIS Ingeborg Uyttenbroek          Lac                    1:56.37 0001976    1:45.76           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            48.51  1:45.76
 DIS Floria Maris                  Lac                    2:00.90 0001974    2:00.92           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt
            56.91  2:00.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
13.6.09 - 14:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Krijgsman                KZV de Lansingh        1:42.94 9901429    1:38.47           
            45.50  1:38.47
  2. David Kievit                  zc De Schotejil        1:45.57 9900325    1:41.33           
            48.42  1:41.33
  3. Ryan van den Ouden            Poseidon'56            1:46.08 9900377    1:41.50           
            47.22  1:41.50
  4. Robin Lecomte                 KZV de Lansingh        1:44.24 9900711    1:45.82           
            51.11  1:45.82
  5. Vincent Bolhuis van           De Kempvis             1:48.78 0000217    1:47.70           
            51.54  1:47.70
  6. Jorian Tanis                  zc De Schotejil        1:47.10 9900327    1:47.78           
            51.37  1:47.78
  7. Yassine Barraho               Lac                    1:53.17 9902331    1:48.37           
            52.11  1:48.37
  8. Joris Bezemer                 De Kempvis             1:52.92 9900527    1:49.47           
            51.58  1:49.47
  9. Aron Paasse                   zc De Schotejil        1:52.99 0000099    1:50.51           
            53.95  1:50.51
 10. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         2:03.68 0000625    1:53.61           
            54.47  1:53.61
 11. Erik Speksnijder              Rsw                    2:02.18 0001375    1:55.31           
            54.31  1:55.31
 12. Vincent Poldervaart           De Duck                2:08.92 9901493    1:57.32           
            56.13  1:57.32
 13. Rogier Dorsman                de Devel               2:00.42 9900211    1:57.83           
            56.23  1:57.83
 14. Tijs Peelen                   Poseidon'56            1:59.70 9900419    1:58.23           
            57.39  1:58.23
 15. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:59.01 9902103    1:58.38           
            57.81  1:58.38
 16. Patrick Buist                 Zpb H&l                2:02.11 9901761    2:00.27           
            56.76  2:00.27
 17. Willem Smit                   MNC Dordrecht          2:13.74 0001113    2:04.06 FJ 1      
            57.33  2:04.06
 18. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:09.86 9900973    2:04.06 FJ 2      
            57.70  2:04.06
 19. Lorenzo de Jong               zc De Schotejil        2:02.82 9901337    2:04.98           
            59.54  2:04.98
 20. Joris Mellegers               Lac                    2:08.38 0001315    2:07.18           
            58.89  2:07.18
 DIS Sybe de Waard                 de Devel               1:47.39 9900139    1:46.45           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.57  1:46.45
 DIS Luke Boom                     de Devel               1:59.02 0000637    1:55.56           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            54.84  1:55.56
 DIS Bryan Gijzen                  Rsw                    1:56.54 9902397    1:56.31           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            56.26  1:56.31
 DIS Jacob Mackloet                zc De Schotejil        2:05.51 0001171    2:05.79           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            58.89  2:05.79
AFGE Liam van Gool                 KZV de Lansingh        2:17.39 0001111                      
AFGE Kevin Poiesz                  ZV Strijen             2:18.70 0001487                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
13.6.09 - 15:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:31.77 9900016    1:28.05           
            43.83  1:28.05
  2. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          1:38.21 9900738    1:29.48           
            43.82  1:29.48
  3. Lotte Middelbos               ZV de Gooye            1:36.10 9900680    1:31.86           
            45.18  1:31.86
  4. Romy de Laat                  Wiekslag               1:35.54 9900902    1:32.22           
            43.97  1:32.22
  5. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht          1:35.39 9900916    1:32.85           
            45.61  1:32.85
  6. Floor Eggermont               Poseidon'56            1:31.17 9900998    1:34.75           
            46.25  1:34.75
  7. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          1:37.18 9902108    1:35.36           
            46.30  1:35.36
  8. Chémène de Klein              Dwf                    1:40.84 9900448    1:36.12 FJ 1      
            46.83  1:36.12
  9. Ilse Wijnmaalen               Pcg                    1:42.46 9900940    1:36.12 FJ 2      
            47.63  1:36.12
 10. Anastassia Potapova           Lac                    1:49.53 9901538    1:39.72           
            47.75  1:39.72
 11. Evi Mijnster                  Dwf                    1:41.22 9900450    1:39.76           
            48.74  1:39.76
