Kring SPEEDO Wedstrijd, deel 3 - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.147, registered to Kring Haaglanden


Nr. 1  100m rugslag  Heren  Minioren 5
Nr. 2  100m rugslag  Dames  Minioren 5
Nr. 3  100m schoolslag  Heren  Minioren 6
Nr. 4  50m vlinderslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 5  50m vlinderslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 6  200m wisselslag  Heren  Minioren 5
Nr. 7  200m wisselslag  Dames  Minioren 5
Nr. 8  100m vlinderslag  Heren  Minioren 6
Nr. 9  100m rugslag  Heren  Minioren 3 en 4
Nr. 10  100m rugslag  Dames  Minioren 3 en 4
Nr. 11  100m vrije slag  Heren  Minioren 5
Nr. 12  100m vrije slag  Dames  Minioren 5
Nr. 13  400m vrije slag  Heren  Minioren 6


Nr. 1
3-2-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Timo van der Ende96WVZ1:26.2642.231:26.26
2.Yoram Waarsing96Zoetermeer1:26.6243.031:26.62
3.Romano Lynch96WVZ1:33.4145.821:33.41
4.Stanley Klerks96WVZ1:35.3247.061:35.32
5.Julien Vignal96ZC Ooievaar(SG)1:36.6146.921:36.61
6.Luc Esmeijer96Zoetermeer1:36.9848.471:36.98
7.Joost Zaalberg96DES1:38.2948.151:38.29
8.Tim Hoogland96ZC Ooievaar(SG)1:39.5848.301:39.58
9.Raoul Weegink96WVZ1:43.5150.951:43.51
10.Arthur Soutendijk96WVZ1:44.7151.651:44.71
11.Nick van Dijk96Westland Dij1:45.76151.311:45.76
12.Brent Dijsselbloem96WVZ1:45.76250.911:45.76


<< TOP >>
Nr. 2
3-2-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Lisa van den Eng96D'Elft1:21.6241.211:21.62
2.Nicole Bennis96WVZ1:22.9640.771:22.96
3.Carina Klees96WVZ1:26.4642.561:26.46
4.Sanne van Es96WVZ1:27.9943.541:27.99
5.Elisabeth Rivard96DES1:30.5244.801:30.52
6.Amber Stienstra96D'Elft1:31.3044.751:31.30
7.Eef Hollander96ZC Ooievaar(SG)1:31.5343.431:31.53
8.Mylene Ijpema96Westland Dij1:33.6344.841:33.63
9.Rachel Tucker96D'Elft1:35.2545.001:35.25
10.Miranda Dijkhuizen96Zoetermeer1:35.6745.461:35.67
11.Kimberley Jahja96AZL1:38.0247.591:38.02
12.Aylin van Uffelen96Westland Dij1:40.1647.851:40.16
13.Mijke Witkamp96WVZ1:46.6652.671:46.66
14.Kyra Zegers96WVZ1:56.8456.931:56.84
15.Esmee Grundeken96ZC Ooievaar(SG)1:59.0658.441:59.06
dis.Fabienne Taube96DESRE-:--.---:--.--
ng.Danielle van Dijk96Westland Dij
ng.Amber de Kroon96Westland Dij
ng.Laura Vrolijk96DES


<< TOP >>
Nr. 3
3-2-2007
100m schoolslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jurian Beukers95WVZ1:33.2344.221:33.23
2.Brady Dubois95WVZ1:38.6645.871:38.66
3.Thomas Chin-Kon-Sung95WVZ1:42.1348.181:42.13
4.Marc Zwart95Westland Dij1:42.2348.021:42.23
5.Jasper Verheij95Zoetermeer1:44.2649.141:44.26
6.Matthijs Kiffen95Zoetermeer1:48.3452.131:48.34
7.Nicolas Rivard95DES1:49.2552.401:49.25
8.Victor Savenije95D'Elft1:49.6751.801:49.67
9.Wolf de Nennie95ZC Ooievaar(SG)1:51.7453.971:51.74
10.Matthew Stittelaar95ZC Ooievaar(SG)1:52.6855.221:52.68
11.Frederico Behrens95WZK2:08.821:00.462:08.82
dis.Jan van Aken95D'Elft1:35.25SL44.961:35.25
dis.Michael de Jong95D'Elft1:56.71SO55.241:56.71
ng.zaRoald Hageman95Westland Dij


<< TOP >>
Nr. 4
3-2-2007
50m vlinderslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Rein Goedhart97WZK46.43
2.Krijn de Kievit97WVZ47.02
3.Toby van Wijngaarden97WVZ49.04
4.Paul Schellekens97WZK54.13
5.Max van der Zijden97AZL54.84
6.Louis Ijpema97Westland Dij54.93
7.Thom Bakker97Zoetermeer55.64
8.Coen Goedhart98WZK56.891
9.Jordan Langenberg97WVZ56.892
10.Rick van den Eng98D'Elft57.06
11.Rens Hoofs98WVZ1:01.54
dis.Pascal Nuyten97Westland Dij56.87
.VI+VC
dis.Stan Zwinkels98Westland Dij58.50
.VE+VJ
ng.Mike Vrolijk98DES
ng.Floris van der Meer97D'Elft


