Kring SPEEDO Finales
Nieuwegein, Netherlands,    9-/10-6-2007,     25m-baan
Nr. 1 100m wisselslag Heren Min 3+4   Nr. 2 100m wisselslag Dames Min 3+4   
Nr. 3 100m schoolslag Heren Min 6   Nr. 4 200m wisselslag Heren Min 5   
Nr. 5 200m wisselslag Dames Min 5   Nr. 6 100m vrije slag Heren Min 3+4   
Nr. 7 100m vrije slag Dames Min 3+4   Nr. 8 100m rugslag Heren Min 6   
Nr. 9 100m schoolslag Heren Min 5   Nr. 10 100m schoolslag Dames Min 5   
Nr. 11 50m vlinderslag Heren Min 3+4   Nr. 12 50m vlinderslag Dames Min 3+4   
Nr. 13 400m vrije slag Heren Min 6   Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 15 100m rugslag Heren Min 5   Nr. 16 100m rugslag Dames Min 5   
Nr. 17 100m vlinderslag Heren Min 6   Nr. 18 100m rugslag Heren Min 3+4   
Nr. 19 100m rugslag Dames Min 3+4   Nr. 20 50m vlinderslag Heren Min 5   
Nr. 21 50m vlinderslag Dames Min 5   Nr. 22 200m wisselslag Heren Min 6   
Nr. 23 100m schoolslag Heren Min 3+4   Nr. 24 100m schoolslag Dames Min 3+4   
Nr. 25 100m vrije slag Heren Min 5   Nr. 26 400m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 27 100m vrije slag Heren Min 6      


Nr. 1   100m wisselslag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:28.12
    2. Thom Hansen                    97  ZVDeAlbastros     1:39.10
    3. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien          1:39.63
    4. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          1:40.54
    5. Wout de Bruin                  98  IJZPC             1:41.98
    6. Joey Agema                     97  ZVUtrecht         1:43.33
    7. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          1:43.90
    8. Joep Kuipers                   97  DeHaaien          1:44.71
    9. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:46.01
   10. Damien van den Bosch           97  IJZPC             1:46.33
   11. Emiel van Hamel                97  DeHaaien          1:48.09
   12. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     2:05.62
  dis. Mohammed el Bakkali            97  ZVUtrecht         1:33.07     SL



TOP
Nr. 2   100m wisselslag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise Schulpen                97  Aquarijn          1:26.26
    2. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:30.39
    3. Marlies Noteboom               97  DeHaaien          1:41.15
    4. Davita Mooij                   97  VZCVeenendaal     1:41.46
    5. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi     1:41.57
    6. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien          1:41.67
    7. Charlotte van der Valk         97  DeDuinkikkers     1:42.12
    8. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:42.17
    9. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:42.54
   10. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:43.59
   11. Sarai Leander                  97  DeHaaien          1:44.24
   12. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:46.69
   13. Elja Douma                     98  DeZwoer           1:51.76
   14. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     2:14.86
  dis. Tosca Eggenhuizen              98  VZCVeenendaal     2:09.63     VC



TOP
Nr. 3   100m schoolslag Heren                                 Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             1:28.82
    2. Donny van den Bosch            95  IJZPC             1:33.53
    3. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     1:34.75
    4. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        1:36.11
    5. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     1:37.28
    6. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          1:37.78
    7. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         1:38.50
    8. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     1:38.56
    9. Jango Kuyl                     95  DeVuursche        1:42.95
   10. Marijn Kruit                   95  IJZPC             1:46.34
   11. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         1:46.83
   12. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      1:49.93
   13. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     1:49.93
   14. Kjeld van Keulen               95  Aquarijn          1:50.08
   15. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:52.31
   16. Martin Wolswinkel              95  DeHaaien          1:53.74
   17. Marcel Razzak                  95  AZ&PC             1:54.24
       Matthijs Wilschut              95  GoSwim            1:54.24