 12. Esmeralda van Werkhoven       Pcg                    1:42.50 9900412    1:41.95           
            49.35  1:41.95
 13. Odette Holster                zc De Schotejil        1:43.02 9900586    1:42.29           
            50.64  1:42.29
 14. Kimberly Coenders             KZV de Lansingh        1:45.27 9900880    1:42.65           
            49.02  1:42.65
 15. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:41.54 9901436    1:42.96           
            48.37  1:42.96
 16. Pien Schravensande            Acz                    1:42.79 9902010    1:43.07           
            51.13  1:43.07
 17. Merel Punt                    Poseidon'56            1:40.24 9905350    1:43.83           
            51.02  1:43.83
 18. Femke de Gier                 zc De Schotejil        1:54.52 9900582    1:44.04           
            49.54  1:44.04
 19. Annemarie Meijer              De Duck                1:58.89 9900964    1:44.91           
            51.50  1:44.91
 20. Rianne Bresser                Poseidon'56            1:46.96 9900690    1:44.94           
            49.89  1:44.94
 21. Yvonne van der Burgh          ZV Strijen             1:48.03 9902076    1:50.19           
            56.74  1:50.19
 22. Daisy Peters                  Wiekslag               1:58.27 9902058    1:54.00           
            55.42  1:54.00
 DIS Anna Correia                  De Kempvis             1:55.31 9902040    1:55.77           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.56  1:55.77
 DIS Kirsten Terlouw               Acz                    1:50.94 9902012    2:03.00           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:01.31  2:03.00
AFGE Julia Huijsmans               zc De Schotejil        1:46.08 9900588                      
  NG Giovanna Bartelings           de Devel               1:53.59 9902180                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
13.6.09 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:22.00 9800011    1:19.01           
            37.74  1:19.01
  2. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:24.02 9800565    1:23.32           
            40.74  1:23.32
  3. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:36.17 9802041    1:33.11           
            44.41  1:33.11
  4. Jordi Sparnaay                De Kempvis             1:31.19 9800149    1:33.12 FJ 1      
            46.17  1:33.12
  5. Niels Donkersloot             ZV de Gooye            1:33.12 9800231    1:33.12 FJ 2      
            45.02  1:33.12
  6. Linquendo van der Klooster    Zpb H&l                1:32.00 9801361    1:33.90 FJ 1      
            46.34  1:33.90
  7. Jelle Roskam                  De Duck                1:32.32 9801735    1:33.90 FJ 2      
            46.57  1:33.90
  8. Koen van Kan                  MNC Dordrecht          1:37.44 9801367    1:34.25           
            47.41  1:34.25
  9. Delano van Reede              Dwf                    1:36.91 9801267    1:35.56           
            46.50  1:35.56
 10. Max Muller                    De Geul                1:42.39 9800347    1:35.70           
            46.20  1:35.70
 11. Ben Muller                    De Geul                1:36.30 9801281    1:36.52 FJ 1      
            46.47  1:36.52
 12. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:38.25 9801363    1:36.52 FJ 2      
            47.84  1:36.52
 13. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh        1:33.98 9801373    1:36.80           
            47.13  1:36.80
 14. Joep Clasener                 de Devel               1:45.43 9800667    1:40.55           
            50.34  1:40.55
 15. Job Kooij                     Pcg                    1:44.64 9802443    1:43.32           
            50.64  1:43.32
 16. Jurgen Wervers                ZV de Gooye            1:49.86 9802517    1:48.21           
            51.79  1:48.21
 17. Tom Stehouwer                 De Geul                1:54.24 9801963    1:52.65           
            53.53  1:52.65
 18. Jiddo Marres                  MNC Dordrecht          1:58.91 9801847    1:54.30           
            55.69  1:54.30
 DIS Alexander Djuric              Rsw                    1:57.33 9802669                      
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel
 DIS Rainier Voll                  de Devel               1:34.08 9800365    1:40.70           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            47.21  1:40.70
  NG Ede Ojo                       Rsw                    1:50.51 9800135                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
13.6.09 - 15:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:22.37 9801450    1:20.24           
            36.42  1:20.24
  2. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:35.94 9803498    1:26.68           
            39.96  1:26.68
  3. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:33.82 9800616    1:28.48 FJ 1      
            40.60  1:28.48
  4. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:36.77 9801320    1:28.48 FJ 2      
            40.60  1:28.48
  5. Nilce Mendes Barbosa          Lac                    1:38.32 9800214    1:29.25           
            39.72  1:29.25