<< TOP >>
Nr. 5
3-2-2007
50m vlinderslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jessie Middendorp97Westland Dij42.85
2.Raiesha Sardar98ZC Ooievaar(SG)43.79
3.Michelle Venema97WZK46.161
4.Marja Esmeijer98Zoetermeer46.162
5.Nacinda Paap97Westland Dij49.40
6.Joy Vavier97Westland Dij51.61
7.Sabine van Hoeven98WZK51.78
8.Diana van Halm Braam98WVZ52.06
9.Saskia van der Helm97WVZ54.65
10.Brighid van Uffelen98Westland Dij1:02.30
11.Myrthe de Jong98WVZ1:02.56
12.Demi v.d. Bosch97ZC Ooievaar(SG)1:10.08
dis.Britt Vis97Westland Dij49.42VB
dis.Loranne van Keulen97WVZ1:04.44VC
ng.Tiara Spalburg97D'Elft


<< TOP >>
Nr. 6
3-2-2007
200m wisselslag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Timo van der Ende96WVZ3:07.6643.37-:--.---:--.--3:07.66
2.Luc Esmeijer96Zoetermeer3:19.1650.441:44.322:38.783:19.16
3.Yoram Waarsing96Zoetermeer3:20.4751.961:40.812:37.833:20.47
4.Stanley Klerks96WVZ3:26.2552.141:45.102:41.303:26.25
5.Joost Zaalberg96DES3:27.1550.611:42.502:39.043:27.15
6.Romano Lynch96WVZ3:29.7950.811:43.062:45.943:29.79
7.Raoul Weegink96WVZ3:43.9754.131:53.572:52.833:43.97
8.Brent Dijsselbloem96WVZ3:52.9556.821:57.622:59.103:52.95
dis.Julien Vignal96ZC Ooievaar(SG)3:19.7242.80-:--.---:--.--3:19.72
.VI+SL
dis.Arthur Soutendijk96WVZ3:45.04VE58.59-:--.---:--.--3:45.04
dis.Nick van Dijk96Westland Dij3:59.481:05.452:01.443:03.823:59.48
.VC+VI+RD


<< TOP >>
Nr. 7
3-2-2007
200m wisselslag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m150m200m
1.Carina Klees96WVZ2:58.1341.431:27.922:16.102:58.13
2.Lisa van den Eng96D'Elft3:01.1340.701:26.612:20.463:01.13
3.Nicole Bennis96WVZ3:10.5342.531:28.752:26.323:10.53
4.Sanne van Es96WVZ3:14.3746.70-:--.---:--.--3:14.37
5.Aylin van Uffelen96Westland Dij3:25.4748.961:42.872:42.993:25.47
6.Mylene Ijpema96Westland Dij3:27.2952.161:43.782:42.363:27.29
7.Elisabeth Rivard96DES3:28.5050.771:40.882:41.333:28.50
8.Amber Stienstra96D'Elft3:29.0050.941:42.692:44.203:29.00
9.Rachel Tucker96D'Elft3:32.0752.961:45.352:43.753:32.07
10.Miranda Dijkhuizen96Zoetermeer3:41.4756.38-:--.--2:52.113:41.47
11.Eef Hollander96ZC Ooievaar(SG)3:45.2951.49-:--.---:--.--3:45.29
12.Kimberley Jahja96AZL3:48.1954.941:52.822:56.913:48.19
13.Fabienne Taube96DES4:10.0357.372:06.343:10.524:10.03
dis.Mijke Witkamp96WVZ3:42.19VH55.201:53.992:52.233:42.19
dis.Kyra Zegers96WVZ4:05.71VH55.242:00.333:10.524:05.71
ng.Danielle van Dijk96Westland Dij
ng.Amber de Kroon96Westland Dij
ng.Laura Vrolijk96DES


<< TOP >>
Nr. 8
3-2-2007
100m vlinderslag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Jurian Beukers95WVZ1:25.0338.971:25.03
2.Brady Dubois95WVZ1:30.2040.481:30.20
3.Thomas Chin-Kon-Sung95WVZ1:33.2843.061:33.28
4.Jasper Verheij95Zoetermeer1:48.4449.981:48.44
5.Nicolas Rivard95DES1:51.4249.781:51.42
6.Victor Savenije95D'Elft1:58.3552.761:58.35
7.Wolf de Nennie95ZC Ooievaar(SG)1:58.3949.221:58.39
8.Matthijs Kiffen95Zoetermeer1:59.2653.591:59.26
9.Michael de Jong95D'Elft2:02.8255.272:02.82
dis.Ton van der Plaats95De Vliet(SG)1:38.26VC44.991:38.26
dis.Marc Zwart95Westland Dij1:51.90VC50.221:51.90
dis.Frederico Behrens95WZK2:06.08VC57.422:06.08
ng.zaMatthew Stittelaar95ZC Ooievaar(SG)
ng.zaRoald Hageman95Westland Dij