TOP
Nr. 4   200m wisselslag Heren                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             2:58.66
    2. Karel Melis                    96  AZ&PC             2:59.37
    3. Twan Boot                      96  AZ&PC             3:01.46
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     3:06.08
    5. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       3:07.72
    6. Sven Dogger                    96  DeZwoer           3:10.36
    7. Rick Smit                      96  SGVecht&Rijn      3:24.19
    8. Marnix Ykema                   96  VZCVeenendaal     3:30.65
    9. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     3:39.68
   10. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     3:41.25
   11. Merijn Huiberts                96  GoSwim            3:41.32
   12. Loris Misic                    96  VZCVeenendaal     3:50.25
   13. Rens Klok                      96  SGVecht&Rijn      3:52.04
  dis. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          3:36.88     VB



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             3:05.91
    2. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     3:05.91
    3. Linda Kamperman                96  Aquarijn          3:08.40
    4. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     3:10.29
    5. Merel Rademakers               96  DeHaaien          3:14.25
    6. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     3:14.74
    7. Courtney van Huizen            96  ZVUtrecht         3:14.81
    8. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     3:15.68
    9. Sedona de Keijzer              96  DeDuinkikkers     3:18.74
   10. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal     3:19.37
   11. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          3:20.78
   12. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn      3:21.39
   13. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             3:21.99
   14. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     3:22.83
   15. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       3:22.91
   16. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     3:24.73
   17. Anja Daalhuizen                96  SGVecht&Rijn      3:38.26
   18. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          3:40.74



TOP
Nr. 6   100m vrije slag Heren                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:17.98
    2. Mohammed el Bakkali            97  ZVUtrecht         1:20.35
    3. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          1:26.96
    4. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          1:27.08
    5. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien          1:27.64
    6. Thom Hansen                    97  ZVDeAlbastros     1:29.11
    7. Seser Yas                      98  ZVUtrecht         1:31.33
    8. Damien van den Bosch           97  IJZPC             1:31.78
    9. Wout de Bruin                  98  IJZPC             1:32.04
   10. Joey Agema                     97  ZVUtrecht         1:32.04
   11. Emiel van Hamel                97  DeHaaien          1:32.66
   12. Joep Kuipers                   97  DeHaaien          1:33.80
   13. Tim Bredenhof                  97  Aquarijn          1:33.93
   14. Rutger Verlaan                 97  DeDuinkikkers     1:39.75
   15. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:42.81
   16. Jesse Haaksman                 98  ZwemclubZeist     2:01.46



TOP
Nr. 7   100m vrije slag Dames                            Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:14.75
    2. Denise Schulpen                97  Aquarijn          1:15.52
    3. Shannon Mommersteeg            97  Aquarijn          1:27.09
    4. Charlotte van der Valk         97  DeDuinkikkers     1:32.34
    5. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:33.01
    6. Davita Mooij                   97  VZCVeenendaal     1:33.68
    7. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien          1:33.88
    8. Marlies Noteboom               97  DeHaaien          1:34.66
       Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:34.66
   10. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:35.26
   11. Sarai Leander                  97  DeHaaien          1:36.52
   12. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi     1:39.44
   13. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:40.01
   14. Elja Douma                     98  DeZwoer           1:47.98
   15. Sofia Melis                    97  AZ&PC             1:57.08
   16. Kirsten Becker                 98  ZwemclubZeist     1:59.64



TOP
Nr. 8   100m rugslag Heren                                    Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     1:17.85
    2. Donny van den Bosch            95  IJZPC             1:22.73
    3. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         1:24.33
    4. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             1:26.45
    5. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     1:28.60
    6. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          1:30.21
    7. Marijn Kruit                   95  IJZPC             1:30.97
    8. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     1:33.85
    9. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      1:35.56
   10. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:36.60
   11. Friso van Alphen               95  ZVUtrecht         1:37.74
   12. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             1:37.95
   13. Matthijs Wilschut              95  GoSwim            1:39.14
   14. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        1:39.16
   15. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     1:40.90
   16. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         1:40.95
   17. Hein van Vliet                 95  ZVUtrecht         1:41.12