  6. Cindy Rkman                   Poseidon'56            1:35.84 9800858    1:29.55           
            38.66  1:29.55
  7. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:36.85 9801322    1:31.57           
            41.76  1:31.57
  8. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            1:40.55 9800956    1:33.93           
            41.04  1:33.93
  9. Cindy van Seventer            de Devel               1:52.16 9801016    1:39.36           
            45.01  1:39.36
 10. Sabrina de Graaf              De Geul                1:34.12 9801082    1:39.43           
            42.68  1:39.43
 11. Marijke Dorp van              De Kempvis             1:47.03 9801628    1:39.84           
            46.15  1:39.84
 12. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:38.38 9800304    1:40.11           
            44.63  1:40.11
 13. Judith Kleinjan               De Duck                1:54.02 9802710    1:42.31           
            46.16  1:42.31
 14. Trang Hoang                   de Devel               1:58.37 9800262    1:43.20           
            47.89  1:43.20
 15. Veerle van Deursen            Wiekslag               1:50.06 9800356    1:43.86           
            45.34  1:43.86
 16. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        1:53.78 9802084    1:44.26           
            45.85  1:44.26
 17. Jobine Akershoek              De Stelle              1:49.52 9800026    1:45.66           
            47.66  1:45.66
 18. Demi Eberth                   De Kempvis             1:56.88 9803814    1:47.99           
            48.66  1:47.99
 19. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen         1:51.45 9801818    1:48.02           
            47.58  1:48.02
 20. Miranda van Valen             de Devel               1:53.35 9800346    1:50.83           
            49.12  1:50.83
 21. Larissa Paans                 de Devel               1:57.27 9803226    1:52.39           
            49.86  1:52.39
 22. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            1:56.35 9801148    1:53.91           
            51.34  1:53.91
 23. Quinty Plet                   De Kempvis             1:55.19 9802056    2:02.41           
            53.90  2:02.41
 DIS Minou van Seventer            de Devel               2:00.78 9801018    1:49.58           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.97  1:49.58
  NG Kimberley Westra              Wiekslag               1:59.98 9801266                      
  NG Anna Smit                     Poseidon'56            1:59.67 9800392                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
13.6.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         5:43.87 9702965    5:27.19           
          1:18.40  2:43.29  5:27.19
  2. Sven Hubregtse                De Kempvis             5:54.78 9702057    5:32.18           
          1:17.36  2:43.08  5:32.18
  3. Mike Hoek                     De Duck                5:51.26 9702229    5:39.66           
          1:22.38  2:50.03  5:39.66
  4. Roberto Hogerwerf             de Devel               5:47.87 9701183    5:42.01           
          1:20.82  2:46.45  5:42.01
  5. Bas van Hees                  Poseidon'56            5:49.93 9700307    5:44.69           
          1:20.42  2:49.17  5:44.69
  6. Gabriel Danckaarts            de Devel               6:04.40 9702267    5:54.87           
          1:23.14  2:52.83  5:54.87
  7. Alex van Soest                zc De Schotejil        6:07.94 9700067    5:58.39           
          1:27.18  3:00.99  5:58.39
  8. Yaro Roodenburg               De Geul                6:02.88 9700335    6:04.10           
          1:24.70  2:59.00  6:04.10
  9. Thomas Verhoeven              Wiekslag               5:56.28 9700311    6:11.95           
          1:26.42  3:04.36  6:11.95
 10. Sander de Vos                 ZV de Gooye            6:23.57 9700783    6:11.98           
          1:28.33  3:05.27  6:11.98
 11. Matthijs Groen                MNC Dordrecht          6:55.77 9700957    6:31.08           
          1:30.97  3:10.78  6:31.08
 12. Kevin Kingma                  KZV de Lansingh        7:06.76 9700559    6:46.64           
          1:39.80  3:24.23  6:46.64
 13. Rick Spaan                    ZV de Gooye            7:05.60 9700781    6:54.00           
          1:34.08  3:20.64  6:54.00
 14. Steven van den Broek          Wiekslag               7:07.43 9700805    6:54.81           
          1:35.42  3:23.31  6:54.81
 15. Marijn Schellaars             De Kempvis             6:47.69 9701259    7:12.62           
          1:41.38  3:34.41  7:12.62
 15. Joran Bakema                  De Geul                7:25.45 9703663    7:12.62           
          1:43.69  3:33.05  7:12.62
 17. Vincenzo Correia              De Kempvis             7:54.89 9701717    7:16.89           
          1:42.78  3:38.72  7:16.89
 18. Ruud Terlouw                  ZV de Gooye            7:45.66 9702149    7:21.76           
          1:39.08  3:32.03  7:21.76
 19. Nick Molle                    De Geul                7:02.86 9700623    7:24.53           
          1:42.66  3:36.00  7:24.53



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Kempvis