<< TOP >>
Nr. 9
3-2-2007
100m rugslag  Heren

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Krijn de Kievit97WVZ1:34.5446.001:34.54
2.Toby van Wijngaarden97WVZ1:39.5149.321:39.51
3.Thom Bakker97Zoetermeer1:40.3648.861:40.36
4.Pascal Nuyten97Westland Dij1:42.7850.081:42.78
5.Rein Goedhart97WZK1:43.7650.601:43.76
6.Rens Hoofs98WVZ1:44.6050.001:44.60
7.Max van der Zijden97AZL1:45.6853.801:45.68
8.Louis Ijpema97Westland Dij1:51.3455.251:51.34
9.Stan Zwinkels98Westland Dij1:54.3958.541:54.39
dis.Jordan Langenberg97WVZRE-:--.---:--.--
dis.Rick van den Eng98D'Elft1:48.45RD52.021:48.45
dis.Paul Schellekens97WZK1:52.50RF54.541:52.50
dis.Coen Goedhart98WZK2:05.8159.512:05.81
.RH+RC
ng.Mike Vrolijk98DES
ng.Floris van der Meer97D'Elft


<< TOP >>
Nr. 10
3-2-2007
100m rugslag  Dames

Minioren 3 en 4
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Marja Esmeijer98Zoetermeer1:33.5945.651:33.59
2.Nacinda Paap97Westland Dij1:33.9345.161:33.93
3.Raiesha Sardar98ZC Ooievaar(SG)1:34.4547.571:34.45
4.Britt Vis97Westland Dij1:37.1446.661:37.14
5.Sabine van Hoeven98WZK1:38.9848.451:38.98
6.Jessie Middendorp97Westland Dij1:39.4546.541:39.45
7.Joy Vavier97Westland Dij1:45.0251.541:45.02
8.Demi v.d. Bosch97ZC Ooievaar(SG)1:47.8653.481:47.86
9.Michelle Venema97WZK1:48.1651.951:48.16
10.Saskia van der Helm97WVZ1:50.2051.291:50.20
11.Myrthe de Jong98WVZ1:52.9052.981:52.90
12.Loranne van Keulen97WVZ1:57.0056.201:57.00
13.Brighid van Uffelen98Westland Dij1:59.5657.871:59.56
dis.Diana van Halm Braam98WVZ1:50.95RD53.341:50.95
ng.Tiara Spalburg97D'Elft


<< TOP >>
Nr. 11
3-2-2007
100m vrije slag  Heren

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Timo van der Ende96WVZ1:15.5836.481:15.58
2.Julien Vignal96ZC Ooievaar(SG)1:21.6337.701:21.63
3.Yoram Waarsing96Zoetermeer1:23.6440.511:23.64
4.Stanley Klerks96WVZ1:24.6140.851:24.61
5.Luc Esmeijer96Zoetermeer1:24.8240.671:24.82
6.Romano Lynch96WVZ1:24.9540.261:24.95
7.Tim Hoogland96ZC Ooievaar(SG)1:26.8941.291:26.89
8.Joost Zaalberg96DES1:28.4842.641:28.48
9.Brent Dijsselbloem96WVZ1:37.0843.141:37.08
10.Nick van Dijk96Westland Dij1:39.2946.021:39.29
11.Arthur Soutendijk96WVZ1:40.3646.701:40.36


<< TOP >>
Nr. 12
3-2-2007
100m vrije slag  Dames

Minioren 5
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd50m100m
1.Sanne van Es96WVZ1:14.7336.041:14.73
2.Nicole Bennis96WVZ1:15.0935.981:15.09
3.Carina Klees96WVZ1:15.8636.821:15.86
4.Lisa van den Eng96D'Elft1:17.4237.361:17.42
5.Amber Stienstra96D'Elft1:23.1638.761:23.16
6.Aylin van Uffelen96Westland Dij1:24.5740.361:24.57
7.Elisabeth Rivard96DES1:24.7341.131:24.73
8.Mylene Ijpema96Westland Dij1:25.4341.321:25.43
9.Eef Hollander96ZC Ooievaar(SG)1:26.5141.421:26.51
10.Rachel Tucker96D'Elft1:28.5841.411:28.58
11.Miranda Dijkhuizen96Zoetermeer1:29.0041.741:29.00
12.Mijke Witkamp96WVZ1:32.8644.201:32.86
13.Kyra Zegers96WVZ1:34.5743.921:34.57
14.Kimberley Jahja96AZL1:39.2646.261:39.26
15.Fabienne Taube96DES1:45.8949.071:45.89
16.Esmee Grundeken96ZC Ooievaar(SG)1:51.7051.151:51.70
ng.Danielle van Dijk96Westland Dij
ng.Amber de Kroon96Westland Dij
ng.Laura Vrolijk96DES