TOP
Nr. 9   100m schoolslag Heren                                 Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:32.98
    2. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:34.89
    3. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             1:38.46
    4. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:40.88
    5. Michiel Brantjes               96  DeZwoer           1:41.61
    6. George Buijs                   96  DeHaaien          1:42.67
    7. Rick Smit                      96  SGVecht&Rijn      1:45.01
    8. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:45.24
    9. Marnix Ykema                   96  VZCVeenendaal     1:49.11
   10. Paul Kastelein                 96  OneTeamSwimmi     1:52.56
   11. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:54.05
   12. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:56.01
   13. Merijn Huiberts                96  GoSwim            1:58.76
   14. Rens Klok                      96  SGVecht&Rijn      2:01.09
  dis. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          1:50.84     SD
  dis. Loris Misic                    96  VZCVeenendaal     1:55.64     SD



TOP
Nr. 10   100m schoolslag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Merel Rademakers               96  DeHaaien          1:34.50
    2. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          1:37.96
    3. Anne van Hoorn                 96  OneTeamSwimmi     1:38.37
    4. Linda Kamperman                96  Aquarijn          1:39.53
    5. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal     1:40.07
    6. Melissa Smienk                 96  SGVecht&Rijn      1:41.29
    7. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:44.44
    8. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     1:44.55
    9. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          1:45.78
   10. Sedona de Keijzer              96  DeDuinkikkers     1:45.79
   11. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:46.52
   12. Courtney van Huizen            96  ZVUtrecht         1:48.11
   13. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:49.93
   14. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       1:50.83
   15. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             1:53.08
   16. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     1:54.36
   17. Anja Daalhuizen                96  SGVecht&Rijn      1:54.89
   18. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn      2:02.30



TOP
Nr. 11   50m vlinderslag Heren                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut         44.56
    2. Mohammed el Bakkali            97  ZVUtrecht           44.73
    3. Thom Hansen                    97  ZVDeAlbastros       47.99
    4. Colin van der Bijl             97  Aquarijn            48.36
    5. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien            51.64
    6. Seser Yas                      98  ZVUtrecht           52.29
    7. Michiel Floor                  98  DeHaaien            52.61
    8. Damien van den Bosch           97  IJZPC               55.31
    9. Joey Agema                     97  ZVUtrecht           57.07
   10. Joep Kuipers                   97  DeHaaien            57.26
   11. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn            58.34
  dis. Rutger Verlaan                 97  DeDuinkikkers       59.69     VB
  dis. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:00.57     VC



TOP
Nr. 12   50m vlinderslag Dames                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise Schulpen                97  Aquarijn            39.13
    2. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut         43.68
    3. Marlies Noteboom               97  DeHaaien            47.67
    4. Davita Mooij                   97  VZCVeenendaal       51.86
    5. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi       54.51
    6. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn        54.92
    7. Sarai Leander                  97  DeHaaien            56.19
    8. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien            56.25
    9. Charlotte van der Valk         97  DeDuinkikkers       56.44
   10. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers       56.59
   11. Amy Weijburg                   97  DeZwoer             58.18
   12. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:05.80



TOP
Nr. 13   400m vrije slag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         5:10.66
    2. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     5:24.30
    3. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             5:35.60
    4. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      5:51.36
    5. Donny van den Bosch            95  IJZPC             5:53.13
    6. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     5:59.32
    7. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          6:22.35
    8. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         6:23.64
    9. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        6:36.92
   10. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             6:51.81
   11. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     6:52.48
   12. Jango Kuyl                     95  DeVuursche        7:03.46
   13. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     7:09.20
   14. Martin Wolswinkel              95  DeHaaien          7:26.39
   15. Marcel Razzak                  95  AZ&PC             7:36.43
   16. Matthijs Mulder                95  DeZwoer           7:37.82



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     1:14.93
    2. Linda Kamperman                96  Aquarijn          1:15.60
    3. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:17.47
    4. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn      1:17.57
    5. Courtney van Huizen            96  ZVUtrecht         1:19.14
    6. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:19.21
    7. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     1:20.56
    8. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     1:21.76
    9. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       1:23.12
   10. Melissa Smienk                 96  SGVecht&Rijn      1:23.21
   11. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:23.45
   12. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo    1:24.75
   13. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             1:25.52
   14. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          1:26.37
   15. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal     1:27.27
   16. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          1:28.67
   17. Merel Rademakers               96  DeHaaien          1:28.73
   18. Anja Daalhuizen                96  SGVecht&Rijn      1:29.86



TOP
Nr. 15   100m rugslag Heren                                   Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:23.70
    2. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:25.06
    3. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             1:25.45
    4. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:28.14
    5. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:28.82
    6. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:30.45
    7. Rick Smit                      96  SGVecht&Rijn      1:31.23
    8. Marnix Ykema                   96  VZCVeenendaal     1:38.41
    9. George Buijs                   96  DeHaaien          1:39.47
   10. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          1:40.20
   11. Loris Misic                    96  VZCVeenendaal     1:40.72
   12. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:41.79
   13. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:45.29
   14. Rens Klok                      96  SGVecht&Rijn      1:45.64



TOP
Nr. 16   100m rugslag Dames                                   Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Kamperman                96  Aquarijn          1:24.58
    2. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          1:28.00
    3. Laura Moolenaar                96  AZ&PC             1:29.00
    4. Sedona de Keijzer              96  DeDuinkikkers     1:29.11
    5. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     1:29.82
    6. Melissa Smienk                 96  SGVecht&Rijn      1:30.16
    7. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     1:31.26
    8. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     1:31.30
    9. Merel Rademakers               96  DeHaaien          1:33.34
   10. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal     1:33.41
   11. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     1:33.90
   12. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     1:35.17
   13. Anja Daalhuizen                96  SGVecht&Rijn      1:37.03
   14. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       1:37.89
   15. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          1:38.20
   16. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             1:38.28
  dis. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn      1:25.47     RD



TOP
Nr. 17   100m vlinderslag Heren                               Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         1:25.48
    2. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             1:26.29
    3. Donny van den Bosch            95  IJZPC             1:27.79
    4. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     1:34.27
    5. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     1:38.26
    6. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     1:40.29
    7. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      1:40.60
    8. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          1:44.35
    9. Madť Diepersloot               95  MZ&PCDeFuut       1:45.36
   10. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         1:45.70
   11. Dennis Zoomer                  95  AZ&PC             1:50.04
   12. Martin Wolswinkel              95  DeHaaien          1:54.54
   13. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:55.30
   14. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     1:56.61
   15. Marcel Razzak                  95  AZ&PC             2:04.89
  dis. Kjeld van Keulen               95  Aquarijn          1:54.46     VC



TOP
Nr. 18   100m rugslag Heren                              Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:29.23
    2. Mohammed el Bakkali            97  ZVUtrecht         1:31.79
    3. Thom Hansen                    97  ZVDeAlbastros     1:39.01
    4. Joey Agema                     97  ZVUtrecht         1:41.45
    5. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          1:42.33
    6. Damien van den Bosch           97  IJZPC             1:43.09
    7. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          1:43.16
    8. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien          1:43.36
    9. Wout de Bruin                  98  IJZPC             1:43.64
   10. Joep Kuipers                   97  DeHaaien          1:50.60
   11. Rutger Verlaan                 97  DeDuinkikkers     1:50.76
   12. Ruben Nap                      98  VZCVeenendaal     1:53.62
  dis. Seser Yas                      98  ZVUtrecht         1:41.07     RC



TOP
Nr. 19   100m rugslag Dames                              Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise Schulpen                97  Aquarijn          1:23.71
    2. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:28.29
    3. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      1:37.24
    4. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:39.30
    5. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:41.42
    6. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien          1:42.08
    7. Sarai Leander                  97  DeHaaien          1:42.32
    8. Charlotte van der Valk         97  DeDuinkikkers     1:43.36
    9. Marlies Noteboom               97  DeHaaien          1:43.95
   10. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi     1:44.48
   11. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:46.73