<< TOP >>
Nr. 13
3-2-2007
400m vrije slag  Heren

Minioren 6
Geen limieten


Jr.Afk./depotTijd
1.Jurian Beukers95WVZ5:15.23
50m:
100m:
35.71
1:15.86
35.71
40.15
150m:
200m:
1:56.95
2:38.39
41.09
41.44
250m:
300m:
3:19.13
4:00.07
40.74
40.94
350m:
400m:
4:39.13
5:15.23
39.06
36.10
2.Brady Dubois95WVZ5:43.81
50m:
100m:
37.19
1:19.37
37.19
42.18
150m:
200m:
2:03.02
2:47.51
43.65
44.49
250m:
300m:
3:32.50
4:16.87
44.99
44.37
350m:
400m:
5:02.55
5:43.81
45.68
41.26
3.Thomas Chin-Kon-Sung95WVZ5:55.67
50m:
100m:
37.95
1:20.95
37.95
43.00
150m:
200m:
2:05.29
2:49.95
44.34
44.66
250m:
300m:
3:36.10
4:23.00
46.15
46.90
350m:
400m:
5:10.45
5:55.67
47.45
45.22
4.Nicolas Rivard95DES6:02.67
50m:
100m:
39.60
1:24.70
39.60
45.10
150m:
200m:
2:11.13
2:57.82
46.43
46.69
250m:
300m:
3:47.20
4:31.70
49.38
44.50
350m:
400m:
5:18.26
6:02.67
46.56
44.41
5.Wolf de Nennie95ZC Ooievaar(SG)6:23.51
50m:
100m:
41.17
1:29.95
41.17
48.78
150m:
200m:
2:19.17
3:09.11
49.22
49.94
250m:
300m:
3:58.33
4:48.14
49.22
49.81
350m:
400m:
5:35.42
6:23.51
47.28
48.09
6.Jasper Verheij95Zoetermeer6:34.48
50m:
100m:
45.37
1:34.66
45.37
49.29
150m:
200m:
2:23.90
3:13.73
49.24
49.83
250m:
300m:
4:04.25
4:54.76
50.52
50.51
350m:
400m:
5:43.30
6:34.48
48.54
51.18
7.Jan van Aken95D'Elft6:35.50
50m:
100m:
44.57
1:35.31
44.57
50.74
150m:
200m:
2:25.10
3:15.31
49.79
50.21
250m:
300m:
4:05.64
4:56.39
50.33
50.75
350m:
400m:
5:49.49
6:35.50
53.10
46.01
8.Matthew Stittelaar95ZC Ooievaar(SG)6:35.92
50m:
100m:
43.55
1:32.86
43.55
49.31
150m:
200m:
2:21.94
3:13.89
49.08
51.95
250m:
300m:
4:05.41
4:57.38
51.52
51.97
350m:
400m:
5:48.03
6:35.92
50.65
47.89
9.Marc Zwart95Westland Dij6:39.92
50m:
100m:
41.92
1:30.89
41.92
48.97
150m:
200m:
2:22.70
3:14.67
51.81
51.97
250m:
300m:
4:07.80
4:59.70
53.13
51.90
350m:
400m:
5:53.64
6:39.92
53.94
46.28
10.Michael de Jong95D'Elft6:45.64
50m:
100m:
43.20
1:32.60
43.20
49.40
150m:
200m:
2:24.92
3:18.16
52.32
53.24
250m:
300m:
4:12.07
5:05.51
53.91
53.44
350m:
400m:
5:57.73
6:45.64
52.22
47.91
11.Victor Savenije95D'Elft6:58.13
50m:
100m:
46.36
1:39.26
46.36
52.90
150m:
200m:
2:33.51
3:27.82
54.25
54.31
250m:
300m:
4:22.76
5:18.00
54.94
55.24
350m:
400m:
6:10.76
6:58.13
52.76
47.37
12.Matthijs Kiffen95Zoetermeer7:33.51
50m:
100m:
48.76
1:48.35
48.76
59.59
150m:
200m:
2:47.20
3:46.10
58.85
58.90
250m:
300m:
4:45.15
5:45.51
59.05
1:00.36
350m:
400m:
6:40.83
7:33.51
55.32
52.68
ng.zaRoald Hageman95Westland Dij
ng.Frederico Behrens95WZK