TOP
Nr. 20   50m vlinderslag Heren                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC               36.29
    2. Twan Boot                      96  AZ&PC               37.26
    3. Karel Melis                    96  AZ&PC               37.87
    4. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist       38.68
    5. Michiel Brantjes               96  DeZwoer             39.23
    6. Rick Smit                      96  SGVecht&Rijn        42.72
    7. Marnix Ykema                   96  VZCVeenendaal       42.76
    8. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut         43.42
    9. Sven Dogger                    96  DeZwoer             47.28
   10. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi       47.32
   11. Merijn Huiberts                96  GoSwim              47.94
   12. George Buijs                   96  DeHaaien            49.77
   13. Loris Misic                    96  VZCVeenendaal       51.42
   14. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist       51.59
   15. Andre van Kleef                96  AZ&PC               58.48
   16. Rens Klok                      96  SGVecht&Rijn      1:01.45



TOP
Nr. 21   50m vlinderslag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Laura Moolenaar                96  AZ&PC               38.20
    2. Courtney van Huizen            96  ZVUtrecht           39.70
    3. Linda Kamperman                96  Aquarijn            39.81
    4. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien            39.90
    5. Merel Rademakers               96  DeHaaien            41.02
    6. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut         41.86
    7. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi       41.92
    8. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi       42.10
    9. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn        42.54
   10. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist       43.33
   11. Sedona de Keijzer              96  DeDuinkikkers       43.81
   12. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi       44.69
   13. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist       45.79
   14. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust-denHo      45.86
   15. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC               46.20
   16. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal       46.62
   17. Melissa Smienk                 96  SGVecht&Rijn        47.08
   18. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi       48.89



TOP
Nr. 22   200m wisselslag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             2:53.17
    2. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         2:53.45
    3. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     2:54.97
    4. Donny van den Bosch            95  IJZPC             3:00.60
    5. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     3:05.90
    6. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          3:17.01
    7. Marijn Kruit                   95  IJZPC             3:17.08
    8. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     3:19.27
    9. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        3:19.62
   10. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      3:21.86
   11. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         3:26.46
   12. Friso van Alphen               95  ZVUtrecht         3:29.36
   13. Tim Douma                      95  DeZwoer           3:31.49
   14. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     3:34.65
   15. Martin Wolswinkel              95  DeHaaien          3:44.10



TOP
Nr. 23   100m schoolslag Heren                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  MZ&PCDeFuut       1:38.03
    2. Mohammed el Bakkali            97  ZVUtrecht         1:45.88
    3. Djamal van der Hoeven          98  DeHaaien          1:47.10
    4. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          1:54.69
    5. Joey Agema                     97  ZVUtrecht         1:57.46
    6. Wout de Bruin                  98  IJZPC             1:58.26
    7. Damien van den Bosch           97  IJZPC             1:58.69
    8. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          1:59.24
    9. Joep Kuipers                   97  DeHaaien          1:59.90
   10. Rutger Verlaan                 97  DeDuinkikkers     2:13.23



TOP
Nr. 24   100m schoolslag Dames                           Minioren 3 en 4
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Denise Schulpen                97  Aquarijn          1:38.68
    2. Demi Maree                     97  OneTeamSwimmi     1:46.09
    3. Sarai Leander                  97  DeHaaien          1:46.26
    4. Amy Weijburg                   97  DeZwoer           1:47.46
    5. Charlotte van der Valk         97  DeDuinkikkers     1:48.36
    6. Marlies Noteboom               97  DeHaaien          1:48.38
    7. Karlijn Veldhuizen             97  DeHaaien          1:48.52
    8. Davita Mooij                   97  VZCVeenendaal     1:50.13
    9. Amy de Langen                  97  MZ&PCDeFuut       1:50.78
   10. Marije Verhofstadt             97  SGVecht&Rijn      1:54.72
   11. Elja Douma                     98  DeZwoer           1:57.41
   12. Esmee Dekking                  97  DeDuinkikkers     1:57.55
   13. Shanice Beekink                97  SGVecht&Rijn      2:02.50
   14. Sofia Melis                    97  AZ&PC             2:11.76



TOP
Nr. 25   100m vrije slag Heren                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Karel Melis                    96  AZ&PC             1:10.57
    2. Twan Boot                      96  AZ&PC             1:10.93
    3. Valentijn Stolk                96  MZ&PCDeFuut       1:11.96
    4. DaniŽl Buijs                   96  AZ&PC             1:15.47
    5. Sven Dogger                    96  DeZwoer           1:16.03
    6. Rick Theijn                    96  ZwemclubZeist     1:17.90
    7. Michiel Brantjes               96  DeZwoer           1:18.77
    8. Tijn Voormolen                 96  DeHaaien          1:21.79
    9. Rick Smit                      96  SGVecht&Rijn      1:24.80
   10. Marnix Ykema                   96  VZCVeenendaal     1:26.36
   11. Andre van Kleef                96  AZ&PC             1:27.64
   12. George Buijs                   96  DeHaaien          1:28.24
   13. Max Haaksman                   96  ZwemclubZeist     1:29.37
   14. Rens Klok                      96  SGVecht&Rijn      1:30.85
   15. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     1:31.83
   16. Merijn Huiberts                96  GoSwim            1:31.86
   17. David Smalbrugge               96  DeZwoer           1:34.07
   18. Loris Misic                    96  VZCVeenendaal     1:37.67



TOP
Nr. 26   400m vrije slag Dames                                Minioren 5
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     5:48.67
    2. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     5:55.20
    3. Jamilla van Veen               96  OneTeamSwimmi     5:56.67
    4. Linda Kamperman                96  Aquarijn          6:02.77
    5. Melanie van Someren            96  ZwemclubZeist     6:06.33
    6. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     6:13.28
    7. Courtney van Huizen            96  ZVUtrecht         6:13.65
    8. Elles Becker                   96  ZwemclubZeist     6:15.95
    9. Femke Remmits                  96  SGVecht&Rijn      6:21.68
   10. Alyssa van Kilsdonk            96  IJZPC             6:26.39
   11. Marleen Hoogenkamp             96  MZ&PCDeFuut       6:29.22
   12. Melissa Smienk                 96  SGVecht&Rijn      6:29.95
   13. Cynthia Siebrand               96  DeHaaien          6:30.64
   14. Lotte Veldhuizen               96  DeHaaien          6:31.72
   15. Cheyenne Smit                  96  VZCVeenendaal     6:32.94
   16. Sedona de Keijzer              96  DeDuinkikkers     6:36.68
   17. Anja Daalhuizen                96  SGVecht&Rijn      6:50.92



TOP
Nr. 27   100m vrije slag Heren                                Minioren 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Yassine Maniani                95  ZVUtrecht         1:07.84
    2. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     1:08.36
    3. Sjoerd Murk                    95  IJZPC             1:10.55
    4. Donny van den Bosch            95  IJZPC             1:12.11
    5. Martijn Vugts                  95  DeHaaien          1:16.09
    6. Jelle Nap                      95  VZCVeenendaal     1:16.61
    7. Marijn Kruit                   95  IJZPC             1:18.21
    8. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        1:18.36
    9. Jordi Verheul                  95  SGVecht&Rijn      1:18.61
   10. Madť Diepersloot               95  MZ&PCDeFuut       1:18.64
   11. Tim Douma                      95  DeZwoer           1:20.80
   12. Friso van Alphen               95  ZVUtrecht         1:22.23
   13. Koen Hagelstein                95  VZCVeenendaal     1:24.30
   14. Zakaria el Mansori             95  ZVUtrecht         1:24.45
   15. Kjeld van Keulen               95  Aquarijn          1:29.65
   16. Luc van de Sant                95  ZwemclubZeist     1:32.29